Új privát üzeneted érkezett!

Mazsi!
Holnapra nagyon-nagyon!!!!!!!!!!
Kép
Csibe!
Én sajnos nem értek ezekhez a számokhoz. :( Remélem azért tudnak segíteni!
Vendég
 


Mazsi drukk holnapra++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Mazsi! Drukkolok én is nagyon! ++++
Olyan jó neketek, hogy így pörögnek a dolgok. Nálam megint megállt az idő. Csibe! A bili másik füle az enyém...
Szerintem az ezer napos ciklus miatt sokáig fort taratani a piri és csúszni fog a hsg-m. Néhány nap van már csak hétfőig és nem akar csillapodni... :roll:
Mogyoro! Privi ment. :wink:
Nyulasz! ++++++++ Szerintem is a fekete teló a befutó :wink:
Vendég
 

 
 

Fogtündér! Olyan régen írtál már. Mi van veled?? Jelentkezz!!!
Vendég
 


Mazsi,
drukkdrukkdrukkdrukk+++++++++++++++++++
gyere majd beszámolni :wink:

Csibe,
Nekünk is 8-as és azt mondta a doki, hogy az is tuti, szóval aszondom fel a fejjel! :wink:

Nyulasz,
fehér-rózsaszín kombináció a nyerő :wink: szerintem

Törpe,
nekem is jöhet az infó a sielésről, én is szeretnék megtanulni és azok a havas tájak, a cuki kisváros meg a hangulata az egésznek csudajó lehet :P

Mo,
ez így szokott lenni, ha kell nem jön meg, ha meg várjuk, hogy vége legyen szívózik velünk 8) de fel a fejjel, oksi? :wink:

Bella,
remélem jól vagy és nem kapott el a nyavajás tüsszögés, köhögés

Nyulasz,
babaragi++++++++++++++++++++++++++++++++

pusszantás Nektek

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Nyulasz melyik telefon mellett döntöttél :wink: . Hogy érzed magad?

Tobi köszi az infot :wink: Kicsit aggódtam az miatt, hogy én elkezdem a stimut és az andrológus azt mondja a leletek láttán, hogy egy kis gyógyszeres kezelés után jobb minőségű illetve mennyiségű spermát tudnánk nyerni bioipsiával, amibe lenne logikai is, na de erre nem lesz idönk, mert én fel vagyok stimuzva :twisted: Viszont az is felmerült bennem, ha erre lett volna esélyünk, akkor mondták volna ezt a BMC-ben :roll:

Mo. küldhetsz hozzám egy kis menstrit szívesen venném :wink:

Bella remélem minden rendben feléd, nagyon eltüntél :(

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!
Csibe,Mo és a bili.Ismerem az érzést,sajnos,szerintem itt mindenki.Ha meg kéne jönni,nem jön,ha megjött nem akar múlni,egyik oldalról ezt az infót,a másikról meg azt az infót kapod,és már nemis tudod mit gondolj.De én úgy vagyok ezzel,hogy szerintem meg van írva a sorsunk,ha ennek sikerülni kell,akkor fog is,ha még nincs itt az ideje,akkor fejen is állhatok,akkor sem fog.De nagyon remélem,hogy már itt az ideje,mindannyiunknak,hogy anyukák legyünk!

Csibe!
...nem tudtam edönteni,majd jövőhéten megnézem élőben,hátha úgy sikerül :D

Mazsi!
Sokat gondolok rád,már biztos nagyon izgatott vagy,amint tudsz,gyere,és írd meg mennyi petesejted lett!Drukk!!!++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Köszi,a véleményeket a telcsiről :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Mára jobban vagyok! Szerintem csak átfutott rajtam valami.

Csibe,
Nekem pl. tegnapra a Gynex baromira kierősítette a hátfájásomat, úgyhogy visszavettem az adagomból. Mondjuk Csilla mondta, hogy ilyenekre lehet számítani. Mást nem érzek, pedig kellene, mivel ezen a héten meg kellen jönnie a mensimnek.

Én sem vagyok profi síelő, tavaly 1 hétig voltunk Fr.o-ban és ott tanulgattunk.

Egyelőre nem tudom, hogy milyen számokról beszéltek, de valószínű előbb-utóbb tisztában leszek velemi, mivel 29-án mi is megyün a dokihoz.

Nyulasz,
babaragacsok ++++++++++++++++

Törpe,
Köszi az infókat mégegyszer.
Egyébként ha nekem tönkremegy a Sony E. Z600 v. 800 nem tudom, amit ajándékba kaptam jópár éve, tuti nem veszek kinyithatót, mert már eléggé lötyög és nemsokára tönkremegy. Hozzáértők azt mondják, hogy ezt csináltatni sem érdemes, mert nagyon sokba kerül. De ez az én meglátásom. Amúgy meg nagyon szeretem ezt a telefont, ami van.

Mo,
meglásd minden rendben lesz.
Vendég
 


Na és visszaolvasva, jól leírtam a telefonnal kapcsolatban mindent, csak azt nem tudom, hogy érthető-e! :D :wink:
Vendég
 


Nyulasz!

Küldöm a babaragacsokat ++++++++++++++

A rózsaszín telcsi jobban tetszik, nekem is olyan van. Most egy Sagem, de már kezd 'meghalni'. Kaptam egy újat (de még nem üzemeltem be), az is rózsaszín, Samsung. Olyan nőies.

Princess
princess
 
 


Jó reggelt mindennkinek!

Mazsi!
Drukk-hegyek!
Kép

Csibe
Nyugi! Minden rendben lesz!

Mororo
Ez tényleg ilyen! HSG előtt nekem 1 héttel hamarabb megjött (előtte soha nem volt ilyen), stimu előtt meg késett! :twisted:

Bella
érthető:)

Síelés
Szerintem fantasztikus dolog,bár én is még tanulom! Egy nap alatt meg lehet tanulni talpon maradni, fordulni, gyorsulni lassulni:) Idén majd a gyorsaság és stílus lesz a következő stílus!

Csibe esni nem gáz! Csak az elsőnél félsz, utána rájössz,hogy a síruha, és a hó megvéd a fájdalomtól! Igaz a lila foltoktól nem annyira :lol:

Én már alig várom :lol: számolom a napokat!:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!
Az indiszkrét kérdésre priviben válaszoltam.
Engem is érdekelne a síelés, régen síeltem, szerintem már meg se bírnék állni a lécen. Vizsgáid?

Csibe!
Kontrasztanyagos vizsgálat nem volt, csak hasi és hüvelyi UH, meg 'tapogatás'. Kinyomtatott pár képet, azt mondta nincs osztott méhen. Ő az új nőgyógyászom, a régi olyan kórházban dolgozott, amit bezártak. Sajnos.

Princess
princess
 
 


Szülőszobán:
Asszonyom önnek gyönyörű lángvörös hajú gyermeke született.
Doktor úr kérem segítsen mert én fekete vagyok és a férjem is az, amint
meglátja a gyereket azonnal rájön hogy megcsaltam, sír az asszonyka
Az orvos megsajnálja és megigéri segít neki.
Eljön a nagy pillanat, apuka látni szeretné a gyermekét.
A doki behívja az orvosi szobába és így fordul hozzá:
Uram lenne egy pár kérdésem, mielött látja a gyermekét.
-Hányszor szeretkezik ön a feleségével, naponta?
-Azért annyira nem sűrűn doktor úr.
-Hetente?
-Hát azért annyira sem sűrűn doktor úr.
-Akkor mégis hányszor?
-Hát havonta kétszer- vallja be a férj.
-Na akkor kedves apuka most bemegy a szülöszobába és megnézi mit művelt
azzal a rozsdás szerszámával.
Vendég
 


Mazsi!
Várunk!!!!
Princess!
Köszi,nekem is jobban tettszik,de élek nagyon fog koszolódni.Mint a világos távirányítók.
Ha az indiszkrét kérdés az amire gondolok,akkor nem kaphatnám meg én is priviben :wink:
Bella!
Kép
Vendég
 


Nyulasz!

Küldtem Neked privit.

Princess
princess
 
 


Princess!
Válaszoltam :wink:
Vendég
 


Nyulasz!
Én is válaszoltam.
princess
 
 


Szép jó estét :wink:

Végre megjött :D :D . Holnaptól mennek a szurik.

Bella, nagyon aranyos a vicc :D :D

Princess, hajrá 2008 :D :D :D

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
Hurrrrrrrrrrrrrráááááá!Kérjük a vonalzóóót!!!!

Mazsi!
Már csak holnap leszek,remélem nagyon jó hírekkel jössz!!!
Vendég
 


Mazsi????????

Kép

csibe
csibe32
 
 


Bella! Ez a vicc csudajó!! :D Még-még-még!!
Mazsi!! Gyere máááár!
Csibe hiába küldözgetem a mensiket nekem is maradt belőle jócskán, úgyhogy pénteken lesz a hsg-m hétfő helyett. Szerintem ez már tuti.
Tobi szavaival élve: rendesen szívózik velem... úgyhogy, hétfőn reggel lemondom az egészet. Viszont akkor is marad egy TSH kontroll hétfőre és pénteken újra egy nap a munkahelyemről, hogy letudjam ezt a vacak hsg-t.
Csibe! Tetszik az új vonalzód! :wink: ++++ drukk! Ezt a gyógyszeres dolgot nem igazán értem... Miféle gyógyszerrel tudnának (vagyis: tudtak volna) javítani a férjeden??? :shock:
A síelést nem merem kipróbálni. Néhány évvel ezelőtt szánkózni vitt a férjem, de vele kész életveszély volt még az is. :?
Nyulasz!! ++++++++++++++ drukkkkkkkkkk
Vendég
 


Mazsi drága,nagyon eltűntél!

Egy kis érdekesség

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38
Vendég
 


ez is ezen az oldalon van.Még nem is hallottam ilyenről


[quote]A írta: megtermékenyítés után 24-48 órával a terhesség már kimutatható egy „korai terhességi faktor" nevű hormon észlelésével, mely az anya vérében található.
Vendég
 


Lányok!

Hááát... Nem is tudom, nem igazán merünk örülni... Szóval tegnap megvolt a punkció, lett 8 sejtem. Épp kezdtem az altatásból magamhoz térni, mikor bejöttek az andrológiáról, hogy a páromnak rossz lett az eredménye, úgyhogy kell mégegy minta...Kiborulás, sírás... Végül is sikerült a petesejtekhez összeszedni néhány kiskatonát.
Kettő indult meg (a spermiumok minősége miatt), de még holnap is telefonálni kell. Atya ég, mikor lesz az még.......
mazsi02
 
 


Mazsi!
Drukkkkk!Elöször a randikhoz:
Kép


utána ,eg a szép osztódáshoz:

Kép
Vendég
 


Nyulasz +++++++++++++++++++
Látom, már csak 6 nap :wink:
Teló: én is a rózsaszínűre szavazok.

Tobi, megy már a Gonal?

Csibe, hajrá tüszők ++++++++

Törpe, kitartás az utolsó vizsgákhoz! Én már azokon végre túl vagyok :)
mazsi02
 
 


Mazsi!
Igen,csak úgy szalad a csigám :lol: :lol: :lol:

Édesek vagytok,nekem is a rózsaszín tettszik jobban,de így 30 felett végül a másik lett.Pedig asszem Mo kivételével mindenkinek a barbitelcsi tetszett jobban.Másnak én is azt ajánlanám,sokkal szebb.Majd,ha legközelebb 20 leszek,talán benevezek egy olyanra :mrgreen:
Vendég
 


Vártam már, hogy mikor írsz Mazsi!!!!! Hajrá-hajrá!!!!
Nagyon drukkolok nektek!!!!!!! + + + + + +
Vendég
 


Mazsi drukk+++++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Mazsi!
Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!
Princess
princess
 
 


Csajszik olyan aranyosak vagytok.....

A délelőtti órákban a telefon rám volt ragasztva... Hívtak, hogy a megindult kettő embrikénk szépen fejlődik, és beérte őket egy harmadik is!!!! Holnap 8.30-tól beülti.

(Zárójelben megjegyzem, sajna nagyon parás vagyok, és az öröm mellett továbbra is félek...)
mazsi02
 
 


Mazsi hajrá beülti :wink: Zárójelben megkérdezem miért is parázol? :wink: :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Mazsi,
hajrá a holnaphoz, drukk ezerrel +++++++++++++++++++++
Mától döföm a Gonalt is :wink:

Nyulasz,
babaragi++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Jaj, de jó! Mazsi!! Megadrukkok holnapra!!!!! + + + + +
No para! :wink:
Hsg ugrott. Piroskás valami van még mindig. Kéész. :x
Holnap lemondom és pénteken megpróbálok eljönni a munkahelyemről... Áááááááá! :evil:
Vendég
 


Mazsi!

szoritok neked holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ne légy ideges az nem tesz jót ( akkor lehet hogy, 3 babád lessz. ):D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
mogyoro222
 
 


Sziasztok!

A mensi hozzám is megérkezett, úgyhogy köszönöm!:)

Mazsi,
Nagyon szorítok nektek, meglásd minden rendben lesz.

Nyulasz,
babaragacsok

Tobi,
további jó szurkálást!:)

Princess,
Te jól vagy?


Mo
Nálad mi újság?
Vendég
 


Sziasztok!

Kép

Mazsi!
Ez szuper!Gyere majd mesélj,addig is drukk!!!!!!

Tobi!
Na látod-látod,szerintem kb 10-12 nap,és punkció.Drukk a tüszőcskéidnek!!!!

Mo!
Hát,jól kibabrált veled ez a mensi.Remélem már több akadály nem lesz,és lassan te is kezdheted szúrkálni magad :wink:

Bella!
Már csak két hét a konziig!Remélem feldob valamivel Mágusunk :wink:

Csibe!
Te már szurizod magad?Nem csinálnál egy egyértelműbb vonalzót?
Vendég
 


Sziasztok,

Nyulasz szombat ota szurom magam, ha van kedved és időd megköszöném ha csinálnál nekem egy vonalzót :wink: Számitásaim szerint jövő hét kedden lesz a leszívás.

Mazsi várjuk ám a híreket+++++++++++++

Tobi mennek a tüszőnövelők++++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz, Mazsi (előre is)
indulnak a babatapik++++++++++++++++++++

Csibe,
tüszőnövesztéshez +++++++++++++++++++++
ha minden jól alakul nekem is jövő hét keddre mondták a punkciót, szerintem jövőhéten bizti meglesz :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi, akkor egy napon lesz a punkcionk :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
Szívesen megcsinálom,és megpróbálo e-mailben elküldeni,mert priviben nem jó,rögtön a vonalzót mutatja,nem a kódot.Ha esetleg úgy se menne,akkor leírom hogyan kell.

Mazsi meg már biztos Kismama!!!!
Vendég
 


Csibe!
Ment a mail :D
Vendég
 


Nyulasz, Köszi. :D :D Megnéztem nagyon tetszik, de sajnos nem mutatja a képet az url-es kód kéne.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
Biztos nem az url-s kód kell.Amikor átküldtem neked,én is kimásoltam,és betettem próbaként az aláírásomhoz.
Próbáld meg mégegyszer,úgy látom az utolsó karakter(a zárójel) lemaradt,és lehet,hogy azért nem jó!
Vendég
 


Sikerült :D :D :D :D köszi Nyulasz :D :D :D Igazad volt, hiányzott a végéről a zárójel

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
elképzelhető, a szombati UH után mondják meg, hogy meddig lesz még szurizás :wink:

Ügyik vagytok, jó lett a vonalzó :P

köszi a tüszőnövesztőket :P pusz

KépKép
tobi
 
 


Csibe,
micsoda szép csibés vonalzód lett:)
Vendég
 


Nektek még nem is írtam,hogy tegnap hajnalban iszonyatos torokfájásra ébredtem,nem volt lázam,csak 37.8-ig ment fel,de egész nap úgy éreztem,mintha 40 fokos lázam lett volna,gyenge voltam,és mindenem iszonyatosan fájt.Mára picit jobb,visszaállt a hőm a normál 37.3-ra,de a torkom még fáj.

Csibe!
De szép vonalzód van :D
Vendég
 


Tobi, Bella Nyulasz érdeme :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz sajnálom a torokfájást, most hallottam, hogy fokhagyma mézbe mártva csodákra képes :wink: Lázcsillapításra mit vettél be?

Kép

csibe
csibe32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?