Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Tobi++++++++++++++

Bella, ezt most nem értem :oops:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
március elején megyek vissza és akkor fog kiderülni.
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mo.!

Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem, hogy nehogy valami baj legyen, hogy még van egy kis barnázgatás! De akkor ezek szerint nem gond, ha van egy kicsi! :) Kicsit azért félek, drukkolj nekem péntekre!

Üdv.!
kjaja
 
 

 
 

Kjaja természetes dolog, hogy tartasz az egésztől, de hidd el hamar túlesel rajta utánna kezdödhet a babaprojekt :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!

Köszi a bíztatást :D !

Most már várom, hogy vége legyen és menjen élesben a dolog! Csak most ez zavar, hogy vajon nem gond e, ha egy kis barnázás van a hsg.-kor?! Szerinted?!
kjaja
 
 


Nem hinném, hogy gondot okozna, sőt lehet, hogy ez miatt könyebben tudják majd felhelyezni a kanült.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :D

üdv.!
kjaja
 
 


Kjaja!
Drukk péntekre! :wink: ...aztán jöhet a baby :D
Mazsi!
Mi van a teszttel?
Üzenem a babáidnak,hogy kapaszkodjanak rendesen!
És a Csibéknek is meg a Tobiknak is ezt üzenem...különben irgum-burgum :D
Vendég
 


Nyulasz!

Köszönöm a drukkokat! :)
És a próféta szóljon belőled baba ügyben :)

üdv.!
kjaja
 
 


Csibe,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kjaja,
drukk a hsg-hez++++++++++++++++

Nyulasz,
átadtam az üzit a babóknak:wink: :P

Bella,
:P :lol:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok! Üdv Mindenkinek!

Mint ahogy minden csatlakozó írja, én is olvaslak benneteket :wink: És drukkolok mindenkinek ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok ötletet, erőt merítek abból, amit írtok.

Szeretném, ha megírná valamelyikőtök, hogy melyik az a szer, amelyik a spermium termeléssel küszködő férfiaknak segít és ha jól emlékszem valami Fe...14 a neve. (de lehet, hogy totál más :roll:

Nem akarnám végigolvasni az egészet, hogy megtaláljam.

Köszi a segítséget előre is!!!!
tegnapelot
 
 


szia Tegnapelot

FER14 a neve, de ajánlom a Gynexet is.
Vendég
 


Sziasztok!

Csibe, Tobi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi, mi Debibe járunk, jó kis gárda van. Két doki viszi a "boltot". Ennél a lombiknál összedolgoztak, mert a stimut az én dokim vezényelte, aztán elment szabira, így a punkciót meg az ET-t a másik csinálta. A biológus meg az andrológus asszisztens is kitettek magukért, úgyhogy igazi csapatmunka volt.

Nyulasz, most izgulsz a vizsgálatok, meg az altatás miatt, de mindjárt túl leszel rajta :wink:
A teszt megvan, de már írtam, hogy nem tudom felrakni, mert nem tudom lekicsinyíteni a képet. Hát igen, nem vagyok egy számítógépzseni :oops:

Kjaja, hajrá hsg!!!

Mo, tényleg a biológustól nem érdeklődtél?

Bella, remélem tudtok hamarabb kezdeni.
Már többször láttam, hogy Csibével emlegettétek ezt a cseppet, én meg erről nem hallottam. Valami vitaminféle?

Tegnapelot, a FER14 egy vitamin, értendkiegészítő, amit 3 hónapig kell szedni, napi kettőt. 30E FT. A www.fer14.hu-n olvashatsz róla, bár nem sok mindent lehet megtudni, mert Magyarországon nemrég jelent meg. Még nincs is forgalomban, csak rendelni lehet.
mazsi02
 
 


Tobi, mi zujs feléd?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Köszönöm a segítségeteket!

Használta már ezt valamelyikőtök párja? Lehet ettől valami javulást várni (nálunk egy biopsia volt- sajna eredménytelenül). Olvastam, hogy sokan a Kopánál voltatok. Nekünk a BMC-ben volt a biopsia, de jártunk már a leletekkel a Pappnál is- nem nagyon biztattak. De ahogy olvastam nálatok is volt, hogy csoda történt. Valami ilyesmiben bízunk mi is. Szóval használta már vk ezt a szert?

És a Gynex is hasonló?

Ism köszi a segítséget! :)
tegnapelot
 
 


Fer 14-et Tobi szedi ő tud infókat róla.

Csibe és én szedjük a gynexet.

http://www.energy.sk/hu/vyrobky/GYNEX.asp
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Tobi a táblát!
mindenkinek köszönöm a köszöntést.

Egy kis történet magunkról:2005 laparoscopia, félév szünet, andrologia, hereviszér sérv mütét a férjemnek,félév szünet, inszem 3 jó félév szünet az utolsó 4.inszem 2007 január várakozás a "csodára"
mert ha a másiknak sikerült spontán nekem miért ne sikerülne.és december nagy elhatározás gyerünk tovább lombikra.és február 12 konzultáció amit nagyon várok már, csak (szerintem nem vagyok ezzel egyedül azonnal akarok mindent) akkor lehet hogy a mensim meglesz és akkor várnom kell még 1 hónapot igaz az más semmi ehez a közel öt évhez képest.Vizsgálatok megvannak a héten begyüjtöm az eredményeket.A párom rendben de h velem mi van azt senki nem mondta még eddig.

Csibe és Tobi mennek a drukkok.
probálok bekapcsolodni hozzátok a topikba

Kép

Kép
bellanitta
 
 


A Gynexet megtaláltam a neten. Számomra az szimpatikusabbnak tűnik, mint a FER14.

Vannak tapasztalataitok?
tegnapelot
 
 


Most kezdtük elég nemrég szedni. Csibe most csinálja vele az első lombikot.
Vendég
 


miért nem jelenik meg a vonalzóm?

Kép

Kép
bellanitta
 
 


[img]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/0;1;10719;132/st/20080119/l/26/k/fba5/ttc.png%22%3E%3C/a%3E%5B/img%5D
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/ ... 3E%3C/a%3E[/img][/img][/quote]

Kép

Kép
bellanitta
 
 


na most bocsi h csak a sorokat foglalom

Kép

Kép
bellanitta
 
 


a BBCode kell berakni nem a html-t
Vendég
 


Szép estét mindenkinek!

Üdv az újaknak! :lol:

Csibe
:lol: én is mindig gyorsan lecsapom a telefont, ha mondanak valami jót! :lol: aztán a páromnak kell felhívni őket, hogy mondják el a többit is!
A lényeg,hogy fagyasztottak!
Hogy mennyit az majd kiderül a tesóprojectnél :wink: :lol:

Bella
Hajrá március!:)

Lányok!
Én is kiváncsi lennék a Gynexre,és a Fer14-re.
Tényleg használ a pasiknak a Fer14?
Gynex mire jó?
:oops: mindig olvasok új dolgokat!

Nyulasz
drukkok és sok bátorság neked! :wink:

Mazsi,
hol vannak a tesztek?
Mikor mész következő UH-ra?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe,
A gynexet belinkeltem feljebb egy-két hozzászólással, nézd meg. A barátnőmmel tudsz beszélni ezügyben ha érdekel. Nálunk én is és a férjem is szedi.
Vendég
 


Helló Lányok!
Üdv. Tegnapelot!
Kjaja!!! Nagyon drukkolok neked!
Csibe! Tobi! Mazsi! + + + + +

Elmondtuk a félelmeinket a dokinak és a doktornőnek is. Megnyugtattak. Azt mondták, hogy kapaszkodjunk a szalmánkba! Most ne foglalkozzunk mással, hogy ki mit mond. Majd ők csinálnak nekünk gyereket. Olyan boldogok voltunk, mint a csuda! :D Reménykedünk.
Bízom benne, hogy több biopsziára nem lesz szükség.
Az endokrinológussal még nem tudtam beszélni. Kíváncsi vagyok, hogy mit mond az Uh-ra.
Vendég
 


Bella,
Köszönöm!
Akkor, ha jól olvasom 3 hetes a kúra, és terhesség allatt nem szabad. Ezek szerint lombik előtt! Ti mennyivel előtte kezdtétek? Hány kúrát csináltok lombik előtt? Vagy csak egy is elég?
Bocs a sok hülye kérdésért! :oops:

Mororo
Szuper! Tessék hallgatni az orvosokra! :wink:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


sziasztok! :D
mogyoro222
 
 


heló
mogyoro222
 
 


Törpe,
Mi kb. 1 hónapja csináljuk, és most tartottunk kb. 1 hét szünetet és ismét elkezdtük.
Csibe nem is tudom mennyi ideje szedi, de most ugyebár neki is le kellett állnia.

Ha érdekel a dolog priviben meg tudom írni a barátnőm elérhetőségét őt kellene felhívni. Ő majd elbeszélget veled és akkor fogja megmondani, hogy mit érdemes szedned.

Tobi, Csib
+++++++++++++++

Mazsi,
továbbra is +++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok,

Törpi én a stimu elött kezdtem 2 nappal a gynex szedését. Szerintem Nekem sokat segített, nem lettem hyperstimus (mindkét stimumnál az voltam), normális számú és mennyiségű tüszőt, petesejtet produkáltam. Beültetés óta sem érzek semmi negatívot. Nincs petefészekfájás, görcs, cicifájás. Habár lassan kezdek aggódni, azért szeretnék valami terhességre utaló tünetet produkálni :wink:
Egyszóval hálás vagyok Bellának azért, mert felhivta a figyelmemet a Gynexre.

Tobi++++++++++++++++++

Mazsi++++++++++++

Mo úgy legyen :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mo.!

Nagyon szépen köszönöm, hogy gondolsz rám! :oops: Jól esik az együttérzésed, és természetesen mindenkinek az együttérzése számít!

Nagyon izgulok, hogy mi lesz holnap! Majd hétfőn jövök a hírekkel, vagy péntek délután!

üdv.!
kjaja
 
 


Csibikém,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(könyvet jövő héten visszaszolgáltatom, majd talizunk az Őrsön, ha Neked is jó, szupi volt, köszönöm) pusza
Köszi jól vagyok, munka, délután szurira megyünk, otthon meg beesem az ágyba, de jóleső érzéssel :P Mondahatom azt jobb így, mint az első kettőnél otthon.

Mazsi
++++++++++++++++++++++++++++++++++

Törpe,
tuti jó, amit a Bella barátnője ajánl :P ajánlom szíves figyelmedbe, nagyon rendes csajszi :D

Mo,
örülök, hogy boldogok vagytok, bizony csak arra kell koncentrálni, hogy sikerül :P

Bella,
örülök a fejleményeknek :wink:
FER14 nem én szedem

Kjaja,
drukk a hsg-hez, holnap lesz?

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
bocsika, akkor kevertem!
+++++++++++++++++++

Csibe,
++++++++++++++++++++

Tényleg rendes csajszi a barátnőm és szívesen segít bárkinek és csak úgy hasraütés szerűen nem fog neked Gynexet hozni, előtte feltesz neked egy-két-há... kérdést:)

Azuram ma reggelt volt a vérvételen, elvittem odáig. Várjuk majd az eredményt, kérlek szorítsatok, hogy jó legyen a genetikai eredménye.
Vendég
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak! :D
Nem Mazsiék szedték a Fer14-et?Bár ő azt írja,nekik nem segített,mert kiskatona téren nem hozott javulást,na de mégis ott vannak azok a babák :roll:

Tobi és Csibe!
Babaragacsokat küldöm :D

Bella!
Figyelek ám,kivel mi történik,aztán ha bejön ez a csodaszer akkor én is akarok :D
És szorítok a zuradnak :D Mit néznek?
Mo!
Örülök,hogy megnyugtattak,látod nem szabad csak a rosszra gondolni,lesz nektek közös babátok :wink:
Vendég
 


Nyulasz,
drukk a lapar-hiszterohoz ++++++++++++++++++++++++++++

Bella,
jó lesz a zuradnak a zeredménye :wink:

KépKép
tobi
 
 


Köszi Tobi :D
Vendég
 


Nyulasz,
genetikát
Vendég
 


Bella!
Ja,sok drukkkk :D
Vendég
 


Csibe +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tesztelsz vérvétel előtt?

Tobi ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bella, szorítok nagyon ++++++++++++++++++++++++++++++++

Mo, igen, igen, tessék a dokira hallgatni :wink:

Mogyoro, látom beköszöntél :)
mazsi02
 
 


sziasztok

Kép

Kép
bellanitta
 
 


proba

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Bellanitta,
a BBCode-t kell kimásolni és berakni a profilba. A html-es nem fog működni.
Vendég
 


Megkaptuk az pszichonénitől a gyerekneveléshez alkalmasságit :D

Kép

csibe
csibe32
 
 


hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrráááááááááááááááááááá :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok lányok!

Voltam a Gynex beszerzési helyén ma és érdekes dolgokat hallottam. Az a szimpatikus benne, hogy nyomelemeket és gyógynövényeket tartalmaz, nem "csak" vitaminokat (a FER14-ben csak vitamonok vannak)

Viszont az értékesítő azt mondta, hogy a fiúknak a"King-kong" nevű szer kell :? Az állítólag jobban hat a spermiumokra, megnöveli a tesztoszteron szintjüket is. Bár a leírása szerint fizikai igénybevételre ajánlják főként.

Amikor "Mágust" emlegettetek, kiről volt szó? Csoda-andrológust tudtok ajánlani?

Köszi!

Bella
szorítok a párod leleteiért

a többieknek, akinek aktuális: drukkkk!!!
Bármiért :D
tegnapelot
 
 


sziasztok seitsetek! hol lehet beszereznieszt a bizonyos Gynexet

Kép
mogyoro222
 
 


Holvagytok lányok? sehol senki?
mazsinak és minden más babavárónak sok sikert +++++++++++++++++++++++++++

Kép
mogyoro222
 
 


Sziasztok

Csibe
Éljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Tegnapelot
Mágus = Kaális doki (az enyém is ő :lol: )

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Hali!

Erika
De ki az? :lol: A nevét is mond már meg légyszi! Ha itt nem akarod, priviben, ha lehet. Köszi! Ezek szerint ő nőgyógyász, nem pedig andrológus?

mogyoro
József Krt. 2. I. em. 6.
9.30.-16.30. között vannak ott. A Gynex ára 5.900,- Ft.
tegnapelot
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?