Új privát üzeneted érkezett!

most megint nem jó a tickerem...ezt én nem értem...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi!
Jipppppííííí!
Annyit gondoltam Rád Tündi után!!!
Nagyon szorítok neked!!!!
Meg persze Mindenkinek.
Még Gyugyi hiányzik a sorból...-

tynus12
 
 


Nelli :D


Nem erőltetem a tápszert, csak próbálom ismertetni az ízzel, hogy ha majd nem tudom szopiztatni, akkor elfogadja. Csak esténként szoktam neki csinálni 30-60 ml-t.Már estére olyan üresnek érzem a mellem, és hátha még éhes alapon csinálom neki.
Egyébként már korántsem izgat annyira a dolog, csak Anna is nem sokára 6 hónapos lesz, akkor mindenképp kell szerintem már neki adni valamit, és arra jó lenne, ha legalább az egyik szopit le tudnám cserélni valamilyen kajára. De eddig semmiből nem eszik annnyit, hogy az megfelelne egy kajálásnak. Különben én is úgy gondolom, ha eljön az ideje, akkor úgyis megeszik valamit.
A súlya most egy kicsit megnyugtató. Az utolsó mérlegelésnél 6 és fél kilo volt. Vagyis most legutoljára 20 nap alatt 350 g-ot fejlődött, ami a múlkori 100 g-hoz képest szuper.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 

 
 

Emma :D

Laptető!!!
Csak nem te leszel a következő?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Timi :)
Na látod, nincs gond! Szép súlya van Anna babának! Én sem aggódom, pedig 1,5 hóval idősebbek vagyunk :lol:

Babcsi :)
Nekem is 8 hetesen jöttek a tünetek, nem gond, ha még nincs :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


sziasztok mindenkinek szép vasárnapi napot kívánunk!

wish és barbi!
A BALÁZS BABÁKNAK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KVÁNUNK!!!!
Kép

tündi23
 
 


Sziasztok most olvastam a beültis topikban hogy megérkezett Panda baba!
Sziasztok!!!

Pandus Hír!!!

Ma 12:15-kor a Föld és az Ég egy pillanatra összeért! Megszületett Dóra Bianka! 3850g és 56cm. Határtalanul boldogok vagyunk. Anya és Apa

SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK ÉS JÓ EGÉSZSÉGET MEG MINDEN JÓT AZ EGÉSZ KIS CSALÁDNAK!!!

tündi23
 
 


Lányok!!!! Éreztem, hogy be kell néznem a topikunkba!!!!!
Pedig mostanában relatíve rendszeresen jövök, most napok óta el voltam havazva, de éreztem.... és tessééééék!!!!!

Babcsibe :P

Kimondhatatlanul örülök ennek a csodás hírnek. Persze én is jól emlékszem Rád, Te voltál az elsők között, aki annak idején szárnyai alá vett, mikor csatlakoztam az őstopikba!(a másik Tüncsi volt)
Gratulálok, minden rendben lesz, meglátod, innen repül az idő!
Kivártad, megértemelted nagyon, mindig optimista maradtál.
Van némi beleérzés tényleg így topiktársak között, kb. egy hete beleolvastam az őstopikba és kerestelek téged, mi lehet Veled. ÉÉÉÉsssss hurrá, itt vagy!!!

Tücsi :P

Neked sem örülök kevésbé!!!!!!! Olyan jó, így átérezni a másik örömét!!! És milyen szuper gyorsan beköltözött a pindurka!!!!
Vigyázz magadra, nekem is fájt menzisen sokat a hasam, még a 16. héten is! Nyugi!!!! Gratulálok!
Elöntött a forróság ezekre a szép hírekre!!!!

Kép
bogáncs
 
 


Tücsi :P

Neked is naggyal akartam :x Gratulálok!!! :lol:

Nelli :P

De tündérien ül már Brigi, nagyon ügyeske. Lencus még nem csinál magas lábemelésen kívül mást, de azt nagyon szépen :lol: Na, meg persze gurgulázó hangokat ad egyfolytában, eszi a kezecskéjét és vigyorog. Olyan édes. Persze nagyocska is, ma mértük 7,41 deka, de a doktornéni mindig mondja, hogy ne aggódjak, mert anyatejes babát nem lehet elhízlalni és a mozgásfejlődéssel sem függ össze.
Meggyógyultatok?

Tündi :P

Kitartáááás a vizsgákhoz! Én sem alszom ól, ha nincs mellettem a párom... :roll:
Isten éltesse sok boldogságban Balázskát!!!!
Lencus köszi, jól van, mosolygós Tündér.

Amica :P

De jó Nektek, hogy Sopronban laktok, én úgy szeretem azt a régiót!! Pécsi lány vagyok eredetileg, csak a munkánk kt már Pesthez, de én valahogy nem tudom teljesen megszokni.
Igazán szépek a kis farsangolók :!: :lol:

Kismok :P

Akkor hajrá a szervezéssel, olyan szép lenne nektek is így együtt ünnepelni!!!
Szopizás hogy áll?

Haga :P
Kezd izgi lenni a dolog mindjárt találkozol szemtől szemben a kicsiddel!!

Boboka, Barbi :P

Nagy dolog, hogy minden rendben az uh-n!!! Örülök és gratulálok!

Szilvi :P

Nagyon szép a kslegény és tök férfias!!!
Sok erőt apukádnak és sok +++++energiát neked!!!

Babcsi :P
Tényleg írjál még részleteket az örömködésről is, az olyan jó lenne...

Bocs lányok, hogy ritkán jövök és akkor meg mindig 3x is, de a lelkesedés megvan :oops: :P


Tényleg még Gyugyi is nagyon hiányzik innen és nekem Legyekmami is, meg persze mindenki, aki szeretne porontyot...

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


De cuki vagy Bogáncska!!!! :lol: :lol: :lol:

Jövünk már jövünk...előbb utóbb ideérünk :lol: :wink:


puszi mindenkinek!


február 21 - lombik stimu indul :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Babcsi :)
Gratulálok! Ez nagyon szép, vastag kétcsíkos teszt. :D

Tüncsi :)
Szintén gratuálok a babócához. Látod, nem is kellett olyan sokáig várni. :)

Kép
mofly
 
 


Szia Csajok!

Hú csajok nagy hírem van, bár nem tudom miért örülök neki annyira. Képzeljétek Annaának kint van az alsó két foga. Most is csak azért vettem észre, mert az én kanalammal adtam neki egy kis kaját, és koccant, ahogy beadtam a szájába. Hát jobban megnézem, az alsó két foga kibújt neki. Szegénykém akkor mégiscsak ezért katatott a szájában egyfolgytában, meg ömlött a nyál a szájából. :D Na azt hiszem a cicimnek annyi. :shock:

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Timi :P

De jó, gratuláloka fogacskákhoz!
Hidd el nem fogja bántani a cicit, sok barátnőm szoptat így és minden oké. Lencus is ezerrel töm mindent a szájába és gurgulázik a nyálával...

Legyekmami :P

Gondolhatod, hogy ezerrel szurkolok akkor febr. 21-től!! A múltkor beleolvastam az "ősbe", pont a cigi, meg a pia témát, hát annyit röhögtem! :lol: :lol: :lol:
Várlak rendületlenül!!!!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Tynus :D Bogáncs :D Mofly :D

köszönöm a gratulákat!!!!


Bogáncs :D
Bizony, jó lenne ha a többiek is itt lennének már...nekem még mindig annyira hihetetlen, bár lassak kezdem elhinni :D

Az örömködésről: pénteken vettem egy tesztet (ill. kettőt), hogy majd hétfőn azaz ma megcsinálom, de aztán nem bírtam mivel már 3. napja késett..és lőn! pár másodperc alatt zebricsku! nagy volt az öröm és nevetés! rögtön hívtam apát aki alig akarta elhinni, de aztán mégis :D és nagyon boldog volt!!!


Timi :D
gratula a fogacskákhoz!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Timi :)
Gratula a fogacskához!
Néha játékból ráharap Brigi a cicimre, de határozottan rászólok. Szopi közben nincs gond, csak ahogy nő a fog, érzem egy picit, hogy odaér a cicimhez.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tündi :D

Balázs babának sok puszit küldök a névnapja alkalmából!

Timi :D

Gratula Anna babának az első fogacskákhoz!

Én el vagyok kenődve. Tegnapelőtt nagyon fájt a fejem. Megmértem a vérnyomásom, és magasabb volt a megszokottnál. Ma megint. Felmentem a háziorvoshoz, ott meg még magasabb volt, nagyon durva: 162/120, pedig nem is érzek semmit, szerintem már az idegességtől ment fel ennyire. Holnap megyek nőgyógyihoz, mert a házidoki nem írt fel gyógyszert, azt mondta, hogy csak szakorvosi javaslatra írhatna. Hát, ez a terhesség sem lesz egyszerű, már érzem :cry:
Plusz most hallottam, hogy az egyik lánynak itt a faluban ugyanúgy 30 hetesen meg kellett szülni a babáját, aki 80 dekás lett. Sajnos újra kellett szegénykémet éleszteni. Remélem azért egészséges baba lesz majd.
Ne haragudjatok, hogy rátok zúdítom magam, de nem biztos, hogy lenne erőm még egyszer végigcsinálni egy kisbabával azt, amit Krisivel. Jól jönne egy kis pozitív enerdzsi.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boboka :)
Én nagyon drukkolok!!!
Nekem az első terhességem végén volt magas a vérnyomásom, de az még a szerencsés eset.
Nagyon drukkolok, hogy ne legyen gond! Próbálj egy picit megnyugodni, ami tudom, nem könnyű, de a baba érdekében nagyon kell!!!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!


Boboka :)

Szorítok, hogy ne legyen semmi komoly gond. Lehet, hgoy csak ez a hülye időjárás keveri meg a nyomásodat, nem?



Babcsi :)

Drukk a holnapi UH-hoz, gondolom már nagyon várod :)
Majd gyere és mesélj :wink:



Ma voltunk dokinál. Hát jól rám ijesztett, mert a baba nagyon nagy, 39 hetes terhességnek felelnek meg a méretei :shock: :roll: :wink: :lol: és annyit mondott, hogy valószínű előbb meg fog születni, mint március 9 :lol: :roll:
Meg is fogadtam szülész orvosnak, pedig nem akartam. De ma annyi rosszat hallottam a többiről, őróla meg jókat, hogy jobbnak láttam ha "bebiztosítom" magunkat.
Jövő héten megint megyünk vizsgálatra, már most várom :D



Mindenkinek további szép napot :wink:
Vendég
 


Babcsi :P

De jó, úgy örülök!!!Fel vagyok dobva, várom az uh-híreket!!!
Ha csak jólesik pihengess és szundikálj!!4

Bobóka :P

Izibe küldöm a +++++++++++++++ energiákat! Nem lesz semmi gond, ma meg tegnap brutál frontok voltak sztem, az én szivecskémet is megdobogtatta, meg pont apa egy kismama ismerőse is panaszkodott erre.

Haga :P

Ne paráztasson már a doki, nem baj, ha nagy baba, mert éretebb lesz, ha netán korábban születik!



Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Jóestét :lol:


Lányok, a szülés közeledte előtt volt valami furcsa tünetetek?
Úgy értem, hányinger jelezheti a szülés közeledtét?
Vagy csak a fájásokra lehet alapozni?



Bogáncs :)
Köszi, hogy próbálsz nyugtatni, de picit félek óriás bébit szülni elsőre :roll: :oops:
Azért 4 hét méretkülönbség nem kevés :shock:


Na jóccakát, mára eleget művelődtem :)
Vendég
 


Szia Haga!

Ne ijedj meg , nekem az első fiam volt ilyen nagy. 36 hetes uh 106 mm BPD!!!. Nekem is azt mondták hamarabb szülök, és 5 nappal hordtam túl :lol: ! Elsőre 4200 gramm volt, és nem fájt jobban mint a 3. fiam aki 3200 grammal született.
Fő hogy nyugodt legyél, és ne hagyd magad megijeszteni.
Ja és tavaly én is ekkora voltam kiirva , mint most te! Sok sikert a továbbiakban!!!!!
Vendég
 


Haga :)
Nem lett elszámolva a terminus?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Csajok, nem semmik vagytok! Pár hétig nem nézek be és milyen hírek!

Bobóka :) Barbi :) Tünde :) Babcsi :)
Gratulálok :D :D :D :D :D


Általában csak az üziket futom végig, reagálni már nincs időm/erőm. De lélekben veletek vagyok :)

Balázs mászik, mindenen feláll és lépeget is, ha tolhat valamit maga elött. A játékok nem érdeklik, csak a fiókok és szekrények és egyéb izgi dolgok, amikből ki lehet pakolni. Nagyon édes és nagyon eleven, jól lefáraszt a nap végére, aztán éjjel jön a második műszak, mert legalább 2x kel éjjel. De imádom a kis haramiát :)
A jó gyerek:
Kép Kép Kép

wish
 
 


Szia Wish!

A DVD-s képeken jó mosolyogtam, nálunk sincsenek biztonságban. Ki kell pakolni ugy a jó, utána nem érdekli, de ha visszarakom kezdi előről :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Üdv Mindenkinek!

Olvasgattam itt a témákat és arra jutottam,hogy ez lesz az a hely,ahová leírom a gondom!próbálok rövid lenni!..
elsején kellett volna megjönnie,de máig semmi ezért vettem 2tesztet!(biztos,ami biztos)és mindkettő pozitív eredményt jelzett!
ezzel nem is lenne baj,mert már egy éve csak a megszakításos módszerrel védekezünk,mert úgy vagyunk vele,hogy ha jönni akar a baba akkor jöjjön!csak hogy a januári menstruációm végétől számított 2hét után elkezdett fájni a derekam és az alhasam!elmentem orvoshoz,uh-n semmi ezért cataflamot írt fel!kb 4-5 szemet szedhettem be,amikor éjjel jött a hidegrázás, fejfájás és 39,5lett a lázam!megittam egy neocitrant és bevettem egy algo-t,meg beadtak egy maripent!másnap már csak 38volt,de még erre is bevettem egy lázcsillapítót!aztán 3.nap már szerencsére semmi!
ma megyek orvoshoz és nagyon félek,hogy ha tényleg terhes vagyok,akkor normális lehet e még ezek után a baba!
igazából olyan kérdésem lenne,hogy van e valakinek ezekkel a gyógyszerekkel vagy a lázzal kapcsolatban valami tapasztalata?
üdv: inez
Vendég
 


Babcsi :P

Várjuk az uh híreket!!!!!

Inez :P

Alapban kérdezd meg a dokit, de sztem ilyenkor farkastörvények érvényesülnek, ha gond lenne, nem maradna ott kis tündér.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Babcsi? :shock:
Vendég
 


Szép Estét Mindenkinek :D

bocsi, hogy csak most jöttem, szóval van egy dönörű 6 mm-es apróságunk!! A doki szerint minden rendben! Olyan jó volt látni!!! hétfőn vérvétel és szerdán vagy csütörtökön megint UH! Köszönöm a drukkokat!

Mindenkinek millió puszi:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


haga, nekem semmi nem volt, előtte való nap bevásárlókörúton voltam :lol:
babcsi úgy vártalak egésznap, nagyon örülök a kis 6mm-esnek, Danikám is ekkora volt mikor először voltam dokinál :D
wish nagyon édes Balázs, megmútattam apának is, hogy készüljön fel az ilyen akciókra. :lol:

Kép
mona76
 
 


Babcsi :)

Gratula a kis 6 milishez :) Jajjdejó, úgy örülök Nektek :wink:
Egyébként jól érzed magad? Tünetek?
Nagyon vigyázz Magatokra 8)
Meddig fogsz dolgozni?



Lányok :)

Veszettül sok a gyomorsavam, de a gyomrom nem ég, csak a nyelőcsövem, és a hányhatnék kerülget. Van valami tippetek, hogyan enyhíthetném?
Kamilla tea egy ideig jó, aztán már nincs hatása. Próbáltam sajtot enni, az se segít. (anyukámnak az volt a befutó)


Jóéjt, szép álmokat :wink:
Vendég
 


Mona :)

Daniról nincsenek új sztárfotók? :wink:
Hogy vagytok?
Vendég
 


Babcsi :D

Nagyon örülök a kis 6 millisnek! :D

Haga!

Még egy hétig bírjátok ki valahogy, aztán minden rendben lesz! Ezek az adatok amúgy is csak tippek, nekem a szülés előtt közvetlenül 2 uh-t is csináltak, elég nagy eltéréssel, végül egyiknek sem lett igaza. Több mint 20 dekát tévedtek, pedig nekem Krisi csak 91 dekával lett.

Wish!
Néha azért tegyél fel képeket Bazsiról, ha nem is jössz túl gyakran!


Köszi lányok a drukkokat! Voltam tegnap dokinál, azt mondta, hogy nézzük egy héten keresztül, aztán majd meglátjuk, kell-e rá gyógyi. Most már az első érték nem annyira magas, de a második még mindig nem jó.
Tegnap Krisi átaludta az egész éjszakát! Este 10 után aludt el, és csak hajnali 6-kor kelt föl! De általában már elalszik 4-ig! Hát, megváltozott az életünk, olyan jó aludni éjszaka!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Haga!

Nekem a Rennie savlekötő használt! Ezt terhesség alatt is lehet szedni, és a háztartási keksz is jó!

Gtündi! Privi ment!!!!
Vendég
 


Üdv ismét!
először is én is hagy gratuláljak a picihez! nálam is meg volt a doki és az uh-is!úgy néz ki betársulok ide hozzátok,ugyan is kiderült,hogy 7mm-es a drága!örülök is meg félek is!kicsit váratlanul jött! :roll:
Vendég
 


Babcsi :)
Már napok óta akarok írni, de mindig közbejön valami. Tüncsi üzizett, hogy nézzek be ide és alig akartam hinni a szememnek. Sokat gondoltam Rád és valahogy sejtettem, hogy hamarosan itt leszel köztünk. Úgy örülök. Gratulálok!!!!

L.mami :)
Rád is ez vonatkozik, úgyhogy mindent bele.

Boboka :)
Remélem vérnyomi rendbejön. Nekem mindig alacsony volt, csak ha beidegesedek megy fel, ami viszont könnyen megvan nálam.

Wish :)
Sorstárs. Marci is legalább kétszer kel és kiköveteli a szopit.

Nelli :)
Nálunk is van már két fogacska. Egész szépen kinőttek már. Marci imádja a szilárd kajákat. Mindent betöm. Már husit is adtam egyszer. Tényleg, azt milyen gyakorisággal szoktak az elején? Mondjuk heti egy az jó?

Haga :)
Sajnálom ezeket a nyűgöket. A mért méret pedig nem biztos, hogy egyezik a valósággal. Na és akkor meg mi van, ha előbb meglesz? Most már nem lesz probléma.

Inez :)
Mi csak találgatni tudunk, ezért tényleg orvost kérdezz meg! Általában azt szokták mondani, hogy a fogamzást követő 2 hétben még nem ártanak az ilyesmik, nem tudom Te mikor szedtet be a gyógyikat.

Tüncsi :)
Mi újság?

Jaj, én még nem is csináltam vonalzót. Ez lenne az első próbálkozós hónapunk. Vettem lh tesztet, mert hőmérőzni nem sok értelme van, annyiszor fel kell kelnem éjjel. Most megyek és dobok egy tesztet, 11 ciklusnap. Istenem, de rég csináltam ilyet. Hi-hi.
Most jut eszembe, hogy apa beteg. Remélem ez nem lesz akadály, már kilábalóban van egy megfázásból, amibe bele akart halni. Teljes felháborodásban jött haza az orvostól, aki azt mondta neki, hogy ez egy semmiség és néhány nap alatt helyrejön és "csak" egy gyógyszert írt fel. Én persze halálra röhögöm magam. Csak egy férfi lehet ilyen.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza :)
Párod tipikus pasi :lol:
Én Domi és Brigi "gyártásánál" is sokat keltem, és rosszul aludtam, mégis szép görbét tudtam mérni :lol:
6 hó és 6 kg felett már lehet húst adni napi gyakorisággal, inkább a mennyiség számít. Én az elején felkockáztam egy megfőzőtt pipihusit, külön becsomagoltam, és így fagyasztottam le. Kezdetben egy kockát tettem bele a főzibe, amjd apránként növeltem az adagot.

Babcsi :)
Hatalmas gratula a kis 6 mm-eshez! Milyen boldogság lesz Nektek majd látni a kicsi szívét verni!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


gtünde!!!!!!!!!!!!!! hova tünt?
Vendég
 


Babcsi!!!! :D
Szívből gratulálok Nektek!!!! Már nektek is nagyon kijárt egy kis bababoldogság!!! :P

Tüncsimami :D
Hát nem semmi, jön Répa tesó!!!! Szuper!!!! :D
manda
 
 


Drága Babcsikám :P
VÉGRE VÉGRE VÉGRE
Üdv. a Klubban :twisted: Már nagyon vártunk!
Gratulálok a kis 6 mm-eshez :P

Tüncsi :P
Nem is értettem először a tesztet, tiszta hülye vagyok :P
Nektek is csak gratulálni tudok! Hurra :)

Azóta sem térek magamhoz, hogy ilyen hírek fogadtak a topicon! Még jó, hogy benéztem :roll:

Kép
Kép
szilva069
 
 


Csajok! Még egyszer köszi a gratulációkat!!!

Bogáncs
Hasfájás elmúlt. Egyelőre csak álomkór és pici cicifájás van, de ez az összes tünetem.

Timi
Gratula Anna fogacskáihoz! Ha megharap, akkor szólj rá, és meg fogja szokni, hogy nem szabad.

Balázs babáknak utólag is Boldog Névnapot!!

Boboka
Remélem, hamar rendbe jön a vérnyomid! Nagyon ügyi Krisi, hogy már ennyit alszik. Milyen kis dolgoknak is tud már örülni az ember lánya, mi?!? :D

Haga
Ne izgulj, most már nem baj, ha megszületik. A méretek meg szerintem nem 100%-osak.
Én úgy tudom, hogy inkább a hasmenés jellemző szülés előtti tünet. A hányás inkább közben van. :wink: Most jól megnyugtattalak, mi?! :D
Gyomorsavra Rennie. Valamint kajálás után este ne feküdj le rögtön, ill. félig ülve próbálj aludni, akkor nem csorog vissza a nyelőcsőbe a sav. Nincs sok vissza, már fél lábon is kibírod!!

Wish
Azta!! Mekkorát nőtt Balázs!! Gyönyörű!! Na ja, sosem a bolti játékok a legizgisebbek. :D
Gratula a 10. hónaphoz!! Lassan már egy éves lesz a nagylegény. :shock:

Babcsibe
Gratula a kis 6 mm-eshez!!! Innen már csupa izgalom lesz az életed!!!

Inez
Gratula!

Tiza
Most keresgélek dokit. A héten vagy jövő héten szeretnék menni. Asszem holnap telcsizek is.
Épp tegnap jutott eszembe, hogy attól, mert hőt nem mérsz, LH-t azért csinálhatsz. De okos lány vagy Te, és magadtól rájöttél! :D
Férfiak….
Szerintem is minden nap adhatsz neki husit.

Manda
Köszi!!! Követem ám, hogy mi van Veletek. Ha jól tudom, akkor most pihi. Mikor kezditek a következőt?? Ezer millió drukk előre is!!!

Szilcsi
Ugye-ugye! Aki alig néz be! :D Tudom, sok a dolgod. Nálatok nem indul a tesóprojekt??

Na, én azért még lelkesen mérem a hőmet. Meg ma ellőttem még egy tesztet, csak a biztonság kedvéért. Olyan jó volt látni, hogy a tesztcsík előbb jelent meg, mint a kontroll, ráadásul vastagabb is. :)

Íme (remélem, nem baj):
Kép
gtünde
 
 


Barbi :D

Remélem nem a nagy fehér ölelgetése miatt nem jársz gyakrabban?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Drágáim!

Tiza :D Szilcsi :D Nelli :D Manda :D Haga :D Bobóka :D

Köszönöm hogy velem örültök! Annyira hihetetlen még számomra!!! még mindig eszmélek! de hát ti ezt megértitek!

én is dobtam ma is egy tesztet, de már narancslé után és így is egyforma erős már a két csík :D

Tüncsi :D
naggyon dönörű a csíkod ! hanyadik dpo-n vagy?

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Tiza :)
Nálunk, amikor az apja megy be hozzá 1 percen belül visszalaszik. Ha én, akkor kell a szopi :? Kis trükkös.

Tünde :)
Ja, 10 hónapos. Most úgy telik az idő, bezzeg amikor mindig megjött... :D

Babcsi :)
Hidd csak el, ott van a kisbababád :) Iszonyatos sebbeséggel nő és nagyon jó érzi magát odabenn :)

hihi, én csak egy tesztet csináltam. Nem is tudom hogy sikerült megállni, de csak egyet lőttem el :) Lehet, azért mert volt 3 vérvétel is, meg az eljén viszonylag sűrűn volt még UH is.

wish
 
 


Sziasztok!

Zebrásoknak nagy gratula. Vigyázzatok magatokra!

Aranyosak a képek. Szépek a gyerekek. Remélem, mindenki jól van. Bár visszaolvastam, de nem tudok névre szólóan írni.

Mi jól vagyunk. Szerencsére nem beteg egyikünk sem.


Szép napot!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Wish :D
igen, igazad van! Bizti nagyon jól érzi magát odabennt! képzeld én 5 tesztet lőttem el :shock: :oops: hihihihi...

UH megint szerdán vagy csütörtökön lesz :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi :)
Már a próbálkozás alatt is nagy teszt használó voltál :lol: Most majd az UH képeket fogod gyűjteni :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli :D hihihihi...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Tücsi :P

De jó, hogy jelentkeztél. Háát nagyon szép ez a teszt is és mekkora öröm. Akárhányszor új zebrát látok megdobban a szívem, ez olllyan csodálatos érzés, az első valóságos megnyílvánulás.

Lányok!
Bocs, hogy rontom a közhangulatot, de ki kell írnom magamból, hogy tegnap elbocsátottuk az örök vadászmezőkre a 16. évében lévő "kutyagyerekünket". Én gondoltam, hogy ez iszonyú nehéz lesz, de azt nem hogy ennyire. Akkora űrt hagyott maga után.
Itt a tündér gyerekem az imádott párom, de ez így sem könnyebb. 17 éves voltam, mikor a gazdája lettem, most 32 vagyok. Az életem egy része távozott...
Szomorú vagyok. Nagyon...

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Babcsi
Ma vagyok a 23. dpo-n. De a te vonalzód megint siet. :roll: Holnap doki este fél 7. Be vagyok tojva! :?

Wish
Rékánál én is csak kettőt csináltam, mert utána mentem vérvételre, meg volt UH is elég hamar. Ti terveztek tesót??

Britta
Köszi! Húúú, már a 31. héten jársz?!? Hogy repül az idő!!

Bogáncs
Őszinte részvétem! De biztos jobb már neki. Szép kort megélt. Nem baj, hogy kiírtad magadból. Nem csak babás témákról lehet beszélni.
gtünde
 
 


Tünde :)
Igen szeretnénk testvér(eke)t, de még nem beszéltünk időpontról. Elsőként meg kellene egyáltalán jöjjön (hihi, akkor nem is jó topikban vagyok), aztán Balázs abba kéne hagyja a szopit. Egyelőre napi 5-7 szopi van, valószínű emiatt is nem jött még meg. Aztán gondolom kell majd 2-3 rendes ciklus mielött megint lombikra mehetünk. "Szerencsére" a lombik várólistát azt hiszem ugorhatjuk, mivel mi fizető vendégek leszünk már. Szóval nem holnap lesz, de azért persze nem védekezünk és megtesszük, amit meglehet házi módszerekkel. Hinni kell a csodákban :)

Dokinál minden rendben lesz holnap :)

wish
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: