Új privát üzeneted érkezett!

Évi,
:cry:

KépKép
dreika
 
 


Jééé, megint laptető! Most már annyit vagyok laptetőn, hogy igazán szerencsét hozhatna... :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Köszi csajok :( Most már kicsit jobb, de pénteken, mikor ezt megtudtam, hát mit mondjak, kibírtam röhögés nélkül :(

Nemone!

Átraklak :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok!

Basszus, ezt nem hiszem el….A január nem valami nyerő :-(

Nemone: nagyon sajnálom :-( pedig annyira vártalak az eredménnyel…

Évi: én nem nagyon értek a pajzsmirigyhez, de a rossz érték a beágyazódást befolyásolja?? Mert ugye peteérésed volt…Én még azért drukkolok!!!!

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szezso!

Köszi :) Azért a tesztet megcsinálom szerdán, végül is 3 db van itthon. Hadd fogyjon :)

Szilva!

Beírhatom a táblába, hogy mikorra várod a babákat? Elég a hónap is, ha gondolod!

Anyo, Boni!

Már nem fogtok írni nekünk? :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Sajnálom ezt a pajzsmirigy mizériát! Most stimuláltak, volt PÉ-d! Tehát biztosan nem esélytelen ez a hónap!

A dokid most hirtelen hogy találta ezt az értéket magasnak?
20150601134430
 
 


Viki!

Állítólag ennek az értéknek 2 alatt kell lenni ahhoz, hogy terhes lehessen az ember lánya. Sokallottam a duplázást, de nem szóltam, nem kérdeztem, de legközelebb inkább vállalom, hogy egy kukacoskodó h...e p......k néz, de mindenre rá fogok kérdezni, még ha egyértelmű akkor is :evil: Tanultam az ügyből... Jó drága tanulópénz volt...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Nemone,

nagyon sajnálom! A sok laptető miatt én nálad csask jóra számítottam. Lehet, hogy a laptető csak a következő ciklusra lesz igaz! :wink:

Mi nem pihenünk, (mondjuk nekem ez volt csak az első), februárban inszem aztán majd az élet hozza a továbbiakat.

Évi,

sajnálom ami a pajzsmirigyeddel történt!
A bal oldalit nekem kivették 5 éve és azóta kell szednem a hormont, folyamatosan játrok évente 2x hormonvizsgálatra, de én még soha nem néztem az értékeimet. Lehet, hogy kellett volna.
A dokim mindig azt mondta, hogy jó az eredmény, de majd ha hazamegyek én is előveszem és megnézem, hogy mi is a helyzet. Lehet, hogy emiatt nincs babám?
A mostani dokimnak mondtam, ő azt mondta, hogy nem befolyásolhatja a teherbeesést. Kérdem én, akkor miért nincs még gyerekem? :?:

Ma nem vagyok valami pozitív hangulatban :cry:

Évi azért még lehet, hogy útban van már a baba, és jó hírrel jössz majd szerdán! :wink:

Na és persze Czinkeb is!

Kellene már valami jó hír!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


nemone: nagyon sajnálom :(

Évi: sajnálom ezt a pajzsmirigyes dolgot :(
Beírhatod a táblába, hogy 2008. június 21. (elvileg :D ) és hogy egy fiú és egy lány lesz (az uh-os csajszi nagyon jó szakember és nagyon határozottan mondta, hogy lány, úgy hogy én elhiszem neki) :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Évi!

Ez hihetetlen... És basszus nem mondhatod, hogy bakker, akkor fizesse ki az inszemeid 90%-át, 10-et adunk az ügyetlenkedésnek.

Ettől függetlenül én még nem írnám le ezt a hónapot. Elképesztő, most itt dühöngök. Na nem baj, legalább ha hányok tudom ezért, mert ma még csak végighánytam a napot. :evil:

Ez hihetetlen, lassan már a meddőségiben be kell számolnod, hogy a tyúkszemre milyen tyúkszemtapaszt kaptál, mert hülyék a dokik. Kíváncsi vagyok, ha tudta volna a dokid, hogy milyen értékre mekkora adag mit kapsz mit szólt volna. :cry:
De most komolyan, nem vicc, hogy a pajzsmirigyre kapsz innen, esetleg PCOS, anzulinra kap onnan, szíves kap a kardiológustól valamit stb. és nincsenek összhangban. :evil: :evil: :evil: A meddőségi meg csinálja a dolgát feleslegesen. BRRRR.

tjuca
 
 


Juca!

Nehogy miattunk idegesítsd magad! Annyit nem ér az egész... A legjobban az bosszant ( a saját hülyeségemen felül), hogy otthagytam a régi endokrinológusomat, mert iszonyú messze volt. Viszont legalább értette a dolgát. Olyan pikk-pakk beállított minden értéket, hogy ihaj. Ez meg közel van ugyan, de balfék, már bocs :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép

Évi, dehogynem fogok írni Nektek! Csak Dorka iszonyú beteg volt másfél hétig, attól féltem hogy kórház lesz a vége...

Basszus, én is nagyon felháborodtam azon amit a dokid művelt! :evil: Annyira durva, hogy az ember az orvosában ennyire nem bízhat meg! Ők meg istennek képzelik közben magukat...
Ugyanaz jutott eszembe mint Jucának hogy az orra alá kéne dörgölni a számlákat, hogy akkor fizessen szépen, mert így esélyetek sem volt, hála Neki...
A meddőségi dokinak tényleg mindenhez értenie kéne hogy meg tudja nézni hogy a többi doki mit művel?! Á, ez iszonyú felháborító! De azért én még drukkolok ám neked!!!

És most látom csak hogy milyen mákom van a Mágussal és azzal hogy "csak" PCOS vagyok, ő pedig ahhoz nagyon ért...

Nemone, Monic, sajnálom! :cry:

Évi, Bettike, értetek azért még csuriban az ujjam! :wink:

Szilva, ez igen, egy fiú egy lány! :lol: Így kell ezt csinálni! :wink: :P

Nemone, ez a sok laptető azért csak be fog jönni, majd meglátod! :wink:

Próbálok majd visszaolvasni és gyakrabban jönni!

Szerdán megyek uhura, parázok rendesen! Valamelyik nap már azt álmodtam hogy ott voltam a Mágusnál uh-n és nem látott az égvilágon semmit. Sírva ébredtem.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!
Jöhettem volna jobb hírekre! :cry: :cry: :cry: :cry:
Így hol marad a jó példa előttem? :roll: :cry: :cry: :cry: :cry:

(((((((((Menone, Monic))))))))

Évi! Most majd jól bebizonyítod, hogy így is lehet babásnak lenni! :wink:

Anyoooo! Simán lesz ott valaki, nyugggiiiiiiii!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike,

lehet, hogy te fogsz majd jó példát mutatni nekünk!
Aztán úgy legyen ám :!:

Nem sikerült felhívnom ma a dokimat, holnap újra próbálkozom.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Igen is! Feladat értve! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok,

bocsi, most nem tudtam visszaolvasni, csak átfutottam az oldalakat!
a fene egye meg !!!
Monic, Szezso, Nemone: SAJNÁLOM!!

remélem jan 30-án Évi te pozitívat tesztelsz!!! legalább az utolsó napja a januárnak legyen már babás!!!

nekem sajna múlt pénteken megjött! a Niagara hozzám képest egy kis csörgedező patakocska volt, ellenben 2 nap alatt lement ! :shock: szóval nekünk sem jött össze! de öröm az ürömben, h legalább duphaston nélkül jött meg! és hát a pcos miatt tartottam atttól, h ha nem vagyok babás , nem is fog megjönni. de legalább megjött bogyó nélkül! :wink:

államvizsgám meglett!! :lol: :lol: egy gyönyörú 2-es!!! :lol: :lol:
szépen mutat a szakdoli 5 védés 5 és záróvizsga 2-es :lol: :lol:
ah, leszarom, legalább megvan! :lol:

holnap reggel visszaolvasok a melóhelyen rendesen!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke! Először is gratula az államvizsgádhoz! :)
Másrészt: a francba!!!!!! :evil:

Nem baj, februárban mindannyian átvándorlunk a babás táblába!!!! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Czinkeb,

hatalmas gratula az államvizsgádhoz (nem az számít, hogy hányas lett, hanem az, hogy kezedben a diploma! :!: ):lol: , és a Niagarát pedig nagyon sajnálom! :cry:

Mi lesz a folytatás? Ismét inszem?

Nagyon hiányoztál ám nekünk, sokat emlegettünk, de majd te is látod ha visszaolvasod az előző lapokat. :wink:

Évi, Bettike, jöhetnek a jó példák! Hadd tanuljunk tőletek! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szezso,

remélem, hogy a jós beszél belőled és bejön a jövendölés :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!!!!!!

Nemone!
basszus :( akkor pihenj egy kicsit és majd újult erővel... :wink:

Czinkeb!
gratula a vizsgádhoz!mindegy,csak görbüljön :lol:piri meg ka..a be :evil:

Évi!
ezek a hülye dokik! :twisted: de azért lécci ne add még fel 8) én szorítok :wink:

Bettike!
benned van minden reményünk :lol:

Szezso!
neked meg tüszőnövelők mennek++++++++
:P

Anyooka!
no para!látni fogja a babócát :D

Nekem úgy láccik,ügyesen szorítottatok:
baloldalt :lol: :lol: (az a jó)13 mm-s,jobbo. 12 mm-s tüsző,endo 6 mm.
A dokimnak teccett :D marad a Merional és szerdán ujra UH :D
Vendég
 


Czinke!
Gratula az álamvizsgához! A Pirit sajnálom!

Anyo!
Egy édes, ficergő kismanó fogsz látni!

Vicuska!
Ígéretesek a tüszőid!
20150601134430
 
 


)Jó reggelt sziasztok!

bocsi az eltünésért :oops: olvasó üzemmódban voltam :oops:

LÁnykák kitartás Nektek... remelém a február sikeresebb lesz!

de januárra még van egy pozitív teszt esélyesünk Évi (pajzsmirigydolog- :twisted: )

Bettike pedig megkezdi a februári babazáport

:lol:

Mindenkinek puszi és ölelés, drukk, tüszőnövesztő és babanövesztő!
Vendég
 


Jó reggelt!

Anyooo: minden rendben lesz! :D

Vicuska!!!! Jaj, de jó!!! :lol:

Monic! Szerintem bejön a babás táblába való átkerülés!!! :lol:

Viki: nem szeretnél nagyon-nagyon egy pociképet tenni? (Ha szégyenlős vagy, nem kell ám :D

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsokám!
Szeretnék, de még a hájam látszik igazán, az pedig nem lenne hiteles. Ti nem akarjátok a zsíromat látni!

Pár hét múlva viszont teszek fel, amikor már 001 mutatja meg magát. :wink:
20150601134430
 
 


Czinkeb!

Gratulálok az államvizsgához!!! Azt viszont nagyon sajnálom, hogy neked sem sikerült ez a hónap :cry:

Vicuska!

Drukk a szerdai UH-hoz, csak így tovább Kép

Anyoooka!

Minden rendben lesz odabent, de azért küldök Neked egy szerencse gólyát! Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Szörnyű éjszakán vagyok túl, éjszaka annyira fájt a hasam (pontosabban olyan mintha a jobb petefészkem), hogy azt hittem, itt a vég. Apa is megijedt, azt mondta, hogy kihívja hozzám a mentőt. Erről lebeszéltem, vettem be fájdalom csillapítót és hajnali 3-kor sikerült elaludnom.
Most is nagyon fáj, max. 20 cm-t tudok lépni, nagyobbat nem mert nagyon húzódik a hasam.

Természetesen ma egyedül vagyok és 200 embert le kell nyilatkoztatnom az adóhoz. Ez az én formám :evil:

Apa felhívott amunkahelyemen, hogy megmaradok-e, vagy keresse az utódomat. :lol: Legalább jól megnevettetett. :lol:

Elég baj az is, hogy megjött, nem hogy még ennyire meg is szenvedjem. :cry: Máskor nem szokott semmi probléma lenni, csütörtökön ezt is előadom a dokinak.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok,

na , itt vagyok, sikerült visszolvasnom, de nem minden maradt meg!
köszi a nagy szorításokat, h gondoltatok rám!! :wink:

sajnálom, h ez a hó senkinek nem jött be!
Évi még az utolsó remény erre a hóra!!

és Évi, hát nagyon durva ez a pajzsmirigyes kavar!! hogy lehet ezt elnézni??? :twisted:
most megnéztem az én leleteimet és nekem 3. cnnapon volt egyszer régebben 1,913 uiu/ml és dec-ben 2,3 uiu/ml. lehet, h ez a baj?? többek között? meg hát az a szaros pcos?? :twisted:

Monic: én is PSZF! :twisted: és nagyon örülök, h szabadultam tőlük! nekem nagyon rossz választás volt! de majd idővel minden minden megszépül! :wink: a lényeg , túlvagyok rajta, még ha vért is izzadtam vele, és rengeteg lemondással járt!! :roll:

rólam: én is csinálgattam teszteket (2-t is), és mind2 neg lett! de cickóim hatalmasak lettek (pedig nem volt utro!) és baromi rosszul voltam a szagoktól! kitaláltam, h azért neg a teszt, mert nem a dokitól (inszemkor !) lettem terhes, hanem a rásegítő alkalmakkor mert később repedt a tüsző! :wink: hát a pénteki(25-ei) niagara megcáfolta az elméletem! :twisted: pedig nagyon bizonygattam,h tuti ez a helyzet! a párom nekem is nagyon csalódott volt! ő terhesnek látott! :wink:
mi most 1-2 hót kihagyunk inszemileg! most nekiállok sportolni , amit a suli miatt rendesen elhanyagoltam, és foglalkozunk kicsit egymással, mert hát az utóbbi időben nem sok időnk volt egymásra! és remélem becsúszik majd a nagy szeretgetések alkalmával egy spontán baba!! :wink: :lol:

majd még jövök, de dolgoznom kell !! pusz mindenkinek

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Köszi a megelőlegezett bizalmat! :lol:

Évi???

Monic! Szerintem csak annyi, hogy utoljára jól belehúz! :wink:

Vicuska! Hurrá jó oldal!

Czinkeb! Gratula a megdiplomásodáshoz, most jöhet a spontán megterhesedés! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

betiike ez cask természetes! :wink:

Szezsó drukk a mai Uh-hoz!

Viki Én is azért enm szeretek még képet csinálni!
Vendég
 


Jó reggelt!

Évikém!

Megy a drukk!

Kép
20150601134430
 
 


baccus tényleg ÉVi +++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!

Évi!!! Annyira szorítok, de annyira! :lol:

Vicuska: akkor ma UH-n találkozunk? :lol: :lol: :wink:

Boni, Viki: na nehogy már be akarjátok mesélni nekem, hogy hájasak vagytok :lol: Boniról tudom, hogy tuti nem, mert már láttam, de Vikiből sem nézem ki... :lol:

Czinke: jó sűrű napjaid voltak, mit ne mondjak! :) Most aztán pihenés és babásodás ebben a kevésbé stresszes időszakban! :lol:

Monic: hogy vagy??? (Őszintén szólva az a durva görcs, amit írtál, nem hangzik valami jól :?

Többieknek csók! :D

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Miattam kár izgulni, természetesen csont negatív. Túlélem, de azért a köcsög kéményseprő azonnali hatállyal monnyon le! :evil: :evil: :evil: Hát már szerencsét hozni se tud?!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Vicuska, Szezso!

Kép a mai UH-hoz!

Évi!

Sajnálom, de ha majd beállt a pajzsmirigyed, biztos sikerülni fog!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi :cry:

Szezsó imádlak! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Évi,

nagyon-nagyon sajnálom :cry:

Bettike,

mostmár tényleg rajtad áll a világ szeme! Indulhat a jó példa mutatás :!: És mi követjük februárban :wink:

Szezso,

köszi az érdeklődést, mostmár megmaradok, de tegnap haza kellett mennem a munkahelyről mert annyira rosszul voltam. Elmentem a háziorvoshoz aki adott görcsoldó injekciót, de csak mára lett jobb a helyzet.
Azért fájdogál még a hasam és a gyomrom, de közel sem annyira mint tegnap.
A nőgyógyimat pedig tegnap óta nem bírom felhívni, ez az én formám! :evil:

Elég baj nekem, hogy megjött, hát még így meg is kell szenvednem vele. Ez nem igazság! :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Halihó! :lol:

Évi!
basszus :evil: sajnálom :(

Monic!
és mi okozhatta a görcsöt? :roll:
dokid csak eléred eccer :shock: :P

Szezso!
tüszőnövelő energia megy,te kis UH-társ! :lol:

Bettike!
benned minden reményünk :wink:

én köszönöm a drukkokat,jók voltatok! 8)
baloldalt:1 db 14x12 mm,és 1 db 15x16 mm-s tüsző :lol:
jobbo.nincs domináns tüsző :lol:
méhnyh 6mm :?

doki kérdezte,hogy csináltam,hogy eltűntettem a tüszőket a jobb oldalról? :roll: tanítsam meg! 8) mondtam,baloldalra adtam a szurikat :wink:
a méhnyh nem túl vastag,2 nap alatt semmit nem nőtt :( de azt mondta,majd még nőni fog(a tüszőknek is jobban kellett volna nőnie azért... :? )
de azért ő is én is örülünk nagyon :roll: :P
Vendég
 


Sziasztok!

Évi,
nagyon sajnálom. :(

KépKép
dreika
 
 


Évi: :-(

Vicuska bűvésznő :-D szuper!!! Méhnyálkahártya miatt nem aggódni, repesztés után szépen meg fog vastagodni…(Jelenlegi állapotodban a 6 mm elég szép…)

Monic: örülök, hogy jobban vagy már...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok,

Évi: sajnálom :cry:

Vicuska: az szerintem is szép eredmény, miért elégedetlenkedik a dokid??

Monic: jobbulást neked!

képzeljétek, múltkor a pcos topikban arról volt pont szó, h akkor jó, ha fáj, görcsöl pirikor, mert akkor tuti volt pé. :shock: szerintetek??
nekem csak kis izomláz szerű fájásom szokott lenni. mint amikor sok kihagyás után hasazik az ember és izomláza van, csak hát nagyon lent érzem.
de vajon tényleg úgy csinált meg minket a természet, h akkor jó, ha fáj??? :shock: vélemény??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb!

Én is eléggé fájós voltam a piros napokon, de amióta jártam akupunktúrára, jógára, és sajnos nagy ritkán csinálom az intim tornát is, azóta nem szokott fájni a hasam mensikor, illetve inkább csak érzem a hasamat, de nem fáj. A női jógán, és az intim tornán a Kriston Andrea is azt mondta, hogy alapvetően nem szabadna fájnia a menstruációnak. Ha fáj, akkor valószínűleg valami nem megfelelően működik odabent, illetve lehet egy rossz beidegződés. Pl. ha anyukád mindig panaszkodott, hogy fáj ilyenkor a hasa, lehet hogy tini korodban átvetted tőle ezt a fájdalmat tudat alatt. Sajnos a pszihé érdekes dolgokra képes... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


SZiasztok!

Nekem mindig fájt a hasam akkor is, amikor a rossz hormonjaim miatt nem volt pém. Tehát szerintem az nem igaz.
Nem vagyunk egyformák, valakinek fáj, valakinek nem.
De szerintem a fájdalom eleve nem szokott jót jelenteni.

Nem tudom a psziché részét sem, az én anyukámnak soha nem fájt a hasa, csak én vagyok a családban ilyen fájós, az ikertestvéremnek sem fáj vagy csak ritkán.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Természetesen tudom, hogy nem vagyunk egyformák, de azért a nagy fájdalmak biztos jelentenek valamit, az biztos nem természetes. Én csak azt mondom, amit nekem is mondtak olyanok, akik valamilyen szinten ezzel foglalkoznak. :oops: Bár, nekem az is furcsa, hogy miért fájt évekig a hasam, és most kb. 2-3 éve szinte soha nem fáj...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Na itt vagyok én is.

Anyo!

Hú, nagyon sajnálom szegény kis Dorkát, már jobban van, ugye? Nagyon fogok drukkolni holnap az uh-hoz, gyere majd a hírekkel, és a képpel a pocaklakódról :) Istenem, de jó neked :)

Czinke!

Gratula a vizsgádhoz, én büszke vagyok rád! A te TSH eredményed több, mint jó, a referenciaérték 0,35-4,94. A tied éppen a középérték, szóval szuper :)
Nekem soha nem fájt a hasam mensikor, ha volt pém, ha nem.

Vicuska!

Ezek szuper eredmények, nagyon biztató! Drukk!

Boni!

Jó, hogy te is írtál :) Jól vagytok a bébivel? Azért én a kaálison szoktalak ám olvasni :) Nem lehet ám csak úgy eltűnni előlem :)

Viki!

Én nagyon kíváncsi vagyok a "hájadra". Mutimááá egy pociképet! Hátha szerencsét hoz :)

Monic!

Jobban van a pocid? Egyébként nekem meggyőződésem volt, hogy neked most sikerüli fog. Meg Bettikének... Bettike, ne hagyd cserben a megérzéseimet!!!

Dreika!

Nálad mi újság? Érzel már valamit? Drukkolok nagyon!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


igen én is azt gondoltam, ahányan vagyunk annyiféleképp van a piri, vkinek fáj, vkinek nem , vkinek sok, vkinek kevés, és rövid, v hosszú.
de h ha fáj akkor volt tuti pé :shock: , én sem akartam ezt elhinni. :roll:
hiszen most tuti volt pé-m hiszen stimuztak és uh is alátámasztotta. lehet, h nem repedt meg a tüsző v nem találkozott csak a fiúkkal, de érni ért.
és most kérdezek egy hülyeséget. én elég vizuális vagyok. :roll:
a tüsző nő és benne van a petesejt. ha nő a tüsző, akkor tuti van benne petesejt? és mi van azzal a tüszővel ami nő, de nem reped meg és nem tud kijönni a petesejt?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi,
Semmi nincsen. :roll: De hétvégén beteg voltam ... már nem reménykedem annyira. :? :roll:

KépKép
dreika
 
 


Dreika!

Ha a betegség a beágyazódás körüli időben volt, akkor akár még jól is jöhetett. Tudod, másra figyelt a szervezeted, és a tesó meg közben röhögve becuccolt. Már csomagolja ki a kis holmiját, végül is hosszú időre költözik be :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinke!

Szerintem nem törvényszerű, hogy minden tüszőben van petesejt. Hogy mi lesz vele, ha nem reped meg, jó kérdés. Abból lesznek a ciszták? Vagy felszívódik, nem tudom. Biztos lesz majd, aki tudja, és felvilágosít minket is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: