Új privát üzeneted érkezett!

Évi!

hajráhajráhajrá!!!!!!! 8)
Kép

Bettike!
neked is!!! :P
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam itt :oops: Bocsi! Végre van itthon net :lol:

A szülinaposoknak szívből gratulálok!!! :D :D

Évi: SIKERÜLNI FOG!!!

Mi jól vagyunk, néha keményedik a pocim, de a babócák jól vannak (pénteken voltunk uh-on).

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok,

Évi: nagyon szorítunk!! és tuti sikerülni fog a te optimizmusoddal!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Sziasztok!

Hú, mennyi biztatást kaptam, nagyon szépen köszönöm!!! Egész lelkes lettem... :)

Szilva!

De jó, akkor most már tudsz jönni többször, ugye? Szép neveket választottatok nekik! A másik baba még nem mutatta meg, mi van a szoknyája alatt? :wink:

Megvolt a nagy esemény :) Kb 10 mp alatt végzett a doki. Köszönt, belibbent, reptében megmutatta a fecskendőt, hogy az én nevem van-e rajta, spricc, majd köszönt és már ott se volt. Leírni tovább tartott, mint megélni. Utána ottfelejtettek az őrzőben, és negyed óra helyett háromnegyedet pihentem :) Hazafelé pedig kéményseprőt láttam, ez ugye felétek is szerencsét jelent? Persze egy nyavalyás gomb se volt rajtam, amit megfoghattam volna, remélem a patent is megteszi :)
Most pihenek, amennyit lehet.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


:shock: :shock: :shock:

tjuca
 
 


Évi: nálunk a pattent is megfelel :lol: Pihenj sokat!!!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Juca!

Köszi, hogy árgus szemekkel figyelsz :)

Szilva!

Akkor nyert ügyem van :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: mennek a tapaszok!! majd az ismétlés otthon apával 2 nap múlva élvezetesebb lesz! :wink: jó h tudtál sokat pihizni!! és szerintem is számít a patent!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi!
babaragasztó megy ++++++++++++++++ :lol:
Vendég
 


Jó regglt!

Évi +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

patent elfogadva!

BEttike +++++++++++++++++++++++++++

Szezsó+++++++++++++++++++++++++

Tjuca :shock: :wink:
Vendég
 


Évi!
Patent az patent!

Mindenkinek aki most várakozó állásponton van:

Egy kis babatapi: Kép

Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok! :)

Ultrarégen voltam ittde egyrészt nem volt netem,másrészt költöztünk és még mindig káosz van.! :oops:

Mindjárt nagyjából visszaolvasgatok,bár ennyit oldalt! :shock:

Akinek sikerült,hatalmas gratula,akinek még nem,annak továbbra is nagy drukk! :)
Sokat gondoltam ám rátok,de lefoglalt minden más. :oops:

Éééééés! A sikertelen inszem után a káosz közepén spontán babás lettem én is! :D :D :D :D

Nagyon-nagyon boldogok vagyunk! :D

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

Szia! Hú, micsoda hírek, szívből gratulálok!!! Szép neve lesz a trónörökösnek, akár fiú lesz, akár csajszi :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Mennek a megababatapik! :wink: +++++++++++ Sikerülni fog!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Szezso, Nemone, Czinke, Monic: Nektek már közeleg a teszt! Babók már szépen megtalálták a helyüket! :wink: Mennek a drukkok! ++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


KicsiMálna!
Nagyon nagyon gratulálok!

Lányok!
Látjátok! Elindult a babaeső!
20150601134430
 
 


Denika: ne is mond! én már alig várom a teszt napját! :roll: :wink:

Kicsimálna: hatalmas gratula!! szép kismamaságot kívánok nektek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kicsimálna!

Nagyon gratulálok! :D

Denika!

