Új privát üzeneted érkezett!

Ha az én anyukámon múlt volna, akkor 300 fős falusi lagzink van, de mi inkább 120 fős városit csináltunk, ahol mindenki jól érezte magát. Közel volt minden (anyakönyvvezető, templom, a buli helye, szállás).

Aztán csak elismerte, hogy ilyen színvonalat falun nem lehet megcsinálni.

Czinke!
Nekem is csak Nyháza és környéki referenciáim vannak.
20150601134430
 
 


Desviki: az a 120 fős városi is nagy lehetett!! :shock: mi szerintem olyan 50-70 főset fogunk csinálni és még nem tudom hol.
elég ,,szanaszét,, van a család. párom családja többnyire pesti, az enyémek pest közeliek(Kerepes, Isaszeg), mi meg kiköltöztünk 2 éve 3 hónapja Szigetszentmiklósra. de Miklóson nem ismerünk helyeket, meg semmi. szóval vagy pesten v nálunk miklóson lesz a buli.
most egy munkatársam azt mondja, h hívjuk ki az anyakönyvvezetőt a bulihoz, ne a hiv-ban legyen. merth a hiv-ban épp esketnek amikor megyünk és már ott toporog a köv mennyasszony, mikor jövünk el és keverednek a rokonok... és h az sokkal szebb...hm lehet. szóval bármi hasznos tanács jól jön, aztán majd meglátjuk, mire fussa :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Lehet, hogy SZszmiklóson olcsóbban kijönnétek. Az, hogy házhoz megy az anyakönyvvezető nem rossz dolog. Meghittebb. Nálunk 12 perc volt maga az egész szertartás.

De már lelövöm magam, mert ez nem tartozik a topik témájába... Priviben szívesebben beszélek erről
20150601134430
 
 

 
 

Végre itthon vagyok és tudom rakni a képeket! Aztán még vissza is fogok olvasni! :lol:

Az első az a szombat reggeli tesztem, 12 DPO-n, a másik a mai tesztjeim az egyik éjféli a felső, az alsó pedig a reggeli 14 DPO-sak!

Kép

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


BETTIKE: FOGADD HATALMAS GRATULÁCIÓM!!! :wink: SZÉP KISMAMASÁGOT NEKTEK!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


JA, ÉS BOCSI, H NEM TOPIKOS TÉMÁVAL JÖTTEM! CSAK GONDOLTAM MEGOSZTOM AZ ÖRÖMÖM VELETEK, NA MEG A KEZDETI ,,FÉLELMEM,,! :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bettike!

GRATULÁLOK! Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Czinkeb gartulálok, és jó szervezkedést!

BETTIKE BABATAPIK!
Vendég
 


Czinkeb! Hát ez annyira jó hír! Én még emlékszem milyen izgi volt a készülődés, szervezkedés! Én élveztem és mégegyszer férjhez mennék az uramhoz! :lol:
Sok boldogságot! :lol:
Szerintem nem árt, ha nem mindig topicos témával vagyunk tele!

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Hű, micsoda hírek!

Bettike, nagyon-nagyon hatalmas gratulancia Neked! :lol: :lol: :lol: Gondtalan pocakosodást kívánok!

Czinke, gratulálok a menyasszonysághoz! Sok boldogságot nektek! A baba is csak erre várt szerintem és most már jönni fog! :wink:

Nemone, gomba monnyon le!!!!!! :evil:

Nellike, örülök, hogy elkezdtétek és drukkolok nagyon!!!

Vicuska, hajrá! Már tutti találkoztak ott bent! Sok-sok babaragacsot küldök! :wink:

Denika, drukk holnapra!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Bettike!
GRATULA!!!!! Gondtalan babavárást!

Kép
20150601134430
 
 


Bettike! Gratulálok a babához!

Czinke, neked pedig gratula a leánykéréshez! Nincs is jobb egy jó esküvőnél:) Biztosan nagyon jól fog sikerülni. Mi is magunk szerveztünk mindent, tökéletesre sikerült, pedig csak 64-en voltunk:) Örök emlék marad.

Vicuska, Denika drukkolok nagyon!!! :)

Én ma voltam uh-n,

Eredmények:
- méhnyálkahártya: 7.5 mm
- bal oldal: 4 db 9 mm-es tüszőcske
- jobb oldal : 1 db 18 (!) mm-es, 1 db 16 mm-es, 2 db 8 mm-es és egy nem jegyeztem meg mekkora

Szerintetek ez jó? Mert végülis nem mondta a doki, hogy rossz lenne. Mától kapom az Orgalutrant és a Merionalt. Eddig csak a napi 150 egység Puregon volt.

Jól be is lilult a Puregon helye, amit persze már tucatszor beadtam. A másik kettőnek nyoma sincs. Jellemző .Jól ki is van dudorodva. szerintetek hideg vagy meleg borogatás a jó rá? Vagy hagyjam a francba. :?

Szóval szerdán megint uh, és akkor lesz vérvétel is.

Évi! Áttennél???? :roll:

Pussz mindenkinek!

nellike
 
 


Bettike!

Szívből gratulálok, gondtalan pocakosodást kívánok!

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bettike!!!!!!!!!
sejtettem :lol:
millió gratula! :lol:

Kép

Nemone!
hess gomba! :evil: :lol:

Nellike!
én nem értek a lombikhoz,de nekem teccenek az eredményeid! :P most hányadik napon vagy? :roll:

Anyooka!
mi zújs? 8)
Vendég
 


Jó reggelt!

Nellike!

Ígéretes tüszők! Hajrá szerda!

Nemone!
A visszatérő gombára ajánlják a grapefruit cseppeket (a gliceirnes alapút). Naponta 2*10 cseppet.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Először is Bettike,

millió gratula és még ennél is több babatapit küldök neked. Nagyon nagy boldogság ez nekünk is, mert jó példát mutatsz nekünk és mostmár csak követni kell. :wink:

Czinke,

az esküvőről csak annyit, hogy mi is teljesen kihagytuk a szülőket, így pont olyan lett amilyenre akartuk, úgy ahogyan akartuk, örök élmény. :lol:

Nellike,

nem vagyok doki, de szerintem ezek a tüszők nagyon szuperek!

Rólam annyit, hogy délután amikor hazamentem a munkából nem volt otthon net, ezért nem is tudtam megnézni Bettike képeit! Felhívtam a szerelőt, de azt mondta, hogy ha reggel sincs csak akkor jön ki. Persze reggel sem volt net! :evil:
Ezért volt egy álmatlan éjszakám, hogy most Bettikénél van baba vagy nincs, de éreztem, hogy csak jó hírekre jöhetek reggel. És így is lett!

Tehát további jóhírekben gazdag szép napot kívánok mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bettike,

még azt szeretném kérdezni, hogy voltak testi tünetei annak, hogy azt gyanítottad, hogy tesztelned kell, vagy teljesen ösztönösen jött?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Üdv Mindenkinek!

Bettike!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!! Jó egészséget kívánok!

Üdv.!
kjaja
 
 


Desviki!

Igen, szedem a grapefruit-echinacia cseppeket, de még sosem néztem, hogy glicerines alapú lenne. Az miért lényeges? :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ebben a témában kiokosított egy kedves topiktársam. A másik alkohol alapú lehet, ami a szervezetedben cukorra bomlik le, és ez táplálja a gombát. Ezért kell a glicerin alapú csepp. Ráadásul ez olcsóbb, mint az alkoholos.
20150601134430
 
 


Jééé, erre nem is gondoltam volna... :oops: Hazamegyek meg is nézem, hogy nekem milyen van otthon! Köszönöm a segítséget!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szívesen!
A barátnőmnek candidája volt, és diétáznia kellett, és eléggé kiokosított minket is ebben a témában.
20150601134430
 
 


Desviki: köszi, megkaptam a privit!! :wink:

Nellike: szép tüszők!! növesztgesd csak őket!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ja, és megvan az időpont: május 17!
a párom már ápr-ban megtartaná az esküvőt, de sajna akkor rengeteg munkája lesz és lehetetlen lenne elmenni nászútra! :cry:
a szülőkhöz ma megyünk!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Annyira el lesztek foglalva a készületekkel, hogy észre sem veszed és beköltözik a pocidba a baba! :wink:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Czinkeb! Az igen! Akkor bele kell ám húznotok rendesen a szervezésbe! :wink: :lol: Nekem januárban kérték meg a kezem és augusztusban volt a lagzi, de így is sok volt a szervezés!
De jóóóóó volt! Desvikinek igaza van! :wink:

Köszönöm szépen mindenkinek mégegyszer! :lol:

Monic! Az úgy volt, hogy apjukkal megbeszéltük, hogy hétfőn tesztelek! Aztán szombaton félálomba felébredtem, hogy mennem kell pisilni és valahogy belém bújt a kisördög, hogy ki kellene próbálni, hogy hátha! Mert ha negatív, akkor még lehet pozitív belőle, ha meg pozitív, akkor szép lesz a hétvége!
Aztán lett a + teszt! Délutánra meg volt egy kis barna! Gondoltam is, hogy na már megint tesztelek és utána megjön! De aztán mégsem! Gyorsan lepihentem, magbeB6 és kész!
Tegnapig csak annyi tünetem volt, hogy a hasamat néha úgy érzem, hogy megjön! Vagyis nagyon hasonló ehhez az érzéshez! Meg apjuk szerint mellben nőttem! :lol:

Nellike! Csak így tovább! :wink: ++++++++++++++++++++

Vicuska! Valentin napi ajándék lesz? :wink: :lol:

Évi! Köszi! :wink: A táblát is! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike,

akkor tényleg igaz, hogy sok nő ösztönösen megérzi, hogy mikor jön a baba.
Én semmi késztetést nem éreztem, hogy teszteljek, és látod meg is jött. Tehát az ösztön nagy úr! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic! Eddig én sem hittem! :roll: Hiába mondták! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Czinkeb!
ez nagyon izgi!szerintem is tök jó így,el leszel foglalva a lagzival és nem gondolsz a babaproj-re és már jönni is fog a babó :D
a szülőket mi is kizártuk a szervezkedésből :roll:

Bettike!
neked hányadik napon volt az inszemed?a 12dpon már látszott,akkor a 11-en is látszott volna,vagy nem?úgy szeretnék Valentin napkor(az 11 dpo)zebrát pisilni 8)

Évi!
tényleg köszi a táblicseket!hogy számoltad ki febr.15-öt? :roll:
veletek mizu? :P
Vendég
 


Bettike az ösztönök, :lol: és nekem is volt pozitív teszt után barna tudod!?!

Én is ösztönök által vezérelve teszteltem a 11.napon, ezért is mondtam, hogy ne hallgass senkire, csakis a belső hangra, és lásss! :lol:
Vendég
 


Bettike: ne rémísztkess, h nem lesz elég idő megszervezni mindent máj-ig? :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Készülj fel aktív 3 hónapra! Nyiss egy külön noteszt erre. :wink:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Vicuska!

Bocs, valahogy elnéztem a napokat. :oops: 17-e jó lesz tesztnapnak? Ez csak tájékoztató jellegű, mert úgyis akkor tesztelsz, amikor jónak látod :)
Velünk semmi különös, szerencsére gyorsan telnek a napok :)

Bettike!

Szép tesztek, húúúúúúú, de irigykedem rájuk :) :wink: Tedd el jól, emlékbe :) Nekem a Dórié még mindig megvan :oops:

Nellike!

Ezek szerintem tökéletes eredmények! Mikorra várható a leszívás? Minden szurit pocakba kell adnod? Azért kérdezem, mert lelkiekben már készítem magam én is a lombikra...

Czinke!

Majd mesélj, mit szóltak a szüleitek! Biztos lesz nagy öröm :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Délután sikerült beszélnem a dokival, csütörtökön megyünk hozzá és megbeszéljük a 2. inszemet!
:lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


czinke!
Gratula az eljegyzéshez! Mi sem vontuk be a szülőket (bár az anyukák bepróbálkoztak párszor) és szuper volt. Szívesen megismételném az egészet! Persze csak a párocskámmal.

bettike!
Jajj de jó Neked! Gratulálok és nagyon irigyellek!!!

Már én is szeretnék tesztelni egy pozitívat, de még korai lenne. Nem tudom normális-e, de az inszem után pár nappal feszült a hasam és azóta is minden nap érzem. Lehet, hogy már beképzelem?! Majd hétvégén meglátjuk...

Szép estét!
i.kata
 
 


Jaj Czinkeb! Nem ijesztgetésnek szántam csak, hogy felkészülj! :lol:
Szülők?

Monic! Ez naggyon jóóóóó hír!

SZEZSOOO???????

Vicuska! Inszem a 17. napon volt! És onnantól számítva 12. napon teszteltem! Ahhoz nem értek, hogy mikortól mutatja ki! Még így is aggódtam, hogy nem-e a tüszőrepesztő HCG tartama mutatkozik! :roll:

I.Kata! Nekem már az inszem napjától ilyen érzésem volt! :roll:

Évi! Még a gépen is elmentettem, hogy ott is meglegyenek! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike
Akkor reménykedek! :D Mondjuk én az inszem napjától úgy "gondolom", hogy már van egy pocaklakóm. Gondoltam a pozitív hozzáállás is segíthet.
Amúgy nekem 31 napos a ciklusom és még így is csak a 19. napon volt az inszem.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Évi!

Először is, te csak ne készülgess a lombikra! :twisted: De azért elmondom, hogy igen, mind hasba kell adni. Tegnap jól elrontottam a Puregont (amit már több tucatszor beadtam) és estére egy jó nagy, fekete, duzzadt véraláfutás lett belőle! :evil: Csodás! Ma este meg a másik kettővel kínlódtam, elvágtam a kezem az ampulla letörésénél, meg nagyon béna voltam. De végre túl vagyok rajta, a mai dózis is kész! :) Holnap megyek újabb uh-ra.

Valaki kérdezte, hogy hányadik napon járok. Ma a ciklus 9. napján , a stimuláció 6. napján. Holnap dobok fel újabb eredményeket.

Terhességi tünetekről írom, hogy nekem nem voltak klasszikus tüneteim az 5. héten . Szóval az erős haspuffadáson kívül más bajom nem volt. Egyszer hánytam talán, de az nálam nem nagy dolog. Még a melleim se feszültek úgy, mint inszem után közvetlenül. És én is barnáztam és fájt a derekam, mintha meg akarna jönni. Még görcsölgettem is enyhén. :( Szóval szerintem az nem jelent semmit, ha még nem jelentkeztek a klasszikus tünetek.

nellike
 
 


Sziasztok!

Betti!

Nekem is a 17. napon volt a sikeres inszem.

Nelli!
Drukk holnapra!

Én is voltam ma dokinál, 2 órát ültem, mire bejutottam hozzá. 001 már 98 mm, a kobakja is 36 mm. Nagyon cuki volt. De ő is elunta magát, mert seggel forgolódott az UH-nak, és még a lábait felhúzta. Egyszer fordult meg, akkor láttam az arcát és a 2 kezét, még integett is. Ott olvadoztam az asztalon. Aztán visszafordult. A doki is csak egy béna képet tudott róla csinálni, igazából nem látszik semmi sem rajta.
20150601134430
 
 


Monic!!!!!!!!
szupi!hajrá 2.inszem :lol:

Kata!
hétvégén tesztelsz???????drukk!az hányadik dpo lesz? :roll:

Nellike!
én kérdeztem! :D ennek a sok szurinak biztos meglesz az eredménye :wink:
Vendég
 


Vicuska25
Igen, a hétvégén tesztelek, legkésőbb vasárnap. Azt nem tudom, mi az a DPO, de ha azt az inszemtől kell számolni, akkor az a 13. nap.

Legyen szép a napotok!
i.kata
 
 


Sziasztok!

Bettike: Gratulálok a pozitív teszthez! :D

Vicuska: Neked küldöm a tapikat! +++++++++ Sikerülni fog! :wink:

Nellike: Szuper, hogy ilyen gyorsan regenerálódtál, és már el is kezdtétek a lombikot! Szorítok, hogy a mai UH-n megnyugtató eredményeket kapj! :wink:

Czinkeb: Gratula az eljegyzéshez! Nah, most aztán nem sok időd lesz a babás gondolatokkal foglalkozni, aztán majd jön a csíkos teszt. :wink:

Nemone: Gombák pusztuljatok! :twisted:

Évi: Te meg miért készülsz a lombikra? Tessék csak azt elfelejteni! :twisted:

Szezso: Mi újság Veled? :?:

Desviki: Mekkora már a babó, nagyon tündéri lehetett, ahogy integet az UH-n. :D A lába közét még nem akarja megmutatni a pici?

Köszönöm mindenkinek a drukkokat! Tegnap megvolt az inszem. Az előkészítés után 35M 90%-os kisfickó lett. Ez jó? Most nem voltak sokan, ezért ágyon pihizhettem utána, és mindenki nagyon kedves volt a BMC-ben. :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!
Szégyenlős még, meg tegnap amúgy is sztrájkolt a Pici. Reményekedek, hogy a 18. heti (vagy 19. heti) genetikai Uh-n már megmutatja magát.

A 35 M nagyon jó, hisz már egy letisztított, feltúrbózott anyagot kaptál (az élvonalat!!!). A 90 % pedig ha a mozgékonyságára vonatkozik, akkor szuper.

Mennek a Babaragacsok!


Kata!

A DPO a peteérés óta eltelt idő. Betti a 12., én a 13. napon teszteltem +at inszem után.
20150601134430
 
 


Desviki: Sztrájkol és integed? :) Csak nem vasutas lesz abból a gyerekből? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Nem tudna nekem valaki segíteni hsg. ügyben?! Elvileg pénteken lenne, de szerintetek az gond, ha akkor még egy picit barnázok?!

Várom a válaszokat és előre is köszönöm!

üdv.!
kjaja
 
 


Kjaja: Sajnos én nem tudom, hogy gond-e a barnázgatás. Nekem elég későn, azt hiszem a 12. napon csinálták.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Czinkeb.! Gratulálok a lánykéréshez és jó szervezkedést! :-)

Nellike: nagyon szépen alakulsz, majd jelentkezz további eredményekkel! :-)

Vicuska: úgy érzem, most Nektek tuti sikerült, fantasztikusan szuper volt minden, az eredményeid és az időzítés is! :-D

Monic: akkor már elkezdek drukkolni a 2. inszemhez!!! :-)

Évi: én sem értem, miért foglalkozol a lombikkal??? Az első inszem sikerült, a legutóbbi egy hülye pajzsmirigy eredmény miatt nem. 2 magyarázat-nélkül-nem-sikerült inszem teljesen normális. Ha azt vesszük, most jön csak a 3. :wink: Tessék bízni!!! :wink:

Nemone: kezdesz gyógyulni a gombából?

I.Kata: sok drukk hétvégére, a pozitív teszthez!! :-D

Denika: nagyon szuper Apa eredménye! Biztos célbaértek! :wink: nálunk is mindig 80-90%-osak az előkészítés után!
Hát ez a vasutas nagyon jó poén volt :lol: :lol: :lol:

Desviki: annyira kevés meglepetés van az életben, lehet a Picurotok is ezt vallja :wink:

Kjaja: a dokit kellene megkérdezned…De honnan tudod, hogy pénteken barnázni fogsz?

Boni: pusz és gratula a 13. héthez!!

Bettike: itt is gratula a tesztekhez!!! :-D

Köszönöm az érdeklődést, nagyon jól vagyok :-D

Pusz

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kjaja!
Sztem már sokadszorra javasoljuk ezt, hogy kérdezd meg az orvosodat.

Denika!
A szüleim vasutasok (de nem a sztrájkolós fajtából), ezek szerint a vér kötelez. :D :D :D :D :D :D
20150601134430
 
 


Szezso!
Remélem nem hagytál Apának békét hétvégén! :wink: :oops:
20150601134430
 
 


Szezso!

Köszi az érdeklődést, szerencsére már az első tabletta után sem jött belőlem semmi csúnyaság, és az a jó ebben a canesten tablettában, hogy reggel amikor felkelek nem folyik ki rögtön, mint más kúpok (csak este jött ki). :oops:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: