Új privát üzeneted érkezett!



Szia Te Laptetős Vera! Nekem fáj a jobb csuklóm, meg a bal karom úgyhogy jön a tavasz. És tavasszal meg jönnel a gólyák! Ez már tuti. ÓÓÓÓÓ, én nem szeretném ha Máténak ilyen fürdős játszótársa lenne. :? De gondolom Te már hozzászoktál. BRRRRR.

Kép
németh
 
 

 
 

Vera:laptetőőőő!Így kell indulni egy uj hónapnak :wink:
Én nagyon félnék azoktól a siklóktól... :oops:

Tabati:nagyon jó időpont,szerintem a legmelegebb időszak lesz!
Nekünk tavaly jún.30-án volt az esküvőnk(pont a szülinapomon) :lol:

Lányok,nagyon nem olyan hogy 2 nap mulva megjönne...semmi jele nincs,pedig már ilyenkor szokott egy kis pocifájás lenni.
Védekeztünk,de csak "megszakításos" módszerrel mert a doki is ezt ajánlotta. :roll:
Ugye igy nem nagy az esélye hogy babó lenne?

KépKép
lyndee
 
 


Csajok, voltam ma uh-n.
Kettő darab dobogó szívecske volt.Closti csinálta nekem.
Vendég
 


Luca:Írtam a másik topicba,de itt is hatalmas Gratula! :D

KépKép
lyndee
 
 


Luca: nagyon gratulálok!!!!! De jó!!!! :D

Kép
németh
 
 


Lyndee: valóban nem nagy az esélye, de nem is kizárt. :wink: És miért ezt ajánlotta a doki?

Kép
németh
 
 


Luca!hatalmas Gratula az ikrekhez!Ez hihetetlen, egyre több ikerterhességről hallok mostanában! :D

ritt
 
 


Hogy-hogy a closti csinálta?ezt nem igen értem!És honnan tudják, hogy attól?

ritt
 
 


Vera, most látom, de nem igaziak, ugye?Mármint amivel a kisfiad játszik!

ritt
 
 


Kinga:Nem tudom magam sem hogy miért ezt ajánlotta,de kifejezetten kihangsúlyozta.De én sem tartom vszínűnek hogy így "becsúszna" egy babó,amikor máskor akkor sem sikerült ha Pé környékén próbálkoztunk. :?

KépKép
lyndee
 
 


Luca!

Ugy latszik neked mostanaban folyamatosan lehet gratulalni! :lol: :lol: :lol: Akkor megiscsak volt vmi kis "tunete" annak a Clostynak! :lol: :lol: :lol:
En is be lennek tojva egy kicsit (v nagyon), de igazabol nagyon orulnek! Gondolom te is igy vagy vele! :D

Kinga!
Igen, Zsolti is nagy gezenguz, most kezdett igazan kibontakozni a hiszti korszaka! :roll:
En is remelem, h nem lesz szukseg dokira, most kaptam valakitol lh teszteket, azokat kiprobalom kov ciklusban, h legalabb tudjam van-e Pe-m, no meg vedelem a teakat.

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Kinga!

Tenyleg, te hol jarsz ebben a ciklusban, hatha most is osszehozzuk a babokat ugyanarra az idopontra! :)

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Bangham:Te milyen teákat iszol?

KépKép
lyndee
 
 




Én is, én is, én is IKREEEEKEEEEET!!! :D Gratula Luca!!!!

Lyndee!

Hát nekünk azt hiába mondta volna a doki, hogy így védekezzünk, mi világéletünkben óvszereztünk, párom szerintem olyant nem is bírna! :lol: De amúgy én sem értem... :roll: Az óvszer miért nem jó???

Kép
Kép
tabati
 
 


Nálunk a párom szeretne ikreket,és az előző terhességem is ikernek indult.
De én inkább elsőre csak egyet szeretnék,majd másodjára jöhetnek az ikrek :wink:

Vera:Jól megvicceltél bennünket,teljesen ugy néz ki mintha igaziak lennének. :D

KépKép
lyndee
 
 


Luca!

Micsoda lavinát inditottál el! Már apjuk is ikreket akar! :lol: Lehet, hogy csak én vagyok aki nem akar? :roll: Én tényleg nagyon nem, mert annak nem lenne jó vége! Ha nem lenne "ilyen" gondom, én is nagyon belennék zsongva...asszem! :roll:
Vendég
 


Gröni :D
tetszik az új vonalzód! :lol:

KépKép
dreika
 
 


Vera: nagyon kis viccesek vagytok! :lol: Soha nem jöttem volna rá, hogy nem igaziak!
Móni: na erre látod már én is gondoltam, hogy nyithatnánk majd közösen egy új topicot... Még kb. 1 hét van hátra ebből a ciklusból (ami persze pozitív teszttel fog zárulni). Örülök, hogy Zsolti is hisztis. :lol: :lol: :lol: Hajlamos vagyok azt hinni, hogy csak Máté tudja a végtelenségig leégetni az anyukája kis arcocskájáról a bőrt...
Luca: szép kilátások, ha closty lesz a vége! Én is betojnék azért, de persze nagyon örülnék az ikreknek!
Lyndee: a végén még akkor jön össze, ha nem is gondolsz rá!
Gröni: jó a vonalzód! :D

Kép
németh
 
 


Lyndee, Neked hogyan is volt ez az ikerterhesség?Azt tudom, hogy nem lett jó vége... :cry: Elkezdtél vérezni, és elhaltak, ugye?Hányadik héten?

Ritt, abból gondolom hogy a closti közrejátszott, hogy amikor szedtem, abban a hónapban mindkét oldalon volt domináns tüsző.Erre jött a tüszőrepi.Gondolom, egyszerre repedtek.Szóval benne volt a pakliban, a doki is előre megmondta.

De úgy voltam vele, hogy inkább kettő mint egy sem...meg aztán miért pont nekem lennének tőle ikrek??? :lol: :oops:
Vendég
 


Luca:6hetes lehettem amikor a munkahelyen elkezdtem vérezni.Akkor még nem tudtam hogy mi lehet ez.Aztán UH...és ott kettő petezsák,abból az egyik már halványan látszott.
Azt mondták hogy a másik megvan és növekedett is 8 hétig,csak épp szívhang nem volt... :cry:
Azért is írtam a másik topicban hogy a szivecskéket nagyon jó hogy hallottad :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Luca, ja akkor értem.Persze igazad van én is örültem volna az ikreknek, bár biztos elsőre összetojtam volna magam, de aztán hozzá lehet szokni a gondolathoz, hogy két picurka lakozik bennem. :lol:

Nálunk most sütött ki a napocska, hurrá.Amint fel kelt a babóm megyünk az udira!

ritt
 
 


Lyndee, én az előző terhességemnél 8 hetesen kezdtem el barnázni, de nagyon enyhén.Akkor mentem el uh-ra, és ott derült ki, hogy nincs szívhang.
Most azért nem akartam korán uh-ra menni, hogy ne járjak úgy, mint Vera,hogy nem tudni, hogy azért nincs szívhang mert vaj van, vagy azért, mert korai.Csak a sors közbeszólt ezzel a tegnapi marha rosszulléttel.Ezért a tervezettnél egy héttel előbb mentem uh-ra.

Attól féltem, hogy méhen kívüli, éppen olyan tünetek voltak.Szapora pulzus, stb...Akkor már úgy voltam vele, hogy nem bánom, ha nincs még szívhang, csak méhen belül legyen.És ott volt.Kettő is, szívhanggal.
Olyan remegés jött rám, alig bírtam leszállni az ágyról.
Mikor a páromhoz visszaértem,olyan képet vágtam, csak nézett rám, tudta, hogy van valami...kérdezte is,hogy baj van?
Mondtam, hogy ketten vannak...Ő sem kapott levegőt! :lol:

Ritt, gondolhatod, én is összetojtam magam azonnal!
40 évesen úgy gondoltam, még egy babával elbírok...de kettővel?
Meg az a rengeteg kockázat, attól rettegek nagyon.Főleg a koraszüléstől.
De majd csak lesz valami, ha egyszer ez volt megírva...most kárpótolt a sors a múltkori elvesztett babáért.

Bár még lehet, hogy felszívódik az egyik, ilyesmit olvastam.De most már megbarátkoztam a kettővel. :lol:

Azt nem tudom, hogy ha egyszer már van szívhang, akkor úgy is marad?Vagy ha nincs, akkor azért, mert be sem indul?Vagy ha már van szívhang,még utána is elhalhat?
Vendég
 


Lyndee!

Ciklus elso fele malnalevel, masodik palastfu.
Neked mikor voltak ezek a vesztesek?

Kinga!

Ez nem lehet igaz! Ha 28-as ciklust veszek (ami szerintem nekem az igazi, csak az utobbi idoben el-elhuzodik Pe elmaradas miatt :roll: ), akkor febr 13 :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Luca:ne parázz!most nem lesz baj!Bízni kell nagyon és főleg nem idegeskedni.Minden rendben lesz!
Mikor kell menned ujra uh-ra?

Bangham:Én is azokat a teákat vettem Leótol,csak még nem kezdtem el.
Jan10-én volt a műsz.bef és azóta nem jött meg.Eddig 28 naposak voltak a ciklusaim és épp holnap lennék a 28cn.
Ugy gondoltam hogy ha megjön utánna kezdem el a teákat.A doki egy menszit javasolt és utánna jöhet a baba project. :wink:

KépKép
lyndee
 
 




Luca, én úgy tudom, ha már van szívhan kicsi az esély, hogy vmi baj legyen!Nyugi, ők maradni akarnak, tuti!!!!!

Én ma megyek dokihoz, remélem minden ok lesz és a héten mehetek uh-ra is és ott is !

Most még Apukámért is izgulok, mert ő meg 1 hónapja folyamatosan lázas, ma van kivizsgáláson, remélem semmi komoly!!!

ritt
 
 


Lyndee, 2 hét múlva kell menni a dokihoz.Utána lesz uh is.

Ritt, szorítok, hogy a babánál és Apukádnak is minden rendben legyen!

Doki után gyere ám!
Vendég
 


Ritt: én is drukkolok, hogy minden ok legyen nálatok.
Móni: na kérem!!! Igencsak egy húron pendülünk! :D Remélem lesz valami abból a topicnyitásból! :lol:

Kép
németh
 
 


Ritt:Várjuk hogy mit mondott a doki!
Reméljük apukád is jobban lesz hamarosan!

Luca:Olyan gyorsan telik a terhességed,szinte repül.Még csak most volt valamelyik nap hogy pozitív lett a teszt és most már szívhangok is vannak... :D

Kinga:igencsak a cél felé haladsz,drukkolok hogy ez a hónap babás legyen! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


jajjj piri hol vagy már?

Soha nem vártam még ennyire a menszit de most napok szinte heteknek tűnnek...Ez legalább olyan rossz most mint amikor azt várom hogy ne jöjjön meg. :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Ritt????????????????
Vendég
 


Na megjöttem!Minden ok, a méhem már akkora, mint a doki ökle, úgyhogy szépen nöekszik a bébi.
Sajna uh-ra csak jövőhétre írt szerdára, de mivel az nem jó a páromnak, ezért csütörtökön megyünk, és az még 1 hét! :cry: Pedig már úgy várom, hogy láthasssam a legkissebb gyöngyszememet!

Écsapámnak tüdőgyuszija, arcüreggyulladása és polipja van az orrában :? Úgyhogy most inyekció kúrán van és reméljük mielöbb meggyógyul.

ritt
 
 


Luca: Édes az a sztori, ahogy leirtad mit éreztél mikor a doki megmondta ketten vannak bent.

Ritt: javulást az apudnak. Örülök, hogy a bébi is szépen növöget :)

Kép
csucsu05
 
 


Ritt:Jobbulást kívánunk apukádnak!
Nagyon szépen fejlődik a baba! :wink: Kivi vagyok az UH-ra :D

KépKép
lyndee
 
 


Tabati??????

KépKép
lyndee
 
 


Köszi lányok!

Én is Lyndee, de még 1 hét! :cry: Hogy fogom kibírni?

ritt
 
 


Itt vagyok! :D Olvasgatlak titeket, csak néma maradtam. :wink: Semmi nem történik velem, tipikus premenstruációs időszakom van, ami nálam abból áll, hogy leszakad a derekam, meg tegnap bezabáltam egy csomó csokit, amitől aztán iszonyú hányinger jött rám. A torkom már rendben van, szedem az antibiotikumot, és várom a mensit! De naggggyon! Ja! Meg szívok a Volán busszal, mert ugye emberek szórakoznak más emberek életével! :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


És még valami...

Ismeri valaki az Eurovit Kismamáknak étrendkiegészítőt? Én folsavból az ő terméküket szedem, és kaptam kis füzetet, ott láttam, hogy ilyen is van. Ahogy olvastam, olyan, mint az Elevit meg a többiek, de erről még nem hallottam itt a fórumon. Csak érdekelne, mert később hátha kell... :wink: Amúgy 1549 ft. a 30 darabos, és 2599 a 60 darabos. (nem tudom a töbi mennyi, csak összehasonlításként írtam, mert nekem a folsavból azért ezt ajánlotta a gyógyszerész, mert állítólag olcsóbb, mint a többi)

Kép
Kép
tabati
 
 


Szia tabati!

Már hiányoltalak :?
Látod,mondtam hogy bevárlak a menszivel.Sőt,én még lehet hogy csak utánad fogok és aztán együtt kezdjük a babásodást :lol:
Már nagyon várom...de ez a fránya piri eléggé rángatja az idegeimet. :x

Én elevitet szedtem az 2000 valamennyi a 30 szemes,és 5000párszáz a 100 db-os.
Nekem még maradt az előző terhességből...így azt fogom szedni.De tuti olcsóbb a eurovit féle.
Van benne jód?
Mert az elevit egyik hátránya hogy nincs benne jód,viszont a gravidában tudom hogy van.

KépKép
lyndee
 
 


Megkérdeztem egy kismamás topicban is, és valaki írta, hogy ugyanazok vannak benne, mint a többiben. (azt nem tudtam, hogy jód nincs mindegyikben) Ebben a füzetben részletesen nincs benne, csak azt írja, hogy halolaj van benne, ásványi anyagok, meg folsav. Részletesen nem tudom. De mivel 4 vonalkódot kell beküldeni, és kapok ingyé egyet, ki is fogom próbálni, ha a dokim is úgy gondolja. :wink: Most csak folsavat szedek, de abból sok fogy, mert napi 2 őt szedek, úgyhogy gyorsan meglesz a 4. Már van 2. :wink:

Ja! Még azt is mondták, hogy egy előnye tuti van. Nem olyan marha nagyok a tabletták, hanem kicsik, lenyelhetőek várandósan is.

Kép
Kép
tabati
 
 


Szedtél már előtte már babavitamint?vagy ez lenne az első?

Az biztos hogy az elevit nagyon nagy...és nekem az étvágyam is eléggé megnőtt töle. :?

KépKép
lyndee
 
 


csajok: Én a dokimtól hallottam, hogy az elevitet reklámozzák nagyon de az már elavult. A gravida sokkal jobb. Ésén elevitet szedtem a terhesség alatt sokat is hiztam. Most pedig amikro elment a baba én elkezdtem szedni újra és hiztam 5kg-ot. adoki akkor mondta ne szedjem mert sajnos ez meglehet tőlle. És különben mega gravida jobb. Illetve újabb.
De ez csak az én véleményem.

Kép
csucsu05
 
 


Nekem is feljött kb 3 kg sajnos :cry:

és a gravidátol nem lehet annyira hízni?
Az a baj hogy 100 szemeset vettem és 70db körül megmaradt,azt már muszály vagyok beszedni.
De az is lehet hogy nem minden nap veszek be belöle.

Piri sehol... :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Szerintem meg szinte édes mindegy, hogy szedünk-e bármit, ha rendszeresen, egészségesen étkezünk, baj nem lehet! :wink: A folsav és a vas nagyon fontos, azt ki nem hagynám, de mást nem fogok szedni. Persze aki hányos és nem tud enni, annak biztos szüksége van rá! Nálam nem okozott gondot az Elevit, a 19 hétig csak 2 kilo jött fel, fiammal is 7-et híztam! Mondjuk akkor nem szedtem semmit sem, mert akkor mégcsak Materna volt, arról meg sok rosszat hallottam és persze 20 évesen biztos voltam benne, hogy csak is egészséges gyerekem születhet!
Vendég
 


Én az elevitet a lányomnál két naponta szedtem. Pont azért hogy ne hizzak sokat. és igy is sokat hiztam pedig nem zabáltam sőt.
Egyedi is ez alkati kérdés.
Egy biztos anyukém nem szedett velem semmit és mégis egészsége lettem. Igaz más világ volt.
Szerintem ne dobd ki az elevitet szed akkor 2naponta.

Kép
csucsu05
 
 


Nem akartam kidobni :D

Megyek megiszom a palástfű teámat :wink:

Piri piri,gyere mááárrrrrrrrr!!!!! :evil:

KépKép
lyndee
 
 


Én nekem elevitem van több dobozzal. Én azt fogom szedni mert nekem az csökkentette a hányingeremet.

Lyndee én ha szeretném a teát annyira jó lenne de sajna utálom így elvetve mind a málnalevél és a palástfű is. Én megpdóbizok itthonról beszerezni batárcserjét vagy ovaria comp bogyót. Ez leo oldalán fent van és rendelhető.

Tegnap elmentem a dokihoz és írt fel egy valag gyógyszert de jobban is érzem magamat tőlük.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: