Új privát üzeneted érkezett!

Napszemcsi!

Sajnos nem tudok segíteni :(.

Lányok!!!

De most komolyan mi van már??? Mindenki beteg? :roll:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Na jó rakok föl képeket :lol: :lol:

Kép
Éppen vezet apu ölében :D
Kép
egy Paris Hilton-os kép :lol:
Kép
Így sétálunk apával a környéken
Kép És végül egy kiskutyás :)

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
Köszi.Tudom,hogy az lenne a megoldás,ha egyáltalán nem tenném le őket délelőtt,de nem megy.Tegnap de.-t nem voltak álmosak,ebéd után lent egyből elaludtak,de 3/4 óra múlva fel is keltek!Este kidőltek,de már fél 7-kor fent voltak.Most alszanak,mára jött ki a fáradtság.Az ablaknyitás jó ötlet,de alattunk van egy út,így hangos.Érdekes,mert lent nem zavarják őket a kocsik.

Zsuzska,
annyira gyönyörű a kislányod!
Én mindig a frontra fogom,ha nyűgik,vagy a holdra,vagy a szélre,vagy egyszerűen rossz napjuk van.Velünk is megesik.

Melcsi,
jobbulást Emesének!Hát nem semmi a kiscsaj,jó eleven.Nem kell ahhoz a játszótéren lenni,hogy eltörje valamilyét!Tesóm anno a lakásban törte el a kezét,rosszul esett le az ágyról játék közben.Ne hibáztasd magad,nem foghatjuk a kezüket mindig.

Orsi,
már itthon vagytok?

Andi
Kép
aanda
 
 

 
 

Csak egy gyors tipp:
Andi! És ha előrébb hoznád az ebédet?

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


bzsu,
juj, de szép! :D

melcsi, :cry:
sajnálom! átérzem, mit érezhetsz, nekem iszonyú bűntudatom van, mióta leestek az ágyról! Nem is teszem őket arra a bizonyos helyre, mintha "gonosz" lenne az ágy vagy ilyesmi! 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Zsuska
köszi,próbáltam már azt is,nem jött be sajna.

Andi
Kép
aanda
 
 


napszemcsi írta:S.O.S !!!!!!!!!
B,RH+ VÉRRE LENNE SZÜKSÉGE EGY 29 HÉTRE SZÜLETETT KISFIÚNAK.
ELÉRHETŐSÉG AHOL VÁRJÁK A SEGÍTSÉGET:06/30-376-0152.

ez egy kb. 4 hónapos történet.... ezek szerint még mindig kering.
guglizzatok rá!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


nem 4 hónapos, még sokkal régebbi:
http://209.85.135.104/search?q=cache:hs ... cd=4&gl=hu

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!
Elköszönni jöttem mert csak pakolok pakolok.....és pakolok!
Csak ez ne lenne csak az utazás egy kis motyesszal! :roll:
Holnap délelött indulunk! :D
Vigyázzon mindenki magára és a picikéikre!
Két hét mulva jövünk és jelentkezem!!!
Ha addig meglenne a tali (amit nagyon sajnálnék) akkor képeket feltétlenül kérek!!!!

Melcsi!
Szegény kis Pöri! :cry:
Marcikám volt ilyen kis energia bomba!! :shock:
Nem volt egyszerü vele sem csak az életveszélyes dolgok jöhettek szoba.... :evil:
Jobbulást nektek!

Puszi csajok! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok Lányok!
Elköszönni jöttem mert csak pakolok pakolok.....és pakolok!
Csak ez ne lenne, csak az utazás egy kis motyesszal! :roll:
Holnap délelött indulunk! :D
Vigyázzon mindenki magára és a picikéikre!
Két hét mulva jövünk és jelentkezem!!!
Ha addig meglenne a tali (amit nagyon sajnálnék) akkor képeket feltétlenül kérek!!!!

Melcsi!
Szegény kis Pöri! :cry:
Marcikám volt ilyen kis energia bomba!! :shock:
Nem volt egyszerü vele sem csak az életveszélyes dolgok jöhettek szoba.... :evil:
Jobbulást nektek!

Puszi csajok! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


jó utat!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok :P

Lombikozók és babavárók topik talit szervezünk, ahová Benneteket is szívesen látunk!
Időpont: február 24. vasárnap, mivel már van egy babás jelentkezőnk :D, 15 órától. Helyszín: XI. Bukarest utca
(igaz, a helyet csak hétfőn fogom lefoglalni...) Aki jönne, jelezzen nekem itt vagy akár priviben!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Anikó!
Jó nyaralást Nektek!
Zsuska!
Fantasztikus kiscsaj! Gyönyörü! Még szerencse hogy kabátban pózol a kocsi tetején! :lol:
Pompi!
Az a baj, hpgy a baleset bárhol, bármikor, báemilyen vigyázás közben megtörténhet! Bár megijedtem, dehát mit tudok csinálni! Nem tarthatom burokban, és itthon is történhet bármi, mert azt mondanom sem kell hogy a csuszdán forditva közlekedést ebben a kötésben is vigan gyakorolja, ha ugy dönt, beugrik az ágy alá, nehogy már le akarjam fektetni, stb. Szóval csak reménykedni tudok, hogy meggyógyul nyomtalanul ennyi izgágaság között!
Aanda!
Érdekes, ezt én is megfigyeltem, az utcán nem zavarja őket a zaj, de ha elmegy egy motoros vagy mentő pláne, itthon már fenn is vannak!
Fanni!
Lehet tudni, ki az a babás? Én szivesen elmennék, de csak a "kortársaimat" ismerem, az uj babásokat egyszerüen nem tudom figyelemmel kisérni.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi :D
gondolom Fanni a babás :D aki tuti megy :wink:

jobbulst a lánykádnak.
Balesetekkel én is úgy vagyok, hogy mindentől úgysem tudjuk megvédeni őket, és ők sokszor esnek-kelnek. Sokszor jól, ritkán rosszul. Máténak a homlokát kellett összerakni, mert felhasadt mikor egyszer esett.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Én még csak babaváró vagyok :wink:
Lafi jön Hunor babával, meg remélem, hogy egy kicsit Te is 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


jah, ok... a babás alatt én babavárót értettem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Igen, jogos, mert általában tényleg a babavárókat nevezzük "babásnak". Lafi már "gyermekes Anyuci" :D

Melcsi :P
Egyáltalán nem csodálom, hogy 2 picike mellett már nem követed a babavárósokat. De szép lassan úgyis csatlakozunk :wink:
Várunk Benneteket, ha van kedvetek, időtök!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


vagy Melcsi hozzátok :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Oda is várjuk :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csajok!

Nekem lenne kedvem menni, de csak akkor ha ti is jöttök... :roll:
Apát már befűztem:) Föl tudna minket vinni.

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Fanni
Nagyon aranyos vagy, hogy minket is hívsz! Milyen jellegű a hely? Csak mert itt a gyerekek többsége akkora, hogy ölben nincs el órákig.... Nekem pl úgy volt találkám múlt héten, hogy IKEÁ-ban a játszószőnyegre telepedtünk le, és ott a babók forogtak, csúsztak, másztak, ki-mit. Meg én hétköznap inkább híve vagyok a találkának......
De ha babások belelkesednek, 1 órára mindenképpen odamegyünk Zalánnal!!!!!! Ti férjeket visztek????
Melcsi, Zsuska, benne vagytok??? Többiek???????

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Anikó,
jó nyaralást és sok pihenést kívánok!

Jó ötlet a tali,szívesen mennék,de én csak Apával tudnék menni,az nem gond?

Andi
Kép
aanda
 
 


az előző talin voltak férjek is, a babáknak meg lesz játék meg szőnyeg meg minden kütyü ki van téve!!!
Vendég
 


Lafi
ez jól hangzik! de mi ez a hely?

én megbeszélem az urammal hétvégén, és visszajelzek mielőbb!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :P
Tranzit Art Cafe, XI. kerület, Bukarest utca.
A múltkor végül 1 kislány volt, de szépen eljátszott, mert vannak játékok, emlékeim szerint szőnyeg is van. Füst nem volt, s úgy 5-6-ig vendég is alig rajtunk kívül, utána lettek többen. Pont a babák miatt kezdjük a talit 3-kor 8)
Andi :P Zsu :P
Jó lenne, ha ti is jönnétek! Nem babásoknál is lesz több Apuci, mert ugye aki vidékről jön, eleve Apa hozza :D
Jelezzetek vissza mondjuk legkésőbb keddig lécci, hogy a létszámot tudjam.
Köszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok!
Eltűnésem oka hogy a net totál elment hihetetlen azt hittem már soha nem lesz itthon megint internet.
Arra viszont ez a három nap rádöbbentett hogy mennyi időmet veszi el a netezés. De nem tudok mit tenni függő vagyok :)

Pompi!
Remélem már telejsen jól van a derekad.

Andi!
Nagyon bejött a porszívó neki. Ha elő van a nagy akkor hozza a sajátját és mellettem "porszívózik" ugyan úgy tekergeti forgatja hozza marha aranyos. Be nem kapcsoljuk mert félelmetes a hangja és ő az igazitól is fél. :(

Én is ezt csinálom ha kvázi "gusztustalankodnak" a kajával akkor nem esznek tovább. De szerintem olyankor már nem is éhesek legalábbis utána ugyan annyi ideig nem nyafognak hogy éhes vagyok....

Nálunk is kicsit sok a két alvás de nem tudom a délelöttit elhagyni mert akkor meg még gázabb. nálunk most úgy van fél hét hétkor kellnek 10-kor bealszanak 1-másfél órára aztán kettő fél három körül elalszanak fél négy négyig és utána hétkor már dölnek minden irányba. A kaja előbrehozása nekem sem jött be akkor még nem éhesek reggelizni meg ennél korábban nem lehet. Hát most ez ilyen időszak majd alakul. Engem csak azért szokott fusztrálni mert én is ledölök velük. :) Azért az még mindig nagy mázli hogy mindig együtt alszanak és kelnek. :)

Melcsi!
Szegény Emese nagyon megviseli? Otthon van vagy a kórházban fogták? Ja most látom már otthon is van.
Amúgy egyik ismerősünknél volt a gyerek első baleseténél hogy apuka ledorgálta anyukát miért nem figyelt azátn mikor egyszer ő vigyázott a gyerekre és szintén megsérül rájött hogy mindig minden balesetet sajnos nem tudunk elhárítani.

Napszemcsi!
Vérügyileg én sem tudok segíteni más a vércsoportom. :( Remélem azóta már érkezett segítség és a picinek jobbulást kívánok.

Zsu!
Borka gyönyörű. :) Készülj még pár hónap és a habtapit miszlikre szedi. :) :)

Anikó!
Érezzétek jól magatokat. :)

Hajniék mikor jönnek haza?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Na Lányok, menjünk akkor? Ha le tudjuk tenni a gyerekeket, akkor szerintem jó lenne.
Nekünk 26-ig van fenn a kötés, tehát biztos hogy itthon vagyunk, Emesét pedig már most sem feszélyezi különösebben :shock: Még nem beszéltem Apával, de ha vannak férfiak, akkor talán eljönne Ő is (hogy valaki vigyázzon a gyerekekre amig én traccsolok :wink: )
Zsebi!
Köszi, elég jól van :shock: Kezd megint tul fitringes lenni, örökké figyelmeztetni kell hogy vigyázzon a vállára. Nem is fogták bent, csak bekötözték, megvolt 10 perc alatt.
Orsi!
Igen, szeretnék lassan a babavárósba visszakerülni :D :D kell ide még 1 gyerek!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kép

Akartam még, de ugy tünik nekem mindig csak 1-et enged a Firefoxon.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi!

:oops: :oops:
Összekevertem Pörit és Lukut! Majdnem megkérdeztem, hogy a képen akkor még nincs a kötés, aztán rájöttem, hogy Luku az. :)

Találkozó. Nagy dilemmában vagyok, mert 24-én van egy másik tali és oda már bejelentkeztem, előbb szerveződött.
Mi van február 24-én, hogy akkor vannak a talik?

Zsuzska!

tündéri a kiscsaj! :lol: :lol:

alvás. mostmár 3 szor alszanak napközben és mindig szopiznak is előtte. Ha ez nincs, akkor ordítás. nem hogy elhagyták volna a délelőtti alvást, bevezettek mégegyet. :shock:

Anikó!
érezzétek jól magatokat.

Hajniék majd a hétvége felé jönnek nem? 2 hétre mentek.

katyerina
 
 


Sziasztok! :lol:

Nemigen tudlak olvasni benneteket, úgyhogy bocs, hogy most nem írok senkinek. Akkor rólunk: tök jól vagyunk, és ami a legfontosabb, eddig még senkinek semmi baja. Pedig már vettünk kaját az utcán is. :roll:
A repülőút elviselhető volt, a fiúk is hősiesen tűrték a nem alvást. Mindenki meg is jegyezte, hogy milyen ügyesek! Aztán Olivérnél az utolsó órában (a tizenhetedikben ) elszakadt a cérna, üvöltött szegénykém, nem tudtam vele mit csinálni. :( A +6 óra időeltolódás nagyon sok, kb. 4-5 nap volt, mire teljesen átálltunk. Az idő nagyon durván meleg, már mindenki hólyagosra égett, pedig csak néhány órát voltunk napon, és azt is a tengerben töltve. :roll: :D Mondjuk a tenger is min. 28 fokos! :D A kicsik is eléggé megpirultak, pedig ők sose voltak napon. Olyan édik, ahogy csurog le az izzadság a kis buksijukon! :lol: A helyi népek nagyon kedvesek, nekem túlságosan is :? . Állandóan taperolják a gyerekeket, én meg tiszta ideg vagyok, nem tudok elég gyors lenni... Mire szólok, mindig megfogdossák, és persze vagy a kezét vagy az arcát...! :? Az összes thainak mindig az az első kérdése, hogy hány hónapos a gyerek. Aztán a következő megjegyzés, meg hogy áááh, big boooy! :lol: Tegnap ugyanez lejátszódott, majd az egyik thai magyarázta a másiknak, hogy big boy – big father! :lol: Még jó, hogy nem mother-t mondtak, adtam volna nekik! 8) :lol: Persze itt mindenki csont és bőr és max. 140-150 cm. A 40-es cipőjük kicsi az én 37-38-as lábamra. :shock: :lol:
Olivérnek mire ideértünk kibújt az alsó két foga! :lol: Egyszer már felült magától, nekem meg tegnap megjött! :lol: Persze Murphy, hogy pont itt, de most örültem neki. Olivér szopizik, a tápszeres doboz meg csak gyűrődik a sok meleg ruhával együtt, amit hoztunk! :D
A hely nagyon szép, nem bántuk meg, hogy eljöttünk. :D Csütörtökön este érkezünk haza.
Remélem, mostanra meggyógyult már minden baba-mama egyaránt, nem tudom, tudok-e még írni, üdv. mindenkinek!
(Képet nem enged ez az ostoba net, majd még próbálkozom.... )
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Fanni,
sajnos nem megyünk a talira,majd talán nyáron.

Zsebi,
Balázs édi lehet a porszívóval!Köszi,hogy leírtad az alvásukat.Enyémek 3 napja megint alszanak délelőtt,de csak fél órát.

Melcsi,
olyan kis huncut mosolya van Lukunak!

Katyerina,
hát a Te ikreid se semmik a +1 alvással!

Hajni,
de jó,hogy jelentkeztél és minden oké!Gratulálok a fogacskákhoz és a tejcsihez,miki még várhatott volna!

Andi
Kép
aanda
 
 


Kép

Katyerina!
Akartam Emeséről is, de ugy látszik ez a program csak napi 1-et enged. Ezért ma 1 pacis jön, de ült is rajta, csak az majd holnap lesz látható...
A kép egy shetland póni farmon készült mult vasárnap, Jászkarajenőn.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Hajni!
De jó hogy jelentkeztél. :) Örülök hogy minden oké. :)

Melcsi!
Aranyosak a gyerköcök. :)

Andi!
Csakegy kép a porszívószáról.:)
Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


zsebi,
micsoda spárga! :D Én a játék-felmoso szetten röhögök mindig, mikor látom a Corában!

hajni,
én is örülök, hogy írtál, már hiányoztál ám!

anikónak
is szép nyaralást!! 8)

melcsi,
tündibübdik! :D De ugye Emese még nem lovagol? Ha jól olvastam 4 éves kortól lehet. Mi is mennénk már... Bencsinek valami eszméletlen "lovaglókája" van! Amint valaki felveszi, beindul a csípője! :lol:

KépKép
pompomlány
 
 


Kép
Pompi!
Hát igy lovagol... 1-2 év mulva szeretne venni Neki Apa lovacskát, az ilyen picin könnyen meg is tanulna. Mi rendszeresen stresszeljük különböző lovasfarmok látogatásával, ugyhogy be van oltva! Máté is tud, Ő kb 5 évesen kezdte.
Hajni!
De jó hogy jelentkeztél! Ugy látom jól telik a nyaralás :D
Zsebi!
Nagyon jó kis segitséged van! :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Biztos a jóidőnek köszönhető, de minden elveszett bárányka tessék jelentkezni (Tiko, Wish, Kata, Napszemcsi és még sorolhatnám!!!!!!

Melcsi!
Igen jó a segítségem. :)

Pompi!
Baromi jó háztartási gépek vannak amúgy picibe. :) Már tut lehetkraácsonyra kiskonyha lesz nekik mert már most kavarnak mindent mindenben és hozzák oda. :) Olyan jó hogy már ilyeneketlehet velük játszani!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Melcsi, Zsebi!

Nagyon aranyosak a képek! Melcsi, így minden napra jut egy kép nekünk!

Zsebi!

Gondolom már azt is nagyon várod, hogy homokozhass! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajni!

örülök, hogy jól érzitek magatokat és minden oké.

Na most, hogy a "nagy dumások" nyaralnak pang a topic. Most nem kellett megerőltetnem magam a visszaolvasással!

Kata!

még mindig tanulsz? már lassan vége a vizsgaidőszaknak nem? Ha kész vagy tessék beszámolni mi van veletek!

Anda!

hogy haladtok a szemüveggel? Sikerült megbarátkozni vele? Nemsokára vissza kell mennetek a szemészetre, vagy már voltatok is?

Orsi!

Még mindig cipő téma. Nagyon hülyét fogok kérdezni és próbálom megfogalmazni.

Szóval nekem nagyon tetszenek a robeez soft cipők, de nem tudom Apának megmagyarázni, mi a külömbség egy robeez soft cipő és egy kocsicipő között. Állandóan azon vitatkozunk, hogy akkor lehetne rá kocsicipőt is adni, szerintem meg nem. Még csak azzal sem tudok érvelni, hogy a soft az bőr, mert a kocsicipőben is van bőr.
Szóval, mi is a különbség? Valóban tipeghetne ennyi erővel kocsicipőben is?

katyerina
 
 


ennek nem csúszik az alja.
nem tudom, milyen kocsicipőre gondolsz. Szerintem azoknak ennél merevebb az alja, és emiatt kényelmetlen... de ennyire én nem gondoltam ebbe bele.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina!
Várom de lehet nem fogunk hamar menni mert az én gyerekeim MINDENT esznek ami a kezükbe kerül na most lehet a hajam is kihullna a homokozóban a két gyereket cseszegtetni a nem esszük meg a homokot témával......

Ma viszont kiróbálta Eszti lent a motort az utcán hát nagy sikere volt :) Itthon ugyais már pikk-pakk bejárja a lakást hihetetlen ügyesen átemeli a kerekét a küszöbön és már megy is. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Melcsi,Zsebi,
nagyon jók a képek!

Katyerina,
húúúú,szemüveg!Sajnos sehogy sem állunk vele,már egyáltalán nem viseli el magán,bármit csinálok!Azért 1 hónap múlva visszamegyünk,de tuti biztos vagyok benne,hogy nem is kellett volna neki szemüveg!

Zsebi,
homokozóba szerintem mi sem fogunk menni!!!!!Márk MINDENT eszik,:szőnyeg szélét,fiók szélét,mindennek a cimkéjét,szöszt.
Eszti motorozik?De ügyes!Én még oda sem adtam nekik,azt hittem akkor lehet,ha már mennek!

Eldicsekszem vele,hogy a fiúk önnállóan mennek már 3-4 lépést!

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok :)

reggel írtam egy hosszút,ami elszállt :? gyerkők felébredtek,házimunka stb....

Zsebi a b.kocsi szuper :) hétvégén tettünk vele egy kört a parkban :)
Örülök,hogy szemlyesen is megismertük egymást :) Eszter és Balázs nagyon kis barátságosak :lol: remélem az enyémek is hasonlóan fogják az idegeneket kezelni :) (kopp-kopp,eddig nem volt gond)


Melcsi,jobbulást Emesének :roll:
Nézegettem Luku képét :) hát igazi szőke herceg :D :D :D :D nagyon édes:)

Zsuzska,Borka baba is nagyon cuki :D :D igazi kishölgy,ahogy nézelődött az autó tetején :)

Anikó,jó pihit:):)

Hajni,már jöttök is haza?
Olyan,mintha tegnap mentetek volna el!
Tegyél majd fel képeket légyszíves:)

Aanda,gratulálok az első lépésekhez:):):)

Lányok,segítség, :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nem tudom,hogy mi lehet a gyerekekkel :shock: ugyanis,éjjel megébrednek,főleg Nórika,sírdogál egy picit,adok neki vizet vagy cumit,akkor abba marad,de kb.20 perc múlva újból kezdődik!
Azon gondolkodtam,hogy korám tezsem le Őket?
Este 8-kor már fel sem ébrednek,ha hami után az ágyba kerülnek :) aztán kb.4 óra múlva kezdődik az első felvonás Nóri részéről,víz,tovább alszik.2 óra múlva nyöszörgés,akkor kap 170gr tápit,és innen 30 percnként sírókázás.
Barnus is megébred,de Ő ha eszik,akkor vissza alszik,és 6-7 óra magasságában kel.
Nóri,pedig ezt a felületes alvást,6-kor fejezi be,és utánna 8-ig alszik. :shock:
Így borul minden,mert Barnus már 10-kor fáradt,míg Nóri javában játszik.
Most lehet,hogy gaz anya vagyok,de Barnust csak 30percet hagytam aludni,tízóraiztak,és most aludtak el,kb.20 perce,addig nyűglődtek :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: mert se játszani se,se enni se aludni nem tudtak a fáradtágtól!
Teljesen tanácstalan vagyok,hogy hova lett az n jóalvó gyerekeim alvókája???????????
Valkinek van tapasztalata,akkor ossza meg velem :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

KépKép
napszemcsi
 
 


Kép Kép Kép

Néhány kép rólunk :) :) :) :)
Barnus puszikat oszt magának :) :) :)
Nórikám,nagyon játszik :)

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi

szerintem ez lehet, hogy csak átmeneti.
nálunk volt már többször is ilyen időszak, amit Te írtál, s megijedtem én is, hogy borult minden, de aztán 3-4 nap után, mintha elvágták volna, vége lett.
volt olyan éjszaka, hogy Olivér éjféltől minden órában ébren volt, reggel 6-ig. ez ment kb. 3 napig és utána újra aludt ébredés nélkül reggel fél 7-ig.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Napszemcsi :D
szerintem is átmeneti. Foga lehet, időjárás, bármi.
Nem teszed le korán őket, nálunk a fiúk is 7-f8kor már alszanak most is, ennyi idősen meg még bőven f7kor már ágyban voltak.
Pár napon belül szerintem el kell múlnia ennek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Napszemcsi!
Én is örülök hogy személyesen is találkoztunk. Annak is örülök hogy a kocsi bevált. Mondom én nagyon szerettem. :)

Szerintem is csak átmeneti időszak sajnos ilyenkor nálam is az volt hogy valakinek kelni kellett mert az hogy egy gyerek egész nap ébren van nem annyira buli. Jó ha van egy egy fél óra amikor az ember megcsinálja a dolgát. Az meg máshogy nem megy minthogy egyszere aludjanak.

Andi!
Kezet foghatunk akkor szájbavevés szempontjából. tegnap egy csokit megkaparintottak (twix) na addig ette a sátorba vonulva míg valahogy csak kiszakadt a papír és hozzáfért a csokihoz. Persze most nem jött utánam. :lol: :lol:

Szemüveg téma hát nem egyszerű. Miből godnolod hogy nem is kellene neki? Talán elvihetnéd máshova is több szem többet lát alapont nem?

A járáshoz gartulálok. Neked hogy csinálják feláll elindul modnjuk feléd és ráddöl: Mert nálunk most ez van vagy ha mi nem vagyunk ott elindul de elesik 3-4 lépés után de hogy hogy örül magának eszméletlen. :) Ma videora is megpróbálom rögzíteni ha apa hazajön. Eszti meg ül és megtapsolja mikor megdícsérem hogy Balázs milyen ügyes.

Jaj lányok VEGYES PÁROS anyukák és ORSI

Eszter folyamatosan piszkálja Balázs kukiját a fürdőkádban ezzel mit csináljak rászóljak vagy tegyek úgy mintha semmi nemlenne? Most azt szoktam mondani hogy ő kisfiú neki kukija van Te kislány vagy neked puncid de azért csak nem jó hogy ott húzogatja neki nem :shock: :shock: :shock: :? :? :?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi!

T. ilyesmi cipőket nézett a Brendonban. Csak linkelek, mert nagyon nagyok lennének a képek.
kocsicipő1, kocsicipő2
kocsicipő3
Szóval az érdekelt volna, mivel te járatos vagy a soft cipőkben, hogy itthon a soft cipő is kocsicipőnek van-e titulálva. Meghogy a kocsicipő elnevezés az mit is takar. Azt hogy ráadom a babakocsiba sétához és nagyon kis csini-mink benne, vagy alkalmas tipegésre is? Na ennél jobban nem tudom megfogalmazni.
Azóta már sokat olvastunk a cipőkről, Mo-n is találtam egy céget, aki a robeez cipőket koppintja.

katyerina
 
 


Katyerina :D
ezekre a cipőkre ill. a hasonlókra az összes angol oldalon az van írva, hogy járáshoz nem való.
A puhatalpúaknak másmilyen a talpa, az egy vékny bőr lap, ami egészen puha ill. pedoodle cipőkön van 2 műanyag csúszásgátló.
Szakmailag nem tudom, de másmilyen mint ezek.

És igen vannak már más márkáknál is ilyen cipellők,csak honlapot így volt könnyű beszúrni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina,

én is épp hétvégén nézegettem a brendonban ezeket a kocsicipőket, és rögtön egy 7000 ft-osat a kezembe is vettem.
de valamit csak rá kellene a lábára adni, ha a babakocsiban lassan ülni fog, nem?
és egyáltalán meddig jó kb. 1 méret? nem vettem még, mert lehet, mire ülne a babakocsiban, már a következő méret kellene, s egyszer sem adnám addig rá.

Kép
zsuzsi73
 
 


Orsi!
Hallottál már a szülés utáni magas vérnyomásról? (biztos vagyok benne) szülés előtt normális volt és mióta megszülte az ikreket magas neki. Ez meddig normális vagy mit lehet vele kezdeni?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


zseboroszlán írta:Orsi!
Hallottál már a szülés utáni magas vérnyomásról? (biztos vagyok benne) szülés előtt normális volt és mióta megszülte az ikreket magas neki. Ez meddig normális vagy mit lehet vele kezdeni?

szia :)
már az ikreseken is azért nem írtam semmit, mert nincs ötletem... és sajnos időm sincs igazán utánakeresni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: