Új privát üzeneted érkezett!

Boni :P
Jól látható nagyon az integetés :P
Ma különben is UH szakértővé váltam :lol:

Kisfóka :P
Köszönjük!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


kisfóka írta:Lányok!
Kérek szépen még ötleteket, hol nézzünk babakocsit, Lafi mondott már egy honlap címet, ami tetszik, és oda el is fogunk menni! De mééééég szeretnék! :)

www.recontra.hu
itt vannak a pierre cardin kocsik, a quinnyk és a maxi-cosik.
nagyon más ötletem nekem sincs.

neten érdemes körbenézni, és utána aszerint menni, hogy Mo-n ki forgalmazza azt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni !Hát ennyi idő alatt! :lol:
Vendég
 

 
 

Orsi!

Köszi szépen!!!!! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Boni!

Neked is gratula az eredményekhez és a képhez, nagyon aranyos! Én is látom az integetést! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Voltunk ctg-n minden rendben, vannak szép fájások. Most megyek aludni, mert holnap reggel megint mehetek ctg-re meg uh-ra. Ez a rohangálás viszont borzalmas :?
Kép
Vendég
 


Fanni!

HATALMAS ÖLELÉS NEKED ÉS A FIAIDNAK!GRATULÁLOK!

Szép neveket választottatok!

Andi
Kép
aanda
 
 


Szép Jó reggelt!

PAndácska drukk a mai CTG hez is! Kitartás! mi van a "szülőszoba zárral"?

Jucmuc DAvide naggyon jól érzi magát anya pociban. most már azért jöhetne!

http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/i ... ?cPath=357

http://www.babyexpress.hu/index.php

http://www.babadiszkont.hu/4funk.html

http://www.csaladinet.hu/kisokos/babako ... kak_araik/

http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=12

http://www.helimexbaby.com/

bocsi a sok linkért, de szerintem ezek jó oldalak! :oops:
Vendég
 


Andi :P
Köszönöm szépen!
Az egyik névvel stimmelünk :wink:

Pandus :P
Részleteket kérünk! Van esély rá, hogy múlik a járvány akár napokon belül, nálunk ma reggel mínusz van!!! Hogy vagy ma?

Judit?

Szia korán kelő Boni :P

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Vendég
 


Szia koránkelő FAnni! :lol:
Vendég
 


Boni :P
Nagyon jó linkeket tettél fel! Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit elvesztem, a rengeteg sok munkámban. sajnos egész héten dolgoztam és estére persze bezuhantam az ágyikóba.
Még olvasgatni sem volt erőm.
Nem gondoltam, hogy így ele lehet fáradni :shock: !
Imádom a munkámat és soha nem éreztem még, hogy ennyire elegem van belőle. Most elég volt egy darabig!

Nagyon jók a linkek! Én is köszönöm, nézegetjük már mi is a babkocsikat!

Orsi,

Neked milyen volt? Melyik típust tartod a legjobbnak, legpraktikusabbnak ikreknek?
Érdemes egy mélyebbet venni először, utána sportot, vagy létezik olyan is, amelyik a nyári babáknak a kezdetektől jó?

Panda, Jucmuc!

Csak csodálkozom és egyre tágabbra nyitom (az amúy is óriás szemeimet), hogy ti még mindig együtt!
Remélem minden úgy alakul, ahogy terveztétek! Nagyon szorítok!

Fanni!!!!!!!!!!!!

Voltál 4D-n!!!! :lol:
Jó, hogy nem bírtad ki a 18. hétig! Annyira szépek, és fiúk!!!!! Megőrülök! :D
Ezek aztán szuper hírek! Gondolom a felhőkben jársz, Te fiús Anyuka :lol:

Donika,

a módszeredet én is átveszem. Beszélek a lurkókkal a következő uth előtt. Hátha úgy fekszenek majd, hogy egyértelműen meghatározható a nemük.

A babszobák engem is nagyon érdekelnek! Ha van képetek, rakjatok fel légy'sz!

Kép
viri8
 
 


Fanni :lol:
Hát...én meg sem lepődtem, annyira 2 fiúcskát éreztem már hetek óta :wink:
GYÖNYÖRŰEK!!!
Milán és Márk...
Köszönöm, hogy számon tartottad a kérésemet. Most ízlelgetem a nevüket... Annyira szépen látszik az arcuk, főleg Márknak!
Pár nap múlva, ha érzed majd a mocorgásukat, még nyugodtabb és boldogabb leszel. Ez lesz a legerősebb fájdalomcsillapító :wink:

Boni :D
GYÖNYÖRŰSÉGES a kicsi lányod!!! És szépek a méretei. Gondolom, te is repesel :D

Viri :D
Jó, hogy jöttél. Hiányoztál :wink:
Ne dolgozz túl sokat.
Nekem is sok volt már az utóbbi hetekben, ráadásul év eleje, statisztikák, stb, és eléggé kifáradtam. Ilyenkor a pocim is többet keményedett :( Viszont már csak 2 hetet vagyok, és utána jobban tudok majd RÁ is koncentrálni!!!

Pandus :D
Hát, ennnyi ideig egyben maradni :roll: Ezt sosem gondoltam volna. Főleg, mikor jan. elején írtad, hogy már nincs gyógyszer, és rögtön érezted a keményedéseket. Aztán tessék... Dórika most már csak a zárlat feloldására vár. Okos kislány.

Jucmuc :D
NA???????????????
Végülis mennyit tágultál? Ha a nyákdugó elment, biztos van az már 1 ujjnyi is. Mikor indítják, ha nem történik semmi?

Véda
Vendég
 


Bonikó!
Gratulálok, tényleg látszik, ahogy integet! :D

Kisfóka! :D
Még itt is megnézheted: www.bababorse.hu

Petitpois! :D
Elfelejtettem kérdezni, Te hogy vagy? Munkát csökkentetted?

Viri!
Érdemes beszélni velük, nagyon szófogadóak tudnak lenni! :lol:

Jucmuc!
Drukk a mai vizsgálathoz, kivi vagyok mi lesz! :lol:

Pandus!
Neked is drukk a mai ctg-hez!

Lányok!
Most már tényleg nem érdemes magnéziumot szedni? Esténként azért szoktam keményedni, akkor se?

Kép

Kép
donika
 
 



Kép

Kép
donika
 
 


Véda,

Igazából már táppénzen vagyok, csak kellett a segítség! Biztosan őrültnek tartotok, ugyanis csak "szerelemből" segítek (egy fillért sem kapok érte) :?

De jutalmul elutazunk hétvégén. Igaz "csak" a párom szüleihez (250 km), de ott legalább pihenni fogok. Minden kívánságomat teljesíti a párom anyukája, mióta az ikrek a pocakomban lapulnak :lol:

De jó, hogy meggyógyult a nagy lányod! Te nem kaptad el?

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Már nekem is hiányzotál! Én már ha terveztem volna sem tudnék dolgozni. Szinte minden kaja után rosszul leszek, bár tényleg függ az adagtól. Ha keveset eszem, rövidebb ideig tart. Tegnap pont odaértem 10-re a 4D-re, de csak mert nagyon jó volt a forgalom...
Meddig muszáj dolgozz még?
Mikor mész következő UH-ra? Nagyon kíváncsi vagyok a babáid nemére! (Tegnap voltam bent a Kaáliban, írok privit!)
Először meglepett a 2 fiú híre, de már csak az előnyét látom és igen, nagyon boldog vagyok! :P

Véda :P
Te tényleg fiúkat mondtál :) Teszek fel még 1 képet Milánról, itt az arca jobban látszik. Ő nem Apás... talán rám hasonlít, de azért ezt még nem tudom annyira egyértelműen, mint Márknál. Szerintem amúgy lányosabb arca van, mint Márknak, de ő az, akire 100%-ra mondták, hogy fiú :lol:
Igen, a mozgást nagyon várom!
Jó, hogy Te is abbahagyod a munkát lassan :D

Milán baba
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


véda d. írta:Fanni :lol:


Boni :D
GYÖNYÖRŰSÉGES a kicsi lányod!!! És szépek a méretei. Gondolom, te is repesel :D






Véda


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: TE tudsz valamit!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni!hát hatalmas gratula a fiaidhoz.szépek ám már most nagyon.
Apa is ott volt?Büszke mi?
Na neked nagyon jó lesz,ennyi férfi fog kényesztetni...........
Majd huzd ki magad ennyi pasi mellett.


Panda!gyere mesélj!mi hírek vannak?

Jucmuc?rólad?mit lehet tudni?Bébike?

Lafi!gyere,mondj már valamit az édes kisfiadról.mibe vitted ki előszőr sétálni?

Véda? :lol: :lol: jol vagytok?

Kép
csiperke
 
 


Csipi :P
Apa végig vigyorgott és közölte, hogy drágám, van egy rossz hírem. Még egyszer kell majd szülj. Egy kislányt :lol:
Különben persze hogy dagad a büszkeségtől!
Anyukám is azt mondta, hogy engem 3 férfi fog kényeztetni :lol:

Hogy van Orsi?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P
Ez tetszik, úgy leszel, mint Orsi, visszamész még egy beültire, és lesz egy hugicájuk is a fiúknak! :lol: :lol: Jól emlékszem, hogy ment fagyiba is, ugye?

Kép

Kép
donika
 
 


Hali lanyok,


Boniko,
nagyon aranyos a picike,szerintem is jol kiveheto :lol:

Pandus,Jucmuc,
megy tovabbra is a drukk nektek+++++

Donika,
koszi aranyos vagy,a munkat sajnos egyenlore nem tudom csokkenteni mert a kollega meg mindig nyaral.Kemeny volt ez a het..
Raadasul ma reggel torokfajasra ebredtem be vagyok rekedve :(

Jo hir viszont hogy ma este erkezik a hugom.Mar ugy varom...

Lanyok,
nektek is megvaltozott a baba mozgasa?Eddig nagy puklikat csinalt a hasamon most viszont inkabb csak alul erzem finoman mocorgni.Gondolom mar nincs olyan sok helye.......

Kép
petitpois
 
 


Én is kérdez.
Olyan érzésem van a hüvelyemben, minha lefelé húznák... vagy mintha 2 órát szerelmeskedtem volna. Napok óta tart.
Ez is normális? :shock:
Köszi... ha tudtok segíteni!

Donika :P
Nincs kizárva, de szerintem nekünk egy spontán kislányunk lesz, amikor nem is tervezzük :wink: Igen, van 2 blaszto fagyibabánk :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

Hüvelyi ügyben sajna nem tudok segíteni :) Nekem csak a pocim feszül állandóan.

Érdekes, de én is úgy gondolom, hogy az ikrek után lesz egy spontán babánk :D

Petitpois,

a kollégád helyed, neked kellenne pihizned!

Boniko,

szerintem is jól kivehető a babó, igaz én néztem egy ideig
:D

Kép
viri8
 
 


Boni :D

Edes a kicsi Boni! :D :D

Fanni :D

Viri :D

Köszönöm szepen, :D kedves vagy! :D

Veda :D

Ma is voltunk, de csak ctg volt az en dokim mütöben volt, aki pedig nezte a ctg eredmenyet nem nezte tagultam-e. Holnap is megyünk reggel, szerencsere ez a doktornö megnyugtatott, hogy ha a hetvegen nem törtenik semmi hetfön legkesöbb kedden bent fognak... :D
Tegnap nagyon hasmenesem volt, fajdogalok is de ez meg nem az igazi. Szerintem tagultam biztos. Legalabbis ugy erzem.

Donika :D

Köszi!! :D :D En mar nem szedem több mint egy hete. :D :D

Csipi :D

Meg mindig csak varok csak varok csak varok...... :lol: :lol: :lol:
De amugy Davide jol van! Söt tul jol! :lol: :lol: 8)

Petitpois :D

Köszke!!! :lol: :lol: :lol: Remelem mulik a torokfajasod! :D

Kepzeljetek ma megint lattam egy gyönyörüseges ma született kisfiut, Enriconak hivjak, aze' a la'nye' akivel szerdan összebaratkoztam es velem egyidös terhes (volt). Tegnap este 11-kor kezdödtek a fajasai, 3-kor bementek a korhazba, 5.30-kor megvolt a baba. Olyan jo volt latni! :D

Szep napot mindenkinek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni,

Nagyon szepen latszik Milanka! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Petitpois, ez normális, egyre kvesebb helye van.

Donia, SEMMIT se vegyél be, 36. héttől nuku méhlazító, ha baba világra akar jönni, jöhet, 36. héttől nem kell semmit sem szedned max a homeos bogyókat szülésre, tejre.

Csipi, bentről kifelé haladva: pelus :lol: , body, rugi, kesztyű, zokni, kötött rugi, satyek, meleg bélelt nadrágos bundazsák és végül téli bundazsák.Na ezt akkor amikor esett a hó.Most meg a téli bundazsák kimarad, helyette takaró.Aztán már a nadrágos undazsák is kimarad és felül csak takaró.
Vendég
 


Jó reggelt!

Csiperke:
Megértem hogy fáradt vagy és remélem hogy Orsika minnél hamarabb rendbejön. Biztos nagyon édi. Van tejcsid? Jól szopik? Ha lesz Orsikárol fris képed tegyél már fel légyszi. Legalább gyönyörködünk benne.

Kisafóka:
Így igaz. Ahogy írtam mi 18 hetesen vettük at első rucit. De utána én is apródonként vásárolgattam mert ha láttam olyat ami megtettszett akkor megvettem mert majd ha később keresem nem biztos hogy lesz. Egyszerre meg egyébbként is nagyon drága bevásárolni. Mi a Bippába vettük a babakocsit de nálunk van a Brendonban és a Tégelben is.

Pandus :
Nafgyon drukkolok hogy apával együtt tudjatok szülni.
Jó pihenést.

Véda:
Nagyon örülök hogy a kislányod már jól van és hogy te is jól vagy.

Jucmuc:
Még mindig egyben vagy? Nálatok papásszülés lesz?

Fanni:
Gratulálok a fiukhoz. Nálatok férfi uralom lesz. De tudod egy a lényeg hogy egészségesek legyenek!
Örülök hogy minden rendben volt az UH-n és hogy ilyen szépen fejlődnek. Gondolom Apa örül? Nagyon édesek az UH képen

Fendike:
Szerintem hívd fel az orvosod és beszéld meg vele hogy mit szedhetel. Mielőbbi javulást nektek.

Donika:
Nagyon örülök hogy az NST-n minden rendben volt. Főleg hogy Zsombika szót is fogadott. Caulophyllumot csak gyógyszertárban lehet kapni vagy máshol is?

Boniko:
Nagyon aranyos a kis Boni baby. Ki lehet vehető a képen.

Petitpois:
Nekem még változott Krisztián mozgása. Még mindig nagyon aktív és erőseket mozog. Csak ugy domborodik a hasam a kiskezétől,lábátol. Sőtt még mindig alig alszi napközben és sokat csuklik.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lafi!
Köszi, de azért még szeretném ha 2-3 hétig bent maradna, hátha.... :)

Jucmuc!
Lehet, hogy a magnézium is visszatartotta, nem?
Drukk a holnapi vizsgálathoz! :D

Fanni!
Nekem is volt ilyen, inkább az utóbbi, a szexes dolog, pedig valójában nem volt téma! :lol: Amikor mentem vizsgálatra, mondtam is a dokinak, hogy fáj a hüvely bemenet, megvizsgált, és minden rendben volt. :wink:
Ha van folyásod, akkor azt érdemes megnézetni.

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :P
Köszönöm! Azt hittem, megint valami egyedit produkáltam 8)
Van egy kicsi, noha azt olvastam, hogy az normális. De azért mindenképp mondom a dokimnak!

Nyuszi :P
Köszi! Apa örül, igen. De ő mindig lányt szeretett volna... emészti a dolgokat, viszont nagyon büszke :wink:

Judit :P
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyuszi!
Úgy tudom csak gyógyszertárban lehet kapni homeos dolgokat.

Fanni!
Igen, terhesség alatt a legtöbb kismamának van folyása, ami a terhesség előrehaladtával növekedhet is, de azért érdemes megnézetni! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni: Én is éreztem és érzek is olyat de amikor rákérdeztem a dokimtól atz mondta hogy a gát alakul és felkészül a szülésre. Meg a méh növekedési súlya miatt is lehet érezni.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Donika: Köszi akkor majd én is megnézem.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi :P
Neked is köszi!
Azért remélem, én még nem készülök a szülésre :roll: :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok :P
Ennek a 4D-s felvételnek rendes dvd-n is el kellene indulni? Mert én csak zenét hallok, de kép nincs :(
És még a szgép is csak betölti 15 perce...
:?:
Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika, persze, nem is azért mondtam, csak a 36, héttől már ha akar kijöhet, és ezért nem ajánlják, hogy mesterségesen beavatkozzanak a mamik!Ezt mondta a dokim ,amikor ugyanezt a kérdést feltettem neki!
Vendég
 


Sziasztok!

Mai ctg is jó annyit mondott a szülésznő, hogy mást ilyen ctg-vel már nem engednek haza de mivel nekem eddig is ilyen fájásaim voltak, így mászkálhatok nyugodtan. Volt uh és áramlást is néztek az is rendben van. Zárlat nem lesz eltörölve a napokban, de majd valamit kitalálunk :roll:
Vendég
 


fanni73 írta:Olyan érzésem van a hüvelyemben, minha lefelé húznák... vagy mintha 2 órát szerelmeskedtem volna. Napok óta tart.
Ez is normális? :shock:
Köszi... ha tudtok segíteni!

tök normális. éslesz ez még rosszabb is.
a végén én oda jutottam, hogy minden mozdulatnál nyilallt a hüvelyem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


fanni73 írta:Lányok :P
Ennek a 4D-s felvételnek rendes dvd-n is el kellene indulni? Mert én csak zenét hallok, de kép nincs :(
És még a szgép is csak betölti 15 perce...
:?:
Köszi!

elvileg le kéne, hogy játssza, de ha a szgép is bénázik vele, akkor lehet, hogy gond van a lemezzel.
Elvileg azonnal le kéne tudnia játszani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi :D

Jaja... :lol: :lol: Igen, apa's szüle's lesz na'lunk is. :D

Donika :D

Nem tudom, szerintem a napi 1 tasak mag 2 nem tarthatja vissza a szülest, de mar több mint egy hete nem iszom. Addig is csak azert mert a doki mondta. :D Szerintem egyszerüen csak ugy döntött a kisfiam, hogy va'r me'g egy kicsit... :lol: :lol: 8)

Pandacska :D

Az jo, hogy minden rendben veletek de ezt a za'rlat dolgot nagyon sajnalom! :( Jo lenne tenyleg valamit kitalalni... :?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandus :P
Nekem bíztatónak tűnt, ahogy írtad, hogy megoldjátok. Úgyhogy most már biztos, hogy valahogy Apa is bent lesz... ugye???

Davide :P
Elég a bújócskából irgum-burgum :lol:

Orsi :P
Köszönöm!
Régi önmagamhoz képest elég keveset parázom, de azért még előfordul :lol:

DVD-t végül sikerült a szgépen lejátszani, csak bénáztam egyet :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok!

Csak elköszönök a hétvégére!
Mindenkinek teljesüljön a kívánsága a hétvégén! :D

Viri

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Jó pihenést! Sok-sok alvást, fincsi kajákat :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus:
Örülök hogy a ctg-n minden rendben és bízom benne hogy kitalálnak valamit hogy apa is veletek lehessen.

Jucmuc: Davide megkéne nézni már a kinti világot!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Fanni!hát akkor Apa csak emésztgesse a dolgokat,hogy fiai lesznek,de tuti lesz lányotok is.Tudod beszéltük hogy a második baba könnyebben jön ha akar........

Boni!Neked még nem gratuláltam a bébidhez,nagyon kis édike.Olyan jó látni ezeket a képeket.

Pandus!én is azt olvastam ki,hogy megoldjátok,hogy Apa bennt legyen.a fájásokra nem mondanak semmit,Medig várnak?

Jucmuc!egyszer csak megszületik ez a kis bébi.Örökre nem maradhat bennt.

Nyuszika!nálad is hogy szalad az idő.Emlékszem még a kezdetekre.
De ha megszületik Krisztián,utánna már tényleg tali!!!!!!!!!!!!!

Lafi!Köszönöm a segítséget.Majd ebben is jó béna leszek.Mindig azt figyelem fázik-e.Ja,és a dokinő is 20-22 fokot mondott,sajnos ez még nálunk lehetetlen a panel miatt.

Pandus és Jucmuc után ki következik a szülésben?

Kép:mindjárt bénázok ha tudok: [img]http://www.babanet.hu/

tarsalgo/attachments/1201885276.1067.jpg[/img]


Kép

Kép
csiperke
 
 


Pandus!

Az egyik ismerősöm is most szült a napokban(túlhordta 10nappal)és éjszaka nem vették olyan szigorúan a zárlatot. :wink:

Csipi!

Miért lennél béna?Idővel úgyis kitapasztalod,hogy mennyi ruha kell a kis Orsikára.Senki sem született úgy,hogy már tudta.Néha fogd meg a tarkóját és ha nem hideg akkor biztosan nem fázik.
Ami nálunk bevált:bárányszőrt tettem,teszek a babakocsiba.Nagyon jól melegíti alulról Dórikát.

Mindennaposak!

Most már bújjon ki valaki,mert naponta 3x nézek be ide miattatok! :lol:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Csiperke,
Kedden megindítják, ha addig nem történik semmi.

Fanni,
Biztosnak nem biztos, de nagyon reménykedem, a szülésznőm elszánt a dologban és bízom benne.
Vendég
 


Pandácska! :)
Azt mondták az előbb a híradóban, hogy beengedik az apukákat, az apás szülésre, ha az Apuka egészséges :)
Drukkolok Nektek!!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Pandus :D
azért próbáld meg megdumálni a lányod, hogy most már nem kell bent maradnia :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: