Új privát üzeneted érkezett!

váóó új oldal. :lol: :lol: nagyon belejöttünk ebbe :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia!

Mostmár kezdi elhagyni,nálunk este volt gond vele,nem akart aludni csak mindig éjfél után aludt el,és cak úgy ha mászkáltunk vele,mostmár elalszik kb.10-11 körül teljesen egyedül.
menyhartandi
 
 


Holnap megyünk tanácsadásra. :D Kíváncsi vagyok mennyit nyom a drága. Meg szurit is kap :(

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

SZiasztok !!!!


Ma is voltunk nálatok !!! bolhácska felétek is !!! :lol:

Apának nagyon tetszik a Diófa u.-i , nekem meg a J.A .

Pénteken reggel 8-ra jön a tervező apával átmennek !!

Andi küldök egy priit, nekem is így küldték és az alapján tudtam egcsinálni zeket a vonalzókat !!

Lányok nagyon ügyik vagytok ami a kaját illeti !!! Vasárnap nálunk is 3 fogás volt , nem ilyen fini ,mint amit ti csináltatok , de azért megették . :lol:
Krumpli leves, rántott husi sültkrumplival és majonézes tészta salival+ meggyes pite



Millió puszi ,megyek hátha találunk még telket !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kislánykám !!

Még azt szerettem volna kérdezni , hogy a vonattal ugye átrobogsz Fóton ???

Mennyi idő míg beérsz pestre ?? 1 óra ??

Millo puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bolha,ma voltál tanácsadáson?????
Én is ott voltam!!!! :shock: 8 órakor!!!
De majd holnap csinálják meg a kiskönyvem!!! :lol: :lol: :lol:

Kati, a vonattal 45 és 65 perc között benn vagy a Nyugatinál. Attól függ mennyit késik! Busszal kb. 40 perc Újpest központ.

Most megyek, mert a kutyám mert 3 perce folyamatosan sír, hogy menjünk sétálni!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


No, itt is vagyok!! Azóta már fel is mostam!!
És össze is pakoltam!!! Ajajaja. Amit Ti nem tudtok rólam az az, hogy ha tanulnom kell, akkor minden mást megcsinálok, amit nem szeretek csinálni. Így neki álltam az előbb a fürdő kitakarításának is, és ezerrel fel is mostam a lakást... :shock: :shock: Upsz, ezt már írtam!! :roll: Mindig ezt csinálom!!!4 Pedig csak néhány oldal az amit tanulnom kéne!!!
És még a szakácskönyvből is kinéztem a finomságot!! Csinálok egy cseresznyés piskótát úgy döntöttem. És az megy könyv nélkül is!!!

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


sziasztok.

kislany: voltunk. 9-re mentünk.:)

7940 g és 68 cm. :D 2 szurit kapott a combjába és nem sírt. :D Ügyes lány. :)

kifogások tanulás ellen. Ilyenkor olyan kreatív tud lenni mindenki... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Szép nagy a kislányod pattogobolha,mi jövő hét kedden megyünk,de mi most nem kapunk szurit a múlt hónapban kaptunk,szintén kettőt.Mikor született pontosan?És mennyivel?

Kati:köszi,hogy leírtad,bemásoltam de a nőivonalról töltöttem le másikat,nem tudom jó lesz-e.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


ez csak az egyik kíváncsi voltam jó lesz-e hálás köszönet mégegyszer.
Puszi nektek.
Kislány megyek hozzád piskótát enni,én is gondoltam már rá,hogy sütni kellenne vmit,de vasárnap volt diós-csokis torta,vmikor hétközbe meg fánkot sütöttem.Túl sok lenne már az édességből,bár nekünk sosem elég belőle,az egész családom édes szájú.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


andi: Lala aug 16.-án született vácon Dr. Bényi Bélánál 12:15-kor 3800 g és 56 cm. indították, mert nem akart kijönni. :) Minden hálám a dokinak. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha!!! Én is nála fogok szülni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


pattogobolha:akkor nagy súllyal is született a Lara.Én Pesten szültem a Mávban a Diát,a Nórit nem sikerült ott szülnöm,mert akkor újították a szülészetet,így a Szabolcs utcai kórházban szültem.Az ifj.Kelemen Csabánál szültem volna mind a 2-szer,de egyszer sem sikerült,mert mindig akkor volt szabin,mikor én szültem.Így mind a 2 alkalomnál másnál szültem.De akinél most szültem nagyon jó dokinak találtam úgyhogy nála is maradtam,igaz mostmár ő is a Máv-ban van.Nekem a Dia 57cm-el és 3950grammal született,a Nóri szintén 57 cm-el és 3660grammal.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Kész a cseresznyés piskóta!!! :)

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: grrr :twisted: :twisted: :twisted: ilyeneket felrakni. :lol: :lol: :lol: :lol: olyann jól nézkííííííííííí.. :P :P :D :D
Gondoltam hogy Bényinél szülsz, mert csak neki van pénteken délután rendelése :D De nagyon jó doki. Az utolsó uh-n azt mondta, hogy kb 3800 g lessz a gyerek. annyi lett. :D:D Az első babámmal 14,5 órát szenvedtem, vácon meg általában max 6-8 órát hagyják vajúdni a mamát. Ami szerintem jó. Neki köszönhetem, hogy röpke 4 óra alatt meszületett Lala. És abból is csak 1,5-2 óra volt gyötrelmes. Kibírható. :) És nagyonn ügyesen varr. Ami ugye nem egy utolsó szempont. Szülés után tudtam, menni, ülni, gugolni, szóval mindent. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


andi: húú. Szép súllyal születtek a lányok. :D Azt hittem itt szülted a picit vácon. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Nagyon dicsérik Őt, az biztos.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Megint nagyon fáj a fejem!!! Lehet, hogy az idő miatt????? :shock:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


andíí :lol: :lol: :lol: Mi találkoztunk már azt hiszem 2 hónapja tanácsadáson, vagy betegrendelésen nem tudom. Megtaláltam a fényképeiteket, és megismertem a nagylányod piros vizilovát :lol: Akkor asszem a nagyobbikam nem volt ott. Még beszélgettünk is, hogy a picurod is augusztusi. :D:D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany: fejfájás jajj:( hess-hess. :D:D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha!Lehetséges,valószínű,hogy tanácsadáson találkoztunk,mert betegrendelésen még nem voltunk szerencsére,nem az anyukáddal szoktál jönni?

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


kislany:nagyon guszta lett a sütid,ez nem igazságos,hogy még a képet is felrakod róla :D :D :D :D :lol:

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


andi: De anyuval voltam legutóbb. :D De akkor Vivi is ott volt. :D Dejó. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


És a te lányod is cumizik?Ő az aki nem akarja elhagyni a cumid?Mintha anyukád azt mondta volna.Tök jó,már taliztunk is.Egyébként ti merre laktok?
Puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


íígenn :lol: :lol: Bár Vivi karácsonyi ajándéka az volt, hogy elhagyta a cumit :lol: hurrá:)

Mi a szőlősorban lakunk. kislany is itt lakik az utcában. Kati meg remélhetőleg nemsokára a közelünkben :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha:akkor jó karácsonyi ajándékot kaptál a Vivitől,és saját magától lerakta a cumit?Vivi beszél már?Mert a Dia nem nagyon akar még beszélni,mindent csak mutogat szinte,de úgy frankón elmagyaráz mindent.És a szobatisztasággal hogy álltok?
A szőlősor a vasúton túl van?

Kati:sikerült már találnotok vmi telket?

Kislány:remélem elmúlt a fejfájásod,nekem mind a 2 terhességem elején 2-3 hónapig szinte minden nap fájt a fejem.

Puszi nektek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Tegnap este írtam egy jóóóóó hosszú hozzászólást és elszállt..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

andi: Igazából nem úgy tette le, hogy azt mondta, h nem cumizik többet. A történet az volt, hogy volt 3 cumija és állandóan eltüntette a lakásban, mi meg kereshettük. Aztán besokalltam, és megmondtam neki, hoa szeretné a cumiját nem is vesztené el. Tehát, ha elveszti én nem is fogom megkeresni. Volt egy kis nyavajgás, de szerencsémre itt volt a mostohafiam így elterelte valamelyest Vivi gondolatát a cumiról. És valahogy elfelejtődött. :D
A beszéde meg.. :lol: :lol: 9 hónaposan az első szava az volt, hogy otty-ott. Azóta csak csacsog. Mondjuk volt kitől örökölni a beszélőjét... :oops: :roll: 8) :lol: :lol: Meghát mindíg volt ki beszélgessen vele. A dédivel rendógeteget mondókázott. :D Az egyik unokatesóm meg 4 éves koráig nem szólt egy szót sem. Aztán egy ebéd alkalmával megtört a jég mikor közölte a körülötte ülőkkel, hogy sótlan a leves.. :lol: :lol: :lol: MIndenki más. Én Vivitől csak a majdani ovistársait féltem. Szerintem amennyit csipog csupa-csupa lukas hasú ovis meg ovónő lessz körülötte.. :lol: :lol: :lol: :lol:
A szobatisztasággal haladunk. Apa csinált egy kakinaptárat. Ez abból áll, hogy amikor Vivi szól és a wc-be kakil akkor ahoz a naphoz ragaszthat egy matricát. Amikor nem szól akkor meg én rajzolok az adott naphoz egy szomorú arcot. Ez ki van rakva az ajtóra, így ő is és mindenki látja, hogy milyen ügyes már. :)
Nálatok hogy fogadta a picit? Féltékenység van? Volt?

kislany: hogy van a fejed? remélem jobban. :)

Lala itt csúszkál hason az ágyon és visít. Elfáradt és most utál hason lenni. Vagy nem tudom. Mert ha megfordítom visszafordul.. :roll: :lol: :lol: :lol: Ki érti?? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


nna.. jó sokat írtam.. :roll: :lol: :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!!!

Jelentem,mától hivatalosan is kismami vagyok!!! :lol: :lol: Megkaptam életem első kismamakönyvét!!! :lol: :lol:

Kiderült a fejfájásom oka is, amit gyanítottam én is. Igencsak alacsony vérnyomással küszködöm. Megoldás vagy algopyrin vagy kávé. A mai mérésen is csak 100/60 volt. :shock:
Amúgy sem vagyok egy magas vérnyomásos, nem igazán fog megütni a guta. De hogy Apa erre mit mondott!!????
Azt mondta, hogy Ő tudja, hogy megy fel a vérnyomásom.... ha felbosszant...... :shock: :shock: milyen kis drága, nem????? :lol: :lol:

Olyan klassz dolog, amikor csacsognak a kicsik!!!! :D :D :D

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ja, a védőnéni július 15-ét számolt ki nekem!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: gratuuu :lol: :lol: a vérnyomásoddal sztem semmi baj sincs. Nekem átlagban 80/60 volt... :? akkor voltam rosszul, meg szédültem, mikor 140/80-ra felment

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

bolha:a cumival egyébként mi is így vagyunk a cumival mindig elszórja az összeset,aztán nekünk kell megkeresni.
Igen minden gyerek más az igaz,és előbb beszéltem mint jártam,csak annyira aggasztó,mert olyan okos kislány,és mindig van vele foglalkozva rengeteget,és mégis.Aztán lehet,hogy ő is majd egyszer megunja,és megszólal magától. :roll: Legalább is bízom benne,hogy őszre mire oviba megy addigra menni fog a beszéd.Ti a bottyáni oviba fogtok járni?
Szerencsére nálunk nagyon örült a Dia a Nórinak,már a pocakomban is imádta,mindig simogatta puszilgatta.Ez nincs másképp most sem,kivéve a nagymamánál féltékeny,hogyha mondjuk fölveszi a Nórit akkor bevágja a hisztit,és addig nem hagyja abba amíg le nem teszi.De senki másra nem féltékeny,és nem bántja,szól ha sír meg ilyesmi.meg vigyázz rá.Úgyhogy tök jó.
Nálatok,hogy fogadta Vivi a picit?

Kislány:gratulálok!!Milyen érzés hivatalosan is kismamának lenni? :D :D Nekem is a vérnyomás miatt fájt a fejem állandóan alacsony volt,aztán 8 hós terhesen intravénás injekciót kaptam 10 napig,mert annyira kevés volt a vasam,hogy élő halottként néztem ki,aztán mondta a diki ,hogy egyedül negogy ki merjek menni az utcára,mert elájulhatok,úgyhogy szuper volt.

A Nóri már 4-szer körbe járta az ágyat,és közben kacag,tök édes,és lehúzta a zoknijhát,ma már 2-szer.

Puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


na én is jól belehúztam a csacsogásba :D :oops:

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok.

andi: mi ide a templom melletti ovihoz tartozunk.
A féltékenységet mi is megúsztuk. Vivi nagyon szereti Lalát szerencsére.. :)

Jövő héten apa éjszakás lessz.. :cry: reggel 7-re ér haza és fél 8-tól legalább du 2-3-ig csend kéne.. nem tudom, hogy fogom csinálni.. :lol: majd elmegyünk sétálni. feltéve ha nem esik. :?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!

kislány !! Még egyszer üdv. a hivataos kismama klubban !! :lol:
Vérvétel finom volt ??? Hova kellett menni ??? Vácra ??

Én útáltam a vérvételeket !!! Mercivel az első vérételemnél még az otthoni telefonszámom se tudtam megmondani . :lol: :oops:

Andi !!! Szuper a vonalzód !!!! :lol: :wink:
Szerintem még ne aggódj a beszéd miatt !! Szakembrók mit mondanak ???

Még Diám sem egy nagy dumás !! Magyarázni magyaráz , de még csak az állatok hangját tudja megmondani , meg: apa, baba , mama , pápá , papa
Ja : kaka (kakas)

bolhácska !!! A fene !!! Apa mit dolgozik ?? No , már nemsokára jön a jobb idő , akkor könnyebb lesz sétálni !!

És talán már mi is ott leszünk hamarosan , akkor majd összehozunk valamit !!!

Lányok ! Hát ma már megint Fóton néztünk egy telket , de aztán mentünk hozzátok !! :lol:

Már nemsokára péntek és akkor remélem a tervező áment mond az én kicsi kinézett telkemre . (bemegy az önkormányzathoz is , remélem )
Természetesen mondanom sem kell , hogy egy önkörmányzati telket sem láttunk !!! De semmi válasz sem jött a kért Email-re sem !!

kislány!! A vonat hol szokott késni?? Még mielőtt beérkezi bottyába vagy útközben tököl ??? Mert akkor lehet, hogy a buszt kell előnybe részesíteni , hát nem késhet minden nap a suliból !! :lol:

Ha legközelebb jössz vonattal pestre , majd integetek neked, Fótújfalunál !! Az állomásról hozzánk is ellehet látni !!


Puszi nektek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

kati:a szakemberek is azt mondják nincs miért aggódnom.Okos,kiegyensúlyozott kislány.És ha addig nem akkor majd az oviban megtanul beszélni,bár azt mondják tudna ő beszélni,csak nem akar.Majd egyszerre fog mondatokban beszélni.Az apa,anya,papa,tyúk,cica stb.nálunk is megy.
És nagyon kösz a segítséget a vonalzókért,nélküled nem ment volna.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


kati: drukkolok a tervező bólintásáért. :D
Apa fóton targoncás a maspednél. Alig várom, hogy jóidő legyen, hogy együtt menjünk csavarogni. :D
kislany addígra naagy pocakot növeszt. :D
A vonat meg ha késik akkor fóton tököl. De reggel nem szokott olyan sokat késni. Szerintem. :roll: :)

a vérvételeket én is utáltam, de itt mázlim volt. Csak 4x kellett menni, és mindenki előre engedett. :D Újpesten bezzeg.... :evil: Mikor Vivit vártam 11x vettek vért, mert sosem volt jó valami. Reggel az sztk-ban iszonyatosan sokan voltak. És senki nem engedett előre. Ha valaki mégis akkor olyan lincselős hangulat alakult ki a vén szipirtyók között.. :evil: :evil: Úgyhogy nekem vácról eddíg csak jó tapasztalataim vannak. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szeretettel küldöm mindenkinek aki még nem látta. :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=WTij4txO ... re=related

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Bolha!! Ezt a felvételt láttam, és legelőször is sírtam a nevetéstől!!! Most is!!! :lol: :lol: :lol:
Tartok tőle, hogy én is hasonló leszek... :shock: :shock: pl., ha a tesóm hányt, én is beálltam mellé.... remélem ez már elmúlt..... :shock: :shock:

Kati, a vonat tököl veresen is és fóton is. Attól függ hol van csatlakozás. Sajnos a busz sem sokkal jobb. Tekintve, hogy az pestre vezető összes úton útfelújítást vagy átalakítást végeznek, esetleg csak szimplán útlezárás van, stb. :cry: :cry: Én utálom a tömegközlekedést. Persze szakközepesként a 6.21-es vonattal jártam mindig Bpre suliba. Az nem késett, de ennek már 10 éve is van.. :lol: :lol:

Ami a tegnapi napomat illeti,nem igazán voltam a toppon. Hazajöttem a védőnénitől és utána csak feküdtem egész estig. Nagyon fájt a fejem, hiába ittam kávét, ésa gyomrom is fájt, mert nem tetszett neki a túrós tészta. Pedig vettem kalácsot is, hogy csinálok máglyarakást, de mára maradt. Azaz vennem kell még kalácsot, mert a felét benyomtam reggelire teavajjal, mézzel. :lol: :lol: :lol:

Kati, kérdezted a vérvételt. Még nem voltam, és pénteken de megyek Vácra az SZTKb a kötelező 12 hetesre, ami nekem csúszik most, és akkor beszélem meg a dokimmal, hogy akkor várjuk meg a 16 hetet, és az AFP vizsgálattal együtt legyen vérvétel.
Szóval visszatérve a vérvételre, megbeszéltem a védőnénivel, hogy Vácra ad beutalót, de ha csütörtöki napot (jan.31-ég) határoz meg a dokim az AFP-re,akkor ide is jöhetek. Én ennek örülök a legjobban, mert az egyik asszisztens néni a gyerekkori barátnőm édesanyja, és Ő jól veszi le a vért. Meg sem érzi az ember, és nem is látszik. (Kati, zárójelben jegyzem meg, hogy ez a néni az óvodavezető néni testvére :))

Ma mennem kell pestre. Hamarosan készülődöm is. Dönci kutyusom öreg kutya lévén megint tiszta fogköves, amit sos-ben le kell szedetni, mert ki potyoghat tőle a foga. Sajnos egyszer elkéstem, és az egyik fogát ki is kellett húzni miatta. Úgyhogy ma megyünk az állat doktorbácsinkhoz Bp-re!! :lol: :lol:
Imádom az a dokit, nagyon kedves, és minden állatkához szeretettel nyúl!!!

Puszi Nektek, szép napot!!! Kati Neked pedig drukk a telekhez!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szép jó reggelt !!!

bolhácsa ez nagyon jó volt !!! Köszi , én még nem láttam !!! :lol:

Fóton !!! :lol: :lol: Ez jó !!! :lol: :lol: Akkor nem kell messze mennie !!! Csak fene ezeket az éjjszakás munkákat !!!
Apa mivel jár át, vonattal vagy a busz jobb neki ?? Nem tudom , hol is van a Masped :roll: , persze ha így bele gondolok az utcátoknál áll meg a busz , talán arra szavazok . (a férfiak nem szeretnek gyalogolni , tisztelet a kivételnek !!)

Én az Örsvezér téri SZTK-ba jártam Diával , ott ki is volt írva soron kívűl mehetünk , igaz csak a vércukor miatt lehetett bemenni , de már ez is valami ! Amúgy, ott is rengetegen voltak álandóan !!! :roll:

Andi !! Nagyon szívesen a segítséget !!! :lol: :lol: Máskor is !!!

Hát, jól mondom én , hogy ne aggódj , még a szakemberek is ezt mondják !!! (ha nem ezt monták volna, akkor is az mondom , hogy ne aggódj !!!) :lol: :lol: Minden gyerek annyia egyéni , hogy nem lehet így hasonlítgatni őket !!


kislnykám !!! Hol vagy egyetlen kismamánk ???? A dolgozatoknak mi a további menete ??? Csak be kell küldeni vinni , vagy hogy megy ???

Köszönöm a drukkokat telek ügyben !!! Holnap már péntek !!!! :lol:

Már alig várom , hogy tudjak valamit , mert úgy útálom ezt a bizonytalanságot !!!!!



Millió puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


kislány beelőztél !!! :lol:

No, jól van akkor meg vagy !!


A kutyáva pestre ???? Jeszszz, baromi beválalós vagy !!!! Hát kíváncsi leszek , ha meg lesz a baba akkor hova fogjátok vinni . :lol:
Hu , persze lehet , hogy te is ilyen szuper anyuka leszel , duracel elemmel !!! :lol: Persze lehet mégaz is , hogy apa viszi majd el esetleg kocsival !!!

Én, is úgy szeretem a jó dokikat !!! Mi Dunakeszin találtuk meg , mikor elhoztuk a menhelyről Lessiet akor ajánlották őt.

Itt Fóton kint a Dózsa Gy.-ön , ill az már Szabó D. van egy állatorvos , de sajnos a cicákat nem mentik meg !!!! Úgy-hogy nem megyek hozzájuk többet !! Szégyeljék magukat !!! A kutyával még el-el bánnak, de a cicákhoz finguk sincs !!! Már bocsi!!


Na , már mgint regélek , ehh , bocsi :oops: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bolha:ez a video tényleg haláli jó,még jó,hogy az én párom nem ilyen finnyás mint ezek a pasik.

Kati:köszi a biztatást a beszéd végett.Nagyon drukkolok neked a telek végett.

Kislány:Nagyon bevállalós vagy,hogy a kutyussal pestre mész.Sajnos a fejfájásra nekem sem használt semmi csak gyógyszer van egy fájdalom csillapító amit kismamák is szedhetnek,ha nem vagy paracetamol érzékeny.

Puszi nektek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok.

Csak bekukk. Nemsokára itt van a tervező, aki a tetőteret tervezi nekünk. Drukkoljatok, hogy belemenjen a részletfizetésbe... :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha!! Drukkhegyek Nektek is!!!! :)

Én már meg is jöttem Bp-ről.
A dokival mázlim van. Igazi mázli!!! Veresen lakik, de itt nem praktizál, nem is szeretne, mert van bőven állatorvos. Mi már azelőtt ismertük őt, mielőtt ideköltöztek. Így ha védőoltás vagy valami más van, akkor rendszerint csak átugrik hozzánk. Ő az állatorvosi egyetemen tanít is és ott ügyel állandóan. Sajnos a fogkőeltávolításthoz gép szükséges, azt nem tudja kihozni, így nekünk kellett bemenni. De nem baj!!! Imádok vezetni, és a kutyusomért mindent hajlandó vagyok megtenni. Nekem olyan, mint egy gyerek. Gondolom én!! :lol:

jajajaja, a mézes-teavajas kalács nem ízlett a kölöknek!!! :shock: :shock: Most ebédeltem, bízom benne, hogy ez megmarad!!! A fene egye meg, már megint itt a róka!!!! :twisted: Hess, menj innen!!!!
No lépek, a kutyám hisztizik, mert ki akar menni!!! Akár csak mint a gyerekek!! :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bolha!! Drukkhegyek Nektek is!!!! :)

Én már meg is jöttem Bp-ről.
A dokival mázlim van. Igazi mázli!!! Veresen lakik, de itt nem praktizál, nem is szeretne, mert van bőven állatorvos. Mi már azelőtt ismertük őt, mielőtt ideköltöztek. Így ha védőoltás vagy valami más van, akkor rendszerint csak átugrik hozzánk. Ő az állatorvosi egyetemen tanít is és ott ügyel állandóan. Sajnos a fogkőeltávolításthoz gép szükséges, azt nem tudja kihozni, így nekünk kellett bemenni. De nem baj!!! Imádok vezetni, és a kutyusomért mindent hajlandó vagyok megtenni. Nekem olyan, mint egy gyerek. Gondolom én!! :lol:

jajajaja, a mézes-teavajas kalács nem ízlett a kölöknek!!! :shock: :shock: Most ebédeltem, bízom benne, hogy ez megmarad!!! A fene egye meg, már megint itt a róka!!!! :twisted: Hess, menj innen!!!!
No lépek, a kutyám hisztizik, mert ki akar menni!!! Akár csak mint a gyerekek!! :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Na elment a tervező. Nem tudom sírjak-e vagy nevessek. :cry: :lol:
Belement a részletfizetésbe, de mivel ez a tervező sokkal alaposabb mint a tavaly, kiderült, hogy több hitelt kell felvennünk. Körbe alá kell alapozni a házat, mert a mostani alap nem 80 cm, félő, hogy nem bírja ki a megemelt tetőt. + Az egész házra egy jó vastag szigetelést kell rakni, mert a vékony szigetelés miatt vizesedünk. Ja kiderült, hogy a kéményünk nincs is regisztráltatva, és a kazánház falát is meg kell vastagítani, hogy elbírja a súlyt. Viszont így mind a vegyestüzelésű, mind a gázkazánt át kell rakni.
Örülök, mert legalább már látok valami haladást annak érdekében, hogy meglegyen a tetőtér, és szomorú vagyok, mert egy csomó olyan probléma merült fel amivel nem számoltunk. Vagy számoltunk, csak azt hittük, hogy meg lehet oldani másképp is. De nem. Nem baj. Pozitív vagyok. Megfogadom, hogy sosem csüggedek, és a kapcsolatom nem fog rámenni az építkezésre. Ez az újévi fogadalmam. :) Szorítsatok. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany: Örülök, hogy meg tudtad oldani a kutyus elszállítását. :)
A reggelidet meg sajnálom. :( Finnyás kismanó. :D:D Lala is ilyen volt. Én aki imádom a húst, szinte csak azt eszem, rosszul voltam a husi gondolatától is. A gyomrom nem bírja a zöldségeket, de az első 3 hónapban csak zöldségen és gyümölcsön éltem. Ráadásul mikor visszajött volna az étvágyam elkaptam egy jó kis hányóshasmenéses vírust, így sikerült az első 4 hónapban asszem 3 vagy 5 kilót fogynom. De bepótoltam a végére... :oops: :roll: +8 kg lett. Amiből 5 ment le... :? Mondjuk még így is jobban jártam mint Vivivel. Vele 20 kilót híztam. Amiből 10 lement, de 10 azóta is itt csüng rajtam... :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kati: a masped a fóti állomás mellett van majdnem közvetlenül. Vonattal megy, mert a busz nem áll meg ott. Amúgy az utca vége tőlünk majdnem olyan messze van, mint az állomás. Úgyhogy nem gyalogol többet. Csak én bánom, mert havi 1 pár cipőt elhasznál... :twisted: :twisted: A vasúti töltéskövek, meg az erős járása nem kedveznek a cipőknek. Próbáltuk gagyival is, de a méregdrága igazi masszív túrabakancsot is szétjárta egy hónap alatt. Mindíg mondom neki, hogy menjen cipőgyárba dolgozni.. vagy csináltatok neki vasbakancsot.. :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


andi: jól mondta Kati, hogy minden gyerek más. Én a lányaimon látom a legjobban. Ég és föld. :D Amúgy meg szerintem Dia úgy van vele, hogy amíg anyuék megértik mi kell addíg nem fogja feleslegesen jártatni a csöpp csacsogóját. :D:D Majd figyeld meg, hogy a pasijait szavak nélkül fogja ugráltatni. :lol: :lol: :lol: Vivi meg lukat fog beszélni mindegyik hasába.. :roll: :P :? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


jááááááj eldugulok. Megyek eszem, mert ma még csak egy fél bögre kávét "ettem". :( :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: