Új privát üzeneted érkezett!

Fanni :lol: ,
ez az en kivansagom neked szulinapodra :lol:
Isten eltessen!
Kép

Donika,
koszi ma mar kicsit jobb,de egesz nap asitozom :lol:

Kép
petitpois
 
 


Boni :P Judit :P Donika :P Pandus :P
Mennyi szép ajándék :shock: Köszönöm szépen :lol:
Jól megvénültem!

Node várjunk csak, Judit, akkor Neked is szülinapod van!!!
Neked is nagyon boldog szülinapot :D :D :D

Lányok :P
Csipiről nincs újabb hírem. 3 óra felé küldök neki egy sms-t, vagy továbbvárjak, mit gondoltok?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petitpois :P
Köszönöm :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

CSIPI HÍREK:
"Még egyben. Gyengültek a fájások. Megvárjuk az éjszakát, ha nem lesz meg a baba, reggel császár."

Lányok :P
Aki gép előtt van ma egész nap, az priviben küldjön lécci egy mobilszámot, mert én 6 körül elmegyek és nem szeretném, ha a Csipi hírek nem jutnának el hozzátok...
Köszi!

Boni :P
Mi volt a vérvételen? El tudtál menni?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika!

Igen, apas szülesre keszülünk! :D Mar nagyon varja apa is... :wink: Mindennel elokeszültök Ti is tutira meglatod! :D

Fanni!

Tünder vagy köszi, de en majd csak penteken venülök! :lol: :lol: :lol: 8)
En nem vagyok egyfolytaban fent a neten de megirom Neked a mobilom priviben, aztan ha küldesz sms-t hozom a hireket a lanyoknak!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit :P
Akkor még 2 napig visszaszívom, amit írtam :lol:
Köszönöm, beírtam a telómba, s megírtam az enyémet is!
Csak nehogy Te küldjél, hogy megszültél :mrgreen:
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hat ez jo! :lol: :lol: :lol: Az tenyleg poen lenne...de meg nincs ilyesmiröl szo nalam. :D Valaszoltam en is.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni,
én is én is kívánok LEGBOLDOGABB SZÜLINAPOT A KISMAMINAK!!!

Csipinek szorítok nagyon, remélem mostmár jön hamar a bébi!!!

Pandus,
a végén még túlhordod Dorkát.. :lol:

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Elvileg nem szabadna ide írnom,de a férjem mindenképpen tudatni szeretné a Csipiékkel,hogy ő is nagyon drukkol nekik és izgul értük.
Egyébként mindig olvaslak benneteket. :oops:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt :P
Már miért ne szabadna? :shock: Bárki átjöhet és írhat ide is, aki akar, s akit nem zavar, hogy főleg babavárós témákról beszélgetünk :wink: Baba is ír néha, meg mások is.
Átadom a férjed üzenetét Csipiéknek!

Fendike :P
Neked is nagyon köszönöm!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Gondoltam azért nem szabad,mert én nem várok babát.A babásba pedig azért nem,mert nem Kaális babám van.
Amióta van a Dórikánk már nem zavarnak a kismamik. :P

Boldog szülinapot!!!!!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


FAnni sikeresen "túléltem"a mai vérvételt.szerencsésen megtaláltam a helyszínt is :lol:

CSipi további drukkok!

meg Jucmucnak, PAndusnak is! még egy utsó pocifotót tegyetelk fel!
Vendég
 


Mereszt :P
Van itt egy csomó nem Kaális spontán baba, van a babáson Dévais levelező is pl. Szóval ez sem számít :wink:
Gyere többször!
Köszönöm a jókívánságot!
Csipi is, nagyon örült a férjed drukkjának!

Csipi azt kéri, arra drukkoljunk, hogy az éjjel megszüljön. Ezt szeretné jobban...

Boni :P
Szuper vagy, örülök!

Mégsem mentünk el, Apa főz :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csipi,
Drukkolok folyamatosan+++++++
Vendég
 


Csipi!

Én is nagyon drukkolok!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Csipi! Drukk Orsi babához! +++++++++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csipi!
Drukkolok, hogy éjszaka megszülessen Orsi baba! :P

Mereszt!
Milyen aranyos a férjed! :P Nagyon is szabad ide írnod, gyere gyakrabban!

Jucmuc!
Remélem igazad lesz! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Mereszt üzend meg Dórikának, hogy anyuciját szidja le, hogy ilyen hülyeségeket gondol és ír!!Miért ne írhatnál ide vagy a babásba????????????Te lány, mingyá elverlek! :wink:

Csipikém++++++++++
Vendég
 


Lafi!

Még jó,hogy messze vagyunk egymástól,különben most szaladhatnék.... :?

Kedvesek vagytok!
Igazából nem tudom mit írhatnék ide,de tényleg szoktam olvasgatni,hogy ki hogy van.No,meg gyönyörködöm a pocakos képekben.Csak annyit tudok a 9 hónapról amit annak idején a kollégiumi szobatársaimtól tanultam,szülésznőkkel laktam együtt 2 évig.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Jó reggelt!
CSipi remélem Orsika már összecuccolt és kiköltözött anyukához,apukához...

Ma megyek a kiskönyvemért!

mereszt! irgum-burgum ! :lol:

Utolsó naposok várom a pocifotót! :wink:

FAnni mit főzött életed párja?

Mindenkinek puszi! és ölelés és vigyázzatok magatokra,nehogy elkapjátok azt a f...s járványt! :twisted:
Vendég
 


Csipi,
???

Ma azt álmodtam, hogy megszültem Dórát és láttam az arcát :D olyan szép volt :D
Vendég
 


SMS 8,53-kor:
Szióka!Még csak pár órája érkeztem a világra, de már ezzel az SMS-sel szeretném az üdvözletemet átadni. Nevem Rácz Orsolya Viktória, súlyom 3400 gramm, és 53 cm vagyok. Én, és anya jól vagyunk, csak kicsit fáradtan. Nemrég fejeztem be a reggelimet.

Gratulálunk Orsika!!!!!!!!!!!!!Légy boldog és egészsgéges!Nem tudom még, hogyan születtél, írtam anyunak, de még nem válaszolt rá!
Vendég
 


Csipiéknek hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon jó egészséget és sok boldog percet kívánunk.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Csipi,
Gratulálok :lol: Jó egészséget nektek sok tejcit!!


Ennyit az uh-ról, nem is lett olyan nagy baba
Vendég
 


Egy kis módosítás, Fanni küldte az smst mert vérvételen van, és emiatt nekem írt, én balga, hülye, látszik, hogy jogász vagyok és nem sok agyam van, szóval úgy megörültem, nem néztem a feladót és már írtam is válaszsmst....aztán kávéztm és rájöttem, mennyire okos vagyok, hisz Csipi számát nem is tudom....

Írtam Fanninak, hogy mekkora zseni voltam... :oops: Mentségemre legyen szólva, a gyereket 2x öltöztettem át éjjel, egyszer mert totál beizzadt 3kor, aztán meg 7kor mert annyit kakilt, hogy a lába szárán jött ki....(bocsánat ha túl hűen írtam le), szóval nem volt nagy alvás éjjel, persze a gyerek aludt, csak én nem tudtam visszaíludni!

Amúgy uhuról nekem is ez jutott eszembe, kb majd 3-4 hét és akkor lesz annyi mint amennyit tippeltek!
Vendég
 


Panda, írj mi volt uhun!Drukk!
Vendég
 


Sziasztok!

Csipi Gratulálok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


CSiperke és Orsi! HAtalmas gratuláció és sok sok tejcsi!

Kép
Vendég
 


Jaj de jó, Orsi már megérkezett!!!! :D
Lehetett vmi a levegőben, egy ismerősöm is most éjjel szült... :)
Lehet, hogy végül ment simán, írjatok ha már tudjátok!!!
És hát igen, ennyit az ijesztegetésről, hogy több mint 4kg.. :x

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

fendike:
Örülök hogy az ornyálkahártyád már javul.
Én majd 2 hét mulva kezdem ctg-t . Keményedések megvannak ha fekszek akkor kevesebb.

Fanni:
Gratula a két kis pocaklakóhoz. Nagyon édesek!! Csini pocakod van
Boldog Szülinapot kívánunk neked!!

Petitpois:
Én folyékony Ariel mosóporral mostam és Lenor öblitőt használok. Donika előttem van mert én március 4.-re vagyok kiírva.

Donika: Köszi. Nálunk a betöltött 34. héttöl van ctg

Boniko:Nagyon édi ez a kis mese és annyira jó a zenéje.

Jucmuc:
Gratulálok hogy minden rendben. Nem olyan pici az a súly és még szülésig nőni fog. Ügyesek vagytok!

Pandácska:
Kitartás már nem sok van. A gyomrom az nekem is ég nagyon már a Rennie sem használ.

Lafi:
Hun orbaba nagyon édi! ugy meggyöntölném!!!

Csiperke:
Hatalmas gratula Orsi babának. Jó egészséget sok boldogságot és sok tejcsit kívánunk. Anyának meg mielőbbi javulást és gyors felépülést.

Magamrol:
Voltunk Uh-n és Krisztián súlya 32 hétre 1906 gr. Végre láttuk az arcocskáját is egy kicsit. A cukrom miatt is visszakellett menni kontrolra és megdicsértek hogy milyen szépen betartom a diétát. A cukrom rendben és a 32 hét alatt csak 90 dkg-t híztam. Viszont a saját Orvosomnál már nem kaptam ilyen jó híreket mert megvizygált és a cx=1500. Így megint fekvésre lettem itélve mert még jó volna kibírni legalább 36 hétig. Elég sokat keményedik a hasam. 2 hét mulva kell menni ctg-re. Hát majd meglátjuk. Lehet hogy én is kérnék valakitül egy telefonszámot ha netalán be kell feküdnöm tudjatok róla.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Csipike! :D

Gratulalok! :D :D Isten hozta Orsi babat a idekint! :D :D

Boniko! :D

Csak neked: :D :D kb. 2 hete keszült. :D
Kép

Nyuszi! :D

Köszönöm! :D Ha ugy mertek a sulyat mint Csipinel....akkor lehet nem is olyan pici... :D :D
Orülök, hogy a cukroddal minden rendben, viszont sajnalom a kemenyedest! Pihenj csak ugy, ahogy az orvos mondja meglatod nem lesz baj! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Bizony lehet, hogy nagyobb a babád mint mérik, az uh tényleg tévedhet szóval nyugi :wink: Szép nagy a pocakod :D
Vendég
 


Nyuszi,

Küldök privit. :)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok
Csipi császárral szült! És fájt neki. Ennyi plusz infom van. Valószínűleg hívni fog még ma és akkor jövök a további hírekkel!

Lafikám :P
Semmi rosszat nem csináltál! Gyors voltál, mint a villám, én is akkor kaptam kb. az sms-t :wink: Orsika köszöni a közvetítést :wink:

Szép napot, Lányok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi Pandacska! :D Hat igen a me're'sek... Ezen a heten hetfön ket dolgot is KISEBBRE (!!!) me'rtek mint egy hettel elötte! 8)
Ha't ezen egy kicsit kiakadtam..e's me'g igy is nött a baba...ki e'rti ezt. :shock:

Ma'r alig varom a jövö hetföt akkor vajon mit me'rnek.. :lol: :lol:

Holnap megyünk nst-re is. Ti hogy vagytok? Dorka? Gondolom ma'r Te is alig varod a szülest...nehe'z ma'r a pocak ilyenkor.. :D

Fanni,

Köszi a hireket Csipiröl, sajnalom, hogy vegül csaszija volt es, hogy fajt is neki! :(

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc:
Köszike pihenek. S remélem hogy kibírjuk még egy pár hétig. Jó nagy pocid van neked is.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok,

Csipi,
hatalmas gratula nektek,Isten hozta Orsikat idekint,jo egeszseget es sok tejcsit! :lol: :lol:

Jucmuc,
huh de szep hatalmas poci :lol: :lol:

Nyuszi,
kitartast a fekveshez,csak kovesd szepen az orvos utasitasait es minden rendben lesz

Ez az UH tenyleg jo sokat teved meg hogy negy kilo feletti Orsi baba :shock:
En ma voltam a korhazban,minden ok csak rengeteget kellett varnom,raadasul a cukorterhelest megint nem csinaltak meg mert 3 orahosszaig tart es nem akartam az ehsegtol elajulni du. 3-ig,Igy majd hetfon megyek ujra :?
Lanyok,
tenyleg harom ora a cukros vervetel?En csak egy orarol tudtam :shock:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois, Én tegnap voltam vérvételen, és ott akik mentek terhesóléses cukorvizsgálatra, azoknak levették a vért a lötty elött, utána megitatták velük és 2 óra múlva kellett visszamenniük!

Jucmuc nagyon szép a pocid és tényleg jó nagy! :lol: de már nem sokáig!

Csipi pocaksimi! :lol:
Vendég
 


petitp... újabb vérvételre! :? kitartás!
Vendég
 


Köszi Boniko! :lol: :lol:

Petitpois,

A terheleses itt is 3 ora hosszaig tart. Ehgyomorra kell menni reggel, akkor leveszik az elsö adagot. Azutan megitatjak veled a josagot :lol: :lol: es harom alkalommal orankent vert vesznek. Ennyi. Ja, es közben termeszetesen SEMMIT nem lehet enni/inni.
Itt igy csinaljak. :D

Köszi lanyok a poci dicsit! :D :D Szerintem is nagy, talan azert is mert alacsony vagyok. Meghogy Davide picike... :lol: 8)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Vendég
 


Most beszéltem Csipivel:
Jól van, fáj a sebe persze... 2-3 óránként viszik a babát, vagy amikor szól, gyönyörűséges, de majd Csipi férje tesz fel fotót. 12 óráig feküdnie kell, mármint a császártól számítva, utána felállítják. Még nem esik jól neki a mozgás. EDA-t kapott. 5 nap múlva mehetnek haza.
Nagyon elfáradt, hiszen végigcsinálta a "normál" szülést, csak a vége lett császár...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jajjj, az kimaradt, hogy mindenkit puszil és köszöni a drukkokat!!!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boniko,Jucmuc,
koszi az infot,akkor hetfon ugy keszulok hogy viszek egy konyvet magammal :shock:

Fanni,
koszonjuk a hireket Csipirol :lol:

Kép
petitpois
 
 


Voltunk uh-on Dorka baba jól van, kb. 3100 g méhszájam 1100 minden rendben. Szóval marad tovább a várakozás, de most hogy láttam, picit nyugodtabb a lelkem :D
Vendég
 


Fanni,
Végül miért lett császár Csipinél?
Vendég
 


Gratulálunk Csipinek!

Pandácska :)
így látatlanban én azt mondom, hogy lassan haladt a vajúdás. Ilyet ma már nagyjából sehol sem engednek.
Régen hallottál olyanról, hogy a nagyszülők 2-3 napig is vajúdtak akár, ma ha 12 óra alatt nincs látható fejlődés, akkor oxitocint adnak, ha arra sincs, akkor császármetszés.

a súlybecslés meg itt is látszik, hogy mennyit tud csalni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus :P
Orsinak igaza lehet. Konkrétan nem kérdeztem rá, de abból,amit mondott és írtam is, ez lehet a magyarázat!
Sosem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig még egyben leszel :wink:
Csipi kérdezett is Rólad, meg Juditról is!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Sosem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig még egyben leszel :wink:

én se :oops: :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát lányok én se :wink: csibész egy lány az tuti, szóval jár neki a fenekelés :lol:

Orsi,
Köszi a magyarázatot :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: