Új privát üzeneted érkezett!

Anyo!
Kibírtad, hogy nem mondod el pénteken! Azta!!!!!! Párod mit szólt?

Évi!
Jó ez a karám!

Remélem a többiek is hamar a kerítésen belül lesznek!
20150601134430
 
 


Anyooka! :lol: :lol: :lol:

millió gratula!!!!!!!!!!!
Kép

Évi!
hajrá inszem!!!!!!!!szép a tüsződ :P
Vendég
 


Hello Lányok!

Anyo: még ilyet!!!!!! Nagyon örülök Nektek!!! :lol:

Évi: tényleg nagyon szép a tüsződ, sok-sok drukk megy szerdára! (Az én tesztidőpntomat átírnád január 23-ra? 22-én még el leszünk utazva…)

Vicuska, nem akarsz Te is bekerülni egy spontánnal a babás táblába? Kókusz? Más valaki? :-D

Bettike: Te nem ma mentél vérvételre????

Nellike: örülök, hogy rendben vagy!

Hogy vagytok, meginszeminált sorstársak??? :-D

Jajj, annyira örülök, hogy már ennyi kismamink van!!!! :-D

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

Szezso!
dehogyisnem!nagyon benne lennék :lol: hamár ez is spontán hónap lett :?

van valami tüneted?????????? :P
Vendég
 


Sziasztok,

Nemone: klassz, h minden rendben volt!! jó , h volt uh-d , az kicsit megnyugtatóbb lehet.

Évi: szép a tüsződ!!
klassz a tábla, de azért a karámra kellene egy csapóajtó, h be be lehessen menni, csak ki ne!! :wink: :lol:

Anyoo: itt is gratula!! :wink:

Szezso: hát én most elég nega voltam a hétvégén! ismét! :roll: a cicim már napok óta fájt, és most kezd alábbhagyni. és már alig várom , h teszt napja legyen! én nagyon türelmetlen vagyok! :oops: :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicuska: pont azért kérdeztem, mert épp spontánoztok! :wink:

Czinke: nem szabad negatívnak lenni!!! Tünetekre szerintem ne adj!!! Én mindig azt mondom, hogy még nem voltam terhes, nem tudom, milyen az, így azt sem tudom, mit kellene éreznem.
Meg aztán 2 terhesség tünetei közt is lehetnek óriási különbségek :wink:

Amit érzek, az az, hogy le akar szakadni a derekam, és fájogat a hasam. Majd jövő héten kiderül, hogy mitől :P

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Tünetekre szerintem ne adj!!! Én mindig azt mondom, hogy még nem voltam terhes, nem tudom, milyen az, így azt sem tudom, mit kellene éreznem.

Hú mekkora mondat! Ez az év mondata. :lol:

Anyo!

Grat!!!

Évi!

Én is váltottam taktikát. Most meg sem szólalok, csak figyelek így: :shock:
:lol:

tjuca
 
 


Szezso: nem is gondoltam, h a cicifájás terhességi tünet, csak írtam, h ez van velem, mint ,,meginszeminált társsal,,. lelkileg meg amúgy rosszat érzek, bár a párom szerint tuti a siker most (pedig inkább ő szokott nega és károgó lenni!). tutom, h poznak kellene lenni, de most vhogy ,áh ... :roll:

Annyoo: jan 4-én voltál laptetőn, még meg is örültél neki! és rá 1 hétre poz teszt!! ez akkor tényleg bejön!?! :wink:

Szezso : te is voltál laptetős nem is olyan régen!! 1-2 oldallal Annyo után! :lol: :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Anyooka: Halk gratula! Szép nagy HCG! :wink:

Évi: Mennek a drukkok szerdára! Ilyen szép tüszőkkel tuti a siker! :wink:

Nálam még mindig semmi.. Tegnap csináltam egy tesztet kíváncsiságból, negatív lett.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Először is anyo nagyon-nagyon gratulálok!

Azért nem jelentkeztem, mert nem igazán tudok magamról semmit mondani, az ég világon semmi különöset nem észlelek magamon.
Folyamatosan olvaslak titeket, és nyomon követem, hogy mi történik veletek.

Évi,
nagyon fogok rád gondolni, hogy bekapd azt a legyet. Az én egyik tüszőm is 24 mm volt.

Czinkeb,
nekem sincs semmi tünetem, szerintem kell még kb egy hét, hogy sejteni lehessn, hogy mi a helyzet. Addig is nagyon fontos a pozitív hozzáállás! Majd értesítelek, hogyha tüneteim vannak, bár mindenkinél máshogy jelentkeznek a dolgok: :wink:

Nemone,
akkor te is szerencsésen túl vagy rajta, mostmár csak várni kell! Én a munkahelyemen csak annyit mondtam, hogy a közeljövőben szeretnénk gyereket, de ezt is a közvetlen főnöknőmnek mondtam. A részltekről nem számoltam be. Nagyon kedvesen fogadta, gondolom tisztában van vele, hogy egy 28 éves nő előbb-utóbb szülni szeretne.
monic80
 
 


Sziasztok!

Hű micsoda hírekre jövök!

Anyo! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vigyázz magatokra! :wink:

Évi! Azta mekkor tüsző méret! :shock: :wink: :lol:
Jó a karám rész!

Szezso! ÖN NYERT! Ma voltam! :wink:
nyálkahártya 5-6 mm
jobb oldal 2*10 mm
bal oldal 1*16, 1*17

még két adag (75) gonal szerdán ismét vérvétel uh és lehet pénteken inszem!

Most még növesztem őket, meg főleg a nyálkahártyát! Az ösztrogén szintem kafa lett 22,5-ből 399,2 lett! :lol:

A laptető tényleg bejön???? :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Köszi Anyo a tünetleírást! Biztató, amit a takarítási mániáról írtál! :lol:

Nekem is tudja a közvetlen főnököm, meg az is, aki helyettesít! Így legalább nem nyavajog, ha nem vagyok!

Czinkeb! Kitartást tesztileg és lelkileg! :lol:

Vicuska! Látod a mintát nem, hogy mostanság spontán bekapni a legyet a menő! :lol: :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Évikém!

Isten éltessen!


Kép
20150601134430
 
 


Nellike utólag, Évi ma Kép
Vendég
 


Nahát, de kedvesek vagytok! Köszönöm szépen!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
Boldog szülinapot! :D

Holnapra: ++++++++++++++++

KépKép
dreika
 
 


Évi!

Nagyon boldog születésnapot!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi!
Sok-sok boldog szülinapot! :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Nellikének én is utólag :oops: Évinek pedig ma boldog szülinapot kívánok!!!!
Kép

Évi, tutti sikerülni fog holnap, szülinapi ajándékként!!!!!!!
Karám nagyon tetszik! :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki, kibírtam mert magam sem mertem elhinni! Még mindig nem tudom felfogni! Vonalzót is majd csak a szívhang után csinálok.

Szezso, remélem, jövő héten zebrát pisilsz!!! :wink:

Czinkeb, csak pozitívan!!!!! :wink: :)

Pussz mindenkinek! :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nellike!
Neked is boldog szülinapot kívánok (utólag) :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Anyo!
Én is csak a dokis vizit után csináltam vonalzót. :D

Az nlc-s is fórumozok, de ott pl. még babakocsira nem mertem átállítani a jelemet addig, míg a genetikai Uh-ra nem megyek.
20150601134430
 
 


Évi!

Kép

Denika!
te most hányadik napon vagy? :roll: nem volt korai a teszt? :shock:

Bettike!
szuper hírek!
Vendég
 


Sziasztok!

Évi,

én is szeretnék neked nagyon sok boldog szülinapot kívánni és holnap ügyes légy és pihenj sokat!
monic80
 
 


ÉVI: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
KÍVÁNOM , H EGY SZÉP KIS BABÓ LEGYEN KÉSZÍTVE NEKTEK!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicuska: Ma 37. cn, 35. napon teszteltem, szerintem mutatta volna. Eddig a rekord hosszúságú ciklusom 40 nap volt, remélem nem fogom megdönteni. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a szülinapi köszöntéseket! Azért még maradtam volna 30, az olyan szép kerek :wink: Nagyon örülnék neki, ha csinálna a dokibá' egy tündéri szülinapi babát :) Aki egészségesen és időre születik...

Czinke!

Oké, van a karámon csapóajtó, de olyan spéci, hogy csakis és kizárólag befelé lehet rajta menni :) Így jó, ugye?

Denika!

Rossz lehet ez a várakozás... Nem jön meg, a teszt is nega... Bízzunk benne, hogy tényleg korai volt.

Monic!

Azért ne kenődj el, ha még egy hét múlva sem érzel semmit, tudod, van, akinél később jönnek csak a tünetek, ha jönnek egyáltalán :) Határozottan jó előérzetem van veled kapcsolatban!

Bettike!

Jő tüszőnövesztgetést! Drukk péntekre!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hahó!

Akinek szülinapja van (Évi), vagy volt a közelmúltban (Nellike) az érezze magát megköszöntve általam! :-D

Meginszeminált topiktársak: lassan itt az ideje a beágyazódásnak :-D (nem a beágyazásnak ám :wink: :lol:


SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: te mindig ilyen vidám és poz vagy?? gyere sűrűbben!!
és ez a meginszeminált társ!!! :lol: :lol:
Évi mindenkori jókedve is olyan jó!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!

Remélem rád is átragasztjuk az optimizmust!

Képzeljétek, nem is meséltem: a nőivonal.hu-tól is kaptam szülinapi emailt, rendes tőlük, nem?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

A hormonvizsgálattal kapcsolatban lenne kérdésem! Nekem azt mondta a dokim, hogy a kenézy kórházban menjek a nőgyógyászatra, majd a belgyógyászatra?! Miért kell menni a belgyógyra?! Vagy a nőgyógyász elsőnek megnézi a beutalót és majd leküld a belre?! Nem értem?! Kezdek bekavarodni!

Ja és valaki ismeri a Debreceni Kenézy Kórházból Dr. Kálmánczhey Albertet?! Elvileg ő fogja nekem csinálni a hsg-t!

várom az infokat!

üdv.!
kjaja
 
 


Szia Kjaja,
annak , h nem jön a baba nem csak nőgyógyászaki okai lehetnek. lehet pajzsmirigy alul v túlműködés, v pcos (policisztás oválium : cisztás petefészek) v esetleg más, ami a belgyógyászatra (endokrinológiára ) tartozik. valószínű ezért küldött el oda is mert nagyon alapos a dokid és ki akar vizsgáltatni minden szempontból!
de a hormon eredményeidet vidd el a belgyógyra is mert azt ott is nézik (remélhetőleg!!).
örülj neki, h alapos a dokid!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi: igen én nem csak a kölyköket tapasztgatom mostanság, hanem az optimizmust is ! :wink:
velem ellentétben a párom nagyon optimista most, pedig nálunk ő a vészmadár!! :roll: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szia Czinkeb.!

De amúgy a hormonvizsgálat hol lesz? Mert nálunk a párommal van a baj! Azoospermia! Ezért nem értem, hogy miért kell a belre is menni! Na mindegy! De amúgy a hormonhoz a vérvételt hol fogják csinálni! A nőgyógyász majd leküld a laborba, miután voltam nála?! Bocsi, hogy ilyen értetlen vagyok, de nekem ez nem tiszta! :oops:
kjaja
 
 


Kjaja!
A dokid csak mondta, h. vérvizsgálat kell, vagy a kezedbe nyomta a vérvizsgálati papírt is?
Mert ha kezedbe nyomta, akkor oda kell menned, ahol leveszik a vért.

Viszont, ha ezt a nődoki adja majd, akkor ezután kell menned vérvételre.

A bel-re jól mondta Czinke, hogy miért kell menni. Biztos, hogy az azoospermia miatt lombikotok lesz, ezért kell az alapos kivizsgálás.

A Férfi meddőség topikban vannak debreceniek, javaslom, hogy ott is érdeklődj. :wink:
20150601134430
 
 


Kjaja: az a legtutibb, ha felhívod a dokid, aki elküldött nőgyogyihoz és a belre, h most nem érted a dolgokat. hova menjél és kihez pontosan, miért, mert csak most nézted a papírjaid és nem érted. nem ciki egyáltalán, ne aggódj!!
amikor a dokinál van az ember a kérdéseinek a felét elfelejti, hát még ha ott jönnek elő új dolgok!
sok sikert!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszönöm a sok szülinapi köszöntést! :)

Évi! Neked is
[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1200414929.1393.
jpg[/img]

Anyóóóóóó! Gratulálok!!!!! (és nem halkan) :wink: Ez igen!

nellike
 
 


Évi! Nem töltötte fel a szenyó... :evil: Na majd most: Kép

nellike
 
 


Hajrá lányok!

Tessék bebabásodni! :twisted:

Tünetekkel kapcsolatban mondom, hogy nekem semmi terhességre utaló tünetem nem volt a nagyon durva hasméretet leszámítva, amit szinte lehetetlenség volt behúzni :oops: Volt viszont mellette más: allergiás reakciók -amire addig sose- és csupa olyan szokatlan dolog, amire az ember nem is gondolna, de így utólag úgy gondolom, hogy a megemelkedett hcg miatt lehetett.

Szezsó! Derékfájás nekem is volt :wink:

Én már olyan , de olyan türelmetlen vagyok :twisted: Sose lesz február, úgy érzem...

Évi! Szeretnék a karám mögé kerülni és beterhesedni :)

nellike
 
 


Sziasztok!

(Túl az utolsó szurin!) :oops: :lol:

Évi! Drukk holnapra! Legyél ügyin meginszemezve! :lol:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kjaja! Miért a Kenézy-be mész, jársz? Hisz Debrecenben van külön meddősségi központ is a klinikán! :?: (Én oda járok! - pedig egyikünknél sem találtak gondot) :roll: És ha a párodnál van a gond, akkor miért kell hsg? Hisz lombik lesz így is úgy is nem? :roll:
Bocsi lehet, hogy csak én nem értem!

Meginszemeltek! Nektek küldök ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤!
:wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

Évi!

Megy a mega drukk mára!!!
20150601134430
 
 


Évi

Kép
Vendég
 


Bettike Neked is Kép
Vendég
 


Viki, Boni, nagyon köszi a drukkot, úgy izgulok, mint érettségi előtt :) Mondjátok lécci, hogy most sikerülni fog...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Én nagyon szorítok mára Neked, hogy a meginszeminálódás után megterhesedj!
Csinálj gyertyaállást! :wink:

Sikerülni fog Drága!
20150601134430
 
 


Évi!

SIKERÜLNI FOG! Kép

Nellike!

Allergiás tünetek? Az miben nyilvánult meg? Kiütések, viszketés?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


:shock:
:lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Évi, nagyon szorítok Neked!!!!!!!!!Sikerüülni fog!!!!!!!!!! Hajrá kisfickók!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Évi!
Sikerülni fog! Mennek a drukkok! +++++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Évi,
most sikerülni fog! :D :wink:

KépKép
dreika
 
 


Sziasztok!

Évi,

nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!!!! Majd írd meg, hogy milyen volt. :wink:
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: