Új privát üzeneted érkezett!

Szezso,

azt konkréten nem mondta az orvos, hogy meg vannak-e repedve a tüszők de azt mondta, hogy minden tökéletes az ineszeminációhoz. Ezek után már nem igazán érdekeltek a részletek, örültem, hogy végre mehetek az inszemre.

Egész nap pihentem, sőt az egész délutánt végigaludtam. Keddig nem megyek dolgozni sem, szigorú pihenés van itthon!

UH közben én arra kérdeztem rá, hogy ugye nincs PCO-m, mert egy éve PCO gyanús voltam, és nagyon-nagyon örültem, hogy a doki azt mondta, hogy biztos, hogy nincs, minden rendben velem. :lol:
Ez lelkileg nagyon megnyugtatott, mostmár nem szorongok, mert eddig a gondolataimban ez a lehetőség is ott volt.

Továbbá a páromra is nagyon büszke vagyok, hogy mindenben támogat engem és zokszó nélkül veti alá magát mindenféle viszgálatnak. Nagyon hálás vagyok, hogy ilyen jó ferjem van. :)

És nektek is nagyon köszönöm, hogy erőt adtok nekem, mert így sokkal könnyebb, hogy meg tudom beszélni hasonló sorsú emberekkel a gondjaimat, és együtt szorítunk egymásért. :wink:
monic80
 
 


Halihó!

Nagy drukk Mindenkinek!!!

Meg volt a cégnél a nagy bejelentés. Megkönnyeztettem a munkatársaimat. Nagyon örült mindenki.
Megbeszéltük, hogy lightosabb munkát fogok végezni (nincs üzembejárás, több napos külföldi út). Ennek nagyon örülök.
20150601134430
 
 


Grautlálok neked Desviki, akkor még egy nehéz lépésen túl vagy, mert nem könnyű bejelenteni a munkáltatónak a dolgot, és az nagyon jó, hogy ennyire örültek neki! :wink:

Czinkeb, Nemone

jelentkezzetek, mi a helyzet veletek?

Nagyon-nagyon szorítok nektek! 8)
monic80
 
 

 
 

Desviki!

Csoda , hogy idáig titokban tudtad tartani! :) És gömbölyödsz már? :wink:

Czinke! Nemone! Gondoltam ma rátok!

Monic! Nekem is ilyen jó férjem van:) Drukkolunk nagyon, hogy sikerüljön! :)

Hajrá kiskatonák, hajrá!

Mi holnap megyünk a dokihoz egyrészt kontrollra, másrészt a meddőségibe a megbeszélésre. Holnap ilyenkor már többet fogok tudni és egy évvel idősebb is leszek.(ez utóbbi Évi neked szólt, hogy javítsd a táblázatban a tudod mit :wink:

Puszi mindenkinek!

nellike
 
 


Sziasztok!
Hű de izgis napon vagyunk túl látom!

Desviki! Akkor jól fogadták, rendesek! :lol:

Mindenkinek drukkhegységek! :wink:
Szezsonak, Monicnak (az én férjem is jó fej) szerintem mindenkié, aki már eddig eljut!

Nellike! Kíváncsian várom, hogy holnap mit mondnanak neked! Siess megírni!

(Én is túl vagyok az első szurin! - magamnak adtam be!) :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike te egy hős vagy! :wink:

Desviki de jó! :lol: az én főnököm is tapsolt örömében :lol:

Ma voltam Uh-n, és halhattam a szívhangját a MI drágánknak! annyira megható volt! 24 mmes és a sztárfotó
Kép
Vendég
 


Boniko
annyira jó ez a kép!!!!!!! :lol: Milyen pici és mégis látszik már a kis emberformája. :lol: Gratulálok.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Boni!
A picikéd nagy jóképű!
Nekem nem engedi feltölteni.

Itt talán megnézhetitek:

http://www.nlcafe.hu/modules/forum/foru ... 17&imgid=1

Nellike!
Nagy drukk mára!
Isten éltessen! Ha jól értettem, ma van a szülinapod! :wink:

Muszáj volt magamban tartani, mert kicsit babonás is vagyok.

Gömbölyödni gömbölyödök, bár sosem volt egy anti fitness lapos hasam, tehát még jobban a zsírom látszik. De ha 001 ilyen ütemben nő, akkor hamarosan már nem tagadhatom a pocimon sokáig.

Monic!
Mivel a szűk környezetem tudta ezt a meddőségis mókát, mindenki nagyon drukkolt nekünk.
20150601134430
 
 


Hú, de sok inszem volt az elmúlt napokban. Ez azt jelenti, hogy két hét múlva jó sok pozitív tesztet fogunk látni! :wink: Szezso, Nemone, Czinke, Monic: Mennek a babatapasztók!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


sziasztok,

Monic: grat az inszemhez! pihizz akkor sokat! :wink:

Desviki: jó h ilyen jó fogadták a babahírt! :wink: én nem mondtam senkinek a mhelyen, h gondok vannak, nem mertem. :cry:
szép a kis pocaklakótok!! :wink:

Nellike: boldog szülinapot!

Bettike: grat az első szurihoz! :wink: én kb 2 percig bűvőltem az első szurimat, mire volt erőm, bátorságom beadni magamnak. :lol:

Boniko: szép a kis pöttöm!! :wink:

rólunk: megvolt az inszem. egész nap tök ideg voltam, láthattátok :oops: egész de hasmasom volt az idegességtől, aztán meg attól féltem, h akkor mi lesz du az inszemnél? de szerintem addigra már nem maradt bennem semmi.
kezdeti zavarunkat leküzdve megtörtént a kisfickók levétele, majd kb 1 órát kellett várni a koktélig. szerencsére a párom végig igyekezett lefoglalni, és nyugtatgatott. sőt, a dokihoz menet még azt is mondta, h szerinte most otthon is sikerülne, de így a tuti. remélem igaza lesz. aztán az inszem is megvolt. a doki azt mondta, h minden tökéletes: nagyon jók a fickók (párom nagy dícséretet kapott, büszke is volt nagyon!! :lol: ), nagyok a tüszők, nyugi! progit nem kaptam, azt mondta, h jobb progi nélkül! amit nem értek,mert eddig meg kaptam! :shock: hazamentünk és feküdtem és igyekeztem relaxálni. persze még szombaton rá kell dolgozni !! :lol:
még 1x bocsi a hisztiért! remélem nem voltam nagyon gáz! :oops:

szép napot mindenkinek! :wink: péntek van!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Monic!
babatapik mennek++++++++és örülök,hogy nem vagy pcos se :lol:

Nellike!
Kép
gyere doki után!

Desviki!
klassz a melóhelyed!
megnéztem a csöppségedet!nagyon édi! :lol:

Bettike!
hajrá szuri!mit szúrsz és mennyit? :roll: :P

Boniko!
gratula a 24 mm-eshez! :D :D :D

Czinkeb!
látod-látod!nem kellett volna parázni!drukkolok! :D :D
Vendég
 


DesViki nagyon nagy már a babód és édes! :lol:

Köszönjük a dicséreteket! :lol:
Vendég
 


Évi: Nem tudom mikor kellene nem megjönnie, mert elég változó hosszú szokott lenni. Eddig max. 40 nap volt. Jó lenne már, ha megjönne, rossz ez a várakozás. Lehet, hogy anovus lesz ez a hónap, mert magamhoz képest elég alacsonyan van a hőm.
Veled mi újság?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Nellike,

nagyon sok boldog szülinapot kívánok! :wink:

Desviki,
nagyon szép képed van a kicsiről, reméljük nemsokára majd nekünk is lesz mit mutatni :lol:

Czinkeb,

nagyon sokat gondoltam rád és nemonere, remélem mindenkinek sikeres lesz a beavatkozás, pihenj te is sokat. Az én férjemnek is nagyon jók lettek a spermái, az asszisztensnő kiszaladt a folyosóra és mondta, hogy ilyen jó anyagot ritkán lát. Úgyhogy most az én férjem is nagyon büszke magára és én is rá. Ez legalább feledteti a kellemetlen szituációt. :wink:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a bíztatást, egyfolytában pihenek, ennek köszönhetően éjszaka alig bírtam aludni, mert napközben annyit pihentem. Aztán reggel korán kellett kelni mert festik a házunkat és a mesterek jöttek. Hagyom őket dolgozni, most nem takarítgatok, ráérek még azzal.

Tegnap megfogadtam Évi tanácsát és guggolásokat csináltam, hogy repedjenek a tüszőim, és szerintem ma délelőtt ki is repedtek, lagalábbis minden jel arra mutat.

További szép napot mindenkinek, majd később felnézek még.
monic80
 
 


Monic: köszi! :D remélem nektek is bejön ez az inszem!
miből gondolod, h megrepedtek neked? milyen jel utal neked erre!
de azért óvatosan gugolássz! nekem az aszisztens azt mondta, h mindent lehet csinálni (1 napra vonatkozik! ) , de azért ne lovagoljak és ne emeljek súlyt!! doki megnyugtatott , h azok a gyerekek már nem jönnek ki, amiket berakott! :lol:
a doki a szombati ismétlő rásegítő szexre is azt mondta, h csak óvatosan, ne úgy mint első alkalommal! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Én annyit monndtam a szűk környezetemben a cégnél, hogy nehezen jön össze a baba és orvosi segítséget veszünk igénybe.
Ezért is fogadták jól, hogy ha szóltam, hogy később jövök, vagy korábban megyek el vmilyen vizsgálatra. Nem éltem vissza a jó indulatukkal.
Tp-n csak a lapar miatt voltam 1 hétig, az inszemeket is szabival intéztem.

Nagyon örülök, hogy végül jól sült el az inszem. Most jöhet, hogy na ugye megmondtuk...., de majd 2 hét múlva sikerrel tesztelsz egy nagy duplacsíkosat.
:wink:

Monic!
Én biztos vagyok benne, hogy ebben az évben mindannyiótok sikerrel jár majd.
20150601134430
 
 


Desviki: én még annyit sem merek mondani! nálunk ha elmondanám 1 vkinek, tuti megtudná mindenki. de a párom szerint tuti sejtenek vmit, hiszen van h ebédidőben lelépek 2 órára, v elmegyek kicsivel korábban. tegnap a zárás kellős közepén jöttem el 1 napra, életbevágó fontos dolog miatt. (hozzáteszem egy munkatársam 1 hete síelni van ezért engem fogtak be, mert én úgy is tudok segíteni. :twisted: )
jó h ha megbízható munkatársai vannak az embernek!!szerencsés vagy!
jól van na!! ha lesz második (amit nagyon nem akarok!!!!) ott nem fogok parázni ígérem!!! :wink:
és úgy legyen 2 hét múlva!!!beszéld belém nyugodtan a gyereket!!! :wink: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Ha ezen múlik! Én mindenkibe belebeszélem! Egyik jó barátnőmnek hihetetlen jó érzéke van ehhez.

Én is azt mondtam a páromnak, hogy miután tegnap bejelentettem, tuti, hogy 1 óra múlva már tudták a 600 km-re lévő cégünknél is.

A főnököm ma mondta el a nagy sas főnöknek. A HR igazgató meg már most szervezni akarja a pótlásomat. Mondtam is neki, hogy ne akarja már, hogy ilyen hamar lelépjek. :roll:
20150601134430
 
 


nekem minden h jön a gyerek , doki rakja be, v bebeszélik, csak jöjjön egy egészséges babó!! :lol: bár valószínű, h a szombati gyerekgyártás vmivel jobb lesz , mint a tegnapi! :oops:

hát igen rossz lehet, h ,,rögtön helyettesítenének,,! :( viszont akkor nálatok szervezetten és gyorsan működik a hr és gyorsan pótolják a hiányzó merőt!
nálunk meg 3 hónapot kell várni az új merőre és addig a többiek csinálják a munkát, nem gond a túlóra, túlterheltség! (pénzemelés persze nincs! :evil: ) szóval ez se jó!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma doki(k)-nál. Először is kontrollon annál, aki a műtétet csinálta. Megnézett, volt uh. is és amin mindketten meglepődtünk, hogy már olyannyira helyrejött a szervezetem, hogy van peteérésem is. (jobb oldalon 1 db 16 mm-es tüsző érik, nyálkahártya 7 mm). Ez azt jelenti, hogy kezdhetjük a lombikot is, ha a párom leletei is okésak.

Után voltunk a BMc-ben a medőségis dokimnál és megbeszéltük a vizsgálatokat, amiket lombik előtt kell megcsinálni. Ha minden jól megy, február végén-március elején már beültetés is lesz :wink: A rossz hír az, hogy hosszú protokollt választott a doki, azaz már a következő ciklusban kezdhetem adni a szurikat a popómba. (sokba kerül és virágöntözésre is alkalmas szita feneket eredményez, már ha értitek mire gondolok) :)

Összességében a jó híreknek örülök nagyon! :lol:

Puszi mindenkinek, drukkolok nagyon! :)

nellike
 
 


Köszönöm a szülinapi üdvözlést is:)

nellike
 
 


Nellike: hej-ha! nem semmi! ilyen gyorsan regenerálódtál! :wink:
jó szúrkálódást! :wink:
a szita feneket én meg nem értem. :oops: lila foltos lesz a popsi? :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!

Lila is lesz, meg lyukacsos is, mint a szita. :D

nellike
 
 


Czinke!
Az túlzás, hogy jól működik a HR. Próbálkoznak. Mivel 3 ország tartozik hozzám, ezért össze kell magukat kapni, hogy a maradék pár hónapomban kineveljem az utódot. Meg aztán nem 1-2 évre akarok távozni.......

Nellike!
Örülök, hogy belül javultak a dolgok! A long protokolt ne bánd, azt hiszem ott jobb az esély a babára.

Bánja kánya, ha szitás lesz a popsid, ha lombik után 9 hónappal 2 kis maszat babát tartasz a kezedben!

Hidd el, én már elfelejtettem az összes szurit.
20150601134430
 
 


Jóü reggelt!

Nellike hajrá long protokol :lol:
Vendég
 


Ok Viki mama! Ha te mondod, akkor nem bánom :) Ha fenékbe kell adni, abban a párom már profi! 8)

Boni! De jó, hogy feltetted az új képet! Hihetetlen, hogy már ekkora! Édi bébi!

Pussz mindenkinek és jó hétvégét!

nellike
 
 


Közben megtudtam, hogy a decapeptylt is hasba kell adni, mint pl.a Puregont , az meg már menni fog nekem is:) Ára kb. 37e-40 e forint , mivel szabadáras gyógyszer és nincs rá tb. támogatás. De jó :evil:

nellike
 
 


Nelli!
Én egy 7 db-os decapeptylt ~ 11 e Ft-ért vettem a nyáron. Akkor nézett úgy ki, hogy túl stimum van.

Én is hasba lőttem magam. Olyan mint az Ovitrelle, előre van töltve.
20150601134430
 
 


Nellike!
hajrá Decapeptyl :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, gyűjtöttem ám az energiákat! Megvolt csütörtökön az inszem, most megnéztek előtte uh-n is, és azt mondta a doki, hogy valószínűleg meg is repedt. És a férjem eredményei megint nagyon szuperek voltak: 30 millió, és 95% mozgott. Amikor megkaptam a zárójelentést a doki is rákérdezett arra, hogy hogy tervezem a továbbiakat, ha ez esetleg nem sikerül. Tudomásul vette, hogy végigcsinálom mind a 6 inszemet, sőt, azt mondta, ha a 6-ból sikerül, akkor örülünk. :wink:
Az én munkahelyemen a főnököm volt szinte az első, akinek elmondtam, hogy milyen a helyzetünk, mert neki kell engedélyezni, hogy ennyit hiányzok, és nagyon drukkol nekünk. Az én utódomat is hamar meg kell majd találni, mert én egy utazási irodában vagyok az egyetlen könyvelő, és elég speciális ez a terület, így még be is kell majd tanítanom az utódomat. Bár ott tartanánk már!

Nellike!

Így utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok! Kép
Örülök, hogy ilyen hamar regenerálódott a szervezeted, és kezdhetitek is a lombikot!

Boniko!

Édes a pici babótok!

Czinkeb!

Remélem, megnyugodtál már azóta, biztos megrepedtek azok a tüszők!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy ennyire eltűntem!

Szeretnék Nektek mutatni valamit! Ma reggel készült, tegnap kellett volna megjönnie.

Voltam a Kaáliban reggel vérvételen. HCG: 226, progi 81 :lol:
2 hét múlva uhu.
Ja és spontán ciklus volt!

Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyooka! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda hírekre jövök! Gratulálok Anyo! Annyira éreztem, hogy nálatok valami alakul, és ezért vagy csendben! Mesélj, hogy vagy? Már teszlek is a tábla zebrás részébe :) Én is ma voltam a Kaáliban, lehet, hogy találkoztunk is?

Monic!

Örülök, hogy végül minden simán ment! Bizti ügyesek lesznek a kisfickók :)

Viki!

Grat a nagy bejelentéshez :) Vigyázzanak is rád a kollégák :) Oltári jó a kép a picurkádról!

Nellike!





Kép

Bár egy kicsit megkésve :oops: Majdnem egy napon születtünk, én holnap leszek 31 :) Jó évjárat ez a 77-es, nem?
Örülök hogy hamarosan kezdhettek! Ha már a szurizás elkezdődik, akkortól gondolom jó gyorsan telik majd az idő.

Bettike!

Ügyes vagy a szurizással! Nekem mindig a férjem adja be, mert én képtelen vagyok rá. SZóval egy hős vagy :)

Boni!

Annyira szép a kimanód :) Évi irigyirigyirigy :wink:

Czinke!

Ügyik voltatok!

Denika!

Ugye még nem jött meg?

Nemone!

Drukk nektek is!

Én is voltam ma uh-n, a jobb oldalamon van egy 24 milis tüsző, a balon egy 13 milis. Szerdán inszem, és az újdonság kedvéért kaptam utrot. Majd meglátjuk mire megyünk egymásal :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tényleg Réka mi avn veled? ugye minden oké?

Évi végül látod nekem is kellett az utró... dokibácsi most beújit Nálad.


:wink:
Vendég
 


Anyooka!
Jupié!!!!!!!!!! Gratulálok Drága! Lehet ,hogy többen is vannak ilyen HCG szintnél?

Évi!
A tüszőid nagyon jók! Akkor ma repi és szerdán akció!

Nagyon mozgalmas januárunk van! Ezt szeretem! :wink:
20150601134430
 
 


Boni!

Most nem a mi dokinknál voltam, mert ő nincs a héten. Szmatona doki írta fel az Utrot, és az inszemet is ő csinálja. Már minden újításnak örülök, mert hátha...

Viki!

Igen, ma szuri, szerdán a légy bekapása :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi kell a változás, hátah az visz előre :lol:
Vendég
 


Anyoooka!

GRATULÁLOK A Kép !!!

Évi!

Neked meg küldöm a mintát szerdára Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!

Ez jó, köszi! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Most látom a táblázatban, hogy a teszt időpontjára 24-ét írtál, de nekem csak 28-án kell visszamennem tesztre a kórházba, és tényleg nem akarok most otthon tesztelni. Légyszi majd írd át a dátumot. Köszönöm szépen!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Oké, már át is írtam!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszönöm!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi!
Bekapod a legyet? Ez jó! Úgy legyen. Az egyik barátnőm kifejezése az volt erre, ha egyszer megterhesedem........

Kívánom, hogy a másik doki "szűz" keze szerencsét hozzon!!!!
20150601134430
 
 


Köszönöm szépen! De egyelőre még csak halkan örülök, majd ha a kis szíve is dobogni fog, akkor nyugszom meg kicsit!

Évi, mikor voltál a Kaáliban? mi fél10-re értünk oda és fél11 körül jöttünk el. Piros pulcsi és farmergatyó volt rajtam. Apa pedig egy fekete ruhás maci volt mellettem.
Tüszőid szépek, hajtom a legyeket! :wink:

Mindenkinek nagyon-nagyon drukkolok!!!!

Viki, megterhesedem, ez jóóóóóóóó!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Viki!

Akkor megterhesedem, és a biztonság kedvéért a legyet is bekapom :lol:

Anyo!

Akkor nem futottunk össze, én 9-kor már eljöttem. Sietek gyorsan bebabásodni, mert hát tudod... a tervünk az együtt gömbölyödéssel... Az alku rád eső része teljesítve :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, OK, én benne vagyok! Ügyes legyél!!!! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyo, és éreztél valamit, valami biztatót a teszt előtt? Tünetek, megérzések, ilyesmi.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


az az igazság, hogy már pénteken teszteltem egy halvány zebrást :oops:
Csütörtökön még arról keseregtem apának, hogy meg fog jönni, pocifájás, idegbaj, takarítási mánia...
Pénteken hajnalban voltam pisilni, már akkor szemeztem a teszttel.
Délelőtt valami bekattant - Dorkánál is megéreztem egyébként hogy terhes vagyok - és lepisiltem az egy szem tesztet ami itthon volt. Azt még nem lehetett fényképezni, olyan halvány volt.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


És nem is mesélted?! Hogy bírtad ki? :oops:

Csináltam a zebrásoknak-babásoknak valamit. A zebrás rész alá tettem egy karámot, hogy akinek már sikerült befognia a zebráját az ne szökhessen meg... Jó erős kis karám, mutatom:

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: