Új privát üzeneted érkezett!

Réka!

Szörnyen sajnálom! :cry: :cry: :cry: De ha nincs terhesség, akkor miért van mérhető hcg szinted? És miért növekszik? Nem lehet, hogy csak nem látják még?

Szilva!

Szép pocak! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!

Éljen a laptetej :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nekem is az a véleményem, ha van HCG és azért van növekedés is, akkor ott lennie kell babócának.

desviki: csinos? hmmm... :lol: Majd két hónap múlva újra rakok képet :lol: :lol: :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

 
 

Húha, tényleg laptetőn vagyok... :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilva!

Lennének hozzád kérdéseim, ha nem baj?! :oops:
Neked kellett csinálni hsg-t? ha igen, akkor ki csinálta és hol? Ugye neked elsőre sikerült az inszem?! ha jól tudom. Nálatok mi volt a baj? Bocsi, csak én is inszem előtt állok, meg előbb hsg előtt. és nálunk a páromnál van a baj, én elvileg egészséges vagyok. csak azért kérdezgetlek, mert latolgatom az esélyeimet!

várom válaszod és előre is köszi!

üdv.! :)
kjaja
 
 


kjaja: nekem nem volt átjárhatóságim. Ettől meg is voltam rémülve egy kicsit, hogy enélkül annyira felesleges belefogni, de a doki hajthatatlan volt. Nem akarta előtte a szervezetet háborgatni. Egyszóval nem volt Hsg. Nálunk is a párommal volt baj, nálam minden okés volt (vagyis az eredmények azt mutatták).

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Nagyon drukkolok nektek!!! :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Kjaja!
Mennyi volt a párod sperma száma. Mert én tudom ,hogy az azoospermiánál alig van pár db.

Ennél nem csinálnak inszemet.

dokid mit mondott???????????????????????????????????????
20150601134430
 
 


Szilva!
Sztem igenis csini!
Mert ahogy láttam pocira híztál!
20150601134430
 
 


Vicuska:
Nem tudom mikor volt pém, mert nem voltam UH-n ebben a hónapban. Miből tippeltél a 30. napra?

Szezso:
A ferty 7. dpo-t mutat, de csak a 27. naptól mérem.. nem tudom minek, mert fél görbe nem ér semmit. Szerinted lehet ebből következtetéseket levonni? De amúgy igazad van, teszt? az meg mi a fene? :wink:

Évi:
Jó lesz, ha vége lesz már végre ennek a görbinek. :)

Szilva:
Szép a pocid! :wink:

Réka:
Idegtépő lehet ez a "bizonytalanság". Szorítok, hogy jól süljön el a dolog, és a végén egy dobogó szivecskét lássatok az UH-n. :)

Nemone:
Laptető! Meglátod, megéri sokat várni arra a tesztre! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Szilva!

köszönöm a gyors választ! :) ja, és a drukkokat!!! :D

Desviki!

páromnak genetikai betegsége is van,amit átörökítene, és 0 spermaszám! ezért donor lesz mindenképpen! de elsőnek inszem, később majd lombik (esetleg, ha kell) lombik!

üdv.!
kjaja
 
 


Köszönöm a dícséreteket :oops: :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Denika! Pedig a görbéd jelenleg egy normális, kétfázisú görbének néz ki, egy késői pé-vel :-D (attól függetlenül, mikor kezdted el mérni) Szerintem mérd szorgalmasan, és 1 hét múlva tesztelj egy pozitívat :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nemone: nekem is rögtön a laptető jutott eszembe!!! :lol: :wink:

Szilva: szép nagyon a pocid!!

Réka: nagyon sajnálom ami veled történik!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok,

délben olvastalak titeket utoljára, és azóta rengeteget írtatok. :shock:
A munkahelyen nem volt időm a nethez ülni. :cry:

Évi,

Nagyon kedves tőled, hogy gondoltál rám, felírhatsz a táblára, és mielőbb szeretnék a babások közé kerülni, reméljük, hogy ez így lesz... egyszer. 8)


Szilva,

nagyon jó fotó készült a pocidról! Nagyon aranyos! :wink:


Én továbbra sem érzek semmi tünetet, bár ma iszonyúan fáj a fejem, azt hiszem meleg front van, és én amúgy is frontérzékeny vagyok.
Gyógyszert nem merek rá bevenni, lehet, hogy lepihenek egy kicsit, aztán dolgoznom is kell, mert hoztam haza egy szatyor könyvelnivalót amit reggelig meg kel csinálnom. :cry:

A teszteléstől én egyenlőre tartok, mert félek attól, hogy nem jót mutat, ezért még nem vagyok biztos benne, hogy majd csinálok, megvárom a ciklus végét, és ha addig nem jön meg, akkor tesztelek. Bár így előre könnyű okosnak lenni, aztán ha eljön a nap amikor lehet tesztelni akkor nem hiszem, hogy ellen tudok neki állni. :D

Üdv mindenkinek, pocakosoknak, babásoknak, inszemeseknek és mindenki másnak:

Monic
monic80
 
 


Sziasztok! Hú de felpörgött a topic! :lol:

Kedves már meginszemiláltak! Drukk és türelem! Már én is előre rettegek, hogy milyen lassan fog eltelni az inszem utáni idő! :roll:

Réka! Én még durkkolok és reménykedek és várom a fejleményeket veled együtt türelmetlenül!

Kicsimálna! Szívből gratulálok a zűrzavaros spontánkádhoz! :lol:

Kjaja! Ja így már értem! :wink:

Ma még voltam dolgozni, megvolt az osztályozó konferencia a félévet lezártuk! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

Hétvégén vidékre utazunk, de azért drukkolok mindenkinek, és ölelés

Bettike mai kukucshoz ++++++++++++

Szezsó jó pihenést!
Vendég
 


Jó reggelt Csajok!


Tegnap írtam, hogy nagyon fáj a fejem, és ez estére annyira felerősödött, hogy kénytelen voltam fejfájás csillapítót bevenni rá, mert már szédültem is a migréntől. :cry:

Attól félek, hogy ez a fejfájás rossz jel, mert frontok voltak ebben a ciklusban máskor is, és nekem pont az esetleges beágyazódás után kezdett fájni.

:cry: Úgyhogy az optimizmusom most egy kicsit alább hagyott, de majd kiderül minden előbb-utóbb...

További szép napot nektek:

Monic
monic80
 
 


Jó reggelit! :-D

Monic: most végülis nem értem, miért is hagyott alább az optimizmusod? A gyógyszer miatt aggódsz, vagy attól félsz, hogy a fejfájás rossz előjel? És ha pont a bébi miatt fáj? :wink:

Boni: Nektek is jó hétvégét!

Bettike: epedve várunk a hírekkel! :-)

Én már nagyon pörgök, iszonyúan várom a vasárnapot!!!! :-D

Szép napot!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!

Miért várod a vasárnapot? Csak nem tesztelni akarsz?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone: nem, nem tesztelni akarok :-D hanem elutazunk 3 napra pihenni és azért várom!!! De nagyon!!! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Réka, iszonyúan sajnálom ami Veled történik! :cry: :cry: És nagyon nem értem, hogy miért nem látnak semmit, ha van hcg?! :shock:
Drukkolok,hogy hamar túl legyél az egészen! Sok-sok buksisimit küldök!

Szilva, gyönyörű a pocid - és hatalmas! :lol: Az enyém Dorkával 30 hét körül volt ekkora! Két babónak kell a hely! :wink: :)

Nemone, laptető!!!! :lol: :wink:

Monic, énsem értem, hogy a fejfájás miatt miért lett oda az optimizmusod?! Hülye frontok jönnek-mennek, ne csodálkozz, hogy fáj a buksid! Gyogyi miatt meg ne aggódj, ha ott a baba, akkor sem lesz semmi baj, még nincs vérkeringés, még nem emgy át semmi a babába! Mensi előtt szokott migréned lenni? Én drukkolok Neked!

Kedves meginszemináltak! :lol: Tényleg nem érdemes korán tesztelni, én az inszem utáni 10. napon még simán pisiltem halvány csíkosat at Ovitrelle-től!

Kicsimálna, nagyon gratulálok Neked a spontán babához! Ügyik vagytok!
Úgy tűnik, a költözésnek van egy babásító hatása - már több ismerősöm lett költözéses káosz közben babás! :lol: :lol:

Szezso, jó pihit Nektek! Hová mentek?

Pusszantás mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szezso!

Jaj, tényleg! Mintha már említetted is volna, de ez a hetem nekem nagyon fárasztó...
Képzeljétek el, nem tudok rendesen aludni. Jó, ha 4-5 órákat alszom, de nem tudom miért. Sajnos mindig is rossz alvó voltam, de azért ennyire nem. Éjszakánként felébredek olyan 4 óra körül és már nem is mindig tudok visszaaludni. Szörnyű milyen fárasztó! Ráadásul fél óra forgolódás után még fel is bosszantom magam ezen. :roll: Na, majd hétvégén megpróbálom bepótolni!

Jó utazást, és jó pihenést Nektek!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ja, és ráadásul olyan hülyeségeket is álmodok! Most éjszaka is, hogy került be az álmomba a férjem volt kollegája a feleségével és a kisfiával... És miért voltam velük strandon? Évek óta nem voltam strandon, mert mindig összeszedtem valamilyen fertőzést. Néha örülnék, ha valaki megfejtené az álmaimat. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

nemone: Azt jelenti az álmod, hogy ideje egy kicsit kikapcsolódni és menjetek el egy strandra vagy egy tengerpartra, ha már mentek, akkor meghívhatnátok a férjed volt kollegáját a családjával együtt. :D

Monic: Amiatt aggódsz, hogy a gyógyszer miatt lesz-e baja a babának? Vagy hogy mensi előtt szokott fájni a fejed ezért biztos, hogy azért fáj? Hidd el, hogy front van, két napja nekem is majd szétrobban a fejem. NO PARA! :wink: :D

szezso: Kellemes pihenést és lazítást! :D

boniko: Neked is kellemes pihit :D

Úgy néz ki, hogy nekünk is utazós hétvégénk lesz. Holnap mennek bátyámék a két kis unokaöcsémmel a Tropicariumba, hívtak minket is. Nagyon szeretnénk már elmenni régóta, viszont vasárnap is megyünk Miskolcra rokonlátogatásra. Húzós lenne, de szeretném kihasználni még ezt a kis hátralevő szabadidőmet :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Anyo: Sopronba megyünk! :-D Hogy vagy? UH-ra mikor mész majd?

Nemone: lehet rád is a frontok hatnak, vagy valami más :wink: báránykákat nem szoktál számolgatni? :lol: talán segítene visszaaludni...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!


Azért aggódom, mert nekem egyik mensi tünet mindig a fejfájás szokott lenni. Bár a terhességi tüneteket nem tudom, mert még nem volt szerencsém hozzájuk. :wink:

Köszönöm a biztatást, mostmár az optimizmus kezd visszatérni. :lol:

Szezso,

jó pihenést nektek! :wink:

Nemone,

én is sokat felébredek éjszaka, de szerintem ez a frontok miatt van, mostanában sok van belőlük és ez megviseli a szervezetet.

Üdv nektek!

Monic
monic80
 
 


Hasonló a mensi tünetekhez :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


A bárányszámolgatás sajnos nem használ, de lehet hogy tényleg a frontok hatnak így rám. Azt pl. tudom, hogy vagy a csökkenő, vagy a növekvő hold is meg szokott zavarni (sose tudom megjegyezni), de nem ennyire... Ja, és azt még nem is említettem, hogy csak korom sötétben, és csöndben tudok egyáltalán elaludni. :roll: Nagyon defektes vagyok, bezzeg a férjem mellett ágyút lehet robbantani.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Réka!
nagyon sajnálom ami veled történik :( na de ott az a magas hcg! :lol: lehet tényleg korai volt még az UH :wink: ne keseredj el,kitartás!

Szilva!
teccik az ikres pocid!!! :D

Meginszemináltak! 8)
ne aggódjatok,ne stresszeljetek,mindenkiben már ott lakozik a kisbaba(kisbabák),türelem rózsát(zebrás tesztet)terem :P
Vendég
 


vicuska: mennek a babaragacsok :D Tényleg ne stresszeljetek!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Monic!

Küldd az adataidat, és már teszlek is a táblába :) Kor, lakhely, intézet neve, ahova jártok, hányadik inszem, és hogy mikor volt. Asszem ennyi. Ja, és ha képet is szeretnél a neved mellé, akkor azt is küldhetsz :)
Én is nagyon fejfájós vagyok, és terhesen még többet fájt, mint előtte. Kb. a 10. hétig, de akkor mintha elvágták volna. Persze szülés után visszajött :evil:

Boni!

Jó utat!

Nemone!

Jaj, de rossz lehet a nemalvás :( A férjemnek az a trükkje, hogy elkezd 100-tól visszafelé számolni, és nem csak számol, hanem színesben maga elé is képzeli a számokat. Azt mondja, neki ez nagyon sokat segít. Én is kipróbáltam, de nekem nem jött be :)

Szilva!

Nektek is jó utat!

Vicuska!

Te jól vagy?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! :D
köszi,én az esélytelenek nyugalmával várom a ciklus végét,hogy kezdődhesen végre az újabb(sikeresebb)stimu :?
Vendég
 


Sziasztok!


Nemone,

az alvási szokásaid teljesen olyanok, mint az enyémek, nekem is nagyon fontos a csend és a sötét (ezért kellett redőnyt is szereltetnünk), és az én férjemnek is olyan jó az alvókája, hogy akár egy hadsereg is elvonulhatna mellette, azt sem venné észre. :lol: :lol:

Évi!

Adatok:
kor: 27 év
Lakhely: Kiskunhalas
intézet: SOTE II. számú Nőgyászati Klinika Budapest
1. inszem
időpontja: 2008.01.10.

Köszönöm a biztatást, nagyon aranyosak vagytok, mostmár minden a régi és a remény visszaköltözött a szívesmbe. :wink:

További szép napot mindenkinek!

Monic
monic80
 
 


Monic!

Igen, nekünk is azért van redőnyünk... :wink: Azért megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki így szeret aludni.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én régebben mindig tv mellett tudtam elaludni, de mióta a férjemmel vagyok azóta csak csendben és sötétben tudok aludni :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok,

Szezso: jó utat, jó pihit!!

Szilva: nektek is jó utat!

Nemone: most dagadó (növő ) hold van (D-t látunk fennt)! (ha meg C-t akkor csökknő, fogyó hold!)

mindenkinek jó hétvégét!! mennek a tapaszok mindenkinek!

én jövőhéten szabin leszek végig, mert államvizsg-ra tanulok. 28án vizsgázom , van 1 hetem megtanulni 40 tételt. 20- t már el is elolvastam a többiről még lövésem sincs. remélem beverem mindet a fejembe!! :roll:

hiányozni fogtok! remélem csupa jó hírre és jó hírrel jövök 29-én!!
addig is legyetek rosszak!!vigyázzatok magatokra!!és jöjjenek a zebrák!! már nagyon izgatott vagyok!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Hétfőn már én is meginszemilált leszek! :lol:
nyálkahártya 9mm
jobb oldal 1*19mm
bal oldal 2*20 mm
sikerült jól megnövesztenem őket, a doki is azt mondta, hogy szuper, jól sikerült a stimu :lol:

Be vagyok zsongva! :roll:

Szezso! Nagyon szép utat, jó pihit és tesztet! :wink:

Boni! Kellemes időtöltést a hétvégére! :lol:

Szilva! El is hiszem, hogy még mennél minden felé! Ha bírod, akkor tedd is meg! :lol:

Én bármikor, bárhogy el tudok aludni! Néha eszembe is jut, hogy ha majd lesz gyerek, akkor nem-e alszom majd még a sírása felett is! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: gratula a szép tüszőkhöz, hétfőn meg ügyesek legyetek!! :wink:
és ne aggódj, állítólag az anyák hamarabb felkelnek, minth a gyerek felsírna! anyai ösztön! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Bettike,

gratulálok a szép tüszőkhöz, akkor hétfőtől te is a meginszemináltak táborát erősíted majd! :lol:
Vigyázz magadra és pihenj sokat! :wink:

Üdv:

Monic
monic80
 
 


Bettike!
ügyi vagy!drukk hétfőre :lol:

Czinkeb!
jó tanulást! :shock: :D
Vendég
 


Ja, és ráadásul olyan hülyeségeket is álmodok! Most éjszaka is, hogy került be az álmomba a férjem volt kollegája a feleségével és a kisfiával... És miért voltam velük strandon? Évek óta nem voltam strandon, mert mindig összeszedtem valamilyen fertőzést. Néha örülnék, ha valaki megfejtené az álmaimat.

Hihi.
:shock: :shock: :shock: :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Mindjárt indulunk Sopronba, csak szeretnék elköszönni! :D

Szép napokat! Majd jelentkezem! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szia szezso! Jó utat és pihenj sokat! :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szezso!

Nagyon jó kikapcsolódást kívánok és pihenjetek sokat! :wink:

Üdv: Monic
monic80
 
 


Sziasztok!

Meginszeminált társaim!

Mi újság veletek?
Tünetek vannak már? Nekem semmi.

ÜdvMonic
monic80
 
 


monic: Hanyadik napon vagy?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Közben visszaolvastam, 11. nap. Ugye? Nekem anno a mensi tünetekhez hasonló volt, de émelygés, fáradtság, stb. a fasorban sem volt. Az jóval később jött.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


NO PARA! :D :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Hali!

Mi is visszatértünk a hétvégi család látogatásból.

Monic!
Nekem sem volt semmilyen babás tünetem, a melleim is épp úgy érzékenysek voltak, mint piri előtt. A tesztet meg sem akartam csinálni......

Szezso!
Jó utat!

Bettike!
Megy a drukk holnapra!

Czinke!
Drukk a tnauláshoz, vizsgálhoz, de a bébihez főleg!!!!!!
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: