Új privát üzeneted érkezett!

Fanni,
Nekem mindig magasan volt a pocim, pedig normál a méhem
Vendég
 


Pandus :P
Szerintem Neked a babád volt magasan. Neked olyan szép, formás pocikád van, olyan vonalú, mint Virié. Mindig is olyan volt :wink:
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


viri8 írta:félelmetes, hogy kinyílhat a méhszáj a tornától! Hogy én mennyire kezdő vagyok ebben a témában.

ez így ebben a formában nem igaz azért, megijedni és túlaggódni nem kell a dolgot.

A torna rontHAT a helyzeten. Millió és 1 nő telejsen problémamentesen végigcsinálja a terhességét, tornával, rohanással, akármivel... 4 gyerekkel a karján. DE! :) az ikrek az veszélyes üzem, akármennyire is próbálja lazán venni az ember a témát.
Ikrekkel én is azt mondom, hogy jobb az óvatosság - pedig nem vagyok egy óvatos duhaj úgy normál módon, Lili megszületése előtti napon is még ca. 300 km-t vezettem :wink:, de ő egyes baba!.
A két kispasival a pocakban is vezettem a kh-ba kerülésünk előtti napon is még, de velük azért jóval többet pihentem, mint Lilivel (mondjuk 2 nagyobb mellett nehéz is lett volna annyit pihenni, mint gyerekmentesen).

Nem kell semmit túlaggódni, de figyelj picit magadra és hallgass az ösztöneidre, azok elég jó indikátorok.

Fanni :)
én is hátrahajló... de szerintem enyén sosem ilyen felülcsücsülő volt... vagy nemtom :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Viri: Köszi. 1 héttel ezelőtt volt 1906gr Krisztián.

Fanni:
Nekem is felülröl indult a pocim pedig nincs hátrahajló méhem. Igaz én is ikrekkel kezdtem.
Ja azt ne felestsd el hogy neked most is 2 baba van a hasadba nekem meg egy. A tied nagyobb is lesz a kettővel.

Fendike: Köszike. Biztos lesz a tied is ekkora. Várom a fotót

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Én is dobok egy utolsó képet, remélem több már tényleg nem lesz!! Mai bálna poci:

Kép
Vendég
 


Pandus :P
Dórika igen is nőtt! No csak azért írom, mert a múltkor azt hitted, az az utolsó kép :wink:
Kíváncsian várjuk, a kis lusti mikor jön ki végre :shock:

Nyuszi :P
Nyilván alkatfüggő is a poci forma :wink:

Orsi :P
Tetszik ez a "felülcsücsülő" szó :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Atya-gatya, milyen pocik! :shock: Szépek vagytok mindannyian!!!!

Fanni, miért is kellett meggyógyulnom???

Ma vették ki a varatokat végre!!!

Kisfóka, boldog névnapot!!!
Vendég
 


Lafi :P
Pont így értettem :wink:
Örülök, hogy jelentkeztél!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Hűh, lányok, csak nézek , milyen szép pocakotok van!

Fanni nekem majd 20 hetesen nincs ilyen szép pocim, nekem is kicsit nagyobb szokott estére lenni!

Na, este mostmár én is fogok felrakni pocifotót, megkérem apát, hogy fényképezze le és töltse fel!

Lafi! :D
Köszönöm a köszöntést! :-) Örülök, hogy kivették a varratokat! :)

Lányok!
Ti is szoktakot bődületes hülyeségeket álmodni? Én már napok óta olyanokat álmodok, hogy nem is tudom, hogy jutnak eszembe ilyenek. Vasárnap reggelre azt álmodtam, hogy el kellett altatni a kutyusunkat! És sírva ébredtem! :cry: Szörnyű volt!

Kisfóka

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hú, mennyi minden történt itt, amég nem voltam! Bár, néha bekukkantottam, de írni :( Engem kivéve mindenki elkapta ezt a hányós vírust otthon. Ápolónéni lettem pár napra, és kissé kimerültem...

Először is: CSIPI :D :D :D
Gratulálok a gyönyörűséges kislányodhoz!!! És örülök, hogy nagyjából úgy történt, ahogy szeretted volna, és azért a természetes vajúdásba is belekóstolhattál. Reméle, a kis Orsi ügyesen szopizik, és te boldogan anyucizol mellette :D

Pandus :D
Én esküszöm neked, hogy ilyen pocit még nem láttam :shock: Valami őrületesen nagy, főleg hozzád képest 8) Nagyon tetszik :lol: Ez a kislány szerintem is nőtt, sőt, folyton nő szépen egyenletesen! Stramm kisbab lesz, mire megszületik. Talán a héten :roll:

Jucmuc :D
Jaj, de izgi!!! Szépen nő a kis Davide. Lehet, hogy mire megszületik, ő is eléri a 3 kilót. Neked is azt írom: talán a héten :roll:

Fanni :D
Mekkkora poci :shock: Na, jó, hogy 2 babó... De ez nem semmi! Remélem, az ájulásos témád megoldódik a kávétól! Nekem is előfordul néha - főleg, ha sokat állok - ,és én sajnos nem ihatok kávét, mert a koffeintől rettenetes fejgörcsöm lesz. Ráadásul vércukrom is 3,5 2-3 órával evés után. Tehát hamar leesik. Cukrot hordok magamnál.

Viri :D
Jaj, de jó, hogy bővülünk veletek! Gyere gyakran! Helyes kis pocid van! Vonalzóval én is kínlódtam, de aztán összejött, és olyan jó ránézni!!!

Lányok, nekem is nagy a pocim. Olyan, mint előző várandósságom kb. 24. hetében... A kis Maszatka sokat forgolódik odabent, és imádom ezt érezni!!! Holnap megyek a Szent Imre Kórházba a szülőszobát megnézni a szülésznővel, és átbeszélni, hogy mik az elgondolásaim. Majd mesélek!
Panduson kívül választott valaki szülésznőt?
Pandus :D
Ha nem indiszkrét, mennyit fog majd kérni?

Nem akarok túl hosszú lenni: az összes többiekre is gondolok, de most már nem írok többet :oops:

Véda
Vendég
 


Véda,
Igen hozzám képest hatalmas a pocim, ezt érzem is. Szülésznő nem mondott árat, mi döntjük el. 40-re gondoltam, mert tényleg nagyon kedves velünk, és ugye elötte is ő volt velem a legrendesebb a szülőszobán.

Amúgy rájöttem, hogy nem lett nagyobb a pocim csak a múltkor éppen keményedés közben fényképeztük. Olyankor összeugrik kicsire. Most nem keményedett közben, szóval ilyen ha laza, de 1 hete is ilyen volt.

Fóka,
Szoktam pl. hogy kutya van baba helyett a pocimban, meg altatás nélkül császároznak stb.
Vendég
 


Véda :P
De jó, hogy jelentkeztél!
Kérünk szépen egy pocifotót!!!!!

Kisfóka :P
Várjuk a képet!
Én is álmodom butaságokat. Érzékenyebbek vagyunk, ezért mindent összekombinálunk az álmunkban. Lehet, hgoy láttál és megsajnáltál valahol egy kiskutyát, vagy a tv-ben láttál valamit, aztán az összemosás már egészen könnyű :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


csudiszép pocakfotók
Vendég
 


Pandácska:
Jó nagy pocid van most már ne növeszd tovább

Fanni:
Valószinüleg lehet alkatfüggő

Lafi:
Tök jó hogy már kiszedték a varratot. akkor most már csak gyógyulgass ügyesen!! hunorka jól van?

Kisfóka: Hülyeséget én is szoktam álmodni.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Milyen sok gyönyörű poci!

Fanni,Viri,
de jó,hogy egymásra találtatok!

Olyan sokan vagyunk már ikresek,hogy lassan lehetne egy Kaális ikres topikkot is nyitni! :) :) :)

Andi
Kép
aanda
 
 


Lányok! :P
Nagyon szép poci fotók, én is teszek fel este, de csak 1 heteset tudok, mert egyszerűen az új sz.géppel nem tudok kicsinyíteni! :?

Viri!
Ahogy Orsi is írta, azért az nem igaz, ha vki tornázik, kinyílik a méhszáj, de sztem a dokik nagy része ellenzi, fő a biztonság, úgy vannak! :D

Fanni!
Mennyit nőtt a pocid, nagyon jól érzik magukat a picurkák! :lol:

Jucmuc!
Mi újság a vizsgálaton?

Fendike!
Köszi, ma már sokkal jobban vagyok, tuti, h a melegfront! Este megyek dokihoz, kivi vagyok mi a pálya? :roll: Most hogy vagy?

Véda!
Én is fogadtam már szülésznőt, én 20e körül gondoltam, nem tom? :roll:

Kisfóka!
Én is szoktam baromságokat álmodni, pfujjj, utálom! :twisted:

Kép

Kép
donika
 
 


Hali lanyok,

micsoda gonyoru poci foto sorozat :lol: En is csatlakoznek igaz mar ket hetes, friss most nincs..
Kép 28 hetes poci

Viri,
udv kozottunk es problemamenetes pocakosodast kivanok :lol:
Pandacska,
hihetelen ez a Dorika.A hetvegen nem voltam es biztosra vettem hogy ha ma jovok akkor mar piros betus hirek varnak.. :lol:

Jucmuc,
a telefonom allando ugyeletben,erted is nagyon szoritok :lol: Mar alig varom hogy hiradozzak.. :lol:
Donika,Fendike,
jobban vagytok mar lanyok?
Nyuszi,
edes nagyon Krisztian, vegre nem furta bele az arcocskat a lepenybe :lol:

Ma voltam cukorterhelesen,fel liter cukros vizet itattak meg velem es harom :shock: oran keresztul tartottak fogva.Szerencsre volt kanulom igy nem szurtak minden alkalommal...Jaj de jo hogy letudtam :lol:
Megerkezett az agyiko a picurnak majd este csinalok fotot

Kép
petitpois
 
 


Hű, micsoda szép pocik!

Pandus, már nem sok van hátra és végre a kezedben tartogathatod a Kincsecskédet!Hurrá!

Fanni, hűha..nem semmi...szép az ikrek lakja!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni :D
Múltkor is próbáltam feltenni poci fotót, de nem engedte. Sőt, még Pandusnak sem akarta átküldeni! Arra gondoltam, behozom a mh-re a fotókat, beszkennelem, és majd így talán sikerül. Már van pár kép: épp a topik-tali napján készült, 6 hetes, 10 hetes, 12 hetes, 16 hetes. És egy gyönyörűséges 11 hetes bébifotó is van :roll: Majd próbálkozom!

Panda :D
És csíkjaid sincsenek?
Nekem sokkal kisebb volt a hasam az elsőnél ilyentájt, és bizony a krémek ellenére is becsíkosodtam a köldököm alatt. Ez ma már elég halvány, de azt hallottam, hogy a bőr berepedezés is alkati kérdés... Ha így folytatom, a végére zebra leszek majd :oops:

Szülésznő ezek szerint nem mond árat, hanem ránk bízza? Én 30 körül gondoltam, de függ attól is, hogy milyen lesz a szülőszobai élményem vele...

Véda
Vendég
 


Véga,
Csík nincs (kop kop kop) Szerintem a szülésznők nem mondanak árat.

Baba,
Köszönöm :D
Vendég
 


Sziasztok! :D

Veda,

Aranyos vagy, nagyon remelem en is, hogy ezen a heten... :lol: vasarnapra vagyok kiirva, de holnap lesz holdfordulo azt mondjak akkor sok baba születik. :D 8)

Petitpois,

Draga vagy köszike! :D Alig varom mar, hogy küldhessem azt az sms-t! :D

Nagyon csini a pocid! :D

Viri :D Pandacska :D Fanni :D

Csodaszep pocik! :lol: :lol:

En is csinaltam me'g ma, csak meg nem töltöttem fel, kesöbb jövök vele.

Donika Kép Remelem jobban vagy ma'r! :D

Ja, az a'lmokkal kapcsolatban...egyre vadabbakat almodom en is...ma e'jjel pl azt a'lmodtam, higy öt gyerek volt a pocimban es senki nem akart segiteni, hogy megszülessenek pedig ma'r nagyon szenvedtek bent...szoval ele'g ga'z...

Voltunk ma ctg-n, minden rendben a babaval, az uh szerint is szepen nö, a mai meres szerint 3150 gramm ... 8) Gondolom nem egy het alatt szedett össze 450 grammot.... :lol: :lol: :lol: szoval mernek össze-vissza..
Legközelebb szerda reggel megyünk (ha nem elöbb) :lol:

Puszi mindenkinek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit,
húúú ez már nagyon izgi!!!!! :D

Kisfióka,
én iszonyatos hülyeségeket álmodtam folyamatosan, fél családom kihalt, veszekedések és mindenféle baromság, kedvencem hogy egy veszekedés közepette kinyomtam a férjem szemét és elgurult a járdán.. :lol: :lol:

Petitpois,
de jó neked, már megvan a kiságy!!!
poci csini, kb. hasonlóak lehetünk ha ez 2 hetes.. :roll:

Donika
na kivi leszek mit mond a dokid, írj mindenképp!!
nekem fájogat a hasam, de nem vészes, arra gondoltam, hogy ha holnapig sem múlik el teljesen akkor hívom újra a dokim és bemegyek hozzá a kórházba.. :oops:

Pandus,
ez a has egyszerűen óóóóriási, hihetetlenül néz ki, nagyon teccccik... :D

Szülésznőnek én 30-40ezret szánok, de még rákérdezek majd a dokimnál, hogy mennyi az annyi... :roll:

Kép
fendike
 
 


én is fogadtam szülésznőt, mi15-öt adtunk neki, mivel csaszinál marha nagy dolga nem volt, csak csaszi előtt ctg, borotva meg branűlszúrás, amit végül a marha jó vénáim miatt más oldott meg, aztán fotozott bent, mert apa ugye nem mehetett be és nem láthatta a fiát 1 hétig :cry: és a csaszikor a szülésznő, fotozott, mellesleg meg nagyon rendes volt velem amikor még nem fogadtam fel és a fájások miatt voltam bent és akkor vigyázott rám az első éjjel.
Pandacsek szülésznője is irtó jó fej volt, agyaltam, melyiket válasszam kettőjük közül....
Vendég
 


De sokat írtatok :shock: Pedig csak egy séta-bevásárláson voltam :D

Andi :P
Igen, tényleg... noha bár nem Kaális, de van ikres topik :wink:

Donika :P
Köszi! Várjuk a Tiédet!

Petitpois :P
Én a 20. hétre prognosztizálom, hogy kb. ekkora lesz a pocim, mint Neked :lol: Csini poci :P

Baba :P
Köszönöm! A Tiéd is ilyen lesz hamarosan :wink:

Véda :P
Remélem, sikerül. Nagyon kíváncsi vagyok!

Judit :P Pandus :P
Nem tudom, melyik nap, de szerintem egyszerre fogtok szülni! Vagy csak annyi különbséggel, amíg Juditéktól ideér a front, vagy fordítva :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi,
valóban nem szeretnék aggódós kismami lenni, de hát ugye ami mögöttünk van , az kicsit agyalóssá tett. Eredeileg úgy gondoltam, hogy májusig dolgozom, terhestornára járok, és hasonló szösszenetekre. A dokim viszont nagyon rámdörrent, mikor megtudta a terveimet. Azt hiszem igaza volt, olyan jó itthon :D !
Az ikreket természetesen szülted?

A Kaáliban mesélték, mikor bent voltam a papírjaimért, hogy egy kaális ikres anyuka túlhordta az ikreit és mindkettő 3 kg felett született.
Ezen annyira megdöbbentem, hogy le kellett írnom.....

Panda,
tényleg hatalmas a pocid :lol:

Véda,
köszike! Sztem jövök gyakran...
A párom már azt tervezi, hogy valamilyen kényelmesebb ülő-fekvő alkalmatosságot rendez be a gép elé, mert szerinte kaális forum függő lettem.
Én is a Szent Imrében fogok szülni. Barna főorvos a dokim. Ha van tapasztalatok szülésznő terén, ajánljatok, kérlek. Tudom, hogy még korai, de raktározom az infókat. :D

Jucmuc,
egy hét alatt 450g , ez nem semmi!
viri8
 
 


viri8 írta:Az ikreket természetesen szülted?

A Kaáliban mesélték, mikor bent voltam a papírjaimért, hogy egy kaális ikres anyuka túlhordta az ikreit és mindkettő 3 kg felett született.
Ezen annyira megdöbbentem, hogy le kellett írnom.....

nem, császármetszés volt, mert Máté (A) rosszul feküdt.

nem ritka a 3 kg körüli ikerpár.

van egy jó kis ikres fórum www.ikresek.hu , esetleg nézz be, ott van 1-2 jópofa történet :)
a csúcsot egy Belgiumban élő anyuka tartja, aki 41+2-re szülte meg a gyerkőceit, bár a csapatban van 35+6ra normál úton született hármasikerpár is.

Persze, valós veszély a koraszülés, de nem szabad túlparázni azt sem.

Munka: nekem anno Krizsa doki azt mondta amíg bírom, csináljam. Én dolgoztam a 17. hétig, de akkor kezdődött a vizsgaidőszakom is az egyetemen, így a terhesség+munka+államvizsga trióból a melót kilőttem :) attól fogva voltam táppénzen.
Lilivel meg tényleg születése napjáig dolgoztam.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kép

Sziasztok!

Ez az én pocakom, úgy nézni ám, hogy én zsiráf vagyok ( 183 cm)! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P vagy inkább Nagyzsiráf :lol:
Szépséges! Na igen, ez a poci kb. akkora, mint az enyém most :lol: És a formája is hasonló!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sikerült, persze segítséggel :D , elkészítenem a vonalzót.
És rögtön kiderült, hogy elszámoltam magam egy héttel
:shock:
És ez sajna egyre gyakrabban előfordul velem. Elfelejtek dolgokat, másokat összekeverek :lol:

Kép
viri8
 
 


Kisfóka,
formás a pocid!

Kép
viri8
 
 


Kisfóka!
Ez aranyos, zsiráf! :D Szép a pocid!

Fendike!
Minden rendben van szerencsére, 2700 g, méhlepény I.fokon érett, a gép 35+4 írt ki. A doki azt mondta, hogy meg van elégedve a babával, hát még én! :lol: Kérdeztem a tegnapi keményedést, azt mondta, ez a melegfront mindenkit megvisel, szóval ne aggódjak. Csütörtökön megyek a kórházba szívhang vizsgálatra, de ctg-t nem mondott, akkor az nem lesz? :shock:
Remélem holnapra már Te is jobban leszel, én ma bevettem 3x2 Béres magnéziumot, meg 1 ivóoldatot délután.
Jót nevettem az álmaidon, a férjed szeme remélem még a helyén van! :mrgreen:

Petitpois!
Szép a pocid! :P

Jucmuc!
Huncut baba Davide, vagy az orvosok azok? :lol: Rendben lesz a súlyával minden, kivi leszek meddig húzod? :D

Én is dobok egy fotót, most készült:

Kép

Kép

Kép
donika
 
 


Viri :P
Mikor volt a petesejt leszívásod?
Klassz a tickered :D

Donika :P
Nagyon szép a pocid!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika,
hú szép nagy a Te pocakod is!!!!
De jó, hogy minden rendben a babával, tartanék már én is ott mint te. Látom kész a babaszoba is, teljes a készültség??
Tényleg babakocsi megérkezett???

Nekem továbbra is fájogat a hasam, bevettem egy fél nospát és fekszem. Ha holnapra sem múlik akkor hívom a dokit, de nagyon örülnék ha rendben lennék, erős a gyanúm, hogy ez inkább emésztési problem... Persze ha megvizsgál, csak akkor tudjuk kizárni, hogy nem baba körüli a probléma... :roll:

Kisfióka,
neked is formás a pocid!!! :D

Kép
fendike
 
 


Lányok

olyan jó itt nosztalgiázni és a szép pocifotókat nézni.
Pandácska, a Tied hatalmas és látszik, hogy Te nagyon vékony vagy, csak a hasadra jött a súly.
Donika, a Tied viszont annyira nem nagy 36 hetesen.
újabban naponta nézek ide be, nagyon drukkolok Jucmucnak és Pandácskának, nektek már csak napjaitok vannak.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi,
Köszönöm :D

Donika,
Szép kerek a pocakod :D végre te is tettél fel képet :wink:

Kisfóka, Petipois
Nektek is nagyon formás a pocitok :wink:

Jucmuc,
Hogy vagy? Nem érzel semmit?

Fendike,
Fáj még a hasad?
Vendég
 


Donika :D
Gyönyörűséges, kerek poci!
A 2700 gramm szép súly ebben a korban. A CTG = cardio-toko-gráf, tehát ez az a szívhang "hallgatás", amiről neked beszéltek. A magzati szívhangokat ellenőrzi.
Az NST = non stressz teszt pedig azt vizsgálja, hogy "stressz helyzetben", tehát összehúzódáskor, mozgás közben, milyenek a mgzati szívhangok.

Fendike :D
Remélem, javul a hasfájás. Nagyon rossz lehet.
A férjed elguruló szemén jót nevettem...
(Mindenki erősen kapaszkodjon meg: a kislányom csoportjába jár egy kisfiú, akinek műszeme van szegénykének :( És egyszer játék közben kiesett neki... És... Elgurult... Az óvónő lemosta, és gyorsan visszatette. De a többi gyerek, mikor felnézett látták a szemüregét, úgy szemgolyó nélkül :( Félelmetes dolog... Először azt hittem, a kislányom fantáziál, de megerősítettek, hogy ez tényleg megtörtént :roll: )

Kisfóka :D Petitpois :D
Szépséges pocik :P

Panda :D
Azt tudtad, hogy a Caulophyllumnak van egy olyan hatása is (nekem a homeos orvosom mondta), hogy "beállítja" a szülés időpontját, hogy kb. 2-3 nap elteréssel indul be a kiírt időponthoz képest?
Nálam ez bejött, mert nov. 20-ra voltam kiírva, és 19-én szültem. Az egyik ismerősöm pedig 2 nappal a kiírt időpont előtt. Lehet, hogy te is erősíted a statisztikát :roll:

Viri :D
Lehet, hogy egyszerre is szülünk, hiszen te ikrekkel talán hamarabb vajúdni kezdesz, mint 40 hét, és csak 3 hét van közöttünk...
Én ma megyek a választott szülésznőmhöz, Kecskemétiné Verához. Majd leírom, mi volt, és abból meríthetsz :wink:

Véda
Vendég
 


Fanni, Pandus!
Köszönöm! :P

Fendike!
Neked is köszi! :D A babaszobából csak a tapéta van a helyén, a bútor majd pénteken jön, remélem! A babakocsi még továbbra sem jött meg :twisted: , ha minden kész teszek fel képet!
Remélem ma jobban vagy!!! Én elég rosszul aludtam, biztos a telihold, arra mindig érzékeny voltam! :?

Zsuzsi! :D
Hát ekkora, de még nem vagyok 36 hetes! :wink: Tegnap a doki is mondta, hogy a baba teljesen kitölti a hasam.

Kép

Kép
donika
 
 


Véda! :P
Köszönöm, kedves vagy! Akkor ctg-re megyek, nem nst-re, vagy majd kiderül! :wink:
Hú, nem semmi ez az üvegszem dolog, hogy a frászba eshet ki ilyen könnyen? Félelmetes lehetett, én padlót fogtam volna.

Kép

Kép
donika
 
 


Hali!
Mindjárt jövök!Beszámolok.Akinek már van babája segítsen már,mert mind két mellem vérzett szopinál,nyelt is belőle,most mit csináljak,mert éhes!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
csiperke
 
 


Véda,
Nem tudtam :roll: Nővérem szedte 5 nappal kiírt időpont elött szült, barátnőm meg majdnem 3 héttel. Ez az ovis sztori tényleg ijesztő, szegény kisfiú :(
Vendég
 


Csipi,
én fejtem,nekem is néha véres tej jött az elején,szerintem fejd ki,utána már nem lehet véres!
Tartalékba irass fel tápit ilyen esetekre!
Remélem,hogy tudtam segíteni!

Andi
Kép
aanda
 
 


Csipi :D
Ha éhes, isten őrizz, hogy emiatt ne szoptasd meg! Nyugodtan tedd mellre, és hadd egyen. Sebes mellbimbóval is szoptattam, és néha vérzett, de őt nem zavarta. Furcsán hangzik, de a gyakori - akár 1,5 - 2 óránkénti - szoptatás csak segíti a sebes mellbimbó gyógyulását.
Ja, és hagyd hogy szopi után megszáradjon szabadon. Addig ne csomagold be!

Ha extra nehéz problémáid vannak, hívd a szent István kórház szoptatási ambulanciáját (0-24), vagy a La Leche Liga munkatársait! Mindjárt teszek fel tel. számokat!

Véda
Vendég
 


Csipi :D
Szent István szopt.amb: 455-5700

La Leche Liga szop.tanácsadói: (sok van, a honlapjukon megnézheted), most gyorsan kettő:
Kamlah Szilvia: 0670-580-5648 és 0626-372-815
Martinovichné Debulay Bianca:202-2157

Sok sikert Anyuci!!!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

megjöttünk.Alig tudok visszaolvasni.
Pandus!nem gondoltam volna,hogy még egyben,de gyönyörű a pocid.

A szülésről csak annyit,hogy a dokimnak volt igaza,nem tudott volna megszületni símán,mert a feje nem jól állt,de híába mondta a feletteseinek,hogy császár,nem látták indokoltnak,de aztán feljött egy vezető,és nézte ahogy kínlódok,végül belátta.
Szültem,végig mentem az összes "lépcsőfokon"a kitolási szakaszik,aztán nem tudott lejönni a baba feje,így 5 percen belül már császároztak is,nem spinális hanem eda-t kaptam,sajnos éreztem a dolgokat keményen,de már túl vagyok rajta.

Kép
csiperke
 
 


Csiperke,
Ezt nem értem miért nem spinálist kaptál? És arra nem mondtak semmit, hogy érzed? :shock: A lényeg hogy jól vagytok, remélem a cicid is hamar meggyógyul és nem lesz baj a szopival. Majd ha lesz időd tehetnél fel Orsiról képeket!
Vendég
 


Sziasztok,

koszonom a pocakdicseretet ma este teszek fel frisset plusz a babaagyrol is.

Kisfoka,

helyes a kis zsiraf poci :lol:
Donika,
nagyon helyes a te pocid is:)Zsomborka mar nagy baba:)A kocsirol nem mondtak semmi biztatot?Varom a szobafotokat..

Fendike,
remelem ma mar jobb.Szerintem beszelj dokiddal mindenkepp,legalbb megnyugszol kicsit.
Veda,
nagyon durva ez az ovis sztori ilyen csak filmekben sozkot lenni :shock:
Csiperke
drukk nektek hogy a szopi rendben menjen+++++++++
Lafi,
Hunorka jol van?
Aranykavics???????

Kép
petitpois
 
 


Csiperke,

Sajnalom a megprobaltatasokat, es a bimborepedest is! En is ugy tudom szopi utan szabadon kell hagyni, kenj ra egy kis anyatejet, hogy ugy szaradjon meg. Valamint itt hasznalnak ilyen esetekben ezüst bimbovedöt is. Nem tudom otrthon szokta'k-e?

En mar ket honapja kenem a bimbomat calendula tartalmu kremmel, ezt me'g a tanfolyamon ajanlottak. Remelem hasznal valamit.

Zsuzsi,

:D :D :D Oliver lassan mar feleves... :D szep nagy legeny mar!

Donika,

Hat erre en is kivi leszek! :wink: :D Formas nagyon a pocid! :D

Kisfoka,

A Te pocid is csinike! :D

Fanni,

Hat barmi elöfordulhat... :D A ma ejszakaban biztam, merthogy holdfordulo aztan semmi... 8)

Pandacska,

Jol vagyok köszike, :D igazabol csak annyi, hogy egyre többet kemenyedek, mensiszerüen faj a pocim kb.6-8 alkalommal naponta.
Plusz mar nagyon nehez mozogni jarkalni, aludni stb.
Te erzed valami jelet, hogy közeledik a szüles?

Fendike,

Hogy vagy? Faj meg a pocakod?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Panda!
a legvégén kaptam eda-t,fájdalomcsillapítás miatt,mert bekötöttek egy infuziot,attol nagyon erős fájásaim lettek,ott szakadt el nálam a cérna,ezért megpróbálták az eda-t,de rájöttek végre hogy nem jön ki a baba feje,ezért indokolt lett a császár,adtak valamit,de hosszabb idő kellett volna ahhoz,hogy hasson.

Kép
csiperke
 
 


Jucmuc,
Hát nem igazán :roll: Nálam a keményedés alap óránként 5 tuti van meg a görcsök is, szóval ez alapján nem tudom :roll: most hasmenésem is lett :? éjszaka már keveset alszom, inkább nappal szundizom, de ki tudja hogy mi mit jelent :roll: Remélem a héten megszülünk mi is :wink:
Vendég
 


Pandus!
Én jan. 25-re adtam le a voksom Dóra babával kapcsolatban, úgy érzem nyerésre állok!! :lol: :D

Petitpois!
Köszi a dicséretet! :P Ma hívott a férfi, hogy ma tuti megkapják a b.kocsit, a férjem fent van Pesten, így remélem el tudja hozni! :D
Várjuk a friss pocifotót, és a meseszép ágyikót!

Jucmuc!
Köszi! :P Hú, már biztos nincs sok hátra, azonnal jelezz, hogy drukkoljunk értetek!

Csiperke!
Sajnálom, hogy így megszenvedtél, a sebed nagyon fáj, hogy tudsz mozogni? Én is a Bepanten kenőcsöt tudom, hogy jó a sebes mellbimbóra.

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: