Új privát üzeneted érkezett!

Kókusz,
bizony kár! :? :wink:
Mézes pálinka? :) Vkinek az hozta a sikert!
angel37
 
 


Már megint az ivásnál tartunk... :)
Azt hiszem eddig minden ilyen értekezésnek ez lett a vége... :)
Vendég
 


Monyó,
most visszanéztem, az első kép szinte teljes alakos és hááát igen, vmi ott gyanús! :shock: Ááááááááá dehogy, nyugi, nem dudorodik alul semmi! :lol: :lol: Totál nőcis! :)

Egy száni mindig más! :wink:
angel37
 
 

 
 

Junko,
legyen üveg! :)
angel37
 
 


Hát a fehér borokkal jobban állok azért meg a pezsgővel ... attól elég hamar kész vagyok, őgyhogy lehet ma neki is esek egynek majd estefelé .... 8)

Monyo szerintem is tök jól nézel ki a fényképeken.

Én is rakok szilveszterest mindjárt.
kokusz
 
 


Hát csajok! nem jövök 3 órán át aztán mikről maradok le!!! :lol: :wink: :lol: nagyon vigyorogva olvastalak.

Kókusz
bizti hülye piri miatt vagy érzélkeny.Barátnőd hová járt? Ja. a gyakorlatoknál majd megnézem ezt az ovulációs dolgot...nekem a "z" gyakorlat esett ki,nem értem hol kell lennie a kezeimnek :twisted:

Junkó
hányad éves? Én is az! csak akkor még agrármérnöknek hívták :P
mondjuk én környezetgazdaságis, de sajna 1 percet sem dolgoztam benne. :cry:

Monyo
sztem se száni!! Akkor lenne az ha 60évesen éreztél volna rá. :wink:

Most beszéltem a hugimmal és már vannak fájásai!!!! :lol: :lol: most megy a dokihoz...úgy babáznék már!
katica_75
 
 


Katica

Ja biztos az is az oka hogy itt picsogok hülyeségeken, de a barátnőm tök jó fej amúgy, érezte hogy gáz van :oops: most ráz épp gatyába e-mail-ben.
Köszike hogy megnézed ... ja azzal én is megkínlódtam mikor csináltam :lol:
kokusz
 
 


Na akkor képek

Kép

Emberemmel, meg a pezsgővel
kokusz
 
 


Kókusz!
Jó a kép :P szépek vagytok!
Hát ez tényleg nagy zagyvaság a könyvben...lehet érdemes lenne megkérdezni Líviát, bár szerencsére nincs ezzel gond. :wink: Sztem lehet csinálni 2x hetente a hosszabb verziót egész hónapban...a ciklus második felében dobbantgatások meg a gugolás nélkül.Én így értelmeztem ott .Így mondta nem?
katica_75
 
 


Katica

Köszike :)
Hát ja így mondta, csak azt nem értem ha ovulációserkentésre használjuk a tornát akkor azt ugye elvileg a ciklus elején kellene csinálni nem a második felében .... na mindegy nem értem :)
Ma fogok tornázni. Kíváncsi vagyok meddig fog tartani :)
kokusz
 
 


kokusz naaagyon edik vagytok :lol: latom te is a feketet szereted :wink: ja es a ferjed a szivembe lopta magat,na nem ugy csak tudod.....McLaren :!: hajraaa :!:
nagy f1 es rajongok vagyunk a ferjemmel.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kókusz,
jó a kép! De hol a többi? :)

Lányok, hajrá aviva, csináljátok csak lelkesen!

Monyóka,
hogy vagy?
angel37
 
 


Kop-kop!

Hú Kókusz, KAtica nagyon belelendültetek az Avivába! :wink:

Angel, Junkó
egészségetekre! Kép

Monyó drága ,vizsgálatok?


Sokat gondolok rátok! pusssz
Vendég
 


sziasztok.

Boni vagy ezen a heten,de inkabb a jovoheten(akkor eselyesebb hogy az Uh an latunk valami tuszokezdemenyt)megyek dokihoz hogy megbeszeljem vele a tovabbiakat.

Kép
monyo83
 
 


Monyo köszi szépen :) férjemnek mondtam ... nevetett :)

Angel, hát az az igazság hogy a többi képet nem mertem felrakni :lol: ezen is eléggé keresztbe állnak a szemeim, de a többin nagyon durván .... úgyhogy inkább nem mutogatom őket. Kicsit sok pezsgőt ittam.

Boni, jaja belelendültünk. Én tegnap tornáztam, most jó izomlázam van megint.

Csajok én most úgy érzem, nekünk spontn fog sikerülni a bébi ... csak ki kéne várni.
Ja és még valami, állítólag a Forgácsban ha végigcsinálom a 6 inszemet és nem sikerül, akkor rögtön kezdjük a lombikot. De még nem telefonoztam ....
kokusz
 
 


Drágáim!

Lehet bánni fogom, de most le kell zárjam életem egy szakaszát. Ennek első lépése, hogy kilépek a babanetről, és talán egyszer még majd csatlakozom de az nem most lesz.

Szóval...azok az átkozott gének

Kromoszóma eltérést találtak nálunk...a héten megyünk konzultálni, de én azt gondolom ezzel vége a dalnak, génkísérleteknek nem kívánom alávetni magam. Nagyon nehéz ez, de hát ahogy kolleganőm mondaná "mindent nem lehet" :)

Sok sikert Nektek, ha nagyon el akarnátok érni: koeszt@vipmail.hu
Azt hittem életem célja hogy gyermekem legyen (szerettem volna nagy pocakot, persze még lehet-mondja nyuszi telezabáltad magad-, most akkor meg kell találnom az utamat.
És persze innen nézve az örökbe fogadás már nem oylan egyszerű-meg kell emészteni...

Angyal!
Tudom hogy talán még lehetne segíteni, de ez már tényleg nem játék. Nem olyan hogy ebből a hormonból kicsit kevesebb van vagy több. Nem lehet elvenni vagy hozzáadni. Köszönöm hogy meghallgattál...



Puszi nektek.
Junko
Vendég
 


junko:(erre nem is tudok mit mondani.azt hiszem a sajnalom itt keves....
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
monyo83
 
 


Drága Junkó!

Őszintén és szívből sajnálom az eredményt!

Remélem sikerül megtalálnod az új utat, és nem lesz tele akadályokkal, mint az eddigi!

Sokszor ölellek!
Vendég
 


Junko Drága,
:cry: :cry:
persze, hogy meghallgattalak, ez a legkevesebb! :oops: Szeretnék többet is segíteni, ha tudnék...
Azóta egyfolytában a fejemben vagy...
angel37
 
 


elment az eletkedvem :?

Kép
monyo83
 
 


Junkokám

Hihetetlenül sajnálom ... :cry: igazából nem tudom mit lehet erre mondani. Szívből kívánom, hogy találd meg az utadat és a lelki békédet. Borzasztóan nehéz lehet most nektek .... a fene vinné el ....

ölellek
kokusz
 
 


Monyó!

DE! Én meg majd 23 voltam, mikor elvesztettem a szüzességem. :lol: Először ráadásul csak félig. :twisted:

Na ennél van szánibb??? De aztán belejöttünk, mint kiskutya az ugatásba. :twisted: :twisted: :twisted:

Én is agrárközgazdász volnék. 1 pillanatra nem dolgoztam ebben, pedig...nagy kaland volt a suli. Igaz kicsit nyugdíjasra vettük a figurát-> vidékfejvesztő szagirány, falukutató tábor Erdélyben (leragadtunk Oroszhegyen a pálinkacenterben :-P) Szóval hajrá hajrá agráros lányok!!! :wink: :lol:

tjuca
 
 


Junko!

Nagyon sajnálom, ez az, amitől mindenki fél. :cry:

tjuca
 
 


Így jártam, nem is olvastam végig az oldalt, csak az elejét. Francba. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry:

Most eléggé elkettyentem.

tjuca
 
 


Drága Junko!
Kívánok Nektek sok erőt ...nagyon fáj a szívem értetek.
Délelőtt óta folyton csak azon kattog az agyam hogy biztos van valami megoldás.Megteszed azt ha konzultáltatok a dokival visszaírsz nekünk? :cry: Nagyon fogsz hiányozni.
katica_75
 
 


Junko :?
Ha mégis visszaolvasol. Mikor felmerült az esetleges génprobléma nálunk, nekem a dokim azt mondta, ha tudják, melyik a hibás gén, azon tudnak segíteni! Szívből remélem, hogy tudnak majd és hogy meg tudod emészteni mindazt, ami történik Veled, s hamarosan babásan jelentkezel! Ölellek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Látom mindenki megzuhanva...

Fanni!
mivel itt sajna nem igen van most történés, szétnéztem egy kicsit, és tünemények a babáid!!!Nagyon cukik.Örülök hogy boldogok vagytok! :P

Kókusz
biztos nem véletlen hogy így érzel! Spontánkodtok akkor még?..ha már 1x sikerült, miért ne jönne össze megint! :D és az aviva sem árthat ugye..sőt :wink:

Boni
szia! Hogy vagy??? Már Te is a 10 .héten!!?:shock:

Tjuca
Te is??:lol: Hát a suli nagy kaland volt nálunk is...

Monyóka
drukk az uh.ra!
katica_75
 
 


Kopkop

KAtica igen már 10.hét :lol: ésolyan lassan telik az idő... :roll:

hát hol így hol vuk családdal, de jól avgyunk :lol:

Monyó drukk

Ölellek benneteket!
Vendég
 


Katica!

Sztem Magyarország "leguniverzálisabb értelmiségét" agrárosnak képzik. :lol: :lol: :lol: de komolyan, ennyi fura figurával még nem találkoztam, és persze senkivel sem agrárvonalon.

Ja azé írtam én Szafari pályázatokat (Sapard), de az sem az agráriumról szólt. :roll: Viszont így lett játszótér, templom drénezés, közpark, és még sokan mások. :D

tjuca
 
 


Magam is agráros volnék :lol: (meg marketing szakközgazda is, de minek?)

Katica :P
Köszönöm! :D

Tegnap meg akartam írni, hogy 2 szép babánk van és minden rendben volt a genetikán, de aztán Junko úgy elkeserített, hogy már nem is volt kedvem megírni :?
S nagyon boldogak vagyunk persze, hogy 2 egészséges picúr nevelkedik a hasamban :)
Ma egyébként megvénültem, 35 éves lettem. Mindenkinek ilyen, vagyis "áldott" szülinapot kívánok a soron következő szülinapjára 8)

Fanni m.v.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni én várhatóan a 30. szülinapomra már otthon leszek kb 2 hete a kis csomagommal! :lol:
Vendég
 


Fanni!Tjuca!
Ezt már el sem hiszem!!! :lol: :lol: :lol: mi van itt csajok???Azon kezdtem agyalni hogy mit szíttyóztunk mi ott magunkba hogy így kell a gyerkőcökért szenvednünk?? :shock: :lol: (lehet vmi növényvédőszer? 8) )

BOLDOG SZÜLINAPOT !!!!!! Kép

és én is bak.

Boni
örülök hogy nálatok is minden rendben! Elfogadlak benneteket Fannival "csillagszemreferenciának"!! :lol:
katica_75
 
 


Sziasztok!
Ezt Junko kérésére hoztam nektek:

Sziasztok!

Bár vissza egyenlőre nem térek, de leírom a szerdai napot tanúlságként, meg hogy tudjátok mi van:

Tegnap megjártuk a géndiagnosztikát. A helyzet szar, szarabb mint az alaphelyzet, de nem reménytelen.
Szóval a 13-as és a 14 -es kromoszómáimmal van probléma. Az egyik DNS szál nem bírt a seggén maradni és hozzáragadt egy másikhoz, amit meg nem kellett volna. Vagy valami ilyesmi...Állitólag ez a leggyakoribb
Arra az esélyem, hogy egészséges babám szülessen, 20-40 %. Vagyis az embriók/petesejtek 60-80 %-a annyira hibás, hogy életképtelen, vetést eredményez.
Ami "jó", hogy ebből életképes, de nagyon beteg nem fog születni, mert előbb elhal legkésőbb a 12-i hétig.
Hogy ezt örököltem-e a szüleimtől, vagy bennem alakult ki nem lehet tudni. Erre választ adna talán az ha tesóm is elmenne erre a vizsgálatra, vagy anyukám.
Minden esetre a természetes fogantatás sem kizárt, csak nagy az esélye a vetélésnek.

Két lehetőség van, vagy mindent csinálunk így tovább ahogy eddig és bevállaljuk a kockázatot, hogy elvetélek-, vagy PGD.

És miért mondom azt hogy nem jutottunk előrébb. A kromoszóma eltérés nem magyarázat a majd 4 éves sikertelenségre, mert attól vetélésnek kellett volna lennie legalább. Nem is rétik, hogy-hoyg elmentem úgy-hogy nem volt soha terhesség...Szóval most ott tartunk, hogy az amúgy is kis esélyeink még tovább csökkentek és ha sikerülne PGD nélkül lombikkal, vagy természetesen teherbe esnem még számolnom kell azzal, hogy jó esetben 40 % rosszabb esetben mindössze 20 % esélyem van arra hogy a baba meg is születik.

Minden esetre mi azt hiszem mindent csinálunk úgy mint eddig. A fagyibébiket mindenképpen visszatetetem és vállaljuk a kockázatot. Kevés számuk miatt nem csinálnák meg a PGD-t ráadásul az ébresztésük után már nem lenne idő elvégezni. Az meg, hogy megválok tőlük, képtelenség, soha nem tennék ilyet. Fogunk lombikozni is tavasszal/nyáron és majd látjuk bevállaljuk-e a PGD-t. Szerencsére lehet itt Szegeden csinálni tovább, bár csak az Istenhegyen csinálnak vizsgálatot. (30 000 Ft a vizsgálat+ petesejtenként 10 000 Ft/petesejt) Itt kiveszik a sejtet és csak azt viszik fel. (PGD-t egyébként havonta 1-2-t csinálnak...)

Szóval nem könnyű. Azért kicsit megnyugodtam. Úgy mentem oda hogy ha már 1 % esély van jók vagyunk. Két nap alatt sikerült olyan picire zsugorodnom és annyira kicsire tenni magammal szemben a lécet, hogy ezt a 20-40 %-ot már-már Isten adományának tekintem.

Szóval megyünk tovább, de ez már tényleg nem lesz egy sétagalopp és az is biztos, hogy nem adatik meg az, hogy gondtalan babavárásom legyen (cserébe, ha már ilyen nehezen kapom meg :) ) Hiszen a PGD vizsgálat is csak 95 %. És már látjuk, hogy ezek a százalékok szart sem érnek. Hiszen mennyi volt annak az esélye, hogy nálam találnak ilyen kromoszóma eltérést. Ha beleesik az ember abba a 0,00001 %-ba hát van értelme az egésznek? Hogy mennyire kicsi az esély??? Hálát adok a sorsnak, ha egy édes gyermekem lesz.
Így az építendő családi házunkat is áttervezzük. Kisebbre vesszük, kevesebb szobával és lemondunk a szocpolról is. Az álmokkal tele a padlás, tényleg racionálisan kell látnom a helyzetet, bár ezzel eddig sem volt hiba.

Én azt tanácsolom, menjetek el erre a vizsgálatra. Már csak azért is mert gondolom esetemmel sok emberben elültettem a bogarat...10 000 Ft/fő, de hát mint tudjuk a pénz nem számít. :) Amennyit már belefeccöltünk... És nyugodjatok meg nem fognak nálatok ilyesmit találni, mert matematikailag én beleestem a kis százalékba, ezért ti nem fogtok...de azért nagy megnyugvás ha itt nincs gond.
Ja a nap végére annyira szétcsúsztunk, hogy visszafelé megálltunk egy benzinkútnál kávét inni. Segítettünk románoknak -adtunk nekik csavarhúzót- és úgy egészében véve szipmatikus fiatal párnak tűntünk.
Aztán simán elhagytuk az ojjektumot fizetés nélkül. Úgyhogy még piti kis tolvajok is vagyunk. :)

puszi Nektek

UI: Nem akarok itt nagy drámát, nem is vagyok híve, de ez most így sikerült. Majd lesz valahogy. :)
Egyébként a PGD is kísérlet mint ahogy a lombik is az...nem látjuk előre mi sül ki belőle. De hát kockázat nélkül nincs rizikó mint tudjuk. :)

Junkó
angel37
 
 


Jót bőgtem, Junko.
Kívánom, hogy a fagyibabás transzfer sikerüljön és felejtsd el ezt az egész vizsgálati eredményt nagyon-nagyon hamar... vagyis -reálisan- a terhességed 13. hetében!
Nagyon szorítok és várom a híreket Felőled akár Tőled, akár Angeltől.
Ölelés!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


DRága Junkó Kívánom, hoyg sikerüljön! Várjuk majd a híreket és sokat gondolunk rád mindannyian!
Vendég
 


Junko

Köszi hogy adtál hírt magadról, annyit gondolok rátok. És én is azt kívánom, hogy teljesüljön az álmotok. Van rá esélyetek és én nagyon nagyon drukkolok!!!!

puszillak
kokusz
 
 


Többiek merre vagytok? Kivel mi újság? Bár gondolom mindenkit eléggé letaglózott ez az egész ....

Monyo? Helyzet?
kokusz
 
 


Junko
tiszta szívemből kívánom hogy elérhessétek a célotokat.Nagyon szorítok én is, és annyira példás ahogy a dolgokat látod!
Szuper csajszi vagy!!!! :P Csak így tovább előre az úton!

Szia Kókusz és többiek.
hát nálam semmi extra történés...

Monyóka merre vagy?? Angel?
katica_75
 
 


Sziasztok csajok!

Mindenki jól el van tűnve, mondjuk megértem, én sem nagyon tudok mit írni mind Junko jár az eszemben .... :?

Nálam sincs amúgy semmi extra történés. Remélem mindenki jól van azért.
kokusz
 
 


sziasztok.

latom pang a topik.

szemelyszerint velem semmi kulonos nem tortenik,max megmagyarazhatatlan :? ma reggel pisileskor eszrevettem valami halvany barna folyast,nemhogy betojtam hogy mi a fene ez mar megint.Bogtem egy sor mostmar jobb nem ertem miert van ez hogy a szervezetem mar megint szarakszik.
ma este megyek dokihoz,na nem kifejezettem ez miatt hanem hogy megbeszeljek hogyan tovabb.kicsit felek hogy mit fog mondani.
a metforminomat is lejjeb kell vennem mert ez igy nem elet ami most van.
holnap jovok hogy mit mondott a dokker.
legyetek jok:)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok
Képzeljétek megszült a hugim!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gergő baba ma délután egészségesen 52 cm 3,2 kg-val és fekete göndör hajjal (ezt csaktőlem örökölhette :lol: ) világrajött!
Egyszerűen gyönyörű. Magzatburok repesztés után 3 óra vajudással megúszták :P nagyon örülök..alig várom hogy babázzak!

Monyóka,
pco ügyben nem vagyok jártas, de nagyon szorítotok neked!Remélem semmi komoly, gyere a hírekkel.

Kókusz
Most végül hogy döntöttél? :?:
katica_75
 
 


sziasztok.

hogy is mondjam....asszem ennyi volt egyenlore.
a dokitol kertem a hormonvizsgalatot nem irta ki,inzulinvizsgalatot nem irta ki.
Csinalt Clamidia szurest meg levett meg egy kenetet.
ket lehetoseget mondott az egyik a lapar(ez kizarva) a masik a fogigatlo 3 honapig(ezt meg meg nem emesztettem meg)
szoval most meg elmegyek hozza a szures eredmenyevel es befejeztuk.
Tegnap egy vilag dolt ossze bennem.Csinalt Uh-at megvizsgalt kezzel is.Peteresem nincs a mehem rendben van.
egy vagyont hagytam ott nala tegnap a szinte semmiert.ez van igy jartam.

Kép
monyo83
 
 


Monyoka :cry:
olvastalak a másikon is :? jól érzem hogy a dokikkal és az eü. helyzettel van inkább a probléma??
Minek kell a fogigátló??
A pecsételés miatt?? Neked a cickafark palástfű tea nem segítene egyrészt pé.-t hozna másrészt a pecsételésre is háha jó lenne :?: az legalább nem drága és természetes is.
katica_75
 
 


katica a tesztoszteronom lenyomasara es a pcos-nak is jo lenne.meg nem tudom hogy dontok.

Kép
monyo83
 
 


értem. :? Bárhogy is dönts szorítok Neked ! Talán 3 hónap nem a világ ha valóban segítene...(ha nem néztek hormont bizti magas még,) Clamidiát nekem is néztek anno,azért jó azon is túl lenni!
Ja a tesztoszteron úgy 10 éve nekem is az egekben volt-máig sem tudom miért- diane 38 rendbehozta.
katica_75
 
 


Na hali

Katica gartula a keresztgyerekhez :) biztos édes

Monyoka én is drukkolok, amit lehet nézess meg aztán amjd meglátod mi legyen tovább.

Én jól vagyok amőgy csak tele a hócipőm a melóhelyemmel .... de nagyon ....
kokusz
 
 


Sziasztok!
Hát csajok úgy érzem kicsit ránkjár a rúd mostanság! :? Kevesen is maradtunk és kicsit negák is lettünk-persze száni módra minden okunk meg is van rá!. :roll: ( De szeretném ha megcáfolnátok! 8) )

Angel merre vagy? Bogyók elfogytak?? Február már felkészítős hónap lesz?

Monyóka mész végül dolgozni? Március már csak 1 hónap (akkora írtad nem? )

Kókusz
köszi a gratulát, sajna még csak képen láttam a járvány miatt.
Nálam is dől a meló sztem...már kirúgtak mindenkit körülöttem a régiek közül :roll: voltam néhány interjún és még megyek is...szar hogy így lombik - és a februári inszem előtt erre kényszerülök. Remélem azért nálad nem ilyen sz@r a helyzet?! Nem írtad hogy döntöttél végül ? :-)

Babásaink hogy vagytok?Valami történés?
katica_75
 
 


Katicám

Hűát én nem tudom, de a mi "történetünk" annyira hasonlít hogy az már szinte boszorkányság. Nos én is elkezdtem állást keresni, igaz még interjőn nem voltam, de várom hogy hívjanak. Én is épp ezen filóztam hogy épp most kell ennek történnie mikor nyugalom kéne .... ehelyett tök ideg vagyok a munka miatt. Ma már bpgtem si reggel .... tudom hülyeség dehát eddig bírtam. Drukkolok hogy mihamarabb találj egy jó helyet ....
Nos ami engem illet. Ebben a hónapban sem lesz inszem .... sőt lehet a következpben sem. Ez most sok dolgon múlik. Egyrészt akarnk menni sielni és épp akkorra esne mikor kb lenne az inszem. Másrészt meg ha a munkahelyem tényleg megváltozik akkor nem tudom mi lesz ... Úgyhogy most spontánkodunk. :roll:

Többiek bújjatok előőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!
kokusz
 
 


Mán helyesen se tudok írni :twisted:
kokusz
 
 


Hát a nagy banyaság remélem az "együttbaásodásban" fog kiteljesedni! :shock: :P
A sírás legalább megkönnyebbülést hoz! Jó a spontánkodás, nem kell izgulni ! :lol: és a síelés. kis borozgatással !!! :wink:
Hát a meló ügyet próbálom lapítással megúszni, mert itt legalább a max. gyest megkapnám, bár nagyon idegesítő a helyzet napi szinten is .Amikor az önéletrajzokat küldöm mindíg azzal győzködöm magam hogy nem rendelhetek mindent alá 1 álomnak. :cry: Ja , arról a bizonyos kérdésről nem is beszélve...szerencsére eddig sehol nem kérdezték a gyerek témát, bár tudom a többedik körökben fogják...asszem meg kell tanulnom folyékonyan hazudni. :?
katica_75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?