Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Katus!
Nagyon jó hasonlatot találtál Ancsira, de szerintem egy kis Spániel is van benne mert a második sórban a 17dik haja szála kicsit úgy kunkorodik :lol: . Ezek tiszta zakkantak, hát bízzunk a legjobbakban és elfogadják végre, hogy Ő ILYEN!!!!!

Ibolya!
Már kb egy hete nem megy a hasa Edónak, teljesen meggyógyult.

Na tessék elkeztem írni erre kész is vannak a pancsival :shock: :roll: . Na akkor majd később folytatom

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!!

20 perce csak olvasok, hogy képben legyek! :lol: :lol: :lol: De nem biztos hogy sikerülni fog :cry: :cry:

Kata!

Hogy vannak a babák?? Gondolom amennyit lehetsz náluk vagy! Kapnak már tejcit?? Megy a fejés? Hogy vagy??


Szandra!!

Szuper a torta (én is akarok egy ilyet :? :? ) nagyon ügyes vagy!!! Ügye mennyivel érdemesebb bajlódni vele - olyan jó érzés, amikor értékelik!!! :lol: :lol: :lol:
Ja, boldog szülinapot Zsoltnak!!!


Andi!!

Lőrinc jobban van már??? Talán lesz egy kis időd írni!! Remélem Ti nem kapjátok el!!!

Ildi!!

Olyan klasszak ezek a képek, hogy van időd ilyeneket találni??? :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Akkor mi van a farsanggal??
Marietta indián lány lesz (a képen a jelmezben van) Sára fogalmam sincs mi legyen.

Ibolya!

Téged is illet ez a kérdés igaz? :lol: :lol:
Sajnálom, hogy így megjártad a MÁK-kal, szar egy hely, az biztos. Nekem azt mondták, hogy elseje körül utalják a gyes-t - hát még nem jött meg, bár még van idejük :roll: :roll:


Katus!!

Csináltasd meg a vizsgálatokat, hogy mindenkinek az orra alá tudd dörgölni!!! :lol: :lol: :lol: Hülye bagázs!!!!
Msrietta is 72 cm volt 9 hónaposan. Igaz egy kilóval több, de ő mindenki más szerint is zabált!! :lol: :lol: :lol: Na, ehhez képest viszont gizda (még most is) :lol:
Azért a 33-s menyasszonyi cipőn kiakadtam!! Még 2-3-év és férjhez adhatom a lányom??? :cry: :roll: :roll: Marietta lába most 30-31-es :oops:
Ezt a bőrturgoros dolgot nem értem - nem is igaz!!!!!!
De valóban megszínezi a bőrt a sárgarépa és a sütőtök!!
:lol: :lol: Na, és majd azt hiszik szolizott!!! :lol: 8) 8)

Nem tudom, biztos akartam még valamit, de nem jut az eszembe!!
:oops: :oops: :oops:
Olyan furcsa fejfájásom van, és émelygek is :P :(

Jó éjszakát!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 

Sziasztok!!

Voltunk ma Tescoban és nagy leértékelés van a ruha osztályon (még mindig)
Vettünk vastag téli kabátokat, szerintem tök tuti. Sáráé 1009,-
Marietta mérete 1316,-
De van többféle is!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok lányok!

Most egy kicsit kiestem, de próbálok újra képbe jönni. :?
A pénteki nap egy rohanás volt, ma pedig reggel fél nyolckor már itt volt a férjem barátja a barátnőjével, ja és az anyukájával Békéscsabáról. A Zoli segített nekik használt autót venni és azért mentek el. Majd amíg a fiatalok a dolgukat intézték, addig az anyja itt maradt. Nagyon aranyos, én most láttam először, de a két óra alatt én nem jutottam szóhoz. Pedig, ha belejövök, akkor én is nagy dumás vagyok. A szorgos bologatás pedig eléggé lefárasztott. Majd még el sem mentek, mikor ide értek az én szüleim ebédre, szerencsére főzni nem kellett, mert a nagyim nagyon finom vadast csinált és azt ettük. Majd négy óra körül, mikor mindenki lelépet, elmentünk a Minimanó bababoltba, egyrészt nézelődni, más részt szerettem volna zenélő játékot venni a picurnak, hogy már most hallgassa. De olyan árak vannak ...... :twisted: :twisted: :twisted: Potom 3500,-ért már volt is olyan, ami aranyos.
Nem tudtok valami olcsóbb helyet???

A farsangra úgy néz ki, hogy kedvenc szomszéd asszonyomat nem tudom elhozni, :cry: :cry: :cry: mert ezek a fránya génjei nem engedik lazítani, pedig a hullámok már a felhőkig érnek felette. De még hátha kitalál valamit, hogy legalább azon a napon ne tengjen benne túl a munka utáni vágy. :lol: :lol: :lol:

Szandra!
Szuper lehetett az a torta!!! Boldog szülinapot a Zsoltnak!
:P :P
Én egyszer csináltam vakondtúrás tortát, de az tényleg szörnyen nézett ki. Az íze állítóga jó volt! :oops:

Gyöngyi!
Remélem nem kaptad el az egyik nyavaját??!! :roll:

Évi!
Ti túl vagytok az izgalmakon, és vendéglátáson??? Vettetek anyagot? Kiváncsi vagyok a 4d-s képekre, bár Ati mondta, hogy Zétény nem volt valami lelkes a birizgálás miatt, és inkább elbújt.
Ha lesz időtök szólj és átmegyünk megnézni.

Katus!
A múltkor, szerintem, több oldalnyi szöveget írtam neked, de ezek szerint hiába. Így most a lényeget elküldöm e-mailben, aztán, ha a farsangon találkozunk, akkor majd elmesélem a sztorikat személyesen!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


sziasztok,

Köszönjük mindenkinek, aki szorít értünk, úgy néz ki, hogy hatásos a sok drukk és pozitív energia, mert jobban vannak a gyerekek, stabil mindkettőjük állapota, egyedül a pocakjukkal van probléma. Megpróbálták mindkettőjüket néhány csepp anyatejjel táplálni, de erre sajnos még nem készült fel a gyomruk - reméljük, pár napon belül ez is megy majd nekik. Azt reméljük, hogy bár lehetnek még problémák, a legnehezebb időszakon már talán túl vagyunk. A lélegeztetőgépre is egyre kevésbé van szükség, a jövő héten már talán egyedül is megpróbálhatnak a kismanók lélegezni.
A tejem rendesen beindult, 3-4 óránként fejek, és amíg a gyerekek nem kaphatnak belőle, lefagyasztom az összeset.
Csatolok néhány képet, gyönyörködjetek a két mini hajasbabánkban:

Marci:
Kép
Kép

Csenge:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!!


Gyönyörűek a csöppségek!!!! És tényleg mennyi hajuk van (Mariettának 2 évesen volt ennyi!! :roll: )
Marci már most mennyire fiús, nem lehet őket összekeverni!!! :lol: :lol:
Ügye vagy hogy fagyasztasz!! Minden elismerésem a tied!!! Nem lehet könnyű a fejés!!! Fantasztikus vagy!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Drága Kata!

Nagyon jó ilyen híreket hallani, továbbra is sok erőt és kitartást kívánunk mind a négyeteknek!
Köszönjük a képeket :)
Remélem mihamarabb megkóstolhatják a tejcit! Rengeteget gondolok Rátok, küldjük a pozitív energiákat rendületlenül!!!

Puszilunk Titeket!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Kata!

Fantasztikusak a gyerekek!

Igaza van Gyöngyinek, Marci nagyon fiú és Csenge igazi kiscsajszi.

Nagyon örülünk neketek!!!!!


Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Kata, Péter!

Nagyon örülünk, hogy ilyen jó hírekkel szolgáltok. A manók nagyon édesek, tényleg tiszta pasi Zéti. Jól láttam, mind a kettőjük mellett van egy diktafon? Felvettétek a hangodat vagy mit játszotok le nekik? Nagyon sok erőt és kitartást a továbbiakban is, valamint a gyerekeknek jó egészséget és sok pozitív energiát kívánunk.
Köszi, hogy megosztottad velünk a képeket.

Szandra

szandrakiss
 
 


Nagyon Édesek a Babák :)
További sok-sok energiát és drukkot küldünk :)
Gyarapodjatok, növekedjetek! :)

Kép
szösszenet
 
 


Szia Kata!

De jó ilyen hírekre és persze képekre jönni!

Én először a képeket néztem minden szöveg nélkül és egyből tudtam, hogy ki a Marci és ki a Csenge :lol: Nagyon hasonlítanak egymásra, de a vonások finomsága teljesen tükrözi a nemüket! És az a rengeteg haj :shock: !

Minden elismerésem a tiéd azért a 3-4 óránkénti fejésért... :shock:

Nagyon sokat gondolok ám rátok, pláne mert hét közben nagyon közel vagyok hozzátok. Aztán 7végén is...

Nagyon jó, hogy mindkét picúr állapota stabil, s biztos nemsoká már tényleg kaphatnak tejcit is. Attól aztán majd gyorsan megerősödnek!

Továbbra is kívánunk nektek kitartást és csupa szépet és jót!

Köszönjük a képeket és hogy tudtál ránk is időt szakítani!

Puszi!

Attila és

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata!

Utólagos engedelmeddel megosztottam az április-májusi babavárók közt is a jó híreket, Ők is velünk együtt szorítottak/szorítanak!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Én is ideértem,szerencsére még Szandrát nem bírtam lekörözni,de már elég jó kis időm van nekem is.
Állatkertben voltunk délelőtt,délután meg bulizni a hugom is vészesen közelít a 30 felé. :lol:

Ezek tényleg jó hírek,mi is nagyon örülünk neki, Kata !
Gyönyörűséges kis babók!Köszönjük a képeket!
Akkor most azért szorítunk,hogy mihamarabb megerősödjön a gyomruk és befogadják az anyatejcsit!++++++++
Nagyon ügyesen csinálod a fejéssel,csak így tovább.!!!!



Szép estét Mindenkinek!

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildikó!

Este :shock: :shock: :shock: ??????? Már késő éjjel van :lol: :lol: :lol: !

Szandra!

A mi babónk lesz Zétény, a Katáéké Marci :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Adrienn!

Gyertek bármikor, nem tervezünk mára semmi különöset!!! (csak kicsi reggeli lustizást, mert hosszú lett a tegnapi/mai :?: napunk :wink: )

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Igen Évi,látszik mennyire fáradt vagyok már. :oops: de még itt vagyok :lol: mint egy robot kb. úgy érzem magam
ma háromgyerekesek voltunk egy fél napig,és triplán kellett koncetrálnom. :shock: de nem bírok aludni,apa visszament bulizni,gondoltam megvárom,de már nem vagyok benne olyan biztos. :shock:

JA és sajnálom a felhőket=hullámokat a fejed felett :cry: remélem hamar sikerül elhesegetned őket!

Azért 4d-s képeket butítasz nekünk is,úgye?
ilgya1
 
 


Kata,gyönyörűek a kis hajasbabáitok!Nagyon örülök,hogy ennyire jó hireket tudtál nekünk irni!Remélem már nem kell sokáig aggódni értük,hamar lekerülnek a gépekről és az anyatejcit is feltudják dolgozni.
Orvosok mit mondanak,mennyi idő mulva engedék haza őket?Gondolom,azért még legalább 1 hónapig bent kell maradniuk.
Fejéssel nagyon ügyes vagy,és igazad van, fagyassz le mindent,jó szolgálatot tehet az még késöbb.
bibolya
 
 


Évi,sikerült megőrizni a "tiszta lakás látszatát"?Azért ugy nem nehéz,hogy csak estére értek haza :oops: .
Ünnepeltetek valamit,hogy jöttek anyósodék?
4D-n voltál?

A Corába is baba-mama napok/hetek vannak.Egy másik topicban olvastam,hogy 13 ezerért árulnak utazóágyat aminek emelhető a betétje és még pelenkázó is van hozzá-ez nagyon jó ár,használtan olyan 8 ezer ft-tól vannak.
Múlt héten a tescoban is láttam Disney-s rövidujjú badykat a 7 db volt 2700 ft,vagy 3 db-os hosszúújjút 1000 ft-ért.

[quote="ágyöngyi"]
írta:
ágyöngyi20 perce csak olvasok, hogy képben legyek! :lol: :lol: :lol: De nem biztos hogy sikerülni fog :cry: :cry:

Gyöngyi,már az is baj,ha irunk :oops: :lol: :lol: :lol: ?Eddig az volt a problémátok,hogy senki sem ir.Mióta új topiclakók vannak /köztük én is :oops: :lol: / és felélénkült a topic :oops: ,azóta meg nem tudsz lépést tartani velünk :oops: ?Na szépen vagyunk :roll: :roll: :roll:Képugye megbocsájtasz az irásomért,nem tudtam kihagyniKép

[quote="ágyöngyi"]
írta:
ágyöngyiOlyan furcsa fejfájásom van, és émelygek is

Csak nem :lol: ?

Adri, http://www.babaszoba.hu/,
http://www.teszvesz.hu/,
http://www.vatera.hu/,
esetleg ha nem annyira sürgős lesz 1 hónap múlva börze-ott is nagyon jó dolgokat lehet vásárolni a bolti ár töredékéért.

Ildi,tegnap tényleg szép idő volt egy állatkertezéshez,biztos élvezték a lurkók.Képek?

Farsangra az időpontokat/napot várom,hogy oda tudjak szólni.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Tegnap nálunk is itt volt a férjem unokaöccse, de nekem már Ő is sok mint 1 gyerek :oops: . Három? Azt én tuti nehezen bírnám

Hullámok elhagytak végre, legalább is remélem :evil: Holnap már jön a munkahelyemen a "helyettesem", de nem vagyok biztos abban, hogy ettől nekem könnyebb lesz :roll: . Sőt!

4D-s képeket minnyá varázsolok fel, csak még le kell őket "butítanom", de előtte le kell töltenem a hozzá való programot, mert az én laptopomon az nincs. (Bezzeg az Adriennek már van :wink: :lol: !)

Bulizás? Az meg mi :roll: :lol: ?


Ibolya!

Igen, valóban csak este vagyunk leginkább itthon, de ez a nálunk élősködő porszemcséket nem nagyon hatja meg. Rátelepszenek mindenre :evil: Ráadásul a macsekunk az, aki a legtöbb koszt behordja a lakásunkba a kertből, de neki persze meg van bocsájtva, takarítunk utána szó nélkül :? ... Hiába na, a macskák uralkodó lények :P !

Nem volt nálunk semmilyen alkalom, csak a sógornőm vőlegénye még nem járt nálunk és gondolták meglátogatnak még szülés előtt, utána úgy is inkább csak anyósom meg néha apósom jön majd egy darabig. Pont tegnap mondta a sógornőm, hogy a 7 éves fia egy ideig nem fog itt hiányozni a babó mellé. (és ezt én is így gondolom :oops:, mint fentebb már említettem nekem tegnap is kicsit sok volt a pár itt töltött óra alatt :oops: )

Persze, hogy beszorítottuk az időnkbe a 4D-s UH-t, s bár -mint Adrienn már írta- babónk nem volt fotogén kedvében, azért nagyon-nagyon jó volt látni még azt is, amint a méhlepénybe belefúrva magát békésen alszik :cry: :lol:

Ja, és képzeljétek volt egy olyan pillanat, amikor mindketten (és sztem a szonográfus is, csak direkt nem mondta) úgy láttuk, hogy sír :cry: Szerencsére csak pár pillanatig tartott, de határozottan görbült le a kis szájacskája, és nagyon szomorú arcot vágott :cry: :cry: :cry:. Egy pillanat alatt kétségbe estem, hogy most majd tehetetlenül kell néznem ahogyan sír :( :cry: :(

Igen a Corás akcióról én is hallottam, de nagyon nem volt időnk kimenni azokba a távoli üzletekbe (nem is értem miért nem terjeszkedtek azok tovább :roll: ), most meg már ki vannak fosztva :? . Azt az utazóágyat én is láttam és tetszett is ( a közelmúltban volt az Auchanban is akciósan ami tetszett), de azt valszeg nem kell vennünk, mert az egyik barinőm húgának 2 is van, és mivel a fia 6 éves már egyiket sem használják :) .

Gyöngyi!

Tényleg, csak nem :?: :wink:

És igen, a múltkor reklamáltál, hogy nem írunk, most meg Te nem tudod tartani a lépést :shock: ? Ez azért nem jellemző a Te energikus személyedre... Csak nincs valami hormonbeli változás nálad :roll: :wink: ?


Képzeljétek az Adriennék úgy megijedtek attól, hogy bármikor jöhetnek ma hozzánk, hogy el is menekültek itthonról mire felkeltünk :shock: :lol: Pedig még egy kis finomságot is terveztem nekik, most van gyártás alatt :wink: .(túrós, szilvalekváros palacsinta vaníliás tejfölöntettel megsütve) Na, egyszer csak haza kell jönniük :wink: :lol: :!:

Na, megpróbálkozok a képekkel...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Hali!!

Mielőtt végleg elterjedne a "rém"hír: jól vagyok, csak múló rosszulét volt, nem várok babát. :lol: :lol: :lol: :lol:
A saját esetemben nem hiszek a véletlen terhességekben!!! :lol: :lol: :lol: Ha nem akarom nem lesz, ha akarom akkor meg lesz :lol: :lol:

Valóban nehezen követem az eseményeket, de számítsátok hozzá, hogy kimaradnak a délelőttök!! :oops: :oops:

Benettke!! Tessék trenírozni!!! :lol: :lol: három gyerek az nem sok!!
Nálunk minimum 4 szokott lenni, ha jön valaki. De néha 5 is!!! Ha a lányaim a Nóra fiaira vágynak :wink: :wink:
És nincs nagyob felfordulás és hangzavar, minha csak a sajátjaim lennének egyedül :roll: :roll: :oops: :oops:

Ildi!!

Buli!!! Tudod mit jelent ez??? Hogy vészesen nőnek a gyerekek - már bulizni is lehet tőlük :lol: :lol: :lol:
De még szerencse, hogy ők nőnek és nem mi öregszünk :lol: :lol:

Szandra!!

Azért nem is te lennél, ha nem kevernéd össze a neveket!!! :lol: :lol:
Kata segítségképpen odaírta a kép fölé, hogy Marci, simán leZétényezted!! Pedig ez a név már foglalt - Évi babája lesz :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata!
Bocsi de ez én vagyok!! :oops: Csak kérdezd Ibolyát :wink: :lol: :oops: .

Gyöngyi!
Így felhívni mindenki figyelmét!!!! :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mentségem csak az lehet, hogy a másik topikban ahova írok ott az ikreknél Zétény a fiú :roll: :lol: :lol: :lol:

Benettke!
Húúúú, de lennék Adrienn helyében!!! Túrós palacsinta vanília öntettel!!! Hmmmmmm.
Szerintem azért sírhatott ZÉTI mert még nem adhatott puszit az arcodra csak a pocidra és azt is belülről. Meglátta a monitoron keresztül, hogy milyen jó fejek a szülei és ettől elérzékenyült. Akkor a képeket várjuk.

Csajok!
Süt a nap, itt a tavasz és a medve sem ment vissza. Túl vagyunk a nehezén!!!

Farsang: Szerintem akkor a 2 és 5 közötti időben maradtunk nem? Melyik nap is :oops: ? Hétfő?

Na megyek mielőtt még megint alakítok :roll: :oops: :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 


Újra itt...

Sikerült 2-t kiválasztanom, de majd még próbálom megfűzni az Attilát, hogy fényképezzen ki a dvd-ből párat (az nekem már végképp nem megy :oops: ) Egyébként legtöbbször a jobb lábát láttuk, ami az arcocskája előtt volt általában és az elején még a jobb könyöke is kitakarta azt a pici részt amit a (már 5.01 centis :!: lábikótól)a pofikájából láthattunk volna :( :lol: A bal kezével általában a lábacskák közt matatott :oops: :wink: (hát, ugye fiú a lelkem :wink: ), a bal lábával meg kitámasztotta magát a hasfalamnál. Egyébként már teljesen "irányba" állt, csak éppen az arca van a gerincem felé fordulva. Ahogy a Zuram mondja: menetiránynak háttal van. Ja, és 1250 gramm és az UH-s szerint kb. 1 héttel nagyobb a koránál és hozzávetőlegesen 3,6 kg lesz a 40. héten :shock: .

Szerintem ezt a nyugalmat csak az anyaméhben (ami most épp az én részem :shock: :cry: , de fura) lehet érezni:
Kép

Itt már bevackolta magát a puha lepénybe, így vettük a lapot és hagytuk Őt tovább aludni:

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Azon gondolkodtam,hogy milyen sokan rég nem írtak már????

Anikó?????Te merre vagy? Mit csinálsz? Varrogatunk??? :lol:
Katus? Te is már csütörtök óta nem írtál :?vagyis úgy igazából,amilyet te szoktál :lol: nincs baj igaz?

Andi!Remélem nálatok is minden oké. Hogy vagytok?

Jutkának és Krisztinek már nem merek semmit írni,olyan régen nem voltak. :oops: remélem jól vagytok csajok! És a gyerkők is.

Anett!Mi újság? A Fesztiválon vagy már? Vagy még csak készülgetsz?

Gyöngyi!
Montázs képek:)
Szerencsére vannak ráérősebb barátosnéim,akik tudják,hogy bolondulok az ilyen "cuccokért" így nem sokat kell keresgélnem,házhoz jönnek . :wink: :lol:
Aranyos Marietta és Sára a jelmezben. :lol: szerintem nagyon illik hozzá ez a figura,jobban mint egy tündérkisasszony például,ez olyan okos mariettás :lol:
Hogy van a fejed? :roll:

Marietta kabát:)
Ez igen,le a kalappal már most gondolsz a gyereked jövőjére :wink: :lol:

Farsang
Akkor ez legyen a végszó,ha senki többet harmadszor.

FARSANG
VECSÉS JÁTSZÓHÁZ (KOLPING): 2008.02.11. HÉTFŐ D.U. 14:00-17:00

Piát,süteményt mindenki hozzon!

Ibolya!
Holnap sztem hívd fel őket és foglald le a házat. Van kedved? Megvan az új számuk? Vagy átküldjem? ( vagy Gyöngyi átküldte?)

Állatkert nagyon jó volt,annak ellenére,hogy nem minden állat volt kint a kifutóban,és szürke,koszos,kopár volt minden. (Anett gondoltam rátok,hogy nyáron milyen jót sétáltunk együtt és akkor olyan szép idő volt,és minden gyönyörűen zöldellt)
Utána még játszóztunk a Ligetben,a gyerekek odáig voltak meg vissza és ez mindent megért. Ez a boldogság.....
Dél fele már kezdtek nagyon sokan lenni,mivel ez egy farsangi ünnepség volt,jelmez versennyel és koncertekkel. Az Alma koncertet szívesen megvártam volna,de a hugom 28 éves lett,mentünk ünnepelni.így nem is baj,hogy eljöttünk.

SZandra!
Látod milyen sügér vagyok? A tortát jól megdícsérem,de boldog szülinapot nem kívántam hozzá a férjem druszájának. :lol: Szóval happpppppy birthday!!! Kép


Adrienn!
Látom akkor ti sem unatkoztatok a hétvégén? :lol:
Én még mindig a KAti baba bolt mellett szavazok itt Vecsésen,sztem nézd meg ott is a zenélőt,semmit nem veszítesz vele. És még a Magma-ban is láttam bébi játékokat,igaz nem éppen a zenélő forgókat (vagy mire gondolsz konkrétan?)
Nekem nem tűnik olyan soknak 3500 ft,sztem ettől csak drágábbak vannak,
És az Intersparban? (Évi és Ibolya írta a babaheteket)

JA és már látom a többi linket is :wink:

A vadas milyen jó kis ötlet,azt hiszem én is nekilátok egyiknap,már rég nem volt. :lol: köszi.

Évi!
Nagyon aranyosak a képek! :lol: olyan jó nézegetni! Ezen legalább nem esik ki az ember szeme,és mégis lehet látni,hogy mit csinál a babó. Azért szerette az én drága férjecském is ezt a fajta mozit,mert itt azért nagyjából ki tudta venni a lényeget. Na azért háromszor rákérdezett a Rékánál, biztos hogy lányt lát? (Fogadtak az apukájával,ő fiúra tippelt :wink: )
Zéti súlyára nem lehet panasz :lol:


Ja és Szandrának igaza van :wink: nem szomorítani akart titeket,csak már várja,hogy találkozzatok :lol: ezért olyan jók ezek a mozik,olyan közel kerül az ember az érzéseihez :( én sosem úsztam meg szárazon :cry: :cry: :cry:

Kata!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tudod ránk számíthatsz. :wink:


Már rég volt tábla :lol: légyszi szóljatok,ha hiányos vagy ha valami nem stimmel.
Kép Kép
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük apa szülinapi köszöntését.

Most jutott eszembe mikor olvastam, hogy az Ildiék állatkertben voltak, hogy mi is voltunk a múlthéten és akartam tenni nektek egy két képet. Na ezt most pótolom.

Ildi!
Igen sajna, most elég szürke az állatkert ráadásul mindenhol valamit újítanak fel így nem sok a látni való, vagyis nyáron jobb, sokkal jobb. Farsang így oké szerintem.

Na már megint nem tudom mit akartam....., asszem az itthon lét butít de nagyon :roll:

na mindegy, íme a képek

Kép
Tami

Kép
most már elmondhatjuk, hogy símogatott vizilovat :wink:

Kép
csak csajok

Kép
kacsákat etetnek

Kép
na ez már nem az állatkertben készült :wink: , bár néha... :lol:
szóval itt táncolnak a drágák

Kép
ez meg végképp itthon készült, pancsi közben szeret-szeret


Hát ezek lennének a legújabb képek

Szandra

szandrakiss
 
 


Drága Csenge baba!

NAgyon sok boldog első névnapot kívánunk!


Kép

Szandra! Naon jó képek!ezek után én már tutti nem rakok :wink: :x A pancsis szeretgetős a kedvencem :wink: :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

A farsang Nekünk is jó így, max mi kicsit később érünk oda, ahogy Maja ébred :wink:
Viszont akkor dekoráció nem lesz? Pedig vettem 1-2 dolgot. De akkor majd jövőre :?

Kata!
Jó volt olvasni az egyre jobb híreket! Na és a Babócák képeiben is jó volt gyönyörködni!
Csengének nagyon boldog 1. névnapot kívánok:lol:

Ildi!
Szuper jó ez a táblázat :lol:
A hiányzó adataink: Maja születési időpontja: 2005. 12.11. Bp. Nyírő Gyula Kórház 2800g 50cm
Én szülinapom: 1975. 01. 10.
Köszi :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Kata!
Nagyon aranyosak a manók! :P :P :P Köszönjük a képeket és az infókat!
Küldjük mi is a sok-sok pozitív energiát, hogy minél hamarabb teljesen rendbe jöjjenek a picurok!
Nem lehet egyszerű most a mindennapi utazás , fejés, ...stb. De nagyon ti ügyesek vagytok, és további sok erőt és kitartást kívánunk nektek!

Szandra!
Nagyon édesek a csajok! :P

Már az elején éreztem, hogy jó helyre költözünk, ilyen ügyes és kedves szomszédokkal nem nehéz az élet. Este átmentünk a finomságot megkostolni, egyszerűen FANTASZTIKUS volt.
:lol: :lol: :lol:
Nem is értem az Évi, hogy tud ilyen csini maradni, mikor egyszerűen fenséges sütiket és más kajákat tud csinálni. Én csak rágondolok az ilyen finomságokra, és rögtön hízok! :oops: :oops: :oops:

Ildikó!
Milyen jó ötlet ez a táblázat! :lol: Gyorsan el is küldöm a hiányzó adatokat. Várhatóan május 13-án bújik elő Dóra baba a II. női klinikán, én pedig 1975. 07. 24-én születtem.

A Kati bababoltban voltunk már mi is, ott vettük a babakocsit az utazóágyat és még egy- két holmit. De akkor még ilyenekre, mint most, nem is gondoltam, hogy kell. :roll: Valamelyik du majd elmegyek oda is. De most a vásárlási kedvem alábbhagyott :cry: :cry: :cry: , tegnap ugyanis mentünk egy nagy kört, de miután megláttuk az árakat, mindentől elment a kedvünk, és csak a szokásos bevásárlást ejtettük meg néhány aprósággal kiegészítve. :? :? :?
Olyan érzésem van ilyenkor, mintha a fogamat húznák. Évi, boccs a hasonlatért! :oops:

Ibolya!
Köszi a címeket! :lol: Felkeltetted a kíváncsiságom a börze iránt is. Hol szokott lenni? Hol hírdetik, hogy mikor lesz? :shock:


Tegnap este megnéztük a Zétényről készült DVD-t. Mintha csak a Dórám láttuk volna (kivéve egy-két apróságot!!! :lol: :lol: :lol: ), a mi kicsink is ugyanígy bújocskázott velünk és minden végtagja az arca előtt volt, majd befordult a méhlepénybe is! :? :? :?
Egyébbként Zéti nagyon aranyos volt, amikor egy kicsit kinézett ránk. :lol: :lol: :lol:
Lassan mi is szeretnénk újra elmenni, hátha nagyobb sikerünk lenne, mint január elején.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Anikó!
A dekoráció jöhet :D vagy miért gondoltad,hogy nem kell? :oops: azt azért nem vettetük el,vagy igen? :oops:
Beírtam a hiányzó adatokat a tábliba. :wink: nem is tudtam,hogy Maja decemberi :lol: pont egy év van (+2 nap) a lányaink között. :lol: december is jó hónap ám,nemcsak a január :wink: :lol:


Adrienn!
Beírtalak titeket is a táblába. :lol:
A jó szomszédi viszony sosem árt :lol: és a gyerkőknek is rögtön biztosítva van a játszótárs :lol: és ráadásul még sütni is tud......ezt meg kell becsülni :lol: :wink:
NA majd akkor tőled is kérünk Dórás 4d-t!Ti hová mentek? Melyikre?


Katus!Mikor mentek a többi vizsgálatra? :? A kis shar pei ünk hogy van?

Többiek?

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!

Nagyon gyors vagy :lol:
Hát még milyen jó hónap a december :lol:
A dekorációt azért vetettem el önkényesen, mert kitudja mikor érek oda :roll: és 1 órára talán felesleges felrakni :oops: Több idő a felrakása :cry: Vagy van ötleted? :wink:

Adrienn!
A Mária Bababoltban a Nyugatinál szinte mindent lehet kapni és szerintem egész jó áron. Egy kilikket mindenképpen megér :lol:
http://www.bebibolt.hu/bababolt/index.php

Még ezek jutottak eszembe:
www.brumi-maci.hu
www.minimanó.hu (de ezt asszem már ismered)

Különben a börzék is tökjók. Én nagyon sok mindent vettem már ott :lol:
Március közepén és április végén lesznek. Majd utána nézek a pontos dátumoknak. A BNV területén szokott lenne.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Mi ez a tolongás lányok? :lol:

AnikÓ!

Ha elhozod Cinire,akkor elviszem én,hétfőn a farsangra vagy akár sztem Ibolya is. (Tényleg hol vagy? :lol: )
de valami azért kell,igaz csajok? És ha már ilyen rendes voltál és vettél nekünk,akkor meg pláne. :wink:
ilgya1
 
 


Sziasztok!


Jajj, csajok nagyon el vagyok havazva, délután meg, amikor Ancsi aludt, valami miatt nem volt netem :evil:

Sajnos most nincs időm hosszan, remélem mindenki jól van!!!

Ancsival szerdán megyünk a labor és uh vizsgálatokra, kéretik küldeni a drukkokat! Ugyhogy megint nem megyünk cinire sajnos.
Meg azért is, hogy ne sztrájkoljanak a vasutasok.

Egyébként négy napja megállás nélkül fáj a fejem... Éjjel, amikor kelek Ancsihoz akkor is majd szét reped, reggel, amikor felkelek, mindig. Gáz. Nem segítenek a homeós cuccok, minden nap 1-2 panadol. Utálom :(

Puszillak Titeket!

Kata

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Csak egy kép erejéig jöttem, mert ma elég sz@ar napom van...talán az is lefárasztott, hogy ma jött először a helyettesítésem és ez a betanítás dolog...meg olyan nyűgös is vagyok ma... á, meg nem is tudom igazán...

Szóval: mellékelem nektek a pár hete beszerzett babakocsink képét (amit már jó rég ígértem a Katusnak és persze jól el is felejtettem :oops: ) Na, de most hogy már nekem is van kicsinyítő programom :lol: :lol: :lol: elárasztalak majd benneteket fotókkal (ha már lesz rá időm) Kép

Ja, a képet a Zuram készítette, a zavarkeltés kedvéért tükör előtt :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Most készült csak el a gépem :arrow: Lajos lepucolta és új op.rendszert tett rá,mert már borzalmasan lassú volt.

Játszóházzal beszéltem,várnak szeretettel minket hétfőn 2-5 között.
Úgyhogy csajok,aki akar jöjjön-azokat is várjuk,akik csak tök ritkán teszik tiszteletüket a topicban :oops: :lol: .

Most csak ennyire futotta tőlem,lefárasztottam a mai újabb szülőin. :roll: .
bibolya
 
 


Ja és még valami!

Adrienn!

Ne hozz zavarba!!!!!!!!!!!Elolvastam és ilyen lettem: :oops:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ja,Kata annyit akartam neked irni,hogy ha kell,én szivesen beviszlek szerdán,nehogy már vonatozzatok.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Katus!
Jó,hogy jelentkeztél! :lol:
Lekopogom, nálunk mióta kicserélték a modemet,azóta zavartalanul műkszik. :lol:
Drukkok mennek ezerrel,semmi aggódás- értve vagyok? csak pozítivan :wink:

Fejedre mennek a gyógypuszikák! :lol:

Évi!
Ne nyűgösködj!!! :lol:
különben tényleg olyan ramaty idő van,lehet,hogy ez is közrejátszik,hogy Mindenki egy kicsit "ilyen"??? :shock:
Nagyon klassz ez a babakocsi. :lol: olyan könnyűnek néz ki :lol: és micsoda jó kis színek,kellemes a szemnek! :lol:
A fótók jöhetnek!de jó sok!

Ibolya!
Miért van most ennyi sok szülői nálatok? :?
Kösz,hogy lezsíroztad a termet. :lol:

Adrienn?

NA megyek mosómasázni,aztán ébresztem a kisasszonyt megyünk angolra. :lol:

Kép

Ildikó

Érnek a fekipontok :wink:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nnna, talán elalszik a kiskirálylány és tudok Nektek írni. Nem mintha bármi izgi lenne, de nehogy azt higgyjétek (de gáz, ezt így kell írni????) már, hogy örökre eltűntem :P .

Szandra,
így nagyon utólag mi is bódog szülinapot kívánunk a párodnak. Te figyi! Ez a torta csúcs!!! Ha én ilyet bírnék csinálni, elmennék cukrásznak. Hátha biztosabb jövő lenne, mint a bölcsész-tanár diplomámmal az egyetemi helyem...
A csajok tündériek, jajj, nagyon jó képek! Jó lehetett az állatkert. Edó is élvezte???

Ildi,
ezek a montázsok! :P :P :P :lol:
Nagyon szuperek! A Cosmo címlapot simán bevenném! Én is, én is énis!!!! :o
Dejó lehetett, Nektek is az állatkertben! Kérdés ugyanaz, mint Szandrának! Réka is élvezte?
Buli :) Mindig csak buliztok. Nem is értem, hogy bírod ezt a mondén életet? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó, hogy tettél táblát... bár megint rájöttem, hogy milyen kevesen maradtunk. Remélem nem azóta fogyatkoztunk meg, hogy én jövök???
Ja, és gyógypuszik ideértek, ma reggel végre nem fájt a fejem :)

Évi,
Milyen volt a hétvége? Sikerült anyagot vennetek? Milyet? Hol? Ne dolgozz már ennyit, még a végén megárt. Nekünk biztosan, mert olyan vagy, mint a mesében: hol vagy, hol nem :)
Szuper a kocsi, gondoltam, hogy ilyen lesz! Azért azt javaslom, hogy már most gyúrjál egy kicsit karra. Csak lazán :)
Nagyon jók a 4D-s felvételek, ilyenkor mindig meghatódom. Nagyon szép kisfiatok van!

Gyöngyi,
Egyébként árt ez a fajta sárgaság a gyereknek??? Mármint a sütőtökös? Szerintem nem fehéredett egy cseppet sem, pedig már egy hete szigorúan le van tiltva a répáról meg a tökről.
Jaj, nagyon várom már, hogy vége legyen ennek a vizsgálatsorozatnak. Most írnom kell, hogy miből mennyit eszik, és nagyon gáz. Tényleg keveset eszik. Állítólag egy ennyi idős kalóriaszükséglete 830 kcal. Ancsi max 600-at eszik.
Fejre is állhatnék, akkor sem enne többet. Ez van. Nem is értem miért kell írnom???
Ja, nagyon jó Marietta kabija! Meg a kép is. :)

Adrienn,
köszi-köszi a mélt, megkaptam végre. Nna, megint gondolkodhatom, hogy mi legyen velem... Azért egy kis időm van még :)
Figyelj! Az jutott eszembe, hogy a legdrágább cucc a babavárásban a gyerekruha. Ha nem viszolyogsz a turiktól, börzéktől, érdemes ott beszerezni a cuccokat töredékárért. VAgy pedig úgy, mint mi: a neten találtunk egy lányt, aki a kislánya ruháit árulta darabonként. Anyósom felhívta, hogy minket az egész ruhatár érdekel, és azóta már 3-szor vettünk tőle ruhákat. Mondjuk iszonyú szerencse kellett ahhoz, hogy minden passzoljon. A lány ruhamániás és nem ad használt cuccot a gyerekre. Viszont hihetetlen mennyiségű ruhát vesz neki, vannak külön elmenős és otthoni ruhái. Az elmenőseket szoktuk megvenni, olyanok, mintha újak lennének. Szóval érdemes kicsit körülnézni ilyen téren is. Meg persze áll az ajánlat Neked is, ha van valamire szükséged. Végülis kábé 1 év lesz a két csaj között, elvoileg jók lesznek rá Ancsi ruhái. Csak már látszik rajtuk, hogy nem újak. De ha van kedved, egyszer átjössz, megnézed őket és kölcsönadom, amit kérsz.
És a pénzt, amit a ruhákon megspórolsz, elköltheted játékra :) Szerintem egy felhúzós aranyosat érdemes venni (IKEA-ban is vannak aranyosak, 1300 körül).
Meg Gyöngyi is ajánlgatta a csajok játékait, nem tudom él e még az ajánlat???

Ibolya,
Tündérke vagy az ajánlatoddal, de szerdán apósom délutános, anyósom nem dolgozik, úgyhogy mamás-papás nap lesz! Csak a Nyugatiig kell beküzdenem magam 9-re! Szóval jó korán. Ilyenkor csúcsforgalom van, meg minden, szóval nem terhelnélek. De ha máskor kell, pofátlanul szólok majd! Légyszíves mondd meg Lajosnak, hogy sajnos bejött amitől féltem, nagyon sok nekünk ez a pénz. Szegény, megértem, hogy nem lehet kevesebből kihozni, bazi drága az anyag. Úgyhogy a kompromisszum körvonalazódik, kevésbé egyedi lesz a szoba. De talán marad pénzünk kajára :) Szóval még egyszer bocs, és nagyon örültem, hogy találkoztunk egyszerre mind a négyetekkel, tök ari család vagytok! (Encsi annnyira nő!)

Andi!!!!
Hooool vagy???? Ugye minden oké????? :lol:

Kata!
Drukkokat küldjük továbbra is, Csengének remélem jól megünnepeltétek a névnapját, fejéshez sok kitartást, rengeteg puszit küldünk!!!!

Anett!
Milyen fesztivál????

Anikó,
azért remélem nem csak fél pillanatra ugrotok be a farsangra...
:)

Képzeljétek, a kiscsajszi belehúzott! Szombat óta fel tud mászni a kanapéra, na, azóta a földön játszani derogál. Én meg így nehezen bírok bármit is csinálni, mert a lemászásnál nem mindig jut eszébe a mottó: popót előre, lábikókat le! Hosszas rábeszélés szükségeltetik, hogy jöjjön ki a konyhába a fiókjával játszani...
Valamint teljes a felső fogsora. Mármint a középső négy. De nincs nyugalom, alul készülődik a többi (az egész ínye tiszta göb....), folyik a nyála ezerrel és mindent tömköd. Néha nagyon gusztusos, mondhatom :)
ÉÉÉs, tegnap tapsolt először nyitott tenyérrel! Halász Jutka ment, és táncolt és tapsolt. Megzabálom :)
Tegnap jött az a lány, akitől ruhákat szoktunk venni Ancsinak (sztori az Adriennek írt kisregényben) és ollyan ééédes ruhákat hozott, hogy csak nna! Ma is már háromszor átnéztem őket :)

Na, megpróbálok valamit kezdeni a kéróval, remélem hagy egy kicsit sertepertélni...

Délután bemegyek a munkahelyemre. Az igazat megvallva nincs sok kedvem, de muszáj képben maradnom. :?

No, lépek

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Húúú Katus!
Termékeny voltál, mármint az írásban. Szupi! Az állatkert tényleg szupi volt igaz Edó egy kicsit nyűgös volt mert ő minden képpen tolni akarta a babakocsit amit nem nagyon bírt, és el is fáradt a sok sétától de végre kint voltunk a lakásból és ez mindennél többet ér. Hmm, az tök jó, hogy van egy ilyen ruhaeladós akit találtatok. Nincs véletlen egy tesója akinek van egy két évvel idősebb lánya? :wink:

Ildi!
Fekete pontot megkaptam :wink: , vagyis gondolom nekem is szántad egy kicsit de olyan vagyik ismét mint a kika, tudod az a mosott :lol: . Idegesek voltunk anyósom miatt, de holnap hozzuk már haza igaz, meggyógyulni nem gyógyult meg. Azt mondták, hogy súlyos léguti betegsége van amivel ők nem tudnak mit kezdeni így hazamehet :roll: :cry: , jó mi? Ugyhogy így járhatunk utána mi is a baj. Amiatt, hogy jön haza meg ezerrel takarítunk nála, hogy ne legyen semmi gondja csak pihennie kelljen.
Ez a Cosmo címlap nagyon jó, ezek szerint májusban a Réku lesz a címlaplány :lol: . És igenis tessék feltenni az állatkerti képeket!!!

Benettke! Kata!!!
Bocsi, bocsi, bocsi!!!!! Kérlek, plííííííz! Én annyira hülye vagyok, hogy azt sem vettem észre, hogy megszülettem. Nekem az baromira nem esett le, hogy miattam írta Benettke, hogy neki van Zétije és Kata neked Marci a drágád. azért bevallom, gyorsan megnéztem jót írok e most :roll: Naívan azt hittem, hogy valaki (de ezt hogy is gondolhattam) nem jót írt. De ezt nézzétek el nekem!! :oops:

Benettke!
Húúúú, ez a babakocsi nagyon szuperül néz ki!! Anyának jó az ízlése!! Reméljük használat alatt is maximálisan meg lesztek vele elégedve!! Tényleg nem is emlékszem a cukrod jó lett? Tudom ez nem meglepő, hogy ha én valamire nem emlékszem.

Ibolya!
Akkor a helyszín tuti már csak mi kellünk oda :lol: . Tényleg a te gyerekeid mik lesznek? Encsi is jön?

Anikó!
Méhecske? Alakul?

Adrienn!
Szóval fincsi volt az Évi által készített palacsinta? Nekem az a gyengém (sajna ez meg is látszik :roll: ). Neked hogy telnek a napjaid? Vásárlás?

Gyönygi!
SÍSZÜNET!!!! :lol:

Andi!
Hogy vagytok? Gyerekek megyógyultak?

Na megyek mert lassan mehetek a Tamiért az oviba. Végre :roll: , azért tud hiányozni ez a kis büdös :wink: :lol: .

Sziasztok

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Ma túléltük a férjem 2. fogászati akcióját. Egészen jól bírta érzéstelenítéssel (amitől majd nem elájult), de 10-kor megkapta és még csak most kezd múlni a hatása. Egy kicsit kezd aggódni, mert egyre érzékenyebb, főleg ahol felvágták az ínyét. Horrorból ennyi.
Még jó, hogy nem dolgozom már, mert minden napra jut egy-két sürgős elintézni való. Már ezektől kimerülök, főleg ilyen nyomott időben. :cry:

Ildi!
Nagyon gyorsan feldolgoztad az adatok! :P :P :P

19-én megyünk 4d-s UH-ra. A Péterfyben van egy nyitási akció, így "csak" 8900,-Ftba kerül a 20-25 perces DVD, a CD képekkel és egy színes kép. Zoli már nagyon kiváncsi rá.
:lol: :lol: :lol:

Katus!
Először is küldök rengeteg drukkot és pozítiv energiát, a fejednek is!!! :lol:
Valamint köszönöm az ajánlatod, és szívesen elfogadom a használt ruhát is, remélem jók lesznek a méretek is. :P :P :P
Ancsi már nagyon ügyes! :lol: :lol: :lol: Milyen gyorsan fejlődnek, bámulatosak ezek a picurok.

Szandra!
A palacsintás süti tényleg nagyon jó volt! :P :P :P
Jobbulást az anyósodnak, nektek pedig kitartás!
A vásárlási lázam egyenlőre elmúlt, igaz alapból sem vagyok az a vásárolgatós típus. Én mindig célirányosan szeretek menni, hogy minél hamarabb túllegyek rajta. Nem is birok/birtam sokáig egy boltban nézelődni, főleg ha tömeg is van, mert fizikálisan rosszul leszek. Begörcsöl a hasam és hirtelen hasmenésem lesz. :evil: :evil: :evil:
A múlt héten gondoltam, hogy ha hétköznap de megyek, akkor ez biztos nem lesz, szép kényelmesen körbe járom a témát, de nem bírtam sokkal tovább mint egyébként. Így marad az internet és az ismerősök ajánlatai, valamint a célirányos vásárlás.

Anikó!
Köszönöm szépen a honlap címeket és a jó ötleteket.
:P :P

Évi!
Nem volt szándékos, csak úgy kijött belőlem. :oops: :oops: :oops:
Különben pedig, ami jó, az jó! :P

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Katus!
Pedig már kezdtem azt hinni :lol: :wink: :cry:

Réka is élvezte az Állatkertet,elvolt a babakocsiban....sőt az állatsimogatónál teljesen meggajdult,ki akart jönni a kocsiból,és ment volna állatokat simizni,ha a galád anyja hagyta volna neki. :lol: Igazából nem is tudom,hogy a Rékát féltettem az állatoktól vagy inkább az állatokat a Rékától :lol:
Apa bevitte a két fiút,de hozzá sem mertek nyúlni a kis kecskékhez,ennyit az élvezetekről. :lol:

Hát... Katus.... tudod.... szerintem is tutti attól fogyatkoztunk meg,hogy jöttél,úgyhogy légyszíves.....tudod a dolgod. :cry: :cry: :cry:
:lol: :lol: :lol: -na csak találkozzunk :lol: :lol: :lol:

Hát hallod tényleg belehúzott a kiscsaj :lol:
fölmászás,tapsolás...nagyon ügyes. :lol:
olvasom,hogy teljes a fogsora? :lol: :lol: :lol: na mondom már jól elhagytatok minket,és utána látom,hogy csak négy van,akkor még jók vagyunk. :wink: Pont a napokban bújt ki a 9.-10. és ugyanott alul,mint nektek. De még így is nagyon foghíjasak vagyunk. :lol:

Buli :lol:
Hát jövőhéten is lesz egy szombaton :lol: sőt kettő is :lol: és még csak február van :lol:

Hol is dolgozol te? (Nagyon lukas vagyok,bocsi)És miért kellett bemenned?

Képzeld kaptam én is olyan gépet,legalábbis asszem,hogy te is ilyenről beszéltél, ami comb és popsiformáló :lol:
szoktad még használni? naponta hányszor? és ér valamit? mikor lehet érezni a hatását? mármint az izomlázon kivül? :lol:

Szandra!
Hát persze,hogy neked is szólt a fekete pont ,mindenkinek aki benne van a táblában. :lol: szóval csajok!!! :shock: :lol: csak hogy tudjuk kivel mi van,mert hiányoztok ám,csak azért vagyok ennyire "erőszakos" :oops: :oops: :oops:

Csak azért nem akarok felrakni képet,mert iszonyat a minősége a tiedhez képest,igaz a géped fényévekre van az enyémtől,így a minősége silány ,főleg ha még le is kicsínyítem.
Maradok a montázsoknál...

Szegény anyósod :cry: marha rendesek a kórházban nem mondom,csak úgy kirakják,aztán meg se mondják mi a baja? :x
és milyen rendes menye van :lol:

Adrienn!
Nagyon ráértem éppen :wink: lesz ez még így se,nagyon jön a nyár ,ki kell használnom még a telet :lol:

Szegény párod,hát nem csoda,hogy kivan ettől a sok horrortól. :? félelmetesen hangzik ez a fogászat...
és be akar veled menni szülni? :lol: csak úgy mellékesen kérdezem. :lol:

Péterfy 4D :D
Ez tényleg jó árban van,élvezzétek a mozizást! És várjuk a képeket Dóri babáról. :lol:mert lassan ,már a ruhás képeket fogjuk követelni.

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Nagyon tuti az a Cosmo-s címlap! Réku egy igazi kis szépség, simán rákerülhet igaziból is bármely címlapra :wink: ! Ma már egyáltalán nem érzem magam olyan ramatyul, de ebben sztem az is közrejátszik, hogy ma kb. 2 órára leráztam a helyettesemet :oops: Végre kaptam levegőt is!
A szekerünknek élőben kicsit lilásabb a színe, a kép nem adja olyan jól vissza! 11.5 kg+ gyerek+ (esetleg mózes, vagy hordozó,) így még gyúrnom kell :shock:

Katus!

Anyósék reggel 10 körül jöttek és 4 után mentek is haza (após mindig be van sózva ha utaznia kell), így sajna a sok megvásárolt ill. megfőzött kajának csak egész kis hányadát ették meg :( . Mondtam is Emberemnek, hogy a napokban sokat kell ennie, végtére is az Ő családja nem ette meg :lol:
Hát, anyagot még most sem vettem, de mivel anyósom egy tündér egyáltalán nem haragudott, SŐT! mondtam neki, hogy ha meglesz elküldöm! Mondta: "dehogy küldöd, szólsz és elugrok érte!" :shock:
4D: szerintem a babó tiszta apuja, de apja szerint nagy az orra! Hát... én nem látom annak! Ő mit lát????????

Miért is kellett bemenned a munkahelyedre :shock: ?

Hú! Ancsi már tényleg nagyon ügyes! Miket csinál :shock: :shock: :shock: ? A vizsgálat miatt szerintem sem kell aggódnod! Minden rendben lesz Ancsival, ezt Te is tudod! (de mondani könnyű, nálam nagyobb paraanyu nem is kell :oops: )

Mesés hasonlat miatt: :oops:

Szandra!

Mi is reméljük, hogy funkcionálisan is beválik a babakocsi. Eddig általában jókat hallottunk a Graco-ról, remélem nem nálunk lesz ellenpélda :wink: .
Igen, a cukrom teljesen jó lett, a doki még meg is dícsért, hogy milyen szépen tartom a CH diétát :oops: (persze, gondoltam szinte sehogy. Lásd: vasárnapi palacsintás édesség :wink: )

Hát, igen a Tami már kész komoly kis hölgy, s ez az állatkerti fotókról is lejön! Az együtt fürdős meg egyenesen angyali!!!!!!!

Mivel neked címeztem, gondoltam a névtévesztésedre egyből rájöttél, csak nem akartad már fokozni... Egyébként tőled már tényleg megszoktuk, így szeretünk!!!

Anikó!

Hol vagy? Vagy számunkra láthatalan betűkkel írsz :shock: :roll: ?

Ibolya!

Ugye kipihented már a szülőit??? Ugye, ugye?

Anett!

Nincs valami újabb beadandó esszéd :wink: ? Akkortájt termékenyebb vagy :wink: !

Andi!

Ugye azért nem vagytok ennyire betegek :( ?

Gyöngyi!

A síszünet nálaok egyet jelent a nonstop síeléssel :shock: ? Gondolom az lehet az oka a hiányodnak :wink: ! Milyen fáradt leszel jövő hétre :roll: :lol:

Adrienn!

Nem gondoltam, hogy rosszat akartál :wink: ! Amúgy jól esett a lelkemnek :oops: :D

Zolinak jobbulást! Mondta Attilám, hogy este mikor találkoztak nem volt őszinte a Zoli mosolya...

Na, valamit még biztos akartam, de már nem jut eszembe! Majd holnap a melóhelyen töprengek rajta, nem lesz rámtapadva a helyettesem :lol: :lol: :lol: !

Jó éjt mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!

Síelni???? :lol: :lol: :lol: Nem is tudok, és utálom a havat!!! :lol: :lol: :lol:
De nem unatkozom, attól függetlenül, hogy itthon vagyok. :wink: :wink: Nemsokára indulunk a Sárával Bukfencre!! Hamár van anyja, akkor vele is szórakozzon!!! :lol: :lol: :lol:

Csajok??!!! Lesz péntek délelőtt játszóház??? Mi mennénk a Sárával és ha jöttök , akkor elvinném a játékokat is. Katus????
Benettke nem jön hétfőn sem, így nem tudom akkor sem átadni, így gondoltam mindegy. De nem is azok a játékok kellenek nekik, mint Ancsinak!!
Katát is hiányolni fogom, de ő fel van mentve természetesen!!!!

Tényleg Kata/Péter!!! Hogy vannak a gyerekek??? Kaphatnak már anyatejet??? Hogy bírjátok???

Próbálok majd jönni, de még a pizzát is oda kell raknom és a Sára már nagyon menne Mónikához!!! :roll: :roll: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi és persze mindenki!
Lesz pénteken játszóház :lol: 10-től. Ibolya lebeszéli az illetékesekkel. :lol:

Évi!
Azátn a helyettest is tessék hagyni dógózni :lol:


Anett!Annyira jók a képek,köszönöm szépen! :lol: Nem tudok velük betelni! :lol: de tényleg. Majd rakok fel később,de most mennem kell. Majd este próbálkozok,mivel délután megyek életem második szülői értekezletére. :lol:
Te azért próbáld meg felrakni Tamiról a farsangosat,ha ráérsz :lol: és működne végre a Babanet!

Katus!
Mi volt a vizsgálaton?,gondolunk rátok.

Többieknek is nagy pusz!

Ildikó

Ja és a lényeg lemaradt!

Pocaklakó Dórának és mennyasszonyunk Dórának sok boldog névnapot kívánunk!


Kép
ilgya1
 
 


Oké lányok, akkor péntek!! :lol: :lol: :lol:

Nóra!!

Tamarának boldog születésnapot kívánunk!! Kép


Dóriknak boldog névnapot!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Tamarának sok boldog szülinapot!!!

Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Előrebocsájtom, hogy nem leszek hosszú, sajnos nem nyugattak meg, kicsit kivagyok.

Ma voltunk ugye a vérvételen és UH-n, szörnyű volt...
A pisit tegnap este viszonylag simán levettük, a kaki is hamar ment, szóval ezekkel nem volt gond.
De ma a vérvétel! Fél 11-re volt időpontunk UH-ra, fél tízre mentünk oda a laborhoz, hogy biztos készen legyünk. Hát képzeljétek el, az utolsó pillanatban értünk oda UH-ra, annyit kellett várni!!! És ez a vérvétel! 4 csőbe vettek vért, annyira sírt szegénykém, nagyon sokáig tartott, mert nem jött könnyen ekkora mennyiség! Majdnem bőgtem én is :(
Nem is nyugodott meg, csak az UH után, amikor végre aludhatott... Úgyhogy az uh-t is végig sírta. Annyira sajnáltam. Ráadásul nem is nyugtattak meg, az uh szerint a belső szervei sem akkorák, mint lenniük kéne. Az uh-s nő szerint akkora belülről a lányom, mint egy hathónapos. :( Annyira félek, hogy valami komolyabb baja van... :( A laboreredmények után leszünk okosabbak.

Játszóházba megyünk, alig várom :)

Ja, munkahelyemre csak pofavizitre mentem... majd elmesélem legközelebb... most megyek, nyalogatom a sebeimet...

Puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


TAMARÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Dóriknak meg boldog névnapot kívánunk!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Most nem olvastam vissza,mert dolgom van :oops: ,este majd bővebben,most csak azért jöttem,hogy a játszóházat lezsiroztam péntekre :lol: ,ugyhogy aki szeretne az jöjjön egy jót dumcsizunk :lol:.
bibolya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?