Új privát üzeneted érkezett!

Fanni! :P
Na igen, azért jó a net, mert mindennek utána tudsz nézni, és jól össze tud zavarni! A kamilla tea kis mértékben sztem nem fog gondot okozni, nem liter számra iszod! :wink:
A bioptron lámpához mit szólsz?
Jaj, ne is mond, szülni még nem akarok, még vannak elintézendő dolgaim! Minden nap elmondom a kis manócskámnak is, hogy még van idő! :lol:

Jucmuc!
:lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni!
Sinupretet én is szedtem annak idején, mikor arcüreggyulladásom volt + ráment a fülemre - nyákoldó (nekem tabletta van itthon belőle most is). A doki direkt nekem választotta, huszonvalahány hetes terhes voltam akkor. Akkor mégis szabad homeos gyógyit szedned? :lol:

Várandósan én nem innék gyógyteákat, lehet nem kívánt hatásuk.

dkata
 
 


Kata!
Na megvagy!!!
Tessék irni a másikra is!!
Irgum-burgum!
Hiányzol ott nekünk!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Jó reggelt!

naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????????????????????????
Vendég
 


Nálunk 2in1, így kívánok nyugdíjba is vonulni :lol:
Vendég
 


Pandus :lol:
Látod, mondtam én, hogy megvárjátok az influenza szezon végét :mrgreen:

Kata :P
Köszi! Sinupret homeos? Ez vicces, merthogy Apa hozta :lol:
Viszont be van vizsgálva! És konkrétan benne van, hogy tapasztalat és vizsgálat is történt várandósokon és ezért alkalmazható!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudok most mindenkinek írni, csak annyit, hogy nagyon köszönöm, hogy ennyien érdeklődtetek a kislányom felől, és hogy gondoltatok ránk.

Borzalmas napokon vagyunk túl. Nem tudok most erről olyan részletesen írni, de annyi a lényeg, hogy nagyon ramaty állapotban volt Lilla. 4 napig semmit nem evett, és csak alig ivott. A hangulata is retteetes volt. Orvos vett torokváladékot, 1 hét múlva lesz meg az eredménye. Ma voltunk vérvételen. Az du-ra megvan. De ami idáig vezetett... Gyógyszert bevetetni egy 6 évessel, aki azt mondja, hogy "Ennek undorító az íze, és nem veszem be SOKA!!!" Hú, mit kínlódtunk :twisted:
De a nehezén túl vagyunk. Húúúúúúúú, a vérvételen is :twisted:
Remélem, nem komoly, csak a dr.nő akar alapos lenni. Ja, és ma már evett egy keveset, és végre nem lázas :D

Mindenkit ölelek! A 2 most már, túl hordós kismamit külön puszilom!!! Vigyázzatok magatokra :D

Véda
Vendég
 


Csajok!
Reggel óta harmat gyenge vagyok. 15 lépcső van itthon az emelet és az alsó szint között. Ezt ma 1x sikerült fel-le megtennem eddig, amiben jól kifáradtam. És még csak 15 hetes vagyok :shock:
Éjszaka meg rámijesztett egy jobb oldali pocigörcs. Tartott vagy egy órát és egy köhögésre jött elő. De amint le tudtam menni, megnéztem a 9 hónap könyvben és az van benne, hogy teljesen normális, ha nincs mellé láz-ájulás-szédülés ilyesmi és csak a szalagok nyúlnak így. Pont írja azt is, hogy köhögés, hirtelen felállás vagy felkelés is kiválthatja.
Egy fura kérdésem is lesz. Olyasmit is érzek, ha nem is folyamatosan, hogy mintha a hüvelyem is tágulgatna vagy legalábbis lüktet olykor, fájogat. Ez is normális? :oops: Persze lehet, hogy ez a méhnyakam, pontosan nem tudnám megmondani, hol érzem. Öööö és ha az ember méhszája kinyílik az ugye nem ilyen? És akkor milyen? :shock:

Csütörtökön megyek 4D-re! :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Nekem is sokszort fájt a hüvelyem meg szúrt. A méhszáj nyílását nem érzed, de nem nyílik nyugi!!!
Vendég
 


Véda,
szegénykém, jobbulást nektek!!!!

Donika,
elvileg a héten jön a bútor, de sztem nem fog most sem megérkezni
elég pofátlanság, hogy csúszik 1 hónapot, be is fogom dobni, hogy ennek következményeként remélem ingyen összeszerelik..
az a szar, hogy amíg nem látom, addig a többi dolog is áll, méricskélni kell, dekor cuccokat még beszerezni...
tudom, hogy enélkül is remekül ellenne a bébi, dehát az ember (én legalábbis) a tökéletesre vágyik, amit kigondolt
nálatok mi van még hátra????

Fanni,
mi is külön aludtunk, isteni, közben mindketten dögrováson vagyunk, a férjem szarabbul van, tehát kiköltöztem... :(
ez a 'rossz' a téli terhességben, hogy van csomó vírus, front... :oops:

Kép
fendike
 
 


Hali lanyok,
vegre egy kis szusszanasnyi szunet,igy gyorsan bekukkantottam :lol:

Veda,
orulok hogy a kislanyod mar jobban van,meg egy-let nap es teljesen rendbe fog jonni++

Fendike,
jo hirek hogy dokinal minden rendben volt.Hetfon a 3.genetikai Uh-ra mesz?Nekem majd csak jovo csutortokon lesz.Bar elvileg ugy van ha jol tudom hogy a 31-33 het kozott kell menni..Bababutor?

Fanni,
te szegeny,remelem most mar hamarosan a gyogyulas utjara leptek mindketten.A gorcs tenyleg lehet a mehszalagoktol,ezen ne izgul.Es nekem is szokot alul szurkalni meg luktetni neha foleg ha sokaig ulok

Pandacska,
hat bejott Orsi tippje :lol:Ezt nem gondoltam volna.Vagy lehet hogy pont ma,mert Dorka a pontossagra torekszik? :lol: :lol: :lol:

Jucmuc,
ti hogy vagytok?Gondolom turelmed egyre fogyoban?Kitartast ez tenyleg a ti hetetek lesz+++++++++

Donika,
nem teszel kepet a butorrol? :lol:

Kép
petitpois
 
 


Detto...2 in 1! :lol: :lol: :lol:

Veda,

Huuu szegeny kis Lilla! :( Tenyleg nehe'z napokon lehettek tul! Viszont az nagyon jo, hogy ma'r evett valamit! :D
Kitarta'st es mielöbbi gyogyulast kiva'nok Nektek! :D

Fanni,

Amit a hüvelyröl irsz en is ereztem, szinte lüktetett az ege'sz belül de azta'n mondta'k ma'sok, hogy termeszetes igy nem nagyon izgultam miatta. :D Föleg az eleje'n volt ilyenem.

A mehszalagok nyulasa is termeszetes csak elöször egy kicsit ijesztö. :oops: Föleg ke't baba'na'l gondolom me'gjobban e'rezhetö. Nyugi minden rendben van! :D
Csütörtökön gondolok Ra'd! :D

Fendike,

Ha't Ti is...sajnalom! Mielöbbi gyogyulast Nektek! :D

Petitpois,

Köszike! :D Ha't igen, a türelem az hia'nycikk most mifele'nk... :lol: :lol: De tenyleg most ma'r csak arra gondolok, hogy nem tarthat ez igy soka'ig...

Vigyazz magadra ne dolgozz ilyen sokat! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fendike :(
Bizony. De azért elég nehéz elkerülni a telet. Vagy kisterhesen, vagy nagyterhesen azért legalább egy ici-picit belelóg az ember. Hogy melyik a jobb? Ki tudja. Fő, hogy vészeljük át valahogy :roll:
Jobbulást nektek is!

Pandus :P Petitpois :P Judit :P
Köszönöm! Megnyugatóbb így azért, hogy leírtátok.

Judit :P
Igen, tényleg ijesztő így elsőre...
Köszönöm a drukkot! Remélem, Te (és Pandus is!) már csak akkor látod a képeimet, ha hazajöttetek Davide-del a kórhából :wink:
Nálatok nincs influenza járvány?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
nekem is voltak ilyen nyilalásaim, mindenfelé lehet, tudom hogy ijesztő, mint minden elsőre, de ez is normális
nekem ez a legnehezebb a terhességben, hogy jönnek a mindenféle tünetek és nem tudod mi miért van, normális-e...
és persze jön az aggódás, nagyrészt tök feleslegesen... :oops:

Petitpois,
hát, hogy mi a neve az UHnak az errefelé nem nagyon zavarja a dokikat, nekem a 20.heti is egy 5perces tök átlag vizsg. volt, gondolom ez is az lesz... :roll:
bútorra várok, csak várok, csak várok... :x

Judit,
nem csodálom, hogy nagyon türelmetlenek vagytok már!!!
mennyi idő után indítják be a szülést????

Kép
fendike
 
 


Fendike :P
Igen. Teljesen felslegesen parázik az ember olykor. Nálam ugyebár az ikerterhesség miatt minden könyv írja, hogy ha szokatlant észlel, azonnal hívja az orvosát. Nade minden nap? :lol:

Baba szemszín kalkulátort ismeritek? Próbáljátok ki :wink:
http://museum.thetech.org/ugenetics/eye ... _intro.swf

Nekünk azt írja, 70%, hogy zöld, 30% hogy kék szeműek lesznek a kicsik. Pedig Apukám és Anyósom is barna szemű. Kíváncsi leszek :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Mi már megnéztük ezt a kalkulátort, nekünk 67% zöldet és 33% kéket ír. Hát kivi leszek.
Vendég
 


Fanni,

Orülök, hogy megnyugodtal! :D
De, sajna nalunk is van jarvany de e'n szerencse're be lettem oltva kb. 6 he'ttel ezelött.
A haziorvosom aja'nlotta fel, a harmadik harmadban le'vö kismama'knak ingyen ja'r itt + a fe'rjemet is ingyen oltotta mert vesze'lyes lehet ra'm ne'zve ha hazahozza... :lol: 8)

Fendike,

Kb. egy he't utan, de sokmindentöl függ. Ha a baba nem szenved, minden rendben vele akkor altalaban bent hagyjak me'g egy he'tig. :lol: 8)

Ezek a butorosok!! :twisted: :twisted:

Na, es akkor most a lenyeg:

Szerintem a nya'kdugomat lattam kb. 10 perccel ezelött!! :lol: :lol:

Nem vagyok 100% biztos de szerintem ez az. Kicsit rozsaszines-szürkes valami. Most majd felorankent ellenörizgetem ha'tha van me'g. 8)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Ja, es me'g az jutott eszembe, hogy talan ebben is az orvos 'keze' van? :lol: :lol: Lehet, hogy a tegnapi vizsga'latnak köszönhetem ezt? 8)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Lehet :wink: drukkolok hogy elinduljon végre!
Vendég
 


Köszi Pandus! :D Ha't olyan furcsa'n fa'jdogal most mindenem ott lent.
Most olvastam a neten, hogy a nyakdugo ta'voza'sakor kezd ta'gulni a mehszaj...lehet azt e'rzem.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Hajrá Davide :wink: S utána jöjjön Dórika :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P
Hüvelyi fájdalom féle nekem is volt, én is már azt hittem, hogy nyílik a méhszáj, tök hülyeség! :D Ja, és a gyengeség abszolút belefér, szintén volt nekem is kb. olyan idősen, mint neked, már azt hittem nem tudok felmenni az emeletre, ez későbbi is volt, sőt olyan is, hogy letusoltam, és elkezdett szúrni az oldalam, nagy nehezen elvánszorogtam a kanapéig, és kipihentem a tusolást! :lol:
Minden rendben van, de azért csak nő a 2 kis picurka, és vékony is vagy, sztem ez is közre játszik!!!

Petitpois!
Ha teljesen kész teszek fel képet! :wink:

Fendike!
Biztos megjön már az a bútor, ne bosszankodj! Bagoly mondja verébnek! :lol: Nálunk már megjött, de még nincs kész a szoba, olyan üres, így vhogy semmit sem mutat.

Véda!
Szörnyű lehetett, de akkor a nehezén már túl vagytok! Jobbulást Lillának! :)

Jucmuc!
na, csak elkezdődik már vmi! Nővérem július 31-re volt kiírva, és augusztus 13-án szült, akkor még van időtök! :mrgreen: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Lányok!
Az utóbbi 1-2 hétben olyan fullasztó érzésem van, mintha nyomná vmi a mellkasom. Volt már vkinek ilyen?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
nekem is szokott lenni neha alig kapok levegot,a meh felso resze elerte es most nyomja a bordaidat es attol van..

Jucmuc,
hajra,ezek amr jo jelek :lol: :lol: Talan az ejjel?

Fendike,
jobbulast nektek.
Ma mi is kulon alszunk mert allitolag annyira horkolok :shock: ,hogy a ferjem mar nem tud aludni tole :shock: :shock:
Pedig mar beszereztem egy un.Nasenstripte-t -orrragasz vag ynem tudom hogy hivjak,az orrnyeregre kell ragasztani es segiti az ornyilasokat tagitani..Haat...
Lanyok ti is ennyire horkoltok?
Ja es elkezdtem en is kemenyedni,tegnap meg is ijedtem kicsit.Igy hetfon elkocogok a haziorvoshoz,nem megy mar ez az egesz napos munka.Remelem rendes lesz...

Kép
petitpois
 
 


Hali csajok!

Jucmuc!Hajrá!bár amikor én is írtam nektek hogy kijött,azt hittem az egész kijött,és kiderült mikor élesben ment már a dolog,akkor egy nagy rózsaszínes,kicsit véres cucc jött ki.Ja a kórházban meg még egy jó nagy darab,rá is kérdeztem,hogy akkor most mekkora is ez,de mondták,hogy ujratermelődik a cucc.
De ha fáj ott lenn mindened,az jó,mert nekem is így volt.Furin éreztem magam.

Szuper!nemsokára meglesz a bébike.

Pandus!most már te is indítsd el a kiscsajt...............

Kép
csiperke
 
 


sziasztok!

Ma voltam NST-n és minden rendben volt. Mint ahogy máskor is hihetettlen hogy mit összediszkózott a hasamban. 10perces volt az NST és ezalatt 22x rugdosta össze a hasamat. Méhszáj vizsgálat nem volt azt mindta az orvosom hogy majd csak 36hetesen vizsgál legközelebb adig nem akar piszkálni ne legyen gond.

Kisfóka:
Ezzel én is így vagyok. Sőtt esz a penész hogy ugy varnék még Krisztiánnak egy pár dolgott midelőtt megszülők ehelyett feküdnöm kell. Gratulálok hogy a genetikai UH-n minden rendben.
Nagyon szép kislány nevetek van.

Lafi:
Köszike. Átböngésztem azt a ticckert amibe én vagyok és valóban csak avatar képet lehet feltölteni rá. De végül is úgy döntöttem hogy most már babonábol nem váltok másik ticckerre a szülésig.

Petitpois:
Azért vigyázz magadra a sok munka miatt nehogy gond legyen!!

Fendike:
Örülök hogy minden rendben van. Pihengess te is és akkor nem lesz gond. Még nem vagy elkésve a babaszobával.
Köszi a drukkot. Javulást nektek is.

Donika: Most kezdtem a 35.-hetet.

Fanni:
Mielőbbi gyógyulást nektek. Vigyázz magatokra nagyon.
Annyi kamillateától nem lesz bajod szerintem se. A méhszallagok nyúlását én is mindig érzékelem. Nekem többnyire felülés vagy az ágyban a megfordulákor szokott lenni. A hüvelyi lüktetést biztos azért érzed mert növekszik a méhed. Nálam is volt ezelőtt is meg van most is de most már a koponya nyomása miatt érzem szerintem.

Pandácska, Jucmuc:
Már nagyon türelmetlen vagyok!!!! Szeretném már látni Dórikát és Davide-t.

Véda:
Örülök hogy a kislányod már jobban van és már jöhetnek a kié nyugodtabb napok az elmult 4 nap után. Te nem kaptad el a kislányodtol?

Csiperke: Orsika hogy van?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi! :D
Szuper, hogy ilyen jó baba Krisztián, örülök, hogy minden ok volt! Remélem csütörtökön nekem sem kell ébresztgetni, mert egyébként elég virgonc! :lol:
A tickered 1 héttel le van maradva, én is úgy tudtam, hogy 35. hetes vagy.

Petitpois!
Nekem is mondta már a férjem, hogy időnként horkolok! :lol:
Ilyenkor már tök természetes a keményedés, nincs semmi baj, de azért inkább csökkentsd a munkát! :wink:

Jucmuc!
helyzet??????????????? :lol: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Lányok, sztetek neo citrant lehet inni vagy inkább ne???
Olyan szarul vagyok és leesik a fejem, kifolyik a szemem.. :(

Petitpois,
jó neked, hogy csak most kezdődik, én már a 20.hétttől keményedek, pedig nem is dolgoztam
valszeg ez is alkatfüggő.. :shock:
rád fér már egy kis pihi, sztem próbáld meg!!
én tuti nem horkolok, mert orrcseppezek.. :D

Donika,
nekem is van fullasztó érzésem, hol jobban hol kevésbé
és ami elég kellemetlen, hogy érzek vmi fura torokszorító, fullasztó dolgot mindig mielőtt összehúzódás, keményedés következik... nagyon furi érzés.. :oops:
ilyen neked nincs????

Jucmuc,
de jó, de jó, ez már az lesz!!!!!
DRUKKOLOK NEKTEK NAGYON!!

Nyuszi,
nem nézett méhszájat, ami elvileg már nyitva van????? :shock:
örülök, hogy minden okés!!

Kép
fendike
 
 


síelünk stop :)

Pandus :) azért látom már 40+0 vagy :) :)

Fendike :) neocitrant nem ajánlott.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike!
Neocitrant sztem se igyál! Mézes tea citrommal. Nekem, amikor fájt a torkom vizes zsebkendőt, v. kis törölközőt tekertem a nyakamra+meleg sál, és így aludtam.
Nekem 'csak' ez a fullasztó érzés van.

Orsi!
Jó síelést! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Itt vagyok lanyok, csak delutan egy baratnöm volt nalam a kislanyaval, aztan a ferjem jött haza, vacsiztunk stb.

Nagyon aranyosak vagytok, hogy drukkoltok, köszönöm tenyleg nagyon jol esik! :D

Azota nem tapasztaltam nyakdugot, holnap nagyon kivancsi vagyok mit lat az orvos tagultam-e? :D

Csiperke :D

Ezt nem gondoltam volna, hogy ujratermelödik.. :lol: :lol: Gondolom neztel Te is egyet! :shock: 8)

Donika :D

Azer't durva lehetett szegeny növerednek! 8) :lol:
A mellkasoddal kapcsolatban szerintem csak azert erzed igy magad mert a baba egyre nagyobb, ezekben a hetekben nö legjobban. :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Hajrá JUCMUC!

és hajrá Davide!

és DÓri hajrá te is kislány!
Vendég
 


FAnni, Nekem nem kalkulál eredményt! :cry:
Vendég
 


közeben sikerült

Kék 11,2% Zöld 38, 7% Barna 50,0% :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Jucmuc,
???

Megyünk vizsgálatra majd jövünk, de ma is egyben ébredtünk.

Orsi,
Nem unod, hogy mindig igazad van? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni :P
Egy szép, barnaszemű Boni-baba várható :D

Fendike :P Nyuszi :P
Köszönöm!

Davide és Dórika nem szereti a januárt :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jucmuc!
Na igen elég jól elhúzta, viszont gyönyörű, formás kisfia született!
Drukk a vizsgálathoz, vajon ma még visszajössz???????? :lol:

Pandus!
Nekd is mennyek a drukkok! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Donika:
Köszi szépen. Biztos minden rendben lesz nektek is. Főleg ha egyébbként ő is virgonc akkor biztos fog mocorogni. Szorítok neked holnapra. Télleg le van maradva a tickerem nem is figyeltem de kijavítom. Én bizti nem horkolok mert apa mondta volna.
Éna beszédnél veszem észre hogy fujtatok egy kicsit főleg ha telefonálok.

Fendike:
Sajnos én még nem jártam utána hogy lehet-e inni mert engem még eddig elkerült a megfázás is meg az influenza is. Le is kopogom. De lehet hogy a neten megtudod nézni.Nekem mikor kezd keményedni mindig rámjön egy hőség és addig tart amíg elnem lazit. Igen. Nem nézett méhszájat mondván 36 hétig nem piszkál nehogy gond legyen. Hogy még minimum 2 hétig jó volna kibírni.

Jucmuc:
Remélem ezt már csak szülés után olvasod . Bízom benne hogy ha ma mész az orvosodhoz akkor ma már történik valami. Nagyon szorítok neked . Hajráááááá Davide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pandácska:
Remélem nálatok is történik már valami a mai napon. Dórika már kikukucskálhatna már eleget volt anya hasába.
Hajráááááááááááááá Dórika!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Irtam es elszallt... :twisted: :twisted:

Itthon vagyok, termeszetesen meg mindig egyben es hullafaradtan... :D
Az ejszaka harom orat sikerült aludnom...a korhazban csak monitorozas volt, penteken kell visszamenni ha addig semmi.
Mar nem is csodalkoztam...amikor hazajöttem befaltam a fel hütöt, most pedig megyek alukalni. :D

Nagyon-nagyon köszi mindenkinek, hogy gondol ram! :D :D

Sok-sok puszi! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Jucmuc, Pandácska!
Én nagyon drukkolok, hogy történjen meg, amire már annyira vártok!!!! :wink:

Nyuszipuncs!
Köszi, a nevet 2-en választottuk apával, a Grétát először szoknom kellett, de már megszoktam és egyre jobban tetszik! :)

Fanni!
Köhögésed remélem jobb már, és segített,amit férjed vitt Neked!

Boniko!
Te ilyen korán fennt voltál már? Dolgozol vagy otthon vagy?

Donika, Fendike!
Ti jól vagytok?

Lányok!
Én egy akkora szerencse csomag vagyok. Tegnap tudtam meg, hogy a dokim márciustól kimegy külföldre dolgozni! Teljesen kétségbe estem, aztán férjem mondta, hogy hívjam fel nyugodtan és kérdezzek rá! Felhívtam, és mondta, igen úgynéz ki, hogy megy, de hogy mikor az még nem fix, és majd 2 hét múlva,ha megyek, akkor megbeszélünk mindent és azt is megmondja kinek fog átadni! Amikor azt mondta, hogy nem fix, éreztem a hangján, hogy csak azért mondja, hogy ne aggódjak ezen!
Még egy ilyen dokit nem fogok találni az tuti, vannak jó orvosok Szegeden, csak én mindenképp olyat szeretnék, mint ő, aki ha megyek hozzá, rá is kukkant a babára, nemcsak megnyomkod és kész, mert a legtöbb dokinak a magánjába nincs uh, csak a pénzt gombolják le, azért, hogy rám néz és szerinte minden ok.

Sajnos volt már ilyen tapasztalatom, az előző doki, akit otthagytam, uh nélkül kezdte el velem szedetni a clostit,aztán kiderült, hogy endometriózisom van. A Kaáliig vezető utat végig csináltam vele,(akkor se találkoztam vele, mert az aszisztense adta be mindig a szurit, amit fél évig kaptam), aztán jó 1 évig nem is találkoztam vele, amikor a Kaáliból eljöttünk, akkor meg nagyon bunkó volt, otthagytam és így kerültem a mostani dokimhoz, ismerősön keresztül!

Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lettem, csak annyira szomorú vagyok! :(

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :?
Hátha mégsem megy el... de ha igen, akkor azért az a doki, akit Ő ajánl, biztosan lelkiismeretes lesz! Ez mondjuk nagyon rossz érzés lehet, persze :(

Judit :D
Valahogy én sem lepődtem meg. Péteken már biztosan bent tartanak! Addig is próbálj pihengetni. Jól megvárat ez a kisPasi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Hát igen a remény hal meg utoljára....hátha nem! Remélem én is, hogy jó dokit ajánl majd, én is el fogom neki mondani, hogy olyasvalakit szeretnék,mint ő! :)

Jucmuc!
Én se csodálkozom már, hogy hazaengedtek! :D Aludj egy jót! Előbb utóbb ki kell jönnie a picinek!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Megjöttünk. Ctg jó, Dorka szíve szépen kalimpál volt 7 fájásom 30 perc alatt, éreztem is őket rendesen. Belső méhszáj nyitva van egy ujjnyira. Szóval örülhetnék is, de nincs rá okom. Nem szeretnék most szülni, sikerült elvenni a kedvemet. Nem lehet apás szülés a járvány miatt :cry: Ez nagyon elszomorít, mert évek óta erre a pillanatra vártunk és most tessék jól elszúrják a hülye rendeletükkel. Értelme nincs, mert én kimehet a folyosóra szóval a fertőzést ezzel nem állítják meg, csak jól megkínozzák a kismamákat lelkileg, na meg a kispapákat. A szülésznők orvosok is betegen dolgoznak, ezzel az erővel őket se engedjék be sőt a beteg kismamákat se, szüljenek úgy hogy ott se legyenek :evil: Szülésznőm mondta, hogy bírjuk ki még egy picit, mert bármikor megszűnhet a szülőszobás tiltás, szóval most egyben szeretnék maradni. Reménykedem hogy változtatnak a rendeleten, és ott lehet a párom, nekem ez nagyon fontos lenne és neki is. Azt megértem hogy nincs látogatás, de a szülést nem lehet bepótolni, lehet most utoljára élem át, nem mindegy hogy milyen lesz.
Vendég
 


Pandácska!

Akkor most Neked, azért szorítok, hogy ne szüljél még, bírjátok ki egyben! Beszéld meg a babuciddal! :)

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Pandus lehet Dóri baba tudja ezt, és azért nem jön még! :lol:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Pandus!
Teljesen megértelek, én is el lennék kenődve, de bízzunk benne, hogy változtatnak az álláspontjukon, és a párod legalább a szülésre bemehet, azért az rengeteg erőt tud adni! Eddig is olyan ügyes volt Dórika! :P
Képzeld, a gyógyszertárba azt mondták, hogy a caulophyllum legkorábban a 38. héttől szedhető nap 5 golyó, és persze a vajúdás alatt fél óránként. Ez most hogy van? :shock: Ma ittam málnalevél teát, szörnyű, hogy nem lehet ízesíteni! :?
Dórikát Te miben fogod kihozni a kh-ból, pólyában, vagy bundazsák+hordozó?

Kisfóka!
Köszi kérdésed, egész jól vagyok, holnap megyek NST-re, remélem minden rendben lesz!
Sajnállak a dokid miatt, ez elég bosszantó. Ha gondolod megkérdezem, hogy a szegedi brtnőm kinél szült, ő tavaly februárban szült, és nagyon meg volt elégedve a dokijával. :wink:

Jucmuc & Davide! :P
:twisted: Hát hiába szurkolunk, irgum-burgum! Valaki nagyon jól érzi magát odabent! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus :?
Nagy drukk, hogy Dóri baba maradjon még egy picit, mondjuk hétfőig és addigra oldják fel a tilalmat. Megjegyzem ez tényleg elég érthetetlen tilalom... Éééés saját felelősségre sem mehet be?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Sajna nem, pedig még azt is felajánlottam hogy beöltöztetem nőnek :wink:

Donika,
36. héttől lehet szedni ez tuti, és napi 2*5 gyolyó. Én is így szedem :wink: Bundazsák+hordozó.
Vendég
 


Donika!
Azt megköszönném, mert most gyűjtöm az infókat a dokikról, hogy amikor majd 2 hét múlva beszélni kell, arról, hogy kihez menjek át, akkor én is tudjak hozzászólni a dologhoz, együtt csak találunk valakit, aki jó! :D
Nst-n mit néznek pontosan? :oops: Az olyan, mint a ctg?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Jucmuc:
Kitartás.Előbb utóbb csak kibujik Davide. Nálatok is papás szülés lesz?

Kisfóka: Nekem a Gréta nagyon tettszik.
Hát én seb örülnék neki ha elmenne az orvosom de biztos olyannak fog átadni akiben ő is megbízik. Beszélj vele meg mindent.

Pandácska:
Akkor most azért szorítok neked hogy Dórika bírja még egy kicsit. Én se örülnék ha a páromat nem engednék be amikor szülök.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: