Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Jucu: Asszem ez a 460 e-ért Mikegirl, egy masszázsmedencés, szaunás lakosztályt nézett ki. :lol:
Jól vettem ki? Cumisüvegből adod Bálintnak a kajcsikat? Vagy csak a teát issza egyedül?

Edit: 8 kiló! Huha! Ekcéma..:( Nekünk is van, de szerencsére nem ennyire vészes! Kocsi...:( Nincs szerencsétek mostanában.

Ági: Először mindig cseppents neki sterimárt vagy vmi sótartalmú orrcseppet, amit lehet piciknek. Az jól feloldja a trutyit és utána könnyebben ki tudod szippantani. Mi elemeset használunk, nekem nagyon bejött, porszívósat még nem próbáltam, de mindenki dicséri!

Mi tegnap ettünk alma-banánt, de szerintem nem sűrűn fogok neki adni ilyet, mert megfogja a kis pociját!:(

mamiblue
 
 


Viki
Amióta ilyen az idő, azóta én is egyedül vagyok. Persze apa náunk is dolgozik, de idéntől rávettem, hogy pénteken hármasban járjunk az uszira. Tehát már csak négy nap marad. Ha jó az idő, akkor pedig itt a lakóparkba telefonon értekezünk, hogy mikor menjünk sétálni :) És így jobb. Környékeden nincs olyan kismami, akit gyakran látsz? Szerintem szólitsd le valamelyik sétakor. Én is nagyon örülök, amikor megszólítanak, és szóba elegyedünk. Aztán legközelebb már együtt sétálunk.
Egyedüllét ellen még sokat mailezek, telefonálgatok, skype - olok időnként. Ha meg bejön a tavasz, kirajzok a játszótérre :lol:

mikegirl
 
 


Mikegirl: Ez a ft/fő érdekes...kiváncsi vagyok mit írnak...Mi május elején megyünk, de már nagyon várom! igazából nekünk meg április közepén van a szülinapunk, azt ünnepeljük 1 kis kikapcsolódással. :) Lányoknak be szokott jönni ez a játszóházas dolog...

mamiblue
 
 

 
 

Mamiblue
Na igen, persze, meg két pálmalevéllel legyező pasi is az árban volt :lol: :lol: :lol: Akciós tábla, 07.17-ig sora, csak x2, mivel Ft6fő-t írtak a táblázat fejlécébe. Remélem nem az!!
Banán - Atinak is fáj tőle a hasa. De mire számítottam, én sem tudom megemészteni :oops:

mikegirl
 
 


Köszi a tanácsot, Lányok, vettem ma porszívósat.. hát brutál... sokkal többet kiszed, mint a másik. Judit, kaptunk orrcseppet, köszi.

Viki, nagyjából 1 cipőben járunk.. nekem életmentő a net, meg ha nagyon unjuk a banánt itthon, megyünk autózni. Szerintem menjetek sétálni a hideg ellenére, ha jól felöltöztök, nem lehet baj.

Mikegirl, én kint altatok nappal, akár 2-3-szor is. Amíg világos van. Eszter rekordja mostanában 3 óra kintalvás egyhuzamban. Eszter is kap már mást is, de nincs túl sok tejem, így ez nálunk nem gond. Védőnő mit tanácsol?

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Ági
Hónapok óta színét sem láttam a védőnőnek.....

mikegirl
 
 


Jaaaaa.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Halihó

Judit

N em cumisüvegből csak tápit kap. :lol: Már teának is avent itatófejünk van :wink: lassan tápot is abból akarom adni.
Szépen eszik kanállal nagyon kicsi fiam csak mivel próbálkozik kezét használni nem tudatos sztem így tisza kosz minden.
Most kicsit mérges vagyok társasházi problémák/számvizsg.biz,tag/ vagyok és robbanok.no pill eltűnök rendezem soraim aztán jövök.
jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


Csajok, Ati nem akar külön inni. Pedig almalével próbálkozom csőrös pohárból. Anyatej, a mellé adott kajcik mennek, de külön nem hajlandó inni.....pedig jó lenne, a doki is mondta.

mikegirl
 
 


Mikegirl!

Fanni sem iszik... csak ha kanállal adogatom neki... úgy pedig elég macerás...

horvviki
 
 


Mikegirl, Viki!

Eszterke meg pont az ellenkezője! Olyan, mint egy kiskacsa töményterlen mennyiségű teát és gyümölcslevet képes meginni. Most még cumisüvegből (szinte már egyedül), de lassan megpróbáljuk az itatópoharat.

Milyet javasoltok? Milyet érdemes venni?

Eszterke már egyedül ül a kiságyában a rácsba kapaszkodva. Teljesen egyenes háttal nem is dülöngöl.
Ma volt itt a védőnő nem hitt a szemének!

K
Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Kriszti
Hogy milyen ügyes kislányod van.... :shock: Odáig vagyok meg vissza :lol:
Itatópohár....fogalmam sincs melyik a jó. Mi Aventeset vettünk. Kipróbáltam. Alaphangon is jön belőle a lötty a csőrön lévő lukakból - nem túl sok, de ha megszívom, akkor még jobban. Nem is tudtam, hogy puha gumiból van az a csőrrész. Persze nem láttam még ilyen közelről, csak most.
Az a helyzet, hogy én már nem akarok neki cumisüveget adni. Cicizik, kanállal eszik, és így a csőrös poharat láttam jobbnak. Biztos jobb is lenne, ha inna....de nem iszik.

mikegirl
 
 


Viki!
Szívesen cserélnék veled legalább egy napra.
Most is totál kész vagyok. Bár megfogadtam, hogy igyekszem nem panaszkodni, leírom a napunkat eddig:
-este negyed 11:végre elaltattuk a kölyköket
-éjfélig hajmosás, rendrakás, ez-az
-éjféltől egyig alvás
-egytől fél ötig a kiscsaj 15 percenként felriad, felsír, nem hagy aludni. nem jó neki mellettem sem, csak ölben. a bal kezemet nem tudom már felemelni, annyira fáj az egész napos tartogatástól
-fél öttől fél 8-ig alvás
-fél nyolckor hugi ébred, öltözés, játék
-fél 9-kor tesó ébred, reggeli, öltözés, játék
-délelőtt Enikő háromnegyed órát aludt
-közben Beni folyamatosan nyüsszög, semmi sem jó
-végig vele kell játszani, mesét olvasni, autózni, de még ez sem jó, mert a hugi is ott van az ölemben
-fiam is kibaba lett, vinnyog, szopja az ujját és nagy örömömre be is kakil
-Enikő délután legalább aludt 2 órát, de délelőtt ő is csak vinnyogott
-a fiam persze nem alszik, így ha a gép elé ülök 5 percre: anya, jöjjél már, anya jöjjél már, aztán ordít
-a párom délben hazajön 1 órára, így legalább mindketten tudunk külön-külön persze viszonylag nyugodtan enni
-du. viszont fél 7-kor jön meg apa, addig ki kell húzni a két kölyökkel, ami sokszor nem egyszerű

Úgyhogy egy újságcikket se tudok igazán végigolvasni, híradót, filmet nem tudunk nézni, ilyesmi.
De bízom benne, hogy nemsokára jobb lesz, eljátszik a 2 gyerek vagy, ha más nem,. szeptembertől az ovi jön...
Na, befejezem, mert már nem bírom hallgatniu az anyázást....

Bocs a panaszkodásért....

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Képzeljétek Dani 14.30-tól ezidáig aludt a teraszon, ilyen 2 hónapos korában fordúlt elő párszor.
Jővőhéten csináltatunk a drágának útlevelet :D
Mikegirl, én megmondom őszintén irigykedek a sok tejcid miatt :oops: . Én annyira sajnálom hogy vége lesz a szopis korszaknak, úgy érzem ennyire közel soha nem leszünk egymáshoz. :).Danus már a hozzákészülődésnél tudja mi következik, és hangosan sikongat, magyaráz.
pfranciska, ez tényleg kemény, Benedek talán féltékeny? Hát én is csak azt tudom írni, hogy nemsokára jobb lesz.

Kép
mona76
 
 


és ami még külön bosszant, az az, hogy Enikővel sem tudok úgy foglalkozni, ahogy szeretnék, mert pl.
-elkezdem tornáztatni. Jön Benó, hogy ő is kisbaba, őt tornáztassam. Tornáztatom őt is. Utána szeretném újra a hugit. De azt őurasága nem engedi, inkább rugdos mindkettőnket. Csajóca kimenekítve, torna felfüggesztve.
-mászással ugyanez. Nem tudom biztonságos helyre nyugodtan hosszabb időre hasra tenni Enikőt, mert egyrészt folyamatosan őrizni kell, másrészt hamar elkezdi macerálni a bátyus és fel kell vennem.

Igen, féltékeny, de nem tudom ez meddig tart. Azért többnyire nem bántja a hugit, csak akkor, ha vele foglalkozom. Mindenesetre résen kell lenni :shock:

Csak nehéz nulla alvás után 12-14 órát( plussz éjszakázás, ha van) türelemmel lehúzni velük. Nagyon nehéz. Nekem legalábbis kb. háromszor annyira hajtós, mint amikor dolgoztam. Ha nem többször...

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Tényleg bocs a panaszért, persze több a jó, csak azt nem mindig látja egyből az ember. Ahogy Enikő rám néz és rám mosolyog, azt nem cserélném el semmiért. Beni már nem olyan bújós-hízelgős, mégis nagyon ragaszkodó és mindent az anya csináljon, hozzon...éjjel, ha felriad, mindig értem kiált, akkor is, ha fel sem ébred.

Kép
Kép
pfranciska
 
 


csajok, mikortól állhatnak a babák? Dani állandóan állni akar persze az ölembe, de még nem merem hagyni, hogy nehogy baja legyen a gerincének. És at etetőszékben meddig lehetnek?

Kép
mona76
 
 


Mona!
Akkortól állhatnak, amikortól önállóan megy. Járatni nem szabad őket.
Az etetőszék gondolom kicsit dönthető, így az már okés. Szerintem.

Mikegirl!
Nálunk Beninél nagyon bejöttek az aventes itatópoharak.

Kép
Kép
pfranciska
 
 


egy barátnőm korán berakta a fiát bébikompba és sokat volt benne-- nem tanult meg egyáltalán kúszni és mászni, egyből járt. A ciki az volt a dologban, hogy ha eldőlt, nem tudott magától felállni. És később és nehezebben, de meg kellett tanulnia mászni is...

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Sziasztok!

Mióta forgunk, nincs nyugtunk! Hátról hasra, aztán fordítva, de ez utóbbi tele hassal nem mindig megy. :D
Annyit tud enni, szopi után bevágott múltkor egy kis üveges Hipp almát. :shock: :D
Inni ő sem nagyon szeret. Én még csak baracklével próbálkoztam, de nem egyszerű. A betegsége előtt már elfogyasztott 2 üveggel, azóta még egyet sem bírtam bele tölteni.

Viki! Örülök, hogy találtatok rucikat. :D
Nora! Wow! Mesélj még erről a költözésről! :D
Mikegirl! Már múltkor is akartam írni, hogy nagyon szép helyen laktok. :lol: Irigykedem kicsit itt a Váci út közelében. :)
Kriszti! Forgás nem ízlik a kisasszonynak, inkább ülne? :D Egyem meg! :D

Unalom helyett nekem itt a suli! A héten is két vizsga... Meg persze ti és a net! :lol:

Dobok képeket! :D

Kép Kép
KépKép

dincuska
 
 
 
 
 
 


[quote="tuza edit"]H írta:tuza editát tényleg nagyon különbözőek a dokik.
Én tegnap félve ,egkérdeztem a dokit,hogy csirkét mikortól adhatok,erre ő kikerekedett szemmel,már rég nyugodtan.Ne várjam el egy 8 és fél kilós babától,hogy jól lakik az üres sárgarépával.
Tehát tegnap elkezdtük,nagyon tetszik neki.
Viszont nagyon-nagyon ekcémás.Le vagyunk tiltva minden tej tartalmú ételről.
Ez csak azért az egyért dühít,mert bevásároltam egy csomó tejpépet,2-es tápszert és most mindet adhatom el a feléért.Na mindegy,ez van.Ingább bukjak 10000 ftot,mint a babának ártsak.


Edit
4-5 hónaposan, főleg, hogy ekcémás én CSAK HA-s tápszert adnék anyatej hiányában, semmi gyümölcsöt, főzeléket...
Vendég
 


Mona
Akkortól állhat, mikor már magától feláll... addig meg erősítse a hátizmait...
Vendég
 


Kép Felipe

Kép Valentin

Kép Alvás
Vendég
 


Vendég
 




Lányok!
Azért csak óvatosan a hozzátáplálással!
Nem hiába mondja minden nemzetközi irodalom is, hogy 6 hónapos korig anyatejet, vagy tápszert kell csak adni a babáknak!
Az se biztos, hogy olyan jó, hogy most ilyen husikás sok baba! (kivéve az igény szerint szoptatottakat)
http://www.origo.hu/noilapozo/szuloknek ... 4duci.html
http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... id=0705021


Mi még nagyrészt szopizunk, kevés tápszert és 2-3 naponta pici barackot eszünk... (egy barackot turmixolok le a két fiúnak)
Vendég
 


Sabine annyira igazad van.Tudom én,de és most jön a magyarászkodás.
Alex születése óta egy zabagép.Megszületett és amíg velem lehetett,már szopott ,de végig.Aztán az első két nap azzal telt,hogy sírt mert éhen akart halni.A csecsemősök nem adtak tápot,nekem tejem nem volt.Annyi vizet megivott,hogy hihetetlen.A cs..k megvádoltak,hogy kiöntöm a vizet,mert ennyit nem ihat egy újszülött.(miért tettem volna?)A második éjszaka bevittem őt, hogy megmutassam mindkét öklét keményen rágta és üvöltött.Erre az éjszakás,jé ez a gyerek tényleg éhes. :evil:
Azótza ez megy. Ha 5 ször kellene ennie 7 x eszik stb.
Bármelyik tápszert próbáltam, 4 hónaposan megevett 210 ml-t és csak MAX 3 óráig volt elég,úgy hogy éjszaka 2X evett.Tehát egy nap 7x,mint az újszülöttek
Arról álmodni sem mertem.hogy az éjszakát leállítom,mert nem lehetett.Víz, üvöltés végig játszva,semmi eredménye.Megivott bármennyi vizet,ugyan úgy üvöltött,marta a fejét véresre. és nem aludt el ezt egy órát bírtam,3 éjszakán keresztűl.
Tegnap este aludta át az éjszakát előszőr, úgy hogy 20 órakkor megevett egy negyed banánt,fél almát,fél krumplit és utána még 40 ml tápszert ivott.
Most sem a kaja miatt aludta végig,hanem a fenistil csepp miatt.
Így,hogy adom neki a főzeléket gyümöcsöt így "csak" 5x eszik egy nap+ éjszaka a táp,ha felkel.
Hiába akarok neki keveset adni,nem lehet!!!Addig üvölt,amíg nem elég neki.
Nem akarok ártani a gyomrának,de egyszerűen nem tudok mit csinálni,ha azt szeretném,hogy legalább 3 órát bírjon ki. :cry:

Ha van ötleted,szívesen fogadom.

Ja és a másik,hogy elhiszem,sőt elfogadom a hozzátáplálásról való véleményedet.
A bőrgyógyász azt mondta,hogy mindent ehet,a doki úgyszintén,a védőnő stb... akkor most szerinted mint csináljak?É
Nagyon vigyázok,hogy ne szénhidráttól és keményítőtől hizzon,inkább agyümölcs,"sovány" zöldség van előtérben.

Tényleg várom a tanácsodat!!!!
tuza edit
 
 


Sziasztok!

Sabine: nagyon édesek a fiaid, főleg azon az alvós képen!

Dincuska: akkor már inkább az unalom, mint mégegyszer a főiskolai vizsgáim... :) Most biztos nem tudnám rávenni magam, hogy tanuljak... főleg úgy, hogy Fanni állandóan félbeszakítana.. Te hogy oldod meg?

Az előbb is kipróbáltam a cumisüveges itatást. Hát nem sok sikerrel. Fanni kézzel-lábbal hadakozik ellenne.

Csajok, akiknek van Leg Magice vagy Leg Shaper-e... Mi a különbség köztük? Csak a nevük? A tescoban akcióban van Leg Shaper 10ezerért, és ma apa hoz nekem egyet. Kipróbálom, ha nem tetszik apa vissza tudja vinni, mert ő ott dolgozik. Csak dvd nincs hozzá... Nem tudjátok, azt külön is lehet venni hozzá? Vagy felesleges, mert csak egyféle gyakorlatot lehet vele csinálni... Ja, és mennyire vagytok kitartóak? Csináljátok még? És főleg használ?

horvviki
 
 


Sziasztok Lányok!
Megint egy hétig nem voltam és alig tudlak visszaolvasni titeket!
Látom mindenki küzd valamivel....

Útlevél: Még régi kérdésetekre visszatérve, Szaffinak is azért kellett, mert hiába a határmentesség, pici babának kell az útlevél. Azért, mert ha az országban valahol igazoltatnak a rendőrök, igazolnod kell, hogy a baba a tiéd! Ja, és a pindúrok útlevele csak 2 évig jó! Mondjuk már most nehezen felismerhető rajta, hogy az valóban ő, nem tudom mi lesz 1 év múlva!

A játék, pedig amit nagyon szeret Szaffi és jól fejleszti a hátizmát:
http://www.infantasy.hu/newspic/p0007.jpg Katicás játszószőnyeg!

Kép
h.bogesz
 
 


Nagyon édesek a babák és el vagyok képedve, milyen óriásiak!
Mi alig vagyunk 6,2 kg-osak....

Sabine, most teljesen rád hasonlítanak a kis prücskök, annyira nagy fiúk már! 8)

Továbbra is fenntartom, hogy minden tiszteletem a több gyermekes anyukáké! Főleg miután Pfranciska hozzászólását elolvastam! Én már bedobtam volna a kanalat....

Képzeljétek, tegnap elkapott a rohadt influenza! :twisted: Pedig annyira vigyáztam. Kénytelen voltam bevenni lázcsillapítót, mire a tejem a felére csökkent és ami volt is, nem kellett a gyereknek, kiköpte, vergődött rajta. Ma reggelre pedig teljesen eltűnt a tejem......... Szegénykém most kap előszőr tápit de nagyon hisztis tőle, nem akarja elfogadni. Már 6 órája nem evett mikor nagy immel-ámmal 100 ml-t megevett belőle.
Szerintetek mit csináljak??? Tapasztalt anyukák kérlek SEGÍTSETEK!
Hogyan tudnám a tejcit visszahozni? Vagy hogyan tudnám megszerettetni vele a tápit? Esetleg van olyan, amelyiknek finom az íze??
Előre is köszönöm a segítséget!

Kép
h.bogesz
 
 


Sziasztok!!

Franciska
Szóhoz sem jutok. :shock: Én már rég kidőltem volna.....nagyon ügyi vagy.

Sabine
Most teljesen bepánikoltam, hogy Atit túlzottan hizlalom. Egyszer adok tejpépet kiegészítésnek este, a többi gyümi és zöldség. Szombaton volt 7,5 kg. Még szerencse, hogy heti egyszer 45 perc uszi van.
A fiúk nagyon aranyosak :D

Bogesz
Jobbulást!!! Egy csepp tej sincs? Az eddigiek nem segítenek? Sok cicire tétel, homeobogyó, sok folyadék? Én csak azokat tudom ismételni, amiket még annó a csajok itt írtak. Tápiban nem vagyok járatos.

Dincuska
Annyira jók a képek!!! Mi a Forgách-ból költöztünk ki.

Na megyek, készülődünk, nemsokára indulunk úszni.

mikegirl
 
 


Mekegirl, van valamennyi, kb. 40ml, de ha lefejem azt sem kéri. Biztosan rossz lehet az íze, most, hogy beteg vagyok! Nem tudom mit kéne tennem..... :cry:

Kép
h.bogesz
 
 


Ja, még azt akartam kérdezni, hogy január 24-én megyünk a 4 hónapos oltásra (jól elcsúsztattak minket, másik időpontot kaptunk, de remélem nem késő) és ezzel az oltással együtt akarja beadni a doki az agyhártya gyulladás ellenit is! :shock:
Szerintetek nem fogja nagyon megterhelni a kis szervezetét ez a két oltás?
MAgát az oltóanyagot nekem kell a patikában kiváltanom, amit a rendelőben majd bead.

Kép
h.bogesz
 
 


Sziasztok!

Bogesz, szerintem is tedd minél gyakrabban mellre, hátha meggondolja magát. Ha meg nem kéri, akkor mindenképpen fejjél, hogy fennmaradjon a tejtermelés. Milyen gyógyszert szedsz? Olyat, amit szoptatás alatt is lehet szedni?
Esteleg hívj fel egy szoptatási tanácsadót, a http://www.lll.hu/telefon oldalon találsz telefonszámokat. A barátnőmnek sokat segített.
A 4 hónapos oltás nekünk is elcsúszott az ünnepek miatt, ne aggódj, úgy tudom, az nem gond.

Kép
tipetupa
 
 


Sabine, a fiúk nagyon édesek! Tündériek, ahogy együtt alusznak...:D
Dincuska, a te lányod mindig mosolyog? :lol:

Kép
tipetupa
 
 


Bogesz, jobbulást, sajnos nem tudok tanácsot adni. Reméljük, ha abbahagyod a gyógyszert, visszaáll a rend. Oltásból Eszter csak egyet kapott mindig. A doki mondta, hogy beadja együtt a kettőt, de aztán én nem forszíroztam. Mi is adatjuk az agyhártyagyulladás ellenit, 1 hét múlva fogja megkapni Eszter, majd 2 hónap múlva a másodikat. Úgy tudom, ez nincs korhoz kötve, de legalábbis beleférünk (akkor meg Ti is..).

Viki, kispohár?

Franciska, ha lenne "elismerés" emotikon, most beszúrnám...

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Bogesz!
Ne agóddj az oltás miatt az én lányom már 2x is együtt kapta a prevenart a kötelezővel. Semmi baj nem volt csak egy kis hőemelkedés. Tejcivel kapcsolatban szerintem is próbálkozz minél többet cicire tenni és ha nem kell neki akkor mindenképp fejd le.
Dincuska!
Nagyon édes ez a kislány! Ugyanolyan mosolygós mint az anyukája! :D
Sabine! A fiúk is tündériek!Már igazi nagyfiúk! :D
Ja és Bogesz ne aggódj mi még a 6kg-ot sem értük el! A kislányom vigyáz az alakjára! :D

KépKép
dudu_84
 
 


Bogesz!
Csak azt tudom mondani, amit a többiek. Ne félj, nem hal éhen Szaffi, ha kicsit éhezteted. Viszont lehet, hogy jobban ráveti magát a cicire. LLL-t én is hívtam anno Beninél, tényleg nagyon sokat tudnak segíteni.

Jelentem, a mai napunk sokkal jobb volt. Vagy én voltam jobb passzban. Ha végre tavasz lesz, rengeteget leszünk kint, alig várom!

Kép
Kép
pfranciska
 
 


sziasztok!

A tegnap éjszaka rémálom volt, Hangának előbújt a második foga és hajnal 1ig sirt, ha ciciztettem szétharapta a mellbimbómat, nem nagyon lehet őt megnyugtatnik aztán varázscsapásra elmúlt úgy fél 2 felé és aludt reggel 9ig.

Ma apa itthon maradt a tegnap este örömére velünk (piheni) és elmentünk ebbe a Müller nevezetű helyre, baromi jó, csak német cuccok vannak és 80%-al olcsóbban mint mondjuk a tescos árak. a weblabjuk cime www.muller.co.hu direkt megnéztem mi a cimük mert ilyen boltot még nem láttam mo-on.

Kép
sziszike77
 
 


Voltam megint a Corában, és még lejjebb vitték az áraikat! 1500 Ft-ért 3 részes együtteseket lehet venni, nagyon aranyosak és sokféle van. Fiúsak, lányosak egyaránt. Amit hét elején vettem rucikat, azokat most már 1000 Ft-ért árulják (én még 1500-ért vettem.) Ha van időtök, szerintem nézzetek be, most érdemes.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Ha nem baj rakok képet magunkról, hogy el ne felejtsetek. Akit nem érdekel attól bocsi. :)
MInden baba álomszép. :) És nagyon ügyes. :wink:

Most ennyi tellik tőlem :D :oops: Kép Enyém nagylábujj naggyon finíííí. :):):) Kép Add mááár!! Kép Van még??? Kép Ónos eső után. 1 :) Kép Ónos eső után. 2 :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Nagyon köszönöm a sok-sok segítséget!
Mindenképp megpróbálkozom a többszöri cicire tétellel!
Nagyon jó az az oldal ahol a szoptatásról lehet olvasni!
Tényleg,köszönöm Lányok!
Az oltással kapcsolatban is megnyugodtam!

A Müller oldalát nem tudom megnyitni.... Lehet én vagyok béna, de csak egy keresőoldal jön ki ha rákattintok!

Fogacskák.... ez lesz a következő kihívás

Kép
h.bogesz
 
 


Hát én is úgy vagyok, hogy csak anyatejes a baba és így 8 kiló, és úgy érzem hogy keveselli a tejcsit :oops:

én is szeretném minél tovább szoptatni!

mikegirl!
Spo-ban egyelőre apuci dolgozik, én meg babázok, meg akklimatizálódok, felderítem a környéket, és majd később ha bölcsibe megy a baba, akkor megyek el én is dolgozni. A párom egyébként épületszobrász, belsőépítészeti munkákat vezényel le. Én pedig ügyintézőként fogok dolgozni egy ingatlanos cégnél.
Hát eddig így néz ki a dolog.... hát nem fog hiányozni ez a hideg, meg a tél sem 8) sose szerettem :)

bogesz!
az oltást én is megerősíthetem hogy nem volt gáz, mindkét combiba kapott a babó, de csak egy picit duzzadt meg az egyik helye, még láza sem volt... Kép
nora80
 
 


bogesz: lehet hogy a menszeszed fog megjöni és azért nem kell neki a tejed! Nekem még mindig nem jött meg szülés óta

a müller oldala: http://www.mueller.co.hu bocsi

Kép
sziszike77
 
 


és mi is anyatejesek vagyunk a magunk 9 kg-val :D és én is szeretném minél tovább szopiztatn. most amúgy visszatértünk az igény szerinti cicire és olyan mintha átállitotta volna magát 4 de van hogy 5 óránkénti evésre. Éjszaka meg egyhuzamban alvás 9-4ig aztán utána, jöhet megint a 4-5 órás evés!
viszont a szakdogámra semmi időm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
sziszike77
 
 


Bogesz
Mi mindig a kötelezőkkel együtt kaptuk az opcionálisakat is. A sok esetből egyszer volt hőemelkedése, az is valamelyik rotánál.
Ha rossz is az íze, akkor szerintem fejjél szorgalmasan. Majd megjavul az íze, ha nem szedsz gyógyszert.

Pattogó
:lol: :lol: :lol:

Nora
Szuper!! :D Én is mennék akklimatizálódni szívesen :D Mondjuk egy pár hétre :D

Sziszike
Jobb lenne, ha már túl lennél rajta.....sok a meló?

Úgy egyébként éjszakánk horror volt. Negyed hétkor már harmadszor kelt fel enni. Este 9-kor evett utoljára, csak tejcit, no pép. Ez már a második sz.r éjszaka volt, pedig fognak semmi nyoma. Ismét kezd mosogatórongy ábrázatom lenni. Na lépek, mert ma hármasban vásárolni megyünk az Árkádba, és némi optikai tuning rám fér :D
Szép napot!

mikegirl
 
 


Bocsi csajok, hogy erről kérdezek, de nálatok milyen a kaki állaga? Most kakilt Fanni, és elég sűrű volt neki (inkább olyan massza volt...), és elég nehezen is jött ki neki, nagyon erőlködött közben. Csak azért kérdezem, mert eddig mindig híg, folyós volt neki... És most nem tudom, hogy ez normális-e???

horvviki
 
 


Képzeljétek Dani tegnap megfordúlt, azóta csak azt csinálja. A visszafordúlás nehezebben megy, de nagyon erőlteti, akaratos a drágám :D . Annyira édes, ő nevetett közben, nekem pedig jöttek a könnyeim :oops: . Forog, és magyaráz, nagydúmás kispasim van. :lol:
Viki, szerintem normális, nekem azt mondta a dokinő hogy normális ha kenhető, massza jellegű :oops:
Márkanyuka, Mirosz, Mandala, és többiek, miért nem jöttök néha?

Kép
mona76
 
 


Sziasztok

Lala nagyon édes,milyen szépen üldögél. :lol:

Csajok , szerintem nem kell azzal foglalkozni kinek hány kiló a bébije.Hiszen egyéni ütemben fejlődnek és mi sem eszünk egyformán ,nem vagyunk egyforma alkatok.ÉS azért nem lesz elhízott a baba, mert hozzátápláljátok.
Nekem is 8290gr és 71 cm a mostani mérésen,és egyáltalán nem kövér.Azt mondták a saját növekedéséhez mérten tuti jó arányos.
Én is csináltam hízásos táblázatot/grafikonon/ és teljesen szépen ível a súlya ,nincs kiugrás.Illetve amikor anyatejes volt sokkal jobban hízott. :lol: Majd lefotózom és felteszem.
Szerintem az se jobb amit most írok,itt a házba egy csajnak a barinőjét állandóan csesztették mert 3600 született,6 hetesen 6500gr volt 4 hónaposan 9800gr és most 13 hónaposan 15-16 kiló.Szóval van ellenpélda is.Ő csak kizárólag anyatejes baba volt igény szerint,és mégis cseszegették őket ,hogy kövérek. :oops:

Különben amikor már kúsznak másznak úgysem ilyen ütemű lesz a gyarapodás. :P :P :P

Én sem éheztetném a fiam csak azért mert más azt modja kövér.Vannak gyerekek akik annyit meg tudnak enni amennyit eléjük rakunk , de sztem annyit esznek amennyi kell nekik.

Képzeljétek végre egymás után gond nélkül forog hátról hasra tömzsike.,ás jókat röhög.
CSináltam neki tököt és megette,ami nagy szó mert eddig 1× próbáltam és kiköpte.Most hallgattam dokinőre és tettem bele pici kaprot/állítólag fűszernövényeket lehet használni ,hamár sót nem/
és nem győztem lapátolni a szájába.
Kipróbáltuk a fürdetőkarikát is ,de sztem még várunk vele kicsit amíg még stabilabban tud ülni.egyébként nem rossz.

Februárban farsangi bulira vagyunk hivatalosak :oops: majd felváltva apával átnézünk,még jó hogy 1 házzal odébb lesz.

Kép

Kép
jucu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?