Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

BBJ, nekem írtál mélt? Melyik címre? Én nem kaptam semmit!

Tényleg lányok, jöhetnének a táblázathoz az adatok...
csongianya2@freemail.hu
Ilyesmi: Név, gyermek neve, születés, névnap, cím, telszám, email, foglalkozás, hobbi stb. amit szeretnétek.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Ditke, ne aggódj a méreteken! A képek alapján Te sem vagy magas termet :wink:
Csongi egy évesen 8, 10 kg volt, és megkérdeztem a dokinénit, hogy nem lehetne esetleg 9? :lol:
Életében egy hurkát nem láttam rajta, de izmos, arányos, sosem volt ebből gondunk!

Niki, hogy van Kata? Hátha tényleg csak a foga miatt van. Már írni akartam, hogy kép alapján annyira ismerős vagy nekem, csak nem ugrik be honnan...

Ildi, Judit, Betti, elhiszem, hogy kivagytok a vizsgák miatt. Nagyon nehéz gyerekek mellett tanulni, főként ha még le is betegszenek! Nekem mindig az ment az agyamra, ha a csoporttársaim megjegyezték, hogy könnyű nekem, nem dolgozom, CSAK otthon vagyok a gyerekkel :?
Kitartás lányok, mindjárt vége a vizsgaidőszaknak!

Jut eszembe, Olga, nálad hogy állnak a vizsgák? Van még?

Na, egyszerre ennyi jutott az eszembe...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


hűha, már most látom, valamt el fogok tuti felejteni! :oops:

Niki! Jobbulást Katának, reméljük már jobban van!
Most Anna ismert meg engem! :D
De igen, már csomó mindenkivel találkoztam, vagy láttam.

Ildi, én még Rád is emlékszem, a terhesgondozóból! EGyszer előttem voltál, valami vérvételre akartál menni, asszem már nagyon PEtike születése előtt lehettél, nagy pocakkal, és beutalót kértél attól a "kedves" asszisztenstől...

Szilbee! Most Rákóczit kihagyjuk, Papi még mindig elég náthás, aztán inkább még nem megyünk...
Sétálni meg 13-15/16 közt szoktunk, amerre visz a lábam leginkább...
Holnap is bizti megyünk, bár megyünk majd Ircsiékhez is, lehet, hogy a Széchenyin sétálunk.
Dávidnál semmi jele a náthának, ugye?

Katlina, ezen a tejes dolgon ne húzd fel magad, bár úgy mondom ezt, mintha én nem borultam volna ki...
sajnos számtalanszor találkozunk előítéletekkel...
na, a két fiú a céklaevésben különbözik, Szabi ezt nem igazán szereti, de sütőtök, répa, banán, meggy bármikor jöhet neki! na és a tejpép is!!!

Évi, meggyógyultatok?

Ditke! jó, hogy megint vagy, hiányoltalak!! ha van egy kis időd, írsz, hgy mizu a kajcsival? A nyűgis időszakon nemsoká túllesztek...

BBjudit! szép nagy baba lett Emese, az anyukája eléggé megszenvedett akkor a világra hozatalával.

Régen írók, mi hír? kismamik???? infókat várunk!!!!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 

 
 

Hell :)

Most csak gyorsan, az utólagos köszöntéseket :oops:

Szabibabának, Robikának Boldog 7. Hófordulót! :)
Balázsnak pedig Boldog Nagyfiús 14. Hófordulót!
:shock: :) Hogyrohanazidő...

Úgy látom Csonginak is csak bő másfél hónapja van a 7. életév betöltéséig :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Dávidbabának is Boldog 2. Havat! :D (Tyűazannyát, széééép méretekkel van megáldva :lol: Csak sejtettem, hogy a 6500g ölég nagy, mosmán látom is :D )

Katlina, Boldog Szülinapot! :)

Jázminnak pedig gratulálok az újabb fogacskához! És ha addig nem jönnék, akkor neki is Boldog 10. Hófordulót :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Katlina! Isten éltessen sokáig!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Balwin, előre is köszönjük! :lol: Remélem, még ma fel tudom tenni azt a képet, ahol legalább az alsó kettő látszik a 6-ból.

Lányok, holnap gondoljatok ránk, este vagy vasárnap jövök, s elmondom, miért - most még titok. :oops: De nagyon kell, hogy szorítsatok értünk...

BBJ, köszönöm kérdésed, hulla vagyok... Egész héten szál egyedül voltam a 3 gyerkőccel, ugye apa ma jött meg a továbbképzésről: kipihenten, kisimulva... :roll: :lol: ÚÚÚgy sajnáltam szegényt :lol:
Gratula a barátnődnek, én már tegnap gyanítottam, hogy ebből császár lesz... Mátéval én csak 4-5 órát szenvedtem, mire kiderült, hogy műtét lesz, de az is éppen elég volt.

Dorka, mi a helyzet az esti nyűgivel? És az evéssel? Valamelyik újságban olvastam a pesti alvásklinikáról (lehet, nem ez a neve), ahol azt írták, hogy nagyon sok esetben az a nem alvás oka, hogy nem eszik eleget napközben a gyerek és ezért kel fel éjszaka. Ugye csecsemőkorban (nekem még) azt mondták, hogy testsúlykg-monként 150 gr-ot, később 120 gr-ot kell megennie naponta. Egy 9 kilós gyereknek tehát kb. 1000 -1100 gr kaját egész napra elosztva.

Ildi, gratula a vizsgákhoz, minden elismerésem továbbra is a Tiéd!

Katlina, ne foglalkozz az előítéletekkel, az nyugtasson, hogy Te mindent megteszel a fiadért, a többi meg nem lényeges! Majd mesélj, ha van valami hír!

Niki, Katával mi a helyzet? Ma Jázminnak is hőemelkedése volt, de az is igaz, hogy nekem is kapart kicsit reggel a torkom.

Olga, Veletek mi a helyzet?

Betty, albérletről van valami híred? Találtatok már?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


A két alsó fogacska közelről
Kép

Hancúr térden a fürdőkádban
Kép

Bájos mosoly, ismét kivillan a két alsó fog
Kép

Fürdés után, illatosan, apára várva
Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Jó reggelt!

Szamóca, ezek a képek!!! Nagyon tutik!!! Egyre szebb a kislányod!!
Gondolunk ma rád, remélem jó hírekkel térsz este vissza!

Képzeld, ma Szabi reggel negyed 8-kor ébredt!!! :D :D
Na jó, azért megint fél 11 volt, mire elaludt, pedig alig aludt napközben, de nem keltünk éjjel! Közvetlen elalvás előtt adtunk neki egy nagyon kevés, olyan 30-40 g kajcsit, és lehet, ennyi kellett csak ahhoz, hogy ne keljen fel éjjel!
Ahogy számolom, pont 1000-1100 g közt eszik Szabi, ő most 8,15 kg.

Vizsgázók? Mi hír?

És igen, már én is akartam kérdezni Betti, hogy hogyan álltok az albérlettel??

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Csá!


Timi!
Nekem az illatos fotó a legjobb!!!!! :D ....ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs nagyon kíváncsivá tettél!!!! :roll: Gondolunk Rátok!!!

no...ennyi a többihez vissza kell lapozzak...
:shock:

fanna3
 
 


Na szép jó reggelt, de az idő nagyon szar azt hiszem fölöslegesen töröltem fel a teraszt, mert úgyis úgy fog kinézni, mint annak előtte.

Na szóval! nagyon édes ez a Jázmin baba, és cukik a kis rizsek! Húú de titokzatos voltál Szami! Én is baromi kíváncsi vagyok, majd gyere aztán este! Hát igen, én is gondoltam, hogy császár lesz, mert már nagyon sok idő telt el úgy, hogy semmi eredméyn nem volt. Tényleg, milyen praktikák vannak, hogy egy kicsit könnyítsen a mindennapjain a sebbel, Ti hogyan, mit csináltatok, én ehhez nem konyítok.

Virágék még egyben vannak?

A kajaadagot én is úgy olvastam, ahogy Szami írta, nemrég volt a Csak csajokban erről sömös. Kiló x 120-150g/ az étkezések számával.
Ez gondolom annak kell legfőképpen, aki nem szoptat, és hogyan kell belőnie a tápszeradagot, bár én ehhez sem értek.

Évi!
neked írtam, igen, de akkor ezek szerint nem kaptad meg, na akkor még egyzser elküldöm.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Judit, megkaptam, válaszoltam.

Szami, gyönyörű Jázmin! Olyan szép nagy szemei vannak! Na, most már engem is kíváncsivá tettél, szorítok és várom a híreket!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szép, esős, szürke napot :?

Meppróbálom behozni a lemaradásomat...

Betegeskedő manóknak gyors gyógyulást! :(

Ivett, hozhatsz több képet is Mátéról :) Nagyon helyes fiúcska :D

Dorka, a múltkor kaptatok ízelítőt abból, hogy Atti mit áll (illetve nem áll) meg szó nélkül :wink: :lol: Kutyás témában meg amúgy sem ismer pardont; évekig kuvaszokkal foglalkozott. Párodnak utólag is Boldog Szülinapot :)

Betti, gratu a vizsgádhoz :D Sajnálom, hogy Bettike ilyen nehezen szokik az ovihoz :(

Szamóca, én pár hónapja pucolgatom Annaluci ínyét/fogacskáit, de még csak a bébikaja, ill. a gyümölcslevek után, tápi után még nem :roll:
Jázmin fotók nagyon éééédesek :D Bogyóm is ilyesmi tömörségű :wink: :D Heh, jól beizzítottad a népet; én is várom az estét, a híreket! Nehogy vasárnapig várakoztass minket! :shock: :D

Tápihoz: mi eccer próbáltuk a Milupa Aptamilt (HA-s), de a gyerek egyszerűen éhes maradt tőle, ráadásul iszonyat szaga van :shock: Nem is próbálkoztam ezek után más tápszerrel, maradtunk a BEBA-nal. Direkte kérdeztem a védőnőnket, hogy nem kellene e a “töményebb” változatra áttérni, de azt mondta, hogy ez a HA Start Aktív 1 éves korig nyugodtan adható.

Egyik unokatesóm kisfiáról meg most derült ki, hogy lisztérzékeny, és gyomorfekélye van :shock: Nem tartjuk a kapcsolatot, szal azt sem tudom pontosan hány éves :oops: , de kb. 3-4.

Katlina, Robika nagyon ügyes volt a vérvételnél :)

Jaimee, alig várjuk! :)

Ildi, kitartás...még mindig... már látni az alagút végét :wink:

Ditke, én is így voltam a Bergonnal...szép fokozatosan meggyűlöltem...lehet megérezte...

Kati, télleg, gyeremán mesélni, képet mutizni az új házról (is)! :D

Judit, jah, utaztunk elfele :) Ilyenkor nem tudom behozni magamot a babaneten :(

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Na egy kis gyerekszáj:
Grétivel foglalkoztatóztunk, szerinte tanulunk:
fel kellett ismernie, hogy mi következik a sorban. Mondom neki, téglalap, négyzet, kör, téglalap, négyzet, erre ő ötzet. :shock:
Akkorát röhögtünk Misivel!

na csak ennyi!

Szami! megöl a kíváncsiság! Kifúrja az oldalamat, csak sajnos nem látványosan! :roll:

Szilbee!
tőled is várom a praktikákat, császáros anyukának!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést, Kata jól van, de a furcsa az, hogy akkor is jól volt, amikor 38,5 volt a hője. Szóval, nem tudom, remélem már nem lesz láz.

Judit: Édes volt Gréti. Ezeket írod? Én is mindig fel akarom írni, de aztán mindig elfelejtem.

Ivett: Mi a Remete úton (Kassai sulival szembeni zsákutca) lakunk. Mindig a Kút úton járok, amikor megyek a városba vagy viszem Dorcsit bölcsibe. Lehet már láttuk is egymást.

Katlina: Akkor küldöm az elérhetőséget.

Évi: Este már tényleg elküldöm az adatokat. Nem tudom, honnen lehetek ismerős. Mátyásba jártam, aztán a SZIG-be. Közmevelődési területen dolgoztam.

Szami: Gyere, mesélj!

Dorka: Gratula a nem felkeléshez!

Bergon: Én sem szeretem. Többet nem vennék ilyet.

Vizsgázók, depisek: Kitartás! Nemsokára vége a vizsgaidőszaknak, és egyszer tavasz is lesz!

Tegnap hogy jártam: 2 barátnőmmel turizni mentem aztán beültünk egy kávézóba sütizni. Szóval kikapcsolódtam 4 órát. Mire hazajöttem már tök rosszul voltam, egész este hánytam.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Judit!
Egy praktikám van!! HASKÖTŐ!!! Nekem nagyon bevált, bár először alig tudtam feltenni, de naggyon sokat segített, pláne hogy az altatás és a náthám miatt hetekig köhögtem.
Ha kell, akkor kölcsön tudom adni!!!(92 cm-től 110 cm-ig jó.... ez a haskörfogat...)

Néhány kép nézegetni valónak....
Dávid és a kedvenc barija
Reggeli tejcsi után
100% baby

Most csak ennyire futotta...

Jóccakát!

Kép

szilbee
 
 


Sziasztok!

Szami, nem jelentkeztél! Sikerült amit szerettetek volna?

Szilbee, hát ez a Dávid baba eszméletlen! Ember nem mondaná meg róla, hogy csak anyatejet kap! Áruld el nyugodtan, hogy füstölt szalonnával tömitek a gyereket :wink: :lol:

Várom a táblázathoz az adatokat.... vagy lehet jobb lenne, ha elküldeném emailben mindenkinek és visszaküldené kitöltve???
Akkor emailcímet várok.....
Ma nagyon ráérek, úgyhogy küldhetitek!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Komcsi anyatejes!! :lol: Szerintem ez genetika, hogy így gyarapszik!! Állítólag tesóim és én is így fejlődtem... no és Ádám se volt kicsi csemete. Meg ugye fiú is... ők jobban szoktak általában hízni.

Mivel Dávid sokkal nagyobb és nehezebb az átlagnál, nehogy valaki hozzá viszonyítsa a csemetéjét!!! Nem ez a normál súly egy 2 hónapos gyereknél!!!

Nagyapja már aggódik rendesen, hogy ilyen nehéz, de fogyókúráztatni azért nem fogom! :lol: Nekem is megfordult a fejemben, hogy nincs e valami gond, de mivel Levente is gyorsan gyarapodott, nagy baba volt és mivel Dávid produktuma se "zsíros" ezért már én se aggódok. Egyébként is "behúzta már Dávid a kéziféket". Éjjel egyáltalán nem kel, nappal ritkábban eszik és rövidebb ideig.

Már megint csak magamról beszéltem...:oops:
... majd még jövök... Ha Ádám is ideenged a gép elé. Dávid hív! Pusz!
szilbee
 
 


Évi: csniki@freemail.hu
Köszi!

Most csak ennyi. Este jövök. Sziasztok!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Én meg rakok fel képet a játékrobbanott gyerekszobáról :lol:
Kép

Kép

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szió!

/toka.gyorgy@chello.hu/

Azám szobarobbantás.... :wink: :lol:

fanna3
 
 


Kukk...

Látom! Dínó és hüllőkiállítás is volt! :lol:

Menek motyogatni... (mosogatni)
szilbee
 
 


Hola :)

judy@profinter.hu
Jó is, ha minden játék kéznél van :D

Judit, télleg, ha szoktad eselleg írni Gréti aranyköpéseit, írhatnál ide párat :)
Ehehehehehe...hápedig mennyivel eccerűbb kíváncsinak lenni, mint fogyózni :? :lol:

Szamóca! Nekínozz...

Szilbee, meg kell mondjam, ilyen kis húsgolyót még sose láttam :lol: Minden fotónál tátva marad a szám :oops: Az a lényeg, hogy Dávid jól fejlődik :D Nem baj, ha "csak" magatokról írsz, olyan jó olvasni! :)

Na, nekünk meg nemsoká séta...kisütött a naaaaaaap! :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!
10 fok van odakint!!! :lol:
Katlina! Utólag is Boldog Szülinapot!

Rólunk: tegnap voltunk uh - on, Kicsikénk szépen növekszik, mindent rendben talált a doki, a BPD - je 76 mm, a becsült súlya 1727 g a gép szerint ( +/- 20 % ) .
Súly 2 hete változatlan kopp, kopp, kopp!!! Kenyér nélkül sajna nem bírom, folyadék naponta kb. 3 - 3,5 liter.... Amúgy próbálok odafigyelni. A védőnő szerint nincs 40 fok, nem kell annyi folyadék. Igaz lehet, bár én anno terhesség előtt is bevittem mindig kb. 2,5 litert évszaktól függetlenül...Irigykedtek is a munkatársaim, h. milyen egészségesen élek, hogy bírok ennyit inni...Na most sokra megyek vele! :twisted: Úgyhogy lehet, h. nyáron se innék többet.
Azért a doki is bevéste a diétát... Nuku só, fűszer, kenyér, szénhidrát.
Virágékról tud valaki valamit?

donkoaniko
 
 


Sziasztok!

Szóval már több alkalommal próbáltam végigolvasni a termést de ez számomra-egyenlőre-lehetetlen. Leültem egy kis (sok) :wink: csokikával ide a gép elé mondom amjd olvasgatok de mindig eszeembe jutot vmi, hogy azt még nem csináltam meg.
Viszont azt elmondhatom, hogy így nagyon látványos a babócák fejlődése, növekedése. Olvasgatom, hoyg ennyi és annyi hófordulók és tátom a szám :shock: , hogy hiszen még most születtek. Na a képek azokat meg egyszereűen imádom nézegetni. Édesek és szépségesek.

Rólunk: immáron két hete itt lakunk, tervezgetünk, szépítgetjük a házikót . Bár mostanában inkább a tervezgetés marad. :cry: Sok minden kellene még, nincs fügöny, egy két bútor stb. Na de nem panaszkodok mert nagyon örülök, örülünk, hogy sikerült ide költöznünk. Még sok minden lapul a doboz mélyén, egyszerűen nemtudom honnan ez a sok cucc.

Még ma próbálok majd képet felrakni.

A kis betegeknek nagyon gyors gyógyulást kívánok.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziaztok, Lányok!

Először is ezer bocsánat, hogy nem jelentkeztem, de olyan beteg vagyok... alig élek... :roll: És édesek vagytok, hogy ennyien gondoltatok ránk! :oops: Köszönöm! :lol:

Szóval, a hír: nyáron költözünk!!!! Tegnap voltunk megegyezni az árban, meg felmérni a dolgokat! Bár a neheze még ezután jön, főleg, hogy el kell adni a mostani házunkat, de ez most nekem, nekünk hatalmas dolog!

Most csak néhány dologra reagálok, az agyam is szita, látni is alig látok, utoljára Jázmin születése előtt voltam ilyen beteg...

BBJ, barátnődnek ajánlom a brendonos fűző-haskötős bugyit: az One Way Fűző 6269 orig 2690 /db, pezsgőszínű és nagyon jól tartja később is a hasat! Nem mondom, az Anita Fűző 1885 Fehér is jó volt, de abból csak egy db-ot vettem, mert az 7890 Ft/db... :shock: És feltétlen vegyen Contractubex gygélt, ami büdös ugyan, de nagyon jó a sebre!

almalevel@mailbox.hu a cím, ahová jöhet a kérdéssor.

Ja, és sikerült vennem Jázminnak mindenmentes tésztát, meg rendeltem neki kenyeret, hetente egyszer hozzák Pestről.

Most megyek döglődni a levegőre. A két pasim elment a kórházba Máté kezét mutogatni, Anna hintázik a kertben, Jázmin meg alszik babakocsiban.

Bocs, akinek nem reagáltam, de most nagyon kivagyok...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!


Végre itt vagyok! És vissza is olvastam! Na ügyi vagyok? :lol:

Jelentem vizsgák letudva erre a félévre! Ettől az utolsó 3-tól féltem, de ötös lett mind! Na jó rólam ennyit.

Évi! Jöhetnek a kérdések: jmo@freemail.hu

Katlina! Boldog születésnapot (péntekre)! :oops:

Ildi! Segített a pénteki mateknál a "kabalád"? :lol:

Tejpép ügyben: én mondtam az orvosnak, hogy kap a gyerek, de nem korlátozta. Pedig reggel, este azt kapott jó sokáig... :oops: De soha nem hallottam, hogy nem kéne...
Parlagfű: apó (babó apukája) is parlagfű és egyébb érzékeny, de ezt se mondta soha dokinéni, hogy vigyázzunk ezzel-azzal. Igaz, babó nem volt tápszeres.

Dorka! Azt a sokszor ébredős éjszakai alvást mintha én írtam volna! Azért örülök, hogy volt már egy-két nyugodt éjszakád mostanában. Nekem Balázs még legalább 3x felkel. Olyankor áll a kiságyban mire átérek. Szóval kiveszem, szopizik, aztán leteszem, és csendben van. Van mikor annyira nyitva van a szeme, teljesen éber, mégsem sír ha otthagyom.


bbj Judit! Szidlak kedden, meg 31-én! Rám számíthatsz! :lol: Aztán megülljük azt a félévzáró babanetes bulit.
Tényleg, ti vittétek Grétit orvoshoz? Tudod a sápadtság, nem evés ügyben.

Szamóca! Mi a fogmosást 8 hónapos kora kötül kezdtük el. Gyógyszertárban vettük a nededent-baby nevű újszülött szettet. Az első 2-3 próbálkozásnál húzózkodott, mostmár ő kéri. Ez nap 3-4 fogmosást (fogkrémevést) is eredményezhet. Megmondom öszintén, hogy erre (sincs) kialakult napirendünk. De az biztos, hogy nekem nem lenne szivem felébreszteni a kicsit. Na ezt hülyén írtam, de gondolom gondolod mire gondolok.
:oops: Húh, még én sem vagyok túl összeszedett.

Szilbee! Jó nagy babótok van! Szépséges!

Most én kérdezek röviden:
Bölcsibe íratás. Ki mit tud róla? Mikor suliban vagyok (kéthetente péntek-szombat) szeretnén babót elvinni bölcsibe, mivel Peti most vált munkahelyet, és szerintünk már egyébként sem megoldható, hogy onnan is eljöjjön ezekre a napokra. Persze tudom kell a beszokatás, stb. ez nem is gond. Kérdeztem itt a Jósikán, de majdnem kidobott az intézményvezető. A pláne meg az, hogy tavaly szeptemberben a helyettese azt mondta megoldható, idén januárban térjünk vissza rá. Hát köszi. Vagy magánbölcsiről tud valaki? Mintha lenne a Pletykafaluban is, azt hallottam, de nem tudtak elérhetőséget mondani.

Köszi!

Üdv mindenkinek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ildi! Nem péntek, szombat... :oops:

Szamóca! :oops:Kifelejtődött: Gratula a házvásárláshoz / lakásvásárláshoz! Hová, merre mentek tovább? Vagy maradtok Cegléden?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hall :)

Évi, a kitőtött táblázatot kűggyem vissza, vagy csak az adatokat? :mrgreen: Má csak azé, mer ha mindenki megdob egy táblival...

Anikó, szépen fejlődik picurkátok :D Miért baj a védőnődnek a 3-3,5 liter folyadék?! 3 liter az ajánlott napi kvóta...

Szamóca! Ez nagyon izgi! Gratulálok! :D Dejólenne, ha mán mi is ott tartanánk :) És hova költöztök?
Nohátakkor Jázmin is megtömheti a pocit tésztával, kenyérrel, büntetlenül :)
Aaajjajjj, jobbulást neked :(

Olga, gratu a sikeres félévedhez! :)

Vica meggen eltűnt??

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Tanáxtunk Fannáékkal mámae, hát Nimi nagyon tuti kispasi :lol: És hogy mondta, hogy anya anya! :D Zabálnivaló, nah :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szamóca!
Dekirály!!! :D

Olga!
Nem vagy semmi!!! :shock: Hogy tudtál ilyen jó eredménnyel zárni?? :D Tök ügyes vagy!! Gratulálok! 8)

Anikó!
De jó hogy írtál! :) Húú már csak 2 hónap!!

Kati!
Türelmetlenül várjuk ám azokat a képeket!! Ne tessék elfelejteni feltenni őket!

Rólunk:
Megvettük a hűtőt! Holnap hozzák! Zanussi lett végül, amit a Cora katalógusban hirdettek!
Dévid második oltása holnap esedékes! Tessék szurkolni nekünk, hogy jól vegye az akadályt a kiscsákó!
szilbee
 
 


Hájj...

Jaa tanákoztunk Anna Lucáékkal.....de hagytam had családisétáljanak ebbena szép időben....A Babakocsi tényleg király élőben is!!!! Ha tudnák a picúrok hogy mennyi mindent meg nem teszünk mi balga szülőegyedek a kényelmükért....hajjj.....de hát ez a szép a szülőségben...megadna az ember mindent....én is minden fityfenét.....úgy kell leállítanom magam néha hg erre nincs is szükség.....najez nemtom hg jött ide...mindegy....
Szóval náluk az apa...nem is oan emberevő élőben mint fotón... :lol: ...no vége a filmszünetnek....csak benéztem locsogni....

fanna3
 
 


Sziasztok!

Szamóca, gratulálunk! Mesélsz az új házról??? Cegléden van?
Neked pedig jobbulást, csak nem az influenza ért utol??
Fogmosásban még nincs túl sok tapasztalatunk...
Máténak csak kontrollja volt? Minden rendben vele, ugye?

Niki, jobban vagy már? Csak nem a cukrászsüti készített ki?

Olga! Neked is gratulálunk, egyrészt, hogy vége ennek a vizsgaidőszakodnak, másrészt hogy ilyen szépen zártad!
Én csak a magánoviról tudok, bölcsiről nem... Remélem azért találtok megoldást!!
A tejpépet sztem mniden babó szereti, és hát nem értem, a mi dokinénink miért nem csípi, ha azt adunk Szabinak...:?
Az éjjeleinmk meg elég hektikusan alakulnak, pl. ma éjjel is kettőkor felsírt Szabi, aztán mire odaértem, már alukált is tovább. Biztos rosszat álmodott Kicsi. Aztán most 5-kor kért kajcsit.

Szilbee! Majd az oltásról számolj be, hogyan viselte Dávid! jók a képek továbbra is, a jövő hétvégén már meggyömöszöljük egy kicsit, jó????

Évi, jó a dínóbörze!!! :) Igazi gyerekbirodalom!

BBjudit! Aranyköpéseket ha gyűjtöd, teszel fel néha? Olyan aranyosak, amikor a saját kis logikájukkal teszik össze a dolgokat!!! :)

Anikó, de jó, hogy írtál, gyere sűrűbben! :)

Kati, mesélj te is az új házatokról! A csajok is jól érzik ott magukat?
esetleg képet is dobsz?

Balwinjudit, írtam! :)

Rólunk: SZABI MA FELÁLLT A KANAPÉ MELLETT!!!!! :shock:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok
Még egyben vagyok ,ma megyek NST-re. Csütörtöki NST már 50-es fájástevékenységem volt . Ha van valami hír anya szól Dorkának. Teszek fel képet Védike szobájáról Kép [/img]

KépKép
viragb88
 
 


Hali!

Kép

Dorka!
Húú! Nem semmi! :shock: Nem korai még? Peti is ilyen korán tört magasra?? :lol:

Virág!
Várjuk a híreket! :)

Rólunk:
Lehet nem lesz ma oltás, mert Dévid elkezdett reggelre szörcsögni. Pedig azt hittem, hogy megússza... :(

Menek főzni pipihusi levest...
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Nagyon szép idő van. Igazi tavaszias. Megyünk is nemsoká sétizni.

Dorka: Jobban vagyok, köszi. Aszem, csak gyomorrontás volt. Gratula a kislegénynek a felálláshoz!

Évi: Elküldtem a kitöltött táblát. Köszi, hogy megcsinálod. Aranyosak a gyerekek. A kislány kicsoda?

Szami: Gratula a költözéshez! Hová és milyen házba mentek? Részleteket! És jobbulást Neked!

Szilbee: Nektek pedig az új hűtőhöz gratulálok! Dévid még mindig csoda édes!

Olga: Ügyes vagy! Akkor most nyugi van májusig, ugye? Balázst mikortól akarod bölcsibe adni? Mert ha már most májustól, akkor szerintem csak a magánbölcsibe viheted. Évközben máshová nemigen veszik fel. Magánbölcsi a Pletykafaluban van, jól tudod.

Fanna: Nimi már mondja, hogy anya? Ügyeske. Kata még semmit. Csak beszélget a maga kis nyelvén.

Katlina: Megy privi.

Virág: Nagyon szép lett Védike birodalma.

Anikó, Kati: Jó, hogy írtatok! Gyertek sűrűbben!

Találkozók: Én is olyan kíváncsi vagyok mindenkire. Tényleg jó lenne az a tali. Csak ne a febr. 4-ei héten, akkor elmegyünk pihenni négyesben pár napra.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Rólunk: Dorka éjjel kétszer bepisilt. Már egy ideje nem teszek rá pelust, de fel kell ébreszteni, mert magától nem ébred. Most elkéstem az ébresztéssel kétszer is. Amúgy jól van, igazi nagylány már.
Kata is jól van, egyre többet áll és esik, tegnap pedig lépett párat a szekrény mellett. Ja, és tud mászni, csak nem szeret. Előbb-utóbb visszavált kúszásba.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szép hetet Mindenkinek!

Virág, igazi lányszobát varázsoltatok Védikének! Várjuk majd nagyon a híreket!

Évi, megkaptad a táblázatot? Mert valami unitkód hibát írt nekem... Nekem sok újdonságot nem mutattál a szoba képével, inkább megnyugodtam, hogy nem csak nálunk van néha atomcsapás a gyerekszobában... :lol: Most is éppen erőt gyűjtök, hogy nekikezdjek összepakolni... :roll:

Anna, úúúgy irigylem azt az anyát :lol: Az enyéim szerintem már rég beszéltek, mire ezt a szót sikerült kimondaniuk. Néha volt (van) olyan érzésem, hogy engem nem is személynek, hanem a ház, a háztartás részének vesznek, mint a mosógépet :lol: :lol: :lol:

Dorka, gratulálok a mutatványhoz! Képet is kérünk róla! :lol:

Kata, akkor neked gyors regenerálódást! A pihizés hol lesz?

Köszönöm Olga a fogmosásos választ. Én először az esti rend bevezetésére gondoltam, de azt már látom, hogy a bealvások miatt ez nem megy. Én ujjra húzható kefécskével kezdtem most, nem mertem még rendes fogkefével. A héten (terv szerint :lol: ) a déli főzelék után mosunk majd fogat, de most még fogkrém nélkül. Aztán meglátom, hogy reagál.
A vizsgáidhoz gratulálok, nem semmi a teljesítményed!

Szolnoki bölcsi ügyben nem tudok nyilatkozni, de nálunk a két bölcsiből egyik sincs nyitva szombaton. :shock:

Szilbee, használjátok egészséggel az új hűtőt, s kívánom, mindig legyen tele finomságokkal! :lol:

Anikó, ezt a 3 liter folyadékot én sem értem...én naponta 5 liter körül ittam csak mentes ásványvizet + az egyéb folyadék... és Mosonyi nagyon helyeselte!

BBJ? Hová tüntél? :shock: Kedden vizsga?

Ildi mikor végez a vizsgaidőszakkal? Régen láttunk már képeket a gyerkőceiről!

Katlina, mikor mentek megint vizsgálatra?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Tegnap volt a férjem Mátéval ismét a kórházban kontroll vizsgálaton a könyökével. De sajnos semmi jó hírt nem hoztak: a keze továbbra sem hajlik jobban, viszont a könyökcsonton lett egy csőr szerű kinövés... Hogy mitől, ne kérdezzétek... :roll:

Úgyhogy most Debrecenbe, az ottani traumatológiai és kézsebészeti osztály főorvosához kaptunk beutalót (a héten kell kérni időpontot), de a dokink szerint nagy valószínűséggel újabb műtét lesz a vége... Máténak nem is mondtuk, mert aztán akkor ezen stresszeli magát a vizsgálatig, s a végén megint a neurológián kötünk ki...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szamóca!
Szegény Máté! :( És mégis mit csinálnak majd a könyökével? Lefaragják a kinövést?

Niki!
Gratula Katának! Úgy látom az összes csemete belehúzott! Tavaszra már mind szaladni fog! Tök király! :lol:

Rólunk:
Mégis lesz oltás. Doki néni mondta, hogy egy kis takony nem gond még... egyébként se biztos még hogy az. Kicsit erősebb a nyáktermelése, mert még szokott néha bukni... de már nem annyit, mint az első hónapban.

No ezért volt most időm írni!! Levente elaltatta Dávidot! :lol:
Apja fia
A szuperbiztonságosan felöltöztetett Levente!



szilbee
 
 


Sziasztok!

Korlátozottan bár, de visszatérünk! :D Új néven, mert elfelejtettem a jelszóm és nem férek hozzá a régihez. :oops:
Visszaolvasok!!!
Addig is, aki még vizsgázik, annak sok sikert, aki már befejezte, annak soksoksok gratula!

Szerdán leszünk 6 hetesek, úgyhogy jövő héten mehetek megint dokihoz. :cry: Szilbee, te már bizti letudtad régen. A rossz hír, hogy még mindig vérzem egy picit, bár a védőnő szerint nem gáz. Hááát...

Réka itt szuszmákol mellettem, tegnap akkorát vigyorgott. :D :D Szépséghibája a dolgoknak, hogy a csillárra, de akkor is... :D

Na visszaolvasok, mert egyelőre semmire nem tudok így reagálni.
jaimee1
 
 


Halllllllliii!:)
Ne aggódj! Én is véreztem még picit hat hetesen!

Otthonról vagy párodtól írsz??

Óóóó Dávid felébredt! Mennem kell!! Szép napot! Majd du-án jövök még!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak annyi a nyűgöm. szó szerint az én nyűgöm. Szombaton még hisztiztem is, pedig évente 1-2-szer szoktam. Még szerencse, hogy Misi nem veszi fel a sztárallűrjeimet, jött és megpuszizott, na persze nekem az sem tetszett, de nem bánta. családon belüli erőszak?

Niki!
"csak" egy gyomorrontás? nem irigyellek, de legalább azt tutira nem kapják el a gyerekek. A süti rossz lehetett? Ez durva! ilyenből szoktak lenni a híradások, hogy itt, és itt ennyien lettek betegek a ....
Katának kijött már valamelyik foga az előretörőkből?
Most már mi tuti nem megyünk februárban annyira sajnálom, Misi megy Németországba 3-án.

Szami!
Gratu az új házhoz, mesélj róla! miylen, hányszobás, hol van? Mi csináltok még rajta, ha kell? kert? iylenek
Sajnálom szegény Mátét, van egy masszázs, aminek nem tudom a nevét, amivel segíteni szoktak a kartörötteken, pont a mozgás miatt, na este, ha nem felejtem el, megkérdezem a gyógytornász csajtól, hétfőnként jár Misihez.
Neked pedig jobbulást. Már valaki kérdezte influ, vagy más?
Köszi a gél nevét, majd megmondom az emberének, hogy vegyen, mire hazajönnek.
Virág!
nagyon csíííínos a szoba, már csak a belevaló hiánycikk!
:wink:

Szilbee!
Háát, én már csak rajzoltam volna Dévidnek szakállt, úgy még eredetibb lett volna!
Most már kezdek Dorka fele húzni, mely szerint Dávid inkább az apjára hasonlít. És Levente tényleg elrázta Dávidot? milyen kis ügyes!
Haskötőért csütörtökön beugrok, előre is köszönjük!
Remélem nem zargattalak tegnap, hát nem a legjobb időben telóztam! :oops:

Dorka!
képet az új produktionról! Nagyon ügyi Szabi (a kis törpekommandós) haláli az a kúszás, rögtön valami drótpályát képzel az ember lanya, mármint én, a feje fölé.

Olga!
Irígy irígy irígy!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez nem igazság, én meg még mindig szenvedek, és még hol a vége.....
Nagyon ügyi voltál, most már akkor gyere gyakrabban!

Fanna!
Ez igen! Nagyon ügyi Nimi, hogyha már Téged megnevez! Nálunk talán a anyagyere (ajajeje) így egybe, leglábbis azt halljuk ki, és talán az egen=igen. Meg valami Gyéte talán Gréti akarna lenni. Na meg persze a dedededede. Ez a nemtetszés jele nála.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szia Jaimee!
Na mondtam én hoyg nem bírod ki, akkor ezek szerint, már otthonról?
Képeket is rakjál Rékáról!
Én is véreztem még hathetesen, sztem ez is egyénfüggő aki mellettem feküdt csaj annak már bent sem nagyon volt!

Évi!
A gyerekszoba nagyon ismerős. Úgy vagyok mint Szami, megnyugodtam, hogy nem csak nálunk néz ki úgy mintha atom vágott volna be, bár az csak rendet tenne.
:oops:
A kisláyn rokon? nekem hasonlít Rád. na persze lehet nem... csak félrenéztem.
Nekem is küldheted a táblit, a mailemet tudod.

Na egy kcisit rólunk. reggel hívtam az ovit, Grétinek is folyik az orra, még vizes, este 37,4, remélem nem elsz rosszabb. 7-en vannak az oviban a 75 gyerekből. Tombol a kórság.
Inkább maradjon itthon, ott úgyis csak rászedne valamit. mindenfajta homeóssal tömöm, mézestea, majdcsak alakul.

na most már mentem tanulni

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Niki!
Nem kaptam idáig semmit!

Évi!
kata984@citromail.hu

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!!

Szilbee, ismét jók a képek, az oltáson meg legalább túl lesztek...
Levete hová készült ilyen szuperbiztosan?

Virág, nagyon szépek lesztek, csak maradt Malacka??? :wink:

Anna, de szép, hogy már mondja Nimi: Anya-anya... Ez olyan megható... hüpp-hüpp... alig várom már én is, hogy Szabi is mondja, bár még az odébb lesz!

Szami, nincs kilátásban esetleg gyógytorna? a műtét soká várható?
házról mesélj már, milyen lesz?

Jaimee! olyan jó, hogy tudsz írni!!! képeket, élményeket várunk!!


BBjudit! megkérdezhetem, miért ment a hiszti? :wink: néha muszáj, elvégre nőből vagyunk!!!
Grétikének jobbulást, Leti remélem megússza!!

Katlina, ment mél!

Az új képeink Szabiról:

teli a pocó
én így tudok cumizni
felálltam, csak útban van a párna
a legújabb és legolcsóbb játékom
Csendet! Vacsorázom!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


BBj!
Majd ha apa hazajön akkor tudom csak felrakni de az eredeti amiről ihletet meritettünk az felakom,amúgy úgyanez csak egy kicsit átvariáltuk

háztipus

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasz!


Most csak Jaimee-nek: :D
Örülünk hogy jöttél!!!! Dobjál képeket!!!!!!!!!!!
pici piszka...nini még csak 1 szólásod van.... :lol: ...emlékszel mire gondoltam?... :roll: :wink:
vérzés nekem is volt......csillár meg.....Nmi még most sem néz rám mikor hozzám beszél... :roll: hehehehe

fanna3
 
 


mire ffeldobtam mán egy fél oldalt telefirkáltatok....no olvasok...

fanna3
 
 


no elolvastam..minekutána mindenki megkérdezett már mindenkitől mindent amit akartam így várom a válaszoka...:)))

+Nimi ha mondom hg mondjad hg anya akkor mondja...de nem hiszem hogy ezt rám érti...csak úgy utánozza...szóval sztem én is maradok még egy ideig bútordarab szerepkörben...

Bölcsi...tényleg mikor van az az egy időpont amikor kezdődik?...az is szeptember? És ha ugye mivel mindenkinek máskorra jön aki a 2 . szülinapja akkor hogy van ez? csak akkor lehet vinni amikor évnyitó van??? Vagy hogy van ez?...Nekem is el kell gondolkodnom...aztán tavasszal jelentkezni...sajna.... :cry:

Igen Évi...már megint beszari vagyok a fényképekkel kapcsolatban...de nekem is az a kislány hasonlít rád....de mondom nem turkálok...ki kinek a kije....szal?

fanna3
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?