Hát, nekem még 28-ig várnom kell, de legalább már egy hét eltelt. Borzasztó lassan vánszorognak a napok az inszem után... Ti nem így gondoljátok?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kicsimálna naggyon nagy ölelés Nektek! :lol:

Denika gyértelműen, hiszen amig spontán babásodásnál nem tuni mikor következett be :wink: addig inszemnélm,beültetésnél tudod, hogy melyik atesztnap..és az ollyan messze van általában! Én anno a 14.dpon akartam sztelni, d egy sugallat hatására a 11.dpon már pozitív leztt a teszt! :lol:
Vendég
 


sztelni=tesztelni :oops:
Vendég
 


Kicsimálna: Tyűha.. már a 9. héten vagy! És spontán! Óriási gratula! :D

Boniko:
Hát igen, a spontán ciklusnak az a hátránya, hogy nem tudjuk mikor teszteljünk. Örülhetnek a tesztgyártók. :)

Lányok!
39. cn, és még mindig semmi. Kezdek megint csábítást érezni egy tesztre, de még várok pár napot (megdöntöm a 40 napos rekordomat). :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!

Friss görbéd nincs, vagy csak én nem találom a többi között? Pedig úgy megnézném, elég ígéretes, hogy ilyen hosszú a ciklusod! Drukkolok nagyon!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Denika!
a görbéd jó?a 30.napon volt péd? :roll:
drukk hogy baba miatt késsen a piri :lol:

Kicsimálna!
gratula a spontán babához :wink:
Vendég
 


Évi Deni nek a dcemberi görbe a friss :wink:

és elég jónak tűnik, lehet hoyg csak többszöri nekifutásra sikerült kiszabadulni a petécskének! drukkolok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsimálna: Hát ez nagyszerű hír! Gratulálok! :D

denika: Elég ígéretesnek néz ki a görbéd :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Nemone: te tudsz várni majd 28-ig? :shock:
én már a mai reggeli pisinél is arra gondoltam, h mi lenne ha?? de még várok. de végül is még 10 nap sem telt el! :cry: pont egy hete csüt voltunk meginszeminálva!! :lol:

Denika: reméljük h baba miatt nem jön piri! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jézusom, de balfék vagyok, tényleg a decemberi görbét kell nézni Denikánál :) :oops: Boni, köszi, hogy megvilágosítottál :)

Denika!

Mi bajod ezzel a görbével, nem is alacsony a hőd. Jó lesz ez, majd meglátod!

Nemone!

Nekem is lassan telik az idő inszem után, sőt, néha az a gyanúm, hogy nem is előre halad, hanem visszafelé :) Még az első hét csak-csak eltelik valahogy, de a második... Főleg, mikor hiába várom a tüneteket. Na mindegy, majd most! Most jó széria van :) Mondtam, hogy jó lesz ez a 2008, mert a 8-as pocakos :) :) :)

Ti hogy szoktátok enni az Utrót? Kaja előtt, utána, vagy mindegy? A gyógyszerész azt mondta, hogy mindegy, de a betegtájékoztatón az van, hogy étkezések között, a dokit meg elfelejtettem megkérdezni. Szerintetek? Vagy ti dugdossátok?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinke!

Legyél türelmes, bébi, ne okozz magadnak csalódást egy korai teszttel! Nyugi, ha ott a baba (márpedig ott kell lennie!), akkor még egy hét múlva is ott lesz, sőt, még 37 hét múlva is :) De aztán kijön!

Szilva!

Nem dobsz egy pocifotót? Úgy szeretem nézegetni a kismamákat :) :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok,

Kicsimálna gratulálok! :lol:

Meginszeminált társaim,
az idő tényleg olyan, mintha ólomlábakon járna, én is várom a teszt napját, de úgy érzem sose fog eljönni. A várakozás a legrosszabb, de közben izgalmakkal teli. :wink:

Szép napot nektek! :D
monic80
 
 


Évi!

Neked evőset írtak? :evil: Ha amúgy is hajlamos a gyomrod a rosszalkodásra...

szerintem kb. kajálások közt. Ha rossz tőle a gyomrod, akkor kaja előtt vagy után (inkább előtte), tapasztald ki hogy jó. Ha kutya bajod tőle, akkor meg kaják között. És legközelebb hüvelytablettát írass, az nem annyira gáz, bár én már számolgatom a végét, már a szagát sem bírom. (és már csak 13 db van :twisted: )



:shock: :shock: :shock:

tjuca
 
 


Évi: oksa! :wink: bár nem könnyű!! :roll:
a párom is teljesen odavan! mindennap kérdezgeti, h hogy vagyok, vigyázzak magamra, takarózzak be , öltözzek fel rendesen! olyan édes!! :lol: ja és mindenben jeleket lát! ma a kalifornia paprika belsejében volt két kis paprika kezdemény, mondtam, h a paprikának van 2 bébije :arrow: ez biztos egy jel :!: :lol: imádom!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Juca!

Köszi a választ! Nekem eddig mindent bevett a gyomrom, remélem ezzel se lesz bajom. A dugdosástól sem idegenkedem, a célért bármit dugdosok bárhova :) De jó, te nemsokára megválhatsz tőle!

Monic, sorstárs!

Nem akarsz táblatag lenni? El fog jönni a tesztnap is, de kutya nehezen... Addig gyere sokat közénk, itt gyorsabban megy az idő :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hahó Lányok!

Kicsimálna: gratulálok!!! Mennyi spontán kismami!!! :-D

Évi: én étkezések között eszem az Utrot. Napi 3x1-et kell szednem, reggeli után 7-kor, ebéd után 2-kor és az utolsót közvetlen lefekvés előtt kapom be, hogy ne szenvedjek a mellékhatásoktól.. :-)

Czinke: én is mindig kacérkodom a korai teszttel, de szerintem sem éri meg :wink:

Nemone: én biztos nem tudnék 28-ig várni :-D

Denika: a görbéd szerint még csak 7. dpo-n vagy…Miért akarsz tesztelni? Ha nem mérnél hőt megérteném, de ebből világosan látszik, mikor volt pé… :roll:

Az idő tényleg lassan telik, nekem kicsit könnyebb, mert vasárnap elutazunk egyet pihenni, majd kedd délután jövünk haza :-D Így 3 nap el fog repülni :-D

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Czinke!

Édi a párod! Képzeld csak milyen kis aggódós lesz, ha majd kiderül, hogy tényleg jön a baba! A jelek szerint akkor ikreitek lesznek? :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szezso!

Köszi neked is! Neked milyen mellékhatásokat okozott? Egyébként én is 3*1-et szedek.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: mostanában a bevétel után kb. 2-3 órával enyhe szédülés szokott lenni, de nem mindig. Különben nem rossz érzés, olyan, mintha egy nagy, puha felhő ereszkedett volna a fejemre :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Évi,
írtam privit a másik nevemmel. Megkaptad? Én nem látom, hogy elment volna. :roll:

KépKép
dreika
 
 


Évi: igen! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Tudjátok lányok nálunk a BMC-ben azt mondják, hogy felesleges otthon tesztelni, mert legbiztosabban a 17. napon mutatja a teszt, hogy mi a helyzet odabent. Ezért rendelnek minket vissza a 17. napon, de ha addig nem jön meg azért gondolhatjátok, hogy már erősen fogok reménykedni a + tesztben. :wink: Ráadásul nekem a 17. napom már 26-án lesz, de akkor nincs rendelés a kórházban, ezért kell 28-án mennem a 19. napon...

Évi! Én a dugdosós utrót kapom, így nem tudok neked segíteni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Meginszeminált Csajosok!
Korai teszttel vigyázzatok, mert a tüszőrepi miatt lehet fals az eredmény. Azt mondják az okosok, hogy kb. 10-11 nap után ürül ki.
Én inszem után 13 nappal csináltam a zebrámat.
20150601134430
 
 


Dreika!

Megkaptam, és válaszoltam is! :)

Szezso!

Nem tűnik vészesnek. Jó ez a felhős hasonlat :) Már direkt várom :) Még csak második napja szedem, gondolom azért nincs még bajom tőle :)

Nemone!

Hú, ha addig nem jön meg (márpedig nem fog) akkor már nem kell izgulnod az eredmény miatt! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Málna nagyon nagy gratula!!!

Régen voltam, nézzétek el nekem, de sajnos velem rossz dolgok történtek. A múlt csütörtökön voltam egy UH-n a Praxisban, akkor voltam 5 hetes + 1 napos. Egy 3 cm-es vérömleny látszott és egy 13 mm-es mióma, terhesség sajnos nem. A vérömlenyre azt mondta a szonográfus, hogy lehet, hogy mola terhesség. Ettől nagyon beparáztam...
Hétfőn reggel a Sotén kezdtem, UH, Nincs vérömleny, de van még egy mióma, ami 24 mm-es és deformálja a méhemet ( tök jó, hogy ezt eddig senki nem vette észre!). Terhesség nem látszott. Hcg-t néztek, 234 volt. Tegnap újabb hcg mérés, 256 volt. Ez tul.képpen stagnál, de valahol van valami, csak nem derül ki, hogy méhen belül, vagy kívül. Holnap újabb hcg nézés... Nagyon el vagyok keseredve, mert egyrészt most semmi nem történik ( nincs se vérzés, se görcs ), és terhesség biztos, hogy nincs. Lemaradtam a februári lombikról és sajnos nem vagyok már fiatal. A miómámat meg valószínű meg kéne műttetni, de ez már nem hiszem, hogy nekem belefér... :cry:
Most próbálok hozzászokni a gondolathoz, hogy nem lesz több gyerekem. Végülis van egy, átélhettem az anyaságot, még ha nem is tudtam annyira értékelni, mint most tudnám, ugyanis nem kellett küzdeni érte, nem is terveztük ( azért ne értsétek félre, szeretem nagyon ).
Búcsúzom Tőletek, szorítok mindenkinek, év végéig mindenki babás lesz!

Réka
réka66
 
 


Évi: kívánságod számomra parancs, mindjárt dobok egy fotót :D

utro:
Van külön szájon át szedhető utro és van hüvelykúp formájában. Nekem a 12. hétig kellett szednem, vagyis kb. a 8-9. hétig 2*2-öt kellett dugdosni, utána 3-4 hétre felírt olyat ami a szájon át szedhető. A tablette jobban megviseli a gyomrot, májat, főleg annak aki erre hajlamos. Ezért jobb tényleg étkezések között bevenni őket.

teszt:
A tüszőrepesztőben HCG van, ami ugyebár a teszt kimutat. Én a tüszőrepesztés utáni reggelen csináltam egy terhességi tesztet, olyan pozitív lett :lol: :lol: Egyébként én is már sokfélét hallottam, van aki azt mondja, hogy 3-4 nap alatt ürül ki a szervezetből és hallottam már olyat is aki szerint 10 nap is kell.

Az inszem utáni napok hát nekem is nagyon lassan teltek. Borzalmas volt. És tényleg van abban valami, hogy megérzi az ember, én a kezdetektől fogva éreztem, hogy máshogy működnek a dolgok odabent :oops: :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


16 hetesen készült:

Kép

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Réka dága annyira rettenetesen sajnálom! :cry: HAtalmas nagy ölelést küldök nekd!

Szilva :lol: tudtuk, hogy sikerül Nektek :wink:
Vendég
 


réka: Nem korai volt még az uh? Nem biztos, hogy kimutatja az 5+1 vagy 5+5-ön. Mondjuk nem vagyok orvos, de a miómát azért már észre vehették volna. Azért tudatod néha velünk, hogy mi a helyzet veletek? Nagyon kíváncsi vagyok a holnapi eredményre. Ne idegeskedj, minden rendbe fog jönni. ++++++++++++++

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


boni: :D :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Évi: szerintem ha eddig nem volt mellékhatás, akkor már nem nagyon lesz…bár a franc se tudja, nekem is hol van, hol nincs :-D

Réka: annyira nagyon sajnálom, el sem tudom mondani… :-( drukkolok nagyon, hogy minél kevesebb hercehurcával megúszd ezt az egészet…

Szilva: de csini poci :-D

Boni: lassan Te is rakhatnál képet :wink:

Utro - az igaz, hogy a szájon át szedhető jobban leterheli a szervezetet, meg több a mellékhatás, viszont a dugdosós felmarhatja a méhszájat, nem beszélve arról, hogy pl. ha valaki dolgozik v. utazik akkor elég macerás felhelyezni...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szezso: igazad van, a kúpot azért kellett nekem is felváltanom tablettára mert vérezgettem

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Réka!
6+0-ás Uh nekem csak egy petezsák volt és egy kis szikhólyag. Lehet, hogy korai volt az UH, hiszen is biztos, hogy félidőben fogant.
A barátnőm miómával hordta ki az egészséges kisfiát! Szóval még ne add fel!!!!

Szilva!
Nagyon szép a Pocikád!!! Csini mami vagy!
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: