Új privát üzeneted érkezett!

Gömböcske,
jó rólad újra hallani, nagyon eltűntél, hiányoltunk és féltünk is picit, hogy vmi baj van, amiért nem jössz.. :?
de hálisten akkor minden rendben, nem semmi, hogy ilyen régóta nyitott a méhszáj.. :shock:
Vásárlás: azokat tudom mondani, hogy én végül miket választottam, pl. angelcare légzésfigyelő, ágy nálunk is 140x70-es háromállású és szétszedhető, ami jó kb.5-6 éves koráig
babakocsi nagyon szubjektív döntés és sokféle dolgot kell mérlegelni, kocsiban használod inkább vagy gyalog, stb.., mi bugaboo-t vettünk végül!!!

Petitpois,
14hét??? hát ez durva!!!
ha mindent 'összeszedsz', mennyit tudsz majd otthon lenni vele??

Kép
fendike
 
 


Hali csajok!

Pandus!Végre bejutott apa is,így remélem minden rendben volt a szülésnél,és boldogan babázol a picurkával.

Jucmuc!Remélem te is jól vagy,és talán már babázol te is .Szorítok nektek nagyon.

Lafi!Te meddig érezted a vágásodat császi után?Mert nekem még nagyon fáj,és görcsölgetek is,ugy mint mensikor.Főleg akkor fáj,ha fekszek,és Orsihoz fel kell ugrálnom.

Fanni!Hozzánk is járt,jár a védőnő,most nem is bánom.
Kicsi fiad képe gyönyörű.

Kép
csiperke
 
 


Szia Fendike!

Nov. elejéig volt netünk, de akkor elég sokat izgultunk a lakás adásvétel intézése miatt, és gondoltam, amennyit csak lehet fekszem, mert a normál szgünk van, ami előtt csak ülni lehet. Gondoltam, inkább mindent tegyek meg, az izgalmakat nem tudtam kiiktatni.
Múlt héten szerdán lett újra internet. Neked fiad lesz vagy lányod? Emlékszem, lányt éreztél anno. Hogy fogják hívni? Te voltál újraélesztési tanfolyamon? A barátnőm szerint akkor van értelme a légzésfigyelőnek, ha tudom, ha esetleg jelez, akkor mit kell csinálni. De lelkileg nem szívesen hallgatnék most ilyeneket.

Fanni!
Ikreket vársz? Jajj de izgi! Hogy vagy?

Kép
Kép
gömböcske
 
 

 
 

Szia Csiperke!

Neked is GRATULÁLOK a pici lányodhoz!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Csipi, nekem 10 nap után volt varatszedés, ahhoz képest még 1, 1.5 hét és már nem éreztem semmit sem. Ez természetes, hogy fáj, ez egy nagy hasi műtét!Nyugi, elmúlik, na jól van tudom, nincs nyugi, én sem voltam az, mert a sok ugrálgatásokkor néha úgy megfájdult, vagy meghúzódott hogy depis tudtam volna lenni de a bőgésig eljutottam, aztán napról napra jobb lett.
Ja és a gyerek kapott sebhintőport, na ami neki jó, nekem is :oops: szóval azzal hintőporoztam a sebem nap mint nap amíg már nem húzódott. Gyorsabban leszáradt így sztem.
Vendég
 


Donika!

Nagyon szép a szoba.a szőnyeg nekem is nagyon tetszik. :wink: Még jó,hogy lefényképezted fénykorában,mert nem sokáig lesz ilyen szép....

Csipi!

Dórika jól van,kibújt a 10. fogacskája.Néha olyan érzésem van,hogy 6 fiút fogadtunk örökbe. :shock: Kezdi feszegetni a határait.
Ami nagyon aranyos,hogy csak úgy lehet bemenni hozzá a szobájába ha kopogunk és mondja,hogy tessék.Ha kopogás nélkül merek belépni a szobájába/ahol mindig bomba támadás utáni állapotok uralkodnak/ akkor mérgesen néz,úgyhogy ki kell menni és kopogni. :lol: Letépi a virágok leveleit,majd miután rászólok megprobálja visszatenni,persze közben még 3-at letör és természetesen azt hiszi/tudja,hogy két puszival egy öleléssel és egy simivel mindent jóvá tesz.Szegény cicáim ha meglátják az ajtóban már menekülnek is.Rengeteget "olvasunk".
(Beadtuk újra az örökbe fogadási kérelmünket.)
Oké,eldugulok. :oops:
Kép huncut

Kép komoly

Kép ebéd

Kép fiók

Kép
Kép
mereszt
 
 


Szia Mereszt!

Hát ez a lány nagyon édes.Olyan jó látni.És olyan jó olvasni a tevékenységeit.Jókat nevetek rajta.Ezek szerint akartok még egy babát?Kistesót?Dóri mit fog hozzászolni?
Nagyon jó felőletek hallani,és főleg látni.
Adj neki két puszit,ha engedi.
Ja,és hát a virágok..........sajna ez a sorsuk,ha pici van a háznál.Macsekok meg meneküljenek............

Puszika nektek


Lafi!még azt elfelejtettem,hogy írtad nekem régebben,mikor a császit kérdeztem,hogy áramütést éreztél a lábadban,na azt én is,mondtam is a dokinak,de csak a jobb oldaliban,és az ágyról való lemászás is szőrnyű volt bennt emlegettelek sokat.
Nekem még fáj a hasam,de akkor majd elmúlik.Várok türelemmel.


jucmuc?valaki tud róla?szorítok....................

Kép
csiperke
 
 


Jucmuc?

Mereszt annyira gyönyörű a kislányotok! Imádnivaló! kis huncutka!
Vendég
 


Sziasztok,

Jucmucrol elvileg en hiradozok de eddig semmi hir :shock:
Nem merek irni neki nem akarom szegenyt most zavarni....
Jucmuc,
mennek a drukkok++++++

Kép
petitpois
 
 


Lanyok,
meg meleg a telefon :lol:

JUCMUC HIRADO

Ma este 19.12-kor megszuletett Davide,52 cm es 3090 gramm.Mindketten jol vagyunk.


Jucmuc, :lol:
szivbol gratulalok a kis csaladnak,nagyon jo egeszseget es sok tejcsit kivanok :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Mereszt, nagyon szép a kislányotok!!!

Csipi, én meg a bal lábamban éreztem a szúrást. Hááát igen, nehéz volt leszállni, én még aznap leszálltam segítséggel, aztán reggel magam, igaz vagy 5 percbe tellett kiszállni az ágyból, 2 percbe meg beszállni...ciki, de piszkosul fájt, és a branűl is marhára zavart a kimászásban, mindig féltem, hogy épp akkor szakad be, de amint kivették és végre könnyebben ment oldalra fordulni, seperc alatt kiszálltam az ágyból, bár érdekes, volt visszaesés, úgy a 3. nap mintha elejétől kezdtem volna, akkor kiborultam a kórházban és alig bírtam kiszállni a ágyból, aznap még Hunihoz sem mentem be....aztán aludtam egész nap és másnap mintha semmi sem történt volna.
Vendég
 


Jucmucnak nagyon-nagyon gratulálunk!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jucmuc!
Szivböl gratulálunk!
Jo egészséget és sok boldogságot kivánunk nektek!
Nagyon várom a szülés történetet!!!!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


JUCMUC ÉS DAVIDE NAGYON SOK TEJCSIT S SOK BOLDOGSÁGOT!
Vendég
 


FAnni drága ezt még neked

http://babanet.hu/hol-mi/kelengye.php :o)
Vendég
 


Mereszt
Dórikád gyönyörű!

Jucmuc
gratulálok!!!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Jucmuc! Gratulálok!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jucmuc!
GRATULÁLOK, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!

Mereszt!
Gyönyörű a kislányod, igazi kis huncutka! :P Biztos örülni fog a tesónak!

Gömböcske!
Örülök, hogy előkerültél! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Jucmuc

Szívből jövő nagy szeretettel gratulálunk a kis Davide érkezéséhez! Sok meghitt együtt töltött percet, és sok-sok tejcsit kívánunk!


Merszt :D
Dórika TÜNDÉR!!!

4D-ben járatos lányok egy kérdés: Lillánál 19+6 naposan voltam 4D-n a Praxisban. Élmény és csalódás is volt egyszerre, mert bár megtudtam, hogy makk egészséges, szép kislány, mégis a fotó nem lett túl jó, amit kaptam. Valahogy olyan csontváz szerű az egész baba. a feje sem egy babapofi, hanem lehet látni benne a szájüreget, az agy elhelyezkedését, mindent. Szóval tudom, hogy ez fontos anatómialag, orvosilag, de én nagyon szeretnék olyan szép babás képeket, mint pl. Fanninál.
Szerintetek mitől függ ez? Mert ahogy látom, nem a terhességi kortól. (Ja, és gondoltam már arra, hogy a Praxis gépe ilyen, de nem, mert egy ismerősöm is volt ott, és neki szép babás képeket csináltak.)
Szombaton megyek, és ezért kérdezősködöm :roll:

Véda
Vendég
 


Jucmuc, gratulákok!Davide szép, egészséges, boldog, tejcigazdag életet kívánok!

Véda, a terhességi kortól függ, minél későb mész, annál babásabb lesz a baba arca!
Vendég
 


Fendike,
ha mindent osszekaparok(eves szabi,szulesi stb)akkor ev vegig otthon tudnek maradni.Kulonben pedig fizetes nelkuli szabit kell kivennem..
Tegnap egyebkent voltam a haziorvosomnal,nagyon jo fej volt es belement hogy marcius 1 tol kiirjon :lol: :lol:
Te voltal dokinal a megfazassal kapcsoaltban?

Gombocske,
de jo hogy ujra jelentkeztel.Gratulalok a kisfiuhoz :lol: A babanak mi is megvettunk mar mindent szerintem nezegesd a listakat is amit az elozo oldalon feltettunk sok hasznos dolog van benne en is azok alapjan vasaroltam.

Mereszt,
gyonyoru kislanyod van es mint olvasom igazi kis rosszcsont :lol:

Veda,
en 22 (genetikai)es 25 hetesen voltam 4D-n es akkor mar igazi babaarcocskat lattunk igaz csak felig mert belefurta a lepenybe... :lol: Szoval babafuggo mennyire akarja megmutatni magat..De nem banom igy meglepi marad :lol: :lol:
Valasztottatok mar nevet?

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :D

A nevek nagyjából megvannak. de csak nagyjából :lol:
Ha fiú - és annnnnnyyyyyyyira fiút érzek - akkor Csaba. Ez tetszik a férjemnek és nekem is, csak a kislányomnak nem, de ő havonta más névbe - és fiúba - szerelmes, így az ő véleményére még annyira nem alapozunk. Tehát, ha fiú, akkor Csaba, és nem lesz második neve, így Lilukám belenyugszik majd abba - remélem - hogy második névként ő akkor és azt tesz hozzá, amikor és amit akar. És nem muszáj Csabinak szólítania. Tőlem hívhatja Gergőnek is :wink:
Ha lány, akkor talán Emese vagy Emőke, vagy Emma vagy Emília. Azért ezek közül választunk, mert férjecskémnek az a becéző forma tetszik, hogy Emi, és ebből következően kellene egy ilyen keresztnév is. Lilukának ez sem tetszik :lol: Neki a Nóra a befutó :roll: Úgyhogy itt is valami kompromisszum lesz majd.

Köszi neked és Lafinak is azUH-os véleményt. Csak azt nem értem, hogy akkor a Fannninak, hogy lettek 15 hetesen olyan gyönyörű babás képei :roll: Milán és Márk is annyira édesek a fotókon, és egyáltalán nem csontvázszerűek :roll:

Véda
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Megérkeztünk a pihentető hétvégéről! +1 kg! :D

Hogy mennyi minden történt itt pár nap alatt!

PANDA!

Szívből gratulálok! Mindkettőtöknek, hármótoknak, nagyon jó egészséget!

De jó, hogy apa is be tudott menni! Így tökéletes szülés volt! :lol:
Azért a 15 óra vajúdás nem semmi! :shock:

JUCMUC!

Szívből gratulálok! Mindkettőtöknek, hármótoknak, nagyon jó egészséget!

Donika!

Nagyon szép a babaszoba! Olyan jó, hogy tettél fel képet!
A szőnyeg egyszerűen szuper! Én is beleszerettem!
Megkérdezném, melyik boltban vetten Nyíregyen, ugyanis én is szabolcsi vagyok és szoktunk hazajárni.
Már nekem is jár az agyam a babszoba berendezésén!
Töröm a fejem, hogy lenne praktikus két kiságy, stb
:lol:

Fendike!

Remélem, mihamarabb felépülsz! Lázad is van?


Fanni!

De jó, hogy letudtad a védőnőt! Hozzánk is jön majd. De nem bejelentkezés alapján, hanem majd beesik valamikor!
Normális volt? Mit nézett meg?

Gyerekszoba, kellékek:
A párommal vasárnap megyünk körbenézni, milyen bútorok, babakocsik, rucik, egyebek léteznek.
Sajnos én is egyre nehezebben bírok mozogni, állandóan lihegek :D
Így ideje elindulni, legalább kiválasztani a dolgokat.

(Hogy micsoda tüneteid vannak :shock: !Tényleg naponta valami más :D ! )



Gömböcske!

17. héttől fekvés! Mellette költözés! Nem semmi!:shock:
Olyan jó, hogy minden rendben van és hamarosan előbújhat az új családtag!


Mereszt!

Dórika gyönyörű! Igazából a képeken is látszik, micsoda rafinált kiscsaj! Főleg a szemén látszik!
Én is ilyen rosszcsont kislányt szeretnék! :D
Boldog névnapot kívánok neki, előre is!

Kép
viri8
 
 


Jucmuc,
ÓÓÓRIÁSI GRATULA!!!!!!!!!!
Kiváncsian várom, hogy végül hogyan elő Davide! :D

Gömböcske,
nálunk is kisfiú lesz!!!!! :D (jól emlékszel, tényleg kislányt éreztem, meg is lepődtem :D )

Petitpois,
értem, az év vége jól hangzik és nem csodálom, hogy kiírt a házidoki, azon az 1-2 héten már semmi nem múlik, viszont neked sokkal kényelmesebb!!
nőgyógyimmal beszéltem, azt mondta hogy ha nincs láz (38'), akkor nem kell antibiotikum, pihenjek Cvitamin + panadol ha fáj a fejem... :?
náthám javul, viszont megint a köhögés amitől annyira rossz érzésem van, dehát csak nem nyílik ki tőle a méhszáj... :roll:
holnap megyek UH-ra, már várom nagyon és kivi vagyok mit mondanak mekkora a bébi... :roll:

Véda,
sztem ez UH függő is, én is a genesisben voltam 17hetesen és abszolút babás... :roll:
egy barátnőm meg is volt lepődve, hogy neki a hasonló még nagyon kezdetlegesen néz ki, csontvázas...

Kép
fendike
 
 


Jucmuc! Sok szeretettel gratulálok, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!

dkata
 
 


Fendike :D Petitpois :D

És nálatok milyen nevek lesznek???

Véda
Vendég
 


Véda!
Lehet, hogy hülyeség, de 2D-n, vagy 4D-n csinálták a fotót? Legközelebb meglátod nagyon szép babauci lesz a fotón! :D

Viri! :D
Köszi a dicséretet! A szőnyeget a Honvéd utcán vettem, nem messze az OMV kúttól!
Babakocsit én a neten nézegettem leginkább, de élőben biztos érdekesebb, viszont fárasztóbb!

Fendike!
Drukk a holnapi uh-hoz! A köhögés nagyon vacak, az nekem mindig olyan nehezen múlt el. :?
Nálatok apás szülés lesz?

Mi tegnap voltunk uh-on, 2900-3000 g, bár sztem elég régi a készülék, mondta is, hogy a has körfogatot már nem tudja pontosan lemérni. Vehetne másikat! :x 10 nap múlva kell mennem áramlásos vizsgálatra, ha nem történik semmi, de remélem nem fog! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok :P

Judit :P
Ezúton szívből gratulálok!

Kaptam ám én is sms-t, de Petitpois gyorsabb volt... szerencsére, mert én éjjel kaptam és reggel meg még kómásan dokihoz mentem, s csak most értem haza.

Méhszájam zárt és a dokim folyást sem látott, de azért a Betadine kúp nem árt, mondta. Várok még vele kicsit, figyelgetem magam. Amúgy minden a legnagyobb rendben van :D

Visszaolvasok majd, de nemsokára jön a Tigáz. 1 éve voltam ott átiratni a gázt, ma jönnek szerződést kötni :lol: Na persze a csekkeket fizetjünk :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Jucmuc! Gratulálok a Pici Babához, és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!

Fendike! Ez influenza vagy megfázás? Tegnap azzal jött haza a párom, hogy vmi bújkál benne szerinte, hát eléggé megijedtem.
Hogy fogják hívni a Csöppséget?

Petitpois, és Ti milyen nevet adtok? Milyen nemű a baba?

Nektek volt gyomorsavas problémátok? Én november óta ettől szenvedek, a fekvés + gyomorsav együtt borzalmas, elviselhetetlen volt. De a doki már felmentett a sok fekvés alól, mert már a 36. hétben vagyok. Azt mondta, h kész csoda, hogy eddig is bírtam tartani ilyen méhszájjal.

Mi sajnos nem voltunk 4D UH-n, mert azzal sem akartam plusszban terhelni a méhszájat, hogy oda elmegyünk. pedig nagyon kíváncsi vagyok, milyen lehet a kislegény. Azt mondta a doki, hogy hosszú, vékony, és kerek pofija van.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Donika :D

Igen, 4D volt, és most is az lesz :wink:

Hú, lányok, megfájdult a torkom és kicsit tüsszögök :? Alig várom, hogy hazaérjek, és bevegyem a kis immunerősítőimet, meg hogy meg Bioptronozzam az arcom. Ráadásul ma pont ebédbefizetés van, és így nem tudok előbb elmenni, és az a millió ember :twisted: Amúgy imádok velük foglalkozni, de ma nem :?

Véda
Vendég
 


Véda :P
Nekünk is van lecsontosított képünk is. Egész biztos, hogy a géptől is függ, meg a baba elhelyezkedésétől. Azt mondta a szonográfus, hogy az a jó, ha a magzatvíz felé néz a baba, mondjuk konkrétan bele, mert akkor a legjobb a kép. Persze a lepény sem mindegy, hol van. Az egyébként egy technika, ahogy "csontosítanak", annál jobban ki tudják szűrni az egyebeket, csak ugyebár úgy nem olyan szép a baba. Szóval beszélj Csabival, hogy a magzatvíz felé nézzen :wink:

Gömböcske :P
Jól vagyok, bár minden nap van valami új nyűgöm. De sebaj, fő, hogy a babák jól vannak :wink:

Viri :P
Na végre nem érzem UFO-nak magam ezzel a szörnyen elfáradok és nagyon hamar érzéssel! Úgy fujtatok, borzalom! 10 percenként le kell üljek... ezért nekem is hamarosan aktuális lesz a körülnézés... és lassan vásárolni is kell, mert ki fog, ha én nem bírok? :shock:
Még a héten kérünk új pocifotót! Én is csinálok!

Mereszt :P
Tündéri a kis ördögfiókátok! Szerintem ha Dórinak öccse lesz, ő sem lehet nagyobb kihívás :lol:

Boni :P
Köszi!
Láttam ma a dokidat! Jó sokáig vannak bent nála a kismamik, biztosan nagyon alapos!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Örülök, hogy minden rendben veletek. A fáradtság miatt ne aggódj, végülis egy, ill. bocs :oops: két kis életet kell létrehoznia a szervezetednek, persze, hogy tőled veszi el ezt a plussz energiát. Én sokszor neki lendülök, hogy sütök, takarítok, felszaladok az emeletre, aztán a vége: szívdobogás, 100-as pulzus, és sötétedik a világ :? De ha ugyanezt csigamódra csinálom, akkor nem olyan meredek, bár ugyancsak elfáradok, de nem olyan extrémek a tünetek.

Beszélek Csabival :wink:

Pandus és Jucmus hogy van? Pandust talán már holnap ki is engedik? Tud valaki valami bővebbet róluk? Nagyon kíváncsi vagyok a szüléstörténetekre, mindenre!!!

Véda
Vendég
 


Veda :lol: ,
nagyon tetszett hogy a kislanyod minden nap mas fiuba szerelmes :lol: :lol: Es meg csak 6 eves :shock: Huha mi lesz meg itt....Nekem is tetszik az Emilia,meg az Emilie is..
Nekunk kicsit nehez dolgunk volt a nevvel mivel a ferjem nem magyar igy nemzetkozi nevet kellett valasztanunk lehetoleg ekezet nelkul es hogy mindharom nyelven egyforma legyen..Igy lett a Laura de pszt mert senki nem tudja a csaladban ,meglepi lesz :lol:

Gombocske,
kislanyunk lesz es mint fent irtam Vedanak a Laura nev mellett dontottunk.A masodikon meg gondolkozunk :lol:
Gyomorsavval en is rengeteget szenvedek nekem a dokim a ROSPAN nevu szirupot irta fe lami csodakra kepes :lol:

Fendike,
ez a franya kohoges most mar csak jobb lesz biztosan+++
Kivancsi vagyok mit mondanak holnap az UH-n mekkorat not a kislegeny :lol:
En holnaputan megyek..

Donika,
nagyon-nagyon koszonom az infokat mar el is kuldtem a listat :lol: :lol:
Mar jo nagy baba Zsomorka..Te vagy a kovetkezo ugye?

Lanyok nincs veletlenul egy tabla hogy ki hol tart? :oops:
Bocsanat most amr eldugulok :lol:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :D

A kislányom csak havonta szerelmes más fiúba :wink: Ez persze a lényegen mit sem változtat. És még féltékeny is tud ám lenni, nem semmi, készülj fel :lol:

Igen, igen, én is szeretnék nagyon táblát, mert abban olyan jól egyben lehet látni mindent. Nem tudom, most kinek a kezében van a készítés :roll:

Donika :D
Milyen nagy már Zsombor!!! És még van pár hét... Most Ti következtek! Hú, de izgi 8)

Nyuszi :D
Aztán ti jöttök a kis Krisztiánnal!!!

Véda
Vendég
 


sziasztok!

időnként titeket is szoktalak olvasni, de én még a kaális topicba írogatok. fannitól megkaptam a táblákat, közte van a babavárós tábla is. mindjárt felrakom nektek ide is.

Kép


katica
katica30
 
 


bocsánat, hogy csak így betörtem közétek.... :oops:

katica
katica30
 
 


Petitpois!
Nagyon szívesen! :P
Igen, elvileg én leszek a következő, hacsak Nyuszi be nem előz!? :lol: Utána viszont Ti következtek Fendikével, szoros a verseny! :lol:

Véda! :D
Nem tudom mennyit fog még hízni Zsomi? A doki azt mondta nem nagy baba, hát nekem elég a 3 kg! A lepény még mindig I. fokozatban.
Remélem nem kaptál el semmit, vigyázz magadra.
Tök jó, hogy Te is így megérzed, hogy fiad lesz, én is elejétől fogva éreztem! :wink:

Katica!
Köszönjük a táblát! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Katica :P
Köszönjük szépen a táblát!

Viri :P Gömböcske :P
Írjátok meg Katicának priviben az adataitokat, s akkor ti is benne lesztek a táblában! Vagyis Gömböcske csak ideiglenesen van kivéve, szerintem csak a szülési dátum és a név szükséges!

Véda :P
1 babával is? :shock: Most már teljesen nyugis vagyok :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Nagy-nagy gratula Jucmucnak,és remélem neki is olyan szülése volt,amilyenről álmodott.
Sok-sok tejcit kívánok a pici fiúnak.

Pandus!remélem jol vagytok,és talán holnap lesz Dórikának a névnapja,ugyhogy boldog névnapot picilány.

Mereszt!A te kislányodnak is boldog névnapot.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Rakok fel képet a babakocsiról! Mobiltelefonnal készültek, úgyhogy nem a legjobbak, de tesóm csinál róla majd jobbakat és azt a napokban felrakom! :)

Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Folytatás:
Kép

Kép

Van hozzá még esővédő is, már csak Gréta hiányzik belőle, de neki van még jó pár hete a jó meleg pociban! :D

Jucmuc!
GRATULÁLOK Davide babához! Jó egészséget,sok tejcsit kívánunk! :D

Fendike!
Remélem jobban vagy! :)

Fanni!
Addig menj nézelődni, ameddig tudsz, mert ahogy nőnek majd a babák, egyre nehezebb lesz!

Donika!
Nálad is itt a finis lassan! :wink:

Petitpois!
Nem semmi, ahogy nálatok működik a rendszer! Ha visszamész dolgozni majd, bölcsibe lesz a gyerkőc?

Véda!
Aranyos a kislányod! :D

Mereszt!
Neked is! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni,

írok Katicának. Én is bekerülhetek a táblába? De jó!!!
Talán végre a vonalzómat is lecserélhetném:D

Holnap reggel beállítom magam egy virág elé, és apának a kezébe nyomom a gépet! amúgy a derékbőségem már 91 cm:shock:

Mire kapod a Betadint? Csak nem folyásod van? Lemaradtam kicsit.....Én is észrevettem az utóbbi napokban, mintha több lenne....


Kisfóka!

Nagyon tuti a babakocsi!

Donika!

Szép nagy Zsombi baba! És még van két hete hízni :D

Véda!

Mi csak kb a 22-23. hétre tervezzük a 4D-t! Remélem akkor már iazi babákat fogunk látni!

Csontvázról jut eszembe! A 6 éves unokaöcsémnek gondoltam bevezetjük az unokatesók ügyet és megmutattuk neki a 16. hetes képeket, kitalálja-e mi van rajta......
Szerinte két halacska! :shock:

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Persze hogy be :D
Igen, mert így csal egy kicsit a vonalzód :wink:
Én nyertem, mert nekem 96 cm :shock: Ezen nagyon meglepődtem, mert még egy hete sem mértem a 90-et... De reggel is megmérem, mert nekem őrült nagy a különbség!
De igen, van egy kis folyásom. Valójában nem is értem, egyik nap kicsit több, aztán nincs, aztán megint van... furi. Egyébként természetes egy kis folyás a terhesség alatt!
Aranyos a halacska :lol:

Kisfóka :P
Nagyon jó kis kocsi! Csak a színek nem látszanak jól, amúgy minden látható rendesen.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
ennek a betadinos kúp dolognak szerintem picit nézz utána... én több helyen is olvastam, hogy ellenjavallt terhesen, különösen, ha nincs igazolt fertőzés,
(az a gond a jóddal, hogy kinyírja a hüvelyflórát, amit utána újra kell építeni valami lactobacillusos kúppal... de terhesen önmagában a kinyírás sem túl jó)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni!
Igen, mert mobillal fényképeztem és a férjem világosított rajta kicsit, mert nagyon sötét lett, de tesóm azt mondta, majd ő profi képeket csinál róla.Hát kíváncsi vagyok rá! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


lányok: akkor hetente ide is rakok táblát, ha megfelel nektek. viri már táblalakó vagy :lol:

jó éjt, szép álmokat!

katica
katica30
 
 


Kisfóka, a miénk is ilyen csak barackszínű és szürke!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kati köszi a táblácskát! :lol:

Kisfóka milyen márkájú a kocsi? szép nagyon!

Fanni remélem is, hogy alapos! :lol:

Énnekem már 2 napja elégrossz a közéretem, bármit ennék, undorodom tőle. reggelente a savtól jön Vuk. csaka májkrémes kenyér ami lecsúszik. meg a gyümik, cask attól si sok a sav

már nem tom mit egyek, hogy jó legyen. keksz sem jó :lol: még főzni sincs kedvem, még szerencse, hoyg munkeheleymen avn étkező, ahonnan lehet hazavinni kajcsit. de nem panaszkodom. ez avn. majd túl leszünk rajta! :lol:
Vendég
 


Orsi :P
A doki mondta, akkor már neki sem lehet hinni? :oops:
Akkor milyen kúpot szokás ilyenkor használni? Egyébként változatlanul úgy ítélem meg, hogy nem kell... de azért hogy tudjam, felírnám. Hátha később szükség lesz rá.

Kisfóka :P
Te is profi voltál, csak a telód nem :wink:

Boni :P
Persze, mert kislány lesz :D Az azért érdekes, hogy a májkrém bent marad 8)

Katica :P
Remek, köszönjük!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni Nekem mondod? :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: