Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dorcsi!
Őszinte részvétem....eléggé összejöttek nálad a dolgok. Pihizz, szedj erőt és várunk.....! Sajnálom.

Bumi!
Nagyon szurkolok hogy spontán is sikerüljön elkapni a 16mm-es tüszőcske repijét, meg + utána egyet az inszemmel.... és rögtön ikreid lesznek!!!! :wink:
Bíznunk kell a dokikban és a sikerben is!!!!! Csütörtökig a 16mm-es szerintem is megreped.....az elég hosszú idö! De a többi: TARTSON KI ÉS ÉRJEN BE!!!!
tea77
 
 


Bumi, nekem egyszer 17mm-s volt a tüszőm szerdán, mely szombat este repedt meg!

Dorcsi, őszinte részvétem és rengeteg energiát kívánok!

Tea lelkileg hogy vagy?
kata05
 
 


Köszi Kata!

Ettől tartok én is. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi, én a helyedbe hétfő este együtt lennék apával! :wink:
kata05
 
 


Hétfőn együtt is kell leni, hogy ne legyen túl hosszú a carentia! :wink:

Egyébként Kata, veled miújság?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Semmi különös, várom a csütörtököt, megyünk Tapolcára konzultálni egy ismerősöm, által szerzett dokival. Túl sokat nem várok tőle, de végre választ szeretnék kapni arra h van e értelme a biopsziának van nincs!
Ha nincs akkor más utat választunk!
kata05
 
 


Tettem a hőmérőzősbe vicceket olvassátok el, nagyon jók!!! :lol:
kata05
 
 


Bumi!

Minden be van szervezve!!! :wink: :lol:

Kata05!

Jól vagyok lelkileg most, köszönöm az érdeklődést! Nem engedem meg, hogy súlyként lógjon a hátamon és húzzon lefele a gond! Megoldódik minden!
Látom hogy nálatok sem kicsi a baj...lehet hogy minket is biopszia vár.... :( . De én reménykedem...... :)

Pusza, megyünk anyóshoz ebédre!!!
tea77
 
 


Hát én megkaptam a magamét ma.
Már egy ideje utálok itthon lenni, ha apa dolgozik. Anyósékkal nehezen jövök ki mostanában, már nagyon nehéz velük jópofizni elég sokat is veszekszünk emiatt apával, pedig tudom, hogy nem ő a hibás. Már annyira várom, hogy elköltözzünk.
Ma kérdezte az após, hogy mi újság van velünk gyerek ügyben. Mondtam, hogy semmi. Mire ő: - végülis nem gond, tudtok örökbe is fogadni. :shock:
Úgy kikeltem magamból, hogy még ilyet tutti nem látott, nem láttam a dühtől. Szerintem, ha tükröt tartottak volna elém, tutti megijedek magamtól.

Tanácsokat ad nekem egy olyan ember, akinek a felesége majdnem a nászéjszakán esett teherbe. Mintha nem az ő unokájáról lenne szó...... :evil:
Bocsi a kirohanásomért, de nagyon ideges vagyok. :oops:
Persze biztos lehetne olyan helyzet, amikor ilyen döntést kellene hoznunk, de ez azért hidegzuhanyként ért.
Vendég
 


Cherry, ez még egy "szerencsésebb változat"(bár megértem a dühödet), az én anyósom kijelentette h ő se az örökbebabát, se a donort nem tudja elfogadni, mit lehetőséget!És sajnos a szénánk nagyon úgy áll h saját nem lehet!
kata05
 
 


Kata :D
Hát nem tudom mit tennék a helyedben. De gondolom, ha végképp nincs más megoldás, úgyis elfogadnák, hiszen az ember nem ezekre a lehetőségekre törekszik, csak éppen ezt osztja az élet.

Én csak azt nem értem, hogy én belebetegednék, ha nem a férjemtől lenne a baba, hiszen én neki és tőle akarok gyereket és a saját szülei pedig ilyen könnyedén "kilökik", hogy mindegy, legyen valamilyen gyerek.
Persze egy határ után elgondolkodik az ember más alternatívákon, de így....
Egyszerűen nem térek magamhoz. Komolyan mondom, szívem szerint összecsomagolnék és hazaköltöznék anyuhoz, amíg nem tudunk elköltözni, mert ilyen emberekkel már tényleg nem bírok egy fedél alatt élni. De most akkor apát hagyjam itt....
Tényleg nem tudom mit csináljak, már annyiszor betelt a pohár és most még ez is...
Vendég
 


Bumi!

Köszi szépen a linket, pont időben, mert már levették! Megnéztem és rá kellett jönnöm, hogy alapvetően így élek, azért van még min változtatnom! :roll:

Cherry!


Megértelek, hogy kiakadtál, de ez még mindig jobb, mint pl Katáéknál, mert azért nyitottak! Én mikor találkozom anyámmal, megkapom tőle, hogy képtelen vagyok kihordani a babát, mi a fenének nekünk, hisz úgy is elvetélem! Szóval te még elég jó helyzetben vagy, de mint már írtam megértelek teljesen! Ne gondolj olyanra, hogy nem lesz közös babátok, amig az orvosok nem mondanak ilyent, ne is gondolj rá! Ha majd mondják, esetleg elgondolkodtok rajta, addig ne is vegyél erről tudomást! :wink:

Kata!

Nem tudtam, hogy nálatok ennyire rossz a helyzet! Ha esetleg odajutnátok, hogy csak donorral lehet baba, biztos, hogy kell erről tudniuk a szülőknek? Külső vizsgálattal hogy tudják megállapítani, hogy van-e értelme a biopsziának? :roll: Vagy mi alapján döntenek?
Vendég
 


Bumi!
Nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Bumi!

Ti ma egésznap ágyban párnák közt? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, dehogy!
:lol: :lol:
Egész nap őrültekháza a melóhelyen. De este természetes. :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
mennek a drukkok fénysebességgel, nagy tételben :wink:
tapedli
 
 


Na szóval kérem, hol teccenek lenni leányzók? :shock: Bumi igazoltan van távol 8) , Dorcsi felmentést kap! Mondjuk az jó, ha nincs a férfiakkal probléma! :lol:
Vendég
 


Köszi csajok a vigasztalást, nagyon jól esett. Tudom, hogy nem kell mindent a szívemre venni, de annyira felkaptam a vizet.
Utálom mikor olyan emberek akarnak kioktatni akik egyetlen percet sem vártak a babára, mert mire észbekaphattak volna már 2 hónapos terhes volt az asszonyka, mert észre sem vette. :shock:
Mikor elmondtam nekik, hogy vannak problémák és megkértem őket, hogy hagyják már az állandó kérdezősködést, mert eléggé fájdalmas a téma, annál inkább szekáltak. :evil:
Na de mindegy, nem foglalkozom velük.

Dorcsi :D
Ma erőltetett menetben vagytok, ugye?!!!
Mindent bele, nagyon szorítok nektek!
Vendég
 


Az anyóssal, apóssal annál több! :lol: Nekem ugyan már nincs egyik sem, de van helyette anyám, aki megkeseríti az életem, szerintem kinőt a hetedik feje is! :twisted:
Vendég
 


Az anyós az nálunk se teljesen oké. De kibírom, a férjem miatt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni!
Tetszik a vonalzód!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tagnap kicsit fájt a bal petefészkem, de mára elmúlt. nem tudom ez mit jelent.
Ma kell beadnom a tüszőrepesztő szurit, este 8 után.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tök ideg vagyok, mert nem tudom milyen lesz apa eredménye. lehet nem is tudják megcsinálni az inszemet. Neki meg nem mondhatom, hogy izgulok, mert a stressz ártalmas a kiskatonáknak.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Na most jó! :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Fő az optimizmus! :lol: Max lecserélem ciklus végén! :lol: Most komolyan, nem irigyellek! Én csak a kiskatonavizsgálat miatt, hogy bepánikoltam, neked meg most sokkal több okod van! Elég lesz-e, megrepedt-e.....huuuuu, kitartás! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap beadtam a szurit. De előtte volt némi kálváriám! Rossz volt a receptem és nem akarták kiaadni. Vissza a dokihoz, új recept, megint nem jó. Tökre kiakadtam! Megint vissza, és a 3. recept volt jó.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Mi az hogy nem volt jó a recept?

Kép
breni
 
 


Bumi!

Azta, jó kis kálvária! :shock: Érdekesek ezek a patikák vagy odafent a parlamentbe bacnak el valamit, mert mikor apjuk gyógyszerét akartuk kiváltani, 40.000-be került volna! Visszamentünk a dokihoz, hogy nem jó a recept, azt mondja jó, be volt ikszelve aminek be kellett, ugyanazzal a recepttel, azzal a dumával, hogy ennek már jónak kell lenni, ugynaz a patika, ugyanaz a patikus kiadta 5 ezer valamennyiért! Szóval valami nagyon elvan bacva valahol! Olyan fejetlenség van néhol, hogy hihetetlen! Fiamnak közgyógya van, múltkor kiakartuk váltani a gyógyszerét, azt mondja a patikus, hogy nincs regisztrálva náluk a gyerek, nem tudja kiadni! Hát mondom akkor regisztrálnánk. Ja, arra most nincs ideje! :shock:

Na de neked most ne fájjon emiatt a fejed, holnap nagy nap lesz! :wink: Vagy lehet, hogy már meg is volt! :wink:

Reni!

Nagyon csipném, ha itt a nagy hallgatásban spontán bebabásodná! :wink: Hőt méricskélsz?
Vendég
 


Grönland!

Én is erre számítok!!! :wink: Nem mérek hőt.
Tetszik a vonalzód.:)

Kép
breni
 
 


Breni!

Úgy legyen! Drukkolok nektek!

A recepttel az volt a gond, hogy nem volt rajta, hogy "előretöltött fecskendőben". Ez kézzel volt írva. A másodikat kinyomtatták arendszerből, de ez sem volt jó, mert erről is hiányzott, és rossz helyen volt az x is. Na megint vissza. Azz utolsónál kiderült, hogy valamiért nyomtatáskor lemarad ez a szöveg, és kézzel ráírták.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kicsit önző leszek.... :oops: Voltam uh-on, mert nagyon zavart, hogy napok óta szúrkál a baloldalam, néha a jobb is, mára elmúlt a bal, leesett a hőm, gyorsan elmentem uh-ra, hátha ellehet csipni valamit, ha esetleg megrepedt! Nem azt kaptam amire számítottam! :( Jobb oldalon sok apró tüszőm van! :( A balt nem sikerült megint látótérbe hozni hüvelyin, ezért megnézték hasival, nagyon homályosan látszott csak, csont üres volt! :( Nincs domináns tüszőm csak a sok pici és baoladalon a petefészek megvan nagyobbodva! A szonográfus két dolgot mondott, vagy volt már ovu vagy nem is lesz! A sok picire nem mondott semmit csak nagyon sajnált, én hülye meg elérzékenyültem, ott sírtam, ráadásul még vizitbigyót sem váltottam, könnyes szemmel futkároztam a kórházban, majden feldöntöttem a festőt, aki épp a létrán álldogált! :oops: Felhívtam a dokit és randit kértem tőle, most azonnal! :oops: Az onkológián volt, nem volt pofám senki előtt bemenni, kivártam soromat, fél négyig volt rendelés, akkor jöttem ki tőle! Írattam fel vele clostit, írt beutalót uh-ra. Azt mondta ez nem pco, mert az mindkét petefészket érinti, nekem meg csak az egyikben van! Nem értette, megnézte a korábbi hormoneredményeimet, nem utalnak pco-ra, spontán lettek a terhességek semmi összefüggés nincs, azt mondja nem érti! És akkor megkérdeztem, hogy az e-vitamin lehet-e a ludas, azt mondta nem, de azért megkérdezte mennyit szedek, mondtam, hogy 400mg-ot, fogta a fejét és lehülyézett! :oops: napi 10mg-ot szabad csak szedni, ha ennél többet szedek előfordulhat ilyen! Most verem a fejem a falba és nagyon sajnálom magam! De előttem van a következő ciklus és ez ad erőt, az sem érdekel ha ikrek lesznek, csak működjek már!
Vendég
 


Szia Gröni!

Ez tényleg nem jó!

Én is többet szedek, akkor ez most baj? Én 200mg-ot szedek.
Nem értem én a BTO-n olvatam, hogy lombiknál mindig szedetik a 400mg E-vitamint , hogy vastagodjon a méhnyálkahártya .

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ráadásul az E-vitamint nem lehet túladagolni. Úgyhogy nem értem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Kúraszerűen lehet szedni 400mg-osat, max 1-2 hétig, aztán szünetet kell tartani minimum egy hónapig, hogy kiürüljön! Na, én egy éve folyamatosan szedtem, kivéve az esetleges pé utáni időszakot, mensikor pedig újra kezdtem! Aszongya doki, hogy ezzel is túlstimulálható a petefészek, igaz még nem találkozott ilyen szerencsétlen nővel, mint amilyen én vagyok, így csak feltételez! :oops:
Vendég
 


Háűt nem tudom.

Ez van a betegtájékoztatóban:
A kapszulát szétrágás nélkül, kevés folyadékkal kell bevenni étkezés közben vagy után.
E vitaminhiány megelőzésére napi 100 mg, hiányállapotokban napi 300 - 400 mg. Ennél nagyobb adagok szükségességét az orvos állapítja meg.
Az E-vitamin - hacsak az orvos másképpen nem rendeli - tartós kezelésre is alkalmas.
Az E-vitamin nem okoz felhalmozódási, illetve erre visszavezethető túladagolási vagy mérgezési tüneteket.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Breni!

Sutyiban akarsz itt nekünk bebabásodni???? :lol: :lol: Hát, nem bánom, de néha beszólhatsz..... :lol: :lol:

Bumi!
Holnap lesz az inszem vagy ma volt? Kiestem.... :oops:

Gröni!
Ezt én sem értem...Az E vitaminnak nincsenek mellékhatásai és nem lehet túladagolni! :shock:
Jó hogy rámhallgattál egy picit és elmentél Uh-ra! Ne gondolj mindjárt rosszra. Azt mondta, lehet hogy megvolt a tüszőrepi és azért nem látott érett tüszőt! Lehetett ez is és akkor meg minden rendben!!!! A következő ciklusban ha Pé körül leszel, előbb menny el Uh-ra, amikor még érőfélben van. Akkor lehet majd látni.
Ne izgulj kérlek, mert akkor én is sajnállak. Rendben lesz minden. Halld meg a jót!
Alkalmazd most a TITKOT!!!!!!!! :wink:
Ne izgulj Drága! Látod nem vagy PCOS - Az már jó hír!
A sok pici tüsző meg majd sorban lassan beérik és lesz babócska belőle!!!

Puszi neked!!!! Remélem már jobban vagy egy kicsit! Nehogy sírj!!!! Nincs Drága miért! Jó hogy bejelentkeztél a dokihoz és folytatod az ellenőrzést, de bízzál magadban!
Jaj, annyira sajnállak!!!!! Nincs nagy baj, biztos vagyok benne! Csak most jól rádijesztettek feleslegesen!
tea77
 
 


Szia Tea!

Holnap lesz, ha lesz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szoritok.... Izgulsz?
Hülye kérdés....
tea77
 
 


Ja, egy kicsit parázok. Ismeretlen még a dolog. :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni :D
Ne idegeskedj!
Nincs semmi baj! A dokinak igaza van, pco nincs csak az egyik oldalon az vagy van, vagy nincs. Egyébként az E vitaminnal én is pórul jártam egyszer. Teljesen bekavarta a ciklusomat, a mensimet.
Most egy kis pihi és szépen a következő ciklusra kitisztulsz.

Egyébként az egyik nőgyógyász mondta egyszer a barátnőmnek, aki teljesen bepánikolt, amikor kiderült, hogy nem volt pé-je, hogy 20 éves kor körül minden hónapban van pé, de az idő múlásával természetes, hogy néha egy-egy hónap kimarad.
Vendég
 


Tea!

Most valahogy nem érdekel, hogy ez a hónap nem jön össze, talán jobb is így, hogy ennyi E-vitamin van bennem! Nem tom szó szerint leírni amit a doki mondott, nagyjából az a lényege, hogy az E-vitaminnak köszönhetően minden hónapban elindult egy vagy több tüsző csak épp nem értek be, hogy miért azt majd később megnézzük, most kierőszakoltam tőle a clostit, az majd érlel nekem szép nagy domináns tüszőt! :wink: Először sokkolt a hír, hogy hátha pco, de utána olvastam és nekem biztos nincs, mert spontán teherbeesek, soha nem láttak még egy tüszőnél vagy cisztánál többet, rendszeres pirim van és csak egyik oldalt van sok apró tüsző, ami nem cisztásodott el! Most csak a következő hónap van előttem, ezt már letudtam a sok vacak kicsitől meg megszabdulok! Bár van benne egy nagyobb, asszem 12mm-es, abból még talán lesz valami 6 nap múlva, nagyjából akkor szokott lenni pé!

Bumi!

Holnap mikor lesz? Csak, hogy gondolni tudjak rád, jó erősen! :wink:
Vendég
 


Holnap reggel 8.30-ra kell mennünk, leadni a mintát. Fél órán belül kiderül, hogy meg tudják e csinálni az inszemet. Ha igen, akkor még válogatják, tisztítják a spermiumokat. Kb 2 órát vesz ez is igénybe. Aztán gondolom ha ránk kerül a sor a meddőségiben, akkor megcsinálják az inszemet. Nem tudom, hogy előtte lesz e még uh. Mert azért kíváncsi lennék, hogy van e kiszabadult petém.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi :D

Annyira szorítok nektek!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bumi!

Én is nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!
Tessék sokat pihenni !!!

Kép
breni
 
 


Bumi!

Sok szerencsét mára! Sokat gondolok ma rátok! Majd gyere a hírekkel!

Hát csajok ezért mondom, hogy felajánlom a testem halálom után kutatási célokra!

Kép
Vendég
 


dorcsi73 írta:Sziasztok Lányok!

Köszönöm, h drukkoltatok, gondoltatok ránk!

Sajnos el kell venni a babát, mert nem fejlődött. Hétfőn reggel műtenek.
Már nem vagyok nagyon szomorú, mert tudom, hogy sikerülni fog..
Mindenkinek sok sikert!


Dorcsi
dorcsi73
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Bocsánat, csak kipróbáltam valamit és így sikerült... :? :?

BUMI!!!!
Nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!

Többieknek is puszi!
D
dorcsi73
 
 


Dorcsi!
Hogy vagy???

Bumi!
Gyere ahogy tudsz!Hű már bent vannak a dokinál,nagyon szorítsunk nekik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk rajta! :D

Nem volt fájdalmas, inkább csak kellemetlen.
Apának hasonló volt az eredménye, mint korábban. De ez elég!

Most pihengetek.
Majd még jövök!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Jaj de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
De csak halkan mondom.:)
Puszi neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
breni
 
 


Mennyi volt a párodnak???

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: