Új privát üzeneted érkezett!

Ritt, de az...köszi!De még inkább csak én látom a halovány csíkocskát.
Ma reggeli.Még nem igazán fogtam fel. :lol:
Remélem, erősödni fog.
Vendég
 


hűűűű Luca! :shock:
Millió Gratula!Nagyon szépen látszik a csikocska :lol:
Ez aztán az örömhír! :D
Szívből örülök neki hogy sikerült!
Most már nagyon vigyázz Magatokra :wink:
lyndee
 
 


Luca: Itt is gratulálok :) Olyan jó most neked :) Párodnak, hogy mondtad el?

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Hát...orra alá dugtam a tesztet, megkérdeztem, hány csíkot lát?Azt mondta, egyet. :roll:
Mondtam Neki, hogy pedig az két csík, és ez terhességi teszt.Örült neki, de Ő nagyon visszafogott típus, nem mutatja ki az érzéseit. :cry:
Vendég
 


Luca,csináltál ma reggel is?Ha igen,azt is szeretnénk látni,bár a tegnapiról is szépen levehető a lényeg! :wink:
ritt
 
 


Ritt, nem csináltam, mert féltem, hogy hátha még nem látványos a változás, és nem akarok ok nélkül pánikolni.Hőt sem mérek már.

Te most hol is tartasz?Nem gondoltál vonalzót csinálni?
Vendég
 


Luca: Jól teszed. Most ne stresszelj. Ráérsz pár nap múlva újabb tesztet csinálni. Igy megsporolod az izgalmakat. Babóca ott van a pocidban és ez a lényeg.

Kép
csucsu05
 
 


Most azon gondolkodom hogy Luca 2008 első kismamija? :D

Nagyon szép ajándék az új évtől! :wink:
lyndee
 
 


Akkor fogok megnyugodni, ha az uh-n látni, hogy jó helyen van, és dobog a szíve.Utána majd félek mástól...
Vendég
 


Luca:Teljesen meg tudlak érteni.Én is sokkal óvatosabb leszek ezek után.
De biztos minden rendben lesz :wink:
lyndee
 
 


De már fel akartam tenni, ha minden igaz most sikerült!

Ma vagyok8+5
ritt
 
 


Mégsem sikerül!Úgy tűnik nagyon béna vagyok! :(
ritt
 
 


Dehogy vagy béna, próbálkozz még egy kicsit!
Én meg még nem merem feltenni az enyémet.Még 4 hetes sem vagyok...majd holnap leszek annyi! :lol: Remélem.
Vendég
 


Luca!

Mika Peti hogy tecc? :wink: Megnéztem a honlapját, elég bizalomgerjesztő! 8)
Vendég
 


luca!

Egy nagy gratula!! :D

lyndee!

Voltam ma dokinál, és minden szuper, azt mondta, hogy az nagyon jó hír, hogy ilyen pontosan megjött, és ennek örömére várjam meg még a következő mensit, aztán mindent bele újra! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


De jó Tabati!Akkor kb.1 hónap múlva hajrá! :wink:

ritt
 
 


Gröni, én is éppen ma délelőtt olvastam róla először! :lol:
Lehet, hogy jobb lenne inkább priviben beszélni a dokikról, nem?
Mit tudsz erről az emberkéről?Hol a honlapja?Megírod priviban?

Tabati, köszi!
Vendég
 


Okés, de te írj először, mert én csak válaszba tok írni! :oops:
Vendég
 


Mert nem írsz be tárgyat!Szerintem... :lol:
Vendég
 


Basszus, az lehet! Mé' kell? :lol:
Vendég
 


Tabati:Ez nagyszerű hír!!!! :D Tök hamar el fog telni az az egy hónap meglátod! :wink:
Érdekes a helyzet körülöttem mert az én dokim nem rendelt vissza műtét után,csak azt mondta hogy az első menszi után lehet próbálkozni.Gondolja ha lenne vmi baj ugy is elmennék hozzá?

Ritt:Vonalzót szeretnél felrakni?Hogyan csinálod?
lyndee
 
 


Szerintem tényleg így gondolja. Én is kérdeztem, hogy vissza kell e még menni, és azt mondta, hogy majd ha sikerül újra! :D Persze ha valami probléma van, akkor úgyis visszamegyünk.

Kép
Kép
tabati
 
 



Lyndee, Tabati,
bocs, hogy belepoff :oops: de én műtét után mindenképp visszamennék egy UH-ra. :roll:

KépKép
dreika
 
 


Vera!Mi?Lemaradtam?Ma voltál dokinál nem?Mit mondott?

ritt
 
 


Vera!Mit intéztél ma?Remélem minden rendben van Veletek!
lyndee
 
 


Háát csajok eléggé komplikált a helyzet.
Voltam délelőtt a khba és délután elmentem az sztkba és mondtam hogy mi a gondom mit állapítottak meg és azért kellett elmenjek oda mert ott vagyok felvéve táppénzre. Elkezdtem vérezni egy kicsit most már nem barna sajna. De jó ez rímmel. Na félre a tréfát. Az van hogy ezt figyeljétek!!!
crl8mm!!!!!!!!Ott a babó csak sajna nincs szívhang és megnéztem másokét ahol már 6.6 meg 6-nál van. De a lényeg nem üres!! Úgy hogy a hétvégi felállás az hogy ha nem lesz elöntő vérzésem vagy görcsöm akkor hétfőn egy korszerűbb ultrahangra erzsébetre és ha ott se látnak szívhangot akkor kedden műtét. De ha elönt a blad akkor irány egyenest be a dél pestibe. Jó kis hétvége lesz. A férjem itthon marad jövőhétre ez már tuti.
Egy tapasztalattal gazdagabb lettem hogy az sztk-s ultrahang jobb a khs-nál és így a következőnél az elején csak ott leszek és nagyon aranyos ez a doki akihez járok és továbbra is hozzá fogok menni az tuti. És akhba majd akkor megyek ha már megvan a kiskönyvem.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


hát Vera,nem semmi amit te most megjártál az utóbbi időben!
De az a lényeg hogy van benne babó és bízzunk benne hogy lesz szívhang is!
Kitartás!
A jövőhét nagyon húzós lesz neked!
lyndee
 
 


dreika!

Itt mindenki belepoffhat! :lol: Nekem nem volt műtét, magamtól tisztultam. Azóta már voltam amúgy kontrollon, ahol volt UH is és minden rendben van teljesen, minden felszívódott aminek fel kellett. Közben már meg is jött, úgyhogy következő ciklusban már próbálkozunk újra!

lyndee!

Veled mi a helyzet? Visszamész végül? Vagy várod a mensit?

harivera!

Sajnos így van ez, hogy a szerencsétlenségben is van egy kis szerencse, az ember ilyenkor okosodik. Én is így találtam egy szupi dokit, mert amúgy nem hozzá járnék.

Kép
Kép
tabati
 
 


Vera, nagyon szurkolok, hogy legyen szív dibi-dobi!És azt nem mondták, hogy hány hetes vagy?6?
Remélem abbamarad az a fránya vérezgetés és jövőhéten jó hírekkel jössz, nagyon szurkolok!Ha már ennyi küzdesz te is és a babó is, akkor már kell, hogy maradjon!Pussz

ritt
 
 


Tabati :D
köszi. :)
Valamit félreértettem akkor, szóval hajrá következő ciklus! :lol:
Most jöttem rá, hogy már írtam ide augusztusban is, csak akkor még babás voltam ... :(

KépKép
dreika
 
 


Tabati:Én most várom a menszit,és ha nem jönne meg akkor elmegyek a dokihoz.Szerintem addigra már eldől hogy a szervezetem újra rendesen dolgozik e.
lyndee
 
 


Kép

Íme mindenkinek bíztatásként!! +++++ :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


lyndee!

Tényleg mindig van min izgulni. Én - most hogy már egyszer pontosan megjött - azon izgulok, hogy a következő is rendben legyen, hogy elkezdhessük újra a babagyártást. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: aranyos ez a zebrás bugyi:)

Kép
csucsu05
 
 


Tabati: :D :D :D Egy ilyen zebrás bugyi tuti meghozza a szerencsét!!!!

Csucsu:Ti hol jártok?Mikor kellene nem megjönnie? :wink:

Ilyenkor hétvégén ugy eltűnik mindenki!
lyndee
 
 


Tabati: Ó nekem valamikor hó végén kellene nem megjönnie. messze van az még.

Kép
csucsu05
 
 


hahó,hol vagytok?

Vera:Mi van veled?Megvárod a keddet vagy már ma elmész a dokihoz?
Nekem ez a 2. hetem hogy itthon vagyok a műtét óta,a doki nem mondta hogy meddig lehetek itthon,de én sem sietek vissza dolgozni. :lol:
lyndee
 
 


Vera: Irj ha megjöttél a dokitól.

Kép
csucsu05
 
 


lyndee!

Én csak pár napot voltam itthon, de már megőrültem. Nem a munka hiányzott, csak nem bírom az itthonülést. Hogy bírod?

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok.

Még egy hét bizonytalanság és egy kicsit besokaltam. Egyik felem azt mondja hogy hagyd és menj a kés alá a másik meg annyira reménykedik. Történet:
Elmentem a nagy ultrahangra ahol doplerrel is megnézték hogy van e szívhang. Az nincsen még de viszont a dokim az sztks azt mondta hogy várhatunk még egy hetet mert ha nincsen panaszom akkor még ez megdobbanhat mert látott olyat hogy később fogant jóval. És a magyarázat: 30mm-es SZABÁLYOS PETEZSÁK! szikhólyag látható. crl:6mm. Itt ugyan kissebbet mértek de egy kicsi elmozdulás ránézés és minimétereket tévedhetnek. Szóval a méret miatt nem aggódok. és ugye igaz hogy szedem az utrot napi 2 de a doki mondta hogy ha ez elhalt terhesség lenne akkor azzal is összébb esne a petezsák.
NA ERRE VARRJATOK GOMBOT.
Én már feladtam. Mármint a terhességem megértését.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Nem is kell megérteni, csak reménykedni kell! De komolyan!! Szerintem ezek jó hírek!! Mindenképp várni kell, ha nincs semmi rossz tünet! Nehogy már egy egészséges babát vegyenek el azért, mert neked máskor fogant, mint az átlagnak! Hajrá!! És türelem!! Meg remény!!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Vera!

Doplerrel még nem is hallhatják! Nem értem mi a fene ez, de ha nő, mármint a baba és nem a petezsák, akkor ott bizony élő terhesség van! Nagyon küzd ez a baba.... :wink: Minnyá visszanézem mikor volt az első pozitív teszted és megnézem mekkorának kellene lennie!
Vendég
 



Vera!

34 nap telt el az első pozitív teszt óta! Mondjuk, hogy kb 10 nappal pé után csináltad, akkor az 44. Hivatalosan adunk hozzá két hetet, akkor 58 nap, elosztjuk 7-tel kijön, hogy 8+2 vagy! 6+2-nek felel meg a 6mm! Nem tom..... Bízzunk!!!
Vendég
 


Vera!

A nagyon halvány 18-án volt, de akkor számoljuk 24-től! Máris jobban fest! :wink:
Vendég
 


igen 18 de arra már rájöttem hogy az a vér miatt lehetett. Tudod 19-én kezdtem el vérezni. És a doki mondta hogy ha csak egy cseppecske is belekerül a vizeletbe már hamis eredményt mutathat.
És a 24-én akkor egyértelműen ott volt igaz halványan de a 18-kaihoz képest erősebben mert azt valljuk be hogy 18-ikait szinte senki nem látta pozitívnak.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Vera!

Nem a fogantatástól kell számolni! De el is bénáztam a számolást, mert egyszer adtam hozzá 10 napot utána meg 2 hetet! :? Na ennek még nekifutok mégegyszer, de most megyek, mert apjuk minnyá tejel! :lol:
Vendég
 


Vera:Nem is tudom hogy most ez jó hír e vagy sem.Minden esetre még ne engedd magad megműteni!!!!
Van még remény szívhangra aminek pár napon belül most már ki kell derülnie.
A műtét csak az utolsó megoldás legyen.
Nagyon reménykedek hogy sikerüljön ennyi küzdelem után!!!
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: