Új privát üzeneted érkezett!

Akartam mesélni, tegnap a terhesgondozóba jött két roma kiscsaj, az egyiknek még nem volt kiskönyve, kérdezgette a másikat, melyik leletét vigye be, mire előkerült a papírok közül egy UHkép is, mire a csaj ecsetelte, hogy ezt meg mi a fenének adták, úgyse lát rajta semmit, hiába magyarázzák, mi micsoda...majd kis idő múlva hozzáteszi: no, nem mintha érdekelne.

Meg tudtam volna fojtani. Mások meg a fél kezüket adnák egy babáért. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!
Vendég
 


Bíbi:az ilyet aprítani kéne...no komment....
Vendég
 


Sziasztok benéztem most mert nem leszünk itthon nem tudom mikor leszek gépközelbe.
Bibi nagyon édi a kiscsaj!A terhesgondozóba én végigröhögöm a várakozást me nálunk is sok értelmes van.Mást nem tehetek.
Holnaptól már csak 100 nap lesz!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Vendég
 

 
 

Bibi, Sirki: nagyon szép pocakotok van!!!!!!!

Lányok, mikor kezd úgy igazán nőni a pocak, tegnap teljesen kész voltam, hogy még semmi hasam nincs, pedig tényleg nem vagyok egy modell alkat... :oops:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi

Szerintem 16 hetesen még nem kell nagyon nőnie, és ahogy elnéztem a korábbi fotódat van azért egy pici pocakod. Gondolom eljön majd az az időszak amikor meg rohamosan beindúl. Szerintem addig örülj amíg nem kell nagy terhetek cipelned. ERlég lesz az az utólsó pár hónapp.

Kép
Kép
mirci74
 
 


bocsi a gépelési hibákért :oops:

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: Hehe, nézz meg engem az iwiw-en! :lol: :lol: Ha fűzős, akkor tök mindegy, nem?

Gyabi: Alkati az egész, volt egy lány a terhesgondozóban, akivel egy napra voltunk kiírva és 2x akkora volt a hasam, mint neki 35 hetesen. Mindketten aggódtunk.....Aztán most találkoztam vele az egyik hiperben, 3 napra rá ő is megszült és gyönyörű a kislánya...Szóval a pocakméreten nem függ semmi.

Bíbi: TG ügyben no comment.... :cry:

Én mindenben kivétel vagyok....20 hétig hánytam, majdnem mozgássérült lettem, úgy fájt mindenem, 8 hétre megjött a micsodám, 7 hétig tartott a gyermekágyi....Bizti volt még valami, de nem jut eszembe...

Na megyek, petyó csere aktuális, ahogy hallom.... :D Mármint Rékánál....Is....
jaimee1
 
 


Mirci: nagyon szép ez a ruha!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Jöttem a képekkel.
Bár most csak kettőt hozok, még frissek, úgymond...
Ma voltunk a 4 hónapos oltáson, szokás szerint meg sem érezte. :D
Hálistennek...
Kereken 7 kg a drágaság.

Olik:
Nagyon jó az új lakás, az első perctől kezdve otthon érezzük magunkat.
Dominik is sokkal nyugodtabb, mióta itt lakunk.
Tündike, egy igazi tündér!!!
Kép
Kép
Vendég
 


Mégegyszer köszi mindenkinek a pocakdicséreteket! :D

Mirci,
nagyon szép lesz a ruhád! De a poci miatt ne aggódj, meg egyébként sem tudod kiszámolni, hogy mekkora lesz. Nekem a 15. héttől kezdett el nőni, de rohamosan a 20.-tól. De szerintem ez egyénenként változó!
Ez válasz Gyabi kérdésére is.! Majd csak most fog elkezdeni nőni a pocid, de hidd el, tényleg jobb, amig nem kell nem kell akkora súlyt cipelned!

Bibi,
hát igen, ezek a romák! Ők tényleg nem becsülik meg a gyerekeket, hisz csak úgy potyogtassák őket, dehát náluk ez a szokás! Egyébként én sem gondoltam, hogy valakinek felérhet a linea negra a bordájáig, de ezek szerint Jaimee már egyben meg is cáfolta a babonát! :lol:

Niki,
nagyon édes Dominik baba, igazi kis macsó lesz! :lol:
sirkici
 
 


Sziasztok!

Jaimmee! Köszönjük!

Mirci! Fantasztikus a ruhád! Gyönyörű menyasszony leszel!! Ha fűzős biztos jó lesz!

Niki! Milyen nagy már ez a fiú!! Azt szabad megkérdezni, merre vettétek a házat?

Dorka is eszik cumiból. Eleinte próbáltuk pohárból teáztatni, de úszott minden. :?
Kép Egy képecske:

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


A linea negra nekem is felért a bordámig, úgyhogy én is a szabályt erősítem! :wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omnia,
nagyon szépen mosolyog Dorka, tündéri!

Judy,
mi volt az NST-n? Nem szülsz még? Mikor lesz a 3.?

Mirci,
drukk a mai UH-hoz!
sirkici
 
 


Omni: Ti is teáztattok? Milyen teát kap Dóri? Nagyon szép baba!!!!
:D
Mirci: Drukk a mai Uh-hoz! :D

Judy: Nagy a csend....

Niki: Dominik már egész nagyfiú. :D

Réka babának múlt éjjel rekord 6 óra telt el két szopi között, csak 4 kor ébresztettem fel ÉN, mert kő kemény volt a cicim és folyt belőle a tej... [img]

2 kép

Az egyik szülés előtt 2 héttel, a másik a szülőszobán készült. :D
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.2284.jpg[/img] Kép
jaimee1
 
 


Jaimee:a lap nem található... :shock: mé' nem nyílik meg??? :shock:
Vendég
 


Kép

Ez meg szülés előtt két nappal...
jaimee1
 
 


Kép
jaimee1
 
 


ja, értem... :oops:
Nagyon jóóóók!(csak ölég kicsik) :wink:
Vendég
 


Na csak összehoztam,bocsi... :oops:

Kép

És itt van apa is...
jaimee1
 
 


Kép

És végül a jelen.... :D
jaimee1
 
 


Jaimee:a legjobb kép amikor apával durmolnak,(iwiw) hát az beszarás...de ezek is nagyon jók...hát, gyönyörű ez a lyány!Mondd, hogy csináltátok?! 8) :wink:
Vendég
 


Öööö...Nóri....egyelőre kiköpött apja.Remélem, tőlem nem csak a hisztim örökli azért... :? :? :D És bizonyított tény, hogy HSG után csak gyönyörű baba születhet. :wink:
jaimee1
 
 


Ezt én is be fogom bizonyítani! :wink:
Vendég
 


Niki, tényleg milyen szép nagy már Dominik, s milyen ügyesen ül! Nekem olyan kiskori egyedülülős képeim vannak csak, hogy már szinte dőlésben vagyok, hiába minden odatámasztás! :lol: :lol:

Omnia, milyen szép mosolygós vigyori Dorka baba!

Jaimee, állati klasszak a képek megint, szépek vagytok, és kész!
( Nekem is az az apájával alvós a kedvencem, el is mentettem a gépen, barátnőimnek szoktam mutogatni, nagy siker :lol: , simán el tudnám képzelni egy fotókiállításon!)

Nóri, számítuk Rád, s lassan kezdünk izgulni!
Vendég
 


Sziasztok,

Bocsássatok meg nekem lányok, hogy mostanában nem jövök, de iszonyatosan érzem magam. Csak a kötelező dolgokat csinálom meg, aztán irány az ágy. Írtó szarul vagyok(a változatosság kedvéért)
Egyszerűen nem bírnak el a lábaim, az egész hasam alja ki akar szakadni, és ráadásul most már a képem is kezd dagadni. Tényleg ugy nézek ki mint egy felfújt labda.

De minden nap elolvaslak benneteket, napra kész vagyok belőletek, de nincs türelmeme és kedvem sem írni.

Ha meg szülni indulok, akkor ugyis írni fogok, hogy tudjatok róla.

Mindenkinek drukk amihez kell, és remélem tényleg nem haragszotok, ha mostanában nem írok.

Bibi,

Neked szeretnék gratulálni a kislányhoz. :lol: :lol: :lol:
Látom nagy a boldogság.

Omnia, Niki, Jaimee,

Gyönyörűek a babócák, nagyon szépen nődögélnek. Lassan (észre sem veszitek)már szaladni fognak. :lol: :lol: :lol:

Mirci,

Nagyon szép lesz a mennyaszzonyi rucid. :lol: :lol:
Kicsit irigyellek emiatt, én is szívesen felvenném mégegyszer "a fehér ruhát"

Sirkici,

NST-n minden ok volt, Barbika nem nagyon akart mocorogni, de maga a görbe nagyon szép lett. Vizelet negatív, vagyis fehérje sehol, vérnyomás 120/80, az is normális.
Legközelebb 13-án megyek, de remélem addig megszülök.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nóri: Jaja, jól mondja Bíbi, izgulunk érted. Élvezd a nemterhes lét illetve az eddigi életed utolsó heteit, neadjisten hónapjait, mert aztán tényleg új fejezetet nyitsz, ha csodásat is.
jaimee1
 
 


Judy: Ismerős a helyzet, nekem is pokol volt a vége...De ha a képed is dagad, akkor már tényleg ez a végjáték. :D :D :D
Szupi, szupi, szupi!
jaimee1
 
 


Judy: kitartás így a végére!!!! Várjuk a fejleményeket! Remélem nem kell már sokáig szenvedned!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jaj jaimee most nézem a képeket...elképesztő aranyosak :wink: apás képek mindíg olyan meghatóak.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Omnia:

A lakást Miskolcon vettük, fent az Avason.
Nagyon jó a környék, szinte csak 4.emeletes lakások vannak.
A Jezsuita Gimnáziumnál, nem tudom, tudod- e merre felé van.
Bár bizti tudod. :D

Dominik már most macsó, van már 3 menyasszonya is.Ha csajszikat lát, rögtön mosolyog. :D :D :D
Ő már szerencsére nem borúl el, ha ültetem, nagyon ügyes.
Látnátok ahogy pörög- forog.
Nagyon édes.
Vendég
 


Jaimee,
nagyon jó képek! Nekem legjobban az tetszik, ahol és ahogy apa cumiztatja. Nagyon aranyosak igy együtt! :lol:

Nóri,
igen már nagyon várunk! :lol:

Judy,
kitartás! Majdcsak megszületik már Barbika! Én nem értek hozzá, de gondolom ha már ennyire dagadsz, akkor csak megszületik már! :D
sirkici
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon jók a képek! Minden baba gyünyörű!

Már nekem sem jó semmi,mire végzek a főzéssel le akar szakadni a hátam..de olvaslak benneteket.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyönyörűek a babák, és csinik a pocik. :wink:

Bocsi, hogy nem jöttem, de a házzal kapcsolatos ügyeinket kellett intézni, Árajánlatok, anyagok beszerzése stb.

Voltam laborban is, a vas szurik miatt. Ellenőrizték a vasamat és a hemoglobint. Nem vagyok tőle elragadtatva. A múltkor, amikor a doki felírta a vénás vasat 107 volt a hemoglobinom, most már feltornázta magát 112-re. Csak az a baj, hogy 100 alatt befektetnek a kórházba, és 120 felett kezdődik a normál tartomány. 13-án megyünk a doki bácsihoz, majd megmondja, hogy lesz e újabb vaspótlás.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Jaimmee! Ez a lány egyre szebb!! Mi csipketeát szoktunk inni,néha kis kamillát, mert elég ritkán van széklete,és azt hisszük az jó. Igazából mindegy. Meg még ritkábban babatát(Mecsek).

Niki! Igen tudom, oda jártam menyasszonyi ruhát próbálni. Biztos szép a kilátás!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan megírom a híreket a tegnapi uh-ról. Dobogó szívecskét láttunk és egy kis formás már-már emberi alakzatot. Az első sztárfotót még nem tudom felrakni mert papír formában kaptuk, de amit tudom felrakom csak be kell szeknnelni.

puszi

bocsánat de most rohannom kell.....

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Jamiee! Réka babának boldog 2. hófordulót!

Mirci! Gratulálok a dobogó szívecskéhez, boldog babavárást neked
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy csak így rátok török, csak a segítségetekre volna szükségem!

Először is, már régóta olvasgatlak titeket, olyan jó a babák fényképeit nézegetni!
Mindannyian gyönyörűek!!!
Gratulálok nektek!

Egyszer rég már írtam nektek, akkor is gondom volt.

Most az történt, hogy a 16. heti vizsgálaton kiderült, hogy a méhem 2100-as.
Tehát megnyílt.
Kaptam rá Mg Citricit, most ezt szedem napi 3*2-t.
Meg nagyon sokat pihenek.
Most csak azt kérdezném, hogy volt közöttetek valaki, aki hasonlón ment keresztül?
Nagyon aggódom, hogy esetleg nem tudom végigvinni a terhességet.
A babával szerencsére minden rendben van.
Vendég
 


Mirci,
gratula a dobogó szivecskéhez! Várjuk a sztárfotót! :D

t.maria,
sajnos én nem tudok erről semmit, de szerintem csak pihenj, és akkor végig tudod vinni a terhességet! Biztos nehéz lesz annyit feküdni, de a lényeg a baba! :)

Mi ma voltunk megvenni a szoptatós párnát, meg vettem egy stretch lepedőt a kiságyba, meg egy aranyos cicás rövidújjú body-t. Sajnos csak 62-es volt belőle, remélem jó lesz majd még neki a nyáron. A neten olyat is találtam, hogy a 62-es méret a 3 hónapos babára jó, de olyat is, hogy 0-3 hónapig az 56-62 méretek vannak. Anyukák, segitesetek! Akkor majd esetleg még augusztusban birjuk majd használni azt a body-t, vagy ezt nagyon elcsesztem?!
sirkici
 
 


Sirkici:

Minden baba más.
Nekem Dominik 4 hónapos lassan, de a 6-9 hónapos rucik jók rá.
De tényleg igaz, hogy a 3 hónapos babaméret elvileg a 62- es.
3 hónaposan rá nem voltak jók a 3 hónapos rucik, pedig elég kis súllyal született 3050g volt.
Vendég
 


Maria: Hát ezt az orvosoddal kellene megbeszélni. Ő mit mondott?

Sirki: Mi most 62-es cuccokat hordunk, de a 68-as is sokszor jó rá. Döbbenet. Néhol össze vissza vannak számozva a cuccok.
A body egyébként nyúlik, legalábbis Rékára máig jó az 50-es újszülőtt méret is, és a 68-as is.... :shock: A rövidujjú body különben nem csak nyáron jó, Réka most is hord melegebb rugik alatt. SZóval semmi pánik! :D Sztem nagyon nem érdemes előre vásárolni, max. 68-as méretig.

Mirci: Gratula! :D
jaimee1
 
 


Niki, Jaimee,
most megnyugtattatok, akkor elvileg tudjuk majd használni, meg igaz, később is lehet valami alá. Csak gondolom már rájöttetek, hogy imádom a cicákat, és azért is vettem ezt a body-t meg, és nem birnám elviselni, ha nem használnánk. :oops: :D Egyébként nem akarok előre vásárolni, úgyis majd biztos kapni is fogunk sokat, de ezek szerint ha veszek is valamit (mert úgysem, fogom kibirni, hogy ne), akkor az mostmár mondjuk olyan 56-58 méret lesz. Gondolom azt tudjuk majd mindjárt használni!
sirkici
 
 


Mirci, hatalmas nagy gratula a dobogó szivecskéhez! :lol:

Judy, Bambika kitartásr Nektek, nemsokára meg is lesz a gyümölcse!

Sirkici, én vegyesen vettem, 56 ból csak 3 bodyt és 2 rugit, a többi méret mind 62, 68!
Vendég
 


Bibi,
de jó, de jó, akkor mostmár tényleg nyugodt vagyok, hogy nem választottam olyan rosszul. Ahogy Niki és Jaimee is leirták sosem lehet tudni, hogy mekkora lesz a babó! :D

Átlépett a vonalzóma a 7. hónapba! Hurrá! :lol:
sirkici
 
 


Bíbi: 2 db 56-os kevés lesz ám, ha 50 centi körül születtek... Én is kettőt vettem és még szerencse, hogy kaptam még 2-t. Bodyból is volt vagy 5 pici. De jó ez így, mire hazamentek a kórházból, apa tud vásárolni még, ha tényleg 50 centis lesz Bíbi bébi. Nekünk azt mondta a doki, hogy hosszú végtagjai vannak, hosszú a combja, ettől függetlenül 50 centis lett. :D

Sirki: mindjárt itt a 3. trim. :D :D
jaimee1
 
 


Jaimee, igazad van, pont ma látogatott meg két kisgyerekes barátnőm, mindkettő egymástól függetlenül mondta, hogy mindenképp kellene még a legkisebb méretekből...így már be is szereztem :lol:

Hú, Sirkici, 7. hónap, én is pont ma döbbentem rá, hogy jövő héten már 100 nap alatt leszek, hát mit mondjak, elég izgi :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mirci!
Gratulálok a dobogó szivecskéhez! :wink: Várjuk a sztárfotót.

Sirkici!
Szerintem is jó boltot csináltál. :wink: Mi még rugikat nem is vettünk. Még csak pár bodynk van. A héten tervezem, hogy veszünk pár dolgot. A babakocsin kívül szinte semmink nincs. A kiságyunk is csak jövő hétre készül el. :? A ruhák mosását, vasalását csak utána tervezem, mert a pelenkázóba szeretném bepakolni. De azért vásárolni már kéne, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen rohangálni.

Bibi!
Elérted a 100 napot! Gratulálok! :wink: Hogy rohan az idő.

Lányok!
Ti milyen mosószert, öblítőt használtok a babaruhák mosásához? Vagy nincs valami speciális, amitől nem lehet allergiás, kiütéses stb.?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok,

Niki: nagyon éde s a baby igazi kis pasi :wink:

Omnia: a te babád is cukor falat

Jaimee: szép pocakod volt szülés elött. Megnéztem az iwiwes képeidet, nekem is nagyon bejönnek. Annyira szép Réka, hogy hihetetlen.

Judy: tényleg csak annyit mondhatok, hogy kitartás... kitartás...pihenj sokat. Reméljük hamarosan kibújik Barbika. Várom a híreket.

Csajok ruha témához nem tudok hozzászólni...inkább majd ti fogtok tanácsokkal ellátni ha eljön az ideje.....

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

MIRCI: Gratulálok a pici dobogó szívecskéhez! Majd ha sikerül felscannelni a képet, feltétlen mutatsd meg! :wink: Nagyon szép mennyasszonyi ruhád lesz!!! Hogy az esküvőre mekkora lesz a pocakod, az egyénfüggő, de ha érdekel, meg tudom mutatni, nekem 21+2 hetesen mekkora volt..
GYABLONKA: Ne izgulj, nemsokára látványos lesz a pocakod. Nem raksz fel pocakfotót? Amúgy nekem is csak a 20.hét után kezdett látszani valami.. Legközelebb mikor mész dokihoz? Akkor lehet, már látni fogják a nemét.. ;)
BÍBORLÁNY: Gratulálok Bíborkához :lol: Nagyon édes az arcocskája! A Bibi-lak is szép formás. Már csak 100 nap.. ;)
SIRKICI: Egyértelműen lányos pocak! ;)
BAMBIKA: Azt hittem, csak én vagyok az, aki nem aludt már 3 éve.. Peti a mai napig felébred éjszaka (inni, pisilni), vagy mocorog, beszél álmában stb. Jól vagytok amúgy? Hogy bírod így a vége felé?
CHRISTELL: Én Persilt vagy Arielt használok, öblítőböl pedig a Silan vagy Lenor Sensitive-jét (amin baba van). De próbáltam már ki mást is, a fiúk bőre nem érzékeny szerencsére. Próbálj meg olyan ételeket enni, ami sok vasat tartalmaz. Sok vasat tartalmaznak a húsok, a belsőségek, a tojás, a zöld levelű főzelékek, a dió, bizonyos gyümölcsök, pl. körte, barack, szőlő.
JUDY: Pihenj sokat, míg tudsz! Már csak napok kérdése, és kibújik Barbi :lol: Nagyon fogom várni az üzidet!!! Ha esetleg éjszaka szülsz, akkor is írjál nyugodtan :lol:
NIKI: Nagyon ügyes Domi, hogy már ücsörög :lol: Nagyon szép a képeken! Bébiételt miért kezdtél neki adni? Nincs már tejed? Boldog 4 hónapos szülinapot Dominiknak!
CHRISSYY: Martin mennyit alszik napközben? Jobbulást neki, olvastam, hogy náthás.. Porszívózod neki a nóziját? Jól tűri?
HENI: Mi újság Veletek? Nagyon rég jártál már erre! Gondolom Alex már egyre több figyelmet igényel, és azért nem tudsz jönni. Biztos sokat nőlt, mióta nem láttuk :wink: Már túl vagytok a 3 hós oltáson is. Jól viselte?
OMNIA: Nagyon aranyos Dóri :lol: Utólag is boldog névnapot kívánok neki! Már jövő héten ő is 3 hónapos lesz! Rohan az idő rendesen :wink: Bence is ritkán produkál kakeszt a pelusba, minden kedden és pénteken (ez már 4.hete így megy), de én nem adok neki semmit. Dóra még ennél is ritkábban kakil?
JAIMEE: Jók nagyon a képek!! Szerintem viszont Rád is nagyon hasonlít Réka, legfőképp a nózija :wink:
OLIK: Nagyon szépen gyarapszik Tündike! És jól sejtettem, hogy jó nagyfiú Zozi, mert Peti 2 évesen csak 13kg volt és 90cm, most pedig közel 3 évesen 15kg és 99cm. Kíváncsi vagyok a fülbevalós képekre Tüncsikéről, ha időd engedi, rakjál fel egy párat!
BARBI: Hogy vagytok? Olyan kíváncsi vagyok a pici Domonkosra! Örülök, hogy szépen gyarapszik, és hogy az éjszakák is jól telnek!

Bence mostanában..


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Besty: persze érdekel a pocakfotó. Bár én akkor még csak 20 hetes leszek.

Lányok akinek van 20 hetes pocakfotója rakja fel légyszi!

puszi

Kép
Kép
mirci74
 
 


MIRCI: Tudom, hogy csak 20 hetes leszel, de olyan fotóm nincs..


Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?