Új privát üzeneted érkezett!

Fendike, hát hossz lenne, de összességében, pont azért nem, mert az orvsotudomány gyorsan fejlődik és addigra ezt a kérdést megoldják már másképp és most is már a gerincvelőből kinyerhető és állítólag eleve sincs sok sejt a köldökvérben, csak kevés és csak 1x használható.Ehhez mi sokaltuk a pénzt, pedig nálunk sem a pénzen múlik.
Vendég
 


Persze Véda, várom!
fanni73@citromail.hu

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fendike,
ismeros poci,nagyon szep :lol:
Mi levetetjuk igaz meg nincs konkret ceg kiszemelve,a kov konzultacion beszelek a doktornovel.

Donika,
gyorsan azokkal a fotokkal,szerintem narancsszinben is gyonyoru..Gondolom tettel mar vele par kort :lol:

Fanni,
koszi aranyos vagy,nem sajat keszites,egy nemet cegtol rendeltem,postan erkezett :lol:

Pandus,
ez a hasmenes mar nem lehet a veletlen muve :lol:

Lanyok koszi mindenkinek a pocak es agy dicsereteket :lol:

Kép
petitpois
 
 

 
 

Lafi,
köszi!!
Kicsit még utánaolvasok! :oops:

Donika,
ez hihetetlen, lehet hogy tényleg azt éreztem?!?!?!????
arra gondoltam, hogy az aktuális mensi.. :roll:
ezek alapján tuti megszülök márciusban teliholdkor... :lol: , huhh erre kiváncsi leszek!!!!!!! :D
összeraktátok már a kocsit??

Kép
fendike
 
 


Kismamik! :)
Előre is bocs a belekottyért :oops:
Renszeresen olvaslak titeket (és a babásat is :oops: ), és most nem bírtam ki...olvassátok el, szerintem érdekes cikk (Őssejt-téma) :)

http://www.nlcafe.hu/cikk.php?id=61&cid=17101

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó kis cikk!!Kb ilyeneket mondott nekem is a Hajdu drnő...nekem meg az ő szava szent...mert én 1000000000000000000000000000%ig megbíztam benne, ő nyugtatott ezerrel amikor piszok rossz lett a Down-szűrés és afp eredménye....
Vendég
 


Petitpois :D

Nagyon szep a pocak es az az a'gy... :D

Fendike :D

Nagyon csini vagy Te is, szep a pocak! :D

Donika :D

Kivi vagyok a babakocsira! :D

Fanni :D

Az elkövetkezö ket het :shock: :shock: :shock: 8) En az elkövetkezö ket napban szeretnek... :lol: :lol: :lol: bar tudom ez nem kivansagmüsor :lol: :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok! :P

Íme a kocsi:
Kép

Kép

Fendike!
Úgy lesz!!! :lol: :lol: Remélem nekem meg a február 20! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni :D
Köszi!!!
Reggel küldöm, mert már itthon vagyok, és a benti gépre szkenneltem.

Voltam védőnőnél. Minden rendben. Poci 5 cm-t nőtt 5 hét alatt. Súly is jó - szerinte. Dokim, biztos agyvérzést kapna :oops: De én nyugodt vagyok, mert tudom, egyenletesen gyarapodom, kerekedem, Maszatka jól érzi magát, így nem lehet semmi gond. Még akkor sem, ha a vége nem +12 kg lesz, hanem mondjuk 14 :oops:

Na, mennem kell, mert ifjú hölgy Széfet néz, és velem szeretne drukkolni a kiszemelt versenyzőinek :lol:

Panda :D
Remélem, te azért nem írtál még este, mert vajúdni kezdtél :D

Véda
Vendég
 


Véda :P
Rendben. Úgy 12-13 óra körül fogom tudni feltenni.

Judit :P
Persze, az 1-2 napot kívánom, de 2 héten belül bizti megindítják, ha Davide nem akar magától kibújni, vagy akár Dórika, ezért írtam óvatosan a 2 hetet :wink:

Lányok :P
A magneB6 után milyen magnézium következik, úgy értem, mi az, ami erősebb. S kell hozzá recept? Már a védőnő is kérdezte, hogy nem keményedek-e. Nos, mostanában többször érzek ilyesmit, de nem tudom biztosan, hogy az-e. Ha lépcsőzöm, vagy elfáradok, akkor érzek keményedés félét. Ez az lenne? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P
14-15 hetes terhességnél még nem szoktak keményedni, sztem nem azt érzed!

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni!
Én keményedtem 14-ik héttöl! :? Sajnos én ilyen keményedös voltam végig! :?
Magnesii citrici 500mg(remélem jol irom) szoval én ezt kezdtem el a magne b6 után mert az nekem semmit nem ért!Elöször 3x1-et és késöbb 3x2 lett belöle a 30-ik hét fölött meg egy-egy pohár borocska pluszba!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Ja és nem kell recept!Mondjuk ugy olcsobb(joval)!

Donika!
Szép ez a járgány!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Fendike!
Nagyon szép a pocakod! :D

Donika!
Szép a babakocsi, tetszik a színe. Mi is valami ilyesmi színűt szeretnénk!

Pandus????

Jucmuc!
Szorítok, hogy az elkövetkezendő 2 napban szüljél, ahogy szeretnél! :wink:

Fanni!
Nekem a dokim a Magnesii Citrici-t írta fel, a magne b6-tal együtt kell szednem, mondjuk nekem nem keményedés, hanem görcsök miatt! Szerintem lehet recept nélkül kapni. Receptre 1 doboz 141 Forint.

Rakok fel nektek egy képet, az első goblen a gyerek szobába! Saját kezű munka, a férjem is segített benne! :D ( pl: Némo szeme)

Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni!

Megnéztem Neked a Magnesii-t, lehet kapni recept nélkül, én 500 mg-osat szedek, szerintem csak ez az egy kiszerelés van belőle. 10 db van egy dobozban, és teljes ára 313 Ft!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Vagyok, nem megyek szülni szó nélkül :wink:

Donika,
Szép járgány :wink:

Kisfóka,
Nagyon ügyi vagy, jó ez a kép :D

Fanni,
Ilyenkor beton lesz a pocid, és egy gombóc lesz belőle??
Vendég
 


Pandácska!
Köszi! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Lányok!

Jó reggelt mindenkinek!

Az őssejt téma engem is nagyon foglalkoztat.

Loislane, köszi a cikket! Igazán érdekes.

Igazából, a dokim is hasonló véleményen van, mint a nyilatkozott dokik. A mi esetünkben , sajnos , inkább anyagi természetű akadályok merülnek fel. Ikreknél létezik ugyan kedvezmény, de így is majdnem duplája...
Ha nem lenne ennyire drága , azt hiszem nem gondolkodnánk rajat. :?

Donika,

nagyon szupi a babakocsi! jó masszívnak tűnik. :D

Fanni,

keményedés!
Engem állandóan azzal stresszelnek a "tanácsadóim", hogy ne üljek sokat, pihenjek, stb, mert keményedni fog a pocakom.
Annyira örülök, hogy rákérdeztél, hogy az milyen érzés is pontosan. Én sem tudom......
Általában estére érzem azt, mintha óriási lenne a pocim és szétfeszülne a bőröm. (Na, ekkor bebújok az ágyba és elalszom) Amúgy naponta 3x2 MagneB6-ot szedek, a beültetés óta.

Kisfóka,
nagyon tuti ez a kép! Jó neked, hogy van hozzá ügyességed és türelmed!

Kép
viri8
 
 


Jó reggelt!

Viri Neked még nem is gratuláltam a babókhoz :oops: :oops:

Kisfóka de jó fej a párod, hogy segített!

Én majd festeni fogok képeket babaszobába , az jobban megy, mint goblein, mert azt még nem próbáltam :lol:
Vendég
 


Kép

Ma megyünk ctg-re. Remélem olyan fájásokat mutat, hogy ott tartanak :lol: Na nem álmodozom, majd délután jövök.
Vendég
 


Anikó, Kisfóka
Köszi!

Kisfóka
Nagyon ügyes vagy!

Pandus
Ahogy Viri is írta, kemény lesz a pocim és szétfeszül a bőröm, de valahogy belülről is érzem a keménységet, mintha ráfeszítenék hasizommal, pedig nem is!
Nagy drukk mára :wink:

Viri
Egyébként most, ahogy írod, az estén kívül a sok ülés után is érzek ilyesmit!!

Judit :?:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hát Lányok, nem tudom ezt az őssejt dolgot, elvileg most megyünk, lehet hogy nem kötünk még szerződést, csak informálódunk.
Bizonytalan az egész és ahhoz meg rohadt drága... :oops:

Fanni,
én kb. 20hetesen kezdtem keményedni, tényleg olyan ahogy Pandus mondja, mintha húznák belülről és jó kemény lesz a pocid
de dokik is mondják, hogy meg kell különböztetni, mert van amikor a baba mozgása váltja ki és lesz egy kemény csomó pl.az egyik oldalon, a másik oldal viszont tök puha - na ebből nem baj ha több van
viszont amikor az egész pocid kemény lesz és kicsit kellemetlenebb, abból nem jó ha túl sűrűn van...

Donika,
nagyon szép, ez tényleg más narancs mint ami az üzletben volt és persze szebb :D , az nagyon vibráló volt nekem
tegnap esti mozinál nekem is majdnem kiugrott a hasamból a gyerek, alig tudtam végigülni a filmet... :shock:
oké, akkor megbeszéltük, teliholdkor szülünk, én benne vagyok!!!! :D

Kisfióka,
nagyon szép a goblen, de jó hogy ilyen ügyi vagy, gyönyörű lesz a babaszoba

Pandus,
kívánok megfelelő fájásokat a ctg-n!! :D

Kép
fendike
 
 


Jaj, itt vagyok itt vagyok... :D :D Tegnap este ma'r azt hittem...
Ez volt az elsö olyan alkalom amikor tenyleg arra gondoltam ez ma'r a vajudas kezdete lenne?
Szoval kb 1 oran keresztül egyfolytaban volt egy 'alap' fajas es közben volt 3-4 alkalommal kb. 3 percig tarto erös fajas.
Olyan volt mint a mensis fajdalom de eleg erös.
Csakhogy nem tudtam eldönteni mennyire erösnek kell lennie, hogy ez mar az vagy sem?
Aztan gyorsan elhuztam zuhanyozni, pakoltam össze-vissza, hogy minden keznel legyen ha indulnu kell.
Aztan, ahogy elkezdtem zuhanyozni ra kb. 2 percre elmult az egesz.
Tegnap is volt egy kis hasmars de nem veszes. Ma nem volt meg erös fajasom de valahogy erzem, hogy keszülödik kifele a kisfiam.

Nagyon sokat ficereg, azt hiszem Csiperke is azt irta sokat mozgott a pici elötte.
Ha't egyelöre ennyi... :lol: :lol: ja, es ma delutan 1-re kell mennünk a polgarmesternöhöz esküt tenni az allampolgarsaghoz, igy mire megszületik a kisfiam mar kettös allampolgar leszek. :D

Donika,

Nagyon szep a babakopcsi! :D

Veda,

Orülök, hogy minden rendben a picivel, lassan ma'r felidönel tartasz Te is! :D

Fanni,

Persze ertettem en a ket hetet! :D :D A magneziumot sajnos nem tudom, nekem mag 2-t kellett innom minden nap egy tasakkal.

Kisfoka,

Köszike! :D :D Nagyon szep a goblen, ügyesek vagytok! :D :D

Pandacska,

Gondolok Rad ma, kivi vagyok a ctg-re.. :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Donika,
nagyon szep szin,en ezt itt nem is lattam :shock: Csak az erosebb narancsot.De ez tenyleg szep.Parodnak jo izlese van :lol:
Kisfoka,
nagyon szep a goblen,irigy irigy ,en kezimunkaban egy nagy nulla vagyok :oops:

Jucmuc,Pandus :lol:
talan ma????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Jucmuc :D
Hú, de izgulok 8)
Amit ösztönösen csináltál tegnap, az volt a melegvíz tesz. A lényege, hogy fájás esetén állj a zuhany alá, vagy feküdj meleg fürdővízbe (nem forróba!), és figyeld meg, hogy elmúlnak-e hatására a fájások. Ha igen, akkor csak jósló volt. Az igazi enyhül a meleg víz hatására, de nem szűnik meg. így lehet megkülönböztetni :wink:

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok szebnél szebb pocifotók!!!!!!!!!!!!!!!!

Petitpois:
Nagyon csini vagy . Krisztiánka köszöni a dicséretet.
Nagyon édi az a kiságy

Véda:
Nekem az egész hasam becsíkozódott egészen köldökig. Pedig csak 90dkg híztam a 33hét alatt. Ez az ovis sztori egy kicsit durva. Szegény gyerek. A szülési történet megható volt.

Jucmuc:
Már nagyon izgi a te helyzeted is. Gratulálok a szép sulyhoz , már nem lesz Davide se kicsi. Szorítok neked. Nagyon szép a pocid.

Fendike:
Szerintem ezek már a szülés előtti feszültségek azért álmodunk íhülyeségeket. Csini pocakod van.

Pandácska:
Dórika nem jelzi még hogy ki szeretne jönni? A végére igen jólí érzi magát odabent. Szerintem senki nem gondolta hogy eddig ki fogod bírni.

Kisfóka: Nagyon csini pocakod van!!! Nagyon szupi a goblen.

Donika:
Köszike hogy hiányoltál!
Szép nagy pocid van. Örülök hogy minden rendben van és szép súlya van Zsomborkának. Nagyon szépséges a babakocsi.

Csiperke:
Jó hogy már tul vagy rajta és most már a kezedben tarthatod Orsikát. Remélem a szopival sem lesz gondod és minden rendben lesz. Én is váromk a képeket.

Fanni:
A sima magne b6 után van a Béres Magnézium az 250mg-os és utána a Magnézium Citrici 500mg-os. Én az 500-ast szedem 3x2-t

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lányok! :P
Mindenkinek köszönöm a b.kocsi dicséretet! :P

Pandus!
Drukkolok, hogy Dórika ki akarjon bújni, bár úgy néz ki, hogy nagyon jól érzi magát odabent! :lol:

Fendike, Petitpois!
A színt én választottam, ez 2008 januártól jött ki! :lol: Egyébként nagyon kellemes tolni, de elöl a lógó marhaság tényleg zavaró. A bundazsák is ugyanolyan színű narancs, a tatyó viszont nem volt narancsban, így tiszta szürke lett! :?
Mit néztetek a moziban?

Kisfóka!
Nagyon ügyes vagy, szép lesz a babaszoba! :D

Jucmuc!
Húha, nagyon közelítesz! Hatalmas drukkot küldök nektek!!! :P

Nyuszi!
Na jól van, már megijedtem, hogy gond van. Te fogadsz szülésznőt?

Ma voltunk NST-n, alig akart felébredni, a szülésznő már mindenhogy nyomkodta a hasam, aztán csak megadta magát 145-160 között volt a szívhang, azt mondta ez jó! :wink: Most már hetente kell menni. ctg nem volt!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!
Jönnek képek,apa teszi fel,mert én nem tudom kicsinyíteni.

Jucmuc!!!!!!!!!!!!!
szuper.nekem is így kezdődőtt.aztán estig semmi,és utánna ujra indult a dolog.szorítok.
mindjárt meglesz az a bébi.

Pandus!
hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
csiperke
 
 


Fanni :D
Átküldtem.

Véda
Vendég
 


Akkor ma sok kép lesz :P
Íme Véda képei:

Véda-baba 11+1
Kép

Véda poci 6 hetesen
Kép

Véda poci 10 hetesen
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda :P
Remélem, a 6 és a 10 hetes pocid nem írtam fordítva, szerintem méretre teljesen egyforma :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Megjöttünk. Volt 100-as fájásom is, csak nem rendszeres szóval várni kell tovább. Enyhe hasmenés ma is van.

Köszi a drukkokat :wink:

Véda,
Nagyon édes baba és formás poci :wink:

Jucmuc,
Menjél már szülni, mert szerintem én rád várok :D utána megyek én is :wink:
Vendég
 


Donika:
Hát valóban van egy kisgondom. Most kaptam meg a labor eredményemet és a Thrmbocytám elég alacsony 74ezer és a határérték 150 ezertöl -250ezerig van. Beszéltem az orvosommal és csinálunk egy ujjabb kontrolt a héten és remélem hogy nem megy még lejjebb. Van a szülészeten egyszülésznő ismerősöm akivel évek óta tartjuk a kapcsolatot és megbeszéltük hogy ő lesz velünk.

Véda:
Nagyon édi a kis pocaklakó!! Nagyon csini vagy és szépen nő a pocid


Jucmuc , Pandácska: Nagyon szorítok nektek!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi és ez mit jelent???Egyáltalén az a trombocita micsoda???

Szép pocak, Véde, sztem azért van különbség a két pocakl között.
Vendég
 


Nyuszi
Haematológussal beszélj.
Ugye nem császár lesz?

Lafi
Vérlemezke szám. Vérzékenységet jelent, ha nagyon alacsony.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Nagyon köszönöm a segítségedet!!! A sorrendre tökéletesen rátapintottál, igaz, akkoriban a cicim nőtt a legnagyobb sebességgel :oops: Ez talán mindkét képen látszik :oops: 94 cm-ről 104-re :roll: Apa iszonyú boldog tőle 8)
Február 9-én megyek 4D-re, akkor ismét átküldenék a babóról képet, + pocifotót is. Nagyon megköszönöm, ha azt is felteszed :D

Lányok, köszönöm szépen a poci-baba dícséretet. Fanni segítségével előbb-utóbb naprakész leszek :wink:

Panda :D
Szerintem is Judit szül előbb, de te azonnal követed. És ő tuti nagyon közel van. Nagyon úgy néz ki. Továbbra is hétvégi babásodásra számítok :D

Véda
Vendég
 


Veda :lol: ,
edes a babuci es persze a pocak is :lol:

Jucmuc,
izzitom a telefonom :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyuszi,
doki mit mondott a vereredmenyedre?

Kép
petitpois
 
 


Véda :P
Nekem is a cicim kezdte a növekedést :lol: de aztán a pocim nagyon gyorsan csatlakozott és úgy megnőtt, hogy már nem is látszik, milyen nagy a cicim :oops:
De a "nagy munkában" el is felejtettem megdícsérni a pocid :roll:
Hova mész 4D-re? Persze, küldd át nyugodtan, felteszem :D

Judit :P Pandus :P
Irgum-burgum! Reggel szeretném úgy kinyitni a gépet, hogy jó híreket kaptunk felőletek :D Pandus, Téged ki fog megírni?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Valaki szüljön már meg! úgy drukkolok :lol:


Szép pocak! :lol: Szép Babakocsi! :lol: Szép baba! :lol:
Vendég
 


Véda mennyivel nagyobb a pocid mint Nekem! :shock:
Vendég
 


Fanni :D
Örök hála :D
A Praxisban csinálják a 4D UH-ot. Hajdú dr-nő ott is rendel hétvégenként. 10.000 Ft és DVD-re is megkapom, és fotót is adnak, színeset. Akkor már 19+4 leszek. Szeretném tudni a nemét!!!
Te mikor mész legközelebb? És neveket mikor is írsz? Tudom, hogy valami mérföldkőhöz kötötted...

Véda
Vendég
 


Boni :D
Állítólag azért, mert második baba, és ilyenkor már könnyebben adnak helyet a szövetek :roll: Az elsőnél sokkal laposabb voltam, és a végén is kis gömbölyű has. De azért 3250 grammra megnőtt :wink:

Véda
Vendég
 


Akkor lássuk azt a pocit, Boni :lol:

Véda :P
Én ma hívtam az Istenhegyit, akartam csináltatni egy sima UH-t, mert nem tudom, hogy fogom kibírni a 18. hétig :oops:
De azt mondták, ott csak 4D van, s mit akarok én a 14. héten :shock:
Azt írtam, hogy akkor írom majd a neveket, ha már tudom a nemeket :roll:
Te szerintem már a 18. heti genetikán tudni fogod a babád nemét! Az már csak 5 nap, oda még nem jelentkeztél be? Vagy a 19+4 4D egyben genetika is lesz?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lafi:
Jól írja Fanni. Ha ilyen alacsony marad akkor szülés közben vagy csaszi közben okozhat problémát mert vérzékenyebb leszek. De okozhat a terhesség alatt is vérzést. Ha lejjebb megy akkor kapni kell trombocytát hogy ne vérezzek. Ezt ugyan ugy adják mint a vért.

Petitpois: Holnap lesz egy kontroll labor és majd meglátjuk utána.

Jucmuc: Egyben vagy még?

Pandácska????

Fanni : Akkor a 18. hétig nem is tudsz csináltattni UH-t?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Petitpois :D

:D :D tünder vagy köszi! :D :D

Veda :D

Megjegyeztem a melegvizes dolgot! :D Komolyan mondom annyira furcsan ereztem magam, hogy azert is mentem zuhanyozni, nehogy a vegen ne legyen ra' idöm...persze tudom, hogy ez hülyeseg de me'gis az erzes ez volt. :lol: :lol: 8)

Szep a poci es a babafoto is! :D

Nyuszi :D

Köszönöm! :D Szerintem Te rekordokat döntögetsz! :lol: 90 DEKA :shock: :shock: Sajnalom a csikosodast, most az utobbi hetekben en is felfedeztem nagyon halvanyan pedig kenem ezerrel. Ja, es nem 90 dekat hiztam... :lol: 8)
Szüles utan is kenni kell allitolag es a haskötö is hasznos lehet.
Most olvastam csak a verlemzkes dolgot. :( Remelem semmi komoly!

Donika :D

Köszike! :D Orülök, hogy minden rendben volt az nst-n. Az nst (non stress test) a vizsgalat neve amit a cardiotocograf (ctg) geppel csinalnak. Remelem jol ertem. Nekem sem volt egyertelmü, azt hittem ket különbözö vizsgalat közben egy.. :D :D

Csiperke :D Huu, ez tenyleg izgi...Kivancsi vagyok ma este lesz-e müsor.. :lol: 8)

Pandacska :D

Hat ezen jot nevettem! :lol: :lol: :lol: Rajtam nem mulik hidd el! :lol: :lol: Egyebkent szerintem mar mindkettönknek csak orai vannak hatra! Nem tudom a 100-as fajas milyen, nekem sajnos nem magyaraztak el külön de ez mar a celegyenes hidd el! :D :D

Fanni :D

Igerjük holnap reggelre összehozunk egy-ket babat! :lol: :lol: :wink:

Boniko :D

:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit,
Az nst meg a ctg két különböző az nst nem mutat fájásokat pl. a többi különbséget nem tudom. Hát igazad legyen jó lenne ha tényleg csak óráink lennének hátra. Nekem holnap bíróságra kell mennem, szerettem volna megúszni de azt hiszem nem fogom :?
Vendég
 


Nyuszi :D

Egyben! :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Köszi az infot Pandus! :D Egy masik topicban magyaraztak igy ezt az nst-s dolgot... akkor nekem mindig csak ctg-t csinaltak :D

Birosagra? :shock: Hat az nem jo de föleg igy az utolso napokban maszkalni...mi ma csak a varoshazara mentünk ma de az is annyira kifa'rasztott..alig birok mar menni is. 8)

Azert vigyazz ne izgassanak fel nagyon a birosagon, nehogy ott kezdödjön el a nagy kaland.. :lol: 8)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


véda ja, így könnyű :wink:
Vendég
 


Judit, a nem hízást én nyertem, amennyiben Nyuszi tartja a 90 dekát, mert én semmit sem híztam, az elején fogytam 3 kg-t, aztán ez visszajött, de annyival szültem, amennyivel terhes lettem!!!És rá egy hétre már 10 kg minuszban voltam! :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: