Új privát üzeneted érkezett!

Heni
Nagyon ari vagy, köszönöm!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Szisztok!

Jaj, annyira megnyugtató volt, hogy ennyien írtatok és lelkileg kicsit fel is töltődtemKép.

Manó:
azért tényleg megnyugtató, hogy Emma is ilyen volt "picinek", bizom benne, hogy azért később náluk is el fog múlni. habár este nagyon jó érzés mikor a hasamon merül álomba, de lassan majd az ágyikót is meg kéne szokni.

Beu: nálatok a cicin elalvás hogyan működött? Utánna nem büfiztetek?Ugyanis Robó sokszor elalszik a cicin, de büfizéskor egyből kipattanka a szemei, erre is kéne megoldást találni.
Lőrinc fotói nagyon édesekKép.

Sofka: Marci is ilyen lehetett mint RobóKép, azért tényleg jü, hogy nem csak nálunk ilyen a helyzetKép.
Ha sikerül kendőt venned, írd meg légyszi melyiket válsaztottátok. köszi.

Zsuzsi74: remélem ma már pihizel Kép

Norka: Jázi csuda édes, és micsoda értelmes tekintete van.Kép.Nagyon klassz a polcotok is ámKép

Virga: remélam apa már ott van veletekKép

Myssnia: Nálatok is szopin aludt el, Nekem ezzel az a gond, hogy ha nem büfizünk a végén(mert közben is sokat szoktunk), akkor később pár perc múlva ébred fel a bukásra, vagy büfire...
Nagyon édi Szilárd, remélem mielőbb meggyógyul!

Urszila: anyukádnak jobbulást , reméelm mielőbb meggyógyul . Gratula a főzőversenyhez. A híres receptet meg lehet kaparintani?Kép

Csucsuka: köszi a biztató sorokat. valójában lehet, hogy tényleg kissé maximalista vagyokKép. Amúgy ebben a dologban engem nem is zavarna egyenlőre annyira, hogy Robó rajtam alszik el, hanem inkább a párom mondogatja ( őt ugyanis ezzel riogatják a munkatársak), hogy el lesz így kényeztetve....szeritem ez még nem elkényeztetést. Bízom benne, később megszokja, hogy a kiságyban is el kell tudni alukálni és nem fog örökké a mi ágyunkban aludniKép

Heppi. boldog házassági évfordulótKépKendő
Használatról írnál majd?

Köszi mindenkinek a lelki támogatást, jólesett. Amúgy ma már szépen evett Robó, csak tegnapo volt egy kis nemeszem állapot...
mellesleg annak örülök, hogy legalábba ahasamon elalszik, mert elejében volt olyan éjszakánk, hogy még nem is tudtuk elaltani így sem. Szóval összeségében örülök, hogy megtaláltam a megfelelő pózt az elalváshozKép
A kendő használatról akinek van írna nekem pár sorban?
Jah és akét hónapos oltáskor mire kell számítani. esteleg láz felléphet?Mre ühgyeljünk?

További jó hétvégét mindenkinek.

Anita+Robó
anita77
 
 


Beu!

Szeretem ezt a Lőrinc gyereket. Kreatív, és a felnőttek által túldedózott játékot is képes felhasználni. Mikor kap már végre enni? Hánemlátodhogyéhes????!!!Kép
Mi az a profiterol???
Gyógyulófélben lévő Szilárdot is szeretem!!!
Mindenkit nagyon szeretek.
sofka
sofka
 
 

 
 

Sofka! Mi történt! Elöntöttek a szeretet lágy hullámai? Kép
Profiterol: képviselőfánkba töltött vaníliakrém, csokiöntettel: ezt csinálom én pont most, vagy fordítva, ezt csinálta Heni.
Az árkádos minitalin ettünk, íme a fotó:
http://kep.tar.hu/friss_babak/index.phtml?aid=27584011&pid=2949664

Anita! Örülök, hogy jobban evett Robó. És hidd el, minden gyerek másképp működik. Lehet, hogy ami az egyiknél elkényeztetés, az a másiknál szükséglet. Ezt csak Te tudhatod, inkább érezheted.

Myssnia! Lőrinc sem szopizik, de én nem is adok a közelébe cumit. Kicsit félek, hogy megtanulja mire való. Nem mintha bajom lenne a cumival, de ha már eddig nem szokott rá, most már ne is szokjon a puszta játék kedvéért. Szilárd nem jön rá, hogy ezt más gyerekek mire használják?Kép
beu
 
 


Sofka! Mi történt? Elöntöttek a szeretet lágy hullámai? Kép
Profiterol: képviselőfánkba töltött vaníliakrém, csokiöntettel: ezt csinálom én pont most, vagy fordítva, ezt csinálta Heni.
Az árkádos minitalin ettünk, íme a fotó:
http://kep.tar.hu/friss_babak/index.phtml?aid=27584011&pid=2949664

Anita! Örülök, hogy jobban evett Robó. És hidd el, minden gyerek másképp működik. Lehet, hogy ami az egyiknél elkényeztetés, az a másiknál szükséglet. Ezt csak Te tudhatod, inkább érezheted.

Myssnia! Lőrinc sem szopizik, de én nem is adok a közelébe cumit. Kicsit félek, hogy megtanulja mire való. Nem mintha bajom lenne a cumival, de ha már eddig nem szokott rá, most már ne is szokjon a puszta játék kedvéért. Szilárd nem jön rá, hogy ezt más gyerekek mire használják?Kép
beu
 
 


MyssniaKép

Íme a kép

Kép

Ha tetszik, elküldöm Neked postán, persze, ha megírod mailben a címedetKép

Látjátok én nem is próbálom etetni a gyereket, és ilyen éhes

Kép

Na megyekKép

Profitelot még nem sikerült lefényképeznemKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a keresztelőről! Nagyon jó volt, Dönci egy kicsit sem sírt, sőt amikor a pap a fejére cspegtette a vizet még vigyorgott is. Végül a hirtelen beköszöntött hideg miatt egész más ruhában volt, mint ahogy terveztük, de a rokonság körében így is nagy siker aratott Kép

Norka Kép
Jazi nagyon édi! Kép És a polc is szupi Kép
Fürdőgatyót az usziban vettük, ahova szeptembertől megyünk. Ott ez minden babának kötelező. Állítólag nem folyik ki a kaki belőle, bár szerintem minket ez a veszély nem fenyeget Kép

Beu!
Lőrinc továbbra is szuper édes Kép

Évi!
Petra nagyon ügyi és nagyon édi! Kép Mutattam is a kisfiamnak, neki is tetszett Kép

Myssnia!
Szilárd édes, mint mindig! Kép De jó, hogy jobban van Kép

Gombóc!
Gyógyulj meg hamar!

Heni!
Éhes gyermek nagyon édes! Kép Itt senki nem eteti a gyermekét? Kép
Autós matricából van még? Engem is érdekelne a dolog!

Ma van az 1. házassági évfordulónk!

Heppi!
Nektek nagy gratula a másodikhoz! Kép

Réka
muki
 
 


Réka!

Neked is küldök, mert 3-4 db van.

Írd meg neved, címed a mailemre, és holnap feladom postán!

Heni
heni1979
 
 


Két mai kép:

Keresztelő előtt:

Kép

Keresztelő után nyelvnyújtás a nagyira:

Kép

Réka
muki
 
 


Heni!

Nagyon köszi!!!!
Egy angyal vagy!!!!

Küldöm a mailt.

Réka
muki
 
 


Réka!

Gratulálok!
Kép
Ti mivel ünneplitek?

Beu
beu
 
 


Ja, és tündér Dani! Mi volt rajta? Engem érdekel.
B.
beu
 
 


Beu!

Köszönjük! Kép
Ünnepelni, most csak annyi, hogy itthon hármasban, mert eléggé fárasztó volt a mai nap. Aztán kedden megyünk nyaralni, nagy ünneplés az lesz, hogy egy hét végre együtt!

Keresztelőn Döncin nagyjából az volt ami a képen is látszik:
Fehér plüss rugi, azon egy fehér galléros póló, a tetején pedig egy kék galléros kabátka.
A sapka csak később került a fejére rövid pillanatokra, mert kerthelyiséges étterem volt és elég hideg.

Réka
muki
 
 


Réka Kép

Mail mentKép
Holnap viszem a postára.
3 db van, egy a Tiéd.
Myssnia még nem írt, de van még egy, ha valakit érdekel.

Aztán valamikot megyek Grazba, és ha kell még, akkor hozokKép

Heni
heni1979
 
 


Heni! Ti Grazba jártok? Mi Pápáról akarunk kimenni valahova Ausztriába babaruhát vásárolni. Tudsz valamit mondani, hova érdemes?

Beu
beu
 
 


Sziasztok lányok,

Először ismét a dicsekvés: Kevin már a mellkasát is emeli, a feje teljesen fennt van, és függőleges!!Kép Igaz, még gombócba gyűrt mancsokkal, de kitámasztja magátKép
Holnap megyünk a Bethesdába neurológiára (ugye ezt az időpontot kaptuk 3 hete) kíváncsi vagyok a másiktól függetlenül mit fognak mondani...

Ma lementünk családilag az edzőterembe, Kevin 20 percet aludt, 20-at nézelődött, szóval punnyadt anyukájának pont elég volt 20 perc bicikli meg némi comb-fenék, mert utána szinte rosszul voltKépKép De azért jó érzés volt!!!

Ja, és még 1 sztori: a minap felhív a barinőm, aki szintén elsőbabás, csak 5 héttel idősebb a kislánya, mint Kevin. Kérdi tőlem(!) hogy jó-e a Panadol szirup. Kicsit csodálkozva mondom, hogy hát biztos jó, nemtom, de nekünk Germicid van lázcsillapításra, és még azt se használtuk. Erre ő: "Jó-jó, tudom, de mit mondanak a lányok a neten?" KépKép Szóval nyomtok a latbaKép

Megpróbálok válaszolgatni, amíg Kevin anyáéknál kényeztetődikKép

Évi
Petra nagyon aranyos, ahogy a játékáért küzdKép

Barbi,
Soxor volt nekem is, hogy azt hittem elmúlt, napokig semmi, de aztán mégis, szóval simán visszajöhet a 6-8. hétig. Én nem hinném, hogy mensi, bár semmi nem kizárt...Kép

Norka,
Jazi naggyon édes!!!Kép

Myssnia
Távirányítós kép Kép

Beu,
Úristen, az utolsó kép nagyon husi! Az a vigyor! Zabálnivaló!Kép

Réka
Gratula a megkeresztelt Döncihez. Nagyon aranyos a képekenKép

Heni,
Esetleg engem érdekel a matrica , de mivel megyünk Ausztriába hamarosan, a grazi lelőhely is érdekes lehet... Azért küldöm a címem mélben, KÖSZI!Kép
(Nekem a te üzid volt az utolsó letöltött, ha vki jelentkezett időközben, akkor persze tárgytalan. Mindjárt feltöltöm ezt, és meglátom...)

pusza
Elli+Kevin
ellimami
 
 


Beu,
Ahol van H&M, esetleg C&A. Netan egy jo kis bolhapiac... Kép

Cory a Friss kismamakbol megszult, 34. heten. Nagyon drukkolok nekik, hogy minden rendben legyen a baboval, akit Zsombornak hivnak. "Adatok" meg nincsenek, mert a pici fiut gyorsan elvittek!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Heni,
ja és a grazi boltok is érdekelnek, ha már Beunak leírod...Kép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Hali,

A jókívánságokat köszönjük, éppen most érkeztünk meg a nagyitól, ahol a gyereket hagytuk, de már itt van velem/ünk.

Réka,
Boldog évfordulót nektek is, és GRATULA!

Gyerkőcök édesek, és én azért adnék némi tápszert a szegény éhezőknek Kép Vagy szóljak a WHO-nak??? Kép

Megyek, mert ma délután alig láttam a lányomat, és úgy hiányzott.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heni,
az uccsó üziről lemaradt a köszíííí!!Kép

Elli
ellimami
 
 


Fogadjunk, hogy az en ferjemet egyikotoke sem tudja uberelni!!!
Ebben a szerkoban vitte le ma Gyurit setalni...pizsamafelso, es Miki (!!!) kantaros farmerje, ami csoppet sem kicsi ra! Mellesleg benne van a cimke: 9 honapos gyerekre valo...

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi, legalább nem izzadt a gyerek. És még sétált is apával...
sofka
sofka
 
 


Zsuzsi! KépKépKépKép

Fogadjunk Te nem röhögsz.

Hogy ment rá egyáltalán Gyurira?

B.
beu
 
 


ElliKép

Mailt megkaptam, matrics megyKép
Akkor már csak Myssniáé a döntés!

BeuKép

Mikor mentek Pápára? Mert mi szeptemberben megyünk Veszprémbe, még nem tom mikor, de ha összejönne, akkor megejthetnénk egy minitalit.
Igaz az Oriflame miatt sűrű lesz a program, de erre szakítanék időtKép

Beu, ElliKép

Mi Graz Westnél szoktunk lekanyarodni az A2-ről az A 9-re Németország irányába ( a másik út Szlovéniába visz!!), és ott Graz előtt van egy nagy bevásárlóközpont Seisberg néven. Ki van táblázva. Ott van C&A, H&M, Bipa(itt a Pampers pelenka olcsó), van két nagy játékbolt is, meg sok minden más is. Nagyobb mint akármelyik Pesti plázaKép Arra figyelj, ha lekanyarodtál az A 2-ről, csak pár száz métert kell menned!!
Ha továbbmész Graz felé, lesz jobbkéz felól egy másik bevásárlóközpont Puntigam néven. Ki van minden táblázva. Ott a bal oldali részben van egy Toy'r'us nevű áruház, amit én csak baba és játékparadicsomnak hívokKép

Nem messze van innen a Kika, ahol a fényképeimen láthatő mintás pelenkák is kaphatóak (10 euro 5 db), és sok babacucc is!
Nem messze van innen a Metro áruház, ami veri természetesen a magyart, de a magyar kártya is jó a bejutáshoz. Akit érdekel bővebben mailben leírom, hogy merre van, és hogy kell napijegyet kérni.
Ha van még kérdés, szívesen válaszolok!

BeuKép

Ha mentek ki, és Rábafüzes fele mentek, írj, mert lehet, hogy pont dolgozik a férjem. Kép

Profiterol:

Kép

ZsuzsiKép

Nem semmi a férjedKép
De azt nézd, hogy a jószándék megvoltKép


Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratula a házassági évfordulohoz.

Kép

Ellimami: Én a Panadol szirupot csak azért szoktam adni Márknak amikor nem birja, hogy jön a foga és nagyon benyügösödik. Ezt álltalába akkor szokták csak adni a babáknak.

Orsoly: Gratula a 8 hónapossághoz.
Remélem jól vagytok. Ha akarsz írhatsz pár sort az emailemre, hogy mi van veletek.
andy@safeside.hu

Na és egy pár kép ami most készült a kicsiről.

Kép
Kép
Kép

Na jó most ennyi
Andy és Márk
andy78
 
 


Sofka,
Ebben a kb. 15 C fokban nem is volt sok eselye izzadni! Kép

Beu,
Tenyleg nem rohogok...illetve most mar igen...tudod, Gyuri milyen gizda termet. A kantarosgatya csattja allithato, azt tovig kell "nyujtani", igy csak minimalisan vagja a gyerek pocset. Arra is van magyarazat, hogy miert csak terdig er: hat mert terdgatya!!! Cserebe Miki ma hordhatta Gyuri zoknijat...ja, azt hozzatennem, hogy ket kulon szekrenyben, es kulon szobaban vannak a ket kicsi ruhasszekrenyei.

Neveznenk eheztetett gyermek kategoriaban (de nem tudtam eldonteni melyik a legjobb):

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi
OKépKép. Bocs, de muszáj röhögnömKépKépKép, pedig én aztán meg tudlak érteni.
Jaj, nem is tudod, mennyire örülök, hogy beszámoltál erről a kis eseményről, roppant megnyugodtam, én szentül hittem, hogy csak az én férjem lehet olyan hülye, hogy a 3 éves fiúgyerekre egy 9 hónapos csaj narancssárga, alul kicsit FODROS naciját húzza rövidgatyaként. Szintén külön szekrényből persze...
Úgyhogy ez most nagggyon tetszett, kicsit megnyugodtam, a probléma oka valszeg az y kromoszómában rejlikKépKépKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsuzsi,
mutattam Apasasnak a képet, és volt képe röhögni neki isKépKépKép. Azt hittem, kicsit több pasiszolidaritás szorult belé, de tévedtem.
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Nálunk is egvolta keresztelő. Emma is nagyon jól vislete, legalábbis rosszabbra számítottam. Amikor a papa fejére tetet a kezét akkor azért próbálta lelökniKép

Képet nekem nem enged feltölteni a babanet, nem értem miért.



manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Zsuzsi! Én a két utolsóra szavazok. ÉdesKép

Zulu! A Te sztorid se rossz. Nálunk nincs ilyen. Az öltöztetést mindig rám bízza apa. Ja, és csak egy gyerekünk van.Kép

Heni! Kösz az infót, még annyit mondj meg légyszi, hogy hétvégén nyitva vannak-e ezek az üzletközpontok.
Pápára vasárnap megyünk és 4-5 napig maradunk. Ti?
Süti jól néz ki. Mi most fogjuk kóstolni az enyémet. De nem sikerült szerintem túl jól, így ránézésre.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Hát igen, nagy esemény volt ma, Manó Emmáját megkeresztelték, szerintem Én jobban izgultam mint Ők.
Tanúsíthatom, Emmácska tényleg nagyon jól viselte, jut eszembe jót mosolyogtam, mikor a lelkész a fejére tette a kezét, mindig lökdöste el.
Manó, alig bírtam ki nevetés nélkül....

Nálunk minden rendben Dorka nagy zsivány, képzeljétek már stabilan térdel,pont szopi után feltérdelt, és a melkaspmra támaszkodva (nagyon fájt nekem, de minden a gyerekért) felnyomta magát két lábra egy pillanatra megállt, majd visszaesett térdre, azt hittem nem jól látok, de 2* megismételte, aztán ráuszítottam az apjára, mert nekem csak jobban fáj, ha "maszirozzák" a mellemet...

Na ezek a műszaki dolgok nem nekünk való, visszavittük a mxi phone légzésfigyelőt, a mini manóba és visszakaptuk az árát, mert ez is rossz volt. Már régebben vettünk egy bébi sensét, az bevált, és tegnap vettünk egy philips bébiőrt, sbc 467-es tipusút, ez olyan oda vissza beszélős, de nem tudom lehet, hogy mi nem értünk hozzá, de amikor a gyereknek kell visszaválaszolni, mindig a fél mondat lemarad...
Ma akartuk visszavinni, de Dorka bealudt 2-5 ig aludt, este 9 kor meg még dorbézolt....
Nincs esetleg valakinek, mert lehet, hogy csak mi nem értünk hozzá...

Jó éjszakát
Sziasztok
Manó2 + Majdnem álló Dorka...

Manó: Akkor majd jövő héten eljössz velem kincsesládát venni?
Holnap megyek a sportorvoshoz 1/2 2 re, utána edzés...

Franyó: Zelma néni lent volt Répfülöpön előadást tartani, nagyon tetszett...
Nem ismered véletlenül
Ugran Emesét, ha jól tudom Ő is a fasorba járt..

Ja: Pénteken versenyem volt olyan siker élményem volt, nagyon jól játszottam, szombaton is versenyen voltam ott már nem annyira, de a csapat 2. lett nyertünk serleget, na meg érmet...

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2! Mi kaptunk kölcsön egyszer egy bébiőrt. Nagyon flancos volt, és istenien szórakoztam a szomszéd altatási szokásain. Azt hallottam, de a fölöttem levő gyerekszobából nem jött semmi. azóta nem bízok a ketyerékben.
Süti jól néz ki. Tésztát is Ti csináljátok?
Panadol: Láz és komolyabb fájdalom ellen nem dzsal. Fogzásra talán jó, az enyémeknek inkább hasmenésük lett tőle. Vagy lehet, hogy az lett volna egyébként is.
És most jó éjt, sofka

(Zsuzsi, az én férjem se jobb, ő fürdet, de az öltöztetésnél még öt hónasp után is segíteni kell neki néha. Mert minek egy bodyra annyi patent? Ráadásul neki Marci a 5. gyereke!!!)
sofka
 
 


Sziasztok!

Jelentem elolvastam a szopis topicot, az lll oldalt, és mindnet amit Ti irtatok! KÖszi szépen a sok hozzám-szólástKép!

Az a nagy helyzet, hogy eszembe sem jutott volna pánikolni, meg hogy nem hizik eleget a baba, ha ez az okostojás dokinéni nem kezd el vele piszkálni. A poén, hogy nem is a saját dokink,csak a mellgyuszi miatt kellett elmennem hozzá, arra meg már rá sem néz, csak a mérlegelést nézi...
Továbbra is szopunk szépen, hol egy cici-hol kettö, mikor mennire látom igényét, van,hogy akár másfél óra múlva is "csatlakozás" van. Nekem ez abszolut nem probléma, szerencsére itt van anyukám, segit a háztartásban,én "csak" Képszoptatok...
Na, de most még szerdáig nagyon tömnöm kell a babát, akkor viszem újabb mérlegelésre, remélem ha akkorra jó sokat hizik, békénhagynak ezzel a tápszerezéssel. Mellesleg felhagytam a por alakúval, mert sajnáltam a jó fini anyatejcsit, amit kihányt vele, aztán meg sima vizzel sem birta megenni. Viszont a folyékony tápszert azonnal elfogadta, csak kiváncsiságból kipróbáltam. Ezt a fajtát már egyszer kapta, amikor én kórházban voltam, és ez úgylátszik beválik Ádámnál, mert nem jött vissza egy korty sem . (cumisüvegbö adom neki a pótlást, mert azzal nagyon ügyi, viszonylag gyors, és már ahogy irtam régóta van hozzá szerencséje, nem most kell rászoktatnom, és ezzel esetleg megzavarnom a szopását...)
Szóval most szerdáig tömögépet játszok az én kislibámmal, aztán kiderül megérte-e, többet hizott-e vagy se...
Zöld kaki nálunk is bejátszott, de ahogy olvatam az a lényeg, hogy az állaga jó legyen. Azóta újra sárga a kaki, csak volt 2-3 más árnyalatú is.
Urszila, köszi a mélt, amit lehet és tetszik belöle az madártejKép, gyógyteákkal naaaaagyon hadilábon állok, homeobigyókat meg azt sem tudom hol keressem ebben a nagy országban...(Kanada)
Azért köszi, elmentettem biztonságból...

Kép
Kép
barbi
 
 


Olyan jók a képek! Meg persze a babák! Én meg lusta vagyokKép + bekötöttem Zsuzsi könyveinek felét a földön ülve, és hátizomgörcsöt kaptam. (lumbágó??) Iszonyúan fáj a hátam, alig tudok mozogni.

Julka már 3-4 napja hajnalban a szokott időben iszonyú bömbivel ébred, meg kell 1x nyugtatnom valahogy, csak utána hajlandó szopizni. Uezt csinálta ma este is, uis belealudt a szopiban, persze 1 óra múlva éhes lett. Tapasztalt már valaki hasonlót? Miért a kétségbeesett ordiba?

ZsuzsiKépMit vársz egy pasitól?Kép

SofkaKép tudom én, hogy ha eladjuk a házat, akkor fel lehetne venni a szocpolt. itt a kiskapu! Csak olyan jó helyen van, hogy uezt szeretném megvenniKép és 2x az illeték sem olcsó.

NorkaKép itt bezzeg 130 a padlizsánKép Dizájnosak a cimkékKép

BeuKép ti meg röpködtök taliról taliraKép mozgalmas élettel csak az a baj, hogy Julka újabban 7-kor már követeli a lefekvést, pedig akkor kezdődik igazán a lájf!

MaciKép recept 1xrű. A legbonyolultabb benne az orda beszerzése. Orda túró és sajt köztes halmazállapotú édes, fehér tejtermék. Az Auchanban van néha. Mi Erdélyből importáljuk, vagy Szlovákiából. Szal orda, cukor, tojássárgája (lehetőleg szalmonella mentesKép), kapor finomra vágva. Klasszikus palacsinta megtöltve.

OrsolyKép hogy már 8 hónapos Lackó? Gratula a nagyfiúhoz!

Remélem, holnap Zsuzsi +++ dolgokat tapasztal az iskolában, nagyon készül is rá, de feszült is keményen. Elképzelni sem tudom, hogy fognak alakulni a napjaink, hogy Julka alvásai-evései ne keresztezzék a nagyok programjait.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Beugrok eletjelt adni, es nagyon picit olvasni!

Utobbi napokban kicsit javultunk alvasfronton, vagyis visszaallt a kb. 3 orankent ebredes, szopi, normalis bealvas :-))). Rogton le is kopogom ezerrel!
Par napig muszaj voltam ejjel-nappal kihasznalni a szabadidomet alvasra, igy nagyjabol visszanyertem humanoid formamat :-)))
Utana mar akartam jonni, de mostanaban estenkent gyakran nincs netunk :-( allati bosszanto, mert akkor ernek ra, amikor apaja altat :-(

Ami viszont nagyon jo hir: Viola ismet hajlando bombi nelkul megmaradni a kendoben :-))), ugy, ahogy Miszike tette be Bekit a kepen, vagyis kifele forditva fuggolegesen. Igaz, hogy folyton mozogni kell vele, mert ha unatkozik, nyafis lesz. Es csak 20 percekre rakom be, mert nekem ugy tunik, hogy kicsit meg farasztja, de igy szerintem hozza fog szokni :-)))

Borogatas tippeket koszonjuk :-), hala az egnek nem volt most szuksegunk ra :-), de lesz meg annyi szuri, hogy boven jol johet... :-(

Zsuzsi,
jo, hogy itt vagy :-)))
homszvithom :-]
Gyuri szerkoja oblos rohogest valtott ki belolem, bocs :-))) sajat cuccait megleli legalabb joembered? :-)))

Myssnia,
kivanom, hogy Szilard gyorsan a regi legyen! :-)

Urszila,
orulok, hogy anyukad jobban van :-) es hogy bekes csaladi karikaban lehettek :-)

Csucsuka,
maradj migrentelen! :-)

Gomboc,
gyors gyogyulast Nektek! :-)

Norka,
fuszertarto szuperul nez ki! :-) A cimkeket is Ti gyartottatok?

Heppi,
gratula a hazassagi evfordulotokhoz! :-)))

Anita,
nyugi es kitartas! Amint olvashattad, a mi Vilcsinket nem a joalvosagaert szeretjuk :-] ugyhogy en be kellett lassam, az alvas tenye a fontos, a hogyanja mellekes!
Majd csak megnonek ezek a picurkak! :-)))

Barbi,
szerintem a kedves dokino kapjon a fejehez, es menjen a sunyiba, mar elnezest! Szuperul gyarapodik a babad, meg akkor is, ha nem nezzuk a viszontagsagokat!
Vilcsi sokszor sokkal jobban belassult a gyarapodasban, aztan mindenki engem nyugtatott, hogy jo kis hurkas teste van, pisil-kakil, ne parazzak! Es eddig meg mindig ujra belelendult, kopp-kopp! :-)))
Szerintem ha egy mod van ra, legy bator es mellozd a tapit! Attol ugyanis tenyleg csokkenhet a tejci mennyisege, mert elveszi Adam etvagyat! Nalam egy dolog jott be: gyakori szopi es utana mindig fejes. Es a lanyok tanacsara a tejcit se adom hozza, hanem vagy lefagyasztom, vagy ha tul keves, magamon keresztul forgatom vissza a rendszerbe ;-)))

Kepeket megcsodaltam, a gyermekek tovabbra is gyonyoruek es ennivalok! :-))) de ugy latom, mostanaban a kisagyak is ennivalok... :-)))

Hat elnezest, sok minden kimaradt, de muszaj mennem aludni, nem akarok megint kikeszulni!

Csak jokat mindenkinek! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon jó lett a kedvem ahogy olvasom a topikot!

Zsuzsi!
Csúcs az öltözködési stilus,és nagyon jók a kiságyat majszolós képek!
Megmutattam Apának a képeket,Ő megvédte a Férjedet!!!!!KépKépKép

Ellimami!
Drukk a holnaphoz!!!!!!!Mindent jónak fognak találni!!!!!!


Coryéknak NAGY NAGY DRUKKKKKKK!!!!!!


Mi nagyon kivontuk magunkat hétvégére a forgalomból,a vendégeink elmentek,mi maradtunk,és élveztük egy kicsit az édi 3ban -ságot.
Itt nagyon lehűlt az idő 15 fok van és ma már éreztem olyan őszi illatokat!!!!!Hát vége lett a nyárnak!
Apával megbeszéltük hogy a hétvégén elmegyünk abba a kis városkába ahol 1 éve voltunk és láttuk a gólyákat,kicsit nosztalgiázunk ,de már 3-an megyünk!!!!!!KépKépKépKépOLYAN JÓ!!!!!!KépKépKépKép

Marcika nagyon jól eszik,elne kiabáljam,egy hét alatt 30dkg hízott!!!!!
Ja és adtam neki alma+őszibarack levét:IMÁDJUK!!!!!
Meg alma +répa leve is isteni ám!!!!!!
Olyan kis édes,és nem is fintorgott.

Hát nálunk ez történt a hétvégén.

Remélem a jövőhéttől már több időm jut mindenre ,vendégek már nem lesznek,csak mi!!!!!

Na majd jövök ám!!!!
Jóéjt mindenkinek!!!!


MINDEN BABA NAGYON ÉDI!!!!!!!megnéztem a képeket!!!!!


Mariann
Mariann
 


URSZILA!


NAGY DRUKK A HOLNAPI SULIHOZ NEKTEK!!!!!!

Anyukádnak jobbulást kivánok!


Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

He-he, elaludtunk. Kép Nembaj, így is én zárok (nyitok?) Kép

Heppi!
Boldog házassági évfordulót. Kép

Anita!
A 2 hós oltás még nem lázasodós, majd a következők lesznek azok.

Réka!
Nektek is boldog házassági évfordulót. Kép

Na megyek Nikit kelteni, ma már suli van.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsi
Nagyfiad szerkója csúcs!!!KépKép Lehet, hogy bennem is sok az ipszilonKép mert elsőre nem szúrtam ki, hogy valami fura, csak a szöveg olvasásakorKép
De akkor nagyot röhögtem!!
Zulu párja is KépKép

Heni,
köszi az infókatKép és a profiterol tök jól néz kiKép

Andy
Márk nagyon édes!Kép

Zsuzsi
Én az utolsó képre szavazok.Kép De mind jó persze.

Tegnap este enyémférj beverte szegény Kevin fejét anyáméknál a csillárba, elfelejtette, hogy alatta áll, és hogy ő 2 méter. Csak le akarta ellenőrizni, hogy kakis-e a pelus, és persze nem ő hajolt le, hanem a gyereket lendítette a feje fölé...
Először Kép volt, megijedt Kevin(én is!)aztán fél perc múlva vigyorgott a ded, a helye sem látszik, szóval nincs nagy bajKép
De azért a ffiak tényleg elképesztőek tudnak lenniKép

pusza
Elli+visszaaludt Kevin
ellimami
 
 


Zsuzsi,
VégreKép Hiányoztál ám! Remélem a kedved is javulóban.
Miki nem ugrott ki ugye?
Már bocsi, de Gyuri nem tiltakozott a ruházat ellen?KépKépKépKépKépKépKép
Már éhezteted is, tényleg menni fog a GYIVI!

Norka,
Fúrás mellé jön még, hogy a közelben építenek új lakásokat. Ahogy az egyik elkészül, kezdik a másikat. Most éppen a tetőt csinálják (kalapálás)Kép
Párod, ügyes, csak így tovább! Jazi édes kis balerina.Kép
Dinnyés képKépKépKép
Fűszertartó jó ötlet.Kép

Virág,
Remélem azért csak összejön az új lakás. Drukkolok nektek!

Myssnia,
Hogy van a kis beteg, van már étvágya? Mielőbbi gyógyulást!
Szilárd betegen is zabálnivaló!Kép

Urszila,
Gratula a férjednek a főzőtudományához! Recept mentve.
Anyukádnak további drukk! ÖtösbenKép
Drukk Zsuzsinak az első napokhozKép
Hátfájás hess!

Gombóc,
Jobbulást nektek!

Heppi,
Boldog évfordulót!Kép Hogy sikerült az ünneplés?

Beu,
Lőrincképek - mint mindig - szuperek!Kép

Heni,
Ügyes vagy (profiterol). Kis éhező édesKép

Réka,
Gratula az ügyes megkeresztelt Döncinek. KépekKép
Boldog évfordulót!Kép Megünnepeltétek?

Ellimami,
Remélem megállapítják, hogy minden rendben Kevinnel. Már annyit fejlődött!
Melyik edzőteremben voltatok (az a babás hely, hol van pontosan)?
Ijesztő lehetett (csillár sztori).

Corynak és a babájának hatalmas drukk hegyek! És persze gratula is.

Andy,
KépekKép

Manó,
Gratula a kereszteléshez.

Manó2,
Nagyon ügyes Dorka! Gratula a 2. helyezéshez!Kép

Barbi,
Amikor Roni "nem hízott eléggé", azt mondta a szopis tanácsadónő, hogy tovább szoptassam egy cicin, mert a hátsó tej zsírosabb. Sőt fejjek előtte egy kicsit, hogy ne a hígabbal kezdje. Utána a másik ciciből ehet olyat is.

Kaska,
KendőKép

Mariann,
Nosztalgiázzatok csak, jó is az!Kép
Mi barátokhoz megyünk majd a hétvégén Veszprémbe.

Na, megyek tüsténkedni. Kiscsaj visszaaludt (1 óra hancúr után) és még nem ébredt fel. Hátha jut időm pár dologra.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk a nyaralásból, amit sikerült 5 hétre nyújtani Kép
Azt még nem tudom, hogy mikorra tudok visszaolvasni, ezt az utolsót végigolvastam, de még nem reggeliztünk Kép (csak Zsombi).
Mosógép megy, mi még ma nekifutunk a 4 hós és a hatéves szurinak, de Szandi eléggé náthás és úgy látom, sikerült "átragasztani" öcsire Kép. Remélem, nem lesz akadály.

Képek szupikKép

Zsuzsi
Az egész sorozat klassz, így is jó, egymás utánKép
Gyuri nem szólt, hogy nem az övé a naci?

Andy, Réka, Heni
Képek szupikKép

Corynak hatalmas gratula KépKépKép

Mennem kell (pelusban kaki van, Szandit rá kell venni, hogy egyen, mert nem éhes), pedig még úgy olvasnék és írnékKép

Az iskolásoknak jó tanulást Kép (én is az leszek, úgy néz ki)
Mindenkinek szép napotKép
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Árkádos minitalis képet nem tudtam megnézni Kép
Toffi
toffifee
 
 


Megnéztem az e-mailjeimet is Kép, így már láttam a talis képeket is Kép
Milyen sokat taliztatok amióta nem voltunk itthon!

Toffi
toffifee
 
 


Jo reggelt!

Magdi
Na ja, a 23:50 tenyleg blama lett volna Kép

Zsurlo
En is hasonlo tuneteket velek felfedezni cicivel kapcsolatban, de nem erzem, hogy kevesebb lenne a tej! Illetve Jazi meg sosem panaszkodott. En ugy rendeztem el magamban, hogy mar alkalmazkodott a tej mennyisege, ez igy pont eleg. Kép
Ez mar bizony az ules fele vezeto ut! Kép En baratnom tanacsara az agyon elengedtem Jazit, uljon egyedul. Elo nap kb. fel masodpercet birt, masnap 1 percet es igy tovabb. Tegnap volt a rekord- fel ora simmmaaaannn! Kép

Sofka
Koszi a fedo infot, de csak talalok Pecsen is ilyesmit! Kép Apa mondta,hogy latott sokfele meretben parafadugot, az is jol nezne ki Kép

Koszonjuk a takolmany dicsereteket! Kép

Heppi
Milyen volt az unneples?

Beu
Mi is mentunk meg par honapja 1utt WCre Jazival Kép
Lorinc nagyon talalekony!Mar most latom, hogy nem fox Te unatkozni! Kép Kép

Myssnia
Szilard cumizik Kép Jol van mar?

Anita
Jazi csak a 2 honapos oltasnal lazasodott. Borogatas, kup, aztan minden rendben lesz Kép

Heni
Agyevos foto Kép

Reka
Orulok,hogy minden rendben volt keresztelon! Kép Koszi a furdonacis infokat. (Kepek jooook! )

Elli
Gratula a fejlodeshez! Kép
Fura,hogy baj a gombocba gyurt kez, Jazi regebben mindig ugy nyomta ki magat. Eszembe sem jutott,hogy ez nem jo igy?!
Csaladi konditerem Kép

Zsuzsi
Apanak megmutattam a kepet: "Nagyon is jo ez a szerko, nem sul meg a gyerek! Mi bajotok vele?" Kép
Kepek nagyon jok!

Andy
Nagyon edes Mark! Kép

Mano2
Gratula Dorka mutatvanyahoz! Kép Nameg a serleghez!!!! Kép
Nekunk Philips babyorzonk van, szerencsere eddig nem volt vele baj (kiveve 1x, mikor nalunk is a szomszed kislany sirt fel Kép )
Akkor nem fogsz tulzott nyugalomra panaszkodni mostanaban??!!!

Urszila
Hatfajas fuuuuj Kép
Nalunk is volt ilyen (ha jol szamolom epp fejlodesi ugras volt), hogy par napig sakaluvoltessel ebredt a kiscsaj. Kb. masfel het alatt elmult. Remenykedj...!!! Kép Picit nyalcsorgatos volt ez az ordas recept!
Sulihoz DRUKK!

Kaska
Ujra ember! Kép Es meg a kendoben is jol elvan. Hat mit akarsz meg???? Kép
Nana, a cimkek Norka vedjegyesek Kép (Nem veletlenul nincs 2 1forma...)

Toffi
Tyuhuuu, de jo,hogy megjottetek!!! Mar epp hianyoltunk es szova tettuk,hogy ilyen hosszu nyaralas nincs is! Kép

Lanyok
Jazi 2 napja ugy beturbozott,hogy iszonyat mod lefaradok mellette. Nem sir meg semmi ilyesmi. Jon-megy-kuszik-maszik -dumal. Hat ez mar csak "rosszabb" lesz. En estere ugy kipurcantam! Kép
Tegnap leves+masodikat keszitettem ebedre(1000 eve nem volt ilyen), hat mostanaban nem vallalok hasonlot, ha addig Apa nem vigyaz Jazira... (Urszila- sultpaprikat csinaltam, gondoltam ratok, mi ujsag a padlizsanotokkal? Megsutottetek?)
Apat tegnap elkuldtem Metroba babakajcsit venni, annyit hozott,hogy nincs hova tenni...
Nem irtatok rantas- habaras ugyben! Mennyit, hogyan?
Irany takaritani...
Norka es pizsibenalszik JaziKép
norkini
 
 


Sziasztok!
Franyo, koszi szepen a levelet, nemsokara kuldom az adataimat es akkor talan a kovetkezo tablazatba bekerulunk Kép
Reka, Mano, gratula a keresztelohoz!
Fenykepek szuperek.
Zsuzsi, a ferjed siman tultesz az enyemen Kép, bar egyelore csak egy gyerekunk van.
Tegnap "plazaztunk" az Ikeaban, vettunk szonyeget a nappalinkba, de meg nem mertem felrakni, mert a sogornom kiskutyaja meg mindig nalunk lakik, neha beszabadul a hazba, en pedig marekszamra soprom utana a homokotKép Ilyenkor tudok orvendeni annak, hogy a nappali-konyhankban ko van es nem pl. parketta.
Holnap toltjuk az 5 honapot es kapjuk a 4 hos oltast, mar elore rettegek. A 3 hosnal lazcsillapitoval 39 fokos lazt produkalt a kiscsaj, es allitolag ez durvabb. Akkor Germicid C es Panadol kombinacioval sikerult vegre laztalanitani, de a Panadollal meggyult a bajunk, nem volt hajlando lenyelni. Azota beszereztem sima Paracetamol kupot, hatoanyag ugyanaz, de egyszerubb beadni.
Lenne egy kerdesem azokhoz, akik mar hozzataplalnak. Ti hogy kezdtetek? Eloszor csak leveket kostoltattatok, vagy pl. mikor mar OK volt az almale, akkor probaltatok a reszelt almat?
Meg van egy honapunk a hozzatapiig, de en mar lazasan keszulok.
Pussz, kellemes napot mindenkinek,
Kiszuny
kiszuny
 
 


Sziasztok!
Hát hétvégén megint pihentünk Apával, nem nagyon volt időm írni Kép! Most próbálok...

Norka,
Jázi csudaügyes, milyen jól ül már! Kép És persze gyönyörű, mint mindig! Kép És honnan ismered Ágit?
Jók a bébiételes üvegek! Tetejére az is megoldás lehet, ha kör alakokat vágsz ki textilből, és befőttes gumival rakod rá őket az üvegekre, akkor olyan fodros-szerű lesz körben.

Myssnia,
mi van veletek? Szilárd jobban van már? Nem is írtad eddig, hogy felállt, vagy csak én nem vettem észre? Gratula!!! Kép Távirányítós kép haláli, a másikon meg nagyon helyes a kis beteg!
Cumit Anka se használ, de pelenkázáskor mindig odaadom neki, hogy azzal foglalja le magát, különben elmászik. És ő se tudja, mire jó Kép, csak a másik végét rágcsálja!

Urszila,
gratula a 2. helyezéshez! Kép Anyukádnak meg drukk, hogy jobban legyen!!!!!!!!

Timici,
írok mailt, vagy hívlak majd! Kép Jobban vagy már? És Bence? Aludt ma éjjel? Kép

Csucsuka,
ebben a "heti adag"-ban nekem nem jött táblicsku, igazából a múltkoriban sem, de akkor küldtél egyet "pótlólag". Csak én nem látom, vagy tényleg nem csatoltad?

Gombóc és Zsombi,
jobbulást nektek minél előbb!!!!!!!!!!!!!!!

Heppi,
boldog házassági évfordulót! Kép Nekünk 16-án lesz! Kép

Beu,
Lőrinc fiú nagyon aranyos a baby-gymmel!!! KépKépKép

Sofka,
mi is szeretünk téged! KépKépKép

Heni,
Dorina is éhezik? Kép Nagyon aranyos!!!

Réka,
neked is gratula a házassági évfordulóhoz! Keresztelőruhás Dani nagyon helyes kis pasi!!! Kép

Abba kell hagynom, pedig még nem értem a végére, mert Anka már annyira éhes, hogy Apa cicijét rágcsálja KépKépKép!!!

Puszi
Franyó
(remélem, jövök még!!! Kép)
franyo
 
 


Franyó,
Bence épp alszikKépa nappaliban a játszószőnyegén, ezért nem is írok most többet. Mail jöhet vagy telcsi 1óra múlva, ahogy Neked jobb.
puszi
Timici

u.i.:csajok, késöbb jövök ám, de most nem akarom a billenytűkopácsolással felkelteni a törpét(tőlem 1m-re fekszik), mert olyan nehezen aludt el és tök éberen alszik, addig is olvasgatok. ÍRJATOK!!!!!!!Kép
timici
 
 


Na folytatom, talán elalszik a lány...
Kipróbáltuk a szilvát. Hát nem hozott átütő sikert, de azért nem is undorkodott nagyon a lány... legközelebb megpróbálom keverni valamivel.

Elli,
látod, milyen ügyes ez a Kevin!!! Kép Majd írd meg, mit mondtak a Bethesdában!

Corynak gratula!!! Mi történt, hogy ilyen hamar megindult a szülés? Mindjárt körülnézek a Friss kismamák-ban...

Zsuzsi,
így első ránézésre nekem se tűnt fel, hogy valami gond van Gyuri öltözékével, én is simán halászgatyónak néztem a nadrágját KépKépKép! Viszont a sztorit olvasva jókat rötyögtem! Kép
Éheztetett Miki nagyon aranyos!!!

Heni,
nagyon jól néz ki a profiterolod!!! Kép Nyammm...

Manó2,
nem, őt nem ismerem. Dorka nagyon ügyi, Anka is így kezdte a felállást!!!

Barbi,
te is küldjél adatokat, ha be akarsz kerülni a táblába!

Urszila,
írd majd meg, milyen volt Zsuzsinak az első nap a suliban!!!

Kaska,
humanoid forma Kép, ez jó hír!!! Kép

Mariann,
most már itt is lehűlt az idő, kb. 20 fok lehet odakinn.

Toffi,
de jó, hogy megjöttél, már hiányoltunk! Kép

Norka,
pár napja Anka is egyre többet dumál, meg mozog (mondjuk azt már eddig is Kép), egész más hangokat produkál, mint eddig. És mintha az arckifejezése is változott volna, olyan "gyerekesebb", nagyon értelmesen tud nézni, és rengeteget nevet! Olyan aranyos, imáááádom!!!!! Kép

Kiszuny,
én először gyümilevet adtam Ankának, napi egyszer, kiskanállal vagy pohárból itatva. Nagyon szerette. Ezt kb. négy és fél hónapos korában kezdtem, aztán most hat hónaposan kapott először pépeset. Az oltásból a háromhónaposnál magasabb volt Anka láza, mint a négyhónaposnál, viszont ez sokkal jobban fájt neki, este fájdalmasan sikított, csak egyféleképp lehetett tartani, hogy ne fájjon neki Kép. Drukk, hogy ne legyen nagyon rossz!

Timici,
akkor inkább mailt írok, nehogy felébresszem, ha már ilyen mázlid van! KépKépKép

Pussz
F.
franyo
 
 


Küldök táblát is:
<!--attachment: FrissBabakTabla-34641.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*82.9**FrissBabakTabla%2exls --><center><pre>
Kép
FrissBabakTabla.xls (82.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
<!--attachment: FrissBabakTabla-34642.html*mime_html.gif*text/html*47.2**FrissBabakTabla%2ehtm --><center><pre>
Kép
FrissBabakTabla.htm (47.2 k)</pre></center><!--/attachment-->
franyo
 
 


És még mindig én: azt még el akartam mesélni, hogy én miért vártam a szeptember elsejét! Kép Ugyanis máig volt nyári szabin a környékünkön levő pici játékbolt tulaja, ahol már egy hónapja kinéztem a kirakatban lévő jegesmacit Ankának! Alig vártam, hogy megvehessem, már nyitáskor ott voltam Kép!!! Itt egy kép:

Kép

F.
franyo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?