Új privát üzeneted érkezett!

Sugi, sajnos nem tudom, hogy mi mekkora, mert nem voltam a topon...azt mondták, jó a mérete, a többire nem figyeltem, bocs...

Tuti lesz már neked is szívhang!Múltkor még korán voltál.

Nekem is ilyen gondjaim vannak, mint Neked, borzasztó szorulásos vagyok.Vettem Tamarin lekvárt, DM-ben Tamarinlax néven.Ha egyik nap nem sikerül a dolog, aznap este eszem belőle fél kávéskanállal, és másnap reggel lesz sikerélmény.Azóta nincsenek azok az őrült görcsök, amiktől a falat kapartam.

Ha gondolod, próbáld ki Te is.
A kivi is jó megoldás lehet, de nekem az nem volt elég.Sajnos a cukor miatt nem ehetek sok gyümölcsöt.
Vendég
 


engem a kiwi tulzottan meg is hajt, az a baj hogy nekem utána van egy kis gondomazt olvastam hogy terhesség alatt az izmok ellazulnak, és sokkal lassabb az emésztés.
te bírsz enni?
anyós sütött sajtos pogit, azt bírok enni meg sima rama margarinos kenyeret.de még vajkrém sem jó. a víííz keserű, meg minden keserű, nem panaszként mondom, csak hogy érzi e valaki még ezt a keserű szájízt.

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Igen, mindennek keserű, vagy inkább olyan fémes íze van.Én sem kívánok semmit.Egész nap csak jéghideg szódát kívánok.Attól nem fognak megnőni a babák...
Tegnap egy kis húslevest ettem, mást nem.

Még a szalámit szeletelni is utálatos!Nemhogy még enni is belőle...
Nálam nem járt Vuk, az a kevés, amit megeszem, bennem marad.Lehet, hogy az sem lenne jobb, ha többet tudnék enni, de mind kijönne...
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Na megvolt a vérvétel! :? Nekem az a bajom, hogy reggel amíg nem eszem, addig nagyon hányingerem van. Már alig vártam, hogy egyek.
Én tegnap tejfölös csirkepörköltet ettem! Imádom! Nagyon jól esett! De hogy milyen rosszul voltam tőle. :? Még estére sem tudtam megemészteni. :cry:
Velem az a gond, hogy én egész nap eszem és nagyon kívánom a kaját, de aztán meg büfögök tőle egész nap. :?

gwini
 
 


Jó reggelt kismamik!

Luca! Csak most olvastam! Óriási gratula!!! Ez bombajó! Egyszerre kettő...! :D :D :D

Minyu!
A következő vizsgálatom: február 25. UH

Sex: hol így, hol úgy. De megfigyeltem, hogy attól függ mennyire feszült aznap a hasam. Néha olyan mintha kövek lennének benne. Akkor egyáltalán nem kívánom, sőt! De ha jól voltam egész nap, akkor semmi probléma (ami sajna elég ritka :lol: ). Persze a másik nagy probléma az ájulásszerű elalvás, mert ugye hát alva nem lehet :lol: !

Monee!
Nekem például a doki adta a beutalókat, de van ahol a védőnő. Szerintem kérdezz rá. Lehet, hogy mindkettő azt gondolja a másikról, hogy az már biztos adott beutalót?
A hasam pedig határozottan nő (bár nekem is van már egy gyerkőcöm).

Gwini!
Örülök, hogy túl vagy a vérvételen. Kaja ügyben érzem mostanában, hogy van egy pont amikor már nem szabadna többet ennem, de sajna mindig túllépem ezt a pontot és utána meg szenvedek egész nap. A puffadásból meg már nagyon elegem van. ÚÚÚÚtálom!

Üdv: Anikó

Kép
Kép
konan
 
 


Jó reggelt!

Sajna én még mindig küszködök a hasmenéssel. MInden, amit megeszem, kijön belőlem. Szigorú diéta. A baj, hogy nagyon erős bélgörcseim vannak, és a hüvelyi fertőzésem is ennek köszönhető.
Csak a babának ne legyen semmi baja. Gyógyszert ugyebárt nem szedhetek, csak smecta-t, meg gyógyitalt vitamint.

Nekem nem nő a hasam. :cry: Egy darabig azt hittem, hogy igen, nekem még semmi nem látható. Bár a párom azt mondja igen, de szerintem nem. Mondjuk szerintem még fiatal terhes vagyok hozzátok képest. Szerintem majd a 10. héttől fogok érezni valamit. Illetve válik láthatóvá. Bár szerintem ez megint egyén függő.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Apropó. Vérvétel:
Nekem a védőnő, miután fél óráig töltötte a kismama könyvet (közben beírta a lánykori nevemhez az apa nevét.... :lol: ) felírt 4 vizsgálatot.
De magát a beutalót, a nődokim írta fel. Azt mondta, hogy a háziorvos is felírhatja. Amikor a kismamakönyvvel megjelentem a nődokimnál, már rögtön tudta, hogy milyen beutalókat írt fel.
Ebben volt vérvétel, vízelet, és üledék vizsgálat, toxoplazma, wasserman, és hepatitis B vizsgálatot kért. Nektek is ilyen sokra kell mennetek?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Roni, a kolléganőm már 6 hónapos terhes volt, és még nem vettük észre.Gyanús volt, de nem volt egyértelmű!!!
Van, akinek azonnal látszik, van, akinek csak később.Szerintem az utóbbinak jobban örülnék, de semmi esélyem rá!

Szerintem a vérvétel nem sürgős.A múltkor 8 hetesen azt mondta a védőnő, hogy majd lassan el lehene menni.Biztosan szólnak, amikor már menni kell.Én még nem megyek védőnőhöz.A doki azt mondta, ráérek 9 hét után...gondolom, a vérvétel is ráér.
Vendég
 


Húú!Pedig 6 hónaposan már azért viszonylag nagyobb a pocak.
Engem annyira lázba hoz ez az egész. Az első ilyen élményem. Már nagyon szeretnék a második trimeszterben lenni!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Hát, nálunk a védőnők szóba sem állnak a kismamákkal, amíg nincs laboreredmény! Addig pedig kiskönyv sincs! Én ma telefonálok az eredményért! Remélem minden ok. lesz! a toxoplazmát külön csináltatom, majd az EKG miatt úgyis mennem kell a szakrendelőbe!
Nekem látványosan nől a pocim, bár közben fogytam 3kg-t. De már negyedszerre nem csoda, hogy hamar látszik a pocak!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a választ.
Azokat a vérvételes cuccokat amit Roni is írt (vérvétel, vizelet, toxoplazma, wasserman, és hepatitis B) nekem a 12. hét környékére mondta a védőnőci. A 12. heti UH előtt kell megint mennem hozzá, gondolom akkor ki írja vagy irattatja.
Na most azért kicsit megnyugodtam, én sem maradok le semmiről. :D

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Petra merre vagy??? Te ma már 7-re mentél dokihoz!!! Nemsokára Én is indulhatok! A gyomrom egyben van!!! Nagyon izgulpk!!! :roll:

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!
Megjöttem az ultrahangról, és nagyon-nagyon boldog vagyok, mert él a babuci, hallottam a szívhangját is, olyan nagyon jó érzés volt, majdnem bőgtem.
Utána az orvosom jól megvárakoztatott, úgyhogy most értem haza.

Lanta!!!!
Nagyon szorítok, minden rendben lesz!!!!!

Kép
Kép
petra1980
 
 


De jó Neked Petra, hogy már túl vagy rajta és, hogy most már felhőtlen a boldogságod!!! Gratulálok!!!! Köszi, hogy szorítasz aranyos vagy :lol: Már Én is nagyon túllenék rajta!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta!
Biztos vagyok benne, hogy nálad is minden rendben lesz.
Nekem a doki felírta duphastont, és mondta, hogy menjek a védőnőhöz kiskönyvért.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Minyu!

Most már én is szeretnék bekerülni a táblázatba:
terminus: szeptember 20.
kórház: Gyöngyös
lakhely: Somoskőújfalu
testvérek: nincs

Köszönöm!

Kép
Kép
petra1980
 
 


Lolababa, pannaanya és a többiek merre vagytok?

Kép
Kép
lanta
 
 


Petra!

Gratulálok a kis pocaklakóhoz! És mekkora a kis babuci?

Lanta!

Neked is szurkolunk! Ne izgulj, biztos minden rendben lesz!

gwini
 
 


Petra, gratula! :lol:

Lanta, megy a drukk ezerrel! :lol:

Ki nem volt még uh-n?
Vendég
 


Petra, gratulálok a szívhanghoz!!!
Lanta, merre vagy? Ha végeztél, azonnal gyere!!

Luca, végül melyik dokinál maradtál?

Képzeljétek, úgy néz ki, hogy a barátnőm is babát vár!!! :D Annyira örülök! Náluk első baba! Olyan jó lesz együtt pocakosodni + babázni! :)
netti77
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a babá(k)hoz. :lol:
Én is megjöttem az uh-ról.
27mm átlag átmérőjű intakt petezsák.
CRL:19mm, szívműködés regisztrálható (nagyon jó volt hallani)
BPD:10mm, THD:8,3mm YS:4,9mm
Mi az a THD és YS?
Tudja valaki?

Kép
Kép
noni78
 
 


Holnap megyek a védőnőkhöz, hogy végre legyen kiskönyvem is.
Ott fogják adni a vizsgálatokra a beutalót.
Kértem volna képet is, de benyögte, hogy a magánrendelésén tud csak adni.( Milyen pénzéhes banda!) :(

Kép
Kép
noni78
 
 


Luca!

Fantasztikus,hogy ikreket vársz.
Mi is reménykedtünk, hogy ikrek lesznek, mivel a családban előfordult több is.
De persze a lényeg, hogy egézséges legyen.

Kép
Kép
noni78
 
 


Noni!

Gratulálok! :lol:

Tényleg! Ki nem volt még UH-án?

gwini
 
 


Petra, Noni: Gratu nektek is :)

Rosszullevősök! Hát ez a mai nap egy katasztrófa pedig nem indult rosszzul.
Alig vártam hogy indulhassak haza Pécsről, iszonyat álomkór jött rám nagyon frankó volt így vezetni...

És folyton szomjas vagyok és ki van száradva a szám, fémesízt nem érzek, de ez se túl jó érzés. Olyan mintha egyfolytában kezdődő migrénem lenne mikor húz a fejem, álmos vagyok száraz a szám, és csendet hűvöset és sötétet akarok, de még nem hasogat.

Ma nagyon nem vagyok jól :(

Ui: Rizsike igazán abbahagyhatná a cickóim nyúzását is, alig viselem el a melltartót és hason se megy miatta az alvás mert fáj...

Ui2: köszi hogy kipanaszkodhattam magam :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Noni, szuper!

Az YS a szikhólyag.

Netti, maradtam annál a dokinál, akinél múltkor voltam.Baromi rendes volt, pedig csak egyszer voltam még nála.Azonnal fogadott a kórházban,levitt uh-ra, várni sem kellett, és végig ott volt velem.
Utána az irodájában részletesen elmondott mindent.
Szóval maradok Nála.
Vendég
 


Starlark, én tegnap voltam nagyon szarul.Ma egy kicsit tudtam enni.
Vendég
 


Gwini!

A babucit 7 hetesnek vélték az ultrahang alapján is, de nekem nem sok minden van az UH-s leleten, annyit mondott a hölgy, aki ott volt, hogy korának megfelelő méretű.

Noni gratulálok neked is!

Kép
Kép
petra1980
 
 


Na megérkeztem Én is!!!! 2 órát vártunk mire bejutottunk 12-ek voltunk de nem is az a lényeg!!! Minden rendben van!!! 2,9 cm kis petezsákunk van!!!! Mehetek védőnőhöz és vérvételre majd vissza a dokihoz!!! Olyan boldog vagyok!!!

Gratulálok mindenkinek aki még volt uh-n! Most sajna mennem kell lánykám felkelt!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta!

Gratulálok! :lol: És mekkora a baba? Volt szívhang?

Petra!

Az jó! Akkor te félidőben eshettél teherbe, ugye?

gwini
 
 


Köszi Gwini!!!

A baba nem látszódott benne és még a szívhangot sem látta! Mikor rákérdeztem, hogy ilyenkor még nincs szívverése, azt mondta ilyenkor még elbújik a baba! Az az igazság, hogy nagyon régi uh gépe van ennek a dokinak de annyira magabiztos és nagyon megbízom benne! Kérdeztem, hogy és akkor most mikor kell jönnöm! Azt mondta menjek el a védőnőhöz az beutal vérvételre és amint megvan az eredmény menjek!!! Nagyon jó fej volt nagyon jó kedvünk volt!!! Valahogy Én így is tökre nyugodt vagyok mert tudom, hogy minden rendben van!!!! :) Amióta túl vagyunk rajta olyan jó!!!!! Úgyhogy Nálam csak ennyi van!!!! :) Most összehasonlítottam a lányom első uh képével és teljesen ugyan az!!! Még egy ok, hogy nyugodt legyek!!! :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Kukk!

Elöször is tábli:
Kép

Azt már le sem irom, hogy hányingerem van... :roll:

Viszont. Pocikám nekem is növögél, Nándival kb félidösen volt ekkora. Elöszedtem a kismamanacijaimat, az egyik nagyon klassz, rugalmas, igy már lehet használni, a többi nagypocira való, még növeszthetem, mire beleférek. 8)

Vérvétel: engem a nögyogyi küldött, alap vérvételre + vércsoport és hbsg-re +pisivizsgálatra. Nándinál úgy volt, hogy a nögyógyász nem küldött rögtön, a védönö megkérdezte, hogy ki utal majd be, mivel én nem tudtam, igy ö megtette, pedig a dokim csak késöbb akart... Nah, most új nögyógyászomvan, aki rögtön irt egy papirt, hogy majd minden vizsgálatra ö küld.

noni :)
thd asszem mellkas átmérö.

pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Csajok, mindenki volt már uh-n?Szóljon, aki még nem!

Netti, Te már voltál? :oops:

Minyu, köszi! :lol:
Vendég
 


Hali!

Petra, Noni, Lanta!
Örülök nagyon, hogy minden rendben van! Nagy-nagy gratula!

Starlark!
Remélem mára már jobban vagy! Nekem estére feszül nagyon a hasam. A cickó egész nap fáj és már akkora mint két dinnye. Iszok mint a kacsa és folyton pisilni kell. Ja! És az álomkór! Arról ne is beszéljünk! Rémes! Folyton csak aludni akarok: munkahelyen, otthon, éjjel, nappal! És semmihez sincs kedvem, feküdnék egész nap.

Üdv: Anikó

Kép
Kép
konan
 
 


Jó reggelt!

Petra, Noni, Lanta!
GRATULA!

Mennék vérvételre, meg a többi vizsgálatra. Nem tudjátok véletlenül, hogy éhgyomorra kell menni? Mert nekem nem mondták.Köszi
Mára már egyébként jobban vagyok.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Szép napot Nektek!

Tegnap voltam UH-on! A picikémnek már kezd "emberi formája" lenni..az UH szerint 10 hetes 5 napos:) de valójában 9 hetes és 5 napos. 36mm egy hét alatt a duplájára nőtt:)
Azért kellett mennem tegnap orvoshoz, mert tegnap hajnalban görcsölt a hasam..megilyedtem ezért kerestem fel az orvosom, a doki, hogy megnyugodjak megnézte UH-on.
Igaz megnyugodtam, de estig még megvoltak a hasszúrkálásaim..ilyesztő volt nagyon.
Pedig 3*2 MagneB6-ot szedek és Utrogestan hüvelykapszulát is napi 2*1-et. (Ez a kapszula segít a baba erősebb beágyazódásában, és a méhlepény kialakulására jótékony hatással van)
Azt mondta a dokim, hogy ennél többet nem lehet tenni, a szúrkálás és a görcsöt nem lehet beazonosítani, hogy mitől lehet. Sok pihenés:) ennyi még a recept..hát az elég nehézkes ám, azért nekünk csajoknak van bőven mit csinálni itthon. Persze pihizek, amennyit csak tudok.

Látom, hogy kérdés az, hogy a vérvételt ki ajánlja, illetve mikor kell.
Nekem az orvosom adott beutalót már el is készült.
Kiskönyvem még nincs, mert úgy érzem ráérek még, jövőhéten fogok a védőnőhöz menni. Akkor lesz 11 hetes a baba. (Kicsit babonás vagyok)

Roni!!
Éhgyomorra kell menni az tuti!!!!
A vizeletet vidd otthonról! - ott nem olyan jó pisikélni..-

Most én is kissé termékeny napomat élem..nincs kedvem semmihez..pedig vasalnom kell.
Mit főztök?
szeder74
 
 


Sziasztok!

Gratula a babalesőknek!
Hát, Lányok, én beálltam napi 10-11 hányásra, na ilyen rémes még sosem volt! Bármit csinálok, délig semmi nem marad meg bennem, most már az is ritka, ha az ebéd nem a Wc-ben landol! Úgyhogy folyamatosan rosszul vagyok, rém alacsony a vérnyomásom,állandóan szomjas vagyok, mert ugye semmi folyadék nem marad meg bennem és kifogytam a praktikákból! Már csak a gyümölcstea és a limonádé esik jól, de a folyadékot a kajával együtt csak este tudom pótólni, mert akkor bent marad, ha utána elég gyorsan lefekszem. Ráadásul rossz lett a vércukoreredményem is, úgyhogy mehetek a régi belgyógyászomhoz, aki a 2. terhességem alatt is kezelt.
Na jó, nem panaszkodom tovább, remélem senkinek nem rontottam el a kedvét!
Főzés: anyósom átvette, mert a szagok miatt egyszerűen képtelen vagyok plusz 3-4 hányás nélkül megcsinálni.

Márti
borossné becz márta
 
 


Szeder!

74-es vagy? 33? Gyerkőc van már (lehet hogy írtál róla, de lusta vagyok visszakeresni)? Klassz, hogy minden rendben volt az UH-n! Legalább megnyugodhattál. Azóta jobban vagy?

Márti!
Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy! Nem lehet könnyű. Nem mondhatom, hogy együttérzek veled, mert nekem nem volt ilyesmi csak három nagyon rossz napom volt, az is gyomorégés miatt. Úgyhogy csak szorítani tudok neked, hogy minél előbb elmúljon ez a rosszullét. Magas vagy alacsony a cukor? És mennyire?

Anikó

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok!
Voltam a védőnőmnél, megkaptam a kiskönyvemet! :D Rózsaszín :D - ha ez egyáltalán jelent valamit!
Vérvételre csak a 15. hét környékén küld el - szerencsére. Én sem rajongok érte. :?
Luca, voltam már UH-on múlt szerdán... azóta merjük mondani a környezetemben a hírt!

Minyu, én is szeretnék a táblába bekerülni!
Terminus: szept. 18.
Kórház: Petz - GYőr
Tesó: 1 fiú
Köv. dokilátogatás: febr. 15.
Előre is köszönöm!

Kép
Kép
netti77
 
 


Sziasztok Kismamik!

Minyu!

Köszi a táblit :D ! Már 19-en vagyunk benne. NAgyon szépen meggyarapodtunk :)

Márti!

Én sajnos tudom milyen az rosszul lenni :shock:
Vasárnap du fél 2-ig nem maradt meg bennem semmi. Viszont ma szinte először nem jött VUK :D . Ennek nagyon örültem!!! :lol:
Próbáltál már mindent? Gyömbér tea vagy üdítő, ehgyomorra keksz és 20 percig még ágyban maradni, forralt víz lehűtve??
Neke most az jön ben ha MagneB6-ot veszek be reggel meg este is, attól jobban érzem magam. A sima B6 nem segített. :(
Ha jól számolom olyan 7 hetes lehetsz,sajnos még több hétig is elhúzódhat ez a rosszullevős időszak. Azért surkolok, hogy ne így legyen.
Nekem több, mint 4 hete tart( amint pozitív lett a tesz másnaptól jött Vuk).
Szóval KITARTÁST!

Asszonka!
Mi újság veled? Régen jártál nálunk! Hiányollak. Remélem minden ok veled/tek! :D

Ma voltam védőnőél. Sajna nem vagyok Toxoplazmára rezisztens,de legalább most nem vagyok fertőzött sem. :wink:
Olyan jó a vas értékem, hogy ez ritkaság a védőnő szerint. (10-28 mg-ig jó) Nekem 22,8 mg van. Ennek nagyon örülök.

Holnap megyek doikbácsihoz. Remélem minden oks lesz. Gondoljatok rám!

Szép napot!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a védőnőtől! Megkaptam a kiskönyvemet! :lol:

a.m.!, Márti!
Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagytok! Kitartás!
Én hányni még nem hánytam, de szinte állandóan hányingerem van és nagyon szédülök, émelygek. És mindig úgy érzem, mintha beteg lennék!
Na jó, megyek főzni!

gwini
 
 


a.m.
Akkor a vas nálad jó..! :) Nálam meg túl magas! Azt mondta a dokim, hogy mi van talán vas szegeket ettem? Vigyázzak, mert minden mágneshez oda fogok tapadni:)
Abba is kellett hagynom a vas szedését, mert már a májam tapintásra érzékeny volt, és ez annak köszönhetem - állítólag-, hogy túladagolt vas felhalozódott benne! Jó mi?

Hányósok! Már csak pár hét és vége! -de mégis milyen jó nem, hogy van?= mert, anyukák lesztek:)

Sok pihit mindenkinek-már aki tud pihenni..
szeder74
 
 


Sziasztok,
Ma voltam UH. 6-hetesek vagyunk :D
Úgy örülök, és remélem, minden rendben lesz végig
A lányom már nagyon várja a tesót

Kép
Kép
csibe21
 
 


Szia Csibe!

Gratulálok! Jó hogy itt vagy köztünk! Lánykád mekkora?

Kép
Kép
konan
 
 


Csibe21!

Üdv itt! Gratulálok a tesóhoz! Mekkora a lányod?

Csajok!
Egyébként a puffadásra az espumisan gyöngyöt is lehet szedni és az tényleg jó!
Gyomorsavra pedig a Rennie-t!

gwini
 
 


Júniusban lesz 5 éves - és hát sok ovis társának már van tesója

Kép
Kép
csibe21
 
 


Sziasztok!

Minyu!
A következő vizsgálat (uh.) febr.26-án lesz.
A 11. hétben fogok járni.

Csibe!
Üdv. neked is. Az én kislányom is, mikor óvodába kezdett járni fedezte fel a kistesókat. Már másnap neki is kellett volna. Azt mondta, hogy vegyünk egyett a boltban, és hozta a malackáját.
Akkor még nem volt 3 éves.

Kép
Kép
noni78
 
 


noni78
Nekem kérdezte, hogy lesz a kisbaba. Én mondtam neki, hogy hát apa beleteszi anya pocakjába. Kérdezte, hogy miért nincs most benne. Mondtam neki, hogy apa nem igyekszik :)
Erre a múltkor, amikor elmentünk orvoshoz, és megkérdezték tőle, hogy neked van-e már testvéred, rögtön rávágta, hogy nincs mert apa nem igyekszik
Én meg persze :oops:

Kép
Kép
csibe21
 
 


Sziasztok Lányok,

Én Pénteken megyek uh-ra akkor leszek 6+5. Szerintetek akkor már látnak szívhangot? Az előzőn szépnel látszott már a petezsák.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a gratulációkat!!!

Kiskönyvesek tök jó Nektek! Nekem jövő hét vagy csak utána való hét kedden lesz! Itt csak keddenként van terhestanácsadás és úgy kell időpontot kérni!

Rosszullevősök hatalmas kitartást Nektek! Iszonyatos lehet!

Csibe üdv. köztünk gratula a kistesóhoz! :lol:

A többi uh-nak is nagy gratula!!

Én ma nagyon álmos vagyok! Majd ki fordulok a számon :) Nagyon rossz, pedig még el szeretnék menni sétálni a lányommal! Mzsáj egy kis friss levegőt szívnunk!
A táblába Én is majd be szeretnék kerülni, de biztos ami biztos alapon még megvárom a következő uh-t ami majd csak március elején lesz :( vagy ha minden jól megy még beféren február utolsó hetébe! Majd meglátjuk!!!

További szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
lanta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?