Új privát üzeneted érkezett!

Szuzy ha erre jártok én szívesen talizok veled én nekem még anni sincs mint neked barátnéből az utóbbi időben nem nagyon barátkoztam :) de már néha nekem is legem van a négy falból meg hogy csak anyós a változatosság a hétvégén :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Szerdán megyünk Starjánba, háromra kaptam időpontot a pszichológushoz (vagy pszichiáter, mindig keverem, fogalmam sincs melyik) Előtte ha Szabi nem dolgoznak elmennék szemészher is, mert a szemüvegemtől mostanság megfájdul a fejem ha fölteszem, biztos változott a dioptriám. Meg vásárolni is jó lenne. Úgy gondoltam kellene vennem egy fekete kosztümöt.....
Ha Szabi nem dolgozik akkor jobban lesz időnk, akkor össze futhatunk. Viszont ezt még nem tudom. Keddig van táppénzen, hogy szerdán fog e dolgozni még kétséges.

Ti be tudtok jönni a központban? Vagy merre tudnánk talizni? Még azt sem tudom a doki néni hol rendel, mindjárt utánna is kérdezek az egyik régi barátnémtól.

Kicsit unalmas a gyerkőc nélkül. Eddig takarítottam, most meg indulok vasalni, még a hét közepén kimosott ágyhuzatot... Mert aztán ha megszárad, megint lesz egy rakat.

Na sziasztok

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Nemrég kaptam ezt az sms-t!!!

Megszülettem: Horváth Bálint Adrián, 2008. 02. 09-én 10:02-kor 3400 g-al és 53 cm-rel!!! Móniék

Móni! Még egyszer nagy-nagy gratula, sok-sok tejcsit és jó egészséget kivánok Nektek!!!!

Bocsi az eltünésért :oops: Igérem, h hamarosan jövök! Most mennem kell, mert anyukáméknál vagyunk, családi program van :lol:

Szép hétvégét mindenkinek!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 

 
 

Hali!

Ilyen jó hírre nem is számítottam ide fele jövet.

Móni! Nagyon gratulálok, természetesen az egész családnak jó egészséget kívánok! Puszi!

Ildi! Várunk, hogy máskor is jelentkezz!

Alíz! Te,hogy vagy? Mennyi időd is van még?

Szuzy

Kép
szuzy
 
 


Móni: nagy gratula a kukishoz:) sok tejet:)

Kép

suzy nekem mindegy mert gabi ha itthon van elég mozgékonyak vagyunk de mi itt lakunk a gorkijon ez itt ahogy befordulsz a tescó feljobbr mi meg balra lakunk :) szóval nekem mindegy hol :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Móni!


Nagy-nagy gratula a kisfickóhoz. Ez aztán ám a jó hír!



Szuzy!


Így a vége felé már egy kicsit nehezen viselem a dolgokat, de ahogy mondani szokták:

"türelem rózsát terem".

Február 7-én kezdtem el a CTG-t, innen kezdve minden héten kell mennem a klinikára.


Üdv:


Alíz.
Vendég
 


alíz már tényleg nincs sok hátra :)
jajj csajok úgy lennék már újra terhes én is csak most kislányt szeretnék de ha nem mindegy csak egészséges legyen :) mindenesetre gyúrunk rá apával :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


SZIASZTOK!

Móni
nagy-nagy gratula a picihez. Jó egészséget, és sok sok tejecskét nektek!!!
Kép

Alíz
kitartás!!! nemsokára Te is babázhatsz.
Mondjuk Eszterkével nekem is a vége már "terhes" volt ténylegesen a pocakosság.

Nika
küldöm a gólyákat feléd :wink: :wink:
Kép

és képek a piciről :wink:
Kép így is lehet DVD-t kapcsolgatni
Kép dudor
Kép babahordozóban hintázunk
Kép a dobozra is fel tudok menni
Kép szemezünk :lol: :lol: :lol:

Na, jó éjszakát mindenkinek!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi: remélem meg is érkeznek ezek a gólyák :) köszönöm:)

Szegény dudorkás :( de nagyon édes Eszterke:)Én ha alszom nempiszkál Gege tök ari:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Húúú, ide érdemes volt benéznem! :D Micsoda hírek!!! :D

ISTEN HOZOTT BÁLINTKA!

Móni!
Sok szeretettel gratulálok kisfiatok érkezéséhez!
:D
Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Végre van élet!

Nika! Nem mondod?! Hát hamarosan érkezik a tavasz, s vele együtt a gólyák, biztos sikerül megbeszélni a dolgot velük!!!!!!!!!
Egy kislányt én is elfogadnék mondjuk 1,5 év múlva és készen. Most még nem birnék megfelelni a feladatnak.

Gabi! Szegény Eszterkének jokora guga nőtt a homlokán. Fájhatott is jócskán neki. Gondolom nagy volt az ijedelem. Szilárd is állandóan a buksiját üti...

Szabikám nem akar vagyis inkább nem tud gyógyulni. Remélemnem kell neki felszúrni...Holnap megy a fülészetre. A füle is fáj, a homloka is, s azt mondja úgy érzi onnan nem jön ki a váladék....
Pedig annyit lámpázik, hogy szerintem az már káros..kamillázik is, a gyógyszert is szedi.
A mamija is nagyon rosszul van....


Na jó éjt mindenkinek!
Alíz! Nika! Nektek hajrá!!!!!!

Kép
szuzy
 
 


szuzy: hát igen nem lenne rossz meg hát ugye nem vagyok mai csirke az idő is sürget mármint annyiban csak hogy nem szeretném ha a nagymamájának néznének a szülőin :):):):):):)de dolgozunk rajta:):):) már mindne tudományos hozzászólást elolvastam jónásnap stb megpróbáljuk :):):):):):) de ha esetleg ne adja isten mégsem jönne babóka az sem lesz nagy baj de szeretném ha lenne testvére aki gézengúznak nekem is van mégha nem is vagyunk túl jóban de azért nem rossz ha van tesója az embernek :)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok, én új vagyok itt!
Gratulálok a babához, és remélem már én sem sokáig húzom az én Bálintommal! :D

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Szia Vera üdv közöttünk. Írj magadról bővebben. Képet is tegyél fel:):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Hát igen, így harminc fölött már nem sokat gondolkodhat az ember. Ha még akar gyerkőcöt hadd jöjjön, mert az évek múlásával egyre nehezebb.
Nika! Gege nehezen jött nektek össze? Remélem nem bántó a kérdésem, és nem túl indiszkrét. Ha mégis az ne válaszolj. Csak azért kérdem, hogy tudományos alapra helyeztet az alapokat.
Különben a második állítólag könnyebben össze jön. Én ezt csak alá tudom támasztani. Az elsőre másfél évet vártunk, már lemondtam róla,hogy teherbe esek spontán. (hát igen a stressz mindenre kihat) Aztán a második az első hónapban sikerült! (sokkal stresszmentesebb munka a háttérben)
Minden esetre szorítok, hogy Nektek is ilyen gyorsan sikerüljön!

Vera! De jó, hogy jöttél. Mikorra várod a fiatalúr érkezését? Hol laksz? Ki a dokid, hol fogsz szülni? Írj magatokról !

Kép
szuzy
 
 


szuzy
igazából nem volt tervezve de nem védekeztünk igy másfél év volt mire sikerült. nemindiszkrét:):):):)inkább csak az utsó három négy hónap volt amikor úgy voltam minden mensinél hogy de kár már megint megjött :):):) úgyhogy igazából kb fél év volt mikor odafigyeltünk rá mikor legyünk együtt. most meg most kezdtük el ebben a hónapban de csak körülnéztem már hogy hogy lehetne könnyebben összehozni természetes úton :):):) meg hát a gólyákat is várom amiket Gabi küldött :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

MÓNI :lol: :lol: :lol: :lol:

NAGYON SOK GRATULA A KIS JÖVEVÉNYHEZ! ÉS REMÉLHETŐLEG RENGETEG ÖRÖMÖTÖK LESZ BENNE IS!

BÁLINT ADRIÁN ISTEN HOZOTT A MI KIS KÖRÜNKBEN! HOSSZÚ BOLDOG ÉLETET!


Kép

Most csak ennyi, mert nem igazán érzem jól magam, :( :cry: így nem is igazán vagyok használható, de erre reagálnom kellett! :lol:

Pusza, majd jövök!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Sziasztok!

Na jó a másfél év alatt én nem figyeltem rá, hogy mikor kellene aktívnak lennünk. Ahogy esett úgy puffant. Viszont az utolsó hónapban hőmérőztem magam. S akkor sikerült is.
Második gyerkőcnél már hőmérővel kezdtem. S akkor nem bíztunk semmit a véletlenre!
Drukkolok!

Kép
szuzy
 
 


Dina!
Csak nem az influenza ütötte nálad is fel a fejét?

Szabinak szerencsére nem kellett sehol sem szúrni, sem a fülét, sem az orrát. Megröntgenezték. Arcüreg gyulladása van, de gyógyival a doki szerint rendbe jön, majd pénteken kell mennie.

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Igéretemhez hiven itt vagyok :wink:
Még egyszer elnézést a hosszu hallgatásért, de a vizsga időszakban igencsak zsufoltak voltak a napjaim, plusz közbejött még egy dolog. :wink: Még nem nagyon akarok irni róla, majd ha biztos lett, de állásról van szó :wink: :lol: Éppen a vizsgák alatt kellett az orvosi dolgokat intéznem, gondolhatjátok mennyi időm volt a tanulásra! 4 napon keresztül reggel elmentünk itthonról, délben hazaértünk, utközben vettünk kinait, h legyen mit enni :roll: , aztán már készültünk is, mert délutánonként a leletekért trappoltunk, aztán este lett, mire hazaértünk. Többesszámban, mert 3 napon keresztül szegény Lilit vonszoltam magammal -még jó, h Danira vigyázott apósom-, de egy nap "kijárt" Danival is. Gondolhatjátok, élmény volt :roll:

A vizsgáim nagyon jól sikerültek, mindenből 5-öst kaptam :lol: :lol: :lol:

Mult héten Danival voltam dokinéninél, be volt gyulladva a torka +köhögés, nátha, előtte Lili maradt itthon 2 napot (csüt-péntek), de ez és a hétvége elég volt neki a "kikupálódáshoz", csak átszaladt rajta a nátha. Viszont most hétvégén megint beteg lett, épp anyáéknál voltunk. Szombat reggel, napközben semmi baja nem volt, aztán délután egyik pillanatról a másikra belázasodott, majd hányt :roll: Aztán még vasárnap is lázas volt, mára viszont csak a köhögés és a nátha maradt. Minden esetre megmutattam az orvosnak, vmi virus, ugyhogy csak köptető és orrcsepp kell. Ja, és persze egész héten itthon lesz.
Szóval nem unatkozunk, mindig van vmi...

Most megyek, fürdetés van...

Kép
Kép
mókuska
 
 


SZIASZTOK!

ma voltunk megint dr. nőnél, végre meggyógyult a pici. Viszont az orrmandulája meg van nagyobbodva :evil: :evil: :evil: Kicsit táti szájú emiatt+gátolt az orrlégzés, de semmi váladék nem jön neki, se ki, de szerencsére hátra sem folyik. Minden, tüdő, torok mandula rendben
Védőnőnél is voltunk 10220g és 81 cm
Hát most jól leállt a hízás a sok betegség miatt. Mondjuk most jól eszik kop-kop-kop

Nika
remélem most másfél év múlva már pici lányt dajkálsz :wink: :wink: :wink: célirányosan küldtem a gólyákat :lol: :lol: :lol:

Dina
jobbulást!!!!!!
Kép

Vera
üdv. a csapatban :wink:
mesélj magadról

Szuzy
Szabinak is jobbulást!
Most nem is dolgozik?

Thimó
fiúk? hogy bírják a strapát? itt rengeteg gyerek beteg :cry: reggel Krisztike csoportjában is alig voltak

Alíz
ti jól vagytok? remélem téged elkerül most ezu a vírusos nyavaja

szép napot mindenkinek!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Szóval Rákóczibányán lakom, bár Karancssági születésű vagyok!
Elvileg 23-án fog érkezni a kisfiam, de szerintem még tovább is fogja húzni, mert semmi jele annak, hogy már jönni szeretne!
Pasztuhovhoz járok, nála is szeretnék szülni, szerintem nagyon jó doki!

Előbb is megtalálhattam volna ezt az oldalt, tök jó, hogy ilyen összetartóak vagytok!

Én itthon uncsizok, egyedüli kismama vagyok most a faluba!
Veletek mi a helyzet?

Very Happy Very Happy Very Happy

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Sziasztok!

Vera :)
Üdv. itt a csapatban! És ha jól gondolom, szinte "szomszédok" vagyunk, mivel én dorogházi vagyok!
Sajnálom, hogy csak egyedül vagy kismami a faluban, elég rossz lehet, de nincsenek esetleg idősebb kismamik? Nálunk így volt, és nagyon sokat tudtak segíteni ha volt valami "kezdő" kérdésem! :lol:
Pasztuhov nagyon jó választás volt, én is gondolkozom rajta, bár most Márkusnál voltam és hozzá is megyek vissza, de majd még elválik, hgoy mi lesz a továbbiakban, és hogyan fog majd alakulni! :?:

Többiek: Köszi az aggodalmat, már kezdek jobban lenni, bár még az orrom minig el van dugulva, és elég sz@rul érzem magam néha! De azért megmaradok! :twisted: :twisted: :twisted:

Mókuska :)
Gratula az eredményes vizsgákhoz!

Most megyek, majd még benézek!

Pusza

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Gabi köszike ha minden igaz ma van peteérésem rá is ugrom apára:9 :oops: :wink:

Vera akkor nagyon a hajrában vagy már :) Pasztuhov tényleg nagyon jó doki:)

Dina: Márkus biztos jó választás? nekem mondjuk volt vele incidensem és nem éppen emberien reagálta le. meg nagyon sokan nem szeretik :) de hát te tudod:)

Betegeknek jobbulást:):)


Csajok nem kéne egy találkát összehozni valamikor amikor mindenki erre jár tarjánba? csak ötlet


Szuzy hogy áll a holnap?

nika70
Salgótarján
 
 


ti hogy tudjátok a vonalzót beilleszteni?
Értek a számítástechnokához, de ez sajnos nem megy!
Köszi a segítséget! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Végre sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már annyira várom a picurit, hétfőn voltam uh-on, akkor 3kg körülire saccolták!! Hála istennek nem lessz túl nagy baba, elég lessz őt is kinyomni!!!!!!

phpBB: Kép

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Sziasztok!


Köszönjük szépen mi jól vagyunk. Minket hála elkerült még idáig ez a vírusos nyavaja. Mondjuk nem is nagyon megyek semerre (klinikán kívül természetesen).
Vendég
 


Vera
ha a linket amivel ide betetted a vonalóz az aláíráshoz teszed, akko folyamatosan megjelenik majd minden hozzászólásnál, és a napokkal folyamatosan változik :D :D :D
Nem gond, hogy nincs kismami, itt vagyunk mi majd segítünk, ugye lányok?

Nika
igen a tali tavaly is felmerült, de aztán elmaradt. majd talán idén :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


na akkor szerintem idén már össze kéne hozni valahol nem?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Írj egy telcsi számot, nem tudom még,hogy össze jön e dolog.


Ildi! Gratulálok a vizsgáidhoz. Ez aztán igen, két gyerkőc+háztarás mellett nem semmi a kitünő bizi!

Sajnos Szilárd délre belázasodott. Nem folyik az orra, nem köhög, sőt elég virgonc volt egész nap, kivétel az este. Mert most már jó levert volt és újra lázas. Délután csak egy órát aludt, nem tudott a láztól, csak ficánkolt, izgett, mozgott. Most már elaludt.
Délelőtt még kinn motorozott ezerrel, amikor bejöttünk már éreztem,hogy meleg, de azt hittem csak kimelegedett a nagy rohanásban. Mert száguldott nagyon. Kinn volt a kis Lívi meg a Levi is. (remélem nem fertőztük meg őket) Na őket hatszor lekörözte.
Aztán a délután is játszott, mostanra meg kidőlt.


Nika! Priviben várom a számod. Még az sem biztos, hogy megyünk. Attól függ Szilárddal mi lesz. Még azt sem tudom vigyem e dokihoz. Nehogy még ott szedjen össze valamit. Ha csak lázas és más baja nem lesz fölhívom telefonon, hogy mit csináljak vele, de ha betegebb lesz akkor lehet, hogy kihívom hozzá... Viszont ő dél körül szokott kijönni amikor meg indulnunk kéne.....
Ráadásul ugye én is időpontra mennék.

Vera! Tényleg nagyon a hajrában vagy. Gyere nyugodtan, itt kérdezhetsz bármit. Szerintem mindenki szivesen válaszol.
Én nem ismerem egyik dokit sem, így nyilatkozni nem tudok róluk. De az a legfontosabb, hogy megbízz benne. Ha ezzel nincs gond, akkor biztos jól fog menni minden a szülésnél is.
Babó be van már fordulva? Sima szülésre készültök vagy esetleg császárra? Karancsságon lakott egyik középiskolás barátnőm. Remélem nem baj ha leírom a nevét: Oláh Katalin. Ismered őt? Te mennyi idős vagy?

Dina! Örülök, hogy jobban vagy. Tényleg el is felejtettem, hogy Bernivel beszéltél azóta? Őt nem sikerült ide csalogatni? Olyan jó lenne vele is dumcsizni.

Találka: szerintem akkorra kellene szervezni amikor már jó idő van kinn és a vírusok is eltünnek!

Alíz! vigyázz, hogy ez így ismaradjon! Ne menj emberek közé.

Gabi! Nos a kishölgy súlya így is gyönyörű. Na és elég hosszú is a gyerkőc. Most mi is ki vagyunk kicsit gömbölyödve, nem hiányozna ez a fránya betegség. Olyankor mindig megcsappan szegény.

Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


igen én is úgy gondoltam hogy május felé amikor már jó az idő:):):)

küldöm a számot priviben :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Vera
Üdv. itt közöttünk :lol: Már tényleg nagyon kevés van hátra a szülésig, gondolom nagy az izgalom :wink: Pasztuhov sztem is nagyon kedves, jó orvos -igaz, nem hozzá jártam, de több ismerősöm igen és fültanuja voltam többször is, hogyan bánik a betegeivel.

Dina
Jobbulást!!!!!

Szuzy
Tegnap du-ra Dani is belázasodott :cry: Tegnap reggel fogyott el az antibiotikum... szóval ugy gondolom, h nem viszem megint orvoshoz, sztem Lilitől kapta el a virust. Nála másfél napig tartott a láz, remélem Danin is gyorsan átvonul.

Tegnap már tiszta gyomorgörcsöm volt, mert egyszerüen borzasztó, h szinte folyamatosan van vmi bajuk. Nem vészes, többnyire csak orrfolyás, de egyszerüen nem tudok többet tenni a megelőzés érdekében. Vitamint szednek, immunerősitőt, sok-sok friss gyümit, zöldséget...

Aliz
Vigyázz is magadra, most nem jönne jól vmi betegség :?

Szép napot mindenkinek! (bár ahogy kinézek... :evil: )

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!
Este már éreztem pár jósló fájást, remélem hamar itt lessz az idő!
Bár rossz lenne most kórházba menni, mert nem tudom, hogy látogatási tilalom van e még!

Tegnap szült barátnőm, és azt mondja, hogy tömve van a szülészet, alig volt neki hely a szülőszobán, valami rossz pótágyon kellett megszülnie!
Remélem mire bekerülök legalább hely lessz!
Mindenki jól van????

Szuzy!!!!!
Igen már bevan fordulva a babó!
Persze, hogy ismerem Katit, nemrég született neki egy kisbabája azthiszem kislány!
Én 23 éves vagyok!!!!
Nincs olyan kisméretű képem, amit elfogad a gép, hogy feltegyem!
De igyekszem keresni, és rakok fel magamról!
Puszi mindenkinek



phpBB: Kép[/img]

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Sziasztok!

Vera :)
Annyira izgulok érted, teljesen beleélem magam néha én is, hogy megint lesz babóca, de aztán rájövök, hogy majd később!
Pasztuhov jó választás! Sok jót hallani róla, igaz én most Márkusnál voltam, mert mennem kellett, de szakrendelőbe nem akartam, Pasztuhovot, nem tudtam hogy van magánrendelése, és sürgős volt! Így maradt Márkus, de velem nagyon rendes volt (lehet azért is, mert 1 évig a főnököm volt) :oops: :lol:
Egyébként mit és hol dolgoztál a terhesség előtt, hol tanultál, stb, szóval mesélj valamit magadról, magatokról! Bocsi a sok kérdésért, én ilyen vagyok, sokat beszélek, sokat kérdezek! Ha gondolod nem kell válszaolnod mindenre! :oops: :lol:

Lányok a TALI ötlete nagyon jó! Bármikor vevő vagyok rá!

Pusza lányok!

Ui.: rettentően szomorú vagyok, mert tegnap elszált a pendrive-unkról az öszes kép Benedekről, legszívesebben sírnék miatta! :cry: :cry: :cry: A párom azt kérdzete miért nem veszekszem, mert már hozzá kell tennem nem ez volt az első akkor sírógörcsöt kaptam! De most valahogy inkább nem volt kedvem semmihez, nem szóltam inkább semmit! Úgy vettem észre, hogy ez rosszabb volt neki! De akkor még azt helyre tudtam hozni, de ezt most már nem! És az fáj a legjobban! :cry: :cry: :cry: Még jó hogy raktam fel pár képet ide is, meg az iwiw-re is! A szívem szakad meg! :cry: :cry: :cry:
Na most kipanaszkodtam magam, de még most sem teljesen jó! :( :cry:

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Dina én is igy jártam egyszer párom mindent törölt a gépről véletlenűl én sem veszekedtem vele ne tudd tepert is ezerrel még szerencse hogy vissza tudta hozni:) pendriveról nem lehet törölt adatokat visszaállítani? valahogy? nem tudom mert nem értek hozzá.

Na ha már ennyien kaptunk a tali ötletre akkor majd április közepe táján szerintem el kéne kezdeni szervezni :) jó lenne.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Ne haragudj a találka elmaradása miatt, s amiatt, hogy időm se volt írni. Szilárdnak éjszaka 40 fokos láza volt, pontosabban mire az ügyeletes doki kiért 40,1. Este pedig kapott 5 ml Nurofent, de a láz nemhogy csökkent volna, egyre inkább szökött fölfelé. Vizes ruha is volt csuklón, bokán, mellkason. Aztán a szuri amit a doki adott szerencsére gyorsna lehúzta a lázát. Így délelőtt csak vele foglalkoztam. Aztán elmentünk ugyan Starjánba, de siettünk hozzá haza. Volt kinn nála délben Szabó doktornő is. Ő mondta, hogy a torka tiszta genny...ez nem influenza, valami másik vírus vagy baktréium.
Írt Zinnatot, az a baj, hogy akkor már csak anyum volt itt és nem tudta, hogy attól már egyszer ment a hasa....( meg a doki néni sem tudhatta, mert régebben az ügyelet írta föl neki) Most beadtam neki, és egyből utánna a Normafloret is, remélem nem lesz neki hasmars!

Szerencsére ma nem volt lázas, most van egy pici hőemelkedés, de ennyi. Remélem később sem kúszik föl neki.

Vera! Nekem Kati nagyon jó barátnőm volt, de azátn eltűnt az életemből, hiába írogattam, hivogattam. Pedig olyan kíváncsi vagyok rá. Tudsz neki esetleg mobil számot? Ha igen priviben légyszi írd meg, olyan szivesen dumcsiznék vele!

Piszkosul fiatal vagy ám!!!!!!!!!Irigykedem is miatta.

Ildi! Daninak is mielőbbi jobbulást! Remélem nálunk sem jön ki jobban a dolog. Egyenlőre nem folyik orrunk sem, meg nem is köhögünk. A doki néni szerint köptetőt azért adjak, mert folyik a torkába a trutyi.
Tényleg rossz így, mert ha egyik gyerek beteg elkapja a másik is, s ha az épp gyógyul a másik fertőzi vissza. Sajnos jó tanácsot én sem tudok adni.
Nálunk már csak én tartom magam. Eddig szedtem az immunerősítőt, meg a vitaminokat, lehet ezért. De vajon meddig húzom?

Dina! A múltkor mi is így jártunk. Rossz volt a gép, a párom elvitte szervízbe, és ahogy újra formázták eltünt az összes képünk Szilárdról. Pedig hányszor kértem előtte, hogy mentse ki lemezre. Azt mondta fölösleges, mert az nem veszhet el. No komment....

Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Vera! Szoktál Katival találkozni? Ha igen, mondjad neki, hogy jöjjön ide a Babanetre. Én egyébként azt sem tudtam, hogy férjhez ment: Úgy örülök, hogy ő is révbe ért!!!

Kép
szuzy
 
 


szuzy: ne bolondozz semmi gond mivel ítad hogy belázasodtatok gondoltam hogy nem lesz jobb egy nap alatt.mindensetre sok gyógypuszit küldünk Szilárdnak :):):):)+++++++++++++++++++meg minden betegeskedőnek +++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Én totál kész vagyok a mai naptól :cry: Két percenként van hol az egyiknek, hol a másiknak baja....semmi sem jó, Dani is csak nyüglődik. Enni alig eszik, de szerencsére inni folyamatosan kér, minden pelusa jó pisis volt. Többször a sirógörcs kerülgetett... Ráadásnak természetesen hosszitott müszakban dolgozik apa, éjfél körül várható csak haza. :?

Dina
Képek :cry: Én is nagyon kilennék!!!!! Én azt szoktam csinálni, h bizonyos mennyiség után kiirom CD-re, na és előhivatni is szoktam, az a leg biztosabb módszer!!!

Vera
Huh, tényleg, látogatási tilalom :( DE egyébként meglátod, h akkor majd a hátad közepére kivánod a látogatók hadát! Legalábbis én igy voltam, persze apát egész nap el tudtam volna viselni :wink: :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


képeket mi is most gondoltuk végig hogy apránként előhívogatjuk mert mégis csk a papír az örök a cd meg a dvd tönkre mehet stb mindig vannak akciók a multkor a rosszmanban volt meg szokott a dm-ben is lenni.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok, ismét itt vagyok!
Próbálok minden kérdésre válaszolni, remélem sikerülni fog!
Szóval, eredetileg Horváthoz jártam, csak volt egy kis barnás vérzésem 10hetesen és szóltam neki telefonon, hogy mi ez, de ő azt mondta, hogy másnap reggel menjek be, addig várjak!
Én beparáztam mert az első babám is barnázással ment el, így pont kapóra jött, hogy Pasztuhovnak aznap volt rendelése, így hozzá mentem el, és ami a legjobb, hogy neki van ultrahang!!!!

Én szakmám szerint fodrász és varrónő vagyok, de nem dolgozom egyikben sem! A hatvani Boschban vagyok már 3 éve, és tök jó!!!!!!!!

Katiról sajnos sokmindent nem tudok írni, mert ritkán tudok hazajutni, akkor pedig a szüleimhez megyek, és csak tőlük tudom, hogy baba van neki!
Nincs férjnél, tőle jóval fiatalabb sráctól van a baba, de talán együtt sincsenek!
Ennyit tudok sajnos, de ha beszélek anyuékkal megkérdezem a tel számát!

Mindenki jól van csajok?

Kép

Kép
bné.vera
 
 


http://www.freevlog.hu/video/11108.html

gege intézi magának a zenét a tánchoz :)

Nekem Horváth volt ügyeletben amikor szültem a szászszal együtt :) szerintem jó páros voltak :) legalábbis velem nagyon rendesek voltak és egy árva fillért sem adtam nekik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Most csak kevés időm van, de majd még jövök.
Vera! Gondolom ha így áll a dolog Kati Otthon van Karancsságon. Az ottani számát tudom. De azt hittem Bpesten lakik. De gondolom Gyedből egyedül nem tud még albit is fizetni, na meg a bab körül is jól jön egy kis anyai segítség.

Most megyek uzsiztatni...

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

na ma már Krisztike is itthon volt. Éjjel olyan csúnyán köhögött, nappal végülis nem, de az orra is folyik, inkább itthon próbálom hétfőig kikezelni :wink: :wink: :wink:

Szuzy
Szilárdnak mielőbbi gyógyulást.
Reméljük most a hasmenés is elkerül titeket.
Nálunk anyósomnak az van, biztosan a doktornőnél szedte össze, ő volt bwennt a betegek között.

Dina
hát én is hallottam már oylan programról amivel vissza lehet ezt-azt "varázsolni"

Vera
nagyon szorítunk, hogy a jóslófájás már jelentsen valamit.
elvileg 34. hét után már érezhető.
Pár nap és babázhatsz, húú azért a vége a legrosszabb :wink: :wink: :wink:

Nika
azért ne csak a pé-s napokon "dolgozzatok" ám, főleg kislányon :oops: :oops: mert ha tüszőrepi is lesz akkor bizony a kisfiúk gyorsabbak, és esélyesebbek :wink: :wink: :wink:
Pé előtt 1 nappal, főleg ha tudod pontosan mikor van érdemes együttlenni, mert a kislányok tovább életképesek :wink: :wink:
(nálunk Eszterke így fogant :oops: :oops: )

Ildi
ne keseredj el, mi is vitaminozunk, gyümölcsözünk, és mégis :? :? de egyszer csak vége lesz.
Már úgy várom a tavaszt.

Eszterke egyre ügyesebb, már egy-két lépést tesz egyedül kettőnk között. De ma többször is gondolkodott egyedül is elinduljon e, álldogált, volt, hogy egyet lépett aztán térdre és mászott.
Viszont a bevásárló kocsijával mint a szélvész úgy közlekedik :lol: :lol: mondjuk ha begyorsul, és köszöböt talál bukik, az orrára sikerült is szép piros csíkot varázsolni :wink: :wink:

Jó éjszakát mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


á nem csak akkor voltunk együtt :oops: :oops: kedden volt elm pém és előtte pénteken is meg vasárnap is együtt voltunk meg biztos ami ziher kedden is :9 :oops: végülis mindegy hogy mi lesz mondjuk jobb szeretnék jányt de ha majd fiú sikeredik annak is örülni fogok :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
gondolom nem külditek vissza :wink: :wink: :wink:
Amikor Eszterkét terveztük én is néztem kínai csodanaptárat, ami szerint abban az időszakban csak fiú foganhatott volna.
Apa kinevetett, mondta, hogy bízzam rá :wink: :wink:
Érdekes mert visszanéztem ebben a táblazatban a többi gyerkőcöt és náluk stimmelt :wink: :wink: nade ugye kivétel erősíti a szabályt :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hát persze hogy nem küldjük vissza :wink: :wink: ha fiú lesz akkor lesz közös témájuk ha meg lány az is jó játszani úgyis tudnak majd csak már lenne a pocimban :):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


bejelentkezem

Hazajöttünk szerdán már, de még nincs energiám írogatni. Képeket tettem fel Horváth Bálint Adrián: megszülettem 2008.02.09.-én címmel. Kukk.

Bejelentkeztünk dokihoz is, mert Levi torokgyuszis lett 2hete, pici ne kapja el.

Ha tudok jövök mesélni, lehet éjjel lesz vmikor, szopi alatt.

Üdv az új csajszinknak és a régieknek is.

Puszi, köszi mindent.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Móni mégegyszer nagy gratula a kis tököshöz:) sok tejcsit neked képeket majd megnézzük :)

nika70
Salgótarján
 
 


megnéztem nagyon édes milyen kicsi még :) remélem hamarosan én is pocakosodom és akkor nekem is lesz újra ilyen pici babám :)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?