Új privát üzeneted érkezett!

Szép reggelt Mindenkinek!

Tobi++++++++++++++

Erika gyerköcök?

Nyuszifül?

Nekem nem volt nagyon jó az ébredésem, arra ébredtem, hogy nagyon fájnak a petefészkeim, arcom kirügyezett :cry:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe, Tobi
+++++++++++++++++++++

A KingKong fizikailag erősít, de a spermiumok számát nem fogja megnövelni.

Tegnapelot
Egyébként pont ezért ajánlottam, hogy a barátnőm hoz nektek (hozzáteszem ugyanazon az áron, mielőtt itt bárki is félreértené) mert ő információkat is ad és el is beszélget veletek.
Vendég
 


CSibe,
nem nézzük a tüneteket!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kjaja,
hsghez+++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 

 
 

Tobi :wink: +++++++++++++

Kjaja tényleg ma van a hsg mennek a drukkok++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
egyébként a pattanás még lehet a Gynex hatása is. nekem is szörnyűséges a fejem tőle, tisztítja a szervezetemet!:)
Vendég
 


Bella :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok

Tegnapelot
Mágus = Dr. Krizsa Ferenc

Csibe
gyerekek: köszi szépen megvannak, Ákos épp a kisudvaron motorozik
apja vigyázz rá :lol:
amúgy néha kiborító: a multkor pl. a kisszobába hagytam 1 percre, és mire vissza mentem az ablak tárva nyitva, gyerek sehol - kimászott (kerítésünk nincs még) :o hátulról hallottam hogy sír, teljesen beijedtem hogy leesett esetleg a 2-3 m magas kőfalról a kisudvarba (szerencsére nem) így apja a kisszobába és a kisudvar felől a konyhai erkélyajtóról is leszedte a kilincset (amúgy máshol is kitudja nyitni ha akarja) és csinált egy hordozható univerzálisat.
Szerencsére Áronka még nem ennyire aktív.

Mindenkinek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


tegnapelot! :D

bocsi de én szabolcs megyei vagyok :( .gyógyszertárban,gyógynövényben esetleg van? szerinted? :)
amugy köszöntelek az újak között énis új vagyok ezen az oldalon. :D ritkán írok ide, én még csak érdeklődöm, mert mi csak szeptember körűl megyunk lombikra, debrecenbe :D


Kép
mogyoro222
 
 


bocsi mogyoróí! :?
ezt nem vettem figyelembe. A honlapjukon van emil cím is, meg is lehet rendelni. Egyébként jobb időben elkezdeni, mert több idő kell a hatáshoz. Bár, mint ahogy a lányok írták fenntebb, van akinek már pár nap után jelentkezik a hatása.
Kis segítség: ezeken a lapokon olvashatsz róla, a hozzád talán legközelebb eső beszerzési helyet is bemásoltam. Egyébként csak meghatározott helyeken kapható.

http://bioenergia.tag.hu/keret.cgi?/gynex.htm
Megrendelhető: http://www.energy.boltaneten.hu

http://209.85.135.104/search?q=cache:8u ... cd=2&gl=hu

Nyíregyháza
Fitos Sándor
4400 Nyíregyháza
Május 1. tér
Tel.: 06 20/427 5869
Nyitva: H-P 13:30-16:30


Erika!
Köszi!

Bella
köszi a lehetőséget, de a lány, aki ott volt a "boltban" elég sok mindenről felvilágolt :D
tegnapelot
 
 


Tegnapelot,
A lehetőségeket másnak ajánlgatom, mivel Te leírtad, hogy elmentél stb.
Vendég
 


bella

én csak meg akartam köszönni a segítségedet!
tegnapelot
 
 


Helló Lányok!
Mazsi! Csibe! Tobi! drukkhegyek!!!!! :wink:
Csibe! Küldöm a nyugiiiiiiiiiiiiiiit!! Ne figyeld a jeleket!!! Sok pihit kívánok és a végén egy csodálatos + tesztet! :wink:
Kjaja! Na, mi volt? Gyere! Remélem, minden rendben zajlott!
Erika! Húúúúúúúúúúú nem semmi, amit írtál Ákoskádról! :shock: Szerencse, hogy nem történt komoly baja! Nem lehet könnyű két picurival, mégis naggggyon irigykedek :oops: :D
Nyusziful! Mi van veletek?
Vendég
 


tegnapelot! :D

köszi szépen a segitséget.aranyos vagy . :)
olvastam a történeted ,hát nem semmi ,kemény dolog ez,én már csak tudom, mi talán még nehezebb hejzetben vagyunk, nálunk sajnos lehet hogy,donor sperma kell.és ezt nehéz volt elfogadni ,de mostmár elfogadtuk mert nincs más lehetőség.
olvastam hogy,febr 12 konzultáció. megkérhetlek hogy,beszámolj a történtekről a konzul után ?annyira kiváncsi vagyok mit fognak mondani! igaz mi csak konzultációra megyűnk március 6-odikán lombik csak szeptemberben lessz,csak tudni szeretnénk ,ha van valami ami segit a férjemen(amugy azospermiát diagnosztizáltak nála)akkor asz rendeznénk lombik előtt.
jaaaaajjjj kicsit hosszúra sikeredett abba is hagyom
köszi mindent. :D


Kép
mogyoro222
 
 


Csibe-Tobi!
Babaragacsokat küldöm. :D :D :D
Mazsi!
Sikerült tegnap letöltenem a gépre egy képszerkesztő programot,ha gondolod priviben megadom az e-mail címemet,átküldöd a tesztet,és én lekicsinyítem neked.Na?
De ha nem akarod,akkor majd az Uhus képeket is szívesen megcsinálom :D
Kjaja!
Na,mi volt a Hsg-n?
Erika!
Nahát,Ákosbaba nem semmi. :shock: Akkor a fél szemed mindig rajta :D
Vendég
 


Szép estét!
Nyulasz
Mi lett a telefon project-el?

Csibe
mennek a drukkok!

Bella
egyre jobban érdekel a Gynex! :wink:
Amint eldöntöttem szólok!
Semmi mellékhatás?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe,
Nincs, max. annyi hogy méregtelenít, így pár pattanassál több van a fejemben!:)
Vendég
 


Csibe,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kjaja,
mi lett a HSG eredménye?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Hát túl vagyok rajta! Röviden marha sokat kellett várnom, addig se inni, se enni! És marhára fájt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De a lényeg, hogy átjárható vagyok! A dokim azt mondta, hogy tökéletes vagyok, vagyis szó szerint azt mondta, hogy tankönyve illő vagyok, olyan szép!
A hormonjaim is rendben vannak, úgyhogy elvileg velem minden rendben, hát majd meglátjuk!

üdv mindenkinek és örülök, jól esik, hogy gondoltatok rám! :)
kjaja
 
 


Kjaja,
örülök, hogy minden rendben van :)

Nyulasz,
Veled mizujs?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Tobi+++++++++++++++++++++++++++++++++

Kjaja utólag elárulom, hogy nekem is nagyon fájt a hsg, de a végeredmény a lényeg :wink:

Erika nem semmi lehet két picivel, és le a kalappal elötettek. Ügyesek vagytok :wink:

Törpe szerintem érdemes lenne a Gynexet kipróbálnod. Nekem sokat segített a stimu alatt és azt követőidőben is. Semmi negatív tünetem nem volt, és a stimum is jól sikerült. Én ezt fele részben a Gynexnek köszönhetem, fele részben persze a Tanárnak is.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Tobi, Nyulasz tegnap este feküdt be a kórházba, ma műtik.

Nyulasz Kép

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
köszi az infót Nyulasz ügyileg :oops:
Hogy érzed magad?

Nyulasz,
műtéthez egy nagy kalappal+++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Csajok nem értem, hogy a lombikhoz mért kell hsg? A doki azt mondta, hogy a lombiknál tök mindegy az átjárhatóság! :shock: Így most ezt nem értem, de lehet, hogy én vagyok tudatlan.

Kjaja,
örülök, hogy túl vagy rajta!

Tobi, Csibe
+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++

Nyulasz,
Remélem mindent rendbe találnak!

Mazsi
???
Hogy vagy?

Tegnapelot,
:) Remélem neked is hatásos lesz a Gynex.

Szóval akit érdekelne a Gynex és ráérne egyik nap este, vagy hétvégén valamikor szívesen szerveznék egy összejövetelt ezügyben, ahol is a barátnőm elmondana mindent ezzel kapcsolatban stb., akinek pedig kérdése lenne válaszolna rá. Utána el tudnátok dönteni, hogy szükségetek van-e rá, láttok-e benne valamit stb.
Akit esetleg érdekel küldjön nekem egy privit.
Csibe azért Te is jöhetnél, nem számít, hogy Te már eszed, legalább személyesen is elmondhatnád a tapasztalataidat!
Vendég
 


Nyulasz, szorítok, hogy minden rendben legyen!!!! +++++++++++++
mazsi02
 
 


Bella, pont egyszerre írtunk :)
Köszönöm kérdésed, már egész jól érzem magam. Pár napig elég sz....ul voltam, nagyon fájtak időnként a petefészkeim.
Ma 11-re megyünk UH-ra.
mazsi02
 
 


Nyulasz!

Sokat gondolok Rád és szorítok!

Puszi
princess
 
 


Mazsi,
majd akkor gyere a beszámolóval! És képet is hozzál!
Most mennyi idős vagy?
Vendég
 


Bella, ET+ 21. nap
mazsi02
 
 


Mazsi drukk mára, jaj de kiváncsi vagyok :wink:

Tobi semmit nem érzek. 2 nap és kiderül, jaaaaaaaj de messze van szerda, vagy túl közel .? :roll:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Bella okés a találkozó, péntek kivételével (ja és most szerda) minden nap jó.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Ok, majd meglátjuk mit mondanak a törpiek:) és akkor majd kitalálunk egy megfelelő időpontot.

Mazsi,
irigy, irigy, irigy:) :wink:
Vendég
 


Jelentem pénteken voltunk az Istenhegyin, papírkitöltéssel, várakozással, vérvétellel együtt max. ha 20 percet voltunk ott, akkor sokat mondok. Kb. 2 és 2,5 hét múlva lesz eredmény, kipostázzák.
Kérnék szépen egy kis drukkot, hogy rendben legyen a genetikánk!
Vendég
 


Mazsi,
kérünk képeket :P drukk 11-re!!!

Csibe,
annyira úúúúúúúúúúúúúúútállom ezt a várakozást én is 8) szerintem mindenki így van vele titokban volt tesztelés? :wink:

KépKép
tobi
 
 


Bella,
drukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukk

KépKép
tobi
 
 


Bella drukk a jó genetikai eredményhez+++++++++++++++++
Magadnak is nézettél vagy csak a párodnak?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Tobi megigértem párocskámnak, hogy max. csak holnap lesz tesztelés. :wink: Te teszteltél már?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Magamnak is, ha már ott voltunk akkor ez volt a legegyszerűbb!

Csibe, Tobi
vannak megérzéseitek, vagy inkább hagyjuk a dolgot! Ez csak elvi kérdés volt, inkább ne is válaszoljatok! :wink:
Vendég
 


Csibe,
gyáva nyuszi vagyok, úgyhogy még nem teszteltem :? , várok még vele, majd csak a vérvétel előtt :wink:

Bella,
passzolom a választ. gőzöm sincs, próbálok csak pozitívan gondolkodni :wink:

KépKép
tobi
 
 


Bella, drukkkkkk +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Egyébként nekem sem volt hsg a lombik miatt, tehát akkor mi nem is tudjuk, hogy átjárhatóak vagyunk-e? :shock:

Csibe, akkor drukk holnapra a teszthez, és persze babaragi ezerrel ++++++++++++++

Tobi neked is +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bella, és az IR vérvétel eredménye mikor lesz meg? Akkor amikor a genetika?
mazsi02
 
 


Bella érzéseim változóak. Egyiknap negatív érzéseim másiknap pozitív érzéseim vannak. Most nagyon pozitív érzésem van :wink: Két nap és minden kiderül.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Mazsi,
IR-t a Mensmentis-be csináltatok, most kell mennem pénteken reggel!

Csibe,
ennek igazán örülök, csak így tovább!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk, a dokikám egy 9mm-es petezsákot látott/láttunk, és jó helyen van. Leírhatatlan érzés!
10 nap múlva megint menni kell, mondta, olyan idő tájt látható egyértelműen, hogy 1 vagy esetleg 2 manócska van e benne.
Képzeljétek, képet nem kaptunk, de a zuram is bejött, és a telefonnal lefotózta. Remélhetőleg mihamarabb sikerül valahogy felraknom a képeket.
mazsi02
 
 


Mazsi gratulálok :wink: :wink: Igyekszünk követni a példádat.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Mazsi,
szuper! én is, én is akarok petezsákocskát! :wink:
Vendég
 


Csibe, mindent bele :wink: +++++++++++++++++++++++++++++
mazsi02
 
 


Bella :P
mazsi02
 
 


Csajok, megpróbálom felrakni a tartozásom. Nem tudom, mennyire fog látszani...

12. napi teszt: Kép
mazsi02
 
 


És itt a mai 21. napi Uh (a bekeretezett foltocska a mi kis petezsákocskánk)

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!!! Gratulálok! Köszi a képeket!! Gyönyörködtem bennük alaposan.. :)
Kjaja! Ügyi voltál! Bátor csajszi vagy! Büszke vagyok rád! :wink: :D Egy a lényeg, túlvagy rajta!! Hajrá tovább, előre!!!!!
Tobi! Csibe! Hess agyalás!!! Hajrá pozitív gondolatok és pozitív tesztek!!! + + + +
Bella! Fogalamam sincs, hogy minek kell a hsg (.. talán, hogy szokjuk a szurka-piszkát 8) :lol: )
MENNEK A DRUKKOK A GENETIKÁHOZ!!!!!!
Nyulasz!! Gondolok rád!! Szorítok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma szült a sógornőm. Kibőgtem magam. 'Piszokdisznóvagyok', de nem az örömtől sírtam.. :oops: Megmagyarázhatatlan érzések árasztottak el. A tehetetlenség és vágyakozás óriásira nőtt bennem. Félek, hogy sohase fogom megérezni, az anyaságot. Bocsássatok meg, de egy kicsit szontyi vagyok ma. :oops:
Vendég
 


Sziasztok,

Mo, nem szontyolodni, bizni a jövőben. :wink:

Mazsi igyekszünk majd Tobival követni a példádat.

Tobi++++++++++++++++++++++

Bella druk a negatív genetikai eredményhez.

Nyulaszt valyon ma hazaengedik?

Többiek merre vagytok?

Kép

csibe
csibe32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?