Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Basszus Tea, ez tényleg rossz eredmény :( Nagyon sajnálom, ahogy azt is ahogy a mintát adta szegény :( Mellesleg ilyen körülmények között még egy tenyészbika sem adna jót le... Valami egészem más, mélyebben rejlő oka lehet az ilyen rendellenes sejteknek. Biztosan nem hiányállapot. Sajnálom, szívből :cry:
De ugyanakkor itt van Gröni, akinek hasonló eredménnyel többször is sikerült már terhesnek lennie. Sőt, már szült is gyereket. Asszem nem ennyire feket-fehér ez az egész dolog.

...mellesleg én sem jöttem jó hírrel. Ma 1. cn :( És sajnos teljesen magaalágyűrt megint a rossz érzések zuhataga. Már egy hete alig alszom. Nem tudtam megnyugodni, folyton magamat figyeltem....hátha. Erre megjött :( De persze már megint csak olyan ímmel-ámmal. Ma elmentem a természetgyógyászhoz és azt tanásolta sürgősen foglalkozzam mással. Teljesen pszichés az, hogy nem tudok mensizni rendesen és az alvászavaraim is. Szóval meglehet, hogy most egy ideig nagyon ritkán jövök majd...

Dorcsika!
Ölellek és nagyon boldog pocakosodást kívánok! :D

Azért nagyon köszönöm a drukkokat! :D Foglak majd olvasni benneteket, de nem minden nap. Asszem kell egy kis szünet az agyamnak...le kell kattannom a témáról :roll:

Mindenkinek puszi!
Tapi
tapedli
 
 


Tapedli! :lol:
Ismerős az érzés, nekem is vannak ilyen időszakaim, hogy a babanet közelébe se tudok jönni! Jó kikapcsolódást! :D Pirit nagyon sajnálom!

Tea! :cry:
Nem is tudom mit mondjak. Én nem értek hozzá, ez az eredmény nem elég lombikra?

KépKép
zsófikukac
 
 


Tea!
Nagyon-nagyon sajnálom! :(

Kép
breni
 
 

 
 

Tapi!
Nagyon sajnálom,hogy így vacakol a menszid.
Azért mi várunk vissza!!!!Remélem helyreáll a minden!Tessék programokat szervezni és élvezni az életet.Nekem most megy.Kívánom neked!

Kép
breni
 
 


Drága tea!
Nagyon sajnálom. De én is azt tudom mondani, mint Tapi, hogy másnak is sikerült már így a baba! Mindenképp derítsétek ki az okát! Ha baci gyilkolja őket, akkor azon lehet segíteni! ráadásul betegek si voltatok, egy láz pedig a meglévő jókat is teljesen taccsra vágja, úgyhogy ne add még fel a reményt. és akkor még ott a herebiopszia lehetősége is! De a legfontosabb, hogy szeressétek egymást, mert most tutira nagyon nagy szüksége lesz rád a párodnak! Rád kell, hogy támaszkodjon! M indenképp folytassátok a kivizsgálását, ha meg lesz az ok, meg lesz a kezelési mód is!



Tapi!
Sajnálom a pirit!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok csajok!

Tea!

Borzasztóan sajnálom! :cry: De tényleg nem szabad egy eredmény miatt nekikeseredni! Bár én is nagyon szomorú voltam, de úgy éreztem, hogy ez az eredmény nem a valóságot mutatja és igazam is lett, asszem! :roll: Most az a lényeg, hogy ápolgasd párod lelkét és majd lesz valami! Menjetek tovább, ne hagyjátok abba a vizsgálatokat, mert ha ültök egy darabig tétlenül, hozzászoktok és nagyon nehéz lesz újra belevágni!

Tapi!

Nagyon sajnálom! :cry: Pihengess kicsit és gyere vissza! Nekem is jót tett a kényszerpihi!

Dorcsi!

Gratulálok! Boldog, gondtalan babavárást kívánok! :wink:

Reni!

Nem lehet, hogy a teák hiánya miatt ilyen a ciklusod? :roll:

Bumi!

Nektek pedig hajrá! :wink: Én is bagózok! :oops: Kb egy hónapja (vagy kettő :roll: ) újra szívom, de nem érdekel, bármikor leteszem. Én mindig bagósan babásodtam, nem szívtam majdnem egy évig, nem estem teherbe, hátha majd így! 8)

Velem semmi különös! Nem indult túl jól az év. Kaptam valami vírust és mindig lefagyott a gépem, nem tudtam jönni! Mikor pedig a gyerek gépét akartam használni netre, nem tudtam fellépni! Kikapcsolták a szolgáltatást, mondván, hogy fizessek be x összeget, mert hátralékom van! :shock: Könyörgöm, feltöltös kártyám van és fityeg rajta 5 ezer valamennyi! Mire ezt tisztáztuk, tegnap lett! És akkor még az is, hogy 16-ától apjuk karanténban lesz, nekem meg akkor lesz pé-m! :? Egy picit zavar csak, mert most jobban érdekel az eredmény....
Vendég
 


Halihoo!

Tea!! :( :( Megértelek.. De nem szabad kesergni, találjátok meg a megoldást! Az orvosok tuti segítenek benne! Bízz bennük és a katonákban is!! Tudod, hogy 1 katona is elég a sikerhez! :lol:
(engem Gröni infókért átküldött a beültis topicba és nem bántam meg, mert sok kérdésemet megválaszoták ott. Hátha rajtad is tud segíteni egy lombikos topic.Hm??)

Tapi! :( Téged is megértelek.. Töltődj fel pozitív energiával, addig kerüld el a "babaprojekt" szót is. Zsófi is ezt szokta tenni, akkor hónapokig színét sem látom.. (másik topicban), aztan újult erővel visszatér hozzánk:-)(cupp Zsófika :P ). Szóval sok sikert Neked is Tapi!!(és köszi minden drukkodat:-))

Gröni! Köszi:-) Mi van Apával??

puszi:
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Sziasztok! :lol:

Gröni, örülök, hogy élsz! :lol: Már körözést akartam ellened kiadatni! :lol: Küldök Neked egy kupicát, hogy jobb legyen a kedved és az újéved!

Dorcsidrága-kismama! :lol:
Köszönöm a cuppanóst! Képzeld, ügyes voltam, megembereltem magam és bejelntkeztem Tapocára. 24-én megyek 19. napi vérvételre, minden vizsgálatot meg kell ismételni. És nagyon kedvesek voltak és segítőkészek, megértőek. Szóval dícséretet várok, hogy végre rászántam magam.

Tapi! :)
Hogy vagytok? Van valami ötletetek hogyan tovább?

Reni! :lol:
Hajrá más program. Aztán majd észre sem veszed és babásodsz!

KépKép
zsófikukac
 
 


Köszönöm csajok, hogy itt vagytok nekem.
Keresek majd egy lombikos oldat is....

Délután még jövök mert most nem tudok irni.....

Puszi mindenkinek.
tea77
 
 


Tea! Nehogy eltűnj nekem! Csak infókat szerezz máshonnan is :oops: Fel a fejjel!!! Csak van rá megoldás...

Zsófi :lol:
Nagyon ügyi vagy!! Büszke vagyok Rád! 8)
Most már csak az utosló vizsgádra koncentrálj és a vizsga előtti PÉ-re. Tessék akkor is apára rámászni!! (üzenem neki, hogy aznap vegye fel a szexis köténykéjét! :oops: )

pusza:
Dorcsi
dorcsi73
 
 


A munkahelyen tönkre tették a napom. Illetve a munkahelyem. Szar világ köszönt ránk. Ilyen légkörben nehéz lesz babásodni. :x :x

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja és fel is fáztam, csak az élvezet kedvéért. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!!!
Mi történt????
Milyen munkahely az ilyen??? :(
dorcsi73
 
 


A vicc az, hogy: Könyvtár.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


:shock: :shock:
Nem tudsz kikapcsolni valahogy, vagy elengedned a füled mellett??
( bár nem ismerem a történetet)
dorcsi73
 
 


A baj az, hogy gyakorlatilag az egész munkarendet megbolygatták, hogy ki mit csináljon, és hol, stb. Szóval gyökeres fordulat, új vezető stb.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi!
Köszi aranyos vagy, de nem hiszem, hogy ilyen idegállapotban fog megfoganni a babánk, nem igen tudok a kekszelésre figyelni, jól össze is kaptunk emiatt apával. Szegény már nehezen viseli a türelmetlenségem, de már csak egy hét. :lol:
És NEM LESZ SEMMI BAJ, MINDEN RENDBEN LESZ VELETEK!!!!! :lol: Na, most megnyugodtál?

Bumi!
Hát ez nem jó hír. :(

KépKép
zsófikukac
 
 


Bumi!

Sajnálom,hogy ekkora felfordulás van nálatok.Remélem hamar megszokjátok az új feláálást!!Sok türelmet kívánok!


Ma pótszilveszterezünk! :lol: :lol: :lol:

Kép
breni
 
 


sziasztok!

Rég írtam ide, akkor sokat segítettetek a herevisszér-témában :D

Dorcsi, gratulálok! :lol:

Zsófi, üdv itt is :wink: Hogyhogy mindent újra kell csinálni, a HSG-t sem fogadják el? :shock:

Tea, bár nem ismerem az előzményeket, de nagyon sajnálom a párod rossz eredményét! Drukkolok, hogy kiderüljön az ok minél hamarabb!

Bumi, kitartás a munkahelyhez, gondolj arra, hogy ennél már csak jobb lehet később :)

Reni, az jó, ha el tudod terelni a figyelmedet mással! Én is ezt csinálom már 1,5 hónapja és működik :lol:

Gröni, apa miért van karanténban??? :shock:

Nálunk végül nem lesz műtét, másik 2 doki nem javasolja, sőt el se vállalták volna, még ha ragaszkodunk hozzá sem. Úgyhogy most szedi a Macát és az E vitamint, és voltunk Avivázni is, majd csinálom vele a pasigyakorlatokat :lol: És jövő héten lesz a 2. inszemünk, hétfőn megyek UH-ra! :D

Kép
vickybabe
 
 


Viki! :lol:
Pont most akartam neked privit írni, hogy van időpontunk! A hsg-t nem kell újra csinálni, legalábbis nagyon remélem, csak vérvétel lesz, hormonokat nézik és a férjemet is újra. Már egy éve voltunk ott és hát azokra az eredménekre alapozva nem lehet elindítani az inszeminációt. Azért olyan sok vizsgálat nem lesz, 3. és 19. napi vérvétel, nőgyogyis vizsgálat és a férjemnek spermakép.

Avivázni én is voltam, de itthon ellustultam és nem csinálom.

Szorítok Neked holnapra, hogy legyenek szép tüszőid!!!! ++++++

Reni! :lol:
Remélem jó volt a buli! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Engedjétek meg, hogy csatlakozzam hozzátok!

Mi 2 éve várunk a babára. Nekem pco-m van. A páromnak pedig oligozospermiát állapítottak meg, amit herevisszértágulat okoz. Sajnos elég rosszak az eredményei ezért nem is javasolták az operációt, mivel spontánhoz, inszeminációhoz úgy sem lenne elegendő. Egyelőre nem szántuk rá magunkat a lombikra (az orvosok minden igyekezete ellenére). Talán majd egyszer.
Vendég
 


Zsófi, ügyik vagytok, hogy bejelentkeztetek! Úgyis minden okés lesz és mehet az inszem :D Vagy közben bebabásodsz :wink:

Cherry, bár én máshová szoktam írni, azért üdv itt, remélem, nem maradsz sokáig. Az én páromnak is ezt írták a papírjára -tiednek mennyi van, hogy nem jó inszemre? Nem lehetne kicsit turbózni vitaminokkal és akkor hátha mégis jó lenne?

Kép
vickybabe
 
 


1-2 millió, ebből 12% élénken mozgó
dera
 
 


Bocsi, már megint rossz topikba küldtem, amit akartam. :oops:

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Dera :D
A férjemnek is hasonló az eredménye.

Vicky :D
5 napos carentia után:
mennyisége: 2 ml, ph 7,4 viszkozitása norm.
a vizsgált mintában sem élő, sem mozgulatlan spermium nem látható

3 napos carentia után
mennyiség: 3 ml ph:7,5 viszkozitása norm.
spermium szám: 1 M/ml, Ö: 3 M
élénken mozog 12 %
ép szerkezetű 31 %
látóterenként 1-2 fvs
Vendég
 


Dera!
Nektek javasoltak műtétet?
Vendég
 


Mindenki eltűnt?

Akkor megyek én is. Jó éjt, Mindenkinek!
Vendég
 


Cherry! :D jól értem, h. 1. esetben nem volt spermiuma, aztán viszont lett pár millió? Mert ez tendenciára nem lenne rossz...

Kép
vickybabe
 
 


Vicky :D
Valóban tendenciának nem lenne rossz, ennek én is örülnék. Csak az a baj, hogy az elsőt hétfőn csinálták, a másodikat pedig pénteken.
Már előzőleg volt egy 2 milliós eredménye, ez már ismételt vizsgálat volt. :(
Vendég
 


Hát ez érdekes..nem lehet, h. első esetben túl sok idő telt el a vizsgálatig, miután leadta a cuccot? Próbáltatok már valamit, pl. vitaminok, Maca Vibe? Mi most elkezdtük a férfi aviva tornát is és hisszük, hogy segíteni fog :D

Kép
vickybabe
 
 


Cherry!
Kezeltek a pco-val?Mikor derült ki ez a betegséged?

Tegnap este elkezdődött a menszim,de ma van az első nap.1 nappal hamarabb jött.Ma elkezdem a málnalevélteát inni,csak még vennem kell valahol!Azt ugye péig iszom.Muszály utána a palástfűteát inni???

Kép
breni
 
 


Cherry!

Valahol olvastam, hogy az alacsony spermiumszámú férfiaknál, mindig jobb eredményt kapnak ha kevesebb ideig önmegtartóztat! Ha van spermium, akkor nincs más dolgotok, mint minimum két naponta szexelni! Nálunk 2 millió/ml volt, abban 1 mozgó és babás lettem! Szóval csodák vannak és igaz, hogy elég egy spemium a teherbeesésre! :wink:

Zsófi!

Ne kínozz! Még mindig nem tértem észhez szilveszter óta! :oops: Soha többé nem iszok! 8)

Bumi!

Sajnálom, hogy ez van a munkahelyeden! Nincs más hátra, mint babásodni és irány a gyed! :wink:

Dorcsi!

Hogy vagytok?

Dera!

Gyere sűrűbben!

Tapi, Tea!

Ne tünjetek el!
Vendég
 


Üdv Cherry!
Bár sajnálom, hogy itt kell üdvözöljelek!
Mondjuk zt nem értem, hogy miért nem javsolják az operációt. Egz herevisszér tágulat magától nem javul, csak romlik, és kellemetlen tüneteket okozhat. Ráadásul mindenképp rontja a spermaképet. Jó, azt értem, hogy spontánra lehet úgy se lenne elég, meg ha gyorsan csináltok egy lombikot, akkor abból összejöhet a baba, és akkor is ráértek a műtéttel.


Breni!
nem muszály a palástot inni, ha nem akarod.

Gröni!
Nálatok mi újság? Pé közeleg?Mikor mentek vizsgálatra?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Szerinted muszály az első naptól inni?Én amikor ittam (egyszer),akkor lerövidült a ciklusom 28 napra.Én már úgy beálltam 30-ra.Jó mondjuk ha ez az ára hogy normálisan működjek,akkor persze.

Kép
breni
 
 


Á, én soha nem a ciklus elejétől iszom. Általában akkor szoktam kezdeni, ha múlóban van a piri. Ebben a ciklusomban, csak néhány napig (6-7) ittam, és csak napi egyet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként most tök furán viselkedik a hőm. Ma reggelre tökre leesett, tegnap meg 37 volt, igyaz, hogy később mértem, de csak kb 3/4 órával. Szóval nem értem. :roll:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja egyébként a stressztől megint rámjött a "roham", fulladás meg miegymás. KKKKKKKKKééééééééééééééééésssssssssssszzzz vagyok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Jaj te szegény.Kicsit próbálj lazítani.Tudod most nagyon nehéz a munkahelyi gondok miatt.:(

És ha így iszod akkor tuti van péd is?
Elvileg első naptól péig kell inni és akkor van pé.Ha amúgy nem lenne.
De neked anélkül is szokott nem?

Kép
breni
 
 


Hát igen, nekem szokott lenni pém, és nem tudom, hogy mennyit segít, ha nincs. Próbálj meg ma venni, és akkor el is kezdheted. A Tescoban a Herbáriában tuti lehet kapni, de én már vettem abban a gyógyszertárban is, ami a Széchenyi utca sarkán van, a Csonkatemplommal szemben. Meg van egy gyógynövényes a Kossuth utcán is, ott is sokminden van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

A Kossuth utcaiba gondoltam én is,meg a Dm-re.Köszi

Kép
breni
 
 


ÁÁÁÁ, a Dm-ben nem lehet kapni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Vicky :D
Eleinte próbáltunk bio-kalciumot (ez jót tesz a spermiumok mozgásának, élénkíti őket), béta-karotint és C vitamint szedni, de apa nagyon nehezen viselte. Mindig elfelejtette bevenni és ha elé tettem mindig nyafogott.
Abban sikerült megegyeznünk, hogy veszek multivitamint és azt beszedi. A Macát még nem próbáltuk.
Most talpmasszázst és siacut tanulok, ill. tanulgatok rajta egyelőre amatőr szinten. Igaz ez a visszértágulatán aligha segít, de az általános állapotát javítja és talán a magas vérnyomása csökkenni fog.
Kizárt dolog, hogy az avivára rátudjam venni, pedig az biztosan jó lenne. :(

Breni :D
Kb. 6 éve derült ki a pcom, de akkor nem foglalkozott vele az orvosam én pedig nem tudtam, hogy mit jelent.
Tavaly egy másik orvoshoz kerültem és ő figyelt fel rá. Egyelőre kezelésnél nem tartunk. Ő műteni akar. Én viszont kikértem a beutalókat pajzsmirigyre, ill. nagy kálvária árán az inzulinra. A pajzsmirigy eredményem negatív, viszont az inzulinnal már gondok vannak, majd 24-én megyek vissza az endokrinológiára.
Éreztem, hogy lesz valami gond, mert már hónapok óta szédülők, émelygek és hányok. Most már remélem végre elhiszi nekem a doki, hogy tényleg rosszul vagyok és végre felírja a metformint.

Gröni :D
Igen azt én is olvastam már, hogy a két-három napos "minta" jobb eredményt mutat ilyen esetekben.

Bumi :D
Azt mondták, nem várható a műtéttől megfelelő javulás, tehát így is, úgy is lombik lesz a vége, de azt nem mondták, hogy ez a helyzet romlani fog. Az renben is van, hogy elsősorban a baba miatt mentünk kivizsgálásra, de az egészség sem utolsó dolog, szóval egy kicsit mérges vagyok amiért erről nem szóltak. :x
Most rávettem apát, hogy fusson neki mégegy spermavizsgálatnak. Fontos lenne látni, hogy április óta mi változott. Őszintén szólva eléggé félek az eredménytől.

Én is ittam málnalevelet a ciklus első felében, de csak 2-3 alkalommal, mert mindig elfelejtettem. :oops: Aztán a ciklus második felében palástfüvet ittam napi 1 csészével. Azokban a ciklusokban éreztem, hogy volt peteérésem tojásfehérjével kísérve.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudok aludni, csak forgolódom....
Holnap 10:30-kor gondoljatok ránk.

Apának NEGA lett a bacitesztje, nem tudom örüljek-e, mert igy tovább kell kutatni.....

Gröni, Tapi, Bumi, Breni és a többiek - Puszika
Üdv az újaknak is....!
tea77
 
 


Tea!

Küldöm a megadrukkjaimat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Tea!

Én is drukkolok ezerrel!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Breni!
vettél végül málnalevelet?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Halihó Csajok!

Bocsi, ha kevesebbet jövök, de elkezdtem dolgozni :( Bár nem panaszkodhatom, nagyon "kímélő" a m.helyem :)
Tea! Nagy drukk!!! Írd meg az eredményt! (Az tökjó, h NINCS baciii!!!!)

puszi Mindenkinek! 8)
dorcsi73
 
 


Bumi!
Szép a hőd!
Még nem vettem,de ma mindenképp veszek.

Kép
breni
 
 


Tea!

Én gondolok rátok, de nem tom miért kell! :oops: Valahol elvesztettem a fonalat! :oops: Az jó, ha nincs baci, nem kell 6 hónap antibogyós kezelés és lehet próbálkozni! :wink:

Csajok!

Most elgondokodtam ezen a teás dolgon! Tényleg ennyit segít a tea vagy csak a tünetek olyanok tőle, mintha lett volna pé! :roll:
Vendég
 


Szia Gröni!
Nekem annak idején egy pár nappal előrébb hozta a pét!

Teáék most vannak konzultáción a meddőségiben.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: