Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még nem néztem meg a filmet. :oops:

Tea! Az inszemhez kellenek, az a cél, hogy legalább 2 petesejt érjen meg (de 3-nál nem több!), így nagyobb a teherbeesés valószínűsége.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Juhéééé! Sikerülni fog Drága, tudom!!!
Valószínű sokkal gyengébb stimut kapsz mint a lombikosok...legalább a túlstimulálástól nem kell félned, az ugye itt nem történhet meg.....
Szurkolok nagyon. Holnap kezded, ugye??? Jól teszed hogy előbb elmész egy profihoz, aki majd meg is tudja mutatni neked hogyan kell beadni és holnapután már magad is tudni fogod!!!
Jaj, úgy izgulok érted! Bárcsak sikerülne mindjárt elsőre!!!!!
tea77
 
 


Na, ezzel a szép hozzászólásommal kellett épp a laptetőre kerülnöm! :oops:

Bumi!

Köszi szépen! :wink:
Vendég
 

 
 

Groni!
nem a hozzaszolas milyensege szamit, hanem a meglete! :wink:
Olyan vicces, h epp most jovok egy masik topicbol, ahol ugyanerrol a konyvrol kerdeztem :o :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Dorcsi! :lol: :cry:
Küldök Neked egy nagy puszit! Remélem már jobban vagy, hogy túl vagy rajta! Ma nem akarlak zavarni, pihengess, de holnap felhívlak!

Bagham! :lol:
Szia itt is! Válaszoltam a másikba. Amúgy megsugom, hogy Gröni ia abban a topikban őshonos. :wink:

Mindenkinek nagyon drukkolok csajok!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsofi!

Olvastam es lattam, h sokan vagytok itt is! :wink:

En is drujkkolok neked, h minden rendben legyen a laparon :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Dorcsi!
Hogy vagy???

Bumi!
Na szúrtad magad?Vagy majd este kell?Én nem értek ehez. :shock:

Nagyon álmos vagyok csajok! :cry:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni!
Én is álmos vagyok!
Még nem vagyok túl a szurin, majd 11 körül. Azt mondták, hogy mindegy mikor adom be, csak mindig ugyanabban az időben.

Gröni!

Le tudtad szedni?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Értem,akkor sok sikert hozzá.

Kép
breni
 
 


Bumi!

Igen, köszi! Csak sajna ez apjuk dolga volt a munkehlyén és elfelejtette hazahozni! Így csak csütörtkön este tudom megnézni! :? Így bízzon az ember jánya bármit egy pasira! Én is álmos vagyok!
Vendég
 


Ilyenek ezek a férfiak!
Tegnap 2 dolgot mondtam a zuramnak erre 1-et elfelejtett.
Olyan nehéz 2 tételt megjegyezni??? :shock:

Kép
breni
 
 


Reni!

Nekik igen! :lol: Múltkor bátyám otthagyta a gyerekeket a suliba! Simán elment dolgozni! :shock: Még jó, hogy anyám a közelben van!
Vendég
 


Ez nem semmi! :D

Kép
breni
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szép Napot Kedveseim!!! :D

Várom apjuk vérvételi eredményét, amúgy megvolt a nag PÉ - csak kb. tojcsit ellenőrizve....meg is tettünk mindent :lol: .
Párom húzza az időt megint az urológussal. Még nem jelentkezett be, pedig megtehettük volna már, nem tudom mikor jutunk időponthoz így sem. Vagy csak parázok feleslegesen???? :?:

Bumi!

Na, hogy volt a szuri? A pociba kell adni, ugye?

Gröni!

Várd ki a csütörtököt.....ilyenek a pasik.... :lol: :lol: :lol:
tea77
 
 


Igen, túl vagyok. Egy ápolónő segített betölteni a tollat, de magát a szurit már én adtam be magamnak. Persze közben ott volt a csaj is, és mondta, hogy csináljam. Holnap már teljesen magam fogom csinálni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Nagyon ügyi vagy!!!Mennyit kell beadni?

Kép
breni
 
 


Bumi!

Így kell ezt! :wink: Nem fájt? Ha nekünk most a következő 3 hónapban nem jön össze, akkor clostizok és kapok tüszőrepit, amit magamnak kell beadni! Már most görcsben van a gyomrom! Remélem nem jutok el oda és összehozzuk azt a babát addig! :roll:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

ma voltam az első ARWEN tornán. Hán nagyon izgi volt. Kederült, hogy olyan helyen is vannak izmaim, ahol sosem hittem volna :oops: Igazán vicces, az lesz még ha reggelre ezekben izomláz is lesz :lol:

Nagyon érdekes dolgokat mondott el Tünde a táplálkozásról, a minőségéről. Meg sok-sok rémísztő dolgot a szteroidokról...

Mindent összegezve nagyon tetszett! Remélem hatásos lesz! Holnap megyek nőgyogyihoz, mert ehhez a tornához el kell végeztetni az inzulinrezisztencia vizsgálatot is...onnantól személyreszabott gyakorlatok is lesznek.

Dorcsi! Remélem jól vagy!

Mindenkinek csók! Most megyek szundizni, már nincs erőm mindenkinek írni...de drukkok mennek :wink:
tapedli
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm, h gondoltatok rám, tegnap volt a műtét, ma már jól vagyok, dolgoztam is.. A lelki része még eltart, pedig azt gondoltam, h könnyen fogom viselni. Úgy látszik az nálam utólag jelentkezik.. :(

A műtét maga nem volt fájdalmas, altatásban végezték. Előtte kaptam tágítót, ami a hsg vizsgálathoz volt hasonló, de kibírható..

Most várakozunk és márciusban fagyizunk:-)

Bocsánat, h nem olvastam még vissza.

puszi mindenkinek!
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Dorcsi!

Gondoltam, hogy így lesz..... Csak nem akartam írni! De mindjárt itt lesz március, ez adjon erőt! Egy nagy ölelést küldök neked!

tapi!

Remélem meghozza a hatását ez a torna! Igaz nem tom mire jó! :oops: Ettől babás leszel? :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Dorcsi!
Gondoltunk rád...és jó hogy legalább a műtéti résznek vége. Műtét után azonnal dolgoztál? Szegénykém... Itt van a március tényleg közel és a fagyibabáid is annyira várnak téged, mint te őket!!!
Cupp!!!!

Tapi!
Ez milyen torna??? :shock: :?: Én sem hallottam még erről...

Bumi!
Bátor vagy! akkor ma már egyedül....érzel már valamit? Vannak jelei a szurinak? Lehet hogy majd feszül egy kicsit a pocid ha nőnek a tüszők.

Gröni!
Én sem tudom hogy hogyan szurizom majd magam.....nem nagyon bírom a tű látványát. Vérvételnél is el kell hogy forduljak. Még filmben sem tudom nézni....Majd lehet rábízom a páromra ha odakerülünk...

Megyek a párocskám véreredményéért! 12-1 óra körül jövök!

Cupp!
tea77
 
 


Dorcsi! Szegénykém. De hamar itt lesz a március, addig is tedd rendbe magad testileg, lelkileg!

50 egységet kell beadnom, éss egyáltalán nem vészes. Inkább fura, hogy magamba kell böknöm. De engem soha nem zavart, ha szúrtak.
Még semmi jele nincs a szurinak, meg a gyogyónak. Annyi, talán, hogy már most tojcsim van. De szúrkálást nem érzek. De általában nem is szoktam. Az elmúlt ciklus volt az első, amikor éreztem a pés szurkákat, fura is volt nagyon. Gondolom a málnatea hatása volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Megjöttem az eredményével!

FSH - normál: 1,4 - 18,1 IU/I-ig (miénk: 11,6)
Prolaktin - normál: 2,0 - 18,0 ng/ml (miénk 18,1) -ez talán nem jelent nagy különbséget....
Testosteron- normál 8,4 - 28,7 nmol/l (miénk: 28,6 )
LH - normál 1,5-9,0 IU/I (miénk: 11,5 ) Ez egy kicsit magasnak tünik, nem tudom hogy ez mit jelent... :?:

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?
Bumi nálatok minden határértéken belül volt most?
tea77
 
 


Tea!

Én sajnos nem tom a mienket, mert nekünk csak annyit mondott a doki, hogy rendben van minden eredmény! Nekem nem tűnik olyan rossznak, bár itt-ott van pici eltérés! Azt nem tom, hogy ez mennyire baj! Végül is épp, hogy határérték felett van! Szerintem probáld meg beírni a keresőbe, hogy férfiaknál a magas Lh és prolaktin mit jelenthet! Dokihoz mikor mentek?
Vendég
 


Tea!

Én otthon meg tudom nézni a párom eredményét,ami állítólag jó lett.

Kép
breni
 
 


Tea!

A férjem eredményei is othon vnnak, úgyhogy nem tudom, de nálunk a tesztoszteron volt csak alcsony, 10 körüli érték.

De jónak tűnnek az adataitok teljesen, hisz benne van a normál referencia tartományban.
És az FSH/Lh arány az érdekes, mert ebből lehet eseteleges pajzsmirigy problémákra következtetni. De a férjedé 1 körül van, és az jó.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bocs butaságot mondtam. A tsh-ból lehet pajzsmirogyre következtetni. Az lh/fsh arány az pco-ra uta.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi,

gyere velem tornázni és ott majd helyrejön a lelked is :wink:
Ha érdekel benneteket, itt lehet olvasni róla:

www.arwentorna.tk

Bumi!
Egy hős vagy! Hajrá előre! :D

Tea,
asszem nem csupán az a lényeg, hogy magas-e vagy sem, hanem milyen az fsh/lh egymáshoz viszonyított aránya. Én úgy tudom az a jó, ha közel azonos az értékük...hát úgy látom erz akkor tökéletes eredmény :D

Mindenki másnak puszi!
T
tapedli
 
 


...ja és a lényeg. Voltam dokinál :) Nálam minden tökéletesnek tűnik :lol: Kaptam telefonszámot egy dokihoz...ha jó lesz apjuk eredménye, megpróbálhatunk inszemet is. Hát most ettől jól feldobódtam :lol: Ráadásul a méhnyálkahártyám is szép vastag (10 mm), így valószínű normális mensim lesz. Gondolom amiatt, hogy most szedtem hopmeós cuccokat erre.

Na eldugulok! Megyek főzni :?
tapedli
 
 


Szia Tapi!

Ezek igazán jó hírek! Reméljük minden a legnagyobb rendben lesz apjuknál is! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Dorcsi :D
Annyira sajnálom! :cry:
Tudom, ez most nem vigasztal, de van remény! Ha egyszer sikerült, akkor sikerülni fog újra! :wink: :D
Gyászold meg a babát és lépj túl minél hamarabb a szomorú időszakon.
Mi is leghamarabb májusban tudunk próbálkozni. Majd türelmetlenkedem veled, jó? :D


Gröni :D
A tünetfigyelésekhez egy sztori.
Egy barátnőm mesélte, az anyósával történt meg:

Mondták neki, hogy méhszájsebe van, majd telt az idő és teljesen elfelejtkezett róla, amikor is kb. 3 év múlva egyszer csak eszébe futott, hogy bakker, hát neki méhszájsebe van. Ezután elkezdett neki fájni, az orvoshoz már alig tudott elmenni, olyan pokoli fájdalmai voltak.
Ekkor az orvos mondta neki, hogy semmi baja.
Mire ő: - dehát doktor úr, higyje el, hogy még fáj is. :lol: :lol: :lol:

Én is szeretném ezt a titok c. könyvet vagy filmet. Honnan tudom beszerezni?

Gröni :D
Az a baj, hogy már mindent csak tudományosan tudunk megközelíteni. Képesek vagyunk kiértékelni bármilyen hormoneredményt, spermaképet. Látjuk "orvosi" szemmel, hogy elég vagy nem elég a megtermékenyüléshez, megtapadáshoz, kihordáshoz..... stb.
Csak már lassan elfelejtünk ösztönösen élni és hinni.
Megtanultuk, hogy mi kell a fogantatáshoz, így most már tényleg tudjuk, hogy az élet egy igazi csoda.
Annyi minden együttállása szükségeltetik hozzá, hogy egyáltalán csoda, hogy még születenek gyerekek. :wink: :D
Csak közben elfelejtettünk hinni ebben a csodában.
Hagyd a számokat, a statisztikát, a valószínűségszámítást és a miérteket!
Most tanulj meg magatokért élni és tanulj meg bízni saját magadban! :wink: :D
Mi is ezt tesszük. Fogamzásgátlós időszakot kihasználjuk arra, hogy megtanuljunk egymásért élni és pusztán a szex miatt szexelni, mert egy idő után már ez sem megy. :?

Bumi :D
Le a kalappal!
Magadat fogod szúrni....... brrrr. :?

Tapedli :D
Jók ezek a tornák.
Én 1-szer :oops: aviváztam és mikor kiderült, hogy olyan helyen is vannak izmaim ahol nem is gondoltam, nagyon meglepődtem.
Jó kis ugra-bugra torna - gondoltam.
Aztán 10 perc múlva azt kerestem, hogy hová kellene leülni. :lol:

Tea :D
Ezekhez az eredményekhez nem tudok sajnos hozzászólni.
Az fsh/lh aránynak valóban 1 körülinek kell lenni NŐK-nél, de ez nem biztos, hogy férfiakra is igaz.

Rólunk:
Nem kapok metet. A lombikot nem vállaltuk be egyelőre.
Apa meg kiskatona számlálásra (még nem tudom mikor).
Amíg apa eredményei nem javulnak én szedem a Diane35-öt.
Addig pihennek a petefészkeim és utána jöhet a stimu.
Ez jól hangzik, el is kezdtem szedni a Diane-t, csak éppen borsózik a hátam a tudattól, hogy fogamzásgátlót kell lenyelnem.
Utálom a gyógyszereket!!!
Fogamzásgátló, amikor babát szeretnénk...... ez borzasztó.

Képes egyáltalán befogadni a szervezetem, ha tudatalatt ennyire ellenkezem a gyógyszer ellen? Még ma is barnázom (6. cn.)...... normális ez?

Eltettem minden könyvet, ami babára emlékeztet.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem baj ha nem tudtok róla semmit, én sem találtam az interneten egy árva férfihormonokról szóló oldalt!!!

Tapi!!!!
Hajrá inszem! Ez nagyon jól hangzik! Apának mennek a serkentö-gyorsitó woodook!!!! +++++++++

Kedden megy a párom chlamidia és trichonomas vizsgára, csütörtökön megyünk a lombikos dokinkhoz a magánklinikára hogy megkuksizza apa spermáját (3 napos karantén) és nekem megkuksizza Uh-n hogy van-e endora utaló jel, cisztázodás...stb ami útjába állhat a lombiknak.
Az azt követö héten pedig urológus, aki majd felkészíti, feltupírozza apa "anyagát" hogy lombikra a legjobb hadsereg legyen készenlétben!
Ha javul az eredmény, csak akkor kell jelentkeznünk a meddőségiben és indul a projekt!!!!
Húúúúúú.....jó hosszú idő! De kivárjuk.....!

Cherry!
Sajnálom hogy fogigátlóznod kell! Fúúúú! Akkora elentét!!!!
De meghozza majd a gyümölcsét és lesz egy csodababa a pocidban!!!

Pusza!!!
tea77
 
 


Kedves Lányok!

Köszönöm még egyszer a sok-sok együttérzést, amit tőletek kaptam!! Most egy kicsit szüneteltetem a fórumos életemet, mert ki kell gyógyulnom a lelki fájdalmaimból.
Ma elveszítettem a Nagymamámat is a Nagypapám és a Babám után ,1 hónapon belül.. :(
Ígérem, hogy visszajövök hozzátok!
Mindenkinek sok sikert kívánok és a háttérből egyesével is drukkolok Nektek!

puszi:
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Drága Dorcsi!

Őszinte részvétem! :cry: Hatalmas ölelést küldök neked! Visszavárunk!
Vendég
 


Tea!

Még neked akartam.... Én is néztem a neten, de nem találtam semmit! Jövő hétig csak kibírjátok! :roll: Én nem biztos, hogy kibírnám! :oops: De látod, én apjukot is szivem szerint minden nap küldeném vizsgálatra! 8)


Cherry!

Nálunk ebben nincs hiány, tudunk magunkért is szexelni! 8) Sex közben soha nem jár a fejemben az, hogy na most biztos sikerül, el kell kapni, valahogy ez eltörpül! Itt még nem tartunk, hogy mindenáron! Sőt, egyre inkább távolodik ez az egész nagyon akarás! Lehet, hogy az eredménynek köszönhető, nem tom! Persze azért azokat a napokat nem hagyjuk ki, de ha valami oknál fogva nem menne, nem erőltetnénk... Látom az alagút végét, azt is látom, hogy terhes leszek, csak azt nem, hogy ebből lesz-e baba! Akkora erőt adott a doki múltkor egy mondatával, hogy ha van pé, 3 hónapon belül teherbeesek, hogy most csak a jövő heti uh van előttem, az a cél..... ha ott látnak tüszőt, minden rendben lesz! Veled kapcsolatban pedig remélem ez a pihi meghozza a gyümölcsét és tényleg van értelme szünetet tartani! Nem tudom mi értelme van egyébként, de biztos jót akar a doki és tudja is az okát! Mos írok valamit ezzel kapcsolatban, aminek van jó és rossz oldala is!

Tavaly ciszta utána a doki fogigátlót akart szedetni velem, hogy jöjjek rendbe, addig apjukon is elvégzik a műtétet és fél év múlva mehet élesben a dolog! Totál kiakadtam, hogy ha én babát akarok mi a francért kell fogigátlót szednem! Pár héttel később azzal mentem vissza, hogy terhes vagyok és áldottam az eszem, hogy nem mentem bele! Aztán mikor elvesztettem a babát, másképp láttam, bele kellett volna mennem... Akkor nem történt volna meg újra... Nehéz összerakni, mert még most is távol áll tőlem a fogigátló, de ha a doki javasolná, nem tiltakoznék! Hagyni kell, hogy segítsenek, el kell fogadni az okosabb tanácsát, nekem ez jó lecke volt... De van másik oldala is, reményt adott, hogy lehet még kisbabánk! Szóval elég bonyolult, mert ha akkor nem esek teherbe, totál reményvesztett lennék!
Vendég
 


Sziasztrok!

Drága Dorcsi! Nagyon sajnálom, és őszinte részvétem. Most tényleg az a legfontosabb, hogy lelkileg helyrerázódj.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Voltam vérvétele és uh-n.
Van 1db 16 mm-es és 3db 9-10 mm-es petikém. Remélem a kicsik még nőnek. Még ma is adtam magamnak szurit, meg még 2 nap kell. Kedden este tüszőrepi, és ha minden jól megy és lesz apának elegendő megfelelő minőségű anyaga, akkor csütörtökön inszem.

Jó hétvégét!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ha párodnak nem lesz jó az anyaga, akkor meg sem csinálják? :shock: Azért így akkor is nagyobb az esély, mint spontán! Vagy tévedek? :roll: Viszont nagyon szép petikéket érleltél! :wink:
Vendég
 


Gröni :D
Sok igazságot írtál! Elgondolkodtató!
Most már lassan elfogadom a fogigátlót. Nálam nem 1 ciszta van, hanem sok kicsi. És amíg élek ez már így is lesz (hacsak nem fogom szedni később a metet), de most egy kicsit pihenünk és addigra kitisztulok.
Mikor abbahagytam a fogigátlót - 2000-ben- néhány hónappal később volt egy 41 napos ciklusom (védekezés ellenére). Nem tudom mi volt az oka, még akkor nem teszteltem, de ha baba, akkor most is működnie kellene a módszernek. Most ez tartja bennem a lelket. :D

Bumi :D
Mennek a peti-növesztő energiák!!!!
Vendég
 


Ja igen Cherry, beugrott, hogy pco-d van! :oops: Most már elkezdtétek ezt az útat, járjátok is végig, de ne csak te, hanem párod is! :wink: Én még mindig azt mondom, hogy míg pihen a petefészked, apjukod megcsináltathatná a műtétet, hátha olyan fantasztikus eredményetek lesz, mint nekünk! :wink:
Vendég
 


Egyelőre megegyeztünk a kiskatona-számlálásban és szedi a Multi Macát (ha nem lesz még rosszabb az eredménye - eléggé félek ettől). Ha nem változik az eredmény, még egy clostis kezelés és végszükségképpen műtét.
Az a baj, hogy a munkahelyén elég gázos a helyzet. Szóval most nem merjük megkockáztatni, hogy akár rövid időre is táppénzre kelljen mennie. :(
Vendég
 


Gröni :D
Apa mennyi idő alatt regenerálódott? Gondolok a mozgásra, fájdalmakra, emelésre.
Vendég
 


Cherry!

Hát így akkor nem lesz egyszerű tényleg! Apjuk kb 2 hét után már tudott úgy menni, mint előtte, de azért voltak fájdalmai. Nem vészesek, inkább kellemetlenek! Miután kivették a varratokat egész jól lett, de dolgozni nem tudott volna! Durván számolva, szerintem egy jó hónap, míg teljesen felépül! Az emelésre azt mondta a doki, hogy fél évig ne emeljen nehezet, ennek ellenére mikor hazajött, a gyerek első dolga az volt, hogy az apja nyakába ugrott és jól tökön rugta! :lol: Nem lett belőle gond! kopp-kopp! :roll: Sacc egy hónap táppénzzel lehet számolni...
Vendég
 


Hát ettől féltem én is. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Ha nem lesz megfelelő a minta, akkor sajna nem lesz inszem se. Ez még teljesen egészséges férfi esetén is előfordul, ezt mondta a laboros nő.

Az inszem előtt 3 nap carentia. Úgyhogy spontán nemigen lehet próbálkozni, legfeljebb az inszem után, kérdés, hogy mit művelnek majd a petikék.Én egy kicsit tartok attól, hogy a 16 mm-es hamarabb kiszabadul, mint csütörtök.Merthogy átlag 2mm-t nő naponta, ráadásul most stimuzzuk is. 20 mm felett pedig kiszabadulhat. Úgyhogy a másik 3-ban kell bíznom, hogy talán beének.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Hát akkor nincs más hátra, mint a 3 napos önmegtartoztatás előtt folyamatosan kex, max nem tudjátok, hogy most inszemes vagy spontán babátok van! :wink: Ha a nagy megreped, tuti, hogy beérnek a többiek? :roll: Vagy ez, hogy van? Ha van már sárgatest, akkor is érhetnek még a kicsik? :roll: Nem tom érthető-e a kérdés! :oops: :lol:
Vendég
 


Gröni!

Sajna ezt nem tudom, de a doki nem aggódoot, csak én vagyok ilyen. :)

Persze azt se tudom, hogy milyen hatása van a szuriknak. Mert ugye a Puregon az FSH homon. Nem tudom, hogy milyen kapcsolatban van az ösztrogénnel, illtve, hogy hat e rá egyáltalán. Mert ugye elvileg a megnövekedett ösztrogénszint váltja ki az lh termelést, az pedig az ovulációt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Mi márcsak ilyen örök parakismamijelőltek vagyunk! :lol: Lehet, hogy stimus hónapban másképp működik odabent minden! Eleve kapsz tüszőrepit, lehet attól megrepednek a kisebbek is! Megkéne próbálni megbíznunk a dokikban! Az van amit Cherry is írt, túl vagyunk okosítva! :lol:
Vendég
 


Hát igen. De szért tudjuk milyen az egészségügy.
De azért megpróbálok bízni a dokiban, elég jó fejnek tűnik, de attól még lehet rossz orvos.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: