Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Nyulasz, a 10-es erősségű tesztre is az van irva, hogy a vérben 100 feletti hcg-ét tudja kimutatni a vizeletben,na akkor az 50 érzékenységű :roll: ?

Tobi hajrászombat++++++++++++++

Mazsi+++++++++++

Na szóval 11-12 db tüszöm van, egy kicsit letörtem, mert már egy pár napja nagyon érzem a hasam alját, és azt hittem ennél több lesz.Maga db számmal nincs semmi problémám, csak az elözményeket látva ezidáig tüszőimnek kb. 1/3-ból nyertek petikét, hát ha ez most is így lesz, akkor nem dúskálok majd petesejtekben. Hormonszintjeim tök jók lettek, normál határértéken belül vannak, ilyen sem volt még, mert at első kettő stimunál 3-4x-se volt a E2 szintem a megengedetnek. Holnap megint megyek vérvételre uh-ra.

Lányok mi összefüggés van a banánturmix és a megtapadás között? :shock:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Kép

Kép

vagy ebéd utáni szieszta?

Kép
Vendég
 


Szia Csibe!

A 10-es nem 10 egység hcg-t mutat ki? :shock:

Nagyon jó értékek ezek,szerintem teljesen ideális,ha több lenne,az már a minőség rovására mehetne.Nagyon nagy gratula,én a fél karomat adtam volna ennyiért.Reméljük mindegyikben Petike van!!!És gratu a vv-hez is.Bíztató,hogy ilyen jók az eredményeid!Hajrá!

Nem tudom mi az összefüggés,én is csak olvastam,Dezsitől meg Lanyanétól. :roll:

És milyen nagyok?Mármint a tüszők?Érdekes,hogy holnap is kell menned,én csak egyszervoltam a stimu alatt .
Vendég
 

 
 

Nyulasz, BMC-ben a stimu kezdése napján megnézik az fsh illetve lh szintet, stimu kezdetétől átlagosan 2 naponta monitorozzák az E2, LH szintet illetve uh-val követik a tüszőket,az alapján adagolják a gyógyszereket. Azért kell holnap mennem, mert azt mondta a dokim, hogy nagy a távolság csütörtök és a hétfői nap között,( hétvégén nem dolgoznak, és nem tudják követni a tüszők illetve a hormon változásokat) és muszáj holnap is mennem, mert nem változtatott a gyógyszerelésemen, szeretné látni, hogy reagálok tovább a hormonokra, nehogy átcsússzak túlstimuba illetve az is előfordulhat, hogy emelni kell az adagomat.
Tüszőim 13 és 15 mm között mozognak, méhnyálkahártyám is meg lett dicsérve, mert már most 9,5mm-es.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz, igen, ezek a tesztek egyébként se 100-asok, főleg ilyen korán!! Holnap mész vérvételre? +++++++++++++++++++++++++

Csibe, Tobi+++++++++++++++++++++++++++++++++++
mazsi02
 
 


dobok egy táblicskut :wink:
Kép drukk Mindenkinek! :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Rengeteg volt a munkám a napokban, ezért nem tudtam jönni.
Mazsi! Nagyon drukkolok nektek! ++++
Nyulasz! Ne csüggedj! Ezekkel a korai tesztekkel csak borzoltad az idegeket! Drukk neked! ++++++++ Izgulok érted holnap!!!! :wink:
Csibe! Tobi! Hajrá!++++++
Holnap megpróbálom a hsg-t. Remélem, nem zavar haza a doki... tegnap még volt egy kis maszatolás. Ezer napos volt a ciklusom, és alig múlik a piri. 8) Szerintetek?
Vendég
 


Ja, a TSH-m miatt is telefonáltam. Még mindig magas. :x
Azt mondta a doki, hogy mostantól hatalmas adagot szedjek és 5 hét múlva majd meglátjuk.
Addig nálunk nem is lesz semmi lombikos készülődés.. :cry:
Meddig bírják a fagyasztást a férjem szövetkéi?? Izgulok miatta. Minél később kezdjük, annál idegesebb vagyok, hogy mi lesz ha nem élednek fel a sejtecskék a fagyasztásból. :?
Vendég
 


Mo holnap találkozhatnánk, én is Bmc-ben leszek :wink: A fagyasztás miatt no para, több 10 évig is birják a fagyasztást.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe! Örülök a találkozásnak!! :wink: Én 10 körül megyek. Csak fogalmam sincs, hogy megcsinálják-e a hsg-t. Attól tartok, hogy ha lesz valami kis barnaság holnap is, akkor lefújják az egészet. Valami fertőzést kaphatok, ha így megyek? Félek. Attól tartok, hogy eddig semmi bajom se volt, aztán ezzel a töltögetéssel feljuttatnak valami kórságot.... :?
Vendég
 


Mo attól, hogy barnázol nem kapsz fertőzést illetve nem viszik be a méhedbe, kivéve ha a barnázás jelenléte nem fertőzésre utal, de ha lenne valami gyulladás, annak lennének más tünetei is.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Mo küldtem pü-t.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Szerinted, megcsinálják így is a vizsgálatot? Nem is félek semmi mástól, csak attól hogy holnap elküldenek a csudába.
Vendég
 


Mo, emlékeim szerint hsg előtt nem is találkoztam a dokival, csak rtg-ben. Nyugi, minden rendben lesz :!: :!:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Köszi.
Már arra is gondoltam, hogy a stressz miatt nem akar múlni. Én mindenre képes vagyok... :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok

Mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz
ügye mész vérvételre is????????????????????

Sziasztok

Ja: banánturmix = nekem az 1-ső lombiknál mondta a doki + izotóniás italt mert akkor 13 petesejtem lett, a 2-ik lombiknál nem mondta - igaz ekkor csak 4 petesejtem lett

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz, Mazsi,
babaragi++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz,
vérvétel?

Csibe,
tüszőnövesztő++++++++++++++++++++++ beszámolót légyszi a mai napi vizsgáltról :wink:

Mo,
HSG-hez drukk, pikk-pakk túl leszel rajta :wink:

Erika,
picik jól vannak? :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Hát,ma is negatív a teszt.Nem tudom mit gondoljak,de sejtitek.
Csak akkor megyek vérvételre,ha lesz pozitív tesztem.Akkor hétfőn bemegyek,egyébként nem,nincs rá szükségem,hogy még ott is a képembe vágják,hogy nem sikerült.

Mo!
Mára nagy drukk!

Csibe!
Hogy-hogy nem dolgoznak hétvégén?És ha akkorra esik valami?Mondjuk punkció?
Küldök tüszőnövelőket!!

Mazsi!
Mára is sok babaragacs!

Tobi!
Holnap UH?
Neked is megy a tüszőnövelő!Remélem fáj már rendesen!!! :wink:

Erika!
Srácok jól vannak?
Vendég
 


Nyulasz,
:(

Nem mondhatnám, hogy fáj, estére feszít, meg olyan mensigörcsös érzetem van :?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Csibe, Mo
mi újság? Várjuk a híreket!

Nyulasz,
holnapra pozitív lesz!

Erika
örülök, hogy téged is látni!:)

Tobi,
holnap majd írd meg a híreket ám!
Vendég
 


Nyulasz,
de még nem feladni!

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz!

Még ne add fel! Nagyon drukkolok!!!!!!!!
princess
 
 


Sziasztok,

Nyulasz, Mazsi mennek a drukkok+++++++++++++++++++++
Nyulasz volt ott egy csaj aki, aki negatívot tesztelt és vérvétel után közölték vele, hogy gratulálunk, ön terhes, ugyhogy nem feladni!!!

Mo.??????????? Nem vagyok biztos, hogy Téged láttalak. Te egyeztettél időponontot Kanyóval? Fekete-fehér mintás pulover, farmer volt rajtad? Sajnálom, hogy nem tudtunk beszélgetni.

Tobi holnap szombat :wink: +++++++++++++++++++

Nálam minden rendben, adagok maradtak, hétfön megint megyek, szerda körül leszívás.

Lányok, Ti mikor kaptátok meg a táptalajt a biopsiás anyaghoz? Műtét napján vagy elöző nap?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz, csatlakozom a lányokhoz: DRUKKKK!!!!!!!!

Csibe, hajrá!!!!!
A kérdésedre, mi aznap kaptuk a táptalajt.

Mo?

Tobi+++++++++
mazsi02
 
 


Csajok!
Bár vannak kétségeim,mert ma rengeteg féle tesztet kipróbáltam,és mind full negatatív,egyet kivéve,Romed a neve,az van a dobozon,hogy romed holland terhességi gyorsteszt.25-ös,de a szokásos duma,hogy beágyazódás után 3 nappal már kimutatja.
A Camponában a gyógyszertáron belül van egy gyógynövénybolt,és ott vettem.Nem fogjátok kitalálni,mi volt ráragasztva ajándéknak:3 db óvszer :shock:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Nyulasz!!!!!!! Ez szuper! Akármennyi tesztet is lőttél el ma, ez a szépséges teszt mindent kárpótol! :wink: GRATULÁLOK!!!!!! :D :D
Jaj, nagyon szorítok neked továbbra is!!!!!!! ++++++ Mikor kell menned vérvételre? Ilyenkor rögtön az következik?
Csibe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miért nem jöttél oda hozzám? Én voltam az. A férjemmel voltam. Neki is mondtam, hogy figyeljünk... aztán szemeztünk is egy lánnyal, de nagyon nem voltunk biztosak benne, hogy te vagy... Örülök, hogy minden rendben volt a dokinál! Izgalmas lesz a köv. hét! :wink: Drukkolok neked! Legközelebb gyere oda! Te már tudod, hogy hogy nézek ki.... :lol:
Köszönöm a drukkot Lányok! A hsg letudva. Nem volt kellemes, de túléltem. Minden a legnagyobb renben volt. Azt mondta a doki, hogy nagyon klassz lett az eredmény. 4-én kontroll.
Vendég
 


Szia Mo!
De jó,végre túl vagy rajta.Az azért bíztató,hogy mindent rendben találtak.Gratulálok!

Asszem hétfőn megyek vérvételre.Az lesz az et+14ik nap,persze ha addig szépen erősödik.Elöbb sem akarok menni,ilyen tizen-huszon valahányas hcg,meg a talán terhes nem hiányzik.
Holnap reggel megint tesztelek,igaz már ebből nincs itthon,csak ez az egy volt,de hátha holnap már a többi is kimutatja.
Ha nem,akkor elrobogok egy ilyenért.
Drukk 4-re,biztos minden okés lesz!
Vendég
 


Nyulasz,
kihullikahajam, idegesíted itt az emberlányát hát ez kétcsíkos :!: :wink: holnapra is egy ilyet plíz :D

Mo,
ügyi vagy! látod ez a dolog is kipipálva, jöhet a következő :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok

Köszönjük kérdéseteket: a fiúk jól vannak!!!!!!!!!!

Nyulasz
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

és persze mindenkinek
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon régen nem olvastalak benneteket.
Látom még mindig rajta vagyok a "tabellán", köszi.
Sajna elég rosszul alakulnak a dolgaim, nem lesz januárban laparom, sőt nem is tudom, hogy mikor lesz.
Az utóbbi időbe hetente járok különböző dokikhoz. Kardiológia, tüdő, vese....elegem van. 27 évig semmi bajom nem volt.
Szóval nálunk csúszik a babaproject...még nem tudom meddig.
Mindenkinek kitartást és sok sikert kívánok!
Remélem ha legközelebb olvaslak benneteket, már mindannyian nagypocakos kismamák lesztek!
Lugi
lugi
 
 


sziasztok!
Nagyon el vagyok keseredve.Reggel csináltam 4 külömböző tesztet,és mindegyik full negatív.Gabriel,one step és két féle corax.
Hát,nem erre számítottam...

Tobi!
Hidd el,én próbáltam...Mára nagy drukk,remélem szép létszámot lát majd a doki!

Csibe!
Neked is jó tüszőnövesztgetést!!!

Mazsi!
Mikor tesztelsz?Nagyon drukkolok!!!!

Lugi!
Nagyon sajnálom.Ez iszonyat lehet.De mi a bajod?
Vendég
 


Sziasztok,

Nyulasz irány vért vetetni!!!! Leszívás utáni 14. napon veszik tölünk is a vért.

Tobi nagyon várom a hireidet+++++++++++++

Mo. örülök, hogy jó lett a hsg eredményed.

Bella mindjárt kedd :wink:

Mazsi++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
Ma a 12.napon vagyok.Még várok,hogy már tuti eredményt kapjak.
Tegnap ezt írtam,és még mindig így gondolom:
[quote]A írta:sszem hétfőn megyek vérvételre.Az lesz az et+14ik nap,persze ha addig szépen erősödik.Elöbb sem akarok menni,ilyen tizen-huszon valahányas hcg,meg a talán terhes nem hiányzik.
Vendég
 


Tobiiiiiiiiiiii??????????

Nyulasz??????

Kép

csibe
csibe32
 
 


Háááát,nemis tudom mit írjak a tesztre.Vettema tegnapiból még hármat.Megcsináltam reggeli pisiből,meg egy mostaniból is.A jó hír az,hogy a mostani pisiből negatív lett a teszt,tehát nem mutat mindig csíkot.Ezzel ez is volt a célom,mert most reggel már vagy négyszer voltam pisilni,tehát nem gondoltam,hogy kimutathatna valamit.A rossz hír viszont az,hogy a reggeli pisiből kb ugyanolyan csíkom lett mint tegnap.Illetve szerintem halványabb,legalábbis a mostmár jól megszáradt tegnapi teszthez képest,viszont így,hogy jól megszáradt,így a tegnapi ma erősebb mint tegnap.
Na,ezt jól leírtam...
Ime a mai,lehet,hogy nem olyan jó a kép mint tegnap,bocsi:
Kép

És itt meg a legfelső a tegnapi,amin mára még sötétebb a csík,ezzel megnehezítve az összehasonlítást,alatta a mai,és legalul a totál nega,tehát a bizonyíték arra,hogy van hcg-m,csak kérdés mennyi és hogy nől-e.Nem túl bíztató:
Kép
Vendég
 


Sziasztok,
megjöttünk, még csámborogtunk egy sort :)
Szóval 12 körüli a jelenlegi létszám és még vannak picik is. Hétfőn újabb UH.

Nyulasz,
most aztán jól feladtad a leckét, remélem ott van a babó a pocidban :wink:

Mazsi, Nyulasz
babaragi++++++++++++++++++++++

pusz

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Hú,ez nagyon jól hangzik :D Akkor növesztgesd őket szépen!Drukk héfőre! :wink:
Vendég
 


Tobi drukk hétfőre+++++++++++++

Nyulasz hétfön minden kiderül.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz, hűűűűűűű. +++++++++++

Én nem hiszem, hogy tesztelek... Csütörtökön vérvétel. Már most f...k.

Tobi, ügyi vagy, csak növesztgess tovább++++++++++++

Mo, örülök, hogy túl vagy a hsg-n. Hidd el, az az 5-6 hét meg hamar elszalad...
mazsi02
 
 


Nyulasz! No, most figyelj! Hagyd a fenébe a teszteket!!!!! Ha sikerült, akkor ott van a baba! Ne görcsölj és ne idegesítsd magad, mert ez most egyáltalán nem jó! Volt egy szép + teszted, ez nem vitás. Valaki készülget, de egy nyugis helyre van szüksége! Pihenj sokat és ne stresszeld magad!!!! Dobd el a csudába a teszteket!!! LAZÍTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KÜLDÖM A NYUGTATÓ ENERGIÁMAT!!!!!!!!!!!!!!!!
NAGYON SZORÍTOK NEKED!!!!!!!!!!!!!!! + + +
Mazsi! Drukk a csütörtöki vérvételre!!!! + + + Szorítok érted is! .. és izgulok helyetted!
Sok-sok nyugit küldök nektek Lányok!!!!!!!
Tobi! 12 a létszám??? :shock: :D Hűűű, ez klassz! Ez egy kisebb óvodás csoport... :lol: nagyon szorítok neked! Drukkkkkkkkkkkk + + +
Csibe! Gondolok rád hétfőn!!! Remélem, minden renben lesz és szerdán meglesz a leszívás! :wink:
Vendég
 


Nyulasz, Mazsi
babaragi++++++++++++++++

Csibe,
további szép tüszőnövesztést++++++++++++++++++++

Mo,
idért a nyugtató enerdzsi :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok lányok,

Már egy ideje olvasgatlak Benneteket, és szeretnék beszélgetni Veletek, megosztani a gondjainkat. Nálunk két hónapja derült ki az azoospermia. Egy hete volt férjemnél herevisszérműtét és biopszia. 4 hordozóban sikerült lefagyasztani hímivarsejteket. A budapesti Kaáliba járunk, és nagyon bízok az ICSI lombikban. Nem tudom mikor kerülhet sor az első beavatkozásra, még a HSG van vissza. Elvileg nálam minden OK, de teljes bizonyossággal ezt csak a HSG után jelenthetem ki.
lapulevélke
 
 


Sziasztok!

Nyulasz - Mazsi
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lapulevélke
üdv itt köztünk
És kihez jártok a Kaáliban?
és nagy nagy gratula a kisfickókhoz!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Lapulevélke! Gratulálok a 4 szalmához! Kívánom, hogy minél előbb babátok legyen! :wink:
Vendég
 


Csibe, Tobi
jó növesztgetést!:)

Nyulasz, Mazsi
++++++++++++++++++++

Lapulevélke
üdv itt köztünk
Vendég
 


Sziasztok!
Sajna negatívak a tesztek.Felhívom a dokit,hogy mit mond.

Szia Lapulevélke!
Jó helyre jöttél,itt sokat segítenek majd a csajok!Kitartás,és gratula a szalmákhoz!

Mazsi!
Sok-sok babaragacsot küldök,és nagyon drukkolok csütörtökre!!!!
Tobi és Csibe!
Mára sok szépséges tüszőt!!!!
Vendég
 


Nyulasz!

Felhívtad az orvost? Mit mondott?
Nagyon várom a híreket!
princess
 
 


Nyulasz,
hírek?

Lapulevélke,
üdv itt :P

Csibe,
tüszőnövesztő++++++++++++++++++++
mizujs?
Mazsi,
babaragi++++++++++++++++++++++

Voltam UHn, szépek a tüszők, 9 gyönyörűt sorolt fel a doki, aztán a gép nem akarta az igazat és nem mutatott semmit, aszem az energiáim kiaksztották :wink: 9,5 mm a méhnyálkahártya :P
Csütörtök 3/4 9re kell mennem punkcióra :)

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Hajrá csütörtök!Ügyes vagy,szép számok!!!!

Azt mondta a doki,hogy azért menjekbe egy vérvételre,úgyhogy holnap reggel bemegyünk,már csak a saját magam megnyugtatására is,meg hogyne vegyek már több tesztet,A dokival meg amúgy is akartam beszélni,hogy hogyan tovább.Hinni már nem hiszek benne,esetleg biokémiai lehetett,mint az elsőnél.
Vendég
 


Sziasztok,

Nyulasz hivtad a dokit.???????

Mazsi+++++++++++

Tobi, hajrá csütörtök++++++++++++++

Lapulevélke, üdv itt.

Bella, mindjárt kedd :wink:


Két nap alatt, sikerült a hormonjaimnak elszállniuk :roll: , pedig az elején tök jók voltak, na mindegy. Ma este töszőrepesztő,szerdán leszívás. Holnap lesz párom biopsiája, :roll: megkaptam a tápoldatot is.

Kép

csibe
csibe32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?