Új privát üzeneted érkezett!

Vera
ha a tesztet nézzük minden okés. Reméljük az uhn is ezt mondják majd csüt/pénteken. :D drukkok továbbra is mennek.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Vera, ez a teszt gyönyörű!Nem hiszem, hogy csak úgy magától emelkedik a hcg szint.
Mikor kell visszamenned a dokihoz?
ritt
 
 


Vera: Látszik, hoygmúlt pének óta emelkedett a HCG. Na most ez ha nincs baba akkor mitől lenne?
Most nyugodj meg és várj. Ez a legjobb amit tehetsz. Ma már kedd. Péntekig várjál. Nagyon nagyon szorítok :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Vera:Ne hagyd magad,ha ugy érzed hogy van baba akkor állj ki mellette!
És nagyon biztató hogy vannak tüneteid!
Én is gondolkodtam már rajta hogy nekem is várnom kellett volna,de nekem tényleg nem voltak tüneteim...és én már majdnem a 9.hétben jártam .Akkor már kellett volna szívhangot hallani még akkor is ha később volt PÉ-m.
A teszted is biztató! :wink:

Csak pozitívan!Drukkolunk hogy minden ok legyen!

Viszont nem tudom normális e de most kezd fájni a mellem.
lyndee
 
 



Nem tudom hogy az Urto mennyire befolyásolja,de nekem soha nem volt ennyire erős a tesztcsíkom!
lyndee
 
 


sziasztok bocs a belekotyert.

az utro nem befolyasolja a tesztet.

Kép
monyo83
 
 



Vera: Izgulok és ha megjöttél írj mit láttak.

Kép
csucsu05
 
 


vera++++++++++++++++

Kép
monyo83
 
 


Na megjöttem.
De nem lettem okosabb mert nem az én dokim volt hanem egy olyan aki nem ért az ultrahanghoz.
Megnézett vele de mondja hogy ő nem ért hozzá és nem lát szívhangot de ez még nem gond mert csak az 5-ik héten azaz a 7-ik héttől van szívhang általában. Mondta hogy nyugalom az a legfontosabb. Én mintha láttam volna a petezsákba egy csíkocskát de lehet hogy csak odakébzeltem.
Szóval majd kiderül pénteken mikor megyek a kh-ba. És ami viszont jó volt az az hogy ő tutira úgy számolta ki mint én. Belevette az elhúzódó ciklusomat a fogantatás napját és az életkoromat.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Remélem csupa jókat mondanak Vera!
lyndee
 
 


Hát akkor nem lettünk okosabbak... :roll:
És mit mondott a barnázásra?
lyndee
 
 


Vera, lehet, hogy abszolút hülyeséget kérdezek, de a Te életkorod hogy jön ide, hogy mennyi idős a terhességed? :oops:

Szorítok Neked!
Vendég
 


Luca:Te is közel vagy a ciklus végéhez most látom :lol:
Érzel valamit?
És még az szeretném tőled megkérdezni hogy a vetélés után mikor jött meg ujra a menszid?
lyndee
 
 



Lyndee, igen, közel vagyok...Hónaljban fájnak a melleim, de ilyen a múlt hónapban is volt,sajnos nem feszül.Mást nem érzek.Még émelygésem sincs...bár még lehet... :lol:

Nekem a műtéttől számított 28. napon jött meg.
Vendég
 


Vera!

Nem akarlak elkeseríteni, de ha jól emlékszem elég rég volt mikor pozitív lett először a teszted! Nem néztem vissza, de szerintem több, mint 3 hét eltelt azóta.... A tüneteket pedig egy üres petezsák is produkálhatja és attól is lehet pozitív a teszt! Szorítok neked nagyon, de tudod milyen vagyok..... :oops:

Luca!

Láttam a másikban az együttlétekről folytatott eszmecserét! Jól csináltátok, nem kell minden nap együtt lenni, a lényeg, hogy pé előtt apjukod töltsön fel! :wink: Nekem elég hajmeresztő dolgot mondott a doki! A ciklus 9. napjától, 9 napig mindennap kex és a következő ciklus 9. napjáig önmegtartóztatás! :shock: Mikor mondta, hogy ez elég kellemetlen, de tuti telibetaláljuk, akkor nagyon kézségesen bologattam neki, hogy igen, mert apjuk nem bírja ki olyan sokáig, erre aszongya, hogy ő nem erre gondolt, hanem a 9 nap folyamatos kexre! :lol: :oops: Egyébként már nyugodtan tesztelhetsz! :wink:

Lyndee!

Örülök, hogy ilyen hamar összeszedted magad! :wink:
Vendég
 


Luca:Persze hogy lehet még tünet :wink:
Csak vannak akik már ilyenkor megérzik...azért kérdeztem.
Drukkolok Neked hogy ne jöjjön meg!
lyndee
 
 


grönland:Ugy gondoltam,hogy nem ragadok le a multnál!Nekem az a legfontosabb hogy a szervezetem visszaálljon minnél előbb a régi kerékvágásba és ujra lehessen próbálkozni. :wink:

Elég érdekes ez a 9 napos megoldás :D
És Ti most így próbálkoztok?
Ha sikerülne ezzel a módszerrel okvetlenül írd meg :D
lyndee
 
 


Lyndee!

Nem tudjuk kivitelezni, mert apjuk minden negyedik nap éjszakás! Nekünk szerintem nem jönne be, mert a 14-16. nap környékén van pé-m, kevés spermiummal ez nem jó megoldás! Meg hát nem is bírnánk ki a hosszú önmegtartoztatást! :oops: Pé környékén vagy mindennap vagy minden másnap öszebújunk, többet nem tehetünk! Ahol viszont nincs gond a kiskatonákkal, akár be is jöhet! Sok sikert hozzá, ha valaki kipróbálja! :wink:
Vendég
 


Gröni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 9 napig minden nap??? :roll:
A gyűjtögetési időt mindig betartottuk! :lol:

Lyndee, jó, hogy előre nézel, így is kell! :lol:

Köszi, hogy szorítotok nekem!
Vendég
 


Lyndee,
köszi, nekem is hátrahajló, mi is így kísérletezünk. :D (2x már bejött ugye)

Gröni,
ez jó, ezt még nem is hallottam. :D

KépKép
dreika
 
 


Ha már nem lehet vonalzóm,a nevem alá dobok egy képecskét :lol:

Remélem senkinek nincs ilyen :?
lyndee
 
 


Lyndee: Talán a neved alatt a képecske szerencsét hoz:) Kívánom szívből!!!


Grönland : Ezt még én se hallottam. Mondjuk nekem a 9-es a szerencseszámom:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: :D Akkor neked kötelező kipróbálni!!!!!
lyndee
 
 


Sziasztok!

Vera: drukkolok, hogy most már minden rendben legyen!

Grönland: hát ez a 9-es megoldás... Na ma elmondom apjuknak, kíváncsi vagyok mit lép (ha egyáltalán szóhoz tud jutni). :lol:

Luca: szorítok, hogy ne jöjjön meg!!!

Lyndee: örülök, hogy ilyen pozitív vagy!

Kép
németh
 
 


Vera!Nem semmi amin te itt az utóbbi időben átmész.Bírod még?Nem is értem ezt a dokit, ha nem ért hozzá, minek néz meg?Miért nem kért meg vkit vagy küldött át vkihez aki ért hozzá?Szegénykém, mennyit uh-nak még?Nekünk tök jó, ha minden ok, csak megnyugtat minket, de egy szonográfus azt mondta, igaz nincs káros hatással a bébire az uh, de sokat, akkor sem szabad zargatni, mert ő neki a fejlődés most a legfontosabb.De nagyon szorítok, hogy tényleg csak egy huncut kiscsaj bújkáljon odabent!

Luca, szorítok!

Grönland, én úgy tudtam, ha kevés a sperma akkor a legjobb 2-3 naponta összebújni, hogy legyen elég idő újra töltődni.
ritt
 
 


Itt vagyok már több hónapja, de még mindig nem tudtam képet tenni a nevem alá.Hogy működik?tudna vki segíteni? :oops:
ritt
 
 


Profilba az avatarhoz.
De nagyon le kell kicsnyíteni. És igen már kezdek kikészülni mert ennyi terhes tünet mellett amim van most sőőőt a többivel nem is volt Nem tudom elkébzelni hoyg üres legyen.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Ritt:Én is megszenvedek ezekkel a képekkel mert le kell kicsinyíteni,meg aztán nehogy valakinek a képét ellopjam :roll:
lyndee
 
 


Vera!

Tudom ,min mész át, de tényleg nem tudsz mit csinálni, csak várj és próbálj meg valahogy kikapcsolni. Nekem a dokim azt mondta hogy felesleges állandóan nézegetni, türelem babát terem (reméljük)nekem legalábbis bejött. Gondolj,bele, van, aki csak eleve a 6-7. héten meg először uh-ra. Akkor te sem vagy lemaradva. Ennyi uh valóban felesleges. Sajnos akinek volt már vetélése, az tudja, hogy ilyenkor mi a teendő, veszélyben nem vagy. Türelem, türelem....tudom, nehéz, de a családodnak is szüksége van egy kiegyensúlyozott anyára. Az persze nem vigasztal, hogy neked már van 4 gyerkőc, ilyenkor egy újabbat ugyanúgy kívánhatunk, mintha az első lenne.Az életkornak egyébként annyi köze van a peteéréshez, hogy idősebb korban szabálytalabb lehet aciklus, azaz gyakrabban fordul elő, hogy nem tudják pontosan meghatározni a terhesség valódi korát. Ilyenkor nem az uccsó mensi számít.
Era

Kép
arvaerika
 
 



lyndee!

Nekem ma jött meg, napra pontosan, mintha nem is történt volna vetélés. Csak az a fura, hogy egyáltalán nem fáj a hasam, pedig szokott. (mondjuk nem bánom)

Kép
Kép
tabati
 
 


Vera!
Infuenza nem a legjobb ilyenkor, de igazából csak arra vigyázz, hogy ha felmegy a lázad, mindenképpen csillapítsd, de csak olyan gyogyival, amit kismamik is szedhetnek. Nem tudom, melyik a jó, a gyógyszertárban megmondják.
Era

Kép
arvaerika
 
 


Tabati:Örülök hogy helyre állt a szervezeted! :D
Remélem nekem is ilyen könnyen megy majd mint neked!
Én nem bánnám ha nem fájna a hasam :lol:
Nektek mennyit kell várni?3hónapot?
Meglátod milyen gyorsan el fog telni és akkor együtt babásodunk :wink:
lyndee
 
 


Vera!

Ez nem jókor jött! Nekem mindegyik dokim algot javasolt, de tényleg csak láz esetén, mert az ilyenkor többet árt, mint egy tabletta!

Ritt!

Pont ezért nem jön be nekünk a 9 napos folyamatos szex! Viszont a 3 nap túl ritka. Ha közben van pé, a 3 naposak azt már nem élik túl! Szóval a két naponta szex jött be! Ha naponta összebújunk, az önző módon magunkért van! :lol:

Csucsu!

Akkor mindent bele! :P

Luca!

Nem mondod? :lol: Hogy bírjátok? Tessék itt is mutogatni..... :wink:
Vendég
 


lyndee!

Igen sajnos azt mondta a doki, hogy 3 hónapot, de most megyek az "én" dokimhoz holnap, tőle is megkérdezem, hátha ő előbb engedi. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Csajok: Tegnap este összebújtunk. Ma reggel óta nagyon szúr a bal oldalam. valamikor most kell a peteérésemnek lenni. Igaz én 13-14-étől számoltam. De akkor nem éreztem semmit. Most viszont reggel óta igen. Lehet elkaptunk valamit?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:De jóóó lenne!!! :D Drukkolok :wink:

Tabati:a 3 hónapból már 1 el is telt :lol:

Luca:Mizujs veled? Mit kellene megmutatni itt is? :?:
lyndee
 
 


Igen! :D De azért reménykedem, hogy megkapjuk az engedélyt hamarabb, mert ilyen szépen megjött pontosan! Mert amúgy meg a helyi nőgyógyász azt mondta, amikor kiírt táppénzre, hogy ha 6 hétig nem jön meg, akkor kell visszamenni. Úgyhogy szerintem te is hamarosan várhatod! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:biztosan ti is előbb próbálkozhattok :wink:
Egyébként te mennyi ideig leszel táppénzen?Mert nekem nem mondták...na nem mintha mennék dolgozni :lol:
lyndee
 
 


Már dolgozom, csak pár napig voltam táppénzen, és én azért mert nekem komplikáltabb volt a dolog. Méhenkívüli terhesség, és úgy vetéltem el. Azért kellett még pihenni, hogy a babu :( a petevezetőmben ne kezdjen el befelé vérezni nekem a hasamba. De nem lett semmi baj, remélem már fel is szívódott, holnap kiderül! No, megyek is dolgozni, sziasztok! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Lányok Tanácsot szeretnék kérni!

Amikor még terhes voltam akkor dec.19-én kezdtem el vérezni.
Mint kiderült akkor el is vetéltem mert az utro-val csak az üres petezsákot növesztettem tovább.
Most jan.10-én műtöttek meg,akkor 2 napig véreztem amit azt mondtak hogy jó mert nem szabad erősen vérezni.

Most egy hete hogy megműtöttek és pici véres maszatolásom van.
Szerintetek ez már a menszim lesz vagy valami más?
Mert ha a vetélést nézzük vagyis a dec19 akkor most a 29.napon vagyok tehát elviekben lehet menszi.
Viszont nekem mindenki azt mondta hogy a műtéttől kell nézni,és azóta csak 1 hét telt el.

:?:
lyndee
 
 


Lyndee!

Végülis ha azt nézzük, a műtétnél kiszedtek mindent, tehát elvileg tényleg onnan kéne számolni! De ne aggódj, mert azért ez egy elég komoly műtét volt. Lehet, hogy csak a méhszájad sérült picit vagy hormonális oka van! Még ne számolgass,légy türelmes, bár tudom nem könnyű és ijesztő is! Én a tavalyelőtti vetélés után 3 hónapig hol véreztem, holy pecsételtem folyamatosan, de nem lett baj! Ha továbbra is maszat lesz vagy bővebb, nem normális vérzés mindenképp menj dokihoz!
Vendég
 


Oké, mondja, vagy mutassam? :lol:
Vendég
 


Mutatom...

Kép ma reggeli...
Vendég
 


Lyndee, nekem is elég sokáig volt pecsételés.Amikor már azt hittem, hogy elmúlt, még utána is visszajött.Tuti nem mensi még.
Vendég
 


Ja, és én elég erősen véreztem az első pár napban.
Vendég
 


Luca, ez csak nem egy +HCG?????Szuper!Gratula!!!!!
ritt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: