Új privát üzeneted érkezett!

Pandus, Jucmuc!
Ezek szerint Dórika Davidera vár, még ilyen pasit, hogy ennyire megvárakoztasson egy hölgyet! :D Gyerünk Davide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem nst-t mondott a szülésznő, egyik kezemben a szívhangos tappancsot tartottam, másikban meg egy toll féle, amit akkor kellett megnyomnom, ha mozog. A ctg az hogy működik?

Véda!
Nagyon csini kismama vagy, és a picike is gyönyörű!!!! :P

Bonikó!
Már csak Te vagy hátra, pocakfotó! :lol:

Nyuszi!
Sajnálom a nem túl jó eredményt, remélem minden rendeződik! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Bizony szegény lányom már most egy pasira vár :lol: Ctg: Két tappancs a pocin, az egyik a baba szívhangját mutatja, a másik meg a fájásokat.
Vendég
 


Pandus, Judit
tessék mostmár megszülni, babákat akarunk!!!! :lol:

Nyuszi,
és nem mondtak vmt, hogy ha szedsz akkor javulhat a vérkép???
én is félek, már múltkor mondta a dokim, hogy ha nem javul a szitu, vért kell kapnom...
ezért szedem most a vasat ezerrel, amitől totál szar a gyomrom és az átlaggal ellentétben nekem hasmenésem van, dehát hátha segít, kivi leszek a köv. vérvételre.. :roll:

Donika,
tényleg jó választás ez a szín és sűrűn tuti nem fog szembejönni!! :D
az új Ridley Scott filmet néztük, Amerika gengszter, rohadt hosszú volt ki is kellett mennem közben mert a kiscsávóm szteppelt a hólyagomon.. :D
biztos azért is mert izgis volt és tetszett nagyon, persze nagyrészt Denzel Washington miatt, akit nagyon kedvelek, istenien játszott megint...

Véda,
csini vagy nagyon!!

Lányok, már mennék én is nst-re, ctg-re, olyan kiváncsi vagyok mi van az egyre növekvő pocakkal, napok óta feszül, érzem hogy nő nő nő... :D

Kép
fendike
 
 

 
 

na jó holnap reggel dobok egy pocakfotót :lol: ti meg egy hátast, ha meglátjátok :lol:
Vendég
 


Lafi :D

:shock: :shock: :shock: arra emlekszem, hogy dietaznod kellett na de, hogy semmit nem hiztal söt egy het mulva -10... 8) :lol: :lol:

Donika :D

Haaat ma'r most huncutkodik a fiam... :lol: Nekem is ket tappancs a pocin, plusz a kezembe nyomjak a 'tollat' es akkor kell nyomni amikor erzem, hogy mozog. :roll:

Pandus :D

Beszeltem a fiammal, hogy nem illik hölgyeket megvarakoztatni! :lol: :lol:

Fendike :D

De jo neked, hogy megnezted ezt a filmet! :D En is nagyon szerettem volna de mar nem vallatuk be a moziba menest..Itt 18.-atol adjak, hetvegen akartunk menni de nem jött össze. :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Altalaban mennyi idö telik el a joslo es az igazi fajasok között?

Vagy ez is teljesen valtozo?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve ugyan, de megint jelentkezem.
Ráadásul a net is bedobta az unalmast az elmúlt napokban. :? A szerelők folyamatosan jöttek, de nem tudták megcsinálni :shock: aztán ma végre rájöttek hol a baj! :roll:

Fendike!
Köldökvért mi sem vetetjük le, pont amiatt amit Lafi írt. Én orvosoktól érdeklődtem. Elég sok féle ágazatban dolgozóktól. És egybehangzóak a vélemények!
De ezt mindenki magam érzi. És dönti el.
A pocakod nagyon csini! :D

Jucmuc-Pandácska!
Ti még mindig egyben. :shock: Pedig ez a gondolat volt ma a fejemben, hogy vajon szültetek e? :lol:
De látom erről az izgalomról nem késtem le! :)

Jucmuc!
Óriási a pocakod. Nagyon csinos gömböcske! :wink: :D

Véda!
Az a szüléstörténet a derékszögbe hajlott kismamáról nagyon tetszett. nem csodálkozom, hogy hatása alá kerültél. :D

Csiperke!
Gratulálok a kisbabádhoz! :)

Viri!
Isten hozott közöttünk. :) Ez egy nagyon jó csapat :D Én is nagyon szívesen írok, csak sajnos nagyon ritkán.

Petitpois!
Nagyon helyes a te pocakod is! :)
A babaágy nagyon édes!

Donika!
A kisfiad a te látványodtól pörgött be! :D Most ezt meg tudnám magyarázni, hogy hogyan "láthatott" téged, csak nem hiszem hogy kellően meggyőznélek. :lol: :lol:
Nagyon szép járgány. :D

Lehet, hogy én is március 22-én fogok szülni? (18-ra vagyok kiírva!)
Telihold nagyon tud kavarni és egy kiadós kettős front! :shock:
Na, ha ez a kettő így összejön.... :lol: :lol:

Fanni!
A kávé csodákat művel. :wink: Ájulással tessék vigyázni! :wink:

Kisfóka!
Ez a goblen nagyon jóóó! :D Én nem tudok ilyet.. :oops:

Nyuszika!
Ez olyan rossz, hogy ez is van neked... alacsony TC szám

Minden esetre nagyon komolyan tarthatod a diétát, ha csak ennyit híztál.
Én is figyelek a cukromra, de azért nagyon laza diétán vagyok. Nagyon kevés kaja dobja meg a VC értékem. Éppen ezért gyarapodtam is már rendesen súlyban. :roll:

Mi a babaszobát csinálgatjuk. Az a tervem, hogy a 35-ik hétig (ha minden kötél szakad, akkor 36-ik hétig) be kell fejezzük a babaszobát és össze kell gyűjtsünk minden cuccot és kész kel legyen a csomag is!

Azért reménykedem, hogy a kisfiam nem akar túl korán megszületni, mert a frontokat a pocakom nagyon nem szereti. :? Elég sokat keményedek. :?

Cuppp Mindenkinek!

Kavics
32+2
Vendég
 


Judit,
Nekem már a 36. héttől vannak jóslók, szóval akár hetek is.
Vendég
 


egy kis ízelítő...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kavics!
Köszi! Leesett, hogy gondoltad! :lol: A frontokra látod sokan érzékenyek vagyunk, nekem is keményedett a pocim, már alig vártam, hogy tovább álljon, a melegfront a rosszabb! :?

Fendike!
Én is csípem Denzel Washingtont, jó színész! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus,

36. hettöl.. :shock: ezt nem tudtam...
Mondjuk nekem ma'r nem lesznek hetek...legalabbis remelem. :lol: :lol: :lol:
Most is fajdogal es kemenyedik de ma'r nem hitegetem magam lesz ami lesz! :lol: 8) :wink:


Lafi,

Nagyon megölelgetnem Hunor babat, olyan szep! :D Es ha csak arra gondolok, hogy hamarosan en is...hat nagyon jo erzes lehet! :D :D

Kavicska,

Orülök, hogy jol vagytok, a pocak nekem is kemenyedett mar regota ne aggodj miatta ha nem erösödik. Szeded a magneziumot gondolom! :D
Hajra a babaszobahoz, biztos szep lesz! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a goblen dícséretet! Nem olyan nagy ördöngösség, párszor ugyan vissza kellett bontani, mert elrontottam a szálirányt, de ennyi baki belefér... Most egy micimackós készül, meg van még egy kutyus is, és azt hiszem fog még egy pár darab készülni, mert voltam ma a dokinál és fekvésre ítélt. (Eddig is feküdtem :) )!

Szóval úgy mentem ma hozzá, hogy em lesz semmi gond, mert amióta megemelte a gyógyszer adagot, azóta kop,kop, nem görcsöl annyit a hasam. Erre bemegyek, megnézi a méhszájamat, mondja, hogy teljesen zárt ez nagyon jó, elkezdi a hasam nyomkodni és mondja, hogy kemény a hasam, nem érzem? Mondom nem, -( megjegyzem azt se igazán tudom, milyen az, gondolom, amikor görcsöl és egy beton a hasam, azaz, ugye?)- bevettem egy magnesi citricit mielőtt elindultam, mert görcsölgetett a hasam. Gyorsan ránézett a babára, szívére, nem méregette, mert múlthéten nézte!
Aztán azt mondja nekem, hogy lehet be kellene feküdnöm a kórházba, aztán egy perces gondolkodás után mondja, hogy de a kórházban sem tudnak velem mit csinálni, mert kapnám ugyanezeket a gyógyszereket, meg feküdnöm kellene.
Én mondtam, hogy szedem itthon a gyógyszereket, meg fekszem rendületlenül. Én ugyan nem megyek kórházba ameddig nem kötelező. :roll: A fene kívánkozik oda!
Aztán rám parancsolt, hogy de tényleg feküdjek! 8)

Eldöntöttem, hogy minden rendben lesz és Gréta időben fog megszületni, nem fogok kórházba menni és itthon pihenek, meg minden. Nem csinálok tényleg semmit, szegény férjem csinál mindent!

A méhszájam zárva és ez a lényeg! :D

Lafi!
Gyönyörű Hunor baba! :D Meg tudnám zabálni! :D

Véda!
Szép a poci és a baba is!

Boniko!
Várjuk a poci fotót!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Babazápor:

Kép

Kép

Kép
csiperke
 
 


Ime a hiányzó pocakfotó Kép :oops:


GYönyörűek a gyerekek LAfi, CSipi!

Na ki ajándékoz ,meg minket egy picurral ma? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy kicsit belekotyogok, de muszály.

Lafi,
Hunor baba gyönyörűséges és már most komoly férfias ábrázatot vág!:)

Csippi,
Orsi meg egy tündérkirálylány. Nagyon szép kiscsaj. A sapkás kép bármelyik újság címplapjára elmenne.

Mégegyszer gratulálok mindkettőtöknek!
Vendég
 


Boniko!
Nagyon szép a pocakod! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hunor baba :P , Orsika :P
Gyöngyörűséges babák vagytok!

Boni :P
Ez bizony nem egy pici hasi! Csak így tovább :wink:

Hű Lányok, hihetetlen sz@r estém, éjszakám volt.
Jó kis nap volt amúgy, délelőtt egy barátnőmnél voltam, este pedig másik kettővel találkoztam. Utóbbira elvitt a férjem, mert az viszonylag messze volt és már eléggé félek az ájulástól... főleg estefelé. Minden rendben is volt, egészen a hazaindulásig. Kijöttünk, elbúcsúztunk és jött a szokásos. Erős keményedés, lábamból kimegy a vér, le kell üljek, nehéz légzés. Nagy nehezen hazajöttünk, gondoltam s.o.s. ágybabújok, de már az emeltre is csak egy lenti 40 perces pihenés után tudtam feljönni. Bevettem egy 250 mg-s magnéziumot, majd aludni próbáltam. Erre zsibbadni kezdett a lábam, ahogy feküdtem rajta. Gondoltam megfordulok, de a másik is. Mindeközben Apa másik szobában, mert a drága kollégák bevitték az influenzát a kórházba, s már én is krákogok, mert hiába a külön szoba, ezt azért elég nehéz megúszni.... Aztán 5-kor felkeltem, mert sehogy sem volt jó...
Teljesen el vagyok keseredve. Sosem hittem volna, hogy ilyen nyavalyás leszek :(
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


bocsi hogy ide írok,helló mindenkinek sokan ismerjük egymást.
Fanni beszéltél a dokiddal :?: szegénykém pihenj sokat!végre sikerült a pocfotó,de Te nyertél :D Kép

lanyané
 
 


FAnni :cry: sajnálom. Párodnak jobbulást ,meg Neked is!

LAnyané szép pocak!

Én alapból már duci voltam, így a kép kicsit csalóka, a fele háj! :oops:
Vendég
 


Boni :D
Igenis látszik a pocid, és nem is igaz, hogy felül háj van! Tessék szépen csini kismaminak érezni magad, mert az is vagy :D

Lanyané :D
Nagyon szép pocid van neked is. Te is Kaális sikertörténet vagy?

Fanni :(
Sajnálom. De hátha javul majd a helyzet. Én is ennyi idősen még vérezgettem, émelyegtem, volt poci keményedés, ájuldozás-szerű, meg egy csomó rossz. És alig vártam, hogy én is testileg-lelkileg boldog kismami legyek. És aztán javult, és most már nagyon jól vagyok, minden féle értelemben. Bízom benne, hogy nálad is így lesz!!!

Lafi :D Csipi :D
Szépséges babókák! Még az illatukat is érzem :lol:

Panda :D Jucmuc :D
Jó reggelt! Vajudással teli szép napot lányok :wink:

Véda
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Jucmuc:
Köszi. Tudod ha nem lennék diétára fogva biztos szedtem volna magamra én is. Szerintem a csikosodás alkati is.
Már nagyon szorítok hogy történjen valami!!!!!!!!!
Davide most már elindulhatna :P :P :P

Lafi:
Én nem bánnám ha híznék egy kicsit mert ha igy maradok akkor én is minuszba leszek szülés után és nem igazán van feleslegem. Na de ha így maradok akkor se baj majd összeszedem magam szülés után. Neked kell még diétázni , mert nekem azt mondták hogy szülés után még 6hétig és utána 3hónap mulva kontroll hogy elmult-e a terhességi cukrom.
Nagyon édi Hunor baba a fotókon!!!

Pandus: Beszélj Dórika fejével hogy most már itt az idő!!

Fendike:
A throbocytát nem lehet gyógyszerrel helyettesíteni. Ha nem megy fel akkor kapnom kell Thrombit. A vasat én is szedek 2x1-t. A pocak csak hagy nőjön az a dolga. Már én is alig férek el a bőrömben

Aranykavics:
Sajnos muszály vagyok tarztani ha azt akarom hogy a vércukor eredményem jó legyen és legalább e miatt ne keljen befeküdni a korházba. Elég volt szeptemberben bent feküdni.
A babaszobárol kérünk majd képeket. A frontokat én is megérzem és sokat keményedek.

Kisfóka:
Sajnálom hogy téged is fekvésre itéltek ,így már nem vagyok egyedül. Én is inkább itthon fekszem mint a korházban.Én most elkezdtem kötni Krisztiánnak egy kispulcsit. Majd ha kész lesz én is felrakom.

Csiperke: Nagyon cukorfalat Orsika. Ugy meggyöntölném.

Boniko: Szép pocid van .

Fanni:
Remélem most már jobban vagy egy kicsit. Pihizzél sokat. A magnéziumot nem szeded rendszeresen?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lanyané: Szép poci

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lafi!

Gyönyörű baba! És milyen nagy a pocija :D !Igazi kispasi!

Csipi!

Ez a leányzó milyen hosszú kisbaba! :o És nagyon szépséges!

Ilyenkor, mikor nézem a törékeny pici édes gyönyörű babáitokat, már úgy szeretném én is a karjaimban tartani az ikreinket!
De nekik még nagyon sok feladatuk van a pocakomban.

Fanni!

Neked aztán tényleg kijut minden....... :? Sajnos nem tudom, mi ilyenkor a teendő, de róbálj meg sokat pihizni!

Jucmuc, Panda,

nagyon izgalmas a helyzet! Szorítok neketek!


Mi tegnap voltunk uth-n. Minden rendben van és ettől a hírtől madarat lehet ma velem fogatni. Annyira aktív volt mindkét babó :D
Mindketten a méhlepényen hasalnak, így nem mondta a dokinő 100%-ra a nemüket. Úgy fogalmazott, hogy nem lát egy db fütyit sem a képen, de az bármikor előbukkanhat a későbbiekben . :D

Fanni, most rákérdezetem, hogy nem nagyobbak-e az általam és Kovács doki által számolt koruknál. A dokinő szerint nem, a gép pedig 15+2-re becsülte őket.

Kép
viri8
 
 


boniko miről beszélsz te duci :D szerintem én nézd a derekamon a hurkát :oops: szép a te pockod is :D
véda igen kaálisak a babácskáim Kováts Tímea dokinéni műve és első lombik :D úgy örülünk :D
nyuszipuncs köszi,bizti jó nagy a tied már :D
lányok ezt a nemtudom mit,hogy a macskafertőzés :oops: hol és hogy keressem a papirjaimon,nincs macska a közelemben csak kutyum van,de azért kiváncsi volnék.

lanyané
 
 


Jaj, a képeket elfelejtettem feltenni!

Alulról fölfelé. A baba, B baba, és a legfelső kép a két buksi egymás mellett :D

Kép 14+6

Kép
viri8
 
 


Ügyes vagyok. ebből nem sok minden látszik. Szerkesztgetem még egy picit......... :shock:

Kép
viri8
 
 


Viri8: Gratulálok hogy az UH-minden rendben volt. Kitartás!!

Lanyáné:
Igen már nekem is jó nagy pocim van . Ha visszaolvasol a 172. oldalon megtudod nézni hogy nekem milyen pocim van
Azt a vérvételt ugy hívják hogy Toxoplazma így keresd.
Aranyosak az ikrek a fotón.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Na ezt most jól összekevertem

Viri8: Az ikrekröl neked akartam írni. Nagyon aranyosak a fotón.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lanyané :P
Azért ne siessük el a "ki nyert" kérdést. Neked ez 12. heti poci, az én brutál pocim pár oldallal ezelőtt pedig 14 hetes :wink:
De szép a pocid nagyon :D
Toxoplazma vizsgálat a "macska fertőzéses". Egyszerű vérvétel. Nekem a védőnő kérte, így már megvan. Negatív, szerencsére, én voltam macska-közelben...

Boni :P
Köszönjük!

Véda :P
Köszönöm a bíztatást! Én már a tavaszt várom nagyon :roll:

Nyuszi :P
Eddig 2x vagy 3x2 magneB6-ot szedtem, de 1 héttel ez előttig egyáltalán nem volt keményedési gondom.
Elgondolkodtam, hogy nem tett-e rá tegnap, hogy bizony szép nagy adagot kaptam az étteremben és be is faltam...?

Viri :P
Ez érdekes! Nekem meg a leszívástól jó a számolás, az UH-k szerint. A többiek is mind a leszívástól számolják ám :wink:
Örülök, hogy rendben vannak a babácskáid és aktívak!
Tényleg jó lenne látni a képeket! Ha nem megy, küldd át!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jo reggelt!

csak gyorsan bekukkantottam mert ma rengeteg a munkam es a jovo heten is egyedul leszek :twisted:

Lafi,Csiperke,
gyonyoruseges babak!!!

Boni,
nagyoln helyes a poci es tenyleg semmi hurka :lol:

Fanni,
te szegeny,hidd el hamarosan jobb lesz majd+++
Viri,
helyesek a babak en igy is ki tudtam oket bogaraszni :lol:

Jucmuc,
irgumburgum most mar aztan tenyleg szeretnek hiradozni legkesobb a hetvegen :lol: :lol:

Pandacska,
ugyanez vontakozik rad is :lol: :lol: Tenyleg nalad ki hiradozik?

Bocsanat most tobet nem tudok irni mert uszok.........

Kép
petitpois
 
 


lanyané írta:lányok ezt a nemtudom mit,hogy a macskafertőzés :oops: hol és hogy keressem a papirjaimon,nincs macska a közelemben csak kutyum van,de azért kiváncsi volnék.

toxoplazmára gondolsz?
automatikusan sok helyen nem szűrik, kérni kell.

de nem csak a macskákka függ össze, hanem mindennel, ami földes lehet (zségek, gyümölcsök).

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi, elméletileg diétázni kellett volna, de én nem tettem meg :oops: hogy őszinte legyek, jött a kari, újév stb szóval a fenének semvolt kedve diétázni amikor eddig azt tettem, de mértem magam szorgalmasan és hát kemény 4-es cukrokat produkáltam. Nekem kontroll 6 hó múlva, hogy helyre rázódjon a szervezetem.

Viri, igenis szépen látszódik minden!!!Gyönyörűek!

Fannikám, sajnálom....

Jucmuc hajrá, Pandacsek neked majd csak a bírósági per utánra hajrá!
Vendég
 


Boni, hol van a hájad?megmutizod, mert én nem látom!Szép vagy!

Lanyané, te is!!!
Vendég
 


Lanyané, Boniko
Szép pocakok :wink:

Csipi,
Nagyon édes Orsi baba :D

Viri,
Két kicsi drága csöppség, olyan cukik amikor ilyen picik :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni!
Írnom kell neked,hogy megnyugtassalak!Sajnálom,hogy keményedsz és rosszul vagy!Ha magamból indulok ki,akkor sajnos végig ilyen lesz a terhességed.A szervezetem nehezen tudta követni a babák növekedését,állandóan feküdtem,hiába szedtem a mg-ot és az Elevitet minden nap.Mielőtt 24 hetesen befektetett a dokim magas vérnyomás miatt,előtte még eljutottam a boltig(300m),de visszafelé már vonszoltam magamat,annyira elfáradtam és húzódott a hasam.A kórházban már abban is elfáradtam,hogy ebéd után elmosogattam,(hazai kaját ettem mindig),az esti zuhanyzás még nehezebben ment.
A 3-as ikres barátnőm meg röhögve költözött be a 32-ik héten a doki szigora miatt,és a 34-en szült,mert hirtelen felment a vérnyomása,de a terhessége végig problémamentes volt.Megjegyzem a csaj 150 centi,45 kiló és 4 kiló volt összesen a 3 gyereke!
Szóval ezzel csak azt akartam mondani,hogy a pihenésen kívül valószínű,hogy nem tudsz mit tenni,mi ilyenek vagyunk és kész!
Természeretes azt kívánom,hogy Neked ne kelljen annyit "szenvedni",mint nekem anno,de tudom,hogy erős vagy és a babák miatt végig tudod csinálni!
Puszillak!

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok!

Lafi!gyönyörű ez a bébi!Hízik?már miket csinál?és mekkora haja van!!!!!!!!!!!
Nem sír fürdetésnél?az enyém ordít végig.
Apa nagyon írigy a havas tájra.
Rád hasonlit nem?


Viri8!még nem üdvözőltelek.gratula az ikrekhez.Lombikos babák?

Fanni!van egy társad.
vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pocakfotók gyönyörűek.


Pandus!Jucmuc!
milyen volt az éjszaka?semmi?
pedig már hétvége jön.................

Kép
csiperke
 
 


Csipi, mi jól vagyunk. A legnagyobb problémám, hogy nem értem, miért nem könnyezik a gyerek....
rám hasonlít, igen!!!! :lol: :lol: a férjemtől a kukit örökölte és ennyi, a többi egy az egyben az enyém, anyu azt mondta, hogy a fürcsi képen ha nem lenne kuki, én lennék ott!!!

amőgy megnyertem a világ legnyugisabb gyerekét. Hiszitizik sokat, de azért mert éhes, sokat eszik, nagyon sokat... És hízik, igen, nem is kicsi már!!!!

hálistennek nincs hasfájás, néha sugárban hány, de akkor zabál és elfelejt nyelni, emiatt visszajön néhány adag, de amint kihányta, kéri helyette a maradékot.

szóval tudunk üvölteni és hisztizni, de csak kaja miatt.

amúgy éjjel egyszer kel, aztán 9ig elvan, és nappal nem alszik csak alig, vettünk pihenőszéket, abban van velünk, lát minket és neki ez elég. ha kiságyba lenne, na akkor üvöltene.

ja és van köldöksérv, de múlóban.

Fürcsizni imád, ahogy látni a képen is.Nem lehet hogy vagy túl meleg vagy túl hideg nektek a víz???

Nincs sok haja már, sok kihullott, születéskor rengeteg volt.
Hason alszunk mindig, megemeli a fejét és átfordítja, a kiságyban meg húzza magát és néha keresztben fkszik. Ahogy fogom, löki magát a lábával, nézelődik.Nagyjából ezeket csinálja.
Orsi, miért nem sííííír???Hogyhogy nincsenek könnyyei???
Vendég
 


Csiperke, lafi!
Nagyon szép babák! :P

Fanni!
Jobbulást, vigyázz magatokra! :)

Viri!
Az ilyan hírtől én is mindig nagyon boldog vagyok, nagyon szépek a picikék! :P

Bonikó, Lanyané!
Csini pocik, csak így tovább! :D
Ha a toxo negatív, akkor jobban kell vigyázni, illetve a következő trimeszterben ismét megnézni, mert nem csak macskától lehet elkapni.

Kisfóka!
Tényleg nagyon vigyázz magadra! Ma már semmi sem kötelező, az orvos csak javasolja, hogy feküdj be. Én sem szeretnék természetesen befeküdni, de babáért mindent. Ezzel biztos Te is így vagy. Hímezzél szorgalmasan! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi!

Orsi is könny nélkül sír.Szülés utás láttam hogy könnyes a szeme,mert éhes volt,és sírt,de itthon látjuk rajta,hogy kiköveteli amit akar.

Kép
csiperke
 
 


Csipi, akkor jó, mert tényleg furcsálltam.... :shock:
Vendég
 


Nagyon szép pocifotók, gratulálok!!! :D

Fanni,
hát valószínű, hogy nem lesz egy felhőtlen terhességed, de hidd el ezek a dolgok változnak, persze nem napról napra, de tényleg vannak különböző periódusok
van hogy nagyon jól alszol és állandó az álomkór, aztán simán lehetnek hetek, hogy ilyen nehezen megy.. :oops:
nekem lábfájásra, zsibbadásra nagyon hatásos a kalcium
a sok vitamin és magneB6 sem könnyíti meg a dolgokat, vagyis valszeg kevesebb tőle a keményedés, de én pl. már napi 3db magnetól kivagyok, hasmenés, izzadás éjjel és iszonyú szomjúság... :(
és abszolút átérzem amit írtál, vhogy nekem is fekve a legrosszabb, nyom, mozog, zsibbad, jön a sav...
napközben viszont tök jól vagyok, úgyhogy próbálok ennek örülni

Kép
fendike
 
 


Nyuszipuncs, Donika!
Fekszem szorgosan, hímezgetek, tévézek! :)

Donika!
Persze, én is mindent megteszek és megtennék a babámért, de hidd el, hogy tegnap tényleg nem éreztem indokoltnak a kórházat, aztán a doki is mondta, hogy kapnám ugyanezeket a gyógyszereket és feküdnöm kellene. Én meg megígértem, hogy fekszem rendületlenül! :) Ha úgyérzem majd, akkor én se fogok viaskodni, akkor befekszem, mert nem akarom ,hogy baj legyen. A méhszájam zárva van és ennek örülök!

Nyuszipuncs!
Én most egy micimackós goblent csinálok! :D

Fanni!
Sajnálom a rosszullétet! Ettől még a rókázás is jobb lenne szerintem! :roll:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Andi :P Fendike :P
Aranyosak vagytok, köszönöm. Egyébként a zsibbadás szerintem nekem is a Kalciumtól múlt el, ezért most az utolsó beírásom óta aludtam 8) Nagyon jól esett. Közben 3x gondoltam, hogy felkelek, de nem ment :?
Andi! Nagyon megnyugodnék, ha már a 24. héten tartanék :roll: Pocsék lehetett onnan még 7 hégig feküdni :shock: Elraktározom az infot, de azért titkon reménykedem, hogy jobb lesz... valahogy...valamitől... valamiért. Talán a tavasz 8)

Patikába ma muszáj lesz elmenjek. Jobb, ha összeszedem magam és megyek is. Apa anyukájánál alszik, mert már majdnem 39 a láza. Még bízik benne, hogy nem fertőzött meg. Krákogok, de talán csak egy kis meghülés...

Donika, Lafi, Petitpois!
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok,
Köszi mindenkinek a dicsérő szavakat, már aki ki tudta venni a babákat :D

Lanyané, Fanni,
A toxoplazma tesztről már én is hallottam, hogy kérik a dokik. Nekem sem a szülészem, se a védőnő nem kérte.
Kérni kell ezt a vizsgálatot?

Lafi,
Hogyan hoztatok össze ilyen tökéletes gyermeket? Látszik a képen , mennyire szeret pacsázni. Hihetetlen, hogy már ennyi idősen mennyire figyel rátok. Belenéz a kamerába :D

Csipi,
Köszi! Ez volt negyedik beültetés volt a Kaáliban.

A képeket egyenként is felteszem, hátha.... Kép Ababa Kép Bbabó Kép Közös buksi

Kép
viri8
 
 


Kisfóka!
Igen, pont ez jutott eszembe tegnap a végelgyengülés határán, hogy bár inkább hánynék, akár napi többször, de ezt a sokmindent kihagyhattam volna :?
De azért sem adom fel :roll: Kell, hogy legyen egy fordulópont!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kisfóka,

feküdj kitartóan! Milyen jó, hogy elkezdtél kézimunkázni, ezt fekve is kiválóan lehet művelni :D És még a babszoba is szépül.
(kedvet kaptam...)

Kép
viri8
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Meg mindig egyben vagyok, es vegre itthon! Visszaolvasok es majd jövök! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni!
Lehet, hogy Neked akkor lesz a fordulópont, mint amikor a rókázás abba marad! Tudom, ez is változó, nekem például 15 és fél hetesen már jobb lett. Akkor nem rókáztam minden nap, csak ritkábban! :) El fog múlni!

Viri8!
Igen, kitűnő szórakozás! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Viri :P
Így már én is jól látom, köszi :P
Toxoplazma ajánlott vizsgálat, nem kötelező. Benne van a kiskönyvben, valahol középtájt. Nekem bejelölte a védőnő, aki hétfőn jön hozzám amúgy...

Kisfóka :P
Másfél hetet még bírok, jó lenne :roll:
Igazán irigylésre méltó, hogy így elfoglalod magad és kézimunkázol. Tizenévesen tudtam kötni és horgolni is, de sosem volt hozzá igazán türelmem :oops:

Judit :P
Davide meg akarta várni ezt a kettős állampolgárságot :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csiperke!

Nagyon szep Orsika! :D De jo ne'zegetni ezeket a fotokat! :D

Boniko!

Formas kis poci! :wink: :D

Fanni!

Sajnalom a nehez ejszakat! :( Remelem most pihensz es jobban vagy ma'r! :D Nekem a labzsibbadasra kalcium sandozt kellett innom periodusonkent.

Lanyane!

Szep a Te pocid is! :D

Veda!

Köszi! :D Barcsak mar ott tartanank! :D

Nyuszi!

Hat bizony indulhatna ma'r... :D Kivanom, hogy sikerüljön hiznod is es, hogy elmuljon a szüles utan a terhessegi cukor!

Viri!

Köszike! :D Orülök, hogy minden rendben a picikkel! :D Nagyon jok a kepek is föleg a közös buksis! :D

Petitpois!

Ertettem! :lol: :lol: 8)

Lafi!

Köszi!! :D :D :D

Pandus!

Latom me'g Te is egyben! 8) :lol: Pedig annyit gondoltam Rad, hatha legalabb nalad törtenik valami...en ma'r ugy erzem mindig igy maradok! :lol:
Persze megnyugtattak a korhazban, hogy nem fog bent maradni csk meg hezital... :lol: :lol: :lol:

Csiperke!

Sajnos semmi me'g mindig.. :( De legalabb aludtam egesz ejjel! :D :D


Voltunk ma is ctg-n, minden rendben, a fiatalur jol erzi magat. :lol: Nem volt egyetlen fajasom sem, persze utana mig vartunk a dokira egyfolytaban fajtam.. :lol: :lol:
Holnap reggel is kell mennünk aztan hetfö reggel ujbol es azt mondta az orvos akkor majd meglatjuk, hogyan tovabb.
Nem kerdeztem mit ert ezalatt..lehet, hogy befektet? Elinditjak a szülest? Nem tudom :roll:
En annyira biztam benne, hogy mar elkezdödött a szerdai fajasok utan aztan megsem. Ra'ada'sul ma megint volt ott harom lany is aki 41. heten jart mar...

Na nem panaszkodom, örülök, hogy minden rendben Davideval a többi nem szamit! :lol:
ù
Puszi Nektek! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: