Új privát üzeneted érkezett!

Loislane,
Igen tudom, de nálunk a kedves igazgató :evil: így sem engedi. Nevetséges mindehol szülhetnek együtt csak nálunk nem :evil: de megoldjuk valahogy akkor is.

Orsi,
Annyit dumálok neki, hogy már rongyos a szám :lol: nincs valami jó tipped hogyan tudnám kicsalogatni?
Vendég
 


Pandus :P
No akkor mostmár lássuk Dórikát :D De csak szigorúan Apás szülés után :wink:
Drukkolok nagyon!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Hú, annyit írtatok, hogy elvesztettem a fonalat.

Fanni,
nekem is volt ilyen, most is vannak hasonló érzések, sőt még különbbek is, készülj... :D

Petitpois,
jó lesz már ha visszajön a kollégád és lazíthatsz picit!!
nekem meg most többet mozog és leginkább mindenhol érzem, régebben inkább rúgások voltak, most meg mocorgás van vagyis mozog az egész hasam, imádom nézni.. :D
és ha egyenesen ülök, konkrétan rugdossa a cicimet, furi érzés.. :D

Csiperke,
nagyon édes Orsika!!!!!!

Pandus,
drukkolok, hgy legyen apás az a szülés, de mostmár LEGYEN!!!!!
hát ezt tényleg nem hittem volna, hogy túl hordod.. :shock:

Donika,
de jó neked, hogy már akár ki is jöhetne Zsombi!!!
állandóan attól tartok, hogy hamarabb jön a bébi, pedig 38.hétig nem szabad, férjem és a dokim is elutazik előtte... :oops:
majd megbeszélem vele, úgy látom szófogadók itt a porontyok
sok dolog van még, intéznivaló????

Kép
fendike
 
 

 
 

Pandus :?:

Judit :?:

Fendike :P
Köszi!

Ma reggelre kaptam egy allergiás 1 Ft-os nagyságú foltot a pocimra. Hogy mi ütött ki rajtam? :shock: A pocimon még sosem volt allergiás kiütés :?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni nem ettél epret, vagy valami hasonló gyümit?
Vendég
 


Nem, Boni. Semmi szokatlant. Almát ettem, de már a sokadikat ugyanabból a vételből. A férjecském elég fűszeresen főz, biztos valamelyik fűszer verte ki nálam a biztosítékot... Nem tudom, majd figyelek innentől 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Akkor nem tudom. Apának üzenem, hoyg kevesebb fűszert! :wink:
Vendég
 


Mi még vagyunk és egyben. Délután megyünk ctg-re.
Vendég
 


Pandus :P
De azért viszitek a cuccod is, igaz? :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


PAndus és Dóra mi lesz mán? :lol:

Jucmuc, Davide?
Vendég
 


Csiperke:
Én is emlékszem a kezdetekre és örülök hogy még fentartod a tali lehetőségét. Igérem ha megleszn Krisztián akkor tavasszal mikor már jó idő lesz elmegyünk ímeglátogatun k benneteket. De ti is jöhettek ám !!!
Orsika nagyon édes főleg ahogy csücsörit. Ugy meggyöntölném. Kis cukorfalat. Ha nem hideg a keze akkor nem fázik Orsika.

Pandácska:
Drukkolok hogy apás szülésetek legyen és hogy most már kibujhatna.

Fanni:
Ugy látom te mindenböl kiveszed a részed. Az foltra gondolok. Calcium pezsgőtabblettát igyál és akkor elmulik. Bírja a gyomrod az erős füszerezést? Szolj apának hogy lájtosabban főzzön.

Jucmuc: Davide????????

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


pandácska* írta:Orsi,
Annyit dumálok neki, hogy már rongyos a szám :lol: nincs valami jó tipped hogyan tudnám kicsalogatni?

nincs tippem. enyémek ugye mind idő előtt startoltak :)
Liliből sem húztam ki, hogy miért pont 37+3kor akart előbújni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike!
Aranyos vagy, Te is el fogsz jutni ideáig, ne izgulj! Ha csak 1 hét különbség lenne köztünk azt mondanám, hogy egy napon fogunk szülni, mekkora szám lenne, mi is, férjeink is... :lol:
Én nagyon rosszul aludtam, már az álmodtam, hogy menni kell a kórházba, pedig azért még 1 hetet kibírhatna!
Most már szinte kész a szoba, majd teszek fel képet.
Friss házassági anyak.kivonatot beszereztétek már?
Megfázással hogy állsz?

Fanni!
Nincs ötletem, de a calcium jó lehet rá, mondjuk fűszertől nyugodtan kijöhet! :D

Pandus!
Na hátha ma már a férjed ír helyetted! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Még minidg semmi????????????????

mam már jöhetnének a pöttömök..

én dolgozom sajnos este 20 ig ááááááááááááááááááááá
Vendég
 


Nyuszi :P Fendike :P
Köszi a Calcium tippet. Ártani nem ártott, de kiokoskodtuk, hogy hangya csípés. Valamelyik nap nagy hangyairtásban voltam, rám mászott 1 és a pólomban találtam meg, zuhanyzás előtt... És amúgy is olyan csípés formájú lett... hja és van még 1, az is hasonló.
Az én drága férjem minden nap megkérdezi, ma milyen új ismeretlen fájdalommal, terhességi tünettel, extra újdonsággal kívánom meglepni? :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nalam sincs semmi ujsag, csak rendszertelen fajasok... 8)

Mai ctg rendben, ha a hetvegen nem törtenik semmi akkor hetfö reggel 7.30-ra kell mennünk a motyommal, befektetnek es meginditjak a szülest! :D
Most pihengetek, meg takaritgatok egy kicsit stb.. :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandus,
drukkolok és csak megoldjátok vhogy!!!!
Ugye nem beteg a férjed??? Tök nevetséges, hogy egészségesen, maszkban nem engedik be... :shock:

Donika,
tényleg, ez még eszembe sem jutott, jó lett volna egy napon szülni, az már igazán nagyon különleges lett volna
de azért 1-2hét múlva még nem szeretnék... :D
náthám változatlan, torkom picit jobb, homeos dolgokat nyomok és néha egy fél algopyrint, amikor már nagyon fáj a fejem, csak nem árt... :roll: azért van egy rossz érzésem, dehát vmiket muszáj bevennem!!!
és persze az is rossz érzés, hogy erőlködöm mert vagy orrot fújok vagy köhögök :oops:
Te nagyon vigyázz magadra, hogy mostmár ezt ne kapd el szülésig!!!

Házassági anyak. kivonatot most kaptam meg, postán intéztem, mert Gödöllőn volt az esküvőnk. Ekkora hülyeséggel rég találkoztam, hogy ebből miért kell mindig újat kiállítattni míg élek nem értem meg, teljesen felesleges adminisztrációs hülyeség. De legalább gyorsan megjött és maga a nőci is röhögött az egészen akivel az önkormányzatnál beszéltem... :D
Tegyél fel képet!!!!!!!!
Nekünk valszeg jövő héten jön a bútor, mostmár nagyon kiváncsi leszek!! :x

Kép
fendike
 
 


fendike írta: Ekkora hülyeséggel rég találkoztam, hogy ebből miért kell mindig újat kiállítattni míg élek nem értem meg,

egyszer már volt erről szó.
Azért kell a 300 napnál nem régebbi, mert ezzel bizonyítod, hogy családjogilag amikor a baba fogant a férjed a férjed volt, így ő az apa.
A családjogi tvből jön az egész és teljesen logikus.

tehát ha 1 éve elváltál nem írathatod be a volt férjed így apának. Az apaság intézménye jogok és kötelezettségek sora - jogi értelemben! - és ezért ezt csak bizonyítottan lehet bárkire is rátestálni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
ha 1 éve elváltam volna, akkor nem jutna eszembe beírni a férjem apának...
nyilván van értelme a törvénynek, de azért egy kicsit nyakatekert a dolog
de az is biztos, hogy voltak visszaélések, vannak fura emberek

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
én a dolog jogi oldalát mutattam csak meg, hogy ez egyfajta védelem a valós apák felé, hogy csak úgy bemondás alapján ne lehessen apának választani akárkit.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Értem a jogi oldalát, csak mikor először meghallja az ember tök feleslegesnek tűnik miközben él egy normális házasságban és különben sem az a típus aki ilyennel szórakozna.. :D
Együttélés esetén pedig 30nap, azt teljesen jogosnak érzem.

Kép
fendike
 
 


FEndike, a jog kusza....de én szeretem, mert illogikus volta ellenére is logikus. :lol:
Vendég
 


Lafi,
igen, igen, majdnem a jogra mentem anno, de aztán mégsem... :D

Petitpois,
hogy van a torkod???

Fanni,
tényleg sok dolog lehet, de inkább a hangyára tippelek mint a fűszeres kajára
tudom, hogy ez alkatfüggő, de nálam fűszeresebben sztem nemsokan étkeznek, állandóan indiait, kínait, egzotikus kajákat eszünk és mindent imádok ami csíp... :D
eddig nem ártott, szoptatásnál majd azért ezeket elhagyom kicsit.. :?
jobb már :?:

Kép
fendike
 
 


Orsi,
Azért köszi :wink:

Fendike,
Nem beteg és én se.

Voltunk ma is ctg-n minden rendben van, fájások szépen jönnek ahogy eddig. Ma találkoztam a nyákdugómmal is, de ugye ez se jelent semmi biztosat. Kedden lesz az indítás, hétfőn pontosítunk a dokival. Szerdán már én is babázhatok, ha minden rendben megy :D
Vendég
 


Judit,
Na végül mégis szép sorban szülünk meg, mindjárt babázhatunk így vagy úgy :wink: Nálatok hogyan indítják?
Vendég
 


Pandus,
kedd??? akkor egyszerre lesz Judittal!!!
de jó, tényleg mindjárt babázhattok!!! :D
ma nem volt szó az apás szülésről??

Kép
fendike
 
 


Huha Lányok!

Ti még mindig egyben?

Nem is értem... :wink: :lol: :lol:

Ez a kiscsajszi és kisfiú nem sietik el a dolgokat! :lol: :lol:

Pandácska!
Egész egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire aggódtam érted amikor 26 hetes voltál. Csak arra tudtam gondolni, hogy bírjátok ki egybne még 10 hétig.
Aztán tessék. 41 hét lesz belőle. :lol:

Bár ha ma elment a nyákdugód, lehet a DuDorka nem várja meg a keddi indítást! :lol: :lol: :lol:

Apát csempészd be a szülőszobára. :lol:

Jucmuc!
A takarítás is jó megoldás??? Hátha hátha! :)

Fanni!
Gratulálok! :)

Most ennyi vagyok. Jók legyetek. Holnap egész nap a net mellett fogok ülni. :shock: :lol: :lol:
Vendég
 


Megyünk a kórházba majd jelentkezem!
Vendég
 


Pandácska!

Jujj, szerintem már csak én kuvikolok itt, de én drukkolok a többiek helyett is ezerrel!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


PAndus na végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++remeélm mostanra már megvan Dórika!

Jucmuc?
Vendég
 


Pandus :D :D :D

Ilyen gyönyörű napfényes reggelre ébredni :D

Szorítok!!!

Bár, ha 1 körül indultatok, és tuti 1-2 ujjnyi tágulással érkeztél (ennyi homeos bogyó és fájás után), akkor talán már világra is hoztad Dórikát :D Akinek nem kellett 1 nappal a névnapja előtt megszületnie :wink:

Várom a híreket nagggggggggggggyyyyyyyyyyyyyyyon!!!!

Véda
Vendég
 


Pandus!!!!!!!!!!
Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!Szorítok nagyon! :P :P

Kép

Kép
donika
 
 


sms-t még nem kaptam Pandustól, de nagyon drukkolok nekik :)

este még akartam neki írni, hogy nálam a nyákdugó távozása és a fiúk születése között pár óra :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


De izgi :P :P :P
Orsi :P Írj egyből, ha tudsz valamit!!!
Hajrá Pandus és Dórika... no meg Apuci :wink:

Fendike :P
Viszket nagyon, bizti a hangya :D

Judit :P
Nevetnék, ha Davide is ma akarna megszületni 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Na, végre Pandus, hú remélem összejött az apás szülés!!!!
Orsi, várjuk a híreket, még mindig semmi?!?!????? :D

Kép
fendike
 
 


Orsi! :D
Várjuk a híreket, juj, de izgi!
Érdekes ez a nyákdugó, vkinek 1-2 héttel korábban távozik, vkinek viszont a szülés előtt néhány órával! Akkor ez csak egy jel, hogy közeledik a szülés, és jobban kell figyelni minden fájásra?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :P
Lécci-lécci tegyél fel babaszoba képet! Esetleg poci fotót is, hiszen Nálad is ez már lényegében a finish állapot!

Fendike :P
Nálatok mikorra lesz kész a kisszoba?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jujjjj!Panda! :D Nagyon drukkolok, remélem összejött az Apás szülés! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Fanni,
hát ezen a héten várom a bútor érkezését és a tapétát, függönyt is
ezekkel persze még dolog van, de 2 héten belül szeretném szinte teljesen készen tudni, olyaaan jó lenne már látni, többi dolog nagyrészt megvan, csak rendezgetni, pakolgatni kell
képet teszek majd mindenképp!!!

Donika, tényleg várjuk a képeket!!!!

Kép
fendike
 
 


donika írta:Akkor ez csak egy jel, hogy közeledik a szülés, és jobban kell figyelni minden fájásra?

csak és kizárólag annyit jelent, hogy a belső méhszáj is kezd kinyílni. De ettől még van aki heteket kihúz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Donika:
Nálunk a házassági anyakönyvi kivonat nem lehet régebbi 30 napnál. Még én is ezután fogom intézni. Jucmuc és Pandácska után Te meg én következünk vagy van még közben valaki?

Fanni:
A calcium a csípésekre is szuper. Sőtt vékonyan bekenheted Fenistil-géllel. Jót mosolyogtam a férjed mondásán.

Jucmuc:
Hát nem semmi ez a Davide. Milyen jól érzi magát odabent. Szorítok neked!!

Fendike:
Nállatok nem 30 napnál ne régebbi kell? Nálunk a védőnők körlevélbe kapták a 30 napost.

Pandácska: Nagyon szorítok!!!!! Remélem Apa veletek lehet!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


nyuszipuncs írta:Nálunk a védőnők körlevélbe kapták a 30 napost.

én nem tudok arról, hogy változott volna a családjogi tv., de megnézem. szerintem még mindig a 300 nap a hatályos ha férjezett az anya.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, amúgy ezt a házassági anyakönyv ikivonatot azért nem eszik annyira forrón. Nem kell a szülésre lobogtatni, elég ha apa beszerzi a baba születése után. Az anyakönyvezéshez kell, az meg úgyis csak a 2-4. napon történik ált. meg.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi!
Persze 300 napnál nem régebbi kell!

Orsi!
Ja, értem!

Akkor a szoba képek, még egy kicsit üres, a pelenkázó lap sincs még a helyén, de nagyjából ilyen:

Kép

Kép

Kép

ilyen a másik fal:
Kép

Kép

Kép
donika
 
 


Nyuszi!
Igen, közeledik a mi időnk! :lol: Hogy vagy, poci keményedés?

Kép

Kép
donika
 
 


Nyuszi,
30 nap van együttélésnél én úgy tudom, házasságnál 300!!
bár védőnővel, dokival erről nem beszéltem, csak netről informálódtam, remélem 300, nem akarok ezzel foglalkozni a továbbiakban...
Igen!!! Mostmár majd Ti jöttök Donikával!!!

Donika,
nagyon szép, meleg hangulatú a szoba!!!!
az tudatos, hogy akár kislánynak is jó lenne??? mi eléggé rámentünk a kékre, már rájöttem, hogy ez nem annyira praktikus ha esetleg jönne majd egy kislány... :oops:
enyém nem lesz ilyen babás sztem, majd jövök a képekkel... :D

Kép
fendike
 
 


Donika :P
Gyönyörű Zsombor baba szobája!!! Ízléses és praktikus! Gratulálok! A szőnyeget mond meg lécci hol vetted!

Nyuszikám :P
Te is teszel majd fel szobaképet? S pocit?
Szabad fenisztilezni? Ebben nem vagyok bizti, mert a csípés pont a pocimon van. De talán már múlik, 1-2 nap és már nem fog viszketni :D

Orsi :P
Semmi hír???

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika: Én 30 napot írtam.Nagyon szép a babaszoba. A képek festve vannak? Ügyesek vagytok. Köszi jól vagyok . keményedések változatlanok. Pénteken volt ujjab vérvételem jó volna ha a laborom is jobb lenne mint az előző. Te hogy vagy?


Orsi:
Nálunk a 30 napot szajkózzák akkor nem értem hogy miért.
Muszáj leszek az orvosomtol megkérdezni.

Fendike:
Köszi. Tiszta furi hogy lassan itt a mi időnk is.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni:
Ha majd készlesz nálunk is a szoba akkor majd teszek fel
én is. Pociképet 2 hete tettem fel azóta nem csináltunk másikat . Majd a vége előtt akarok ujjabb pocis képet csinálni.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni:
A Fenistilböl csak a cseppek leírását adja ki a gél-ét nem. De a párod Orvos ő biztos tudja.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: