Új privát üzeneted érkezett!

Fendike!
Köszi, én ezeket a meleg színeket szeretem. :D A férjem jobban hajlott volna a kék felé, de aztán mégis ilyen lett. Nem akartam lányos szobát, sztem nem feltétlenül kéknek kell lennie, ha fiú! A bútor meg sztem nálunk sem annyira babás, a fogókat bármikor ki lehet cserélni, a szekrényen a süni, azt a Brendonban vettem, hogy picit barátságosabb legyen! :wink:

Fanni!
Köszönöm a dicséretet, a szőnyeget itt vettem Nyíregyen, egy szőnyeg boltban! :P Ha erre jársz, szívesen elmegyek veled vásárolni! :lol:
Sztem se kenj semmit a pocidra, el fog múlni!

Nyuszi!
Neked is köszönöm, a fali dekort a neten rendeltem. :D
Én is voltam vérvételen, teljesen jó lett az eredményem, nincs csillag! Én a 300 napot tudom.

Orsi!
Pandusról mi hír?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Nagyon fáradt voltam tegnap,nem olvastalak titeket.de...........
PANDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már lehet hogy meg is van a pici lány.............................
SZORÍTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jucmuc!Most már aztán tessék kicsalogatni azt a nagyfiút a pociból!!!!!!!!!!!!!!!!

Donika!nagyon szép a babaszoba!

Nyuszóka!tali rendben..........ebben az évben mindenképpen.

Lafi!Köszi a segítséget ruha ügyben.
Ma mentünk ki előszőr.Kocsiban aludt,ahogy feljöttünk üvőltött.....

Mereszt!Jó,hogy te is itt vagy.Férjednek köszönjük a drukkokat,megkaptuk a külön üzit,és neked is.
Mesélj a pici szépségről.Kép is jöhet.

Kép
csiperke
 
 


icsilya írta:egyszer már volt erről szó.
Azért kell a 300 napnál nem régebbi, mert ezzel bizonyítod, hogy családjogilag amikor a baba fogant a férjed a férjed volt, így ő az apa.
A családjogi tvből jön az egész és teljesen logikus.

tehát ha 1 éve elváltál nem írathatod be a volt férjed így apának. Az apaság intézménye jogok és kötelezettségek sora - jogi értelemben! - és ezért ezt csak bizonyítottan lehet bárkire is rátestálni.


:lol: :lol: :lol: Imádom a való világot! :lol: :lol: :lol: Nekem van egy ismerősöm, aki évek óta nem látta a férjét, lelépett nyomtalanul, így a második gyerekét is a nevére anyakönyvezték, mivel elválni se tudott tőle... :lol: :lol: :lol: Állítólag majd hivatalból keresik, kihirdetik és elválasztják, utána át lehet íratni a gyereket. Csak minek?! Így legalább a két gyerek neve egyforma. A pasit meg úgyse érdekli az "igazi" gyereke se.

dkata
 
 

 
 

nincs semmi hírem, sms-t írni meg nem akarok neki :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szaisztok!!!

Pandus Hír!!!

Ma 12:15-kor a Föld és az Ég egy pillanatra összeért! Megszületett Dóra Bianka! 3850g és 56cm. Határtalanul boldogok vagyunk. Anya és Apa

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ma 12.15-kor a Föld és az Ég egy pillanatra összeért!Megszületett kislányunk, Kovács Dóra Bianka 3850 g, 56 cm. Határtalanul boldogok vagyunk:Anya és Apa.

Sok boldogságot, egészséget, tejcit a pici babának, nem is pici!Pandus ügyes voltál!
Vendég
 


Sziasztok!Nem ismertek,de Én ismerem Pandácskát.... :lol:
Mostz kaptam Tőle:

Ma 12.15-kor a Föld És az Ég egy pillanatra összeért!Megszületett kislányunk,Kovács Dóra Bianka 3850gr 56cm.Határtalanul boldogok vagyunk.Anya és Apa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Isten éltesse erőben egészségben a családot!!!!!! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Hát ezt az sms-t nagyon egyszerre gépeltük be! :wink: :lol:
Vendég
 


Bocsánat.....nem akartam lelőni a "poént" csak tudom,hogy mennyire izgul a csapat.... :oops: :lol: :lol:
Mindenkinek szép napot,boldog babavárást és könnyű szülést kívánok! :lol:
Vendég
 


Lafi! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pandus!
Itt is kívánok nagyon sok boldogságot és örömet a kicsi lányhoz. Örülök hogy végül nem kellett indítani hamen kibújt magától. Szép napot választott a kislányotok. :)
Remélem apa is ott lehetett a nagy napnál aztán várunk a babásba és a képeket is ha majd lesz már időd és erőd. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Pandácska!
Mire begépelem a mondandómat, lehet, hogy már meg is születik a kislányod! :)

Donika!
A szobátok gyönyörűséges! :D
Nekem is ezek a meleg színek tetszenek. Kb hasonló színárnyalatok vannak a babaszobába: meleg sárga, okker, sárfány, cseresznye, rozsda stb. Mindenem ez a színkavalkád.
Nálunk sincs kék mert fiú. Bár az elején nagyon kékben gondolkodtunk, de aztán maradtunk a megszokott színeknél. :) :lol:
A szőnyeg meg tündéri. :) Nagyon tetszik! :)

Könnyű porszívózni? :roll: Mert kissé szkeptikus vagyok a szőnyegekkel. Mi egyszer nagyon befürödtünk egyel.
Azóta négykézláb, körömkefével és vízzel kell átkefélni, ahhoz hogy a mösz és a haj feljöjjön! :evil: Igaz, a párom csinálja. :lol: :lol: De akkor is....

Ezeket a fali dekorokat milyen honlapon lehet megtalálni?

Fanni!
A babácskáid gyönyörűségesek! Vagyis kész FÉRFI mindkettő!!! :D Nagyon örülök nektek! :)
És valóban: három pasi fog téged kényeztetni! :D

Boniko!
Neked is hatalmas gratuláció. :) Próbáltam meglátni az integetést! :D Én nem vagyok UH kép szakértő. :oops: :wink: De azért látom. :lol:

Viri!
Ingyé ne dolgozz! :lol: Tudom, a munka nemesít, de nemesemerekre állítólag nincs szükség! :lol: :lol: :lol:

Petitpois!
A babamozgása rendkívül változó. Nekem is volt olyan, hogy a hólyagom körül éreztem pár napig a mocorgást! Aztán lökött egyet magán és megint köldök körül gyúrja az anyukáját! :lol:
32 hetesen azért még van helye! :)

Csiperke!
Ez a foto nagyon édes! :) Kis csücsöri! :) Gyönyörű Orsi baba! :)

Fendike!
Az én hasam is hasonlóan mozog! Olyan jókat szórakozunk rajta a párommal. A párom azt nem érti, hogy ez hogy nem fáj??? :lol: Viszont amikor a petefészkeimnek nekifeszül! :? No, aztat nem szeressem... :lol: :lol:

Huhh, lányok!
Ezt a házassági papírosat nekünk is össze kell vakarni! Már felhívtam az anyakönyveseket, de eléggé érthetetlenül magyarázták, hogy mi van! Hogy ők majd kijönnek a kórházba és ott intézzük.... :? Hétfőn mégsegy körtelefont megejtek.
Szép lesz, ha kitalálják a szülés után, hogy akkor ki is az apja??? :roll: :shock: Ott fog megcsapni a szélütés :lol:

Nyuszika!
Remélem jók lesznek a laborjaid!
Vendég
 


Huha!

Pandácska! :D
Szívből gratulálok! Sok boldogságot kívánok ehhez a Kis Élethez és nagyon sok tejecskét! :D
Vendég
 


Pandus :D
gratulálunk Nektek!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus! :P
Hatalmas GRATULÁCIÓ!!!!!!!!!!!!!!!!
Szép nagy baba lett, jó egészséget, és sok tejcsit kívánok! :P

Kavics!
Köszi a dicséretet, majd Te is tegyél fel képet! :P
Porszívózni még nem próbáltam a szőnyeget, mert tegnap tettük le.
A fali dekoráció: www.mesedekor.hu

Csiperke!
Köszi neked is! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus :D :D :D

Isten éltesse Dóra Biankát, aki ezen a gyönyörű napon bújt elő. A BOLDOG CSALÁDNAK SOK GYÖNYÖRŰ PILLANATOT KÍVÁNUNK!!!

Véda és családja
Vendég
 


Pandus! Sok szeretettel gratulálok, és sok tejcsit kívánok!

Donika! Gyönyörű a szoba!!!

dkata
 
 


Panduskam! :D

De örülök Nektek! :lol: :lol: Latod Dorika igy kell ezt! Davide peldat vehetne Rolad! :D
Nagyon sok boldogsagot kivanok Nektek! :D :D

Tegnap este voltak rendszeres fajasaim 2 oran keresztü 20 percesek aztan minden abbamaradt, szepen elaludtam.
Ma nagyon sokat mozog szinte faj annyira hancurozik de ez a maximum sajnos.
Igy en valoszinüleg holnap szülök ha minden jol megy. Reggel megyünk a korhazba vervetel stb. azutan valamikor delelött kezdik a stimulaciot.


Donika :D

Nagyon szep a babaszoba, izlesesen rendeztetek be! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandus! Gratulálok Nektek! NAAAGYÖLELÉS!:D :D :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Pandus!
Isten hozta a kis Dora Biankát!!! :D
Teljes szivemböl gratulálok és sok boldogságot kivánok a kis családnak!!! Kép

Donika!!
Gyönyörü izléses a szobácska!
Nagyon jok a szinek!!!
Igazán szépséges!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kata, Jucmuc, Anikó! :P
Nagyon köszönöm!

Jucmuc!
Hú, akkor holnap nagyon fogok drukkolni nektek!!! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus,
HURRÁ HURRÁ! GRATULÁLUNK ÉS REMÉLEM APA IS OTT VOLT ÉS MINDEN ÚGY ALAKULT AHOGY SZERETTÉTEK VOLNA!!!!

Donika,
én is nagyon szeretem az ilyen meleg színeket, nálunk is sárga a fal, csak a kiegészítők kékesek...
nem úgy gondoltam, hogy lányos, nem is az, csak rádöbbentem, hogy ez tök szép fiúnak-lánynak, nálunk meg a kék dolgok miatt inkább fiús lesz a hatás
dehát végülis tökmindegy, csak látnám már... :D

Kavics,
igen, olyan vicces, tegnap annyit mozgott, hogy már azon gondolkoztam normális-e, biztos vmi baja van, hogy órákig dobálja magát és hullámzik a hasam
de ez jellemző rám, mert ha nem mozog, akkor meg azon izgulok.. :D
nekem rögtön mondták az anyakönyvesek, hogy oda is mehetek vagy postán küldik a friss kivonatot

Judit,
mostmár rajtatok a világ szeme, nagyon drukkolok holnapra!
hihetetlen, hogy mindig jönnek a fájások és vmiért abbamaradnak.. :roll:
eddig nem gondoltam volna, hogy ez így elhúzódhat, azt hittem ha jönnek pontos fájások, utána szülés...

Kép
fendike
 
 


Fendike :D

Köszi szepen! :D Hat en sem gondoltam volna...söt azon imadkoztam vegig, nehogy koraszülött legyen, aztan tessek... :lol: :lol:

Donika :D

Köszönöm Neked is! :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


PANDUS! NAGYON SOK ÖLELÉST KÜLDÖK ÉS SOK SOK TEJCSIT!
REMÉLEM APA OTT VOLT VELETEK!
Vendég
 


Pandus!Hatalmas gratula neked és a pici lánynak.Csak remélni tudom én is hogy apa valahogy bejutott,és olyan volt a szülésed,amilyet terveztetek.
Pihenj amennyit tudsz,apát meg küldjed fényképekkel.

Kép
csiperke
 
 


Pandus Mami :P és Papa :P
Gratulálok! A névnapján csak kibújt ez a betyár leányzó! A szépet és jót kívánni sem kell, legyetek egészségesek mindannyian!
Nagy ölelés!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus!

Gratulálok!
Kívánok nagyon sok boldog percet,jó egészséget és sok tejcsit!
Várom a képeket.

Jucmuc!
Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csipi!
Most megyek aludni,mert lepény vagyok,de holnap írok és képet is kapsz.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Kicsi Panda Anyukája és Apukája! :D

Tiszta szívemből gratulálok Nektek! Nagyon sok boldogságot és egészséget, sok tejcit, vidám perceket és boldog életet kívánok Nektek! :D

Fanni! :P
Remélem javult már a csípés a hasadon! :wink:

Jucmuc! :P
Holnapra Neked is mennek a drukkok! :D

Donika!
Nagyon szép a szobátok! Nekünk is sárga lesz, az tetszik mind a kettőnknek! :)

Fendike. lassan te is már a finisben vagy!

Lányok!
Lehet, hogy korai, de mi megvettük ma a babakocsit, drága kicsi lányunk megkapta a keresztswzüleitől! :D Olyan, amilyet kinéztünk Pierre Carden, piros-fekete! És nagyon nagyon szuper! Az ára is nagyon jó volt, úgyhogy kihagyhatatlan volt! :D Pedig babonások vagyunk, de egyenlőre itt marad anyuéknál! :)

Kép
Kép
kisfóka
 
 


PANDACSKA :lol:

Szivbol gratulalok a kis csaladnak,sok tejcsit a kis Dorikanak!!!

Kép
petitpois
 
 


kisfóka írta:
Lányok!
Lehet, hogy korai, de mi megvettük ma a babakocsit, drága kicsi lányunk megkapta a keresztswzüleitől! :D Olyan, amilyet kinéztünk Pierre Carden, piros-fekete! És nagyon nagyon szuper! Az ára is nagyon jó volt, úgyhogy kihagyhatatlan volt! :D Pedig babonások vagyunk, de egyenlőre itt marad anyuéknál! :)


Én pont 21 hetes és 6 napos terhes voltam amikor megvettük a babakocsit. Ez volt az első beruházásunk! :wink:
Babonákat tojd le! :)

És örüljetek, hogy ez már megvan! :)

Gratulálok a babakocsihoz! :)
18 hét múlva már a tulajdonosa is megszületik! :)

Cuppantás!

Ui: Nagyon várok egy KisPanda fotót. :)
Vendég
 


Panda írt, apás szülés volt, szülésznő engedte be apát, 15 órát vajúdott, de megérte. Dorka alszik, szopizik, gyönyörű. Kértem tőle képeket,még nem küldött.este beadta a babát, aztán 5től már vele van.
Vendég
 


Hali lanyok,

Pandacska,
megegyszer hatalmas gratula es orulok hogy apa vegul megiscsak be tudott menni.Varjuk a kepeket!


Jucmuc,
nagyon szoritok nektek,HAJRA DAVIDE ugyesek lesztek!++++++

Donika,

gyonyoru a szoba,egyaltalan nem komorak a butorok a kis dekoracio pedig nagyon edes.NA es persze a szonyeg is :lol: Huh most mar tenyleg lassan te kovetkezel Jucmuc utan.

Fendike,
koszi torkom mar jobban van.Sajnos a kollegam meg ket hetig szabin van igy nincs lazsalas :?
Ma mesz UH-ra ugye?Gyere a hirekkel.En majd csutortokon megyek..

Kisfoka,
nem teszel kepet a babakocsirol?Biztosan nagyon szep :lol: :lol:

Orsi,
milyen volt a sieles?
:lol: Fiuk elveztek?

Szep napot mindenkinek :lol:

Kép
petitpois
 
 


DAvide HAjrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kisfóka!
Köszi, tényleg tegyél fel képet a kocsiról! :)

Petitpois!
Köszi a dicséretet! :P Visszajön a kollegád, aztán végre kicsit lazábbra engedheted. Meddig szeretnél dolgozni?

Jucmuc!
Drukkolok, hogy még ma kibújjon Davide! :P

Lafi!
Köszi a híreket, 15 óra, az jó sok, biztos nagyon elfáradt, de a végeredmény meg biztos gyönyörű! :P

Fendike!
Mi volt az uh-on?

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois,
hát ez nem hangzik jól, de legalább jobban vagy!!!
én vmi nagyon rohadt vírust kaptam el, mert már 1hete tart és csak nagyon picit jobb, tegnap megint hőemelkedésem volt, úgyhogy ma vagy holnap elmegyek a házidokihoz megkérdezni, hogy nem kell-e antibiotikum... :oops:
én kibírom, ha eltart még, csak aggódom a pici miatt, nemtom neki, hogy lenne jobb, muszáj megkérdezni... :(
UH-m nemtom mikor lesz, mert zárlat van a kórházban továbbra is, vérvételre asszem holnap megyek, ma nem tudtam felkelni...

Kép
fendike
 
 


Fendike,
szerintem is menj el a dokihoz mert mar tenyleg regota benne vagy.Hatha mond valami okosat.JObbulast kivanok+++

Donika,
ma megyek a haziorvosomhoz megkerdezni hogy ki tudna e irni marcius 1-tol...Hat kivancsi leszek,mindenesetre nagyon remelm :lol:

Kép
petitpois
 
 


Fendike :P
Penicilin alapú antibiotikum nem árt a babának. Szólj oda a dokinak, nagy pocival ne kelljen várnod a sok influenzás között...
Jobbulást!!!

Judit :P híreit is nagyon várom és Pandus :P képeit!

Viri :P
Ma volt a védőnő. Sokat beszélt :D és felszedett tőlem pár infot :lol: Ja és beírta a kiskönyvembe a vizsgálataimat. Ennyi volt :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fendike!
Sajnálom, hogy nem vagy jól! :( Remélem a házidokid ad vmit, és helyre jösz végre!
Nem értem a kórházat, hogy még vizsgálatra se lehet bemenni? Mekkora hülyeség!
Sok folyadékot igyál!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni!
Nálatok házhoz megy a védőnő?, ez nem ér! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Kisfóka :P
Én is már agyalok váráslás ügyben 8) Pedig én 6 héttel mögötted járok :wink: Egyrészt valahogy nem is tudom pontosan miket kell venni :oops: másrészt én tényleg kénytelen leszek mostanában nézegetni mindent, mert elég gyengécske vagyok és nehezen bírom a strapát... s ki tudja, mi lesz később :shock:
Tedd majd fel a kocsit, szeretnék gyönyörködni!

Lányok :D
Aki már tapasztalt és kicsit ráér :oops: készítene egy listát arról, hogy nyári babá(k)nak mit érdemes venni? Na és az alapdolgokat is jó lenne látni - babakocsi, babaülést, kenguru, mérleg, ilyenekre gondolok. Vagy az is lehet, hogy már rég van ilyen lista, akkor aki tudja hol van, lécci írja meg!
Köszönöm szépen!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika :P
Voltam nála a 12. héten, de ki akart jönni. Nem álltam ellen :lol:
20. héten megyek legközelebb, aztán majd ő jön, ha kész a babaszoba. Itt így megy :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Rakok fel majd a kocsiról képet, csak most anyuéknál vagyunk, és itt nagyon lassú a gép és bazi lassan tölti fel a képet! Lefényképezem és este vagy holnap felrakom!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni, Donika, Petitpois
köszi, alapvetően nem akartam durva gyógyszit, de lehet hogy jobbat tenne és végre javulna a dolog, féltem nagyon a picit.. :(
barátnőm is szedett penicilin félét és semmi gond nem lett belőle

Petitpois,
már.1-től már miért ne írna ki???1 hónap sem jár?? ez tényleg durva rendszer!!! :x

Kép
fendike
 
 


Fanni! :P
A Kismama újságban szoktak lenni ilyen listák, onnan is lehet ötletet venni, de jobb egy tapasztalttól!

Azért én leírom neked, hogy kb. mi miket vettünk:
56-os bady, 56-os rugi, kissapka, textil pelenka, ágynemű, gumis lepedő, kispléd, hálózsák (az neked biztos nem kell, majd később), hordozó, babakocsi, pelenkázó táska, orrszívó, légzésfigyelő, bébiőr, gyógyszer v. vitamin adagoló, kisfésű, vízhőmérő, lázmérő, pelenkázó lap, bébiolló, mérleg, zokni, fürdőlepedő. Ennyi jut eszembe, plusz az 'apróságok': cumi, cumisüveg stb.

Kép

Kép
donika
 
 


Vendég
 



Panda! Szívből gratulálok a Piczi lányodhoz, és nagyon sok boldogságot kívánok az új családnak!!!

Sziasztok!

Nem tudom emlékeztek -e még rám, már nagyon régen írtam, mert költöztünk, és nehézkesen lett internet, TV és vezetékes telefon. Nekem a 17. hét óta feküdnöm kellett nyitott méhszáj miatt, és szerencsére még most is egyben vagyok!!! :-))) Még egy problémám lett: magas terheléses vércukorszint, de diétával normalizálódott. A pici babával minden rendben, a fejecskéje van lent, fiú lesz. Az orvos mondta, hogy jó lenne még egy hétig kibírni, de még túl is hordhatom. Azért már össze van pakolva a kórházi cuccom.
Mi (illetve a párom) még csak néhány ruhát vett, ezen a hétvégén fogok először kimenni babadolgokat nézni. Kicsit tanácstalan vagyok.
Légzésfigyelőből milyet javasoltok? Ágyikó? Babakocsi? Én 3 funkciós babakocsira gondoltam, és 140*70-es kiságyra, hogy sokáig jó legyen. Bocs, lehet, hogy Ti már ezeket a témákat kibeszéltétek! És mit hol érdemes beszerezni?
Örülök, hogy jól vagytok!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Fanni, :lol:
http://www.mamanet.hu/modules.php?name= ... int&sid=63
Illetve van egy listam meg Word doksiban,priviben atkuldom mindjart :lol:

Fendike,
elvileg a szulesi szabit vehetnem ki 6 hettel szules elott de akkor szules utanra mar csak 14 het :shock: maradna igy azzal probalok sporolni ugy´hogy betegallomanyba szeretnek menni.De nem irnak ki konnyen mert itt a tappenz 100%-os es a dokik felnek szerintem az ellenorzestol :shock:
Hat majd ma este mar tobbet tudok.A nogyogyimat kerdeztem de o azt mondat o nem irhat ki :shock: menjek a hazidokihoz

Kép
petitpois
 
 


Fanni :lol: ,
ment privi :lol:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :P
Nagyon szuper, köszönöm szépen :D

Donika :P Boni :P
Nektek is nagyon köszi :D

Gömböcske :P
Nagyon szerencsés vagy! Boldog babavárást, s hamarosan találkozást a kisfiaddal!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: