Új privát üzeneted érkezett!

Boni :P
Férjecském írt sms, hogy 36,0-ja van, fél, hogy kihül :D
De nagyon sok gyógyszer van benne, így azért még nem merek felhőtlenül örülni, viszont szerintem olyan magas láza már nem lesz. Együtt krahácsolunk jelenleg, láz nélkül 8) Jaaa, ő még azért ma Anyósomnál marad és ha holnapra sincs láza, akkor jön haza :D
Te hogy vagy? Ezer éve nem írtál magadról!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAni jippijé! :lol:
drukkolok, hogy így maradjon a hő, és hamarosan otthon legyen apa

MAgamról azért enm írok, mert nem történt semmi. csütörtökön megyek majd a tarkóredő vizsgálatra, és ma volt az utsó Utró dugás napja! :lol: egyébként veled ellentétben nekem abszolute nem nőtt meg a cici és abszolut el is tudnám néha feljeteni, hoyg baba lapul a pociban, csak néha azért vannak mensiszerű fájogatások egy héten egyszer. Rókakoma is továbált! :lol:
Vendég
 


Boni :P
Köszönjük szépen :D
Én 2 órát vártam a genetikai UH-ra. Vigyél könyvet! És nagyon hideg a fémpad, hosszú kabátban menj, amire ráülhetsz.
Az utro utolsó napja bizony egy mérföldkő, ráadásul 2 nap és betöltöd a 12. hetet :wink:
Így, hogy az utronak is vége, szerintem lesznek napok, amikor tényleg el is fogod feledni a babát, de csak szinte :wink: mert azért ott vannak a vitaminok, meg ha a cici nem is, a poci azért növöget :wink:
Örülök, hogy jól vagy!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

FAnni köszi! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Lanyané: Nincs mit

Jucmuc , Pandus :
Ugy látszik Davide és Dorika nagyon jól érzi magát odabent.
Jót mosolyogtam rajtatok hogy miket csináltok azért hogy meginduljon a szülés. Kíváncsi vagyok melyikőtök kezdi hamarabb. Vagy lehet hogy egyszerre fogtok szülni?

Fanni:
Javulást neked!!! Vigyázz magatokra!! Örülök hogy már nincs lázad. Apának is mielőbbi javulást hogy minnél hamarabb veled lehessen.

Mereszt: Szióka. Mi ujság veletek?

Aranykavics: Ú-sajnállak!!!! Azért próbálj pihenni.!!

Véda: Kislányodnak javulást kívánok!!

Boni:
Szuper hogy már tul vagy az utrós cikluson és hogy már rókakoma sincs veled. Vigyázz magadra nagyon és drukkolok neked csütörtökre az Uh-hoz.

Lányok kedden én is megyek NST-re. Ez lesz az első.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lányok hogy lehet a vonalzóhoz odatenni az UH-s képet?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Panda?Jucmuc?
sehol semmi?Na ne máááááááááááááááááááár!
Pandus!lépcsőzés jó ötlet.
Tegnap este olyan hideg front jött,nem aludtunk semmit,gondoltam rátok,hogy itt most szülésnek kell lennie.De ugy látom,nincs az a valami,ami kirobbantaná őket.

Fanni!örülök,hogy gyógyulgatsz.Pici babák jol vannak?

Kép
csiperke
 
 


Fanni,
ezek nagyon jó hírek!Párod lassan kicsattan az egészségtől, te már nem köhögsz.... :) Kell ennél jobb hírekre ébredni? Csak így tovább!
Igaz ma nem úgy tűnik, de jön a tavasz :D

Aranykavics,

Nagyon átérzem.....a korán kelés egy büntetés. :cry:
Ebben a frontban azért van valami jó. Az egész napos sötétéség és rossz idő ideális, hogy átaludjuk az egész napot :D

Boni,

Gratula az utolsó utrihoz! Én a progiszuri utsó hetében mérőszalagot vágtam :D
Igazán szerencsés vagy, hogy ilyen zökkenőmentes eddig a terhességed!

Nyuszi ,

sajnos a vonalzó ügyben nem tudok segíteni :(


A front hatását én is megérzem. Egész nap olyan furcsa a pocakom. Bizonyos helyeken szúródik....remélem tényleg csak a front.
( Bár eddig annyira büszke voltam rá, hogy nem voltam érzékeny holmi időjárásváltozásokra :? )

Kép
viri8
 
 


Véda,

Kislányod javult valamit éjszaka óta? Influenza? Jobbulást!

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Köhögni azért még köhögök :wink: de lázam nincs és ez a fő. Apa ha ma egész nap láztalan, holnap hazajön. Annál is inkább, mert szegény Anyósomnak 37-je van... Szerintem elkapta :(

Csipi :P
Remélem, hogy jól vannak!

Nyuszi :P
Köszi!
Sajna nem tudom, hogy kell odavarázsolni a képet.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Itt vagyok dra'ga csajszika'k! :D Es me'g mindig egyben.. :lol: :lol: :lol:
Most ültem csak le a ge'p ele', soka'ig lustalkodtunk az agyban aztan kajcsiztunk stb..

Pandus, en pedig abban biztam ha'tha na'lad elindult a dolog, elöször nem la'ttam a neved gondoltam ma'r uton van Dorika.. :D :D
Davide nagyon sokat mozog, ne'ha ugy e'rzem kirugja az oldalam, de ezen kivül semmi különös. Ja, persze kemenyedek ne'ha fajok is.
Holnap reggel 8.30-ra megyünk a korha'zba. Kiva'ncsi vagyok mennyit nött az uh szerint.

Fanni,

Orülök, hogy jobban vagytok mindketten! söt mind a ne'gyen! :lol: :lol:

Veda,

Sajnalom a pici lanyodat! Remelem ment le a lazabol es jobban van ma'r! :D

Csipi,

Mint la'tod sajnos me'g mindig ugyanaz a helyzet... 8) :lol: :lol:
Itt rugdal a dragam de nem akar me'g elöbujni... :lol:

Nyuszi,

Haaat me'g az is lehet, hogy egyszerre jön ra'nk a szüle's Pandussal... :lol:
Szoval kedden mesz nst-re...Jo lesz hallani a picur szivvereset negla'tod! :D

Boni,

Csütörtökre drukkolok Neked! Minden oke's lesz! :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni,
örülök, hogy már jobban, nekem ugyanez volt, kb.1hét, de némi nátha utána is marad...

Lányok, én sem aludtam, iszonyú ez a szél és persze jó sokat keményedett a hasam + reggel mintha folyt is volna vmi, megijedtem, de aztán semmi, csak némi depis hangulat... :oops:
De abban biztos voltam, hogy legalább Pandusnál elindul vmi!!!!!
Pandácska,
semmi fájás?????
vicces lehet amikor ekkora hassal lépcsőzgetsz, nem csodálom hogy a szomszédok leskelődnek... :lol:

Nyuszi,
hogy vagy?? sokat fekszel??
lesz most vizsgálat is, hogy mi a helyzet méhszáj terén??

Én is holnap megyek dokihoz, már nagyon várom, hogy rendben van-e minden, zárt-e a méhszáj...
Viszont UH lehet, hogy napolódik, mert influenza miatt zárlat van a kórházban.. :(

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Fanni! :)
Örülök, hogy jobban van már a férjed, remélem nem sokára haza is mehet hozzád! :D

Jucmuc, Pandácska!
Babát szeretnénk látni!!!!!!!

Véda!
Kislányod?

Nyuszipuncs!
Neked is már nst-re kell menned? Huh, de tellik az idő! :)

Fendike!
Szerintem a kórházakba beengedik, azt aki vizsgálatra megy. Az újságban legalábbis ezt olvastam! Nekem is kell mennem!

Tegnap készlett már a micimacis goblen, csak nem volt időnk felrakni, mert vendégeink voltak, de most megteszem:

Kép

Kisfóka

Kép
Kép
kisfóka
 
 


nem sokára = nemsokára :oops:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


készlett= kész lett! :oops: Nem tudok én már írni se! :oops: :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfoka :D

En is szeretnem mar latni! :lol: :lol: :lol:

Nagyon ügyes vagy, tök aranyos lett micimaci! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kisfóka :P
Naggyon ügyi vagy!
Apának egész nap nem volt láza, így holnap hazajön :D

Fendike :P
Nekem csak köhögésem van, nátha nincs. Egyáltalán nem fújom. Viszont még száraz a köhögésem, hiába inhalálok napi 3x. De egyszer csak felszakad! Sajna a beszéd is nehezemre esik, mert kiszárad a torkom és jön a száraz köhi. De nem is akarok panaszkodni, mert ez spec. egy olyan dolog, ami hamarosan elmúlik :lol:

Azt nem értem, hogy megvizsgálni meg tudnak, de UH-ra nem mehetsz? :shock: Nade akkor már úgyis bent vagy, nem?

Pandus :P
Lehet, hogy Dórika meg akarja várni, amíg elmúlik az influenza járvány? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fendike,
Éjszaka végig görcsöltem, de persze elmúlt szokás szerint. Napközben is görcsöltem, de mindig elmúlik :? utálom a fájdalmat ,de most meg hihetetlenül vágyom rá :lol: Te is nagyon érzékeny vagy a frontokra látom! Drukk a holnapi dokihoz, biztos minden rendben lesz!

Kisfóka,
Nagyon aranyos lett Micimaci :wink: Ügyes vagy!

Boni,
Mindjárt betöltöd a 12. hetet :wink: emlékszem ez nagyon jó érzés volt :D
Vendég
 


Fanni,
Ez vicc? :shock: Az még akár 6 hét is lehet mondták a tv-ben :wink:
Vendég
 


Pandus :P
Igen :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus még 2 nap! :lol: a mérföldkő...

Jó éjt!

:P
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma már nincs UTRÓ !
:lol:

NA??????????????????????????????????????


bár Pandust olvastam másikon,akkor még egyben volt

Jucmuc?
Vendég
 


Boni,

Gratula az előtted álló utró nélküli napokhoz :D Ez akkora megkönnyebbülés!

Panda, Jucmuc????

ezek a babók nagyon ragaszkodóak! Amit ti hétvégén műveltetek :D Az nem volt semmi!

Azért pihizzetek is! Izgalmas pillanatok(órák?) várnak rátok!Tartalékoljatok!

Kisfóka!

Nagyon tuti Mici mackó is! Hogy érzed magad?

Kép
viri8
 
 


Pandus, Jucmuc! :P
Na, mi a helyzet? Éjszaka nagyon rosszul aludtam a szél miatt, egyből rátok gondoltam, vajon mi lehet Veletek? :lol:

Fendike!
Átérzem a helyzeted, én is érzem ezeket a frontokat! Szörnyű! :?
Ha megjösz a dokitól feltétlenül jelentkezz!

Véda!
Remélem kislányod már jobban vagy, és Te nem kaptad el!!!

Fanni!
Örülök, hogy jobban vagy, nagyszerű, hogy már nincs lázad, és apát is visszakaptad! Nekem a gyógynövényes Hustensaft nagyon jó volt anno köhögésre.

Bonikó!
Vége a bogyós időszaknak! :P

Kisfóka!
Szép lett a gobelin! :D

Kép

Kép
donika
 
 


SZIASZTOK!
JO REGGELT MINDENKINEK!
AZT NEM TUDOM MIÉRT CSUPA NAGYBETŰ,DE MINDEGY.

NAGYON SZÉP A MICIMACIS KÉP,ÜGYI VAGY KISFÓKA!

BONIKÓ:GRATULA BOGYÓK VÉGÉHEZ.

pANDUS?JUCMUC?
gYERTEK A HÍREKKEL.NE CSIGÁZZATOK.

NYUSZIKA!TÉNYLEG HOGY SZALAD AZ IDŐ.

FANNI!GYÓGYULGATSZ?

HA MINDENKI MEGSZÜLT JÓ LENNE EGY HATALMAS BABATALIT RENDEZNI AZ ELKÖVETKEZENDŐ PÁR ÉV MULVA..........

Kép
csiperke
 
 


Donika :P
Köszi! Az a bajom, hogy ez megint homeos szer, nincs bevizsgálva. Írja is, hogy kismamákra a hatása nem ismert :(
Az esti köhögésem nagyon nehézkes volt, száraz, viszont rohamszerű. Úgy rázta szegény kicsiket :( De aztán éjszakára felszakadt, Apa ma hoz kakukkfüvet, s holnapra már szerintem teljesen jól leszek.

Judit :P Pandus :P
Várunk a mai hírekkel!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csipikém :P
Türelmes típus vagy! Elkövetkező pár év? :lol:
Hogy vagytok?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Helyzet nálunk: semmi :?
Vendég
 


Csipi, nyom d visza a caps lockot, bal oldalt a shift fölött!
Vendég
 


Sziasztok!

Jucmuc:
:lol: Már alig várom!!! :lol: :lol: Te hogy tetted a vonalzód mellé az UH-s képet?

Fendike:
Ma éjszaka én sem aludtam akkora szélvihar volt nálunk.
Ráadásul igen sokat keményedett a hasam.
Köszi megvagyok. A gyomorégésemet és a keményedéseket leszámítva jól. Bár tegnap 2x is vérzett az orrom és beletelt vagy 10percbe mire elállt. Holnap megyek NST-re és az orvosomhoz is.
Remélem nem lesz gond. Méhszáj vizsgálat ujjabb nem volt.
Fekvésről annyit hogy a főzést megkell csinálnom de közbe ha elfáradtam lepihenek. A takarításba apa segít meg a boltba is ő megy. Délután többnyire pihenek. Jó volna még kibírni pár hetet.
Nagyon szorítok neked hogy az orvosodnál minden rendben legyen.

Kisfóka:
Nagyon szuper ez a micimackós kép!! Ügyes vagy!!

Fanni:
Örülök hogy a párod már jól van és hogy neked sincs lázad. Gyógyulgassál és vigyázz magadra.

Boni:
Ez szuper hogy már nem kell utró!!! Gratula.

Véda: Kislányod????

Csiperke: Orsika hogy van, szopi megy??? Van tejcsid???

Pandus , Jucmuc :
Még mindig egyben???? Na me mánnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok! :lol:

Hihetetlen de me'g mindig semmi nalam sem. Mondjuk a tickerem te'ved egy napot mert ma vagyok 40+1 de akkor is nagyon unom ma'r... 8)

Voltunk korhazban, mai uh szerint a baba 3200 gramm. A ctg-n minden rendben, tegnap este nagyon erös fajasaim voltak ha'romszor, mar elkezdtem feli'rni öket, azta'n sze'pen megszüntek... :evil:
Ma megvizsgaltak, a mehszaj teljesen za'rt. Elöször bent akartak tartani, majd egy ora va'rakoza's uta'n (amikor ma'r lelkiekben felke'szültem) hazaküldtek. Stimula'lni akartak, e's ha nem reagalok csa'sza'r. Ezt egy doktornö akarta aztan jött az en dokim aki megvizsgalta a mehszajat es utana döntött, hogy mehetek haza legközelebb szerda'n kontroll.

Nagyon fa'jt amikor a mehszajat vizsga'lta az orvos, erre megkaptam a magame't, hogy mi lesz majd a vajudaskor... :shock:

Csak en lenne'k ilyen erzekeny vagy masnak is fajni szokott? :roll:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Nyuszi, amikor megcsinálod a tickert, felajánlja, hogy képet rakhatsz mellé. az enyém legalábbis ilyen....
Vendég
 


Jucmuc:
Davide-nek már szép súlya van de hihetettlen hogy még mindig nem akar kibujni. Örülök hogy a ctg-n is minden rendben. Most már csak az a gond hogy nagyon szeretnénk látni. Ideje lenne neki utnak indulni. Davide tessék kibujni---Rád várunk!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,

Ha ra'me'sz a tickeremre beadja a linket, ott olyan vonalzot csinalsz amilyen neked tetszik, es ke'pet is (ami ma'r le van kicsinyitve) tudsz tenni a vonalzo melle'. :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Judit :P Pandus :P
Na igen, a melegfront az, ami megindítja a babákat, nem a szél. Remélem, hamarosan jön egy löketnyi és mehettek végre szülni. Ez persze sokkal jobb állapot, mint mikor az embernek túl korán kell menni, de biztos vagyok benne, hogy már türelmetlenek vagytok és hát ugyebár jogos is.

Nyuszi :P
Köszi!

Különben Apa vett a gyógyszertárban köhögésre olyan cseppeket, amire rá van írva, hogy várandósok is használhatják. Majd megnézem a nevét, ha valakit érdekel.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi Nyuszi, aranyos vagy! :D En is nagyon varom mar, ezek a napok hihetetlenül hosszuak! Es, hogy egyaltalan nem vagyok meg nyitva sem...Viszont a mehnyak meg van rövidülve.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc:
Kitartás gondolok rátok. Elhiszem hogyez a vége már nagyon hosszú és jó volna már túl lenni rajta. Köszi a vonalzó tippet majd próbálkozom.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Jucmuc,

szerintem azért fájt annyira az a méhszájvizsgálat, mert a doki egy kicsit rásegített a kezével, hogy tágulj. :roll: Nekem mikor kézzel tágított, még aznap beindult a szülés 39+5.nap. :D Neked is ezt kívánom! :D
20140901102739
 
 


Lafi:
Az én ticceremnél csak az avatarhoz ajál fel képet.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Jucmuc,
Szerintem Hajninak igaza lesz és a dokid kicsit megpiszkált :wink: mert amúgy nem fáj csak kellemetlen. Drukkolok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséreteket! :D

Látom Pandus, Jucmuc ti még mindig 2 in 1, de nem baj, ami késik nem múlik!

Fanni!
Örülök, hogy férjed ma hazamegy! Reméljük a te köhögésed is elmúlik nemsokára!

Nyuszipuncs!
Sajnálom, hogy nem jól aludtál! Olvasom, nálatok is úgy van, mint nálunk, hogy férjed segít takarítani! Ez nálunk is így van, és néha olyan lelkiismeretfurdolásom van!

Lafi!
Most nézem, hogy Hunor már 1 hónapos és 3 hetes! Te jó ég, hogy rohan az idő!

Lányok, a vonalzómon, hogy tudok javítani? Szeretném a kislányunk nevét ráírni!

Kisfóka

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Viri8!
Köszi az érdeklődésedet, van mikor nem görcsöl a hasam, van mikor viszont igen, és van mikor keményedik! De pihenek és remélem, hogy nem lesz gond!

A legfontosabbat nem is írtam, sikerült ma elmenni a genetikiai uh-ra és minden rendben van a kicsivel! Az egész kb. 10 percig tartott, vagy még addig sem! Most nem volt olyan aktív uh alatt, de utánna bepótolta, mert egész hazáig rugdosott! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóka, hát igen rohan az idő.
Javításhoz újra kell csinálnod!

Nyuszi, akkor csinálj olyan tickert mint az enyém, mármint abból a fajtából, vagy Kavicskának is van uh képe, csinálhatsz olyant is. Lehet, az a fajta, amibe te mentél bele, nem tud olyant.
Vendég
 


Köszi Lafi, sikerült! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Köszi Lanyok, ha't lehet, hogy te'nyleg jobban melyre nyult a dokika'm...nem tudom. Mindegy csak ma'r törte'njen valami.. :D

En is drukkolok Neked Pandus, gondolom Te is unod ma'r a bana'nt!

Hajni,

Jo lenne ha nalam is igy törtenne... :lol: de legala'bb szolhatott volna elötte. 8)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Hali lanyok,

nem nagyon tudok most reagalni mert uszom a munkaban es
ez a heten igy is lesz mert kollega szabadsagon van :?

Jucmuc,Pandacska,
azert miattatok rendszeresen bekukkantok :lol: Nem semmik ezek a gyerkocok :lol: Na de a heten mar biztosan tortenik valami :lol: Kitartas..

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok, megjöttem dokitól.
Magánrendelőjében voltam, úgyhogy csak vizsgálat volt, helyzet változatlan, nyakcsatorna picit rövidebb ugyanúgy mint pár hete, tehát C:2.5000, méhszáj zárt. Mondta, hogy ennek igazán nincs nagyobb jelentősége, de azért pihengessek, lényeg hogy a 36.hét meglegyen, utána már nem kell kímélni magam...
UH és labor hétfőn, egyelőre zárlat van a kórházban és az UH elég macerás így állítólag... :roll:
Elég szar mert annyi dolgom van és vhogy rajtam van folyamatosan a tennivágyás, persze gondolom ez javulna ha végre összeállna a babaszoba... :oops:

Pandus, Judit
ez hihetetlen, de mostmár ez a Ti hetetek!!!!!!! :D

Fanni,
jobbulást!!!
mi férjecskémmel elég náthásak vagyunk, folyamatosan egymásra passzoljuk a dolgokat.. :?

Nyuszi,
drukk a holnapi vizsgálathoz, kiváncsi leszek!!!!

Kép
fendike
 
 


Fanni!
Úgy tudom, hogy a Hustensaft, az gyógynövény, nem homeo! :shock: Azt értem, hogy kismamák esetén nincs infó!
Akkor nálad gyógynövény se jöhet szóba! Lényeg, hogy már jobban vagy! :P

Fendike!
Örülök, hogy minden rendben. :D
Én is így vagyok, állandóan pakolnék, a férjem haza jön, és már mondom is a tennivalókat :lol: , nagyon imádja! Bútor mikor érkezik?

Jucmuc! :D
Szerintem is igaza van Hajninak, egyik barátnőm is ment vizsgálatra, megpiszkálták, és még aznap megszült! Hátha.... :lol:

Nyuszi!
Te nem 35 hetes vagy? Nálunk is szélvihar volt, azt hittem összedől a ház! :?

Kép

Kép
donika
 
 


Donikam!

A profeta szoljon belöled! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Donika :P
Én már nem is tudom. Ma pl. ittam kakukkfű teát és csak utólag néztem meg a neten, azt írtják, hogy méhösszehúzódásokat okozhat. Ráírva nincs :?
Napok óta iszom este kamilla teát és fogok továbbra is, mert csak úgy tudok elaludni. Arról meg azt olvastam, hogy 1. harmadban nem ajánlott. De hogy miért? :shock:
Amit a férjecském hozott, annak az a neve, hogy Sinupret cseppek. Ezen mondjuk konkrétan rajta van, hogy várandósok is használhatják. Végre valami... elég ritkán merik bármire is ráírni!

Már azon sem csodálkoznék, ha Te hamarabb szülnél, mint a két mindennapos várandósunk :lol:

Nálunk is szörnyű vihar volt tegnap. A feeling az volt, mintha az összes szomszéd egyszerre elővette volna a fűnyíróját és a mi nappalinkban kezdtek volna vele dolgozni :shock: Én sem tudtam aludni, amíg kicsit nem hagyott alább!

Fendike :P
Én is tartok kicsit ettől a passzolgatástól. Nekem éjszakára már felszakdt a köhögésem, szegény uram meg egész nap szárazan köhög, úgy sajnálom. De most este én is elkezdtem úgy köhögni :(
Mindenesetre külön szobában alszunk :( De legalább már egy házban :)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: