Új privát üzeneted érkezett!

Kata ez valóban gáz. De ahogy a mondás is szól: egy nő mindent megtesz azért, hogy legyen vagy épp ne legyen gyereke. Érdekes. Ebben engem csak az szomorít el, hogy némelyik nő olyan félvállról veszi ezt az egészet, mintha csak egy kismacskáról lenne szó és nem a saját véréről aki a szíve alatt dobog. Nekem 7 éve volt terhesmegszakításom. Én előtte és utána is hetekig bőgtem. :(
A páromnak van egy kisfia, én nem szeretném ha velünk lakna, mert 10 évig félrenevelték, és végül én idegeskedjek miatta? Az anyja ahogy alkalom nyílik rá már küldi, mert nem bír vele. szerintem alapból az a lepasszolós tipus. Karácsonykor a két hetet is végig velünk töltötte, nyáriszünetben tavalyelőtt szinte végig. Rá se kérdez sokszor, hogy él-e, hal-e az a gyerek. Na ilyen nőknek adatik meg a gyermek, és még tudnám sorolni a hasonló példákat. Hát engem ilyenek szomorítanak el nagyon, de nagyon. :( :( :(
dita75
 
 


Kata ez valóban gáz. De ahogy a mondás is szól: egy nő mindent megtesz azért, hogy legyen vagy épp ne legyen gyereke. Érdekes. Ebben engem csak az szomorít el, hogy némelyik nő olyan félvállról veszi ezt az egészet, mintha csak egy kismacskáról lenne szó és nem a saját véréről aki a szíve alatt dobog. Nekem 7 éve volt terhesmegszakításom. Én előtte és utána is hetekig bőgtem. :(
A páromnak van egy kisfia, én nem szeretném ha velünk lakna, mert 10 évig félrenevelték, és végül én idegeskedjek miatta? Az anyja ahogy alkalom nyílik rá már küldi, mert nem bír vele. szerintem alapból az a lepasszolós tipus. Karácsonykor a két hetet is végig velünk töltötte, nyáriszünetben tavalyelőtt szinte végig. Rá se kérdez sokszor, hogy él-e, hal-e az a gyerek. Na ilyen nőknek adatik meg a gyermek, és még tudnám sorolni a hasonló példákat. Hát engem ilyenek szomorítanak el nagyon, de nagyon. :( :( :(
dita75
 
 


Kata ez valóban gáz. De ahogy a mondás is szól: egy nő mindent megtesz azért, hogy legyen vagy épp ne legyen gyereke. Érdekes. Ebben engem csak az szomorít el, hogy némelyik nő olyan félvállról veszi ezt az egészet, mintha csak egy kismacskáról lenne szó és nem a saját véréről aki a szíve alatt dobog. Nekem 7 éve volt terhesmegszakításom. Én előtte és utána is hetekig bőgtem. :(
A páromnak van egy kisfia, én nem szeretném ha velünk lakna, mert 10 évig félrenevelték, és végül én idegeskedjek miatta? Az anyja ahogy alkalom nyílik rá már küldi, mert nem bír vele. szerintem alapból az a lepasszolós tipus. Karácsonykor a két hetet is végig velünk töltötte, nyáriszünetben tavalyelőtt szinte végig. Rá se kérdez sokszor, hogy él-e, hal-e az a gyerek. Na ilyen nőknek adatik meg a gyermek, és még tudnám sorolni a hasonló példákat. Hát engem ilyenek szomorítanak el nagyon, de nagyon. :( :( :(
dita75
 
 

 
 

Kata: :shock: ,,nyertél,, az valóban sokkal - sokkal rosszabb lehetett!! :cry: :cry:

Dita: köszi! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ismerem a helyzetet, mert nővéreméknél is hasonló a kislány. Nagyon el van hanyagolva, állandóan leültetik a tv elé és ott tölti az egész hétvégét. Anyuval meg felváltva magunkra vállaljuk a lurkót. Mondjuk ő nagyon értelmes, okos kislány, de ugyanakkor nagyon-nagyon nevelhetetlen. Vagyis csak nem nevelik. Mi meg nem vagyunk képesek csodára 2 nap alatt.

De mindegy, én csak tanultam az ő viselkedésükből és mivel vasárnap pozitívat tesztelek, ezért hamarosan élesben is hasznosíthatom a "tudásomat" :D

i.kata
 
 


Czinkeb.
Szívesen kihagytam volna ezt a "versenyt"...

i.kata
 
 


I.Kata!

Nekem holnap lesz a hsg.-m! Kicsit nagyon be vagyok tojva! Leírnád, hogy neked milyen volt?! Altattak, vagy csak érzéstelenítést kaptál?! Fizettél érte?!

Várom a válaszokat és előre is köszi! :)
kjaja
 
 


Sziasztok!


Dita,

Hát nálunk is hasonló a helyzet, az én férjemnek is van egy kislánya aki sok időt tölt nálunk. Teljesen átérzem a helyzeted, pontosan tudom, hogy miről beszélsz :cry:
Én azzal szoktam vígasztalni magam, hogy legalább gyakorlom a gyereknevelést és mire nekünk lesz addigra már profi leszek. :wink:
Most kezdődik nálunk a tini-hiszti időszak, tanulságos!

Ma megyek dokihoz és remélem, hogy lesz inszem ebben a ciklusban én nem akarok egy hónapot pihenni, azonnal meg szeretném mégegyszer próbálni!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!


Dita,

Hát nálunk is hasonló a helyzet, az én férjemnek is van egy kislánya aki sok időt tölt nálunk. Teljesen átérzem a helyzeted, pontosan tudom, hogy miről beszélsz :cry:
Én azzal szoktam vígasztalni magam, hogy legalább gyakorlom a gyereknevelést és mire nekünk lesz addigra már profi leszek. :wink:
Most kezdődik nálunk a tini-hiszti időszak, tanulságos!

Ma megyek dokihoz és remélem, hogy lesz inszem ebben a ciklusban én nem akarok egy hónapot pihenni, azonnal meg szeretném mégegyszer próbálni!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!


Dita,

Hát nálunk is hasonló a helyzet, az én férjemnek is van egy kislánya aki sok időt tölt nálunk. Teljesen átérzem a helyzeted, pontosan tudom, hogy miről beszélsz :cry:
Én azzal szoktam vígasztalni magam, hogy legalább gyakorlom a gyereknevelést és mire nekünk lesz addigra már profi leszek. :wink:
Most kezdődik nálunk a tini-hiszti időszak, tanulságos!

Ma megyek dokihoz és remélem, hogy lesz inszem ebben a ciklusban én nem akarok egy hónapot pihenni, azonnal meg szeretném mégegyszer próbálni!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Azért jó hallani, hogy nem vagyok egyedül. 2 nap alatt valóban nem lehet csodát csinálni, de még egy egész nyár alatt sem, pedig én próbáltam. De könnyebb a dolga egy saját szülőnek, mivel velem úgy van (sejtésem szerint) h. én CSAK az apjának a barátnője vagyok, és nincs jogom parancsolgatni. Kerek-perec kijelentette, hogy nem akar kistesót, és már előre féltékeny rá is.
MEgértem valahol a kissrácot, de én nem tehetek róla, hogy a szülei szétmentek, mégis nekem kell a levét meginnom. Remélem azért ha lesz közös babánk nem fogja teljesen elvonni a figyelmet tőle, mert most velem ezt teszi. Egyébként egy kislánynak jobban örültem volna, egy ilyen rosszcsont fiúval baromi nehéz megtalálni a közös hangot. Az unokahúgommal /9éves/ napokig el tudunk csacsogni, ölelget, puszilgat, fésüli a hajam. Egész más! :) :) :)
dita75
 
 


Kjaja!

Nekem 2 átjárhatósági vizsgálatom volt. Az első dokimnál ha minden igaz széndioxiddal fújták át a petevezetőket. Nem volt kellemes, kicsit olyan volt, mint egy erősebb menstruációs görcs. Nem mutatott elzáródást a diagramm, de mivel ez a doki konkrétan semmit nem akart azért tenni, hogy teherbe essek, átküldött egy másikhoz, aki még meddőségi szakértő is. Ő azt mondta, elavult az a módszer, amivel korábban csinálták a vizsgálatot, és ő is szeretne "megnézni".
A SOTE-n csinálta a dokim. Nem volt se altatás, se érzéstelenítés, mert nem fájdalmas. A doki felhelyezett egy katétert, karon fogva lekísért a röntgenre, ahol röntgen közben valami olajos kontrasztanyagot nyomtak belém. A röntgenen meg nézték az anyag útját. Még meg is mutatta, hogy mit kell látni.

Az elsőt magánrendelésen csinálta a régi dokim és az azt hsizem 20, vagy 25.000 volt. Ez a mostani pedig (mivel röntgen is kell hozzá) a kórházi napidíjba került beutalóval.

Utólag nagyon örülök, hogy átkerültem a mostani dokimhoz, mert nagyon jó fej!

Fel a fejjel! Nem kell félni ettől a vizsgálattól! A szülés biztos fájdalmasabb lesz :oops: Hlnap gondolok rád.

i.kata
 
 


Kata: :cry:

Kjaja: nekem dec-ben volt hsg. jobban féltem tőle , mint amennyire fájt! Szent Istvánban csinálta a magámdokim 15e-ért + röntgenes bácsinak 2e. valahol ingyen csinálják. dokifüggő....mindegy , no komment...
a hsg maga: feltöltenek folyadékkal egy csövön keresztül és röntgen. a feltöltéskor úgy fogod érezni, h felpuffad a hasad, mint amikor nem tudsz wc-re menni, nem tudsz pukizni sem, lehet max egy pici görcs ezért. teljesen kibírható! pedig én nagyon izgultam és nagyon rosszul tűröm a fájdalmat!
én azért kaptam a fenekembe egy görcsöldót és szerintem azért azt is jót tett!
szóval ne izgulj! semmi az egész! :wink: Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szórakozik velem a net, hogy 3X írja ki amit küldtem :twisted:

A kislányokkal is sok a gond, én eleget hallgatom, hogy anya így, anya úgy, bezzeg anya...
Először rosszul esett, de azóta megétettem, hogy neki ő az édesanyja és az ő szemében mindig ő lesz a jó, én pedig az apja új felesége.. ..
Amúgy jó a kapcsolatunk, anyáknapjára is meghívott, és bediktálta hogy neki 2 virág kell mert neki 2 anyukája van. Nagyon jól esett, ilyenkor érzem azt, hogy érdemes küzdeni!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita
Igen, ez tényleg nehéz dolog. Én is tudnék mesélni, mert az én szüleim is elváltak 7 éves koromban. De az én helyzetem amúgy is bonyolult volt, mert apum 5 éves koromig Moszkvában tanult. Szóval volt 2 évünk együtt... Én is nehezen fogadtam el anyu udvarlóit, de pl. apuval sokkal vajszívűbb voltam. Viszont lassan 5 éve született egy féltesóm (persze apu ágáról) és azt még 20-on évesen is nehezen emésztettem meg...

i.kata
 
 


Kata,

én is a SOTE II. sz női klinikára járok. :lol: Nekem is ptt csinálták a hsg-t pontosan úgy zajlott minden ahogy leírtad.
Neked ki a dokid?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kjaja!
attól függ,el vagy-e záródva :roll: én sajnos jobboldalt el vagyok,ezért nekem nem volt leányálom,és nekem UH-os volt :shock:
biztos nem fog neked fájni :lol:
majd gondolunk rád :D

Dita!
hát igen,sokx kell rá várni,met ugye a kórházban is dolgozik,és jöhet szülés vagy császár bármikor :roll: sajnálom,hogy nem megy olyan gyorsan,mint gondoltad,de ezért ne sírj!muszáj,hogy előtte alaposan kivizsgáljon,mert csak úgy lehet megtudni,mi a bibi és akkor tudnak rajtad segíteni :wink:

ezek az abortuszos sztorik szörnyűek :?
nekem is van egy ismim,akinek 3 abortusza biztos volt,és azóta már van 2 nagy fia :shock:
Vendég
 


Nekem Móron csinálták gázzal töltötték fel a hasam, meg valami kék folyadékkal. 3 napig kéket pisiltem, úgy éreztem magam mint egy lufi. Kb. 1 óráig fájdogált picit a pocak, de amúgy csak kellemetlen volt inkább mint fájdalmas. A három luksi amin a csövek mentek(köldöknél egy nagy meg lejjebb két kicsi) még mindig nagyon látszik piros is. Altattak és utána még egy éjszakát bent kellett maradni. Másnap reggel haza. Nekem is átjárható volt, és azt mondták, hoy odabent minden nagyon tökéletes. hát akkor mi a szösz lehet mégis, hogy nincs babóca?
ja és még amire emlékszem, hogy fájt a torkom két napig a cső miatt. Biztos felhorzsolta.... de tényleg nem kell tőle félni.... én örültem, hogy ennyivel előrébb vagyok... :) :)
dita75
 
 


Monic
Az én dokim Dr. Sipos Miklós

Dita
Neked ez gyakorlatilag egy kisebb műtűt volt? Az enyém sokkal egyszerűbb volt.

i.kata
 
 


Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Aranyosak vagytok! Hát majd holnap kiderül, hogy milyen lesz nekem :?

De nekem nincs beutalóm, a nőgyógyászom nem írt, csak megadta a doki nevét, aki csinál ilyet, utána beszéltem a dokival és időpontot egyeztettünk! Kellett volna beutaló?! Ezt nekem nem mondta a nőgyógyászom! :evil:
Remélem azért megcsinálja, hátha nem kell beutaló!
kjaja
 
 


Kata!
Attól függ mit nevezünk kisebb műtétnek!
Hát volt már rosszabb műtétem az biztos, volt egy trombozisos aranyerem, és azt leoperálták. Hát nem kívánom senkinek amit összeszenvedtem előtte meg utána is, sőt még mostanában is vannak miatta problémák néha. :( de ez legyen a legkisebb baj.
dita75
 
 


Csak úgy értettem, hogy én még nem hallottam, hogy ilyen hsg is van (ha egyáltalán azt is így hívják).

i.kata
 
 


Dita!
akkor neked laparoszkópos átjárhatóságid volt!az jobb,mert át tudják nézni az egész méhedet,petefészkeid,petevezetőidet,és ha van vmi összenövés,tudnak rajta segíteni,meg megoldhatják a cisztákat és látják ha van endometriózisod. :lol:
akkor milyen vizsgálatok vannak hátra?vérvizsgálatod volt hormonokra,3. és 21.napos? :roll:
Vendég
 


Nem volt, de mondta a doki múlt héten, hogy lesz egy vérvétel, de még nem tudom mikor. ma nem is találkoztam vele, mert egy másik doki volt az uh-n. előtte is csak a Mariannal beszélgettem, ő adta meg a hétfői időpontot is hogy menjek ismét uh-ra (15.napon) megnézik, hogy nőttek-e a tűszőcskék. Még nem teljesen vagyok otthon a témában, de majd veletek, meg az idő során kiokosítom magam.
dita75
 
 


Már csak két nap a tesztelésig, de nekem már napok óta átváltott a has feszülésem menstruációs görcsökre hasonlító fájdalmakra... LEGYEN HÉTVÉGE!!!!! engem már felemészt a várakozás

i.kata
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál, 12-én lesz a 2. inszem. Tüszőrepit nem kapok, mert biztos, hogy kirepedtek a tüszőim, de 1 nappal utána, ezért most a 15. cn helyett a 16. cn-on csinálják sz inszemet.

Nagyon jó fej doki, amikor kijövök tőle mindig teljesen meg vagyok nyugodva, hogy már pedig nekem lesz gyerekem, a kétségeim elszállnak. Aztán remélem, hogy nem is térnek vissza.

Eldöntöttem, hogy ebben a ciklusban nagyon + leszek, aztán pedig majd egy +-at tesztelek! :wink:

Évi,

a táblázatba beírhatod, hogy 2008.02.12. 2. inszem :!:

Kata,

a mensis görcsök koraterhes tünetek is lehetnek, egyáltalán nem biztos, hogy mensi lesz belőle! Ha tesztelsz a hétvégén akkor gere az eredménnyel!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Monic!

Mekkora tüszőid lettek? Kell még mened UH-ra?


I.Kata!

CSak +an!!!!! A menszis érzés természetes is lehet, mert bent már elindultak a folyamatok, és csinálja a bébi a helyet magának.
20150601134430
 
 


Szijjjjasztok! :lol:

Monic! Hurrá, hajrá inszem! Örülök, hogy + vagy! :lol:

Kata! Nekem még egész héten olyan érzésem volt, hogy mindjárt! Rohangáltam is ezerrel wc-re, hogy ugye nem! :oops: :roll:
Drukkhegység! ++++++++++++++++++++++++++++

Vicuska! További ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤!

Kjaja! Gondolok rád! Remélem csupa jó hírek és nem fog fájni! :wink:

Mindjárt hétvége! :lol: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Betti!
Vuk kerülget már?
20150601134430
 
 


Kopp-kopp-kopp!
Még a környéken sem! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Kívánom Neked, hogy hozzám hasonlóan elkerüljön. (Viszont a nyers hagymával vigyázz, nekem nehéz napot szerzett :oops: :D )
20150601134430
 
 


Köszi! De azt hiszem elkéstél! :lol: :lol:
Valamelyik nap gyros-t ettünk! Azt hiszem 9 hónapig nem fogok! :lol: (Lehet a hagyma!) :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Nekem is a gyros tál salija volt a bűnös.
20150601134430
 
 


:lol:
Akkor kedves többiek!
+ teszt után ne is próbálkozzatok gyros-t enni! :lol:

Egyébként csak szagérzékenységem van! De az kíváló! :twisted:

Kép
bettike
Eger
 
 


Köszi csajok a bíztatást!

Ahogy lesz valami eredményem, jövök a hírrel. Akkor is, ha negatív, de az úgysem fordulhat elő!!!!

AKKOR IS + LESZ!!! És nem fél év múlva, hanem ezen a hétvégén!!!
Punk-tum

i.kata
 
 


Kata!
nagyon szorítok a hétvégi poz.teszthez :lol:

Monic!
hajrá 2.inszem!!!! :D
Vendég
 


Kata: csak ++++++++++++++ :!:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


halihó, hol van mindenki??
úgy mennék már én is haza, de itt kell sorvadnom még a mhelyen :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ismeretllenül írok, de lenne egy kérdésem.

Tegnap volt az első inszemünk, és még ma is vérezgetek. Ez normális?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Nekem múlthét hétfőn volt az első, de nem véreztem egyáltalán. De biztos csak a beavatkozástól van a vérzés.
A többiek járasabbak a témában, lehet hogy ők többet tudnak erről mondani Neked.

Addig is sokat pihenj!

Szép hétvégét!

i.kata
 
 


Bumi!
nekem eddig 3 volt :? én csak akkor véreztem egy cseppet amikor felvezették a katétert.utána nem :roll:
attól függ,hogy a méhszájadon milyen nehéz volt átjutni.ha holnap is,szerintem hivd fel a dokid és pihenj :wink:
és sok sikert 8)
Vendég
 


Köszönöm a válaszokat.
Még most is van egy kis narancsozás.
Hát én is arra gondoltam, hogy nehéz volt a bejutás, mert mondták, hogy hátra hajlik a méhszájam. Lehet azért?
Mindenesetre nem rögtön utána kezdtem vérezni, hanem aznap este.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,


Desviki,

csütörtökön nem volt UH, de nincs is rá szükség mert a gyógyszerek miatt minden pontosan működik a szervezetemben. A két év vizsgálgatás során ez legalább kiderült. :lol:


Bumi,

szerintem ne aggódj a vérzés miatt mert biztos, hoy a méhszájat sértették meg, de biztosan el fog múlni.

Kata,

1 nap a tesztig! nagyon drukkolok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bettike,

köszi a jó tanácsokat, remélem, hogy nemsokára mi is ott tartunk, hogy mellőzni kelljen a gyrost :lol:
Sőt, most a nagy pozitív hozzáállásommal BIZTOS, hogy nemsokára mi is ott tartunk majd :wink:

Czinkeb,

látom peteérés után vagy, remélem apával mindent megtettetek az ügy érdekében a sok esküvői készülődés mellett :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Most csak beugrottam! Kata++++++++++++++++++

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Eredmények elkeserítőek: határeset túlstimu:( Bár nincs olyan sok leszívható tüszőm, doki szerint 8-10 petécske lesz kb, de a horminszintem 3800-ra felszaladt. Úgyhogy tegnap már nem kaptam csak 50 egység Puregont. ma tüszőrepi, hétfőn leszívás!
Méhnyálkahártya szerintem nagyon gáz, 7,5 mm vastag csak, pedig szedek kétféle méhpempőt is. Sad
Na mindegy, majd meglátjuk.

Kérdésem lenne, attól aki Pregnyl kap tüszirepesztőnek, hogy a Pregnyl-t ugyanúgy kell beadni, mint a progeszteront? (popsiba?) nekem 10.000 egység Pregnyl kell beadni és valami olyasmit mondott a doki, hogy egy oldószer elég hozzá. A Merionalhoz (meg régebben a progi szurihoz) kapott tűk jók a beadáshoz?

Azért lenne fontos tudnom, mert ha a férjem be tudja adni ugyanúgy, mint a progeszteront, akkor nem megyünk az ügyeletre este fél tizenegykor.
:?

Pussz mindenkinek!

nellike
 
 


Nellike,

csak +-an!
Nekem is az az új stratégiám, hogy nagyon + leszek, mert akkor biztos sikerülni fog!
Te is legyél + és minden rendben lesz majd meglátod. :wink:

A kérdéseidre sajnos én nem tudok válaszolni mert egyáltalán nincs tapasztalatom a témában. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nellike: Mi a Pregnylt hasfalba bőr alá szoktuk adni, ugyanúgy, mint a Merionalt. De, egy oldószerrel oldjuk fel a két port. Ugyanolyan tűvel mehet, mint a Merional (0.45 mm vastag, 12 mm hosszú). Nem kell ügyeletre menni miatta.
Sajnálom az enyhe túlstimut. :( Drukkolok, hogy sok szép tüszőt tudjanak leszívni hétfőn. :wink: +++++++

Kata: Már nagyon kiváncsi vagyok a tesztedre! :) +++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


bumi, én nekem is volt még másnap pecsételő vérzés! no problémo
Vendég
 


Sziasztok!

Nincs netem otthon,a munka meg már felejtős lett,így nem tudok jönni,de mindenkinek drukkolok,kinek mihez kell! :wink:

Puszi csajszik! :)

Kép
kicsimálna
 
 


Most nézem,boniko,majdnem egyidősek vagyunk,vagyis a babóink! :wink: :D

Kép
kicsimálna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: