Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Köszönöm, h drukkoltatok, gondoltatok ránk!

Sajnos el kell venni a babát, mert nem fejlődött. Hétfőn reggel műtenek.
Már nem vagyok nagyon szomorú, mert tudom, hogy sikerülni fog..
Mindenkinek sok sikert!

puszi:
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Istenem Dorcsi!

Nagyon nagyon sajnálom! :(
((((((((((((((((((((((((((Dorcsi))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi! :cry:
Nem is tudom mit írjak! Tudod mennyire hittem a babádban! :cry:

Hívj, ha beszélgetni szeretnél!

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Dorcsi! :cry:


Nagyon sajnálom! :cry: Nem tudok mit írni, nincsenek szavaim! Örülök, hogy pozitív vagy!


Bumi!

Neked is örülök, hogy nem vagy a békahegge alatt! :wink:
Vendég
 


Csak a derekem ne fájna. Majd leszakad. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ez ugye vicc? :lol: Mármint a pelenka..... :lol: Persze még jól jöhet, na de azért az oldal cime árulkodó! :roll:

Bumi!

Most is melóban vagy? Együttérzek veled! Ez a legrosszabb mikor fapofával kell elviselni a fájdalmat!
Vendég
 


grönland írta:Tea!

Ha alacsony tesztoszteront találnak, azon könnyen lehet segíteni! :wink:
Most néztem apjuk lapját, az van rajt, hogy prosztata túltengés! :shock: Merevedési zavar meg ilyenek! Bár nem tom, hogy az merevedési zavar-e, hogy apjuk bármikor kapható egy jó kis huncutkodásra! :lol:


:lol: :lol: :lol:
Ha ilyen lenne a merevedési zavar, nem lennének akik bánkódnának.... :wink:
Az interentre pedig inkább a szörnyűségek kerülnek fel! Most hogy minden rendben, miért kutakodsz ismét egy újabb baj után?
Engedd már el magad! Hihetetlen hogy hirtelen nincs semmi amin aggódnod kell? :lol:
Foglald le magad apával! :wink:
Egyébként kapott rá gyógyikat? Szeretném ha a kutakodásod tényleg felesleges lenne. Most egy kicsit vacakoltam, remélem nincs semmi nagy baj!
tea77
 
 


Tea!

Hülye vagyok mi? :oops: Apjuk is azt mondta! Főleg, hogy ma fájt a feje és a prosztata túltengés egyik tünete a fejfájás! :lol: Aszongya, akkor tegnap nekem is túltengett! :lol: Teljesen igazad van, rázzatok gatyába vagy csak egyszerűen fenekeljetek el! :lol:
Vendég
 


Bumi!

Látom hogy felkészültél a menszire és nem ért villámcsapásként a piri. Persze, történhetett volna az A terv szerint, de most életbe lép a B terv. Sajnálom hogy hozzánk hasonlóan neked is el kell mélyülnöd a vizsgálatokban, de megteszünk mindent!
Gyógyvirágok a derekadra!!!! ++++++++++
Pusza!

Dorcsi!!!!
:cry: Most olvasom......
Hirtelen nem is tudom mit mondhatnék neked.... :cry:
Kívánom hogy minél előbb túl-legyél ezen testileg lelkileg és hogy ne viseljen meg benneteket nagyon. Van még lehetőség, van még remény! Sajnálom hogy így sikerült, nagyon...mostmár csak az a lényeg, hogy legyen elég erőd ismét magadra koncentrálni hogy sikerüljön a műtét. Aztán sok eröt kivánok a következö már sikeres próbálkozásnak!!!!!!!
Fel a fejjel! Esünk-kelünk...ez az élet része! A kisbaba is így tanul meg járni....
tea77
 
 


Gröni!

Ééééééés, miután már tudod minden tünetét ( mert jól agyadbavésted mindazt amit a neten olvastál ) - így aztán neked is lehetnek prosztata túltengési tüneteid.... :lol: :lol:
Igaza van a párodnak... :lol: Az enyém is így reagált volna... :lol:
És ilyenkor mindig azt az egyetemista lakótársát hozza fel, aki egészségügyire járt és mindig az volt a baja, amiről tanultak.... :lol: :lol: :lol:

Na, lazulj már!!!! 8) :wink:
tea77
 
 


Bumeráng pedig szedje össze magát, mert ha már pelenkáznánk nem itt lennénk! :evil:
A február végéig tartó csatlakozási ajándékról pedig már régen lekéstünk!
Jövő februárra nincs valami akció???? :wink:
tea77
 
 


Gröni!

Gondolod hogy a tesztoszteront könnyen karba lehetne tartani?
Bárcsak valami egyszerű lenne! Márcsak a vizsgálatok miatt is!
Ma reggel, majd szétpukkadtam a rendelőben :lol: . Elkisértem a páromat vérvételre, mert utána közös programunk volt és mindent elrendeztem, még sort sem kellett várnia...5 perc alatt, míg a papírjait átvették, halálra unta magát, :roll: forgatta a szemeit és azt mormogta hogy ez a rengeteg kitudja-milyen-beteg ember most őt kitudja-mivel fertőzi.... (ezt amolyan durci-murci gyerekesen mondta, mire végül ő is elnevette magát) :lol:
A nővérek még el sem kezdék beszedni a betegektöl a beutalókat, mi már végeztünk. :lol: :lol:
Na, ezért sem szeretném ha hosszadalmas lenne a kivizsgálása, bár múltor a meddőségiben én voltam a türelmetlenebb.
Sajnos megtanulunk majd türelmesek is lenni!!!!
Nem bánom egy percig sem, csak legyen a mi csöppségünk a karjainkban!
tea77
 
 


Tea!

Tipikus férfi! :wink: Tesztoszteron. Nem épp jó, ha alacsony, de gyógyszerrel szépen fellehet tornázni! Olyan, mint nálunk nőknél a progi, egy két pirula és okék vagyunk! Viszont ami nem jó, hogy csökkenti spermaszámot míg szedi! Ami viszont jó, olyan lesz tőle, mint egy bika! 8) Kicsit hosszadalmas a kezelés, de ha nincs más baj több és gyorsabb kiskatonák lesznek tőle! :wink:
Vendég
 


Vagyis három hónapig tart kb a kezelés?
És addig nincs sperma, de rám fog tapadni??? :shock: :lol: :lol:
tea77
 
 


Hát nem tudom. A férjem szedett tesztoszteront. De csak sötétebb lett a szőrzete, meg dúsabb :D
Spermiumain nem javított.
Laborba a tsztoszteropn beszedése után kellett mennie hormonvizsire, és a t szintje így is alacsonyka volt.
Ugyanakkor műtét után nézték, és akkor még jó volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Három hónap után pedig lemászik rólam már tenyészbikaként... :lol: :lol: :lol: :shock:

Ennek akkor mi értelme???? :lol: :lol: :lol:

(Bocsássatok meg, de azért vagyok ilyen hülye, mert nagyon fáradt vagyok....most értem haza a melóból....) 8)
tea77
 
 


Bumi!

Miért nem folytatták a párodnál a kezelést, ha még utána is alacsony maradt....? Nem kellett volna tovább szednie hogy feltúrbózzák teljesen?

Hogy van ez tényleg???
Ha abbahagyják a hormonkezelést, nekem az a logikusabb hogy visszaessen az előző szintre, ahol volt is kezelés előtt.
Vagy serkenti utána is a t. -ron termelést????
tea77
 
 


Műtét után azt hiszem, 2 hónappal néztek neki egy hormont, akkor jó volt. az 5 hónapos kontrollon, csak kicsit javult a spermakép, így a doki kitalálta, hogy szedjen egyéb gyógyszerek mellett, tesztoszteront is. kb. 1 hónapig kellett szednie. Ezután kb 2 hónappal volt a köv. spermanalízis, amikor is rosszabb lett az eredmény, mint a műtét előtt. Akkor néztünk megint egy hormont, és akkor alacsony volt már neki a tesztoszteronja. Ekkor kapott megint tesztoszteront 1 hónapig, majd újabb vérkép, ahol megint elég alacsony lett a t szintje. Azóta nem voltunk vizsgálaton.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egy dolgot nem értek, hogy nekünk miért nem írt fel a doki Clostit?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea!

Elvieleg arra szolgálnak ezek a gyógyszerek, hogy a szervezet megtalálja a helyes útat! Sajnos gyakorlatban nem mindig így működik, mint ahogy Bumiéknál sem! Szedi X hónapig, utána elvileg jónak kell lennie! Akkor is bikuci marad, mert felturbózták a tesztoszteront! Nagyjából ennyi! :wink:

Bumi!

Ezen én is csodálkozom! Olyan egyszerű esetekben felírják, nem értem nektek miért nem, hisz attól felgyorsulnak, többen lesznek! Nem is értem, ha nem javult a tesztoszteron miért nem szedették tovább! :roll: Hisz nagyon sokat számít egy férfinál ez a hormon! Jól vagy egyébként?
Vendég
 


Ezt mi se értettük. A doki azt mondta, hogy nem használ. Esetleg lehetne még injekciózni, de az nagyon drága, és tökre nem garantál semmit. A másik amit nem értek, hogy előtte hogy lehetett jó a t szintje?

Breniéknek felírta a Clostit, nekünk meg fel se merült.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Most egyenlőre mindegy, mert inszemeztek és remélem sikerül és nem kell ezzel foglalkozni egy darabig, de ha esetleg nem, akkor szerintem elkéne menni másik dokihoz! Nem úgy, hogy otthagyjátok, hanem csak megkerülitek és ha jobban tetszik, közreműködöbb, akkor maradni kell nála! Csak egy pl. mi tavalyelőtt a főorvosnál voltunk, megnézte a mintát egy mikroszkopba, megtapizta apukot, kijelentette, hogy kétoldali a herevisszér! Mikor vittem a papirt az én dokimnak, azt mondta, hogy xy egy barom, menjük yx-hez! Megvizsgálta apjukot, addig mintára nem volt kiváncsi míg nem műtötte meg és csak egyik oldalt volt visszér! :? A mintát laboratoriumi körülmények közt vizsgálta, felírt egy csomó vitamint, mert szerinte annak a 48% állónak is el kell indulnia és ez 4 ezer forintba került! Közben a főorvost agyon dicsérik! Hát nem tom...nekünk nem jött be! Szeretem ha valaki maximalista! Ami jó Reniéknek, nem biztos, hogy jó nektek! :roll:
Vendég
 


((((((((((((((((Dorcsi))))))))))))))))) :(
Vigasztalásul talán egy személyes dolog... a nővérem első terhessége pont így alakult. Viszont utána még szült három egészséges babót :wink: Örülök, hogy ilyen erős vagy!
tapedli
 
 


Tea!

Pl clostit sem azért írnak fel, hogy abban a hónapban legyen pé, hanem, hogy a pwetefészek megtalálja a helyes működést! Ugyanez a helyzet a progival is! Addig kell kezelni egy beteget, míg beteg! :wink: Ha visszaesik, akkor kezelni kell tovább! Sajnos nem minden orvos lelkiismeretes és egyszercsak széttárja a karját, hogy ő megtett mindent! :?
Vendég
 


Sziasztok Lánykák!

Nagyon köszönöm a sok-sok együttérzést!!!! Nagyon kedvesek vagytok!!!!

Tapi! :)
Írtam Privit!

Zsófika :lol:
Köszi a telefonos lelki segélyt!
Könyvet még nem vettem meg, de majd ma!

Nem is tudom ki ajánlotta a A titok c. könyvet, de asszem most én is hasznát veszem!

puszi:
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Dorcsi!
Annyira nagyon-nagyon sajnálom!!!!!!!!!!Nagy-nagy ölelés neked!!!!!!!!!!
Nézd csak meg a Titkot.Remélem segíteni fog.

Kép
breni
 
 


Megvolt a vérvétel, minden okés. Voltam dokinál is kaptam Clostit, meg Puregon injekciót. Clostyt 3. cntől 7.cnig kell szedni, 2 x 1. A szurit a 6-7-8 cnen. 9.cnen vérvétel megint.

Hát egyelőre ennyi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bocsi


Groni!
Azt szeretnem kerdezni, h E vitaminbol mennyit lehet beszedni? (a paromnak) 400IU-sat vettem.
Elore is koszi

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Bumi!! Nagyon jó hírek, hajráá!! :lol:
Puregont a pen-nel adod be magadnak? (nekem úgy kellett, az volt mind közül a legjobb, mert n. vékony a tűje)
dorcsi73
 
 


Bumi!

Nagyon jó hírekkel jöttél.Az egyik ismerős lány itt a babaneten is a puregontól lett terhes vagyis persze hogy nem attól :lol: ,de az segített.Ja és IKREI lettek. :wink:
Nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Bangham!

Apjuk is 400mg-osat szedett! Nálatok mennyi az annyi? 8)

Bumi!

Ezek nagyon jó hírek! Kezem, lábam keresztben értetek! Legyen sok szép petikéd! :wink:

Dorcsi!

Tudom, hogy még nehéz és az is lesz egy darabig, de gyere közénk, itt majd megint erőre kapsz! :wink:

Tapi!

Te is, nagyon hiányzol!

Tea drága!

Te meg merre jársz?

Reni!

Ti nem próbáljátok meg az inszemet?
Vendég
 


Gröni!

Szerintem lassan mi is belevetjük magunkat megint a projectbe.De még egy kicsit várunk,de már nem sokáig. :wink:

Mizu?

Kép
breni
 
 


Groni!

Koszi, akkor pont jo :)
Ami az "annyi"t illeti, teljes sotetsegben vagyunk, mert nem voltunk semmifele kivizsgalason, csak egy osregi eredmeny halvany emleke van, ami most elojott par honap sikertelen probalkozas utan :? Eddig hanyagoltuk a dolgot, mivel az elso baba racafolt 8) Most adtunk meg magunknak egy kis idot, bar en mar most elszaladnek dokihoz :? (ugy neztem az E vit nem art akkor sem, ha nem hasznal) :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Moni! (ugye nem baj, hogy így hívlak?)

A lényeg, hogy minden vitamint 3 hónapig érdemes szedni és minimum egy hónap pihit kell tartani! Én szivem szerint minden hónapban megnézetném a kiskatonákat! Tartok tőle, hogy ez egy egyszeri eredmény volt és lehet, hogy következő hónapban nem ennyi lenne! :roll: Most ráadásul az sem jó ötlet, hogy 2-3naponta összebújunk, mert az 5 napos eredmény ilyen, tehát kevesebb önmegtartoztatásnál kevesebb a kiskatona! Az én pé-m meg ki tudja mikor van! Dokim szerint ne nézzem a hőmet, mert sárgatest-elégtelenségnél nem úgy alakul, mint a tankönyvben, akkor viszont nem tom mikor van! :roll: Ha 5 naponta bújunk össze, akkor meg biztos kihagyjuk! Úgyhogy most olyan eredményünk van, ami 5 napig biztos nem él el odabent, viszont ha gyakrabban szexelünk, kevesebb a mennyiség is! Most nagyon bele kell húzni, mert végre lesz egy nyomonkövetős ciklusom, abból kiderül mikor van pé-m! Remélem nem hagy cserben a szervezetem és nem egy anovus ciklust produkálok! :roll: Szerintem is probálkozzatok még egy picit, ha úgy gondolod, hogy kevés a kiskatona, akkor érdemes gyakran összebújni, de ne minden nap! Nem árt gyertyázni sem, bár nem tudom nálunk ez segített-e tavalyelőtt, mert azóta is csinálom, jobb is apjuk eredménye, mégsem lettem babás! :roll: Ártani biztos nem fog, max a derekadnak! :lol: Te amugy rendben vagy? :roll:

Reni!

Nincs is szebb a tavaszi babásodásnál! :wink:
Vendég
 


Groni!

Nahat, ezt meg nem hallottam! :o A C vitaminra azert ez nem ervenyes, ugy-e? Mondjuk ez nalam akaratlanul is bejott, marmint a szunet.
szerintem ennyire konkretan nem kene ezen filoznod, h hany nap szunet, en legalabbis nagyon begolyoznek :roll: vagy akkor egyezzel ki egy szamtani kozeparanyossal, mondjuk 3-4 napban 8) Tudod, a kecske is, a kaposzta is... Fura ez az egesz.... Elvileg nalunk nem a mennyiseg a gond, hanem az eletkepesseg. Amikor Zsolti osszejott, akkor minden nap, sot... :oops: Most meg azt hallom mindenfelol, h ne olyan gyakran. :roll: Erdekes modon a gyertyara egyszeruen raereztem :o Soha senki nem mondta, nem is terveztuk Zsoltit, egyszeruen csak jott az otlet... Mondjuk jogaztam elotte, igy ez egy testhelyzet volt, no meg egy "vedekezes"i forma, tudod te mi elol :oops: Mostanaban nem szoktam csak egy egyszerubb valfajat, lehet, h vissza kell szoknom :)

Jo lesz neked, h lesz ez a ciklus, probaljatok meg minel jobban kihasznalni 8) Az Lh-t nem hasznalod?
magamrol sajnos nem tudok tul sokat, csak azt, h legutobb teljesen jol mukodtem, latszolag a ciklusaim is rendben, bar az utobbi idoben (Zsolti ota) tobb az elhuzodo ciklus es pl a legutobbiban Uami 35 napot tartott) ereztem, h nem volt Pe :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Persze, h hivhatsz Moninak, igy hivnak! :lol: :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni!

Csak a zsírban oldódora vonatkozik, a c vitamin kiürül a pisivel! :wink: Mi is szinte minden nap csináltuk tavalyelőtt, össze is jött, de akkor rossz volt apjuk eredménye, lehet azért! :roll: Egyébként tényleg begolyózok lassan! Nekem semmi nem elég! :lol: Eddig azért rinyáltam, mert rossz, most meg, mert jó! :lol: De egy picit elszomorít, hogy ha apjuknak ilyen eredménye van, akkor az elmúlt időszakban miért nem lettem babás! Ez adott rendesen az önérzetemnek, hogy nálam kell keresni a bajt! De talán kezelhetőbb vagyok, mint apjuk, ugyhogy jó ez így, csak nem mindegy! Kezdem átérezni a pasiink helyzetét, mit élhetnek meg nap, mint nap! Bár apjukon nem vettem észre, hogy megviselte volna, de legbelül biztos bántotta! :roll:
Vendég
 


Groni!

Alljunk csak meg! En ezt nem ertem: ha rosz volt az eredmeny es minden nap csinalva osszejott, akkor most jo eredmennyel miert ne johetne :shock: ?

Azert nem lettel babas, mert az agyaddal eldontotted, h nagyon keves ra az esely!!!! :!: :!: :!: Es most is ezen vagy! Ugyhogy legy szives es valtoztass, VEGRE HIDD EL! :!:

Igen, sajnos mindenkit megvisel fuggetlenul attol, h latszik v nem :? En is arrol tudok a legjobban szovegelni, ahol van meg javitani valom... :roll: :oops:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni!

Kezdem az elején! Tavaly 2 millás eredménynél azt mondta a doki, hogy műtét után ha nem lesz javulás, megnézi a 3 napos mintát is, mert az alacsony speriumszámú férfiaknál az jobb eredményt mutat!

Most lett 28 milla, apjuk kérdezte, hogy 3 naposat nem- e nézne meg, mert mi általában ennyi időnként bújunk össze és kiváncsiak vagyunk az eredményre! Doki azt mondta, hogy nem érdemes, mert ilyen eredmény mellett már rosszabb lenne az eremény!

Na, ezért van ez a hülye gondolatmenetem! Nem tudom 3 naposan mennyi az annyi! :roll: Gondolom több, mint 2 milla! :roll:
Vendég
 


Groni!

Hat persze, h tobb! ez az utolso eredmeny 5 napos, nem? Ez a dolog sehogy sem aranyos, bele kell nyugodnod abba, h azt az eredmenyt (a ket millasat) el lehet felejteni! A 28 millat max megfelezheted -es akkor nagyon nagyvonaluak voltunk 8) - az eredmeny meg igy is nagyon jo! :) Ugybeszelek, mint egy profi, mi? :lol: Latom, h most teged csak egy ujabb vizsgalat nyugtatna meg :roll: Nem ertem miert nem neztek akkor ugy :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Tudod, ha bármelyikőtök jönne ilyen hülyeséggel, biztos tudnék valami okosat írni, hogy ne izguljon, jó ez az eredmény meg, hogy ne parázzon már feleslegesen, de olyan hihetetlen, hogy ez velünk történik és, hogy tényleg valós ez az eredmény! Majd 6 hónap múlva kiderül, akkor kell újra nézni! Ha ilyen lesz akkor is, akkor beletörödök, hogy tényleg nem vagyunk meddők! :lol:
Vendég
 


Groni!

Addig valami masfele bizonyitek kene arra, h nem vagytok meddok, nem gondolod? Kettot tippelhetsz! 8) :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni!

Köszi, aranyos vagy! :wink: Majd igyekszünk! 8)
Vendég
 


Sziasztok!

A hétvégén hazautaztunk édesanyámékhoz.
Holnap kell beadnom az első szurit. Kicsit félek, mert még sose csináltam. Pennel kell beadnom. Remélem be tudom rakni az ampullát a penbe. A többit meg meglássssuk. :lol:

Rossz, mert nem tudom, hogy hogy hatnak rám ezek a cuccok. Remélem nem lesz semmi probléma, nem cisztásodok be, vagy ilyesmi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Tuti rendben fog menni.Bár én is félnék,valahogy ez a tű dolog nagyon megszokott viselni.
Pedig tetkóm is van,piercingem,rengeteg lyuk a fülembe de az injekciótól a víz is kiver.

A párod nem tud benne segíteni????Vagy bnő???

Kép
breni
 
 


Szia Breni!

Nem visel meg a szúrkálás, de furi lesz magamat szúrni. Az elsőnél mindenképp igénybe veszek szakember segítséget. Átmegyek a barátnőmhöz az I. Belre, és ott majd megoldjuk. De meg kell tanulnom magam, mert ugye nagyon remélem, hogy sikerül az első (pozitív hozzáállást gyakorlok :) ) , De ha mégsem, akkor ugye folytatjuk...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Kicsit letüntem.... :oops: , de itt vagyok!

Bumi!
Bátorság és pozitív hozzáállás a szurikoz és az egész folyamathoz!
Gyorsan idekerültetek!!!
A szurik most miért is kellenek? Inszemhez, vagy a spontán peteérést serkentitek ezzel?
Erős vagy és egészséges! Nem lesz cizsta! Ne is gondolj rá!
Nézted a Titkot??????? Na! Csak a jóra gondolni!!!!!

Puszi
tea77
 
 


Bumi!

Nem lesz semmi gond! Sikerülni fog, meglátod! :wink: Sokat kibírtatok már, az a pár szúrás ide vagy oda! :wink: Bár én biztos fosnék csöppet! :oops:

Tea!

Hogy tudtad elküldeni Buminak a Titkot, e-mailban? Ha így, akkor elküldenéd nekem is! A profilomban megtalálod az e-mail címemet! Ha hülyét kérdeztem bocsi! :oops:
Vendég
 


Gröni!

Bumi letöltötte valahonnan a netröl.. :?: ( Nekem DVD-n van meg )
Esetleg kérd ki Bumi tanácsát...
Pussz
tea77
 
 


Tea! :oops:

Köszi! :wink:

Bumi!


Elárulod hol találom meg? Megesz a fene, már mindenki erről beszél én meg csak lesek! :roll: Nekem sem ártana egy csöpp pozitív gondolkodás, csak nézzétek meg a tegnapi hozzászólásaimat! :oops:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: