Új privát üzeneted érkezett!

Tündi, aztamindenit, nagyon gratúlálok :wink:
vigyázz magatokra!

Kép
mona76
 
 


Hűű, Haga már nem sok van vissza :shock: . Tudtál valamit intézni a táppénzed miatt? Már bevásároltatok?
Nem dobsz uh-os képet?

Kép
mona76
 
 


Mona :)


Nincs új uh-s kép, a terhesgondozóban nem adnak.
Már bevásároltunk mindent, a szoba is kész, csak még rendet kell rakni :oops:
Táppénz ügyben holnap folytatom az intézkedést, de sajna nem vagyok jogosult rá, így más megoldást kell találni :? :cry:

Mi a helyzet felétek? Rég "beszéltünk" :x



Na jóccakát mindenkinek :wink:
Vendég
 

 
 

Tünde
gratulálok! szuper ez a teszt (még ha körömollóval is van elnyiszálva. :wink: ) régebben többször olvastalak titeket. mostanában jó pár hete nem. most is csak bekukkantottam és a laptetőn megláttam a tesztedet. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Tüncsi :D

GRATULÁLOK!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vigyázz magatokra!
Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk, mert szerelőket várok, de nem hagyhattam ki!!!!!!!!

Tüncsianyu, szívből gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!
Ez varázslat :wink: , küldök is két jelmezest. Olyan boldogok, most mentek el az ovis farsangra :lol:

Köszönöm, jobban vagyunk!!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Tünde :)
Hatalmas gratula!!!! Vigyázzatok magatokra!!!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tündi
ÉLJEN-ÉLJEN-ÉLJEN a KISTESÓ :D Na, ez nem colt vmi hosszú próbálkozás :D :D :D Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!! Úgy örülök, hogy ennyi helyen útban a tesó :D :D :lol: :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tünde!!!! :lol: :lol:
Hurááááá! GRATULÁLOK!!!! Tényleg úgy tűnik, hogy a kistesók könnyebben bekölöznek anyucik pocijába :roll:
Vigyázz Magatokra, s várjuk a további híreket!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Visszaolvastam...

Kismok :D
Bocsi, azt hittem, hogy Julcsi tápszeres volt :oops: de szerintem egyáltalán ne aggódj, mert mindenképpen te vagy a legjobb Anyukája Sárának, s persze Julcsinak is!!!!
A mi Marcink lehet, hogy anyum kék szemét örökölte, mert még mindig kék :roll: tényleg, meddig változik/változhat a szemük színe???

Boboka :D
Hatalmas gratula a jó UH eredményekhez!!! Mit mondott a doki a keményedésekre??? Nem kérdezted??

Barbi :D
Neked is hatalmas gratula a "majdnem" egy centis petezsákhoz :wink: illetve Balázs baba felállásához!!! Biztos, hogy nem fogsz sokat hízni egy éppen járni tanuló picúr mellett
:lol:

Amica :D
Tündériek a nagyok!!!

Haga :D
Pihizz sokat, s élvezd az utolsó heteket míg így, hogy van is és nincs is babád!!!
A szüléstől pedig tényleg ne félj,bár tudom, hogy ezt könnyű mondani...én is sokat paráztam, pedig már nem az első volt :oops:

Mindenkinek köszi a Marci dícséreteket, s persze a jókívánságokat Apunak...

Megyek mert kicsi Kincsem most ébredezik....szinte egész éjjel aludt, s most is csak "reggelizni" kelt, s magától visszacsicsikált...na nem szólom el magam, mert ilyenkor szoktak "elromlani" :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Tünde :D
Nem tudok betelni a két csíkoddal :wink: :wink: Nagyon örülök Nektek!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Sára a mai nap folyamán először végre elaludt. Gondoltam - így ebéd közben - gyorsan elolvasom, mi a mai termés....
De aztamindenit!!!!

Tüncsi :D
ez valami fantasztikus! Valahol volt egy megérzésem a pocakbabáról. :lol: Főleg amikor mondtad, hogy csak jaj ez a hónap ne!
Ne aggódj, a kisbabák nagyon életerősek és nemcsak ilyen gyógyikat, de mindenféle komolyabb dolgot is kibírnak. Erre pl. itt vagyok én is: Sárával az elején a rota-vírustól kezdve a 39 fokos lázon át mindenen átestem. Most mégis itt van köztünk, él és virul (csak engem készít ki időnként, de az már más tészta :P )! :D
Szóval nagyon gratula!
És a teszt cikcakkjai külön tetszenek! :lol:

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Tüncsi :D

Valahol én is úgy éreztem, hogy beköltözött hozzád valaki!
Gratulálok!!!!!
Na és hajrá laptető!!!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Tündi!
Szívből gratulálok!!! :D

tynus12
 
 


Jaj, Lányok!
Olyan aranyosak vagytok!! Köszönöm!! Még azért parázom kicsit, mert a pocimat néha érzem, de semmi egyéb.
Apa meg mániákusan vásárolja a teszteket. A tegnapi másik felét megcsináltam ma reggel, az is +. Meg este megint csináltam egy másikat, és reggelre is van még egy. :D

Barbi
Gratula most már a szép kis petezsákodhoz!! Nagyon ügyi Balázs baba! Észre sem veszed, és már a lábaid közt fog rohangálni. :D

Boboka
Örülök, hogy minden OK volt az UH-n.

Amica
Olyan gyönyörű Janka!! Nagyon csini is. Te varrtad a jelmezeket? Márton tűzoltó volt??

Szilvi
Marci sárgaságával mi a helyzet? Mit mondtak?

Kismok
Hát, én is úgy vagyok, hogy ha vmi baja lenne, akkor nem lenne itt a pocimban. Most már csak azon izgulok, hogy legyen is a zsákban vki és ne rossz helyen legyen. :)

Haga
Sajnálom a hülye táppénzt, de majd Albert baba kárpótol mindenért!!
gtünde
 
 


Asszem majd kellene egy táblát is dobnom vmikor. :)
gtünde
 
 


Hi!

Tündi!!!!!!!!!!!!
Ma pont arra gondoltam milyen jó lenne, ha jönnél egy + teszttel!!!!
Boszi vagyok? :shock:
Juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!! :D :D :D

Kép
lara26
 
 


Tüncsi :)

Ezen jót mosolyogtam, hogy nemis te, hanem apa vásárolja a teszteket :lol:
Szerintem a tünetek még koraiak... Legalábbis nekem mindegyik terhességnél a 6.hét után kezdődtek. Piri időpontjában meg görcsöltem elég rendesen...
Amúgy meg minden terhesség más és más, lehet hogy semmien tüneted nem lesz most :wink:
Nyugi, bizti minden oké :)
Mikorra tervezed a dokilátogatást?

A táppénz megoldódott, de tiszta idegbeteg voltam ma! Bementem a munkahelyemre, vagyis az anyukám vitt be. Már elküldtek a tb-hez, hogy ezentúl ott igényelhetem amit akarok, nem a munkahelyemen. Volt egy kedves kolléganőm, ő felhívta telefonon a tb-t... Elmondtunk a nőnek mindent, és kiderült, hogy igenis jogosult vagyok táppénzre! Ezután a főnököm felhívta telefonon a "cég" tb ügyintézőjét. Képzeljétek el, nem vette észre a tb kiskönyvemben, hogy folyamatos munkaviszonnyal rendelkezem :shock: :twisted: Az ideg majdnem szétvetett, hogy az ő nemfigyelése miatt hogy pórul jártam volna! Ha ez egy kis cégnél fordul elő, akkor azt mondom, jó, előfordulhat, mert mindenki hibázik. Na, de egy állami cégnél??? :twisted: :twisted: :twisted:


Az előbb bepakoltam az 56-os méretű kisruhákat a szekrénybe, meg kimostam még az ágyneműket, lepedőket, törölközőket. Most végeztem...
Holnap pedig jön a 62es méret mosása :) Utána meg majd a 68as :)
Biztos hülyeség így szétválogatni méret szerint, de tán könnyebb lesz majd öltözködésnél.

Szerintetek a textil pelust, amit büfiztetéshez használnék, mindig ki kell főzni, mint a régi időkben? Vagy elég az első alkalommal? Esetleg elég egy sima mosás is?


Na, szépjóéjszakát :) bár már biztos mindenki alszik ilyenkor :)
Vendég
 


Haga :)
Elég az első időkben kimosni és átvasalni a pelusokat, utána már azt sem muszáj.
És nagyon jó, ha különválogatod a ruhákat, utána könnyebb öltöztetni a babót, bár a számozás sokszor csal, így azért figyeld a rucikat, nem nőtt-e még bele a babus, mert mindegyik más és más.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tündi,Barbi :D :D :D :D

Hatalmas gratuláció kettecskéhez! :wink:
Vendég
 


Haga :D
Izgi dolog ez a készülődés :wink: Szétválogatás szerintem sem hülyesgé, én pont így csinálam, s hasznát is veszem :) Marci már a 68-as rucikba is belenőtt, de van egy-két 56-os, ami még jó, s hát a 62-esek persze :lol: s, ahogy Nelli is írta, figyeld a rucikat, mert egy párat kinőttünk anélkül, hogy hordtuk volna :oops:
Pelenkákat először 60 fokon mostam, most pedig a fehér babarucikkal együtt 40 fokon....ha pisis, kakis lesz bármilyen ruhanemű, pelenka akkor irány a Vanish, abban ázik, s utána mosom (Vanish+mosópor+öblítő).
(annyira fura, hogy már én is "tapasztalatokat" adok tovább :lol: )

Tündi :D
Én is akartam kérdezni, hogy mikor mész dokihoz... :?:
Majdnem pont két év sikeredett a két lurkó között.....Kisesó szeptemberi lesz, még új rucikat sem nagyon kell vennetek :wink:
Marci sárgasága még megvan, de nem kínlódom a folyadékpótlással, mert itthon inkább cicit kap 2-2,5-3-3,5 óránként, ahogy kijön :) a dokinéni azt mondta, hogy jók a véreredmények, a határértékek a felnőtt értékeket mutatják, azért volt nagy az eltérés :shock: nem mondott semmit, hogy mikor/mitől fog elmúlni. A szeme fehérje sárga egyébként, a bőrén tényleg nem nagyon látszik, a fejecskéje csak eleinte volt "láthatóan" sárga :)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Nálunk mindegyik gyerek 6hetes koráig sárga volt, a szoptatást ajánlotta a mi orvosunk is , és tényleg a végén már csak a szemén látszik!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tüncsi, igen, én varrtam :wink:
Most állítsd meg kicsit az időt, mert midjárt civakodnak a kölykök!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Drágaszágok!!

Mit szólnátok, ha megkérdezném, hogy nemsokára csatlakozhatom-e majd hozzátok???

képet még nemtok rakni csak este, de a ma déli tesztem igen erős pozitívra sikeredet!!! :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi :)
Juhhhéééé!!! Én nagyon emlékszem Rád, és tudom, milyen rég küzdötök a babáért! Igazán megérdemlitek! hatalmas gratula!!! Nagyon vigyázzatok magatokra!!!!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli! :D
Köszönöm és puszi!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Hi!
Na szét pukkadok a nevetéstől, boldogságtól!!!
Babcsi TE vagy a másik személy akire gondoltam, h jöhetnél valami jó hírrel!!!
Annyira örülök neked!! :D

Van még egy személy akinek kell majd jönnie a jó hírrel, de ő a pco-s topikban van. :D

Kép
lara26
 
 


babcsi, én is nagyon emlékszem rád, és nagyon-nagyon örülök :D
Gratúlálok!

Kép
mona76
 
 


sziasztok!

BABCSI!
ÉLLJEN-ÉLLJEN-ÉLLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAGYON VÁRTAM MÁR HOGY VÉGRE NEKED IS BABÓCÁD LEGYEN !!!!!!!!!!!
NAGYON ÖRÜLÖK NEKED ÉS VIGYÁZZ MAGATOKRA!!!!

csajok micsoda tebraeső van ez szupi!!!

majd még jövök sziasztok!!!

tündi23
 
 


Lara :D Mona :D Tündi :D
nagyon köszönöm!! Még nem is igazán fogtam fel!! remélem 9 hónapig álmodhatok!!! :D

dobom a fotót minimanó első jelentkezéséről!

Kép

Kép

KépKép
babcsi
 
 


persze minnyá kettőt :D a kazettás 2 órával későbbi, du 2-kor készült...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi!!!!!
HATALMAS GRATULA!!! KÍVÁNOK EGY IGAZI ÁLOM VÁRANDÓSÁGOT, S EGY EGÉSZSÉGES, GYÖNYÖRŰ KISBABÁT NEKED!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


A vonalzód szerintem rosszul számol, mert jóval 200 felett, kell, hogy legyen a hátralévő napok száma :wink: kiszámoltam :lol: , s 253-t kell, hogy mutasson :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!

Köszönöm szépen!! Igazad van! átállítottam...nem értem, hogy miért számolta így :shock:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi :lol:


Ez olyan csodálatos!!!

Nagyon örülök Neked :D :D :D
Vendég
 


BABCSIIIIIIII
Annyira, de annyira éreztem!!!!! Hazafelé az autóban még gondoltam is Rád, hogy most aztán már sikerülnie kell!!! Húúúú, annyira örülök!!! :D :D :D
gtünde
 
 


Haga
Doki – hú, ez macerás lesz. Azt már sikerült kiderítenem, hogy a régi dokimhoz hogy lehet bejelentkezni – ui. más kórházba ment át, én meg azóta nem voltam nála. Majd telefonálnom kell időpontért, meg ugye ahhoz haza is kell jönnöm. Valszeg azért majd Debrecenben elugrom egy dokihoz, meg egy UH-ra, de már csak jövő héten tudom intézni.
Hú, örülök, hogy mégis sikerült elintézni a táppénzt.
Pelenka: én a fehérekkel együtt mostam mindig, mert vasaláskor úgyis forró vasalóval átvasalod, az is fertőtlenít vmennyire.
Én is méret szerint csoportosítottam a ruhákat. De tényleg néha nézd meg, hogy nem jók-e már a nagyobbak, mert nem mindig stimmelnek a számozások. 56-os és 56-os között is lehet méretbeli eltérés.

Szilvi
Ficivel szeptember 22-23-ra voltam kiírva, tesóval kb. október 7-re leszek, úgyhogy ha Fici időre jön, akkor 2 hét az eltérés. :D Ahogy az uccsó menzik dátuma közt is (Réka: 2005.12.16., most: 2008.01.01.)
A szeméről fog utoljára elmúlni a sárgaság, de ha a bőre már nem sárga, akkor jó úton haladtok. :D Az albumomban megnézheted Fici milyen sárga volt.

Amica
Ügyi vagy!! OK, megállítom! :D

Babcsi
Már csak 8 hónap!! :wink: :D Naggyon szupi tesztek!! Hú, még most is megborzongok, az örömtől. :D Amúgy spontán babó lett???

Na, és akkor az én tesztjeim:
01.30. este és 01.31. reggel (Lily 25-ös):
Kép
01.31. este (Easy 20-as):
Kép
02.01. reggel (One Step 25-ös):
Kép

Fájdogál a pocim. :? Ez normális??
gtünde
 
 


Haga :D
köszönöm!!!


Tüncsikém :D
itt is írok neked :D olyan hihetetlen, még most sem hiszem el :D igen, spontán babó lett! éppen a kicsit pihenek időszakban, mint nálatok Fici :D Kis manócskák tudják mikor kell jönni...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Tüncsi,
igen ez teljesen normális!!!!!!!!!!!!

Babcsi,
sok szerettel gratulálok, mégiscsak sikerült Tüncsivel együtt babásodni :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Úristen! Egy napig nem nézek be, és mi történik itt!

Babcsi!

Annyira, de annyira örülök, hogy jót tett a néhány hónapos pihenőidő!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!


Tényleg nagyon beindult a zebraeső!

Tüncsi

Pocifájás normális, és is mindig azt hittem, hogy na, most mindjárt megjön, de nem jött!

Hú, ezek nem semmi erősségű pozitív tesztek!
Jaj, nem is tudok most mást írni, annyira örülök! :D

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Bobóka :D

köszönöm szépen!! :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


babcsi, tünde

nekem is fájdogál néha, vagyis nem is inkább fáj, hanem úgy érzem hogy mindjárt megjön, főleg reggelente, olyankor állandóan szaladgálok a wc-re, hogy nem e jött me :? olyan parás vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vendég
 


[b]BABCSI
GRAAAATUUUULÁÁÁÁÁÁÁÁÁLOOOOK!
NAGYON BOLDOG VAGYOK, HOGY VÉGRE TE IS!!!!!!!!![/b]

Mindent mesélj el!!! Inszem??? spontán?????????????

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kdves Lányok!
Bocsánat, hogy idepofátlankodok, de a topic indulása óta olvaslak ám Titeket, sőt, még 2006 nyarán pár hozzászólás erejéig én is írtam az "anyatopicba", peteérési problémákkal kapcsolatosan (Babcsi, Te nagyon hasznos dolgokat írtál nekem, még egyszer köszi), csak akkoriban annyira zűrös volt az életem, hogy nem lettem rendes tagja a topicnak.
Most viszont nem tudtam megállni, hogy ne írjak, mikor megláttam Babcsi pozitív tesztjét!

Babcsika:D
Nagyon-nagyon örülök Neked! Jó egészséget és boldog pocakosodást kívánok!

gTünde:D
Mégemlékszem Fici első sztárfotóira...:D
Neked is nagyon gratulálok a Kistesóhoz!

És természetesen minden Kismamának nagyon sok boldogságot kívánok, akár az első, akár a második Babáját várja!

A Többi Anyukának meg csak annyit, hogy gyönyörűek a Gyerekeitek, és köszönöm szépen mindenkinek az ismeretlenül is nyújtott segítséget, mert mind az én Kisfiammmal hasonló korú, mind az idősebb/fiatalabb babákkal kapcsolatos tapasztalataitokból sokat tanultam!

Mindenkinek nagyon szép pocakos és babázós időket kívánok!

porsika
 
 


Most olvasom, hogy spontán!!!!!!!!!!!!!!!!!! hiphiphurrááááááááá!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Hát, nem tudok betelni veletek, lányok! :D
Annyira boldog vagyok, hogy ennyi kisbabó lesz! :lol: :lol:

Babcsi :D
Ez hihetetlen!
Annyira, de annyira örülök neked!

Nagyon-nagyon megérdemlitek már ezt a kis jövevényt. És hogy spontán baba lett, az meg külön öröm! :D
Legyen nagyon szép és felejthetetlen kilenc hónapod! :D

Csajok :D
észrevettétek már, hogy a babák mindig egyszerre jönnek. Tavaly február-márciusban volt babadömping - lett is sok december-januári baba belőle. Így hát lépjen a tettek mezejére mindenki, aki még szeretne, mert most bizti nagy az esély. :wink: :lol:

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


gtünde

Dejó! Annyira örülök neked, vagyis nektek. Nem kellett sokat próbálkozni, hogy jöjjön az a kistesó. Azért kicsit meg is ijesztetek ám, hogy mondhatni ilyen könnyen sikerülnek a kistesók. Jó lesz, ha akkor én meg jobban vigyázok, mert aztán én meg már nem igazán szeretném, ha jönne még egy babóka. :D Kívánok böldög, zökkenő mentes terhességet.

Babcsi

Mikor olvastam, hogy neked is összejött végre, komolyan mondom még a könnyem is kijött annyira örülök neked. Annyira megérdemled már ezt a babát. Kívánom neked is hogy minden rendben legyen, és nagyon boldog elkövetkezendő 9 hónapot, aztán meg még boldogabb éveket a Manócskádhoz.

Tiza

Te jössz a kistesó-projektesek közül. :D Várjuk a pozítív "hírekek".

Kicsit rég voltam már, mert mindig van itthon valami.
Nagylány most volt beteg, ment egy hetet iskolába, és most már megint beteg. A kicsit meg kerülgeti. A torka pirossága még nem múlt el, most meg már ő is tüszög egy kicsit. Párom is krákog, meg én is. Szóval elvagyunk.

Mis is lakás eladás kellős közepében vagyunk. Jó lenne, ha sikerülne eladni.

Picúrral haladok a hozzátápi kérdésében. Már egy kis reszelt almát megeszik mandarinlével, délután meg a burgonyapüré megy még csak egyenlőre. Tegnap tettem neki hozzá egy kis sütőtököt, ízlett neki, vagyis nem mondta, csak megette. De egyébként még mindig 8-szor szopizik :shock: , és két szopi között próbálgatok neki kajákat. A tápszert még mindig nem issza meg.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Emma :D Porsika :D Kismok :D Timi :D és Mindenki :D
Nagyon szépen köszönöm a gratulákat! egészen meghatódtam, hogy így örültök velem! Hát bizony, nagy öröm pláne ennyi idő után :D


A rövid történet pedig, hogy pár hónapja szünetet tartottam, próbáltam nem nagyon foglalkozni a babakérdéssel mert eléggé elfáradtam, és egyszer csak jött Ő, szóval váratlanul betoppant :D így az igaz!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi
Mikor mész orvoshoz??? Én olyan izgatott vagyok!!!! :lol: :lol: :lol: Mesélj, hogy csináltad a tesztet, mennyire örültetek, párodnak hogy mondtad meg, minden részlet érdekel :!:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Babcsi :)
Csatlakozom Emmához: minden érdekel! És tényleg igaz, ha egy kicsit nem rákoncentrál az ember, rögtön jön a baba :lol:

Timi :)
Brigi hétfőn már 7 hós lesz, de még semmit nem eszik. nem akar. És mivel most is betegeskedik, így aztán nem is erőltetem. Szép súlyban van így is.
Megfigyeltem, hogy eddig kétszer hányt, igaz vírus miatt, de mindkétszer evett banánt is :roll: Én most ezt szüneteltetem, de mivel csak ezt volt hajlandó eddig megkóstolni, így nem sok reményem marad, hogy haladunk a hozzátápival. Majd egyszer csak rákap.
De látom, Téged még mindig nagyon izgat ez a dolog. De tápszert minek szeretnél adni?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Emma :D Nelli :D

Kedden reggel megyek a dokihoz, csinál UH-t és megnéz...tök jó lenne ha már egy kis pontocskát láthatnék a kicsikémből! Pénteken rögtön hívtam a dokit, az mindjárt utrót rendelt szóval teljes készültség! annyira izgi....egyenlőre némi pociszúrogatástól eltekintve nincs semmi tünetem, azt is mondthatnám, hogy kirobbanó formában vagyok...ugyi ez nem baj? hihihihi...tudom, no para!

Kép

KépKép
babcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: