Új privát üzeneted érkezett!

Pandus :D :D :D
Hasmenés??? Szülés előtt a természetes tisztulási folyamat része. Akinél nincs ez magától, annak szokták ajánlani a beöntést. (Ami jól fel szokta erősíteni a méhösszehúzódásokat.) De neked van magától is, tehát készülődik ott bent valami nagyon... Tuti hétvégére babázol :wink:

Csipike :D
Meg tudtad szoptatni Orsikát?

Jucmuc :D
A jóslófájások előbb-utóbb átváltanak majd rendszeresbe. Remélem, inkább előbb, hogy ne kínlódj már sokáig. de Davide pontos babának készült, úgy tűnik... :wink:

Véda
Vendég
 


A hasmenes is lehet tünet! :lol: Juj de izgi! Legalabbis en mar hallottam többször is, hogy szüles elött akar egy-ket nappal is hasmenese volt az illetönek. :D
Meglesz Dorka baba a heten biztosan! :D

Remelem nalam is elindul minel elöbb, mar nagyon varom! Eddig azert izgultunk, hogy nehogy tul koran jöjjön, most pedig attol felek, nehogy tul kelljen hordanom. :shock:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok, jók amiket írtok, ez alapján én is lassan szülök.. :D
3 napja hasmenésem van és mensiszerűen fáj a hasam.. :shock:
De azért én ezt inkább némi gyomorrontással ill. a vas mellékhatásaként értelmezem, remélem nem rosszul.. :oops:
Meg mára sokkal jobb a hasam, tehát tényleg remélem, hogy csak össze-vissza ettem!!!!!!!!! :?:

Judit, Pandus
gondolok rátok sokat, sztem is a héten meglesznek ezek a babák, jön egy kis hidegfront is... :D

Kép
fendike
 
 

 
 

Donika,

:lol: de jo akkor ma babakocsi... :D :D

Veda,

Igen, nagyon ugy nez ki pontos a kis huncut, pedig azt mondjak a fiuk inkabb elöbb jönnek mint kesöbb... :D Nem baj most mar fel labon is. :lol:

Fendike,

Köszi! :D Azert Te meg varj par hetet ezekkel a tünetekkel! :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fendike!
Nekem is vannak napok, mikor többször megyek wc-re, én a magnéziumnak tudom be, mert ha nem a Bérest szedem, hanem az oldatot, akkor csak napi 1x kell! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Hát igazatok legyen a lényeg hogy a héten történjen valami, az még időben van. Na megyek alszom egy nagyot :D

Jucmuc,
Én pont fordítva tudom, hogy a lányok jönnek elöbb :D azt hiszem 1ik se igaz, így elnézve minket :lol:

Fendike,
Vastól hasmenés? Hú de jó neked, én még a hashajtóra se reagáltam sokszor.
Vendég
 


Pandacska,

Hjaaa :lol: :lol: :lol: hat ez jo....most mar tenyleg kivancsi vagyok... 8) :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok, csak nekem kerülte el a figyelmemet, vagy tényleg régen lett felrakva táblicsku? Vagy csak a másik topikon szoktam látni :roll: Úgy nézegetném, hogy hogy is állunk :oops:

Viri :D
Ma sokat olvasgattam szüléstörténeteket. A Szent Imrés topikon találtam jó párat. De meggyőződhettem, hogy Kecskemétiné Vera tényleg profi! Még 3900 grammos első babánál is tudta úgy védeni a gátat, hogy még csak hajszálrepedés sem keletkezett. És végtelenül emberséges, és szakmailag is profi :) De majd, ha konzultáltam vele, már többet tudok!

Álmos vagyok, aludni szeretnék, de még a mh-en vagyok :cry: Viszont félidőtől kiír a dokim. Akkortól lesz szép világ :wink:

Fanni :D
Hogy vagy ma?

Véda
Vendég
 


Sziasztok :P
Gyógytornán voltam, utána meg IKEA-ztunk. Csak 2x kellett leülnöm, de úgy tűnik, bevált a kávé. Ájulni nem akartam :D

Ti nem tapasztaltatok olyasmit, hogy a kisbabák valahogy megérzik, hogy nektek is baba van a hasatokban? Én megfigyeltem, hogy állandóan minden kisbaba rám nevet. De nem úgy, hogy én figyelem őket, hanem teljesen maguktól!

Szeretném már érezni a kicsiket, de sajna még nem érzem :? UH is csak 2 hét múlva lesz. De azért bizti jól vannak, legalábbis nagyon remélem :roll:

Véda :P
Ez a szemgolyó :shock: Még leírva is szörnyű. De a gyerekek valahogy másképp állnak a borzalmakhoz.

Pandus :P Judit :P
Nincs már sok hátra, az biztos!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

Pihenj most, a picik jol vannak nyugi! :D Elkepzelhetönek tartom, hogy a gyerekek megerezzek az ilyesmit.
Nem ugyanaz tudom, de nekem pl. a kutyusom erzi, hogy van a pocakban valaki... :lol:

Az igert kepek:

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit :P
Ezzel a óriási pocival bizony már nem lehet könnyű közlekedni! Mihamarabbi babásodást Neked :wink:
Azt nem gondoltam, hogy kutyus is megérzi, de biztosan ilyen is van! (Az enyém csak a hangulatváltozásokat érzi!)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

hat igen, ez mar inkabb olyan mint egy hordo... :lol: edes teher nem mondom, de mar nagyon jo lesz idekint tudni a picurkamat...

Ja, Pandacska lehet nekem is hasmenesem van..vagyis nem olyan veszes, inkabb az a furcsa, hogy ma ketszer voltam wc-en. Persze az is lehet, hogy csak szeretnem azt hinni ez mar azert van... :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Ez már azért van :D én hiszek helyetted is :wink: Szép nagy pocid van neked is :D
Vendég
 


Judit :P Pandus :P
Veszett vihar lesz, ez biztos hoz valami frontot. Nagyon izgi napok várnak rátok!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csipike :P
Üdv otthon. Nem tudok a cicivérzéshez hozzászólni, de remélem, megoldódik hamar!
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi Pandacska! :D Az a baj, hogy nekem most mindenem ilyen nagy nem csak a pocakom...Ugyes voltal, hogy Te csak azt 'növesztetted'! :lol:

Na de üsse kavics majd Davide leszivja rolam a felesleget! :lol: :lol:

Fanni :D Hajra vihar! Akkor ez most a vihar elötti csend :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Remélem most még itt vidámkodunk éjszaka pedig lecsap ránk a szülés szele :D tényleg kiszámíthatatlan. Emlékszem nővéremmel este 10-kor még nevetgéltünk az ágyban, hogy ő már soha nem fog megszülni semmi jele nem volt, hogy lesz valami. Jött a front éjfélkor meg ébresztett hogy bepisilt, persze magzatvíz volt :D 5-kor pedig már babázott szóval ilyen szülést kívánok magunknak :wink:
Vendég
 


Megjöttem a viharból 8)

Hú, milyen érzések kerítettek hatalmukba...
Tehát: voltam a szülőszobán. De kezdem ott, hogy amég vártam a szülőszoba bejárata előtt a szülésznőt, egyszer csak kiabálást, nyögést hallok. De nem bentről. Akkor honnan? Néztem jobbra-balra. Velem szemben aggódó apuka ijedten babrálta a ruházatát. Aztán egyszer csak lift ajtó kinyílik, óriáshasú, derékszögben hajlott hátú kismami (a hangok gazdája) küzdi magát a sz.szoba bejárata felé. Mögötte apuka, és nagyi, utazótáskástól, videokamerástól...
Kismama: Apa, vetkőzz! (ugye milyen gyakorlatiasak vagyunk ilyenkor is?) De nyomd a csengőt is! Jaj, nem tudom visszatartani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ajtó nyílik, kismami beesik, apuka mögött, nagyi valahol eltűnik, és a hangok távolodnak, csak annyit hallok még, hogy: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aztán csend, majd, mintha hallanék valamit, de azt nem merem elhinni. Aztán jön Vera, aki bevisz a szülőszobára, és én ott jövök rá, hogy igen, jól hallottam, derékszögben hajlott kismami igenis megszült, és az ő babája nyöszörög már odakint :D :D :D
Teljesen a hatása alatt vagyok. Egyrészt a szülés felkavaró élménye újra átjárt, másrészt rájöttem, nemsokára én fogok ÁÁÁÁÁÁÁ-zni ugyanitt :roll:

Holnap majd írok, milyen volt a szülésznő. Most csak ez jár a fejemben, és nem tudok tőle szabadulni.

Panda :D Jucmuc :D
Rátok gondoltam, mikor a kismami bement a szülőszobára, hogy ezt a napokban ti is átélitek, és ekkor könnyes lett a szemem, mert hülye érzékeny lettem. Csak azért nem kezdtem bőgni, mert izguló apukát nem akartam végképp őrületbe kergetni :wink:

Szép - szülős - éjszakát: Véda
Vendég
 


Veda!

Nagyon aranyos vagy, ahogy ezt leirtad! :D Meghato, de ugyanakkor en szet is röhögtem a fejem, ahogy elkepzeltem a szitut nagymamastol kamerastol stb... :lol: :lol: :lol:
Ezek szerint nem sokat vajudott a kismama...legalabbis nem a korhazban. 8)

Pandacska!

Pont erre gondoltam en is, hogy most itt vigan beszelünk az egeszröl mit varunk mit erzünk stb...aztan ki tudja.. :wink:
De amit leirtal növered szüleseröl...tenyleg hihetetlen, hogy semmi jele aztan hirtelen kezdödik a multasag. :lol: Csodalatos lehetett latni az egeszet, irigyellek erte! :D Ja, es növered sem vajudott sokat de ha jol emlekszem ez a masodik babaja.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Véda :P
Ez olyan szép és megható volt, jó, hogy leírtad!

Judit, Pandus
Hajrá vihar :wink:
Könnyű szülést nektek Lányok, itt az időtök!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jó reggelt!

Véda tényleg nagyon édes az a történet! :lol:

Jucmuc, Pandus hajrá hajrá :lol:

Remélem mindeki jól van!
Vendég
 


Kép

Remélem Jucmuc te több sikerrel jártál :wink:
Semmit nem aludtam éjszaka, fájt a pocim végig, de csak ennyi.

Véda,
Mesélj, milyen volt a szülésznő?
Vendég
 


Jó reggelt!

Én is keveset aludtam. Fél 10-től fél 3-ig, aztán semmi, csak forgolódás :( De azért jól vagyunk :wink:

Szülésznő, szülőszoba: nagyon elégedett voltam. Vera egy kedves középkorú, nagyon talpraesett, de kedves, mosolygós nő. Megmutatta, hogy van közös vajúdó - ide akkor lehet bemenni, ha leáll, vagy lassan halad a szülés. A szülőszobák 1 ágyasak. Ide 2 ujjnyi méhszáj után, rendes fájásokkal lehet bemenni. Nagyon kulturált.
Beszéltünk a gátvédelemről is. 2 irányzat van. az egyik, hogy eelsőnél muszáj vágni, másodiknál már meg lehet úszni. ez a régebbi szemlélet. Az új: elsőnél is nagyon jól meg lehet védeni a gátat, viszont, ha már volt vágás, a heg mentén könnyebben lehet repedni :( Verának is ez a véleménye. Tehát megpróbáljuk a gátvédelmet, de az, hogy már 1X lettem vágva, kicsit rontja az esélyeimet. Persze azt mondta, hogy a babától is függ. Remélem nem lesz nagy feje :wink:
Most ennyi jut eszembe.

Fanni :D Viri :D
Vasárnap 17-től 19-ig lesz a NGC-en "Élet az anyaméhben - IKREK" c. műsor. Nagyon szép felvételeket mutatnak fogamzástól szülésig. Én is nézni fogom!

Panda :D
Pedig gondoltam, a tomboló vihar, biztos segít :( De még nincs a hétnek vége!!! Hajrá Dórika!!!

Jucmuc :D
Davide indulj lassan, hogy Dórika követhessen! Davide anya pedig pihenj sokat, amég teheted!

Véda
Vendég
 


Ja, még annyi jutott eszembe, hogy Vera is homeo-párti. A Caulophyllumot és a Cimici fugát rendszeresen alkalmazza a szüléseknél.

Pandus :D
Te is szeded mindkettőt ugye?

Boni :D
Hányással mi helyzet van? Remélem, múlik, pocak pedig kerekedeik :wink:

Véda
Vendég
 


Véda,
A cimici szülésnél kell a caulophyllummal együtt. Szülés elött csak a chaulophyllumot kell szedni.
Vendég
 


Véda :P

Hányinger elmúlt kopkopkop :wink:

Jelenleg a pocim fáj (mint amikor felfázunk) :shock: Magne B6ot szedek, de :?:
Vendég
 


Sziasztok!


Pandus!Jucmuc!
Nagyon izgi a dolog.előtte napokban én is wc-re jártam,és én is beszélgettem a barátnőimmel,hogy tuti nem szülök még,mert semmi előjele nincsen.tul jól vagyunk.
hétfőn este apával még szórakoztunk,nem volt jó müsor a tv-ben,ezért mesét néztünk,a vukkot :roll: :lol: :oops: ,11 felé lefeküdtünk,és egyszer csak szóltam,hogy valamit érzek.hajnal 1-kor meg már kórház volt.ja,és nagyon sokat mozgott Orsi.

Hát szorítok nektek.És szülés alatt én is szedtem a homeos bogyókat,és segített a tágulásban.Ha jól állt volna a baba feje,akkor tuti kijön.Amikor már mondták hogy "nyomjak"nem sok kellett volna hogy találkozzunk.

szopizunk ezerrel.

Fanni!vigyázz arra a két picurkára.babás dologban van valami.

Lafi???????????????hogy vagytok?Pici bébike?

próbálkozom a képekkel.

Kép
csiperke
 
 


Véda,
Veráról már én is sok jót hallottam. Egyre szimpibb nekem is, főleg így, hogy te is csak jókat írsz róla. Az azért nagyon jó hír,hogy az első szülésnél is lehet hatásosan védekezni a gátrepedés, metszés ellen. Ha ilyen jó szakember, akkor biztos lehetsz benne, hogy mindent megtesz annak érdekében, hogy neked se repedjen az előző vágás mentén.
Nem semmi, milyen élményed volt a kórházban! Elképzeltem az ijedt apuka tekintetét. Továbbképzeltem a szitut, apuka helyére a páromat és nagyon jól mulattam :D

A filmet feltétlenül megnézzük! Köszike

Panda, Jucmuc,
annyi hatás ér benneteket, szélvihar, telihold, és mé mindig együtt vagytok..... :shock: Csak csodálkozom

Az éjszakáim nekem is szörnyűek. hajnalban felkelek és hiába próbálok, nem tudok visszaaludni. Remélem ennek vége lesz hamarosan. egyre nyúzottabb vagyok fejügyileg. Persze a barátnőm menyugtatott, hogy úgy is mindenki csak a pocakomat nézi... :lol:

Orsi,
Köszike az ikresek tippet. Valamelyik este a férjem 3 órán keresztül böngészte, hogy melyik babakocsi lesz számunkra a megfelelő.....

Azt nem tudjátok, hogy mikor szokták tartani azt a nagy bababörzét és hogy hol? BNV-n vagy az SAP csarnokban?

Kép
viri8
 
 


Csiperke,
így utólag is hadd gartuláljak a gyönyörű kisbabátokhoz! Remélem minden rendeződik szopizás ügyében!

Kép
viri8
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Igen, meg mindig egyben... 8)

Pandacska! :D

Detto! Meg mindig semmi, de meg csak a szele sem. En aludtam 3 es fel orat de igy is ugy erzem magam mint akit agyonvertek.
Voltunk a korhazban ctg-n, minden rendben legközelebb pentek...
Ja, es volt ott masik harom lany akik mar tul is leptek a terminust pa'r nappal. 8)
Olyan telihold volt tegnap este, nagyon ra'ke'szültem, hajat is mostam stb... :lol: :lol:
Pihenj ha nem aludtal semmit, en is lefekszem me'g.

Veda! :D

Orülök, hogy a szüle'sznö ilyen kis szimpi, nagyon sokat szamit! :D
Sajnalom, hogy Te is keveset aludta'l, ba'r ez meg egy kicsit korai a Te esetedben! :D Remelem nappal sikerül majd potolnod!

Csiperke! :D

Jo, hogy leirtad, köszönjük! :D Azert ez megnyugtato. Semmit nem jelent ha nem erzünk semmit... Pandacska növerenel is igy volt irta tegnap. :D
Szopinak is örülök, ügyik vagytok! :D

Viri! :D

Hat igen, biztos nagyon szivos kiskölkeink vannak! :lol: :lol: Minden esetre fütyülnek a teliholdra, szelviharra stb... :lol: :lol:

Ez jo..marmint, hogy ugyis csak a pocakodat nezik.. :lol: :lol:

Na, most megyek aludni egy kicsit. Kép

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Viri :D

Babaruha börze mániás vagyok, leszögezem.
Tehát: évente 2X rendezik. Tavasz és ősz. Tehát a tavaszt célozd/célozzuk be! A BNV "A" pavilonjában tartják. Óriási élmény, már ha bírod a tömeget :wink:
Minden van: babaruhák olcsón, gyönyörűek, sokszor vissza kell kérdezni, hogy melyik az új és melyik a használt, mert ránézésre nem lehet megállapítani, annyira jó állapotúak még a 0-6 hós rucik. Aztán lehet venni persze újakat is, de akciósan! Van pelenkavásár kb. 500 Ft-os engedménnyel csomagonként. Babakocsik, kiságyak, ágyneműk, kismama ruhák új és régi is. Szóval minden van!
Mi egyszer még hordozókendőt is nyertünk :lol:

Hátrány: iszonyú nehéz parkolni :? És a jegyért sorban állni :twisted: Apa ezért a babaruha börze szó hallatán enyhén csúnya arckifejezést ölt :twisted:

Ja, és a Kismama Magazinban szokták hirdetni az időpontot. Ha előfizeted, amit amúgy is érdemes, ingyen jegyet kapsz, és nem kell sorban állnod a pénztárnál :wink:

Véda
Vendég
 


Véda,

De jó! Te aztán mindent tudsz a börzéről!
A tömeggel nincs bajom, nem így a páromnak.
Én is tervezem a részvételt. Reméltem, hogy nagy kedvezményekkel lehet (főleg)bútorokhoz jutni.
A Kismamát meg szoktam venni, de akkor talán előfizetek....Eddig nem mertem bevállalni. Az érdi posta és hírlaphordók ugyanis nem a megbízhatóságukról híresek :D

Viri

Kép
viri8
 
 


Bosszús vagyok, mert elszállt, amit írtam :?

Véda :P
Kedvet csináltál a bababörzéhez! Én is mennék... ha mondjuk márciusban lesz, vagy legkésőbb áprilisban. Szerintem később már nem-igen leszek mobilis...
Nekem megvan az ikres film, sokat meg lehet belőle tudni az ikrekről, hasznos, de fel kell rá készülni, hogy nagyon hosszú!

Judit :P Pandus :P
Talán ma... vagy holnap, de 2 héten belül mindenképp :wink:

Csipike :P
Várjuk a képeket! S ha majd lesz rá módod, a vonalzód se feledd aktualizálni!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


2008.03.30 HUNGEXPO Vásárközpont "B" pavilon
Ezt találtam a neten, nagyobb szabású babaruha börze időpontra!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Amúgy itt van a babaneten a börzefigyelő :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hali lanyok,

ma itthon maradtam mert tegnap nagyon rosszul ereztemmagam az irodaban.Majd leszakadt a hatam..Gondoltam ennyi logas belefer.
Ma delelott neztem a kedvenc musorom,MEin BABY cimmel annyira aranyos.
Ha van RTL-etek(nemet) minden hetkoznap 10.30 kor kezdodik :lol:

Jucmuc,Pandacska
ezek a gyerkocok jol tuljarnak az eszeteken... :lol: :lol: Itt most kozeleg egy hidegfront azt kuldom nektek estere oda is er :lol: :lol:

Veda,
olyan meghato volt ez a szuloszobas tortenet,foleg eloben jo lehetett :lol:

Ime egy friss pocakfoto
Kép 30 hetes poci

es az agyacska
Kép mozes
Kép mozes

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Az ígért pocakfotó:

Kép poci

Kép
fendike
 
 


Fanni,

de szemfüles vagy! Már be is írom a telkómba az időpontot. (sajnos mindent fel kell jegyeznem, mert az agyam valóságos szitaként üzemel). A kívánságod is teljesült az időpontot illetően :D

Petitpois, Fendika,
annyira csinos a 30 hetes pocakotok!

Kép
viri8
 
 


Petitpois :P Fendike :P
2 csodálatos poci :D

Petitpois :P
Az a kiságy :shock: Nagyon cuki! Vettétek, vagy valaki készítette a családból? Mert nagyon egyedinek tűnik!

Viri :P
Nekem is szita az agyam :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Beszkenneltem a benti gépre a képeket. Átküldeném neked, ha lehet, lekicsinyíteni, mert azzal van a baj. Feltennéd majd?
(Kérek szépen mail címet, hogy át tudjam küldeni!)
Nagyon köszönöm!!!!

Véda
Vendég
 


Lányok,
ki veteti le az őssejtet????
múltkor vkinek voltak ellenérvei, már nem emlékszem, talán Lafi?!?!?????

Én szeretném alapvetően, de rohadt drága, már 350.000Ft! :oops:

Szerintetek???? :roll:

Kép
fendike
 
 


Petipois,
Nagyon cuki ez az ágy :D

Fendike,
Nagyon szép a pocakod :wink:

Csipi,
Várjuk a képeket :wink:

Ma is enyhe hasmenés van, pedig nem vagyok beteg :roll:
Vendég
 


Fendike,
Mi nem, mert igazán egy doki se támogatta.
Vendég
 


Fendike!
Nagyon szép a pocid! :D Hogy vagy?

Én ma fodrásznál voltam, azt hittem ott fog kiugrani Zsombika a hasamból, a pörgős zenékre úgy beindult! :lol:

Petitpois!
Neked is nagyon szép a pocid, és a kiságy, emlékeztem rá, hogy meseszép, biztos jókat fog benne szundítani Laura! :P
Nem csodálom, hogy fáradt vagy, én eddig sem bírtam volna, kár, hogy még dolgoznod kell! :?
Tegnap megjött a b.kocsi, majd teszek fel képet, nagyon szuper! :D

Véda!
Most olvastam a történetet, nagyon tetszett, na nekem biztos nem lesz ennyire könnyű! Izgi lehetett, és megható! Tényleg néhány hónap, és Te fogod azt kiabálni, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :lol:

Jucmuc, Pandus!
HAJRÁ!!!!!!!!! :P

Nyuszi??????????????????????????? :?:

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike!
Mi levetetjük, már megkötöttük a szerződést a Zelionnal.

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois, szép pocak és szép a kis mózes is!!!Én szoktam nézni olyan jó történetek vannak benne!!!

Fendike, neked is szép nagy pocakod van!

Pandacsek, figyu, mingyá szülsz!!!ennyi hasmars nem véletlen!!! :wink:

Őssejt:
Igen,Lafi írt ellenvéleményt. De nekem a legfontosabb az volt, azon kívül, hogy egy doki sem támogatta, hogy Hajdu drnőt is kérdeztem, és hallottam Czeizelt is erről, na ők sem támogatták, nekem ez elég volt a döntéshez.
Vendég
 


Pandus,
köszi!!
Miért nem ajánlják???

Donika,
köszi, jobban vagyok, hihetetlen, de eszembe jutott, hogy egy karácsonyi vacsin, pont 1hónappal ezelőtt volt ugyanez a mensis fájás, eszméletlen hogy így megérzem végig a terhesség alatt..
most legalább tudom, hogy ha feb.20 körül újra jön, akkor nem ijedek meg, csak a szokásos, bortól vagy nospától elmúlik
mostanra semmi bajom és nem is igazán keményedek, max. hirtelen mozdulatok után, meg persze éjjel, mindig arra ébredek, hogy totál be van állva, remélem ez nem jelent oxigén hiányt, amit múltkor Orsi írt... :roll:
Babakocsit muti majd, kiváncsi vagyok a színére!!!!!!

Mi holnap megyünk a Zelionhoz!!!

Kép
fendike
 
 


Lafi,
de miért nem támogatják???
hogy nem megfelelő a tárolás vagy mert nem biztos hogy megfelelően fejlődik a tudomány???

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Teliholdat érezted, dec 22-én, január 22-én, február 20-án lesz legközelebb, majd március 22 körül, na akkor fogsz szülni! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: