Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszi a véleményeket, neo citrant nem is tudtam volna inni, mert a drága férjem elfelejtett venni.
37.8 volt este, nagyon szarul voltam, algopyrint vettem be, ma kicsit jobb, viszont rendesen fáj a torkom.
Hihetetlen, hogy sikerül tényleg 2szer elkapnom ezt a rohadt vírust!!! :x

Orsi,
örülj, hogy most síeltek, megússzátok, főleg a gyerekek ezt a fránya betegséget!!!

Kisfióka,
átérzem, az én dokim meg állandóan utazgat, most is rizikós, hogy tudok-e vele szülni, bár 38.hét körül jön haza, addig ki kell bírnunk egyben
de akit ő ajánl vagy Donika, az is biztos jó lesz, de tényleg intézd időben, hogy találj olyat aki valóban szimpatikus és megbízol benne!!!

Pandus,
hát ez tényleg nem jó hír és az az idegesítő, hogy így is bent van a vírus.. :oops:
drukkolok nektek, hogy jól süljön el, Dórika majd intézi.. :D

Donika,
én is filózom ezen, hogy pólya vagy hordozó!?!????
anyukám előbányászott régi pólyákat, gondolom a mienk volt, nagyon szépek, hagyományos csipke..., de azt tényleg nem lehet egy hordozóba betenni, igen hülyén nézne ki.. :D
ha sikerül szépen kimosnia és venni bele szivacsot, akkor nálunk pólya lesz, ha nem akkor marad a zsák+hordozó
Nektek régi pólya van vagy vennél mai trendibbet????
Jacadiban nagyon gyönyörűek vannak!! :D

Kép
fendike
 
 


Hali lanyok,


Jucmuc,
hat ez hihetetlen hogy Davide milyen jol erzi magat bent.Gondoltam hogy hazaengedtek mert nem jott az SMS :wink:
De mar tenyleg csak par nap++++

Pandus,
akkor nektek pedig drukk hogy Dorka meg maradjon kicsit+Ez tenylge durva hiszen nem az egesz csalad megy be szulni csak a ferjed..Es azert ez olyan esemeny amit nem lehet megismetelni..
Vedomaszkban sem mehet be,esetleg lefertotlenitve?

Kisfoka,

sajnalom a dokit,de biztos talalsz egy ugyanolyan jot,en is nemreg valtottam es az uj doki is nagyon kedves

Fendike,
jobbulast,te szegeny nagyon kikaptad..Remelm lazad azota nincs..Sok sok gyumolcsot egyel.En naponta kb 1 kg :shock: eszek.
Te vettel a picurnak bundazsakot?
Mert en nem,csak egy kiskabat plusz takaro es persze hordozo.Mert hat kocsival jovunk haza es ugye kotelezo....

Donika,
drukk a holnapi vizsgalathoz..

Kép
petitpois
 
 


Fendike :?
Én is 2x voltam beteg egymás után. Alighogy kijöttem az egyikből, jött a másik. Nyilván másik fajta. Undorító :(
Gyógyulj meg hamar!!! Bár nekem az a tapasztalatom, hogy szinte mindegy, beveszel-e valamit vagy sem, a lefolyása mindenkinél kb. 3-5 nap immunrendszertől függően+1 hét köhögés...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Petitpois,
köszi, láz nincs, remélem este sem lesz!! :oops:
hát igen, ha pólyában hozom el akkor valszeg a kezemben lesz hazáig, 3 utca, tudom, hogy nem szabályos, de tényleg 2percre lakunk a kórháztól...
nekem se bunda,- se lábzsákom, eldöntöttem, hogy jó idő lesz.. :D
lábzsákot csak a köv.téli szezonra veszek, mostanra azért van egy félbundás kezes-lábas nagyon fincsi anyagú vmi + takaró ha nagyon hideg lenne..

Kép
fendike
 
 


Pandus :P
Inkább dokinak kellene beöltöztetni :wink: Hátha úgy :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petipois,
Sehogy nem jöhet be. Hát kiváncsi vagyok hogy mi lesz velünk így, de most már csak azt várom, hogy itthon legyünk újra hármasban szabályok nélkül.
Vendég
 


Fanni,
köszi, aranyos vagy!!!
Hát igen én is azt figyeltem meg, hogy 5-6nap mire elmúlik és tényleg nincs rá gyógyszer. Csak tegnap annyira szarul voltam ahogy ment fel a hőm és úgy fájt a fejem, hogy muszáj volt egy algopyrint bevennem, dehát az annyira csak nem árt.. :roll:
Ráadásul nekem ez a láz ill. hőemelkedés is egy teljesen új dolog, látszik hogy 'más állapotban' vagyok, mert mióta az eszemet tudom nem volt még hőemelkedésem sem... :oops:
Te már teljesen jól vagy????
Mikor is lesz az UH????

Kép
fendike
 
 


Pandus!
Köszi, akkor mégis elkezdem. :wink:
Nem is rossz ötlet a párodat beöltöztetni vminek, mint a filmekben, pl. dr.House, még autogrammot is kérnének tőle! :lol:

Fendike!
Én a nővéremtől 'örököltem' egy rendes fehér csipkés pólyát, ő abban hozta el, igaz, nyár volt! Én is tudom, hogy kötelező a hordi, de lehet, hogy pólya lesz+fincsi takaró! Most kaptunk egy bundás kezes lábast, de 68-as, még az is számításba jöhet. Egyébként állítólag a pólyában szeretnek az újszülött babák, biztonság érzetük van. :D
Sajnálom, hogy nem vagy jól, nagyon alattomos ez az influenza, a lázzal vigyázz! Én úgy tudom, hogy rubophen is bevehető.

Petitpois!
köszi! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike :)
pólyát én sosem haszáltam, de van akinek bejön.
Autóban nem kérdése, hogy hordozó, hiszen a gyereket kresz szerint is be kell kötni, és ha baleset van és ő kézben akkor életveszélyben van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kisfóka!
Küldtem privit.

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike :)
Nem lesz lázad! Persze hogy nem árt egy algopyrin!
Én sokkal jobban vagyok, tegnap kezdődött a +1 hét köhögés. De már részben felszakadt és nem is túl gyakori, így elviselhető.
Én az előző megfázás? influenzánál? január első napjaiban voltam még lázas, 37,6-tal, különben előtte 2 éves koromban :wink:
Holnap megyünk 4D-re :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

hogyhogy holnap?
nem úgy volt, hogy febr. végén?

Kép
zsuzsi73
 
 


Pandus, miattad léptem be ide, de látom, még egyben. Drukk ezerrel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsuzsi :P
De igen, úgy volt. Viszont már 3 hete nem láttam a kicsiket... nem bírtam tovább :lol: Lehet, hogy majd elmegyek még1x :wink:

Baba :P
Épp ma jártál a fejemben, hogy régen láttalak írni!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
akkor jól emlékeztem, hogy holnap, de jóóó lesz, drukkolok, hogy mindent jól lássatok, izgis! :D

Orsi,
én nem akarok pólyát használni, csak abban hazavinni, anyukám örülne nagyon, minket is abban vitt haza...
max. abban berakom a hordozóban, majd meglátom, tényleg nagyon közel lakunk

Donika,
nekem a kezes-lábasom 56-62es, tehát sztem jó lesz az elején, abban is vihetném, de hogy a nagyszülők is örüljenek sztem pólya lesz, anyukám már mossa, nagyon lelkes... :D

Kép
fendike
 
 


Fendike :)
nálam autóval nincs "nagyon közel". Értem én anyukád, de én nem kockáztatnám a gyerekem életét, sajnos én személyesen is ismerek egy ilyen "csak a következő sarokig megyünk, nem kell bekötni a gyereket" tragédiát.
otthon is bele lehet tenni a pólyába, fényképezni úgyis akkor fogják.
Pólyával hordozóba nem tudod bekötni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni, ari vagy, de elbújtam kicsit és nincs is mit írnom.
Apa meggyógyult?
Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni!
Drukk a holnapi vizsgálathoz! :P

Fendike!
Sztem nálunk a kezes-lábas lesz. Azt hittem, hogy a bugaboo lábzsákjában el tudom hozni, de az óriási, szegény elveszik az aljában, így marad a 68-as+pléd, vagy majd még kiderül! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Donika!
Ment válasz és köszi szépen! :D

Fendike!
Remélem gyorsan meggyógyulsz!

Fanni!
De jó Neked, holnap látod a piciket, én majd 2 hét múlva, de nagyon várom. Ma úgy rudgosott délután, olyan édes volt! :D

Voltunk délután kicsit csavarogni... :oops: Nem sokat másfél órát. Néztünk babakocsit. Pierre Cardin-t, ami egész jól néz ki, de azért még nézelődünk. És nem bírtuk ki, vettünk a babának egy bodyt, lehet, hogy még korai, de ez az első ruhácska, olyan jó érzés! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Baba :P
Fogjuk rá. Köhög :? De dolgozik.
Ahogy Pandus is írta, az orvosok és nővérek jó része is betegen dolgozik... Nincs mit tenni, ennyi embert nem lehet helyettesíteni...

Kisfóka :P
Gondolom, mikor az ember már érzi a mozgást, könnyebb az UH-ra is várni. Bizony kell egy kis séta olykor :wink:
Én már akkor vettem egy bodyt, mikor még csak készültem az 5. lombikra. Szóval Te nagyon türelmes voltál :lol:

Fendike :P Donika :P
Köszi :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fendike:
Nagyon sajnálom hogy még mindig beteg vagy és remélem hogy gyorsan helyrejösz. Vigyázz magatokra nagyon.

Fanni :
Örülök hogy jobban vagy.Szorítok neked a holnapi 4D-hez!!

Kisfóka:
Én 18 hetes voltam mikor az első tipegőt megvettem mert nem tudtam ott hagyni. Te jól bírtad eddig!!

Donika:
Jól emlékszem ma mész UH-ra?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!


Fanni!jó neked,hogy mész 4D-re.Biztos élvezni fogod.Apa is megy?
Majd gyere a bébikkel.

Nyuszika!Köszi, megvagyunk,bár nagyon fáradt vagyok.Orsi sokat van fenn,nyügös is egy kicsit,meg is van fázva,doktornő ma jön ki ránézni,mi kértük,mert engem nyugtalanít a dolog.Védőnő tegnap volt kinnt,mondta hogy valószínű ezt még a kórházban szerezte,de nem tudni,az is lehet,hogy nagyon meleg volt neki a szobában.Na mindegy,remélem gyorsan kijön belőle.

Pandus!ez most akkor nagyon sz@r így,de hátha dorka tudja,és marad még egy picikét,de az a legfontosabb,hogy egészséges legyen.

Jucmuc?mi hír rólad?1-2 nap és babázhatsz.Most pihenj még,mert........... tudnak alkotni ezek a bébik.

mindenkinek szép napot.

Kép
csiperke
 
 


Fanni!
Persze, akkor már könnyebb, amikor mocorog, mert jelet ad, hogy hé itt vagyok ám! Előtteén is mindig dobogó szívvel és nagyon idegesen mentem uh-ra, hogy jól van e és minden oké e vele! De ez szerintem tök természetes! Sőt, amikor mentünk a 18.héten 4d-re, akkor rinyáltam a kocsiba, hogy csak minden rendben legyen! A férjem meg mindig mondja, hogy ugyan fejezzem már be, de könnyű azt mondani! :wink:

Csiperke!
Remélem meggyógyul a pici gyorsan!

Nyuszipuncs!
Mi úgy voltunk vele, hogy várunk még a vásárlással, de aztán rájöttünk ám, hogy ha egyszerre kellene mindent megvenni, az nagyon sok lenne. így inkább majd a ruhácskákat is szépen apránként megvesszük!

Férjem nagyon aranyos volt tegnap.Ugye én 56os bodyt vettem, erre megkérdezte, hogy ebbe biztos belefér a gyerek pelenkával együtt? :lol: Annyira édes!
Egyébként ezzel bajban vagyok, és gondolkodtam rajta, hogy összefüggésben van e a születendő gyermek hossza a szülőkével, mert mi mind a ketten 183 cm-ek vagyunk, sőt férjem magasabb is! Szerintetek?

Még egy kérdésem lenne! Pesten hol lehet babakocsikat nézni? Persze, biztos sok helyen, leírom mi miket ismerünk. Baby+Outlet a Soroksári úton, Auchanban a Kenguru Goldot, Brendon.
Ti hol vettétek a babakocsikat? Hol érdemes még megnézni?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Donika,
mi volt a dokinal?Volt Uh is?
En is a bugaboo labzsakjaban biztam hogyha nagyon hideg lesz akkor azt huzom a babara de olyan hosszu hogy tuti lecsuszna szegeny a vegebe :lol:

Fanni,
hu ez izgi mikorra mesz ma UH-ra?Talan ma megmutatjak mar magukat a kicsikek :lol:

Fendike,
en egyetertek Orsival maximalisan, hogy ha autoval meg csak ket sarokra is mesz,be kell kotni a gyerkocot.Tudom hogy a nagyszulok orulnek/nenek meg minden de a picur biztonsaga fontosabb szerintem :lol: Remelm mar jobban vagy+++

Orsi,
remelem a fiuk elvezi ka sielest.Varjuk a havas fotokat :lol:

Csiperke,
jobbulast Orsikanak

Jucmuc,Pandacska,
tessek jelentkezni :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


www.babaholmiolcson.hu mit itt vettük a babakocsit és nekem bejött.
Vendég
 


Lányok :D

Végre itt vagyok :D
Nagyon jól esett, hogy ennyien gondoltatok ránk! Köszönöm!

Lilla nagyon jól van már. Gennyes mandulagyulladása volt. Bakteriális. Grapefritmagolaj cseppeket használtunk nagy dózisban (Ökonet), és ez hihetetlenül hamar levitte a gennyet. a dr.nő alig hitt a szemének.
Én is ezt szedem minden nap. Rá van írva, hogy kismamák is szedhetik, és lehet, hogy ezért nincs semmi bajom. Pedig körülöttem rengeteg a beteg. De azért lekopogom!!!

Fanni :D
Ugyanígy voltam én is. Most, hogy már érzem, szuper! Egy kis mozgás, és egyből mosolygok, hogy ő jól van. Így könnyebben várom az UH-ot is! De az sincs már messze, mert február 6-án az orvosmhoz megyek, 9-én pedig a Hajdú dr.nőhöz 4D-re :D

Donika :D
Caulophyllumot onnantól lehet szedni, ahonnan már akár beindulhatna a szülés is. (Bár, olyat még nem hallottam, hogy valaki egy adagot bevett, és attól beindult a szülés :roll: )Szóval 35, 36, vagy 37. héttől már lehet kezdeni. Én elsőnél a 37. héttől kezdtem, és 3,5 óra latt megszültem. Most is 37. héttől kezdem majd szedni, bár bízom benne, hogy ennél hamarabb nem fogok megszülni, mert akkor nem érek be a kórházba :roll:

Pandus :(
Még a könnyem is kicsordult. Annyira sajnállak, és annyira hasonlóan gondolkodom. Mi is össze vagyunk nőve Apával. Pont a szülésnél ne lennénk együtt? Mikor erre vártunk annyi ideig, és annyi küzdelem után?
Teljesen igazad van!
Talán a folyóson együtt vajúdás még mindig jó alternatíva :oops: Én is a MÁV-ban szültem, akkor egy elég tágas, hosszű, kihalt folyósó volt a szülőszoba eéőtt. Tehát talán alkalmas erre, bár nem olyan, mint egy kis szobában ketteseben, tudom.
Nagyon szorítok, hogy minden jól alakuljon :wink:

Jucmuc :D
Te talán már babázol????????????????????????,

Véda
Vendég
 


Lányok :D

Végre itt vagyok :D
Nagyon jól esett, hogy ennyien gondoltatok ránk! Köszönöm!

Lilla nagyon jól van már. Gennyes mandulagyulladása volt. Bakteriális. Grapefritmagolaj cseppeket használtunk nagy dózisban (Ökonet), és ez hihetetlenül hamar levitte a gennyet. a dr.nő alig hitt a szemének.
Én is ezt szedem minden nap. Rá van írva, hogy kismamák is szedhetik, és lehet, hogy ezért nincs semmi bajom. Pedig körülöttem rengeteg a beteg. De azért lekopogom!!!

Fanni :D
Ugyanígy voltam én is. Most, hogy már érzem, szuper! Egy kis mozgás, és egyből mosolygok, hogy ő jól van. Így könnyebben várom az UH-ot is! De az sincs már messze, mert február 6-án az orvosmhoz megyek, 9-én pedig a Hajdú dr.nőhöz 4D-re :D

Donika :D
Caulophyllumot onnantól lehet szedni, ahonnan már akár beindulhatna a szülés is. (Bár, olyat még nem hallottam, hogy valaki egy adagot bevett, és attól beindult a szülés :roll: )Szóval 35, 36, vagy 37. héttől már lehet kezdeni. Én elsőnél a 37. héttől kezdtem, és 3,5 óra latt megszültem. Most is 37. héttől kezdem majd szedni, bár bízom benne, hogy ennél hamarabb nem fogok megszülni, mert akkor nem érek be a kórházba :roll:

Pandus :(
Még a könnyem is kicsordult. Annyira sajnállak, és annyira hasonlóan gondolkodom. Mi is össze vagyunk nőve Apával. Pont a szülésnél ne lennénk együtt? Mikor erre vártunk annyi ideig, és annyi küzdelem után?
Teljesen igazad van!
Talán a folyóson együtt vajúdás még mindig jó alternatíva :oops: Én is a MÁV-ban szültem, akkor egy elég tágas, hosszű, kihalt folyósó volt a szülőszoba eéőtt. Tehát talán alkalmas erre, bár nem olyan, mint egy kis szobában ketteseben, tudom.
Nagyon szorítok, hogy minden jól alakuljon :wink:

Jucmuc :D
Te talán már babázol????????????????????????,

Véda
Vendég
 


Véda,
Folyosó kizárva, nem teszem ki oda a lábam tudnék mesélni, hogy mit láttam már ott. Bízom benne, hogy ma este úgy fogad a szüésznőm, hogy lehet apás szülés! Remény hal meg utoljára :roll:
Vendég
 


Lafi!
Köszi szépen, már meg is néztem és tetszik egy pár. Hétvégén megyünk anyumékhoz, lehet hogy elnézünk ide, még egyenlóre csak tájékozódni, de tényleg van, ami tetszik és az ára is elfogadható! :)

Véda!
Örülök, hogy a kislányod már jobban van! :)

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Halika!

Na kijött a doktornő,és mondta hogy nincs komoly baja,eltart majd jó 10-14 napig is ez a dolog,szívjuk az orrát,csepegtessünk.

annak örülök,hogy nem hallott semmit a tüdeje felett.ez aggasztott,de most megnyugodtam.

Panda!nagyon remélem hogy jó híreket kapsz ma a szülésznőtől.Van rá esély?Mondták?
Egyébként hogy vagy?Pici lány?

Jucmuc!Csak nem????????? :roll: :shock: :shock:

Kép
csiperke
 
 


Pandus :D
Reméelem, este már ezzel fogad a szülésznőd!!! Nagyon szorítok!!!
Miért, mit láttál :roll:

Babaholmi: én az apránként vásárlás híve vagyok. Szerintem, csodás érzés minden héten venni valami kis rucit, vagy törlőkendőt, ezt-azt. Én az elsőt ennél a babánál a 2. UH után vettem valamikor novemberben. Olyan 8-9 hetes lehettem. Egy pihe-puha kis sapka volt. Fiús :oops:
Azóta már vettem bodykat, 1-2 rugit, de mindenből uniszexet. Viszont jövő héten már szeretnék kifejezetten csajszis, vagy fiús holmikat venni a 4D után.
Továbbra is fiút érzek. Egy Csabit :roll:

Fanni :D
Naggggggggyon várunk az UH képekkel!!!

Véda
Vendég
 


Petitpois :D

Hat iegn, most mar tenyleg csak napok kerdese... :lol:

Pandus :D

Nagyon sajnalom, hogy nem akarjak beengedni a ferjedet, remelem ma estere mar valtozik a helyzet! Huu nagyon kilennek en is...

Csipike :D

Köszi megvagyok, :D van egy csomo 'tünetem' de en ma'r nem dölök be semminek csak a kemeny rendszeres fajasoknak! :lol: :lol:
Sajnalom, hogy Orsi baba megfazott, remelem hamar tullesz rajta! :P Azert jo, hogy megy a dokinö, megnyugtato neked is! :D
Most olvasom, hogy ma'r volt is kint a dokinenei! :D :D

Veda :D

Jaj de jo, hogy meggyogyult a kis Lilla! :D Szoritok, hogy Lillanak kisöcsije legyen, egy kis Csabika! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Gyors önző sorok:
2 fiunk lesz :P :P
Na jó, az egyik csak 90%, de a másik 100%, hogy fiú :D
Bevallom, nem erre számítottam, de nagyon örülök! Hja, az egyik tiszta Apja! Próbálok majd képet is.
Genesis-ben voltunk. 2 órán keresztül!!! nézhettük a kicsiket! Egyszerűen tökéletesek! Az egyik egy sajtkukac, a másik nyugisabb. Folyton verekednek :lol:
Szép, méretesek, majd' 11 cm+ a lábuk. Az egyik talán kicsit nagyobb. Egyik dagibb, 170 g, a másik 119 g.
Cukorfalatkák! Imádom őket!!!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni Drága!

Nagyon nagyon gratulálok! A 90%-os baba még lehet kislány! :wink:
Mi is ott voltunk a 18. héten a Genesisben, és 1 órán keresztül néztük a kislányunkat! Nagyon szuper volt! :D
Ha már most verekednek mi lesz később? :lol:

Jucmuc!
Még mindig egyben.... :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni,
jaj de jó, nagyon gratulálok, lényeg hogy minden rendben velük!!!
jó lesz az a két fiú, istenien eljátszanak egymással és hagyják a mamit pihenni... :D
Apa mit szólt?????

Judit,
mostmár kívánom a jó erős fájásokat!!! :D

Lányok,
szerintetek kalmopyrint sem lehet szedni???
semmit nem aludtam olyan szarul voltam, végül bevettem egy fél algopyrint, de nem sokat segített... :oops: torkom, fejem készen van!

Kép
fendike
 
 


"A" babánk (Védának: Milán :P )
Kép

Fejecske jobbról, fejtető látszik. Kéz a bal fül mellett, lábacskák balra keresztben! Ő a biztosan fiú! És örökmozgó! (A kép felső 1/3-a lényegtelen!)

"B" babánk (Védának: Márk :P )
Kép

Ő tiszta Apja, de komolyan! Így szerintem szintén fiú!
Ő tisztán kivehető, de azért jobbra néz, kezecske állat vakarássza.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
gratulálok a 2 fiúhoz!!!!

Fendike :)
Kalmopyrint egyáltalán nem lehet, az totál tiltólistás az én tudomásom szerint. Egész algopyrin mehet, napi 3.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
köszi, vhogy sejtettem, akkor maradok az algonál, mostmár csak javulok... :?

Fanni,
nagyon cukik és a nevek is jók, Márkon én is gondolkoztam... :D

Kép
fendike
 
 


Kisfóka :P
Annak is megvan a maga bája! Legalább nem az én fejemet verik :lol: Igaz, Orsi? :wink:

Fendike :P
Köszi! Apa szóhoz sem jutott. Végig mosolygott -és krahácsolt szegény-, de nagyon büszke volt :wink:

Véda :P
De jó, hogy meggyógyultatok! Csabi 4D fotóját is nagyon várjuk! (Csak nagyon zárójelben én 2 kislányt éreztem :lol: )

Pandus :?
Szorítok, hogy minden jól alakuljon, s hátha Apa is valahogy bemehet...

Judit :P
Drukkolok nagyon!

Csipike :P
Orsikának jobbulást!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Gratulálok a két kukacoshoz :lol: Én is 15+3 voltam amikor megtudtam hogy kislány, szintén a Genesisben :wink:
Vendég
 


Fanni :D

Gyönyörüek a baba'id! :D :D Nagyon örülök a boldogsa'godnak! :D

Fendike :D

Köszönöm! :D Dra'ga vagy! :D :D

Kisfoka :D

Jaja... :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Köszi Fanni! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


FAnni, nagyon szépek a babáitok!Gratulálok!!!!
Vendég
 


Fanni! :P :P
Jaj, de jó, gratulálok, mind a kettő nagyon szép, csodálatos érzés lehetett!
Kép

Nyuszi, Petitpois!
Ma NST-n voltam, rendben volt minden, előtte beszéltem Zsombikával, hogy ne aludjon, és így is volt, mozgott szépen, gyorsan végeztünk! :D
Hétfőn megyek a dokimhoz, ott lesz uh.

Fendike!
Jobbulást kívánok, a homeopátiás dolgokat szeded?

Véda! :D
Köszi, ma a szülésznőt is megkérdeztem, és a 37. héttől javasolja, szóval holnaptól szedem!
Örülök, hogy jobban van Lilla, a grapefritmagolaj cseppeket már én is hallottam, hogy nagyon jó! Ti mikor mentek uh-ra?

Kisfóka!
Örülök, hogy segíthettem! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni :lol: ,
jaj de kis helyesek,nagyon nagyon orulok nektek, itt vigyorgok :lol: :lol: Es szuperek a nevek is :lol:

Donika,
orulok hogy Zsomborka ilyen jo fiu :lol:

Kép
petitpois
 
 


Pandus, Judit, Lafi, Donika, Petitpois :P
Köszönjük :D
Őszintén szólva én nem is reméltem, hogy ilyen jól fognak látszódni és azt sem, hogy a nemüket is szinte biztosra vehetjük :shock:
Máris átállt az agyam fiús Anyukára :lol: Meglepő, de egész könnyen megy :roll:

Akinél már van babaszoba és még nem láttuk, kééééérjük szépen! :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fannikám! :D
Nagyon gratulálok Milán és Márk babához! Nagyon aranyosak!!!!

Donika!
Gratulálok az Nst-hez, hogy jól viselkedett Zsombor!

Fendike!
Jobbulást!

Lányok!
Kérek szépen még ötleteket, hol nézzünk babakocsit, Lafi mondott már egy honlap címet, ami tetszik, és oda el is fogunk menni! De mééééég szeretnék! :)

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Megjöttem lányok!

annyira kis cukorfalat volt babyBoni!Képzeljétek csak úgy ficánkolt, de amikor a doktorbácsi meg akarta nézni a tarkóredőt, nem akart megfordulni.

Utána pedig mondtam, hoyg kérek képet Apának, erre elkezdett integetni! nagyon megható volt, ezt láthatjátok a képen, ha számotokra kivehető!

CRL 51mm BPD 22 mm NT 2mm

Kép


FAnni gratulálok! Nagyon édesek, és igen, én is látom Apa vonásait! :wink:
Vendég
 


Pandus++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


fanni73 írta: :lol: Igaz, Orsi? :wink:

van benne igazság :wink: :lol:
de az enyémek azt tudom mondani, hogy jó tesók. Persze, vannak viták, de semmi extra, nagy verekedések sincsenek, és imádják egymást.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: