Új privát üzeneted érkezett!

Pille!
Jaj! Dehogy kérdezel hülyeséget. Honnan tudnád, ha még csak most kezdtél el foglalkozni vele. Igen, a szurkálás is jele a tüszőrepedésnek. Az ovutesztben is meg lehet bízni. Így meg aztán, hogy érzed is a szurkálást, tuti, hogy ma van a pé. azt ugye tudod, hogy a +ovutesz utáni nap van a pé, nem aztnap? Hiszen amikor bekövetkezik a szervezetben az lh hormon csúcs, utána 24-36 órán belül reped csak meg a tüsző. Az lh teszt pedig ezt a csúcsot mutatja ki. A petesejt pedig kiszabadulás után még 24 óráig van életben. Tehát a mai nap jó, a holnapi az már lehet, hogy késő, de még nem kizárt. Ha gondolod, akár most el is kaphatod apát :wink:

Kép
tulipán75
 
 


Tulipán, nagyon szépen köszönöm! :D Teljesen érthető.
Most megvárom a 20-i Jónás napot. Hihetetlennek tűnik, hogy akkor is összejöhet a baba, ha most van pé-m.

Lilypie Pregnancy tickers
pillle
 
 


Sziasztok! Most rövid leszek, mert rohanok.

Tulipán! Már októberbe vltam dokinál, amikor gyógyszert nem szedtem. 12. napon voltam, uh-t csinált és azt mondta, hogy ilyen szép tüszőt még nem látott és most biztos, hogy teherbe esek. Ehhez képest azóta se sikerül a baba. Doki után jelentkezem.

Rena! Hogy vagy?
timejka
 
 

 
 

Hali csajszik!
Megcsináltad a ciklus.hut?
Erről jut eszembe, hogy e szerint (ciklus) ma kell jönnie, de eddig semmi.Nem is érzek semmi jelet, hogy jönni akarna. Az én számitásom szerint majd holnap. J. napom e ho 10.-én van. Tegnap voltunk együtt. Ha most esnék teherbe, azt jelenti, hogy most sem kéne megjönnie?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Marika!Hogy vagytok?Kiváncsi vagyok,hogy holnap mit mond majd a doki,mikor ad időpontot a császárra!Nem is kérdeztem,milyen lett a gyerekek félévi bizije?

Timi!Köszönöm jól vagyok már nincs izomláz a hátsómban így könnyebb a munkahelyemen is ülni.Ne izgulj biztosan lesz sok tüsződ és lesz baba is hamarosan!Ahogy a Marika írta a türelem babát terem!

Encike!Remélem baba van a dologban!
rena85
 
 


Rena!
Bárcsak igazad lenne! Hétvégéig nem jön, csinálok terhestesztet. Majd jelentkezem!
Üdv. mindenkinek!
encike 2
 
 


Egyébként gyeddel kapcsolatban van ilyen beszélgetös oldal vhol, ahol tudnak segiteni?
encike 2
 
 


Sziasztok!
Ma voltam ismét orvosnál. Szerencsére van szívhang is, így most kicsit megnyugodtam, hogy talán most minden rendben lesz. Kiváncsi vagyok, hogy vajon bejön e a Jónás szerint jósolt nem... :lol: A Jónás nap az stimmelt nálam!

Rena, hogy vagy? Van valami új fejlemény doki ügyben? Nem olvastam most vissza..

Barbara, te jól vagy? Babócád?

Nagyon édes az a két kislány itt feljebb! Gratulálok hozzá a szüleinek!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Röné, örülök, hogy rendben van minden! Nekem még mindig hihetetlen, hogy beköltözhet a baba, amikor elméletileg nincs pé.
Nem hitetlenkedem, inkább ámulok.
Köszönjük a dicséretet, ha a mi kislányainkra gondoltál! :D

Encike, én ezen az oldalon szoktam okosodni: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9036766

Lilypie Pregnancy tickers
pillle
 
 


Pille!
Köszönöm. Probálkozom. Találtam olyat, hogy gyás, gyed. Azt hiszem ez az.
encike 2
 
 


Csajok!

Megjöttem a doki bácsitól. Úgy lesz, ahogy már ígérte, hogy hétfőn kell befeküdnöm. Azt mondta, hogy valószínűleg kedden lesz baba császárral :D

Annyira izgatott vagyok. Már csak néhány nap és egy kis angyalkával gazdagabb lesz a család.

Szóval még holnap és holnapután benézek hozzátok. Azután meg majd hamarosan, amikor hazajöhetek.

Encike!
Nagyon furákat produkálhat ez a JÓnás. Már eleve az, hogy a mensi napján is teherbe eshetünk. Akkor akár az is lehet, hogy már nem jön meg. De talán még inkább meg kellene jönnie :shock: Hát ezt csak maga Jónás tudja.
Kérdezzük meg tőle :wink: :lol: :lol:
Mindenesetre ha megjön ha nem jön meg, akkor is lehetsz terhes, hiszen ha 10-én van J. nap, és még a napokban lesztek együtt, akkor van esély!!!!!

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok!

Marika!Már nagyon izgulok értetek!Hát akkor még te és a családod,hogy izgulhattok!Kívánok problémamentes szülést és sok boldogságot a kis jövevényhez! :D !!!!!!Ha már felépültél várlak a hírekkel,hogy mi történt veletek!Nagyon örülök,hogy pár nap múlva kezedben tarthatod a várva várt kislányod!

Encike!Várlak a hírekkel!

Röné!Örülök,hogy rendben vagytok és van szívhang!!Mi megkaptuk az első Gynevac injekciót,ami remélem hatásos lesz.Amúgy az áprilist várom,hogy mehessek vissza a dokihoz és szeretném ha engedélyeznék a laporoszkópiát.
rena85
 
 


Sziasztok csajok!
Örülök, hogy mindenkinél rendben minden. Ma 8.-a van, eddig semmi hir piriről. Holnap veszek tesztet és vasárnap reggel megcsinálom. Már 4 honapja mindig a honap 8. napján jött. Na hátha!!!
encike 2
 
 


Voltam a doktorbácsinál, és kiderült, hogy vékony a méhnyálkahártyám. a bal oldali petefeszekbe van 3 db szép tüszőcske. Jövő héten gyógyszerszedés a méhnyálkahártya vastagodása érdekében. Majd a hónap végén kiderül, hogy jön-e a bébi. Ja és a doki közölte, hogy ilyen szép tüszőkbe closty szedése után nem kizárt az ikerterhesség. Inkább maradnék az 1 bébinél.

Tulipán! Szorítok és Neked /Nektek/! Ügyes legyél, nyugalom, kitartás. De jó Neked!!!!!

Encike! Nem csináltam még meg a ciklust, mert nem volt időm. Egyébként köszi, hogy leírtad a menetét. Mindenképpen megcsinálom, és akkor szólok. Kibírod, hogy szombaton veszel tesztet és csak vasárnap csinálod meg? Én biztos nem bírnám ki.

Rena! Mi a helyzet veled? Szurik meg voltak?

Jó éjszakát mindenkinek
timejka
 
 


Timejka!
Muszály kibirnom! A cél érdekében. Jobban bizom a reggeli vizeletben.Addig akár meg is jöhet.
encike 2
 
 


Timejka!
És tudod a tüszöcske méretét? Kicsik?
encike 2
 
 


Encike kérlek szépen a tüsző méret 12-14 mm. Azt mondta a doi, hogy ez jó, csak a méhnyálkahártya lehetne vastagabb. De majd a gyógyszertől megvastagodik. Nem irigyellek. Vasárnapig várni, hogy megjön vagy nem jön. Téboly!
timejka
 
 


Timejka!
Nagy a gond! Annyira sok melo volt itthon, hogy mire észbe kaptam dél lett, bezárt a gyogysz.tár. Hétfön veszek tesztet, kedden elvégzem. Addig tényleg nem birom ki!!!!!
encike 2
 
 


tényleg a tüszöcskének jo lenne, ha "feltornászná" magát 20 mm-re. Akkor tuti a baba.
encike 2
 
 


Sziasztok lányok!
Látjátok még vagyok. Úgyhogy nincs meglepi baba. De most már ne is legyen. Remélem kibírja nyugiban keddig.

Timi!
Hajrá a tüszőcskéknek! Nem is kell menned többet uh-ra? Reméljük vastagodik a méhnyálkahártya is!!!!

Encike!
jaj de kár, hogy nem sikerült tesztet szerezned :(
Akkor én nem fogom megtudni mielőtt bemegyek :(

Csajok!
Mire hazajövök a kórházból, addigra mindenki produkáljon valamit!!!! :wink:

Kép
tulipán75
 
 


Marika!
Sok sikert a bennti napokhoz. Majd jelentkezem!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Marika!Szorítok értetek,hogy kibirjátok még keddig!Vigyázz magatokra!Várlak vissza a hírekkel!

Timi!Remélem baba lesz valamelyik tüszöből!Még csak az első szuri volt meg mert hetente egyet kell beadni!

Encike!Remélem pozitív hírrel jösz hétfőn! :wink:
rena85
 
 


Rena! Azt hittem, hogy egy hét alatt meg lesz a szuri.

Tulipán! Most a 15. napon el kell kezdenem szedni egy gyógyszert, ami vastagítja állítólag a méhnyálkahártyát. Ezt a 28. napig kell szedni. Ha megjön a bajom megint, akkor ismét doktor bácsi. Én addig megyek, amíg baba nem lesz. A dokinak nem tetszett a vékony mnyh, ez miatt kicsit szomorú lettem, hogy most lesz-e a gyógyszernek hatása vagy nem. Majd meglátjuk. Nem akar kijönni a babukád? Szerintem mi jobban izgulunk, mint Te/Ti/ Mi szívesen produkálnánk már valamit, de látod, nem sikerül.

Encike! Doki bácsi azt mondta, hogy jó a tüsző, szép, csak a méhnyhártya vékony, az nem tetszik neki. Hogy lehet elfelejteni a terhességi tesztet? Ejnye-bejnye! Kedden beszámolni, hogy mi az eredmény.
timejka
 
 


Timi!Mi a gyógyszer neve?
rena85
 
 


Utrogestan 100 mg. a mhny-ra kérdezted ugye?
Egyébként most néztem egy másik topicot és vlaki írta, hogy 10 mm-es volt és a doki keveselte ezt a méretet. Ehhez képest az enyém nulla.
timejka
 
 


Timi!Igen a mnyh-ra kérdeztem!Ne izgulj ez a gyógyszer biztosan rendbe hoz és lesz babátok! :wink:
rena85
 
 


Rena! Remélem úgy lesz, ahogymondod. Azon gondolkozom, hogy igyak-e palástfü teát. Nálatok mi a helyzet a babával?

Encike! Hogy állsz a mensivel?

Tulipán még nem szültél?
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Ha gondolod igyál,mézzel elég elviselhető az íze!Az a lényeg,hogy peteérés után kezd el inni a köv. mensiig,ami remélem már nem lesz mert kisbaba nődögél addigra a hasadban!Rajta vagyunk az ügyön rajtunk nem múlik semmi,már csak azt várjuk,hogy egy kis anygylka kiválasszon minket szüleinek!

Marika!Jól vagytok?Gondolom már minden készen áll a holnapi napra!Kitartás már mindjárt itt az idő!
rena85
 
 


Már írni sem tudok,angyalkát akartam írni!
rena85
 
 


Sziasztok lányok!
Még egy utolsó kukkra bejöttem.
Nagyon köszönöm a jókívánságokat.
Én is kívánok nektek sikeres hetet, érett tüszőcskéket, ügyes katonákat, és aki már ott fog tartani, annak +tesztet!!! :lol:

Na megyek, kényeztetem egy kicsit még a fiúcsapatot. :wink:

Kép
tulipán75
 
 


Tulipán, tök jó! Hamarosan a karodba tartahatod a kisbabádat!
Problémamentes szülést kívánok nektek! És természetesen nagyon sok örömet, boldogságot!

Encike2, neked pedig egy duplavonalas tesztet kívánok!!!

Barbaráról tud valaki valamit?


Kép

Rönééé



Kép
röné
 
 


Rena gondoltam, hogy angyalkát akartál írni. Remélem siet az angyalka.

Mi lehet a Tulipánnal? És az Encikével?
timejka
 
 


Sziasztok!

Röné!A Barbirol nem tudok semmit már nagyon régen jelentkezett.Remélem minden rendben van velük!Most nézem milyen aranyos vonalzód van!

Timi!Én is nagyon izgulok a Marikáért!Encike meg remélem pozitív eredménnyel jön!
rena85
 
 


Sziasztok csajszik!
De jo, hogy igy izgulunk egymásért. Annyi hirem van, hogy menszi sehol. Holnap reggel teszt!!!
Most megyek a gyerköcért az oviba és veszek tesztet. Puszi mindenkinek.
encike 2
 
 


Sziasztok,

Igen, ritkábban vagyok, mostanában annyira összejött minden. De legfőképpen az a fő gond, hogy az energiám a béka feneke alatt van. Még mindig rosszul vagyok és egész nap aludnék, persze ha lehetne. Így esténként nem tudok írni, még olvasni sem. Napközben pedig ugye itt vannak a fiúk. Alig bírom.

Ma este megyek uh-ra. Ez lesz a 12. heti. Egyre parásabb vagyok. Félek, hogy valami nem lesz rendben. Mindenki az amniocentézissel fenyeget, mivel már 35 vagyok. De én még az első fiamnál mondtam, hogy na azt nem engedem. Remélem ma megnyugszom kicsit.

Röné, örülök, hogy minden rendben Veletek. Szuper, hogy Nálad is bejött a Jónás. Persze nyilván a nemet még nem tudjuk, de már az is hihetetlen - legalább is számomra - hogy pont azon a napon jött össze. A Borsika nem név, ugye???? Bár mostanában olvastuk a HVG-ben, hogy már egy csomó név engedélyezett, mint pl. Boróka, Bodza, stb.

Marcsi, bár már nem tudod olvasni, én nagyon szorítok. Jelentkezz, amint tudsz.

Rena, tényleg nagyon remélem, hogy angyalka mielőbb eljön hozzátok.

Ja és ezt már szerettem volna kérdezni, hogy tudja valaki, hogy a Jónás terhesség hány napig tart? Merthogy azt olvastam, hogy Jónás papa előre megmondta a születés napját, óráját is, mármint a saját gyerekeiét. Érdekes lenne tudni, hogy mikorra is várható majd a baba.

Na, megyek, balhé van a másik szobában a kismackón. :-)

Barbi
barbara08
 
 


Sziasztok lányok!!! Már nagyon rég nem írtam,de most szeretném elújságolni ország-világ előtt,hogy 2008 február 6-án du16óra07perckor megszületett KINGA ZSÓFIA nevű kislányom :lol: :lol: :lol: :lol: Igaz,hogy három héttel korábban érkezett,de gyönyörű és egészséges :lol: :lol: :lol: Minden kismamának és leendő kismamának sok kitartást és jó egészséget kívánok :!: :!: :!: Üdv mindenkinek:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti!
Nagy gratula és jo egészséget kivánok!!!
Hanyadik baba?
encike 2
 
 


Encike! Most jutottam odáig, hogy ciklus.hu-t tanulmányozzam. Félig sikerült, de ha rámegyek a naptármódszerre semmi dátumot nem jelez. A normál nézetbe beírtam a mensi időpontokat és be is jelölte, amit kell, bár először 14-ét írta ovulációnak, majd 11-ét, pedig nem is változtattam semmit. Lehet, hogy béna vagyok? MOst nem tudom, hogy mit csináljak, hogy jó legyen.
timejka
 
 


Encike, sikerült naptármódszert is megcsinálni. Még nincsen pirid?

Hogy vagytok mindenki?
timejka
 
 


Sziasztok!

Barbi!Örülök,hogy írtál nekünk és hogy viszonylag jól vagy!Ne izgulj nem lesz semmi baj a babával!Vigyázz magatokra!Arról,hogy hogyan kell kiszámolni a születés óráját sajna nem tudok semmit.

Kriszti!Gratulálok!Jó egészséget kívánok nektek!

Encike!Nemrég értem haza a munkából be is néztem,hogy hátha írtál.De még biztosan alszol.Így majd csak délután tudom elolvasni,hogy mi van veled!Szorítok! :!:
rena85
 
 


Sziasztok!
Megcsináltam a tesztet, tul vagyok a nehezén, mármint a várakozáson.
Timejka!
Gondolom azért nem irt ki semmit, mert elözö 3 havi menszit kellett beirni.Olvasom, hogy már sikerült.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike, és poz. vagy neg.??

Tulipán már lehet, hogy babázik! :D

Lilypie Pregnancy tickers
pillle
 
 


Encike kicsit bővebben a teszt eredményéről!!!!

flacsikriszti gratulálok a babához!

Rena mi van veled?
timejka
 
 


Csajszik!
Két csikos lett a teszt. Jövö héten megyek dokihoz, amikor is megerősit. Remélem minden rendben lesz.
encike 2
 
 


Encike gratulálok! Nagyon titokzatos voltál. Sokat kellett várni, mire kibökted a választ. Vigyázz magatokra.

Remélem én is ilyen írhatok kb 2 hét múlva, meg a Rena és a többi, aki szenved.

Mi van a Tulipánnal? Tudja valaki?
timejka
 
 


Sziasztok!

Encike!Gratulálok! :D

Timi!Jó lenne ha igazad lenne és mind a kettőnknek kétcsíkosunk lenne!Sajna nem tudom,hogy mi lehet a Marikával,de szerintem már babázik, remélem jól vannak!Veled mi ujság?Mi ma megkaptuk a második Gynevac szurit,szerencsére nem vacilált most a dokim és rögtön beadta.Persze nagyon meggyőzte az a papír amit a meddőségiből küldtek neki,hogy adja már be!Nem tudom,hogy mi volt velem de egész éjjel és még egész nap szurkált a bal petefészkem,remélem csak a szuri dolgozik! :?
rena85
 
 


Látom itt is zajlik az élet rendesen!

Barbara, örülök, hogy jelentkeztél. Biztosan nem könnyű a helyzeted gyerekek mellett. Nekem nincs még gyerek (csak a párom mint NAGYGYEREK), de így is mindig fáradtnak érzem magam, csak aludnék...
Nem tudom pontosan mi az az amnio, de ha az amire én gondolok, állítólag már vérvétellel is meg tudják nézni. A volt munkatársam elmúlt 36, és neki is több mindent vizsgáltak. Ő nem engedte, hogy hasfalon keresztül megszúrják, és ehelyett nézett egy helyet, ahol vérből nézték a szükséges értékeket.

Flacsikriszti! Nagy gratula a babához! Sok boldogságot és sok tejcit kívánok! :D

Encike, tényleg nagyon nehezen bökted ki a teszt eredményét! Gratulálok! Vigyázz magatokra nagyon!

Pille, igen a te lánykáidat dicsértem korábban! :D

Ja, és természetesen nem Borsika lesz a gyerek. Anyukám nevezte el így a múltkori UH-n mutatott méret alapján Borsónak, és megegyeztünk, hogy a születéséig ez lesz a neve :D Ugysem akarjuk megkérdezni előre a baba nemét. Utána meg fog kapni valami tisztességes, szép, használható MAGYAR nevet. Semmi extrém!
De remélem már nem borsó méretű.. :wink:


Kép

Rönééé



Kép
röné
 
 


Rena! Most kicsit szomorú vagyok, hogy nekem még nincs kettő csíkom és az Encikének van. Persze örülök neki, csak elszomorít, hogymásnak sikerül. Lehet, hogy Te is így vagy ezzel. Tegnap nekem is szurkált a bal oldalam, tegnap voltam a 12. napon és akcióznunk kellett orvosi utasításra. 25-én meglátjuk, hogy sikeres volt-e. Már minden bajom van. Olyan lassan megy ilyenkor az idő.

A dokik annyira hülyék!!!! Neked mikor nem kell megjönnie? Már csak nekünk kell, hogy sikerüljön a baba?
timejka
 
 


Mindenkinek sok kitartást! Sikerülni fog egyszer ugyis!
encike 2
 
 


Encike!Köszönöm a bíztatást!

Timi!Kitartás!Sajna rengeteg nő van még aki babára vár de ebben a fórumban azt hiszem,hogy csak mi vagyunk.Tök jó elvileg egyszerre volt peteérésünk!Kb.nekem is 25.-e körül kell megjönnie.Annyira jó lenne ha egyszerre lennénk kismamik,megoszthatnánk,hogy éppen melyikünknek milyen tapasztalatai vannak babavárás alatt.
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: