Új privát üzeneted érkezett!

De jó, Bumi! Sokat gondoltam rátok! Tüsződdel mi volt? Megrepedt a nagy vagy bevárta a kicsiket?
Vendég
 


Sajna nem volt uh, szóval fogalmam sincs. :cry:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most 20 M/ml volt, és 50 % nem mozgott, 20 % gyorsan, 30% lassan. Azt monsdta a nő, hogy a mennyiséggel nincs igazán baj, csak a mozgékonysággal. De ez még elég az inszemhez. Úgyis válogatják őket.
Az aszisztensnő mikor hozta az anyagot, akkor azt mondta, hogy a laborban azt mondták rá, hogy jó lett. :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

A fenébe! De azért remélem várta valaki a kiskatonákat! Most akkor javult párod eredménye nem? Múltkor 5 millió volt! Vagy rosszul emlékszem? :roll:
Vendég
 


Gröni!

Nálunk mindig ehhez hasonló az eredmény. Mindösszesen a mozgékonyság változik. Sajnos kevés a jól mozgó.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Juhééé! Nagyon szorítottam a háttérből ám :wink: Remélem Te leszel a 2008-as év első inszemes kismamája! Remélem a kisfickók felpörögtek benn és találkoztak petivel! :D
Pihengess!

...persze a többieknek is pusszantás :)
tapedli
 
 


Bumi!

Hisz akkor nagy esélyetek van spontánra is! Nekünk azt mondta a doki, ha sikerül 5 millióra felturbózni, akkor már van esély a spontánra! A 28 millára azt mondta, hogy felejtsük el az inszemet, mert azt csak 20 milla alatt csinálnak! Szóval, ilyen eredménnyel tuti, hogy sikerülni fog! :wink:
Vendég
 


Hát a spontán közel 3 év alat nem jött össze. És a dokink rögtön lombikra küldött. Csak én okoskodok itt állandóan a neten :) , és kiokoskodtam, hogy ennyi talán még az inszemhez is elég. És valóban, mert nem küldtek el. :)

Meg azért a mozgékonyság igen sokat számít! Gondolj bele volt, hogy csak 10% mozgott jól.


Viszont még most is vérezgetek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Persze úgy, hogy nem mozognak, érthető! Nekünk a 28M/ml-ből 52% mozog jól, erre kiröhögte a doki apjukot mikor rákérdezett az inszemre! Nálad olt valamiylen vizsgálat? Átjárhatóság meg ilyesmi? :roll: Bocs, hogy nem emlékszem! :oops: Mert azért inszem elött nem ártott volna, ha még nem volt!
Vendég
 


Nem volt semmi, csak hormon. Itt azt követik, hogy mivel nincs semmi olyasmi a kórtörténetemben, ami elzáródásra utal, így majd csak akkor laparoznak, ha túl leszünk néhány sikertelen inszemen. Én ezt nem is bánom, mert minden piszkáljanak, ha nem muszáj.

Sok helyen viszont el sem kezdik e nélkül. Majd elváli mi lesz. Mi most nagyon bízunk, mert nekünk most sokkal nagyobb az esély, mint spontán! Bár itt is azt mondják, hogy kb. 20-25% az esély. Szóval mint egy teljesen egészséges párnál.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Azt is tudjuk, hogy nagyon ritkán sikerül elsőre. De így, hogy túl vagyunk rajta, simán végicsinálunk többet!De azért remélem nem kell!
:wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nálunk sajnos meg kell csinálni, pedig egy éve még terhes voltam, mégis! A dokim nem hazárdirozik, biztosra megy! Ami valahol jó, viszont tudom, hogy nem vagyok elzáródva! Nálatok meg biztos nem lesz már szükség rá, max a tesóprojektnél! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket, csak nem érek rá írni...

Gröni!
Fel a fejjel! Örülök hogy jól vagy már és pozitív! :)

Bumi!
Írj, mi van veled?!+++++++++++++++++++++++

Dorcsi!
Puszi......gondolunk rád.

Megkaptuk a lombik-javaslatot a dokitól. ICSI lesz....most apának a kiskatonáit kell az urólúgusnak feltúrbóznia és remélem 3 hónap múlva kezdhettjük a lombikot, júniusra pedig kétcsíkosat tesztelek!!!

Üdv, mindenkinek...
tea77
 
 


Sziasztok!

Hajrá Tea! Úgy legyen!

Gröni!
Lapart akar a dokid?


Hát lányok, még mindig vérezgetek. Mondjuk most már inkább narancsozok.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Remélem néhányan emlékeztek rám. Tavaly októberben derült ki, hogy babát várunk, akiért nagyon megküzdöttünk. 2 spontán vetélés, 4 havi Closty kezelés. De meglett az eredménye, hisz - mint tegnap óta tudjuk - Peti fiúnk itt rejtőzik a pocakomban.

Ha megengeditek, egy kis "bíztatásként" felraknék Nektek egy-két fotót, hisz ez az, amiért érdemes küzdenünk hónapról, hónapra. :wink:

Peti lak 13. héten


Kép

Peti lak 20. héten

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Bumi!

Ha annak hívják az átjárhatóságit, akkor igen! Azt mondta, hogy úgy nem fog inszemre küldeni, hogy ez nem tiszta! De úgysem lesz rá szükség! :wink: Alapvetően nem bánom, csak feleslegesnek tartom, mert azért sikerül teherbeesnem! Azt mondja, hogy annak nincs értelme, hogy összeszedünk egy méhenkívüli terhességet! Ebben teljesen igaza van, habár ez összejöhet úgy is, hogy nincs elzáródás! :roll: De most nem nézek ennyire előre, csak a 3 hónap lebeg előttem, míg clostizok, ha úgysem sikerül, elgondolkodom...
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Bumi, ez a narancsozás furi. :roll: Remélem hamar elmúlik! Gondolom sok pihenéssel hamar elmúlik. Mikor is tesztelhetsz majd pontosan?

Gröni,
valamit nem értek igazán. Olyan nekem, mintha most sem hinnél igazán még a sikerben, hiába van apjuknak jó eredménye. Nem tudom igazán megmondani milyennek látlak, de talán az a legjobb szó, hogy "túlpara" :D Én most egy ideje már nem babanetezem, és nem fogalkozom ezzel az egésszel. Meg is jött rendesen a mensim... Szóval lehet, hogy néha nem árt lekattanni a témáról :wink:

Pinkiné,
nagyon cuki a pocid :D Küldjed csak szépen a fotókat, hagy kapjunk kedvet sorban mind! :D

Pusszantás!
tapedli
 
 


Bumi, most látom csak, hogy kétszer is leírtam, hogy hamar elmúlik... :oops: Mostmár akkor tuti így is lesz :D
tapedli
 
 


Tapi!

Aha, az vagyok! :oops: De tudod mi az érdekes, hogy nem a baba miatt aggódok, az tudom, hogy sikerülni fog, csak azt nem, hogy mikor! Azért vagyok ilyen para, mert mindig van valami..... Eddig nem volt jó apjuk eredménye, aztán fogigátlót kellett volna szednem, nem szedtem, terhes lettem, rosszul sült el. Most van egy csomó apró tüszőm, nincs spontán pé-m, ezért kikunyiztam a dokitól a clostit, most pedig azért parázok, mert szembe szálltam a sorsommal! Nehéz ezt megmagyarázni, de lehet, hogy hagyni kéne, hogy sodorjanak az események magukkal és nem kéne kisérteni a sorsot.... :roll: Nem szeretem, ha valami nem tökéletes körülöttem, utálom, ha valami bajom van! Tavalyelőtt mikor volt egy cisztám még jó, hogy nem írtam, mert be sem kapcsoltátok volna a gépet, mert tuti itt paráztam volna és megutáltatok volna! 8) :oops: Szóval azért vagyok ilyen, mert utálom magam, hogy nem működök! Azt is tudom, hogy következő ciklusban minden rendben lesz, csak nehéz kivárni! Azt könnyen elviselem, ha egy hónap sikertelen, hisz többnyire mi mindent megteszünk, de így olyan nehéz és közben félek attól is, hogy mi lesz ha sikerül... Tudom nagyon nehéz eset vagyok, de már kezdem magam felkaparni a földről és próbálom elsajátítani a titkot! :wink:
Vendég
 


Gröni,

ne gondolkozz rossz dolgokon, mert megvalósulnak. Ne mondd azt magadnak, hogy "tudom, hogy rosszul működöm" mert tényleg rosszul fogsz működni :? Próbálj csak a jó dolgokról tudomást venni körülötted és csak jó dolgok történnek majd :D
tapedli
 
 


Jó reggelt!

Megjött tegnap este,de mára számolom az első napot.28 napra jött meg.Egyre hamarabb jön meg.

Kép
breni
 
 


Reni!

Nemrég kérdezted, hogy apjuknak mi van ráírva a kromoszóma vizsgálatos lapjára! Este épp a kezembe került. Hát, elég össze-vissza felét nem értem, de azért mgosztom.

3 vizsgálat volt, az első multiplex PRC és agarózgél-elektroforézis. Itt csak annyi van a számok és betük mögött, hogy jelen van. Majd egy összegzés a végén, hogy az Y kromoszómának vizsgált szakaszain mikrodeléció nem mutatható ki, nincs ezirányú genetikai eltérés. Magyarul, nincs olyan örökletes betegsége, amit továbbadhat egy fiú utódnak.

Aztán volt egy kinetikus PRC hibridizációs próba, felvannak sorolva az allérek és mindegyik alatt az van, hogy normál. Itt azt vizsgálták, hogy az infertilitás lehet-e genetikai.

A 3. multiplex fluoreszcens PRC és kapilláris elektroforézis, ami a nemi kromoszómák számbeli rendellenességeit mutatja ki és, hogy a genomban arányban vannak-e a X és az Y kromoszómák, ez is jó lett!

Asszem ez neked is kínai lesz! :lol: Biztos, hogy nem volt nektek? :roll: Leírja, hogy miért fontos ez a vizsgálat, hogy egy esetleges anatómiai eltérés lehet genetikai is, amit először ki kell vizsgálni és ennek tudatában kell a beteget gyógyítani! Úgy vettem ki, hogy ez szükséges a műtéthez! :roll:

Tapi!

Eddig próbáltam így gondolkodni, oszt mégis rossz dolgok történtek, de most megint pozitív vagyok! Mindjárt megyek a kórházba és kiverem valakiből a vizsgálatokat! 8) Ha történik valami körülöttem mindjárt jobb a hangulatom! Szorítsatok, hogy ne rács mögül kelljen néznem reggel a napkeltét! :lol:
Vendég
 


Grönland!

Hát ez tényleg kínai!!! :shock: Most akkor ez az eredmény jó???
Szerintem volt ilyen vizsgálat,de nem a műtét előtt,hanem nemrég,de csak annyit mondott a dokink,hogy minden rendben,érte sem mentünk a papírért.

Kép
breni
 
 


Csajok!
Ugye ihatom a málnalevélteát és a palástfűteát egyszerre?Vagy a palástot igyam a ciklus 2. felében???

Kép
breni
 
 


Gröni!
Nekünk ilyen vizsgálatok egyáltalán nem voltak.

Viszont az átjárhatóságit több féleképp is csinálhatják. A lapar már műtét.


Pinkiné!
Szép a pocid!

Tapi!
Szerencsére szombat estére elmúlt a vérezgetés. De némi barnás nyálkával még mindig találkozom.

Breni!

Ne idd egyszerre. A málnát a ciklus első felében, a palástot a második felében.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Oké!Leírnád nekem akár privibe is az inszemről mindent,ahogy intéztétek,meg a pénzügyi részét??????Előre is köszike

Hogy vagy???

Kép
breni
 
 


Breni!
Leírom itt, hátha mást is érdekel.

Szóval 3.cn -es véérvétellel indul, ha jók a hormonjaid, mehet a stimu. Ez nem minden meddőségiben ugyanolyan, de itt nálunk így megy: Closti + valamilyen injekció, én Puregont kaptam. Első körben 3-at kellett, majd mentem a 9. cnen reggel vérvételre, meg uh-ra. A vérben ösztrogént néztek, ez azért kell, mert ha ez túl magas, akkor túlstimuláltak. Az uh alapján döntötte el a doki, hogy még 3 szuri kell, meg megmondta, hogy melyik nap lesz az inszem, és hogy mikor adjam be a tüszőrepesztő injekciót. Ekkor le is kellett menni az alagsorba, ahol a vért is vették, mert ott kell egyeztetni az andrológiával, hogy mikorra kell menni a férfinak mintát adni.
A tüszőrepit mindig az inszem előtt 2 nap, este kell beadni, mert a beadáshoz számítva 36 óra múlva reped meg a tüsző.
Az inszem napjám a megbeszélt időpontra kell menni az alagsorba, ott a néni elvezet egy szobához, ami zárható, és ott kell adni a mintát. Majd visszavinni a néninek, aki majd megvizsgálja. És visszahív fél óra múlva, hogy megmondja, elég e az anyag az inszemhez. Ha nem elég, akkor nem lesz inszem, ha elég, akkor menni kell a meddőségire. Kb 11-12 körül kész lesz az anyag előkészítése, és ha a rendelés is elkezdődik, akkor megcsinálják az inszemet. Fel kell feküdni egy nőgyógyászati vizsgálóasztalra, beraknak eghytrpeszt, és felvezetik a katétert a méhbe, és benyomják az anyagot. Ez kb olyan mint egy rákszűrés. 2 perc alatt megvan. Aztán még feküdni kell fél órát,kicsit megdöntve), addig benn hagyták a katétert, hogy biztos ne fojjon ki semmi. Fél óra múlva ki lehet húzni, felkelni, felöltözni. Írt fel a doki Utrogstant progipótlásra. Azt kell hüvelybe felhelyezni. Vagy a 12. hétig, vagy amíg meg nem jön. De uyge úgyse jön meg! :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja és az anyagi része:

A Closti kb 800 Ft.

A Puregon (de úgy néztem, hogy másfajta injekció is) 25000 Ft

A tüszőrepesztő 7000 Ft.

Az utrogestan: 5000 Ft.

Szóval a gyógyszerek mindenképpen 40000 Ft körül mozognak.

Ha a Kaáliban csináltatod, ott is ennyi a gyógyszer, de ott még az inszemért is fiztni kell 40000 Ft-ot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nem tudok gépelni, és helesen írni. :oops:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Annyit nem írtam még, hogy a meddőségibe beutalóval lehet menni. És ott mindent elmondanak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ismerős nélkül mentetek?Felhívtad és kértél időpontot?Vinni kellett a korábbi papírokat is,igaz?A régi papírok alapján mondhatják azt hogy nem lehet inszem????

Köszi szépen hogy leírtad.

Kép
breni
 
 


Reni!

Igen, ez azt jelenti, hogy jó lett az eredmény és nem genetikai oka van a meddőségnek, nem is hormonális, hanem szervi! De ez már orvosolva lett! :wink:

Bumi!

Szerintem tök normális, hogy vérezgettél, ez valószínű, hogy a méhszáj sérülése miatt van! Legalább most már azt tom mennyi a tüszőrepi! :wink:

A megjöttösbe leírtam mire jutottam ma, ide már nem akarom! Asszem jó híreket kaptunk! :roll:
Vendég
 


Mi ismerőssel mentünk, így nem kellett beutaló.
És igen, vinni kell 1 évnél nem régebnbi leleteket.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Értelek,akkor nekünk a műtetes papírok már nem is számítanak?Novemberben volt egy éve hogy műtöttek bennünket.

Kép
breni
 
 


Vidd el mindenképp, lehet, hogy jó lesz!
Annyi, hogy 10-14 között van rendelés, de nem érdemes délnél előbb odamenni, mert ha az orvos műt, vagy ilyesmi, akkor nem kezdődik időben a rendelés.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Minden korábbi leletet vigyetek el. Annyi biztos, hogy andrológiai lelet az 1 éven belüli legyen. Frisset nem is igen érdemes csinálni, mert annyira gyorsan változhat a spermakép. Téged lehet, hogy kivizsgálnak, gondolom a PCO miatt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Oké.Köszi
Szerintem lassan mi is belekezdünk........

Kép
breni
 
 


Breni!

Csak ajánlani tudom!

Nekünk így nagyn megnő az esély!
Pont most olvastam, hogy a spermiumok 1%-a ! jut csak át a méhnyaknyákon!!
Rosszabb spermakép esetén, ez igen kevés.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Bumi!

Csak félek,hogy nekünk semmi esélyünk az inszemre és elküldenek bennünket.:(

Kép
breni
 
 


Nem hiszem. De meg kell próbálni, hisz veszteni valótok nincs. Ha azt mondanák, hogy nem elég (de szerintem nem mondják), akkor legalább tudod, hogy lombikra kell menni. Úgy tudom, ott meg várólista van. Tehát ha be is jelentkezel, van időd spontán teherbe esni, hozzászokni a gondolathoz, vagy meggondolni magad.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Breni! Egxébként ha a számokat nézzük, akkor ti semmivel nem álltok rosszabbul spermaügyileg, mint mi! És nekünk elég volt!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Okés.Nagy löketett adtál.Köszi
Tegnap beszéltük telón a párommal,hogy most már elindulhatnánk valamerre.
Azt mondta majd személyesen megbeszéljük,vagyis holnap.

Kép
breni
 
 


Szép napot csajok!

Hát nem tom csajok, nem akarok vészmadár lenni, de apjuk dokija azt mondta, hogy a millió/mililitert nézik, tök mindegy, hogy az, hogy mozog és 10M alatt már nem csinálnak inszemet! Biztos van olyan hely, ahol megcsinálják, de ez az általános!

Reni! Azért próbáljátok meg.

Bumi! Nektek meg persze, hogy megcsinálták, hisz majdnem kiestetek a felső határból is! Amúgy, hogy vagy? Mikor tervezed a tesztelést?
Vendég
 


Szia Gröni!

Pont most olvasgatom az inszemes topicot, és volt akinél 5M volt, és megcsinálták az inszemet. Úgyhogy nem mindenhol reménytelen. Ráadásul pont ez az egyik ok, amiért inszemet csinálnak. azt hiszem 5M alatt nem csinálják már, de ebben sem vagyok biztos.

Nálunk tényleg nem a darabszámmal volt a gond, ezt mondta a néni is, hanem a mozgással.
Ezért nem értem én ezt a szám limitet, hisz végül is a jól mozgók száma a lényeg, vagy nem? A többi úgyis kuka. Breniénél az 5M-ból 4M jól mozgó van, nekünk meg a 20M-ból van 4M jól mozgó.


Hogy vagyok? Köszönöm, jól. Igyekszem nagyon pozitív lenni, és arr gondolni, hogy sikerült. Egyébként néha van egy kis pocifájás, meg érdekes nyák az utrotól. Elvileg jövő hét csütörtök lesz a 14.DPO, és nekem akkor szokott megjönni. De most az utro eltolhatja 3-4 nappal is. De szerintem valamikor a jövő hét elején már lövök tesztet, csak hogy tudjam, mégis mire számítsak. Addigra végülis eldől minden. Tehát ha véletlenül negát tesztelek, akkor szoktathatom hozzá magam a köv. inszem gondolatához (és már nem ártok vele), ha meg pozi, akkor meg ihajjj. :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni!

Miért cserélted le a vonalzód?
Tetszett!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Próbálok pozitív lenni, de csodákra én sem vagyok képes és egy anovus hónapba, terhesvonalzót feltenni...... Hát az inkább hülyeség, mint pozitív hozzállás! :lol: Én is így csinálnám. Tesztelgetnék, hogy ne váratlanul érjen ha nem sikerült! Nem értek ehhez az inszemes dologhoz, biztos, hogy a doki is általánoságban beszélt, de ha külön néz egy-egy esetet, biztos jobban átrágja, hogy érdemes-e! Viszont így akkor nem értem nekünk miért nem ajánlja, mert ha csak a jól mozgókat nézi, akkor "csak" 14 millió körül van! :roll: Apjukot kiröhögtem, mikor rákérdezett! :roll: De legyen neked igazad, mert tény, hogy így nagyobb az esély! :wink:
Vendég
 


Szóval a doki röhögte ki! :lol: Bár én is kiszoktam! :lol:
Vendég
 


Gröni!

Nem lehet, hogy még később lesz a pé? Azért nem látott a doki domináns tüszőt?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nem csoda, hogy kiröhögte!
30% jól mozgó már normálérték!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nem tom. A sok apró között volt egy 12 mm-es, de nem mondta, hogy domináns lenne! Nem hiszem egyébként, közben nézegetem a hüvelyváladékot és a méhszájat, kemény és fent van! Hát nem tom, anovus hónapban milyennek kéne lennie! :roll: A hőmet már nem mérem, így ebből sem tudom. Viszont én már lelkiekben a következő ciklusra koncentrálok, annak sikerülnie kell! :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: