Új privát üzeneted érkezett!

Ibolya!

Hozzád külön is szólok, mert kérni szeretnék. Úgy hallottam van asztalos a családban. 8) Szóval: vettünk egy beépítendő páraelszívót és kellene egy jó szakember... :oops:

Encsinek mi is gratulálunk! Ja és én is ilyen voltam, erre nagyot szívtam a gimiben, mert ott tanulni kellett volna. Na azokat a kudarcokat és skatulyákat még most is heverem...
Persze valakinek megy ez az egyetemig is... (órán szivacsként működni) :D

Köszi és nem baj, ha nem...(de komolyan)

a.
kállai
 
 


Ildi!

Gondolatolvasó vagy, miközben írtam már válaszoltál is. Réka édes... még mindig...

a.
kállai
 
 


Sziasztok!

Túlvagyunk a továbbképzésen, és Attila volt olyan aranyos, hogy a programot is feltelepítette nekem. :P :P :P Aztán persze tracsparti következett, ami olyan jól sikerült, hogy most jöttünk csak haza.
Szóval most jönnek a kívánt fotók. (A férjem csak így tud fotózni, mindig valami érdekes szöget talál, de neki ez bejön. Szerinte így egyedi. De a lényeg látszik)

Kép Kép

Jó éjt mindenkinek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 

 
 

Sziasztok!

Szandra,Edó kigyógyult már a hasmenésből?

Ildi,most azért voltam a fogorvosnál mert a multkor csak "próbatömést"kaptam,aztán közbejött a náthám amikor is nem csinálta meg ,igy mostanig húztuk.De péntekre kaptam megint időpontot ,mert most meg a másik oldalon talált egy pici lyukat :oops: .A férjem tegnap azon röhögcsélt,hogy ezek a fogorvosok ha egyszer elmész hozzájuk tuti hogy mindig találnak valami tömnivalót :lol: .De ez tényleg igy van,mert mikor először elmentem hozzá akkor csak ezt a két lyukas fogamat találta /amit már meg is csinált/,most tegnap kitalálta,hogy a másik oldalon is van,majd pénteken kitalálja,hogy fölül is van :roll: .
Jó lehet egy ilyen nyaraló,akár hol is van.Én nagyon szeretnék egy balatoni vityillót :lol: ,de szerintem soha nem lesz rá pénzünk :cry: .Igy számunkra marad a nyári nyaralás a balcsin egy vagyonért :cry: .

A farsang nekem is jobb lenne egy kicsit késöbb,mert a Geri is ebéd után alszik-de ha kimarad az sem olyan nagy baj.Csak ugy emlékszem,hogy hétfőn vannak egész nap,pénteken csak délig vagy 1-ig.
Anett,rám ne számits fánk ügyben :oops: ,életemben nem sütöttem még :arrow: nálunk ezt még anyósom csinálja-nagyon jól :oops: .
Lajosnak este megemlítem kérésedet,de nem tudom mikor tudná a héten megcsinálni,mert pestre jár egész héten.
Minden elismerésem a másoddiplomához :lol: ,nagyon ügyes vagy,hogy munka és a család mellett még erre is van energiád.És hányadik évedet nyúzod?Vagy most kezdted szeptemberben?

Adrienn,látom jól sikerült a továbbképzés :lol: ,az meg hogy kibeszélgettétek magatokat,az soha nem árt.Szerintem az lényegtelen,hogy milyen pozícióban vagy a képen,majd fordítjuk a monitort :lol: -nekem könnyebb dolgom van,mert csak a laptopot kell megemelnem :lol: :lol: :lol: Szépen kerekedsz te is :lol: .
És hogy megy az otthonlét?Sikerült már feltalálnod magad?

Gyöngyi,segítenél abban,hogy a gyest hol a fenében kell elintézni?A munkahelyem nem tudja megmondani /vagy csak nem akarja :twisted: /,a neten az V.kerületet találtam,persze közölték,hogy nem oda kell menni,Ceglédet is felhívtam,de ez sem az igazi.Most még van 1 telefonszámom a Váci úti-azokat viszont már 3 napja nem tudom felhivni.Azért megerősítés nélkül nem szivesen indulok el a gyerekkel,hogy órákat álljak sorban és végül közöljék velem,hogy mégsem vagyok a legjobb helyen :oops: .
bibolya
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, mert az irodában ugye hóvégi hajtás van... :evil:
Otthon sem érek rá túlzottan, mert anyósomék jönnek a 7végén és próbálom a "tiszta lakás" látszatát kelteni :oops: :wink: .

Azért visszaolvastam és képben vagyok, de a reakciókat később, ha nem gond :roll: :oops:

Ibolya!

Ha eddig is kaptad a Gyest a munkahelyedtől, akkor nem kell intézned semmit, mert Ők automatikusan átadják az adatokat a TB-nek, de majd csak márciustól, addig nekik kell még folyósítaniuk a tv. szerint. Ha most keletkezik új igényed (mert mondjuk eddig Gyed-et kaptál) akkor a Váci út 77-ben kell intézned (rendőrségi üvegpalota mögött). Ehhez kell a Geri eredeti szül. akvi-ja és TB kártyája. (Ezt a TB ügyintézőnk mondta az imént, tehát friss infók) Remélem ezzel tudtam segíteni!

Na, vissza a munkához :(

Szép napot mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,köszönöm szépen az infókat.Eddig gyed-et kaptam,és a gyest majd febr.22-től kell igényelnem-a munkahelyem szerint nekem.Akkor végül is jó infót kaptam,hogy a Váci útra kell mennem.Papírokat kaptam a cégemtől-remélem jók is :oops: -akkor a héten a nyakamba veszem ennek az elintézését.
Azért vigyázz magadra,ne dolgozd magad túl,néha iktass be egy kis pihit /pl.minket olvasol ,esetleg irsz is nekünk :lol: /.

na pussz,és köszi mégegyszer a segítséget :lol:
bibolya
 
 


Ibolya!
Mi a múlt hónapban intéztük a gyest, úgyhogy képben vagyok :D
Ahogy Benettke írta a Váci útra kell menni (Árpád hídi metró megálló). De korán mennyél, 8 előtt, mert rengetegen vannak :cry: 9 után már akár 2-3 órát is lehet várakozni :evil:
Nekem Tomi intézte meghatalmazással. Mondanom se kell 3x-ra sikerült :evil: :roll: Először kevés volt a meghatalmazás, mert az én személyi irataim is kellettek (személyi, tb kártya, adó kártya), hiába volt minden adat leírva a meghatalmazáson :evil: Ráadásul én előtte telefonon érdeklődtem mi kell, ennyit erről, hogy ki mennyire tudja a dolgát :roll:
Aztán meg az volt a gond, hogy a számla, amire az utalást kértem a párom nevén van. Hiába vagyok én is rajta, mint társ, nem jó. Arra nem utalják a pénzt. A gyed arra ment. Érted? Mert én nem :!: :evil: Tehát vidd magaddal a bankszámla szerződést is, kérik. Meg azokat, amiket Benettke írt.
Vigyél magaddal még túlélő felszerelést, kaját, piát, meg rengeteg türelmet :!: :? Gerivel meg aztán végképp nem lesz könnyű :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,neked is köszi :lol: .Akkor nekem sem fogják elfogadni a szlaszámomat :cry: ,pedig én még kértem egy igazolást is a számla valósságáról és hogy még élő.A miénk 2 néven van,de ugy szerepelek rajta hogy :"és neje".Ja,és nekem is erre megy a gyedem.Hát majd meglátom.Szerdán hosszúnaposak,lehet,hogy a cini után bemegyek.
Türelem?Na az nincs,és 8 elött beérni?Hát az nálunk lehetetlenség.Én keltem a családot 7-kor,ha én elalszom akkor mindenki elalszik.Anyósomra meg nem akarom ittthon hagyni a gyereket,mert azért 1-2 órát elvan vele,de pl.egy fél napot vagy többet is,na annyit már nem bir ki /74 éves,örülök hogy ennyiket vigyáz rá/.
bibolya
 
 


Ibolya!
Ha gondolod vigyázok Gergőre, míg elintézed :D

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Most nézem: Mennyél :!: :!: :!: :roll: :oops:
Szóval, menjél. És még én tanítok :?: :?: :?: :oops: :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Név.............................................időpont...........................óra
Dávid,Réka.................................február 8.........................mindegy
Adreinn + pocaklakó Dóra...........február 8.........................mindegy


Látom ezek a fránya fogorvosi gondok mindenkit utolérnek. Én tegnap kisértem a férjem a Szentkirályi utcába a fogászatra, mert pénteken beleharapot egy zsömibe és fél foga ott maradt. :twisted: :twisted: :twisted: Szerncsére nem fájt neki, de az orvosoktól iszonyatosan fél.
Ha meglátja az injekcióimat már attól rosszul van, pláne, ha valaki felé közelít fehér köpenyben. Ha már ott voltunk, a dokibácsi megnézte az enyémeket is, de szerencsére minden oké, csak egy kis fogkövet szedett le. (kopp,kopp,kopp) :P :P :P

Anikó!
Már alig várom a találkozást! :P :P :P

Ibolya!
Szerencsére nekünk is laptopunk van, így én is szorgalmasan forgatom. :lol: :lol: :lol:
Az itthon lét eddig még jól eset, főleg, hogy a múlt héten még elégszarul voltam, és kedvem sem volt kimozdulni.
Bár a hétvégén megkérdezték mióta vagyok itthon, majd nem azt mondtam, hogy már hetek óta. De utána számoltam, hogy csak 3 napot voltam itthon, mert pénteken bementem a suliba az értekezletre. Szombaton míg nem volt itthon az uram, addig dolgoztam még egy kicsit, hogy befejezzem a félbe maradt sulis melóimat. Tegnap pedig a fogászaton voltunk, aztán bementem anyukámékhoz, este pedig Éviéknél szomszédoltunk, így az a nap is gyorsan eltelt. :lol: :lol: :lol:
Ha pedig végkép nem volt más teendőm, jöttem babanetezni.
Most pedig számtalan tervem van, amire sosem vagy alig volt időm. :oops:
Pl: számláink összerendezése, ruhatár átválogatása, fényképek rendezgetése, sulis cuccaim átválogatása, tájékozodás baba holmik terén, szórakozás és kismama torna Évivel (ha végre ő is itthon marad), és persze itt vannak a fránya házi munkák. Ja és sokat kell pihennem is, mert a méhszájam egy kicsit összehúzodott (C2100-as lett). Szóval egy darabig biztosan nem lesz gond.

A pocakom valóban szépen nő, :lol: de a doki bácsim szerint már a súlyomnak se ártana, de csak kicsit!!!! :?
Ugyanis az első 3 hónapban nagyon sokat hánytam és lefogytam 3 kilót, amiből még mindig csak kettő jött vissza. Azaz az induló súlyomhoz képest még mindig (25. hét) -1 kilóval vagyok. Én ezt az egészet nem is értem. Míg nem voltam terhes szinte mindig diétáztam, nagyon ritkán ettem édességet (giliszta vékonyságú húgom 3×annyit evett, mint én) [size=12]és persze hetente 1×, 2× úsztam, vagy valami mást sportoltam. Az eredmény jó esetben is az volt, hogy nem híztam. :oops: :oops: :oops: És mi van most, eszem, ami jól esik, szinte naponta eszek édességet (persze ésszel). :wink: Én igazából örülök, hogy nem hízok, mert van rajtam bőven tartalék (köszönhetően a sok szteroidos gyógyszernek :twisted: :twisted: :twisted: , amivel kb 28 éven át tömtek az asztmám miatt, de miután minden egyre rosszabb lett, áttértünk a természetgyógyászatra és bejött), és remélem, hogy Dóra babának is jut minden, ami kell. Egyébként mostmár biztos fogok hízni :oops: , mert az itthonlét alatt nem mozgok annyit, mint míg tanítottam. Lehet, hogy akkor már az lesz a baj. :cry: :cry: :cry:

Most megyek csinálok valami ebédet....

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adrienn!

Most , míg megteheted pihenj sokat, foglalkozz magaddal és élvezd az egyedüllétet :!: :!: :!: :lol:
Nekem az hiányzik csak egyedül, mióta megszületett Maja. Egy kicsit egyedül lenni :wink: Teát iszogatva, bevackolni magam a kanapé sarkába és olvasni belemerülve, órákon át egy jó könyvet...:wink:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Gyerekek....., olvasni, teázni.....
Én csak egy szimlpa egyedül pisilésnek is tudnék örülni :lol: .

Benettke!
A munkahelyemen azt mondta a személyzetis csjszi, hogy a MÁK-nál intézzek ezentúl minden csp és gyes dolgot. Az ugyanaz mint amit te mondasz vagy ez a pi..a félre vezetett engem? :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 


Hát igen... pisi, kaki se lenne rossz egyedül :lol: :lol: :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Hali, visszatértem!!!

Tényleg olvasni se nagyon volt idő eddig :? , majd most, van még három hónapom!!! :lol:

Szandra!
Szerintem ez más! MÁK= Magyar Államkincstár.
A sulival mi is hozzájuk tartozunk, és tavaly nekem is ott kellett mindent intéznem, pl az anyasági segélyt is, mert az halva szülésnél is jár.
A címük: XI.ker Bartók Béla út 120-122.
De azért kiváncsi vagyok én is, hogy az Évi mit ír!!

Anett!
Gratulálok a dolidhoz! :lol: :lol: :lol: Szerintem tök jó, hogy azt tanulhatod amihez kedved van és érdekel. Én is szeretnék majd továbbtanulni. Nekünk úgy is kötelező 7 évente legalább 120 órát elvégezni, de sajna a legtöbb tanfolyam egy nagyrakás kaki, semmi értelmeset nem nyújtanak, csak a csomó pénz befizetéséről szólnak és arról, hogy nagy duzzogva a végén adnak egy papírt, ami nem nagyon jó semmire. Én pedig akkor már olyat szertnék tanulni, aminek értelme van, pl németből megcsinálni az egyetemi diplomát is , vagy angolt tanulni, mert az meg egyre többször kellene a nemzetközi programjainkhoz, mert a német mellett legtöbbször az angol is munkanyelv.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Szandra!

Igen, az a MÁK. (Magyar ÁllamKincstár) Váci út 77.

De ha eddig a munkahelyedtől kaptad a Csp-t, akkor nekik kell átadni az adatokat a MÁK-nak, elvileg neked semmit sem kell ez ügyben lépned... :?

A Gyes-t már valóban a MÁK-nál kell majd intézned, a Gyed-et meg szintén a munkahelynek kell tovább folyósítania az Edó 2 éves koráig.

Gyöngyi!

Köszi a nagyon gyors homeós infót!

Csajok!

Köszi az anyag-lelőhelyeket (most már csak azt nem tudom mikor is menjek el megvenni, mert ugye az idő sürget, anyós 7végén jön, és vinné az anyagot, hogy még időben meg tudja majd varrni), .

EDA-s tapasztalatokat is köszi, bár még meg akarom beszélni a dokimmal, hogy lehet-e hogy mégsem akarom majd :roll: ...

Adrienn!

Így már tuti megismerlek majd az utcán :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anett!

Hú! Lehet, hogy tényleg a géneim a hibásak nem is én :roll: :wink: ? Így már mindjárt más! Nem?

Ildikó!

Sajna a farsang nekem ki fog maradni, hisz azok a fránya génjeim nem engedik, hogy ne járjak dolgozni :wink: :evil: :x Pedig tudok én is fánkot sütni...


Anikó, Szandra!

Micsoda vágyak :shock: :shock: :shock: !

Anikó!

Hát, ez a számlaszám mizéria egyszerűen felháborító :evil: :twisted: :evil:

Ibolya!

Kihasználtam a pihit, most megyek próbálok valamit enni. Babó folyamatosan "birizgálja" a gyomromat és környékét, kicsit nehéz lesz így :shock: ...


Egyelőre ennyire futotta... :oops:
További szép napot mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Többször nekiálltam már írni, de mindig annyit "termeltek" hogy nem győzöm követni :lol: :lol: :lol: Pedig csak délelőtt nem vagyok!!

Szandra!!

Egyedül pisilés!!! :lol: :lol: :lol: Igen az nagy felüdülés!! Én már tudok egyedül pisilni - a munkahelyemen!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerintem nem mondott rosszat a pi...a :lol: :lol: :lol: Az a MÁK ott a Váci úton. Én is ott voltam - ott intézik a gyes dolgokat és a gázártámogatást is.

Tök ügyes Edóka (gratulálok), mostmár két lábon mehet utánad mindenhova!!!

Ibolya!!

Éva akkor kimerítő választ adott igaz!!! :lol: :lol: :lol: Ez a tuti infó, tuti helyről :lol: Szóval a Váci úton voltam én is, és tényleg sokat kellett várni - áldottam az agyam, hogy nem vittem a csajokat. És hideg volt!!!!!!!!!!!!!!!! A pontos ügyfélfogadási időt már nem tudom, de az fent van a honlapjukon asszem.

Adrienn!!

Sose bánd, hogy nem híztál többet!!!!! Szerintem sokan írigylünk ezért!!! A baba megkap így is mindent hidd el!! És tényleg szép gömbölyű a pocakod!!!


Ildi!!

Én még nem tudom, hogy hogy alakul a jővő hetem. Ma derült ki, hogy mégsem mehetek szabira - hiába van síszünet az iskolába. Be kell segítenem a kolleganőknek a rendelőben.
Tegnap be is írtam magam a táblázatba, de egy laza csuklómozdulattal bezártam mindent és elszállt :twisted: , de látod mára már nem is lett volna aktuális. Úgyhogy én nem tudok nyilatkozni. De bármit szerveztek megpróbálok elmenni a csajokkal.


Kép
A csajok készülnek a farsangra!!



Anett!!!

Olyan termékeny vagy mostanában!!! Ezért járna valami jutalom!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Na, mikor nézzük meg a filmet??
Csajokat haza hoztátok már?? Hogy sikerült a disznóvágás???? Élvezték a csajok??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Tudtam, hogy még akartam valamit... Evés közben eszembe jutott:

Katus!

Állítólag ha jókor adják be és megfelelően adagolják az EDA-t a kitolási szakaszt már nem befolyásolja, ergo ott már mindent érzel. Még erre is rákérdezek majd!

Hát az a kiscipő valami tündéri :P !

Képzeld napokig azt hittem, hogy Ancsi hideg zuhanyt kapott, még akartam is kérdezni, hogy miért kellett neki :oops: :oops: :oops: ?

Na, most megint pihiztem kicsit :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nem könnyű képben maradni :lol: :lol: :lol: csak gyorsba,hogy végleg ne veszítsem el a fonalat :x :lol:

Anett!
Fánk nagyon jó ötlet,és szerintem elmaradhatatlan kellék :lol: én nem akarok beégni,úgyhogy ezt átpasszolnám valaki olyan háziasszonynak aki ért a fánksütéshez,vagyis várjatok,eszembe jutott,hogy a nagyobbik hugomnak az egyik specialitása,legfeljebb elhívom őket is a két csemetével.

Ha nem jó a 8-a,akkor miért nem tesszük át 11.-ére, hétfő délutánra? :oops: ha úgyis azt mondod Ibolya,hogy hétfőn egésznap vannak....

Mi volt a dokinál? Hogy van Szonjus?

Adrienn!
Nagyon csini kismama vagy te is! Örülök,hogy sikerült a továbbképzés :wink: :lol: aztán nem elfelejteni és tessék képekkel bombázni minket!


Ibolya!
Fogorvos :?

Miért kell bemenned amúgy a Gyest intézni Pestre?Én például mindent telefonon és postán keresztül intéztem. A netről mindent le lehet tölteni :roll:
éppen ezekért a dolgokért,amit Anikó felsorolt. :oops: lehet,hogy lassabb,de fele annyi idegeskedés.

Évi!
Kár,hogy nem tudsz jönni :( ráadásul egy fánksütő.....micsoda veszteség :(

Gyöngyi!
Már hiányoztál!
Súgj egy kicsit :oops: mik lesznek a lányok a farsangon? :lol: egyre jobban hasonlítanak.


Írjátok be magatokat légyszi! :?


Név.............................................időpont...........................óra
Ildikó+Dávid,Réka.......................február .........................mindegy
Adreinn + pocaklakó Dóra...........február .........................mindegy
Anett+Tami+Szonja......................február ........................mindegyj
Gyöngyi+Marietta+Sára................február .......................mindegyj

Szerintem hívjuk fel a játszóházat és kérdezzük meg tőlük,hogy nekik mikor jó,mert lehet,hogy itt szervezkedünk,aztán kiderül,hogy nekik nem is jó. :x Ibolya bevállalod?

Akkor tombola se legyen? :oops:

Ibolya,vagy Gyöngyi!
Átküldenétek nekem is a játszóház számát?

Szandra!
Megint egy kis off....
vagy inkább msnen :D meggyőztél.

Ildikó
ilgya1
 
 


Név.............................................időpont...............................óra


Adrienn + pocaklakó Dóra...........február 11 .......................mindegyj
Anett+Tami+Szonja....................február 11 .......................mindegyj
Gyöngyi+Marietta+Sára..............február 11........................mindegyj
Szandra+Tami+Edó.....................február 11.......................mindegyj
Ildikó+Dávid+Réka.....................február 11.........................mindegyj
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Szandra,
remélem anyósod jobban van már!!!
Gratula Edónak a járásért. Jól érzem, hogy az örömöd nem felhőtlen??? :twisted:

Adrienn,
nagy szerencséd van a dokival. Mit tudsz a klinikai állapotokról? Márminthogy mennyire tolerálják a kismamák kívánságait: pl legyen/ne legyen oxytocin, burokrepesztés,gátvádelem? A vajúdás alatt is együtt lehet lenni apával vagy csak a szülőszobán? Van rooming in? Hány személyesek a szobák?
Csak azért kérdezem, mert nekm valószínűleg másik dokit kell tallnom a kistesóhoz, ugyanis már Ancsival is rengeteget szívtam amiatt, hogy a dokim csak szüléseket vezetett le a Imrében, meg néha ügyelt, nem volt igaz státuszban. Így aztán minden beutalóért a háziorvoshoz kellett menni (a végén még uh beutalót is a házidokitól kellett volna kérnem, na akkor beintettem és a doki megcsinálta a korházban tök szabálytalanul...). Szeretem a dokimat, de nem vállalnám még egyszer ezt a hercehurcát. Küldenél nekem priviben magánrendelés és szülés árakat? Előre is köszi :)
Ja, és nagyon szép pocakod van. Csini kismami vagy! És most nem azért, hogy az érdemeidet csökkentsem, de Atti pont vasárnap jegyezte meg a Kikában, hogy minden pocis csaj gyönyörű :) Sajnos asszem nem pont az én pocimra gondolt.... :evil:

Ibolya,
remélem lassan végetér a Te fogmizériád is. Figyi, remélem ne okoztam bajt azzal, hogy mondtam Encsinek, hogy eldicsekedtél vele... Néha annyira béna vagyok, egyáltalán nem tudom, hogy mit mondhatok egy gyereknek és mit nem. Olyan édes a lányod egyébként, és tök örültem, hogy a Gerit láttam mosolyogni és a hangját is hallottam (na nem vitte azért túlzásba, de csak megbarátkozik a kis rámenős csajommal...) és a párod is nagyon szimpi. Örülök, hogy átjöttetek!!! És nagyon köszi a könyvecskét, Ancsi most is azzal alszik... :wink:
Ja, és remélem hamar sikerül elintézni a gyesedet!!! Utálom a hivatalokat.

Anikó,
ha jó idő van, mehetünk piacolni :)
És köszi a linket előre is! Hát igen. Szerintem én nem vagyok komplett, ha végre sikerül cipőt vennem, előfordul, hogy rögtön kettőt veszek. Bá, azt hiszem a terhességem alatt mintha nőtt volna egy kicst a lábam, és 35-ös cipellőt könnyebb venni, mint régebben a 34-est. A menyasszonyi cipőm 33-as volt
:oops:
Remélem Ancsi nem szív ekkorát a lábméretével.
Egyébként én elnézem, ha MAja hisztis,de szerintem ő nem is tud olyat! :)
Azzal a könyves-teás-bekucorodós dologgal teljesen egyetértek. :)

Ildi,
Képzeld aztán voltunk a Deichmannban is. Beleszerettem egy picike, 18-as pihepuha, fekete velúr Elefantenbe, de végül lebeszéltem magam róla. 8000 Fr-ba került :oops:
Viszont nekem vettünk egy edzőcipőt és egy táskát, bár az egész bolt szó szerint kongott az ürességtől. Én még ilyet nem is láttam!!! Üres polcok egy cipőboltban???? :shock:
Én is nézem ám Réka blogját, de nem tudok Neked rni ott, pedig ma még regisztráltam is, de nem enged belépni. Úgyhogy itt: tüneményes a kiscsaj! És milyen okos!
Biztos szuper lehetett a hétvégétek, hát én nagyon megértelek! Igaz, mostmár van kertünk, és Atti szerint már nem vágyunk majd olyan sokszor Velencére a telkükre, de egyelőre nem hiszem. Az teljesen más. Bár allergiás vagyok ott valamire, az éjszakák nagyon cudarak...
Ja igen, ez olyan medence, ami labdás, csak hát elég keveset adtak hozzá. Atti vett még 100-at, de még így is elég sovány a helyzet... :) De nagyon gáz volt felfújni a hengereket! Aki kitalálta???? :twisted: Gyertek át egyszer, és akkor kipróbálhatják a tieid is :)
Ja, farsang! Nekünk bármi jó, majd beírom magunkat a táblába. Szerintem legyen tombola. Hogy szoktátok???
Jaj, még valami. Ha elolvasod, amit Adriennek írtam litániát, akkor megkérhetlek ugyanerre Téged is? Az István tetszene, mint kórház, csak nem ismerek dokit...

Anett,
remélem már Szonja is jobban van!
Tökjó, hogy tanulsz!!! Ne titkold, szerintem inkább légy rá büszke! És a fotózáshoz meg direkt jól jön!

Benettke,
nahát, ha tudsz fánkot süni, akkor kérj a génjeidtől kimenőt!!! Nehogy már fánk nélkül maradjnk miattuk! :lol:
Na, majd Te is megtudod, milyen érzés érdeklődő tekintetek közepette pisilni :)
Hideg zuhanyra még nem volt szükség Ancsinak, valahogy máshogy mindig megoldottam a hisztit :) Na, akkor hajrá EDÁra fel :)

Gyöngyi,
az előző, homeós hsz-edben d-vel jelölöd a számokat. ez ugyanaz, mint a ch???
A csajok tündériek! Vagy ördögiek? Ezen a képen nem tudom eldönteni :)


Név.............................................időpont...........................óra
Ildikó+Dávid,Réka.......................február .........................mindegy
Adreinn + pocaklakó Dóra...........február .........................mindegy
Anett+Tami+Szonja......................február ........................mindegyj
Gyöngyi+Marietta+Sára................február .......................mindegyj
Katus + Annamari..........................február........................mindegy

Jó éjszakát Nektek!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Név.............................................időpont...............................óra


Adrienn + pocaklakó Dóra...........február 11 .......................mindegyj
Anett+Tami+Szonja....................február 11 .......................mindegyj
Gyöngyi+Marietta+Sára..............február 11........................mindegyj
Szandra+Tami+Edó.....................február 11.......................mindegyj
Ildikó+Dávid+Réka.....................február 11.........................mindegyj
Anikó+Maja................................február 11........................inkább du.

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Név.............................................időpont...........................óra
Ildikó+Dávid,Réka.......................február 11 .........................mindegy
Adreinn + pocaklakó Dóra...........február 11.........................mindegy
Anett+Tami+Szonja......................február 11........................mindegyj
Gyöngyi+Marietta+Sára................február 11.......................mindegyj
Szandra + Tami + Edó ..................február 11 ........................mindegy
Katus + Annamari..........................február 11........................mindegy

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Név.............................................időpont...........................óra


Ildikó+Dávid,Réka.......................február 11 .........................mindegy
Adreinn + pocaklakó Dóra...........február 11.........................mindegy
Anett+Tami+Szonja......................február 11........................mindegyj
Gyöngyi+Marietta+Sára................február 11.......................mindegyj
Szandra + Tami + Edó ..................február 11 ........................mindegy
Katus + Annamari..........................február 11........................mindegy
Anikó + Maja .................................február 11........................inkább du

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok,
Ma este jöttem haza a kórházból. A gyerekeknél vannak nehezebb és jobb napok, tegnap mindketten jól voltak, ma Marci pocakját meg kellett röntgenezni, mert sokat bukik szegényke, de a leletek alapján komoly gond nincs, megpróbálják gyógyszerrel megszüntetni a gyomorproblémát. Csengének volt egy 1-2-es erősségű agyvérzése, ami a doktornő szerint nem volt vészes, megultrahangozták azóta a kobakját, és nincs semmilyen problémára utaló jel. Csengének holnap megpróbálnak anyatejet adni, úgyhogy reggel és este a kórházban fogok fejni, és ha Marci pocakja is rendben lesz, akkor pár napon belül ő is elkezdhet anyatejet kapni.
Most megyek fejni, köszönöm mindenkinek a drukkokat, nagyon jól esik és segít tartani bennünk a lelket.
Puszi,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Drága Kata!

Nagyon erős lány vagy Te, csak így tovább, ügyesen!!!
Szurkolunk nagyon továbbra is, minden rendben lesz!

Puszilunk Titeket!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kevinszpészi - Az április-májusi topikban mindig beszélünk rólatok, szorítunk nektek!
Nagyon örülünk a jó híreknek!
Szuper, erős kisbabáid vannak, biztosan minden rendben lesz velük!
Örülök, hogy te haza tudtál menni ;)
Remélem holnaptól tudod anyatejjel táplálni a piciket :)
További .. egyre szebb napokat :)

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek gyorsan mielőtt elmegyek aludni... Megérte :lol:

Drága Kata!

Nagyon örülünk a jó híreknek, most már csak jobbak jöhetnek :P ! Ha holnaptól már anyatejcit is kaphatnak szupi gyorsan fognak erősödni!
Ha bármi van amiben tudunk segíteni (akár itthon, akár a kórház közelében) szóljatok nyugodtan!

Puszi nektek!

Attila és

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Kata!
Örülünk,hogy jelentkeztél. Tényleg innen már csak jobb jöhet! Mi továbbra is mellettetek vagyunk!+++++++

Farsang
Azt beszéltük a csajokkal (Anikó,Ibolya,Anett)Cini Muzsikán farsang ügyben,hogy hétfő délután fogjuk megtartani egy kötetlen beszélgetés közepette,szóval se tombola,se verseny,se semmi csak játék és nagy beszélgetések....éppen emiatt nincs az,hogy ki hányra jön,hanem felhívjuk a Játszóházat,hogy mikortól lehet és meddig,és akkor bárki akkor jön mikor akar. Szóval nincs lista sem (pedig olyan jót mosolyogtam Katuson és Anikón ahogy rakosgattátok:lol: )

Katus!
Oké,benne vagyok,ha úgy alakul kipróbálhatjuk a medencéteket :lol:
Mi van???Máris kistesót akartok??? De szuper! :lol:
( Anikónak nem kell egyedül pocakosodnia :lol: )
Én az István kh-t szívből ajánlom,de a dokim már nem rendel ott :? ,én voltam az utolsó páciensei közül az egyik,aki még nála szült,aztán januártól szerződést bontott a kórházzal,ezentúl csak magánban praktizál. A 30. hétig vállall terhesgondozást is,de utána átad egy kedves kollégájának. Szerintem ez annyira értelmetlen, és fölösleges. :roll: én például azt szeretem,ha annál a dokinál szülök,aki végig kíséri a terhességemet,mert már valamilyen szinten ismeri a testemet. :oops: de ha ragaszkodsz a kórházhoz,akkor az Istvános topikban nyugodtan érdeklődj és biztos tudnak ajánlani egy jó dokit. Vagy akár Andi is az övét.
Csecsemős ismerősöm van,ilyen téren jó kezekben leszel,ha mégis ezt választod :wink:
Az állapotok olyan szinten romlottak,amit én kismamaként észrevettem a két szülésem óta,hogy például már nem pecsételnek babalábikót az emléklapra :lol: :lol: :lol: meg ilyen hűlyeségek...nem adtak babanaplót :oops: ,Dávidnál igen. Ha valamit akartál akkor zargatni kellett őket,de gondolom ez máshol is így van. Nagyon sok a dolguk,de jó szakemberek.
A kismamák kívánságait szem előtt tartják,legalábbis az én dokim igen,de a többiről is jót hallottam. Szüléstervet szeretnél csinálni? HA jó előre megbeszéled a dokiddal,akár még be is jöhet. :wink:
Magánrendelés 6000 volt tavaly. A szülésnél meg annyit adsz amennyit akarsz,nekünk nem volt külön meghatározva.
Nagyon preferálják a gátvédelmet,és állítólag csökkent a császárok száma is.
A szobák 3 és 5 ágyasak. De van 2 vagy 3 alapítványi szoba,ez nem tudom mennyi naponta,de itt akár Ancsi és Atti is veled lehet a kórházi benttartozkódásod alatt.


Bocsi kicsit hosszú,inkább bemásolom:
[quote]A írta: Boldog Születésért Alapítvány közreműködésével a Szent István Kórház Szülészetén az alábbi lehetőségek állnak a szülő nők és családjaik rendelkezésére:

A szülésre történő felkészülés időszakában

Folyamatosan szerveznek szülésre felkészítő beszélgetéseket
Tíz gyermekágyas szoba működik a rooming-in ellátás biztosítása érdekében, ezek egy-, három- illetve ötágyasak
Az osztályon öt egyágyas szülőszoba és egy fotelekkel berendezett vajúdószoba működik
A szülészeten állítható szülőágy, szülőszék, labda, kötél, matrac, franciaágy, kád vehető igénybe
Szüléskor

Az apa és a kísérő személy, dula a vajúdás, szülés ideje alatt jelen lehet. A jelenléthez a "felkészítés" javasolt
Orvostanhallgatók, tanulók jelenlétéhez szóban kérnek engedélyt az anyától
Szabad szülésznőválasztás lehetséges
Beöntés, borotválás nem kötelező
A szülő nő vajúdás és szülés során használhatja a saját ruháját. Igény szerint sétálhat, zuhanyozhat, ihat, ehet (de nem mindent)
Vízben vajúdás lehetséges. A vízben szívhangészlelés, és szükség esetén belső vizsgálat történhet
Komplikációmentes vajúdás alatt belső vizsgálat nem időhöz kötött, azt szükség szerint végzik. Folyamatos CTG-t egyes esetekben végeznek
Szülésindítás 10-15 százalékban történik, gyorsítást, fájáserősítést gyógyszerrel 10-15 százalékban, burokrepesztéssel 50 százalékban alkalmaznak. A szülést nem gyorsítják a méhszáj ujjal való tágításával vagy hasra gyakorolt nyomással
Az anyák bármilyen testhelyzetben szülhetnek
Az epidurális érzéstelenítő mellett gyógyszeres fájdalomcsillapításra van mód, ezek közül az asszonyok választhatnak
Császármetszés esetén elsősorban spinalis (gerinc) érzéstelenítést alkalmazunk
Az epidurális érzéstelenítést egyes esetekben orvosilag javasoljuk (toxaemia, epilepszia), más esetben a vajúdó kérésére alkalmazzuk
A gátmetszést csak szükség esetén javasoljuk, gyakoriság 40 százalék
Komplikációmentes esetben szülés után közvetlenül megkapja az anya a gyermekét, ameddig kívánja
Az újszülöttet a szülőszobán az anya mellre teheti, a szüléskor jelen lévő személy megkaphatja
Császármetszés esetén rögtön megkapja, illetve megszoptathatja az anya a gyermekét. A kísérő személy is kézbe veheti az újszülöttet
Ha az anya altatva volt körülbelül 3 óra múlva kapja meg és teheti mellre a gyermekét
Szülés és császármetszés után igény szerint együtt lehetnek a jelenlevők
Szülés után

Családi szoba használata lehetséges. (A szoba használatáért fizetendő díj az Alapítvány működését támogatja.) A képre kattintva megnézhet egy rövid filmet a szobáról, az egér jobb gombja segítségével a fájlt saját számítógépére töltheti le. A film mérete: 557 kB

Az egész napos rooming-in rendszer császármetszés esetén is azonnal igénybe vehető
Az osztály biztosítja a Bababarát ellátás feltételeit az anyukák és gyermekeik számára. A bababarát kórház címet hivatalosan 1996-ban nyerte el az osztály
Az újszülöttet kórházi tartózkodása alatt anyatejjel táplálják
A látogatás ideje kötetlen, a szülő nő látogatóit a társalgóban, a folyosókon de természetesen saját a szobákban is fogadhatja. A hozzátartozók is kézbe vehetik az újszülöttet
Komplikációmentes szülés esetén 3-4, császármetszés esetén 5 nap múlva lehet hazamenni


Ildikó
ilgya1
 
 


Ja és Katus ne bánd a cipőt :oops: :oops: :oops: már másnap lejött az orráról a bőr,ahogy Réka mászott benne,kicsit se voltam rosszul,gondolhatod. :oops:


Évi!
És így délután sem jó a Farsang? Adrienn hogy fog elszámolni?Azt ígérte,hogy el fog hozni :wink:

Andi????Jutka?? Jöttök ti is úgye?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Felhivtam a játszóházat,a nyitvatartásuk módosult:

H-CS 9-16-ig
P 9-12-ig

1 nappal korábban oda kell szólni,hogy be tudjanak fűteni,amúgy azt mondta a hölgy,hogy bármikor mehetünk a nyitvatartásuk alatt.
Megadom a telcsi számukat is- 350-423

Ezek alapján a péntek 8-a du.kilőve :cry: .
Szerintem aki szeretne jönni,az irja le,hogy melyik nap lenne jó,és hogy de. vagy du.
bibolya
 
 



Azért írtam,hogy ne legyen időpont,mindenki akkor jön mikor tud,ha úgysincs semmi műsor,meg semmi program akkor tök mindegyj. A fánkot meg tudjuk enni bármikor :wink:

Legfeljebb meg lehetne kérni ,hogy most kivételesen 5ig legyen,és akkor aki későn kel,az is odaér egy picit.-ez csak egy ötlet.
ilgya1
 
 


Értem, de az nem jó, hogy semmi intervallumot nem határozunk meg. Akkor inkább mondjuk azt, hogy 2től 5 ig és akkor mindenki megpróbál ebben a sávban oda menni. De ha nincs korlát akkor valaki lehet, hogy 1 re megy, a gyereke unja magát és akkor inkább haza is mennek mire odaér mindenki.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra! Jogos :wink: :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Túléltem a gyes intézését,igaz a végén azt hittem ledöföm valamivel az ügyintézőnőt :twisted: a megjegyzéseiért :evil: . 1/2 11-re értünk be,a portás fiú viccesen megjegyezte,hogy tuti nem jó papírokat küldött a cégem-mert 99 %-ban rossz papírtokat küldenek.Irány a nyomtatványos,ahol megdöbbenve tapasztalták,hogy végre 1 cég,aki helyes papírokat küld a dolgozóinak.Na vissza a portás fiúhoz sorszámért.Megint csak mosolyogva közli,hogy cirka 2 1-/2 - 3 óra a várakozási idő,de megéri kivárni,mert igy 2-max.3 hét alatt elintéznek mindent,ha postázom akkor min.6-8 hét.Ezek után ugy gondoltam várunk akkor,lesz ami lesz.Gerin teljesen ledöbbentem,a közel 3 1/2 órából az utolsó 15 percnél veszítette el minden türelmét,dehát már jócskán benne voltunk az alvásidőben.Mikor behivtak ,a Gergő már rohangált fel-alá meg ütögette az ajtót,erre azt mondja nekem az ügyintéző,hogy ő nem érti ezt a gyereket hogy mit rohangál ennyit,hisz 5 perc az egész-persze mondom,csak azt a 3 és fél órát felejti el,amit itt töltöttünk eddig.Erre közli,hogy mi a pi....nak ülünk itt ennyit,miért nem postáztam a papírokat.Mondom neki a heteket-erre közli,hogy tök mindegy,mert igy is 2 hónap meg ugy is 2 hónap az átfutás :twisted: .Na ezek után abban a pillanatban olyan fáradság lett rajtam,hogy még csak megszólalni sem tudtam.Pedig én aztán tudok veszekedni-ha arról van szó,és általában nem szoktam megállni az ilyenfajta beszólásokat.
De hogy a napunkat tetézzük még ,a Geri ugy átázott,hogy a badyt le kellett vennem róla,mert totyogott a pisiben,de a harisnyája is és a nadrágja is olyan lett egy kicsit-és ahogy a Gyöngyi figyelmeztetett előre,hideg is volt :roll: .
Ezek után majd 3-ra értünk haza,és 5-re szülöire kellett mennem.Fél órát csak bámultam ki a fejemből :oops: .
Most is fél órája gyüjtöm az erőt,hogy irjak valamit nektek,de azt hiszem ma ezt hanyagolom.
bibolya
 
 


Ja,azt akartam még kérdezni,hogy a délelötti alvásból hogy ébrednek a gyerköcök?Mert ha jó az nektek ahogy szoktunk összejönni 10 és dél között akkor tarthatjuk akkor is,esetleg nem délben megyünk haza,hanem 1 körül.De nekem jó a kora délutáni időpont is,egyszer megpróbálkozhatok én is korábban fektetni-végülis,ha jól emlékszem mi vagyunk kevesebben, mármint akinek a gyereke már csak 1x alszik nappal.
Döntsön a többség,irjatok időpontot.

na lépek szunyázni
bibolya
 
 


Sziasztok!

Tegnap egész nap úton voltam, így mikor este hazaértük már nem volt erőm semmihez.

Drága Kata!
Mi is nagyon drukkolunk nektek, sok erőt és kitartást kívánunk a továbbiakban is.

Katus!
A klinikán (II.női) voltam bent a szülőszobán, egész korrekt. Van vajúdó szoba is, az 6 személyes. A mikor ott voltam, akkor két kismama is bent volt, és velük voltak a hozzátartozók is.
Hogy mennyire veszik figyelembe a kismama kívánságait, azt még nem nagyon tudom (igazából eddig ezek a kérdések eszembe se jutottak, mert rutintalan vagyok). Az biztos, hogy a gátvédelmet ők is előnyben részesítik, a többit pedig a dokival kell egyeztetni. Annyit tudok még, hogy vannak fizetős szobák is, de azt a szülésznő nem nagyon ajánlotta, mert az egy másik emeleten van és a nővérek nem nagyon járnak fel oda. A többi kérdésedről majd tájékozódok még. Priviben pedig elküldöm a dokim tarifáit.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Sajna nincs időm, úgyhogy csak Katusnak küldöm a cipős linket :lol:
Katus!
Ma este rak fel Judit egy csomó cipőt. Jócskán lesz köztük Clarks is :lol:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=263950

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Katus!

Elküldtem neked priviben, amit kértél. Remélem megkapod!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Kata,hogy vannak a gyerekek?Kaphatnak anyatejet?Remélem jó hirekkel szolgálhatsz nekünk.Azért ha van egy csepp időd,kérlek irj egy pár sort magatokról.

Katus,az István kórházzal én is nagyon meg voltam elégedve, szivesen ajánlom neked.A dokinőmet is ajánlanám ha neked az megfelel,hogy a IX. kerületi SZTK-ba jársz be.Ő ugyanis ott rendel,én oda jártam terhestanácsadásra.Előnye,hogy mindig időpontra mentem,igy alig kellett várakoznom,és mégnagyobb előnye,hogy nem kellett neki fizetni.Van magánrendelése is a XVI.kerületben,/ez már fizetős/,de ide csak 1x hivott mikor is a szülésről beszélgettünk /ellátásáról,kivánságaimról/ vagy 1 óra hosszat.Mindent meg tud csinálni az SZTK-ban,szóval semmiért nem kell bemenni a kórházba.Én oda csak a szülésfelkészítőre mentem,de erre is csak azért,hogy a szülőszobát lássam :lol: .
És mikorra terveziktek a tesót?
33-as lábméret :lol: ,te jó isten,az Encsi most hord 34-est :oops: .Majd megkapod a kinőtt cipőinket :oops: :lol: .Na jó,ez vicc volt :lol: .Komolyra fordítva:mi a Humanicban szoktunk cipőt venni /gyerekosztály :oops: /,szép cipők vannak és az ára is megfizethető 3-4000 ft .
Ja,és bocsi,Lajos tegnap nem tudta kiszámolni,mert ő vigyázott a gyerköcökre mig szülőin voltam,utánna meg beállított az egyik haverja.

Anett,nem feledkeztem meg rólad,említettem Lajosnak a kérésedet,de azt mondja,ő nem tudja beszerelni,ehhez szakembert kell hivni :cry: .Ő,ha konyhabútort csinál ,akkor is mindennek kihagyja a helyét és a szaki szereli be pl.a mosogatógépet,a mosagatót,a tűzhelyet stb.

Évi,sikerült venned anyagot?

Pisi-kakihoz annyit tudnák hozzátenni,hogy majd mikor a legkisebb olyan 4-5 éves lesz,na majd akkor már sikerül ezeket a dolgokat egyedül intézni :lol: ,és az olvasás is hasonlóképpen alakul /legalábbis nálunk/.Igaz,mi már nagyon haladunk,mert már elég sokszor végig tudunk nézni egy DVD-t is :lol: -főleg este,de már volt rá példa,hogy du.is sikerült.Én könyvet olvasni is csak azért nem tudok,mert itt van ez a "hülye" :lol: internet,és ezt bújom egész este :lol: .

Szandra,meggyógyult Edó hasija?
Anyósod hogy van?

Adrienn,örülj,hogy még csak 1 kilónál tartasz,azért amikor az ember lányán van 1-2 kiló súlyfelesleg :oops: nem hiszem,hogy éhezne a baba.És gondolj bele,milyen boldog lennél,ha a végére is csak 5-6 kg jönne fel összesen,és a szülés után 6-8-10 kg-mal kevesebbet mutatna a mérleg :lol: .Ez lenne az igazi gyors fogyókúra :lol: :lol: :lol: .
Nekem van egy babanetes ismerősöm, összesen 4 kg-ot hizott /igaz,90 kg-ról indult/ és egy 4 kg-os babát szült tegnap.Attól,hogy keveset hízol,lehet szép nagy méretű is a babád. :lol: .

Na,a szita agyammal már azt sem tudom ,hogy kinek mit akartam még irni.Ezt a hsz-t is már több mint 1 órája irom,mert közben 2 telefonbeszélgetést is le kellett folytatnom :oops: nézzétek most el nekem ezt a kis :oops: hiányosságot.

Ja,és nem tudjátok,valami hidegfront közeleg?Ugy nyilallik a fájos jobb térdem,mintha kést forgatnának benne :twisted: .
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ildi,
annyira aranyos vagy ezzel a kimerítő válasszal. Hát igen, lassan gondolkodnom kell a dokikérdésen. Az a helyzet, hogy nem terhesen akarok először találkozni vele, és akkor lassan már el kéne döntenem mit/kit is akarok...

Anikó,
köszi a linket, nézegetem :)

Ibolya.
köszi a választ Neked is, légyszi küldd át priviben az elérhetőségét. Figyelj, a rendelőben milyenek a körülmények? Mert az jó, hogy nem kell fizetni, de én többek között azért is jártam magánrendelőbe, mert ott emberközelibb volt a közeg. De tudom, hogy rendelője válogatja. Sebaj, majd külditek az ajánlatot, ha lesz időtök!
Nagyon sajnálom a szörnyű napodat!!! De legalább elintézted! :)

Adrienn,
öszi nagyon az infókat Neked is, a többiért pedig előre is köszi.
Sajnos nem jött át a privi, esetleg az e-amilemre is átküldenéd? sszk kukac citromail pont hu. Persze ez normális cím, csak a spamek miatt nem merem kiírni...

Most akkor mi van a farsanggal? Hétfő délután 2 és 5 között???

Elmesélem Nektek, hogy mi volt a gasztroenterológusnál. A helyzet az, hogy van egy kis shar pei-ünk. Nem elég, hogy sárga (állítólag túl sok sárgarépát és sütőtököt adok neki), de még a bőre is lóg rajta... (diagnózis: túl tág bőrtugor...). Jövő héten teljes labor + Uh, ha minden rendben, végre békénhagynak és ráfogjuk mindörökre a genetikára. Addigis a feladat, hogy fehérítsem ki... Nem tudom, a vanish erre is jó? :) Egyébként 72 cm és 6750 gr.

Hát nem tudom... szerintetek hasonlít?

Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,2x kellett elolvasnom az utolsó bekezdést,hogy meg is értsem,a kutya és Ancsi közt a "hasonlóságot" :lol: .Azért én örülök,hogy humorodnál vagy :lol: ,mert igy látom,nem nagyon tudtak eltántorítani az igazságtól-miszerint Ancsi az apja vére,és azt érzem az irásodból,hogy nem zaklattak fel igazán-nyugodt tudtál maradni.Jól csinálod,fő a pozitív gondolkodás :lol: .Most őszintén,minden nap sárgarépával és sütőtokkel tömöd ezt a lányt :lol: ?Én valamelyik nap egy képen /gőzőm sincs hogy hol,lehet,hogy a blogodban?/ mintha brokkolit és krumplit láttam volna a kiscsaj előtt.És még arra a képre is emlékszem,mikor melegszendvicses képet tettél fel és én teljesen kétségbeesve kérdeztem,hogy mindkét kenyeret a csajszinak csináltad?
És tudod mi a baja Ancsinak?Hogy már most túl magas :roll: ,Encsi 1 évesen 74 cm volt,azt nézd meg mekkora langaléta lett-és csontkollekció.Ancsi is ilyen lesz,de ez szupi,mert elmehetnek modellnek és azok egy rakás pénzt keresnek :lol: .Legalább lesz aki eltart minket öreg korunkban :lol: :oops: .

na jó,hagyok még egy kis helyet a többieknek is :roll: :lol: .
bibolya
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan...., ígérem holnap olvasok és regálok csak hulla vagyok.
El akartam újságolni, hogy sütöttem apának tortát mert holnap lesz a szülinapja. Csak azért mert a másik topikban is megtettem, felrakom nektek is a képet róla de nem ér kinevetni. Életem első marcipán bevonatú tortája. Szívtam vele rendesen de álítólag a következő már könnyebb lesz.

Íme:

Kép

Van még mit csiszolni (baltával :wink: ) de ezt én csináltam.

Na lépek mert elalszom itt a fotelban

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,ez nagyon szép!!!!!!!De tényleg!!!!!!!!!
És boldog születésnapot a párodnak!!!!!
Azt elárulod,hogy milyen belül?
Jó bulizást nektek a hétvégére,aztán majd kérünk képeket :lol: .
bibolya
 
 


Szandra!
Mi az hogy csiszolni? Ez úgy tökéletes ahogy van!
:lol: Hol vetted? :wink:

1:21????? :x itt egy kis kávéKép

Szülői lesz 6-án.

Kata!
Ancsi tisztára úgy néz ki,mint ez a kutya :lol: hogy eddig nem vettük észre :oops:
Wanish sztem is tökéletes lesz :lol: de tehetsz hozzá egy kis Cloroxot is a biztos hatás érdekében. :lol:

Tényleg szép magas csajszi,Réka 1 évesen 75 cm. :lol:

Farsang!
2-5 között nekünk jobb lenne,mint délelőtt,mivel Dávid ovis. :oops:

Ibolya!
Ügyintézés Kép
Még jó,hogy Gergő ilyen jól bírta!

Kata!
Mi újság az ikrekkel?Kaphatnak már tejcit?

Adrienn!
Remélem ma már nem vagy úton egésznap :wink: szomszédaszonyoddal mi újság? Egésznap dógozik? :x

Többiek?


Betegeskedő babóknak nagyon sok gyógypuszikát küldünk!!!Gyógyuljatok meg gyorsan!



Kép
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Megint csak beugrok kicsit helyzetjelenteni, mert még mindig az "összecsaptak fejem fölött a felhők" állapot tart itt a munkahelyen és otthon is.

Munkahely:hó vége...
Otthon: mivel holnap jönnek anyósék, még tart a "tiszta lakás érzetét kelteni" projekt... ill. ma még elő kellene készítenem a holnapi kajákat is, hogy ne csak főzésből álljon majd a női szakasz programja.

Viszont ma megyünk 4D-s UH-ra :lol: :lol: :lol: (s bár szoros az időbeosztásunk, ezt azért mindenképpen meg akarjuk ejteni :wink: )

Ibolya!

Persze anyagot még mindig nem vettem.... :oops: már nincs is sok esélyem, hogy holnapig meglegyen. Lehet, hogy holnap elmegyünk anyóspajtival, legalább Ő ért is hozzá, nem úgy mint én.

Ildikó!

Montázsok: szupik :P
Szerintem a farsang nekem tuti kimarad :( .Na, de majd jövőre!

Katus!

Ancsi és a shar pei mint két tojás :shock: :D Tényleg, hogy nem vettük ezt eddig észre :roll: :lol:

Szandra!

Szerintem nagyon szupi lett a torta :shock: :P ! Én nem is vállalkoznék rá, hogy marcipánból kreáljak valamit is... :oops:

Többi asszonytárs???

Ja, csajok!

Az Intersparban tegnaptól baba napok vannak! Sztem a neten is fenn vannak az akciós cuccok, ha valakit érdekel...

Na, azt hiszem ennyi, mert mennem kell... :evil: :(

Azért további szép napot mindenkinek!

Pusssssssssssz!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ó miket írok :oops: !

felhők=hullámok

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Na, és még laptetőre is került a hülyeségem... :twisted:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

A tortának nagy sikere volt, apa teljesen el volt ájulva. Azt mondta, ha ezentúl ász párja lesz akkor mindig eszébe fog jutni a tortája :lol: . Vicces arra fogni a kártyázást, hogy a tortára gondoljon. :wink: Egyébként vaníliás volt belül, Gyöngyi féle piskótából.

Bocsi de nem nagyon van időm ma mert APA a fő fő ma de ígérem mindent pótolok!

Szandra

szandrakiss
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?