Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,
nem tudjátok véletlenül, hogy hol találok a protokollra, stimura vonatkozó infókat? mi meddig tart, mit mikor kell szedni v szúrni?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, fejem felett hullámok! Munka ezer (új rendszer van), és vizsgaidőszak ezerrel (heti három vizsgával) :twisted:
Egészen jó vizihulla lennék :wink: :lol:

Itt nagyon pörög az élet!
Ritkán be tudtam lesni, de már éjfél után, és hullán, szóval nem volt erőm írni :oops: bocsánat!

Viszont drukkolok nagyon mindenkinek!

Csibe!
Megadrukkok! Ügyesek legyetek!
Ki az új doki?

Mazsi
Gratula a kisfickókhoz! Drukk a stimulációhoz!

Nyulasz
Szuper! :lol: Kihoztad a maximumot! :lol: Két szép petesejt! Szorítok a randihoz
Kép

Nekem is antagonista volt! Nekem bejött :wink: nem vagyok túl nagy barátja a döfésnek, ennyi is sokkkk :shock: :lol:

Tobi
le a kalappal előtted! Hajrá szurik!

Kata
Utólag is boldog születésnapot!
Szörnyen szörnyű milyen öreg vagy! :lol: :wink:

Megyek vissza a drága tanuláshoz! :twisted:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Tobi, ez a téma engem is érdekel. A múltkor 75, 150-es adagokat kaptam a Gonalból, így lett 7, most meg csak 75-öt... Szerintetek így kevesebb sejtre számíthatok?

Nyulasz, +++++++

Törpe, jó, hogy benéztél. Jó tanulást!
mazsi02
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat :wink:
Tobi!
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... nt&sid=130
Vendég
 


Mazsi,Tobi,Csibe!
+++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Nyulasz látod, hogy azért minden jól alakul!:)

Tobi,
http://www.lombikbaba.hu/index.php?opti ... &Itemid=54

Törpe,
Hajrá vizsgák!
Vendég
 


Bella!
Én is ezt kerestem Tobinak,mert már olvastam valamikor,de te ügyesebb voltál.
Megtermékenyült mind a kettő,hétfőn 12-re megyünk értük. :D
Vendég
 


Nyulasz!!!!!!!!! Ez szuper!!!!!!! Hajrá hétfő!
mazsi02
 
 


Nyulasz, Bella,
köszke :P

Nyulasz,
ez fantasztikus :P annyira örülök, hajrá hétfő és onnantól babaragi milliónyi :lol:

Mazsi,
szerintem a dokid a legjobbat akarja Neked, úgyhogy bízzál benne :wink:

Törpe,
kitartás a tanuláshoz meg a munkához, megy az enerdzsi+++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Nyulasz hajrá hétfő++++++++++++

Törpe jó, hogy jelentkeztél, hajrá tanulás :wink: Kopa dr lett az űj andrológus hetente 2x rendel majd du-én.t

Stimuzos csajok mennek a tüszönövelők++++++++++++++++++

Tobi:
Azt mondják, hogy a stimu általában a menstruáció 2.napjától indul, 10 napig tart. 10. napon adják a tüszőrepesztöt, 12.napon leszívnak. Ezt irja az irodalom, de szervezet válogatja, meg a hormonszintek. Pl. nekem mind két esetben hamarbb abbamaradt a stimum, így a leszívás is előrébb került. Ezért kell járni 2 naponta vérvételre, uh-ra, hogy monitorozni tudják a hormon szinteket. Shortnál csak uh-nak, a többinél van vérvétel is, de gondolom ez is intézetfüggő. Ja a stimut megszokta elözni petefészek leállítás, amit fogigátlóval vagy Decával idézik elő.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok

Nyulasz
Hajrááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csibe
Kopa dr azelőtt nem a Szabolcs-ban volt?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Csibe,
dr Kópa csinálta Apusnak a biopsziát csak jót tudok mondani róla :)

Erika,
jól tudod, előtte a Szabolcs utcában volt :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Nyulasz hajrá holnap :wink:

Erika igen ott volt, de most bezárt és ÁOK-ban főorvos, fél állásban dolgozik majd a BMC-ben.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Nyulasz,
Hajrá! Nagyon szorítok!

Tobi,
Jó szurizást!

Mi is megyünk Kopa doktorhoz Tobi ajánlatára.:)
Vendég
 


Sziasztok lányok! Egy debreceni kaáliban, donoros lombik-ra járó lányt keresek .Segitséget kérek, mit kell tennem mielőtt időpontot kérek?Igy donorosan mennyibe kerűl egy ijen program ?Hogy zajlik?hasonlit a stimuláció az inszeminációs stimura? segitsetek!!!!!!!!!!
mogyoro222
 
 


Nyulasz!
Nagyon szorítok!!!!!!!!!

Lányok!
Voltam nőgyógyásznál, megnézett hasi és hüvelyi UH-val, 'megtapogatott'. Azt mondta, hogy nincs osztott méhem és nem érti, hogy miért mondták korábban.

Princess
princess
 
 


Nyulasz,
drukkolok ezerrel++++++++++++++++++++++++++++++++

Princess,
ezt már nem értem! hogy a csudában van az, hogy egyik doki azt látja a másik meg nem :shock: komolyan mondom eldobom az agyam!

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat.
Princess!
Ez hihetetlen.Nagyon örülök,hogy minden rendben van a méheddel!
Sajnos nem most elöszőr találkozok ilyen esettel,ahol téved az orvos.Barátaink babát szerettek volna.Abbahagyta a lány a fogigátlót,és a három hónap elteltével nem jött meg a menstruációja.Boldogan ment az orvosához,aki közölte vele,nincs egyáltalán petesejtje,nem lehet természetes úton gyerekük.Teljesen összetört(gondolom mindenkinek ismerős az érzés),és bejelentkezett a Dévai Dr-hoz.3hét múlva fogadta a doktorúr.Addig szerintem az összes könnyét kisírta.Én kísértem el,és amikor kijött,még mindig sírt,de már az örömtől.7 hetes terhességet állapítottak meg nála.Már 2 éves elmúlt a kisfiúk.
Vendég
 


Sziasztok!

Már máskor is megállapítottam, hogy képesek negatív "csodákra" az orvosok! Olyan egyértelmű kijelentéseket tudnak tenni.

Nyulasz nagyon szorítok!
Vendég
 


Nyulasz,
hányra mentek a picinyuszikért? :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Princess
:shock:

Nyulasz
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
a ragacs gyár már ott köröz felettetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek,tündérek vagytok.Délre mentünk,és visszakaptam egy 6 és egy 8 sejtest.
Csibe,vagy aki tudja,ez harmadik napon jó?Mármint a sejtszám.
Mert kérdeztem a dokit,azt mondta az egyik világbajnok szép,de a másik is jó.Remélem nem csak nyugtatni akart.
Most viszont nem kapok hcg szurit,ami azért jó,mert így jó korán el lehet kezdeni tesztelni,nem kavar be a injekció :oops: :D

Erika!
Megnéztem én is a képeket,tündériek együtt,és hát igen,azok a szemek :D
Apjuk nem szeret szerepelni?
Tobi!
Mikor mész a dokihoz Uh-ra?Ja,szerintem nem jó a vonalzód,már a múltkor is akartam írni.Szerinted?
Mazsi!
Drukk neked is!!!
Törpe!
Egy kalappal :wink:
Mo!
Hova lettél?Életjelet szeretnénk!

Mogyoro!
Én sajnos nem tudom,mert nekünk van néhány kiskatona,de itt a lányok biztosan szívesen segítenek!

Csibe!
Csinálj új vonalzót,szeretnénk látni mi jön a kínszenvedés után!
Bella!
Hogy vagytok?Remélem,amikor mész a dokihoz,szól,hogy talált egy közelebbi időpontot,mert valaki lemondta.
Vendég
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, amiért nem jelentkeztem!! Szánom-bánom, de tudatosan kerültem a fórumot. Igyekszem visszaolvasni, kíváncsi vagyok, hogy kivel mi történt de egyszerűen nem volt erőm és kedvem bekapcsolni a gépet. Valami bújkált bennem és igyekeztem egyedül kijönni a gödörből. Nem akartam itt pityeregni nektek. Egy csöppet elegem lett mindenből!!! Vártam az ezer napos mensim végét és kilátástalannak tűnt minden, pedig még bele se vágtunk a lombikba. :?
A hsg-met elintéztem azóta. Hétfőn megyek, és akkor lesz az újabb tsh kontroll is.
Mindjárt visszajövök. Olvasgatok egy kicsit rólatok. :)
Vendég
 


Nagyon felgyorsultak az események!!! :shock: :shock: :D
Nyulasz!!!!!! Ezerrel mennek a drukkok!! Nagyon szorítok nektek!!!
Tobi! Nem semmi ez a sokkk szuri! :? Drukk! +++++ A Flavin gyogyi érdekel! Kérlek, írj róla bővebben!
Mazsi! Csibe! Drukkkkkk + + + + +
Kata! Ti hol tartotok? Valóban váltani fogtok? Vagy már máshova jártok? Biopszia mikor lesz?
Princess! Hihetetlen, hogy ezek a dokik milyenek :shock: Szuper jó, hogy minden redben van!
Törpe! Jó tanulást!
Nyusziful! Hajrá tesóprojekt! :wink:
Vendég
 


Az előbb hülyeséget írtam :oops: :oops: :lol:
Nem az 1000 napos mensim végét vártam, hanem az ezer napos ciklus végét.. hehe! :oops: Bocsánat!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz, drukk megy ezerrel!!!!!
A sejtszám felől nyugodt lehetsz, az előzőkor nekünk is ilyenek voltak, és ugyanezt mondták rá, mint nektek :wink:
Akkor most csak Utro-zol?

Princess, tényleg hihetetlenek ezek a dokik.. :shock: Jó, hogy minden OK.

Mo, jó, hogy jelentkeztél. Szerinted ti mikor tudtok kezdeni?

Nekem mai állás szerint 6 tüsző van alakulóban. Még szerdán is vérvétel, UH, és pénteken vagy hétfőn punkció. Szerdán dől el. Már nagyon parázok................
mazsi02
 
 


Nyulasz,
gratulálok a két porontyhoz :lol: babóragacs szállítmány indítva +++++++++++++++++++++++
vonalzóm azt mutatja, hogy még a stimuig minimum ennyi napot kell szúrkálnom magamat (tudod, long protokoll)

Mo,
örülök, hogy már jobban vagy :P
http://www.flavin77.unas.hu/
itt megtalálhatod a termékek/inulion kapszulák között az inulion kapszula nevezetű bogyót + szedek: Mg+Corall Ca+C vitamint
ha kérdésed van csak szólj :wink:

KépKép
tobi
 
 


Mo, de jó, hogy jelentkeztél :D Fel a fejjel lassan Neked is indul a lombik, és amikor az ikrek egyszerre sírnak éjszaka, akkor nosztalgiával gondolsz vissza a mostani időkere :wink: :wink:

Nyulasz, tökéletesek ezek az embriók, úgyhogy no para és mennek a babaragacs tapik++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Princess nem semmi a dokid :shock: , csinált valami konsztrasztanyagos vizsgálatot?

Mazsi hajrá tüszök :D

Rólam, várom a mensrit, hogy kezdhessek szurizni. Párom szerda este megy Kopához a MÁV-ba. Kiváncsi vagyok, hogy támogatja-e a második biopsiát. Remélem igen, mert nagyon beleéltem már magam.

Bella, mától szedem a Gynexet, meg azt a c betüst is, délután bementem Csillához a munkahelyére.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Tobi, tényleg mitől függ, hogy nálatok ki milyen protokollt csinál? Hajrá maratoni szurizás :wink: :wink:

Törpi? Süni? Jeni?
Kismamik?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Nyulasz
apjuk még fényképezni is alig hagyja magát :cry:

Mindenkinek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Csibe örülök, hogy sikerült.

Nyulasz,
szólni fogok neki
neked mennek a babaragacsok

Mazsi,
Hajrá tüszők!+++++++++++++++++

Mo,
én is magam alatt voltam, de itt a csajok sokat segítettek!
Vendég
 


Csibe,
első kettő short volt eltérő eredménnyel, most megkérdeztem változtathatunk-e esetleg, hátha alapon. Így jött a long. Ez az én történetem.
Most volt szuri :wink: apus csinálja az előjátékot én döfök :P

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
Akkor tiéd az élvezet!:)
Vendég
 


Tobi ez jól hangzik, az előjáték rész még szimpatikus, na de a döfés :wink: :D :D

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Mo.!

Nekem is nemsokára kell mennem hsg-re! Ha tudnál nekem válaszolni, azt nagyon megköszönném. A kérdésem az lenne, hogy hol csináltattad, és fájt, vagy milyen volt? Altattak? Minden érdekelne! :oops:

Válaszaidat előre is köszi!

Üdv.!
kjaja
 
 


Mo!
Örülök,hogy előkerültél!És vége az ezer napos ciklusodnak?
Mikor kezdtek,azt még nem tudod?
Tobi!
Én azért nem értem a vonalzód,mert én úgy tudtam,a ciklus 21.napjától van szuri,és a következő ciklus 3.napjától már stimus szuri.Ez kb 12 nap a stimuig.Vagy rosszul tudom?
Mazsi!
Nem utrózok,hanem duphastont szedek szájon át 3x2,és magne b6 szintén 3x2.
Nagyon drukkolok,már csak pár nap!!!!
Erika!
Szégyenlős? :D
Vendég
 


Nyulasz,
össze vagyok kavarodva :oops: tök hüle vagyok long protokollból :oops: ezért is kértem infókat
szóval jan 9-től szúrom a suprefactot. Mensi 4-5. napján hormonnézés:E2; LH (talán a héten megjön a miki) aztán a doki megállapítja, hogy mikortól induljon a stimu. Önnyi :roll:
bizti Te tudod jól :wink: szóval a stimu már a mensi után kezdődni, fog majd helyesbítek ha tudom mikor kezdődik a stimu :wink: bocsi a tudatlanságomért! :oops:
babaragi indítva +++++++++++++++++++++++
Otthon vagy?

Bella, Csibe
:lol:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Nyulasz, szabin vagy? Otthon pihizel? Hanyadikán lesz vérvétel?

Tobi, én szintén nem értem a vonalzót :shock: , ugyanúgy tudtam mint Nyulasz.

Csibe, remélem az új doki jókat mond nektek :wink:
A héten már kezded a szurit? Hajrá!

Bella, a te vonalzód jó? Jövő hónapban konzultáció?
mazsi02
 
 


Ja, Tobi, látom közben válaszoltál :)
mazsi02
 
 


Mazsi,
Igen jó a vonalzóm!
Vendég
 


félrevezetlek Titeket :wink: :P

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Igen,itthon vagyok.
Hát,akkor hamarabb lesz a stimu,mint gondoltad!
Mazsi!
Szerintem jövőhét pénteken bemegyek vérvételre.Igaz,az még csak a 11.nap,de szerintem szombaton nem néznek Hcg-t.
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz
+++++++++++++++++++++++

Kjaja
HSG = nekem 2004-ben (RTG-s) volt még a II-es klinikán, reggel befeküdtem és este már mentem is haza
az egész kb. fél óra, a kezelőben a dokim berakta a katétert, aztán leliftetzünk a RTG-be ott felfeküdtem a gépbe majd belémnyomta a kontraszt anyagot és megnézték hogy mi a helyzet odabent :cry: , nekem mivel :cry: ilyen volt a helyzet utána erős mensis görcsöm volt max 1 órán át
Túl lehet élni!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Kép
Vendég
 


Nyulasz,
tetszik a vonalzód :lol: úgy legyen!

KépKép
tobi
 
 


sziasztok mindenki!

Én még úly vagyok itt,engedjétek meg,hogy csatlakozzam :D

A férjemnél azospermiát állapitottak meg 2004-ben
szerintetek,van valami eséjűnk közös gyerekreŰ?
NINCSEN E VÉLETLEN VALAMI GYÓGYMÓD?
mogyoro222
 
 


Mogyoro!
2004 elég régen volt.Azóta változhattak az eredmények.Én azt tanávsolnám,hogy jelentkezzetek be egy meddőségi intézetbe,ott úgyis csinálnak újra vizsglatot,és lehet,hogy találnak egy-ét kósza kisfickót,azzal már simán lehet babátok.De ha nem találnak,még akkor is van lehetőség herebiopsziára,amikor a hereszövetből nyernek spermiumot,és azzal termékenyítik meg a petesejtedet.
Vagy jártok már valahova?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Elég zűrös vagyok mostanában :?
A vizsgaidőszak közepén elkapott az influenza :twisted: Ma már jobb, de volt két totál lázas napom, és a hangom is isteni:)

Nyulasz!
Szuper hírek!
Nagyon drukkolok!
Kép

Mazsi!
Mennek a tüszőnövesztők!++++++++++++++++++++++

Csibe
Mikorra saccolod a kezdést?
Holnapra csupa jó híreket kívánok!

Princess
:shock: ez tényleg hihetetlen!
Örülök,hogy végül jó híreket kaptál!
Újabb apajelölted van már? :wink: (remélem nem túl indiszkrét?:))

Erika
hol is tudom megtekinteni a gyönyörű babáitokat?

Tobi
Kitartás a szurikhoz!
Én olyan boldog voltam az antagonistával, önként nem annyira vállalnék több szurit! :oops:

Bella
lehet, hogy kaphatsz hamarabbi időpontot?
Drukkolok neked!

Mogyoro
üdv itt!
2004 óta merre jártatok, mit próbáltatok már?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Mo
Ti miko kezdtek?
Ha jól látom a mensi már megjött :lol:
HSG-n oké volt minden?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Nyulasz, ez Neked kerestem:

http://www.google.hu/search?q=Megterm%C3%A9keny%C3%ADt%C3%A9s+ut%C3%A1n&hl=hu&start=10&sa=N

ezen belül is a Fejlődéstan szemináriumot keresd, érdekes nagyon :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?