Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk mert megyünk tovább! Majd visszaolvasok ígérem!

Voltunk uhu-n, van egy dobogó szívű pocilakónk! :lol: :lol: :lol:
Próbálok képet felrakni.
Jobb oldalt a petezsákban a felső maszatka Ő, az alsó a szikhólyag. 2 hét múlva újabb bekukk javasolt.

Este jövök még! Pussz mindenkinek és köszönöm a drukkokat!
Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


És laptető! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Halihó!

Megvolt az UH, egyelőre mindkét oldal negatív, a méhnyálkahártya 6,8 vagy 8,1 mm vastag. De ez most tök mindegy is... :) Péntek reggel 1/2 8-kor folyt.köv. A doki szerint ebből még simán lehet valami :roll: hát nem tudom, ilyen még nem volt nálam, hogy a 6. napon nem láttunk semmit :shock:

Csajok, nekem van egy betokosodott tüszőm a jobb oldalon (10*10mm), azóta, mióta a 3. inszemnél a 18 mm-es tüszőmet nem megrepesztette a szuri, hanem óriásira (29 mm) növesztette. Végülis nem tudni, hogy kibújt-e belőle a petesejt v. nem...De ez lett belőle.

A mensis görcs alkati kérdés, szerintem. A tesóm gyógyszert szed, és mégis görcsöl. Attól is függhet, milyen vastag a méhnyálkahártya. Meg hogy hogyan vannak ott belül elrendezve a dolgok. Hallottam már olyanról, hogy a csaj iszonyúan görcsölt mensikor, és egyszer autóbalesetet szenvedett. Azután már soha nem görcsölt...

Bocs, hosszú voltam :oops:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

Anyo!

Gratulálok, jól sikerült gyerek :) Kicsit eltájolódtam, valamiért én azt gondoltam, hogy holnap mentek uh-ra :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szezso!

Még simán beindulhatnak a tüszők, ez tuti! A 6. napon én még menstruálok... Drukk péntekre!

Mi febr. 14-én megyünk a Kaáliba konzultációra. Feliratkozunk a lombikos várólistára, és közben lezavarjuk a maradék 3 inszemet. Most ez a távlati terv :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


anyoooka: GRATULÁLOK!!! :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Anyooka: gratulálok!!! további szép kismamaságot!!

Szezso: szerintem is 6. nap még nagyon korai, a lényeg, h 11-13 nap között legyen szép nagy(ok)! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Anyoooo! Hű de jó minta! :wink: :lol: (Bár jó, hogy leírtad mit kell nézni, mert UH kép analfabéta vagyok!) :lol:
Gondtalan kismamiságot!

Évi! Valentin napra konzultáció, már csak jó lehet! :lol:

Én eddigi életemben 1-szer görcsöltem! Ha nem lenne vérzés én észre sem venném! Pedig remélem működöm! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Most olvastam át az előző oldala!

Évi! Épp mondtam apának, hogy sürgősen össze kell szednem magam, mert már az idei első körből csak én maradtam! :cry: Valakinek el kell kezdenie a jó sort! :wink: Igyekszem ám, igyekszem! Ha máshogy nem pszichésen már megterhesedtem! :lol:

Czinkeb! Na a felvetett probléma megoldására én is kíváncsi lennék! Hogy ki szabadul, nem szabadul, mi lesz, ha nem stb.! Valaki okos!

A betegség beágyazódás környékén jól jön ám, hogy a szervezet le legyen foglalva! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Évi!
Sajnálom a nega tesztet! A kéményseprő pedig tuti csaló volt!

Ti az én Pocimtól nem kaptok ihletet! Attól tartok! Kitartás, pár hét és teszek fel!

Monic!
Azért lehet, hogy erősebb a menszid ,mert jó vastag volt a nyálkahártyád.

Anyo!

Gratula a dibi dobizohz! Na ugye, megmondtuk, hogy minden oké lesz!!!

Vicuska!
Gratula a bűvész mutatványhoz és a tüszőkhöz!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Czinkeb,

nekem amikor minden nap UH követésre kellett mennem és a hormonjaim nem voltak renben (nagyon alacsony volt a progeszteronom) akkor pém volt, de a tüsző nem repedt ki, hanem eldeformálódott és ciszta lett belőle ami felszívódott. Ez az én tapasztalatom, ha ez segít valamit :roll:

Ebből okulva szeretnék legközelebb mindenképp tüszőrepesztő szurit kapni, mert attól félek, hogy esetleg most sem bírtak kirepedni a tüszőim, bár a progeszteronomn tökéletes.

Desviki,

köszi az aggódást, mostmár megmaradok, a mensim is lement 2,5 nap alatt, mostmár várom, hogy kezdhessem szedni a Clostit és kezdődkön a következő inszem.

Évi,

nagyon aranyos vagy, én is bíztam magamban, hátha a következő sikerül majd!
Lehet, hogy akkora bennem az empátia irántatok, hogy csak akkor leszek terhes, ha mindenki más is a topikból, tehát a feladat, hogy mindenki szíveskedjen megterhesedni! :lol:

Jó lenne, ha egy bizonyos valaki jó példát mutatna és elmúlna ez a sikertelen sorozat! (ennek a valakinek B-vel kezdődik a neve, de nem írom le, nehogy megtudja, hogy kibeszéljük a háta mögött :wink: )

Anyooka,

nagyon aranyos a pici, köszi hozzá az útmutatást, mert én sem értek egyenlőre az UH-khoz, de talán majd egyszer ha nekem is lesz ilyen képem... :wink:

Szezso,

nyugodj meg, lesznek ott tüszők! Aztán meg baba, vagy babák! Majd meglátod! :wink:

A dokimat továbbra sem tudom elérni, nagyon mérges vagyok rá :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Anyooka!
gratula!igazi sztárfotó! :lol:

Szezso!
5.napon milyen tüszőket akarsz,kedvesem? :roll: most fognak nődögélni! 8) a méhnyh hogy lehet hogy 6,... vagy 8,...? :roll:
kapsz vmi stimut? :roll:

ciszta-sárgatest-petesejt témát én se értem :oops:
Vendég
 


Anyooka: gratulálok! :lol: Látom a bébinek már esernyője is van :lol: :lol: :lol: (jobb felső sarok)

Köszi a biztatást csajok! :lol: Én érzem, hogy holnap reggel már látunk tüszőt! :lol:

Vicuska: tegnap 6. nap volt, csak hülye a vonalzóm :evil: Lehet, hogy már tegnap is volt valami, csak elbújt :-D
(A méhnyálkahártyára mintha 8,1-et mondott volna a doki, de a papíromra 6,8-at írt az asszisztens.)

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ja, stimut nem kapok.

Monic: ha jó volt a progeszteronod, akkor biztos megrepedtek a tüszőid! A repesztő az időzítés miatt is fontos! :)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!


Tegnap apával elbeszélgettünk a babvállalásról és arra jutottunk, hogy Szegeden a Kaáliban kérünk időpontot, addig amíg sorra kerülünk megcsináltatjuk a 2. inszemet.
Úgy érzem, hogy egy meddőségi központban több figyelmet kapunk majd.
Ha meg mégis sikerül az inszem akkor az időpoontot még mindig le lehet mondani.
Úgy gondolom, hogy más irányban is tájlékozódnunk kell, a Kaáliról pedig sok jót hallottam.
Persze a dokimat Pesten továbbra sem lehet elérni, épp ezért is gondolkodok a váltásban.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok,
tök fura, h 30 évesen nem tudom, h h ,,működöm,,.
amikor a dokimat hsg előtt kérdezgettem a pcos-ról és erről az egész helyzetről , mondtam neki, h szeretném megérteni, h mi történik odabent, halkan megmosolygott. azt mondta, ha szeretném érteni a dolgokat, akkor szerezzem meg az orvosi diplomát, és szerezzek v 10 év gyakorlatot és akkor nagyobb esélyem lesz. :cry:
de szerintem ilyen bonyolult dolgokat is lehet egyszerűbb módon , leegyszerűsítve magyarázni. mint a gyerekeknek a virág méhecskével a szexet, kb én ilyet szeretnék.

Monic: nem értem most a bpi sote 2 re jársz , akkor miért szegedre mentek a kaáliba? ott kevesebben vannak, és van jobb doki?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Anyoooka!

Gratulálok a babókához! :D :D :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap találtam rá erre a jó kis fórumra. Nekem hétfőn volt inszemem, úgyhogy most várjuk az eredményét.

Remélem nem gond, ha csatlakozom hozzátok! :D
i.kata
 
 


Sziasztok!

Czinkeb,

azért szeretnék Szegedre menni, mert az tőlünk 3/4 órányira van autóval, Pest pedig 2 órányira.
Annak idején azért mentem Pestre mert PCO gyanús voltam és a dokim szakértője a témának. Aztán kiderült, hogy nincs is PCO-m de én továbbra is ott maradtam.
Sokat kell utazni, ezért egyszerűbb lenne Szegedre átjárni, azt egyedül is meg tudom oldani, Pesten viszont nem szeretek vezetni, ezért mindig apát rángatom magammal.

i.kata,

üdv közöttünk, vigyázz magadra és pihenj sokat ha van rá lehetőséged!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: Köszi a kedves fogadtatást! :)

Olvasgattam a fórumot, és itt mindenki nagyon profi a témában.
Szerintetek a 8mm-es méhnyálkahártyával és 17-es tüszővel van esélyem?
i.kata
 
 


ja, és azt elfelejtettem, hogy a 3. naptól kaptam 5 ampulla Merional 75NE-t, aztán inszem előtt másfél nappal Pregnylt, most pedig Duphastont kell szednem.
i.kata
 
 


Monic: sote II-n ki a pcos profi. én az vagyok :cry: csak kivi vagyok, mert igazából elégedett vagyok a mostani dokimmal, és bírom nagyon. nem akarnék váltani, csak soha nem lehet tudni. :roll:

Kata: üdv itt!! pihizz sokat!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Üdv. i.kata! A nyálkahártya és a tüsző méret is szupi! A nyálkahártya úgy is vastagodik még és 7-8 mm-től jó! Igyál rengeteg folyadékot és egyél sok fehérjét és amennyit csak lehet pihenj!
Neked hol csinálták?

Czinkeb! Szerintem is olyan rossz, hogy nem is értjük mi zajlik bennünk! :?

Szezso! Na kivi vagyok a holnapi tüszőméretekre? :wink:

Monic! Nem lehet, hogy szabin van! Ilyenkor sok doki megy! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike: Én a Forgács Intézetben voltam. A dokim, akihez jártam, nem nagyon tőrte magát, hogy sikerüljön teherbe esnem, inkább átküldött egy másik dokihoz, aki a Forgács Intézetben dolgozik. Végülis csak jót tett velem, mert az új doki nagyon jó fej, és 1,5 év várakozás után végre történik is valami...
i.kata
 
 


Drukkolok, hogy sikeres is legyen a történés! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Czinkeb,

én nem tudtam meggyőződni a profizmusáról, mert nekem kiderült, hogy nem PCO-m van.
Hacsak azt nem vesszük, hogy 3 doki állította, hogy PCO-m van és azonnal műteni kell, ő pedig észrevette, hogy a rossz hormonjaimmal van gond.
Rendbe hozta a hormonokat és azóta sincs ciszta a petefészkemben, erre a múlt cilusban is rákérdeztem az UH-n és egyértelmű, hogy nincsnek ciszták.
Hálás vagyok neki, mert ha nem megyek el hozzá akkor feleslegesen lettem volna műtve.

De igazán akkor fog meggyőzni, ha végre babát tud csinálni nekünk :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bettike,

az inszemkor is szabin volt, ezért idegen doki csinálta.
De nem vagyunk elkésve, mert ha jövő héten megyünk hozzá akkor is még nagyon időben vagyunk.

Olvastam máshol, hogy félsz a teszteléstől, hát én is ezért nem csináltam tesztet.
Jó volt azt hinni, hogy sikerült. Aztán teszt nélkül is megtudtam, hoyg nincs baba, mert megjött. Ezt is túl lehet élni, sőt egyáltalán nem szabad letörni, hanem a következő ciklusra kell koncentrálni.

De persze nálad nem ez fog történni, mert te leszel a jó példa hozója :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


i.kata!
üdv! :lol:

Bettike!
már csak 6 nap a nagy napig :P érzel vmi extra babás tünetet? :P

Szezso!
drukk az UH-hoz! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

EGy kis segítségért jöttem hozzátok! Ti biztosan tudtok már mindent erről a témáról.
Több éves próbálkozás után sikerült a babó. Sajnos csak 21 hétig lehett velünk, súlyos csontfejlődési rendellenesség miatt meg kellett hogy szüljem. :( Ezután újra próbálkoztunk, de azóta sem sikerül a babó.
Férjem önként, szinte erőszakosan követeli tőlem, hogy intézzek neki egy spermiumvizsgálatot. Ő 7 évvel ezelőtt nagyon erős ideggyógyszereket szedett (ami sajnos problémákat is okozott a nemi életben), abbahagyta, sokára rendbe is jött. A párom saját magát hibáztatja egy kicsit most azért, hogy biztosan ő miatta történt ami történt, vagyis nagyon szeretné tudni őnála rendbe van-e minden.
Fogalmam sincs mi ennek a menete.
Háziorvos ír beutalót urulógiára, onnan irányítják az embert valahova, vagy egyenest lehet menni pl.szeged-szote andrológiára?
Most nagy infógyűjtésbe vagyok, mert Szeged és környéke jöhet szóba nálunk, Kecskemét közel lenne, de a szülési élményeim és bánásmód miatt inkább hanyagoljuk azt a helyet ameddig lehetséges.
Szerintetek létezik olyan hogyha beteg a spermium, hiába próbálkozunk mindig rendellenesség lesz a terhesség alatt. ? A spermavizsgálatnál a mozgást és a létszámot vizsgálják. Csinálnak még ezen kívül mást is? Gondolok valami féle betegség kiszűrésére, genetikára....
Szegeden tudtok valaki ajánlani?

Előre is köszönök nektek mindent!


üdv:
Nyusz
nyuszifülû
 
 


Jó reggelt!

Nyüszifülű!

A háziorvosos-urulógus kiskatona vizsgálatnál gyorsabb, ha bejelentkeztek pl. a szegedi Kaáliba, mert ott megcsinálják hamar (igaz 12-14 e Ft-ba kerül, ha jól tudom).

Emellett kereshetsz magán urulógust, aki megvizsgálja.

Genetikai kérdés
Ezt találtam hirtelen nektek:

http://www.tudakozo.hu/kereses.php?q=ge ... agnosztika

http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagnosztika/

I.KAta!
Üdv itt! Jó csapatba kerültél! :wink:
Drukk az inszemhez!

Szezsókám!
Gruppen drukk mára!
20150601134430
 
 


desviki! :) Köszönöm szépen! Már nézek is utána! :lol:
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Nem lesz inszem…..

Na, nem azért, mert nincs tüszőm :wink: hanem azért mert már 21x31 mm-es (méhnyálkahártya 7,6 mm), ami bármikor repedhet. A bal oldalon van, amit iszonyú nehéz látótérbe hozni, ezért nem láttunk 2 nappal ezelőtt semmit. Inszemet legkorábban kedden tudna csinálni a dokim, így ez a lehetőség most kiesik. Spontán babánk lesz!!! :-D

Ikata, Nyuszifülű: üdv itt! :)

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: hát ez szuper tüsző!! :shock: hogy csinálod! semmi stimu és ilyen klassz!! kicsit írigymirigyke vagyok ám!! :roll: :oops:
aztán hajtsatok bele most !! ebből babónak kell lennie! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nyuszifül!

Nekünk itt Pesten, a Forgács Intézetben csinálták a sperma vizsgálatot és 6000 Ft volt. És még aznap felhívtak az eredménnyel.
i.kata
 
 


Szezso!
Azta a gyere haza! Micsoda tüsző! Drukk a spontánhoz! Nem hiába mi ketten drukkolunk Nekted!
Aztán apának nem békét hagyni hétvégén! Gyertyázzál sokat akció után!
20150601134430
 
 


Szezsó hará spontán baba!

mi tegnap voltunk a 12.Uh-n, és kaptunk édes integetős képet! :lol:

Kép
Vendég
 


Köszönöm ! :)

Felhívtam az imént a Szegedi Szote női klinika (Semmelweis u.) vagy mi is a becsületes neve a kórházat. Nagyon kedves volt a nő akivel beszéltem, azt mondta bejelenkezés beutaló nélkül mehetünk bármikor hétköznap 8-10-ig, és bemehetek apával. :)
Csak én hüle azt nem kérdeztem meg hogy kell-e fizetni.......

Tiszta izgalom, félek egy kicsit hogy mi lessz, hogy lessz, sikerül-e............Hm..... Na egy hét múlva okosabb leszek:):)

Nyusz
nyuszifülû
 
 


Nyuszifülű!
Akkor még lesz egy telefonod!
Tudom, hogy rossz a bizonytalanság, de ha már túl lesztek a vizsgálaton, akkor még jobb lesz, mert tudjátok mi a következő lépés, ami megtehettek.

Genetikai vizsgálatra is akartok menni?
20150601134430
 
 


Boni!
Nagyon jó képű a kis Maszatotok! Egyenesen Cuki!

Mi jövő hét kedden megyünk, a párom már nagyon várja.

(Azt álmodtam, hogy fiúnk született). :oops:
20150601134430
 
 


Viki
Igen mindenféleképpen, bár azt mondta a dokim hogy Mo-on nem csinálnak olyan vizsgálatot ami alapján kideríthető a probléma ---úgy értem a kisfiam betegségével összefüggésben-. Ahol szültem azt mondták lehet még gyerek, ez bejött és kész, igaz esélyem annyira kicsi volt rá, hogy a megyeszékhelyen 10 évente van 1db ilyen rendellenesség, ugyhogy képzelhetitek. Körüldongták a dokik az uh-t, engem meg le se sz..tak, amikor meg megszületett egyedül hagytak a szülőszobán a szomszédba meg körülálták és analizálták szegénykém, merthát nem mindennap lát ilyet az ember.....
Na nem is ez a lényeg, hanem hogy ezt követően azt mondta az orvos, hogy 50%esély van arra,hogy valaha is egészséges kisbabánk legyen. Ezért is lesz még géndiagnosztika is, remélem nem nagy hercehurca végigcsinálni.
Leblokkoltam magam teljesen idegrendszerileg meg mindenhogy,depresszió és társai.....aztán mindezzel kiváltottam egy jó kis petefészek leállást! :shock: Üres volt mind kettő, mint a sivatag. Innentől a dokim meddőségről petesejtdonációról és örökbefogadásról beszélt.
Szerencsére két hónapja újra beindult clostilbegyttel, teljesen jól vagyok már szerencsére, csak a párom eredményei még a mérvadók.
Ráadásul, egy természetgyógyász mondta hogy látja a férjemen hogy betegek és lassúak a spermái, és ezért védekezzünk, mert megismétlődik a baj. ( őket hívják "látó"-nak) . Na ez is indokolja a vizsgálatot, nem nagyon hisz ilyesmiben, de azért a bogarat még jobban beültette a fülébe.
Jajj nem is tudom itt litániázok nektek, ne haragudjatok, de néha nem tudom magam türtőztetni ha rám jön az írhatnék. :)

Boniko! Cuki kis bébikétek van! :) Csodajó látni ilyen képeket! :):):)

Puszi nektek!

Nyusz
nyuszifülû
 
 


Boniko! Nagyon cuki a Pocaklakód :D

Nyuszifül: Az inszeminációnak az az egyik előny (szerintem), hogy a spermát lecentrizik, utána beleteszik valami folyadékba és az életképes kisfickók felúsznak a felszínre. Csak ezeket használják fel a megtermékenyítésnél.
i.kata
 
 


Sziasztok!

Szezso,

ez aztán a tüsző! Meglátod, hogy most spontán sikerülni fog! Lehet, hogy a leendő baba nem akar inszem-baby lenni, ezért úgy döntött, hogy önállósítja magát. :wink:

Boni,

nagyon aranyos a pici :lol:

Nyuszifülő,

szerintem amíg nincs kész minden vizsgálat ne idegeskedj, aztán ha van eredmény akkor ráértek annak függvényében elgondolkodni a továbbiakon :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A spermavizsgálatról meg annyit, hogy mi is megörültünk annak, hogy bemehetek apával mintát adni, aztán meg úgy elröhögtük az egészet, hogy jobbnak láttam kimenni és magára hagyni :lol:

Persze mostanra már van benne rutinja :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boniko: nagyon szépen integet már!!! nagyon jó kisbaba!!

Nyuszifül: nagyon sajnálom , ami veletek történt! kívánom,h mielőbb sikerüljön egy egészséges kisbaba!
Pesten van egy hely, ahova az ország egész területéről járnak génvizsgálatokra: www.gendiagnosztika.hu . Budapesten az Istenhegyi úton van. az árakat nem tudom, de egy sima kiskatona vizsgálat 6,000 , az inszem is ,,csak,, 25,000 , úgyhogy szerintem a génvizsgálat sem lehet olyan vészesen drága, és nagyon jók!!
a mintavételre én is bementem a párommal, van zuhany, wc, nyugágy, nagyon tiszta, kulturált! az eredmény a sima kiskatona vizsgálatnál 1-2 óra múlva megvolt, telefonáltak és el is postázták az eredményt. nagyon tudom őket ajánlani!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


bemenni - nem bemenni, segédkezet nyújtani nagy dilemma!
a sima kiskatonavizsgálatkor a párom egyedül ment, az inszemnél viszont bementem én is . inkább én voltam zavarban. majd a párom azt mondta, h gondoljak csak a sihederkori élményeinkre, amikor náluk otthon bezárkóztunk a fürdőbe, mert a szülei otthon voltak. onnantól kezdve , nem volt gond. :lol: és szuper eredményei lettek! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nyuszi!
Egy másik fórumon,ahol irogatok van egy kismami. Nekik is volt az első babájukkal genetikai probléma, meg is halt a pici. Most csak úgy lehetett baba, ha lombiknál konkrétan kiválasztott, egészséges spermával megtermékenyített petesejtet ültettek vissza. Tehát van Mo-on ilyen vizsgálat.
20150601134430
 
 


ÚGY NINCS KEDVEM DOLGOZNI!!!!!!!!!!! :twisted:
HAZA SZERETNÉK MENNI!!! :roll: ELMENNÉK VÁSÁROLNI, MOZIBA...!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nyuszi!

Családtervezési Tanácsadás

1148 Bp. Boglárkerék u. 3.
Tel: 363 2229

http://www.ogyei.hu/rendeles.html#gene

stenhegyi Géndiagnosztikai Centrum

http://www.gendiagnosztika.hu/[/i][/u]
20150601134430
 
 


szerintem az istenhegyi géndiagnosztika volt régen a bolgárkerék u-ban . mert egy ismerősöm régen még oda, én meg már az isthenhegyire járok 2007 márc óta!! és a recin hallottam a szlakiállításokkor, h mennyi helyről, milyen messziről is jönnek oda!
én nagyon tudom ajánlani őket!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


bocsi, megnéztem az ogyei -t , az egy másik. :oops:
de régen a géndiagnosztika is a bolgárkerékben volt!
szóval van választék bőven . valószínű sajna nagy szükség van az ilyen helyekre. :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: