Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a biztatást, bocs, hogy ennyit kérdezek, de majd ha egyszer anyuka jelölt leszek már én is jobban fogom ismerni a tüneteket. :lol:

Próbálok lazítani, de a gondolataimban mélyen mindig ott van, hogy vajon sikerül-e a dolog.

Nagyon aranyosak vagytok, mostmár újra nyugodt vagyok! :wink:

Desviki,

nagyon jól tettétek, hogy családlátogatásra mentetek, mert ha a pocid már nagy lesz akkor ez egy kicsit bonyolultabb lesz. :lol:

Szép estét mindenkinek!

Monic
monic80
 
 


Monic!
Igazából nekem sosem voltak klasszikus tehességi tüneteim (1szer hánytam csak, azt is a 10. hét után). Mindig azt hittem, hogy totál erős hányingerem lesz, émelygek majd, nem bírok kimenni a konyhába.

Aztán csak a kávét nem bírtam legyűrni, a többi minden oké volt.

Apósomnak volt múlt héten a névnapja, és a szüleimet vittük felköszönteni a nászúrukat.
20150601134430
 
 


Hali!
Meg volt a tarkóredő mérés. 1,6 mm lett, tökéletes. A Picikénk ülőmagassága már 73 mm volt. Nagyon eleven a Törpénk, és 2 hét alatt 20 mm-t nőtt.
20150601134430
 
 

 
 

Sziasztok!

desviki: gratulálok a jó uh. eredményekhez. :D És én is csak egyszer hánytam a 10. hét körül (micsoda véletlenek vannak :lol: ), nem undorodom semmitől. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Czinkeb!

Jó tanulást Neked!

Bettike!

Mennek a drukkok mára! Kép

Monic!

Én még nem érzek semmilyen tünetet, max. a türelemetlenséget, mert még pont egy hetem van a tesztig. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Desviki!

Gratula az eredményhez! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!


Bettike,

Nagyon szorítok ma neked, ügyesek legyetek! :wink:

Desviki,

szép eredmények, szépen gyarapodik a picike!


Üdv: Monic
monic80
 
 


Lányok!
Köszi a gratukat!

Szilva!
Nekem a 10. heti vukra is meg volt a magyarázat. A bűnös a gyrostál salátája, azon belül is a hagyma volt.

Betti!
Megy a drukk!

Évi!
Lehet 1 kéréssel több? Dobsz fel egy táblát, ha időd engedi, mert tudom ,hogy 4 emberért drukkolunk, csak a pontos tesztelési napokkal vagyok bajba.
20150601134430
 
 


desviki: nekünk a Füstli nem ízlett :lol: De azóta simán megeszem. :D

Bettike: +++++++++++++++++++++++++++++

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Viki!

Gratula a tökéletes eredményhez! Számomra is lenyűgöző az a tempó, ahogy növekszenek ezek a kis magoncok :) És pocin kívül sem lesz ez másképp. Néha teljesen elhűlök, hogy az
én kölköcském is még csak most pottyant ki, és maholnap 2 éves lesz :)
Kívánságod szerint a friss tábla :)

Kép



Szilva!

Te érzed már mozogni a pöttömkéket?

Réka!

Amíg nem biztos a rossz, addig hagyhatlak a babás részben, ugye?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Vicuskánál És Kokusznál valamiért a stimus ikon maradt benn, bocsi... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: sajnos még nem érzem mocorogni őket, a doki megnyugtatott, hogy várhatóan a 20. hét körül fogják elkezdeni. Sokan már a 17. hét körül érzik, de állítólag két babának szűkebb a hely és majd hirtelen fog jönni a mocorgás. Semmi csiklandozás, durr bele :lol: Már nagyon várom. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Bettike!
gondolom már túlvagy rajta!babatapik mennek++++++++++ :lol:

Szezso!
nem olvasol minket gondolom,de ha holnap tesztelsz,akkor kezem-lábam keresztben értetek 8) 8) 8)
Vendég
 


Desviki!

gratula a már nagyocska babócához! :P
Vendég
 


Vicuska!
Köszi!

Szezsokám!
Holnapra gruppen drukk!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Nagggyon szépen köszönöm! :wink: :lol:

Ma 14.20-tól erősítem a megterhesettek táborát! :wink: :lol:

Évi! Annyira jó, hogy kiszámoltad a teszt napját! ÉN még addig nem jutottam, de már nem is kell! Köszíííííííííííííí! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


megterhesedtek :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso! Nemone! Monic! Évi! TESSÉK JÓ PÉLDÁT MUTATNI NEKEM!

:wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!


Bettike!

Nagyon igyekszünk jó példát mutattni neked! :wink:
Pihenj sokat!

Évi!

Láttam magam a táblán, köszi szépen, hogy feltettél rá! Aztán igyekszem a felső táblába kerülni majd. :lol:

Üdv: Monic
monic80
 
 


Sziasztok!


Még Czinkebért is szorítunk, csak ő nincs fent a táblán és most otthon tanul az államvizsgára, róla sem feledkezzen el senki! :wink:

Szép napot mindenkinek:

Monic
monic80
 
 


Hű igaz!
Neki is ezer drukk! ++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
bettike
Eger
 
 


Először is akinek kell mennek a drukkok! Kép

Hááát, nem akarok pesszimista lenni, de megjelentek az arcomon azok a fránya pattanások. Teljesen kirügyeztem, és ez sajnos nem a tavasz jele, hanem hogy nemsokára megjön... :cry:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,

Anyóséknál vagyok, és nem bírtam ki , h ne jöjjek fel hozzátok!

Bettike: mennek a drukkok , h a meginszeminálásból megterhesedj!! :wink: egyre jobb szavak!! :lol: :lol:

Monic: köszi, h eszedbe jutottam! :wink:

Nemone: ne légy pesszimista!! egyébként a főnöknőm a terhessége alatt tiszta patis volt, pedig állítólag a kismamiknak gyönyörű bababőre van!

Szezso: :?: gondolok rád!!!szorítok!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!
Dita vagyok 32 éves, kb. 3 éve próbálkozunk a babaprojekttel, már sokmindenen átestem: laparaszkópia, hormon, closti, hőmérőzök feszt, cukorterhelés... eddig semmi eredmény.
Arra gondoltunk, hogy még nyárig várunk utána megpróbáljuk az inszemet, tudtok valamit mondani, hogy mire kell felkészülnöm, lelkileg, időben, anyagilag és hasonlók?
Előre is köszi.
Dita
dita75
 
 


Némoné Kartársnő!
Én is kipattogtam az elején, aztán lemúlt rólam.

Czinke!
A tanulást ne vidd túlzásba!

Szezsokám!
Merre jársz? [/b]
20150601134430
 
 


Dita!
Üdv itt!
Ha minden eredményetek (neked és párodnak is) meg van, akkor biztos nem kell sokat várnod.

Biztos lesz kis stimud (ez peteéréstől függ), ennek az ára 1000 Ft-tól akár 25 000 Ft is lehet. Ezt követi az Uh figyelés, ahol nézik a tüszőidet. Ha ez is oké, akkor tüszőrepesztés, és 2 nap múlva inszem.

Az inszem mint beavatkozás nem fájdalmas, kicsit kényelmetlen.

Melyik intézménybe jársz?
20150601134430
 
 


Desviki!

Igen? Akkor megnyugodtam! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némoné!
Nemhiába mondják, hogy sokszor menszis tünetekkel jár.
20150601134430
 
 


Anyo Drága!
Te mikor mész UH-ra?
20150601134430
 
 


desviki!
Köszönöm a választ. Nagyon aranyos vagy.
Én Várpalotán élek, és itt a helyi kórházban tavaly nyár óta van egy nagyon elismert doki aki a meddőségre specializálódott. Sok -sok baba köszönheti már neki a megszületését. Előtte rengeteg kontáron és nemtörődöm dokin mentem keresztül. Bár még a mai napig nem tudom hogy mi bajom van, és egyik orvos sem, mert egyelőre a mensimet sem tudják beállítani. Pedig minden eredményem jó. Legutóbb három hónapig nem volt meg, úgy hozták meg norcoluttal, aztán szedtem a clostyt, de még igy sem ment fel a lázam 36,8 nál többre. Mindegyik orvos értetlenül áll az ügyem felett.
dita75
 
 


Dita!
Hormonvizsgálati eredményed sem derítette ki mitől van ez?

(Halkan súgom csak, hogy próbálj meg Avivázni :wink: , www.avivamodszer.hu )
20150601134430
 
 


desviki!
A hormonvizsgálat sem mutatott semmi rendellenest.
köszönöm a jótanácsot, most megyek épp dokihoz. Holnap áttanulmányozom azt amit ajánlottál.
dita75
 
 


Szia Dita,

nézzed meg alaposan ezt a honlapot!!
http://www.pco-szindroma.hu/

ha nincs menszid , akkor nem lehet minden rendben!! :shock: :evil:
bogyó nélkül nekem sincs menszim a pcos miatt.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Szilva!

Majd bepótolják a kis mazsolák a mozgást, emiatt tényleg nem kell aggódni :) Lesz ott olyan jó kis foci, hogy még :)

Szezso!

Alig várom, hogy hazagyere, és jó hírekkel jelentkezz be!

Bettike!

Mindenkinek inszem napja +2 hét dátumot írok be a teszthez, aztán vagy akkor tesztelsz, vagy nem :) Pl. Nemone a 17. dpo-n fog tesztelni, neki ezt írtam a táblába is. Hajráááááá!

Monic!

Drukkolok, hogy mielőbb a babás részbe kerülj te is! Meg persze mindenkinek drukkolok, magamat is beleértve :)

Nemone!

Olyan sok kismamától lehet hallani, hogy ugyanúgy kijöttek a mensipattik, mintha megjönni akarna, de aztán mégse :wink: Úgyhogy csak semmi elkeseredés!

Dita!

Szia, üdv itt! A kérdéseidre a válasz nagyban függ attól, hogy melyik intézetbe fogsz járni :)

Én meg viszketni kezdtem, és nem a fejem :oops: :oops: :oops: Az a tipikus gombás viszketés :( Ettől teljesen lelombozódtam, mert nem tudom, hogy azért sikerülhetett az inszem? Vagy ha sikerült is, és ez a dög tényleg gomba, nem lehet baja a babának? Jaj, miért menne nekem simán???

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Pattikról: én úgy rügyeztem mindkétszer, hogy csak na. Mutassatok nekem bababőrű kismamát! (hadd harapjam le a fejét :twisted: ) Ja az ekcémás sem ér, az is gáz.

Évi!

:shock: :shock: :shock: :lol:

tjuca
 
 


Zagyva álmok??? :wink: :wink: :wink:

tjuca
 
 


Juca!

Itt a fejem bébi, én azóta is olyan pofiról álmodozom, mint amilyen terhesen volt :) Most utálsz? :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nem csak legyél babás, és hamm!!! :twisted: :twisted: :twisted:

na de addig is :shock: :shock: :shock:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nemone,

szerintem ne aggódj, nekem múlt héten volt kipattogva az arcom, de mostanra elmúlt. :wink:

Évi,

szerintem a gombás fertőzés nem árt a babának, csak kezeltetni kell, szólj az orvosodnak, hogy ilyen panaszaid vannak.

Dita,

üdv köztünk. Ha inszemre kerülne sor akkor ne izguljatok, ha van megfelelő tüsző (stimu után) akkor a beavatkozás maga (miután apa leadta a mintát) nincs két perc sem, de fontos, hogy utána pihenj sokat, hogy meg tudjon termékenyülni a petesejted.

Czinkeb,

ha olvasol minket akkor üzenem, hogy kitartás hamar túl leszel az államvizsgán, általában csak a felkészülés rossz, a vizsga pillanatok alatt lemegy.

Bettike,

remélem, hogy sokat pihensz és nemsokára a babásak közé kerülsz majd!

Desviki,

te mindig olyan jól meg tudod nyugtatni az embereket, köszi neked a sok-sok biztatást!
:wink:
Üdv:

Monic
monic80
 
 


Sziasztok!

nemone: Tudod, hogy néztem ki a stimu után kb. a 12. hétig? Olyan ragyás még nem is igazán voltam. Nem rég kezdett tiszta lenni az arcom meg szerencsére találtam rá nagyon jó arclemosót. Nagyon kényes vagyok :D

Évi: a gomba valószínűleg nem árt a babának, nézetesd meg a dokival és kapjátok el időben.

Dita: üdv köztünk! Itt a lányok tuti tudnak segíteni ha további kérdésed van :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Na,megjött végre ma.
Szóval holnap hívom a dokit,és kezdjük ujra a stimut,asszem Merionallal :lol: :lol: :lol:

babatapik továbrra is mennek a meginszemináltaknak :wink:

Dita!
szia!Palota?ki az az új doki???én a régieket elég jól ismerem :? :shock: ott műtöttek méhenkívülivel 2,5 éve...(B doki)
Vendég
 


Dita!
rájöttem,mindkettő B-betűs(szóval a "Balázs"...doki) :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Mire végigolvastalak benneteket elfelejtettem miket akartam írni.

A lényeg, hogy lélekben itt vagyok, és szorítok mindenkinek.
Szezso mikor jön haza? Nagyon kíváncsi vagyok a tesztjére! :wink:

A táblit nézve, azt hiszem mozgalmas napok következnek. Drukk mindenkinek! +++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Monic: aranyos vagy! nyáron már a szakdolim megvédtem, csak a záróvizsg tételekre nem tudtam felkészülni, uh az bukta lett. pedig a szakdolim és a védés is 5-5 lett (nem mintha számítana!). most csak záróvizsgázni megyek (pénzügy és elemzés-ellenőrzés) 20-20 tétel! :evil:
most össze kell jönnie, mert a párom már az ünneplő vacsin szervezkedik! :roll: és már túl akarok lenni rajta! el akarom felejteni a suli!!! :lol: :lol:

most már azonban nem fogok tényleg jönni, ma megyünk haza, és ott nincs net!!
remélem bezebrásodik mindenki!!!és zebraesőre jövök vissza az én kis zebrámmal jövő kedden!! :lol: :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ja és jövő hétfőn du gondoljatok rám!!! remélem jó tételeket húzok és jó lesz a vizsgabiztos!!
képzeljétek tavaly a vizsgabiztos dohányzott!! :shock: teljesen ledöbbentem!! ott a vizsga közben! én nagyon nem bírom a füstöt, de szerintem amúgy is tök bunkóság úgy bagózni, h tőle 1 m-re ül vki és vizsgázik!! :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Czinkeb,

gondolunk rád hétfőn! Milyen suliba jársz? Nekem a PSZF-en hasonlóak voltak az államvizsga tantárgyaim. Persze majd válaszolsz ha már mindenen túl vagy és tudsz netezni. :wink:

Üdv:

Monic
monic80
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm a drukkokat, de sajnos a tesztem negatív :cry:
Következő ciklusban nem lesz inszem...
Át szeretnénk gondolni, hogy érdemes-e erőltetni az inszemet, vagy menjünk tovább meddőségi centrumba.. Nagyon hittünk az inszemben, végig akartuk csinálni mind a hatot, de most egy kicsit csalódottak vagyunk...Majd meglátjuk :)

Szép napot!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Szezsokám!

Sajnálom a tesztet!
Menjetek el egy meddőségibe, ott is befejezhetitek az inszemeket, ha a dokival együtt így gondoljátok.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Oké, oké megértettem, és most már nyugton ülök a fenekemen hétfőig! Köszi a segítséget, nem gondoltam volna, hogy egy kismama is lehet pattanásos... :roll:

Szezso!

Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Szezso,

nagyon-nagyon sajnálom. Ne adjátok fel, ha jobbnak látod akkor menjetek el egy meddőségibe. És fel a fejjel, kitartás! :wink:


Most vagyok egy héttel a mensi előtt és elkezdtek fájni a cicijeim, ahogy eddig is minden hónapban. Ezért úgy döntöttem, hogy nem csinálok tesztek csak akkor, ha nem jön meg időre, ami kb 29-re tehető. Addig is reménykedek, bár a tünetek nagyon egyértelműnek tűnnek.
:cry:

Na mindegy, megpróbálok nem parázni! :oops:

Üdv: Monic
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: