Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

IKata!

Üdv itt, és drukk, hogy mielőbb babásodj :)

Nyuszi!

Emlékszem rád még régebbről egy másik fórumról... Szörnyű, ami veletek történt :( Ilyenkor úgy elszégyellem magam, hogy még nekem van képem picsogni :( Nagyon drukkolok, hogy mielőbb a kezedben tarthasd az egészséges babádat!

Szezso!

Hajrá spontán baba! Miért is ne?

Boni!

Tündérvirágszál ez a gyerek :) Szép munka, na :)




Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Drága vagy Évi köszönöm! :)
Nehéz feldolgozni, sokszor én meg azt érzem, hogy vannak még az én tragédiámtól is sokkal rosszabbak, és előre kell tudni lépni, és nézni, és nem vissza. Lehet hogy nekünk is inszem lesz a vége, vagy lombik, vagy örökbefogadás, de fel kell tudnom fogni, hogy így is boldog vagyok, boldognak kell lenni, mert ezért születtünk a földre. Ha talán a sors egy kis senkinek nem kellett bébit ad hogy felneveljem vérszerinti anyjaként, fogom azt tenni boldogan, mert ez van megírva.


Minden becsületem és tiszteletem a tiétek lányok! A kitartásért, az erőért, az energiáért ami titeket éltet! Le a kalappal előttetek!




Millió Ölelés:
Nyusz
nyuszifülû
 
 


vérszerinti anyjaként = vérszerinti anyja helyett
nyuszifülû
 
 

 
 

Nyuszifülű,

nagyon sajnálom, hogy ennyi rossz dolgon kellett átmennetek :cry: , de meglátod, hogy előbb-utóbb megszületik szerelmetek gyümölcse, ahogy mindenkinek itt a topicban, csak idő kérdése :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Boniko!
szép a kis pocimanótok! :lol:

Szezso!
azta,mekkora tüsző!!!! 8) hajrá spontán baba!!!!!biztos ő rendezte így,romantikus baba akar lenni,nem inszemes :wink:

nekem holnap reggel lesz az inszem(igaz,senki nem érdeklődött... :oops: :( ),pénteken 8,5 mm-s méhnyh és 18*20-as 1 db tüsző a baloldalt 8) de mivel felugrott ma reggelre a hőm 3 tizedet,attól tartok,már megvolt a pé,és nem vagy hiába lesz inszem :? :roll:
Vendég
 


vicuska25!

Nekem hétfőn volt először inszemem, és nem pont a középidőben volt. 2 naponta jártam UH-ra és pont azért, hogy még nőjön a tüsző eltolták péntekről hétfőre az inszemet. Egész pontosan nekem hosszabb a ciklusom, így a 16. nap környékén van peteérésem, és a 19-en volt az inszem. Mondjuk kaptam előtte 1,5 nappal egy Pregnyl nevű szurit, ami sajnos nem tudom pontosan, mire jó :oops:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Vicuska: én gondoltam Rád :wink: szépek az eredményeid :) Mai hőd???? (Szerintem ha már be van adva a repesztő, akkor nem reped meg korábban...Szerintem.)

I.Kata: a Pregnyl arra jó, hogy megrepessze a tüszőt, a beadástól számítva kb. 36 óra múlva. Így mire megy az ember inszemre, már kiszabadul a petesejt és várja a hadsereget :wink:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Vicuska!

Stimus ciklusban is ugyanolyan támpontot ad a hőmérőzés, mint a simában? Én vhol olvastam, hogy pl. clostitól magasabb lett a hő.

Drukk az inszemhez!!!!

Bettike!
Megy a drukk!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Szerintem stimusban is ad támpontot a hő, bár ahogy Desviki is írta magasabb az alaphő, de szerintem a leesés és felugrás ebben is látszik.

Vicuska! Hű! Végre a jó oldalon! HAjrá inszem! (SZerintem fejben dől el!) :wink:

Szezsoval értek egyet! Ha már a tüszőrepesztő beadva, szerintem sem reped korábban! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso,Bettike,Desviki,Kata!

köszi a drukkokat :lol:
megvolt ma reggel,26 mm-es volt a tüszőm,és még nem repedt meg(előtte megUH-ozott),azt mondta 1-2 órán belül fog :lol: méhnyh 9,5 mm :lol: ,meglett az inszem aztán,apácska 80M/ml :D , holnap reggel újra UH,ha esetleg nem repedt meg,ismétlő inszem.és holnap de.még 1 Choragon szuri,az segíti a sárgatestet és holnaptól 3x1 utro :wink:
Vendég
 


Vicuska +++++++++++++++++++++!

Nagyon szuper tüsződ van, szerintem ebből lesz valami :wink:
Ez a tökéletes időzítés!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicuska! Ezek nagyon jó hírek!!! :lol: És nagyon profi az eljárás! :wink: Drukkolok, nagyon!!! :D (Amúgy kaptál tüszőrepesztőt pénteken?)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy rég voltam, de igazság szerint lassan telt az idő a műtét óta és azt hittem, hogy még márciusig várnom is kell a kezdésig.
Szerencsére nem ez történt.

Múlt hét hétfőn voltam vérvételen, csütörtökön uh-n és már csütörtökön megkaptam az első szurim. Azt mondta a dokim, hogy jók az eredményeim, úgyhogy vágjuk bele ha gondolom a rövid programba. Én pedig úgy gondoltam . Szóval ma adtam be a negyedik Puregont, holnap uh.! Kiváltottam a gyógyszereket is. (Orgalutran, Merional, Puregon)Eddig 117 ezernél járunk.

Mit szóltok, gyors vagyok??? Én is csak kapkodtam a fejem csütörtökön. :)

Le vagyok maradva, úgyhogy majd visszaolvasok:)

nellike
 
 


Nellike!
Hű de jó hírekkel jöttél! Ez aztán tényleg short! Mikor mész UH-ra?

Vicuska!
Nagyon ígéretes paraméterek! Drukk holnapra! Apjukodnak meg külön gratula a szép eredményért!
20150601134430
 
 


Viki! Holnap reggel! :wink:

Majd beszámolok, hogy mik voltak az eredmények!
Ti meg szépen növögettek. Már a 15 héten jártok?? Ennyi idő eltelt volna?


Vicuska! hajrá-hajrá! Drukkolok!

nellike
 
 


Jó reggelt!

Nelli!

Várjuk a jó híreket!
Bizony bizony, tellik az idő. :wink:

Bettike!
Nagyon drukk!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Délután dobok tesztképeket! :wink:
Babatapik jöhetnek! :oops: :lol:

Rohanok melóba! :?

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++

BAbatapikat küldök ezerrel! :lol:
Vendég
 


Betti!
Teszteltél vagy csak délután fogsz???????

Egész babaragacsot küldök! :wink:
20150601134430
 
 


Szerintem tesztelt! :lol:
Vendég
 


Igen teszteltem, csak lemerült a fényképezőgépben az elem és már nem tudtam feltölteni! :?
De soká lesz vége a napnak! :twisted:

Kösziíííííííííí!

Kép
bettike
Eger
 
 


Te Szégenytelen!
Hagysz 2 kismamát, hogy kilyukadjon az oldaluk!? Ez igazán nem szép!

(Miért érzem azt, hogy GRATULÁLNI fogunk neked? :lol: )
20150601134430
 
 


Szóval azt akartam írni, hogy Szégyentelen!
20150601134430
 
 


Bettike!!!!!!!!

szerintem te pozitívat teszteltél!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
babaragasztók mennek :P :P :P
azért nem ér ám így sumákolni :roll:

Szezso!

igen,kaptam péntek este tüszőrepit(2 adag choragont) 8)
Vendég
 


Nellike!!!!!!!!!!!

hajrá rövid protokoll!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Vicus: +++++++++++++ szép tüsző!! csak ügyesen!! :wink:

Nellike: ++++++++++++ milyen gyorsan regenrálódik a szervezeted! nagyon szép!! :wink:

Bettike: vááááááááóóóóóóóó! de ez így tényleg nem ér!! bár a lényeg a lényeg: biztos tuti poz!!! :lol: :lol: :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Szerintem Bettikének lehet majd gratulálni! :) Negatív tesztről csak nem akar fotót feltenni. :wink:

Vicuska: Szép a nyálkahártyád, nekem még sose volt ilyen vastag. :roll: Mennek a drukkok! :wink:

Nellike: Hajrá short protokoll! :wink:

Nekem holnap lesz a 4. inszem. Az eselytelenek nyugalmával megyek, de azért egy kis reményszikra még ég bennem. Hátha. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!
Nálunk is a 4. volt sikeres. Én is úgy mentem, hogy próba cseresznye, mert egy tüszőm volt csak. Erre ez az egy mindent vitt!
20150601134430
 
 


Sziasztok!


Bettike+++++++++++++++++++++

Hogy is volt az a jó példa mutatás????????? :lol:

Renélem, hogy a teszt + lett, azért akarsz képet tenni róla :wink:

VISSZAKÖLTÖZÖTT A REMÉNY A SZÍVEMBE!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha van időd azért jelentkezz hamarabb is és kép nélkül is várunk a hírre, addig is lyukas lesz mindenki oldala! :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Denika,

neked Desviki példáját kell követned, élő példája annak, hogy nem szabad feladni, mert akármikor sikerülhet :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Denika!!!!!!!
hajrá 4.inszem!!!holnap gondolok rád :lol:
az esélytelenek nyugalmával leszel most babás 8)

nem is mondtam,hogy ma reggel is voltam UH-on,és szépen megrepedt már a tüszőm(tegnap) :lol:
Vendég
 


Vicuska,

akkor mennek a tapaszok, meglátod, most babás leszel ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicuska!
Megismételték az inszemet, vagy apával kell majd rágyúrnotok?

Megy a drukk!!!!!
20150601134430
 
 


köszi lányok!!!

nem kellett megismételni az inszemet,akkor kellett volna,ha még nem repedt volna meg a tüszőm 8)
apával tegnap este kellett rágyúrnunk :oops: ...be is tartottuk az orvosi tanácsokat :P
Vendég
 


Sziasztok!

Bettike!

Szerintem nem csalt a megérzésem veled kapcsolatban :wink: Várom a képet :)

Vicuska!

Nagyon esélyes nektek ez a hónap, ilyen eredményekkel!

Nellike!

Jól felpörögtek az események nálatok! Nagyon örülök neki! Ha gondolod, szívesen visszateszlek a Várakozunk részből az Akikért szorítunkba :)

Denika!

Drukk az inszemhez! Legyen neked is nyerő a negyedik :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bettike,

mostmár aztán lyukas az oldalam :!: :!: :!:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


hú-ha az egész topik felpörgött!! :lol:
Vicuska, Szezso, Nellike, Denika: +++++++++++

nekem is van egy jó hírem !! sajna nem egy zebra, de majdnem olyan jó! :wink:
tegnap este megkérték a kezem!!! :lol: :lol: olyan boldog vagyok! 11 éve vagyunk együtt és 2 éve 3 hónapja élünk együtt, és most megkértek! ááááááóóóóóóóvvvvvvvvv! :wink:
olyan izgatott vagyok! még nem tudjuk, h pontosan mikor lesz az esküvő, de még idén. szülők még nem is tudják, pedig már alig bírom magamban tartani! már a mhelyen elmondtam, de a szülőknek vhogy nem tel-on akarom bejelenteni.
majd jön a nagy szervezés, mikor, hol, hányan , hogyan, miben.....hú-ha , még fel sem fogtam igazán. csak a csodás gyűrűmet bámulom és simizem. olyan tökéletes! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CzinkeB!
Gratula!!!!!! Sok sok boldogságot! Egy éven belül apróságot!

Figyelmedbe ajánlom a köv. lapot: www.weddings.hu

Mident megtalálsz rajta, amire szükséged van.
20150601134430
 
 


Czinkeb!

gratula te kis menyaszony!!!! :lol: lehet erre várt a kis csöppség és az esküvőn már pocakos leszel :lol:
Vendég
 


Czinke!

Azta! Micsoda hírek! Gratulálok! Élethosszig tartó boldogságot kívánok nektek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


KÖSZÖNÖM SZÉPEN!! :oops: :lol:

Sok sok boldogságot! Egy éven belül apróságot!


:lol: :lol: REMÉLEM, ÚGY LEGYEN!! :lol:

KÖSZÖNÖM! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb,

gratulálok, akkor majd lehet szervezkedni.
A testvéreméknél most lesz március 8-án, és hát már azt sem tudjuk hol áll a fejünk! :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Czinkeb! Gratulálok az eljegyzésetekhez! Kép

Bettike! Most akkor lehet gratulálni? Kép

Nellike! Örülök, hogy így felpörögtek az események nálatok! Kép

Vicuska! Neked is Kép

Én meg sajnos összeszedtem egy gombás fertőzést :cry: , de már vettem canestent, az majd 3 nap alatt rendbehoz. Hiába, pedig annyit sikáltam a kezemet mielőtt felhelyeztem az utrot, ezek szerint mégsem eléggé. De majd lefertőtlenítem az aplikátort, amit a canestenhez adtak, és elrakom a következő inszehez. Még szerencse, hogy pihenünk ebben a hónapban, mert most felrobbannék, ha emiatt nem csinálnák meg...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


KÖSZÖNÖM SZÉPEN MÉG1*!!!

és ha vkinek vannak ötletei, h hol lehet ilyen dolgokat nézegetni (ruha, meghívó...) v van tuti hely, ahol szép ruhák vannak, nagyon köszönöm!!

Desviki által ajánlott lapot , már beraktam a kedvencek közé!!! :lol:

Nemone: le a gombával :evil: szegény! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Én most csak tanácsot adok. Mindent nézzetek meg jó alaposan, lehetőleg több helyen is. Sajnos nagyon kihasználják a párokat esküvőkor, sokan akarnak pénzt lehúzni potyán róluk.

Nálunk a diszítésre mondták, hogy nem lehet 100 e Ft alatt megúszni. A virágosom 40 e Ft-ból olyan diszítést rittyentett, hogy csodájára jártak!
20150601134430
 
 


párom mondta, h pont most volt a Nászok Ásza! :wink: egyik kedvencünk! majd mi is úgy fogunk szerveszkedni, mint Adam Sandler és a csajszi (nem tudom leírni a nevét). :lol:
a pcos topikban van egy csajszi, akinek van külön esküvői blogja és ott is rengeteg minden okosat találtam!!!
szívesen veszek bármi tanácsot!!

tudom 1 jó tanács: NO PARA!! :lol: :lol: NO HISZTI!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


A parát nem tudod úgy se megállni. Lagzi előtt pár hónappal meg jönnek a rémálmok.

Mi kizártuk a szülőket a szervezésből, csak vendégként számítottunk rájuk. Mi ketten, kényelmesen, a saját elgondolásunk szerint leszerveztünk mindent.
20150601134430
 
 


Hát, én nem tudok tanácsot adni az esküvővel kapcsolatban, mert a miénk nagyon egyszerű volt, tényleg csak a szűk család volt ott (szülők, nagyszülők, testvéremék), és nekünk így volt tökéletes. Pár héttel a nászútunk után viszont csináltunk egy laza kertipartit a barátoknak, ahol bejelentettük, hogy összeházasodtunk... :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Czinke!

Nekem nagyon jó "lelőhelyeim" vannak, de Baján, mert a mi esküvőnk ott volt :) Ezzel nem sokra mész :?

Nemone!

A gomba húzzon el jóóóóóó messzire!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ja, és Desvikinek igaza van a szülőket kizárni a szervezésből! Anyám meg volt sértődve, hogy nem lesz nagy esküvőnk, szerintem a mai napig nem tudja felfogni, hogy én sem akartam. Ő azt szajkózta, hogy biztos a férjem nem akarta, mert hogy neki már ez a második esküvője...pedig én tényleg hálás vagyok, hogy nem kellett végig jópofiznom a rég nem látott rokonokkal.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: