Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nyulasz
csak és kizárólag csakis POZITÍVAN állj a dologhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nekem sem volt egyformán a két lombiknál!
És hát ügye nem a számuk a lényeg hanem a minőség.
Mert mint már régen is írtam, nekem Ákosnál volt 13 leszívott petesejtem, és ebből mindössze 3 illetve 4 termékenyült meg (segítséggel), és a 3-ból lett Ákos.
Majd tavaly ügye mindössze 4 db leszívott petesejtem lett és a 3beültetettből lett Áron.
Úgyhogy nem feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem az én esetemből is látszik hogy a MINŐSÉG a fontos és nem a darabszám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És hát ügye 1 beültetettből is lehet ikrek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wink:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

Nyulasz, nagyon igaza van Erikának. Nem a mennyiség, hanem a minőség számit :wink: . Hajrá+++++++++++++333

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Nyulasz,
Igaza van Erikának! Kérlek szépen ne add fel! Mágusunk tudja mit csinál!
Vendég
 

 
 

Nyulasz,
mennek a drukkok!!!!!!!! csatlakozom az előttem szólókhoz

KépKép
tobi
 
 


Kata,
utólag is Boldog Szülinapot! :P
Kép

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz!

Ne add fel! Igaza van Erikának és a lányoknak, csak pozitívan gondolkodj! Szorítok nagyon!

Sok puszi: Princess
princess
 
 


Lányok!

Anyukám jobban van, köszi az érdeklődést.
Korábban írtam az osztott méh problémámról, most úgy döntöttem, hogy utánajárok a dolognak. Pénteken megyek nőgyógyászhoz, hogy megbeszéljem vele, mi is legyen.

Princess
princess
 
 


Sziasztok!

Tobi, köszönöm, és már 26 vagyok! :D

Nyulasz tényleg csak pozítívan, múltkor láttam a tv-ben 1 petéjű 4-es ikreket!! :D
kata05
 
 


Sziasztok!

Nyulasz! Hajrá, hajrá! Tényleg a minőség számít, ha túl sok, az sem jó. Krizsa érti a dolgát!!!

Replay!!! Az én férjem ugyanezt szokta mondani, mert én mindig sokkal előrébb járok fejben, mint, ahogy kéne. :lol: :lol: :lol: És hát tényleg, van, hogy nem tudjuk siettetni a dolgokat, de talán jobb is így. Ha meglesz a babátok, majd akarsz te még lassítani :wink:

Kata! Boldog születésnapot! MÁR 26,borzasztó. Én egy hónapon belül 32 leszek. :roll:

Princess! Jó, hogy jelentkeztél! Kívánom, hogy ezzel a méhes dologgal minden rendben legyen!

Tobi! Ha érdekel a dolog később, nyugodtan szólj, és rákérdezek a következő tanfolyamra. Általában 2 havonta vannak.

nyusziful76
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok!Nem feladtam,csak félek...de próbálok pozitív lenni,de úgy érzem vasárnap vagy hétfőn lesz a beülti,utána megnyugszom.

Kata!
Boldog szülinapot!...ja,és most aztán megnyugtattál :shock:
Princess!
Örülök,hogy jobban van az anyukád,remélem soha többé nem lesz gondja a szivével!!!!!!!
Ez netán azt jelenti,hogy esetleg kezdeni fogtok?
Írj,hogy mi volt a dokinál!
Nyuszifül!
Mindjárt fél évesek lesztek.Ez igen.A tesó téma már felmerült?
Erika!
Remélem mára már könnyebb a két sráccal!Tehetnél fel képeket.Vagyis szólhatnál apjuknak!
Tobi!
Te mától szúrsz?Drukk a tüszőknek!
Mo!
Veletek mi újság?Mikor tudsz kezdeni?
Jeni!
Milyen a munkád?Hogy vagytok?
Képzeld nekem ez a lombik 20ezerbe volt csak.Na jó,a kúpot még nem váltottam ki,de ebben a stimu(emelt adagokkal) és a tüszőrepi is benne volt.

Mindenkinek köszi mégegyszer,majd jelentkezem pénteken,hogy mennyi lett.
Vendég
 


Visszaolvastam,és látom Erika,hogy még mindig nem könnyű.De igazad van,pár év,és jobb lesz :shock: :D
...na jó,remélem hamarabb...és ma is mond apjuknak,tegyen fel képet.
Nyuszifül most olvasom,hogy már szóba jött a tesó.Remélem ugyanilyen sikresek lesztek,mint most voltatok!
legközelebb elöbb olvasok,aztán írok :wink:
Vendég
 


Nyulasz!

Nem fogunk kezdeni, mert már nem élünk együtt. De megpróbálok előre nézni és megoldani a problémákat. Soha nem tudhatom, hogy mi lesz holnap, mit hoz az élet. Már foglalkoztat egy ideje ez az méh probléma, csak mikor kiderült, már eléggé eltávolodtunk egymástól, nem volt értelme és kedvem sem, hogy utána járjak.

Nagyon drukkolok Neked!

Princess
princess
 
 


Princess!
Sajnálom!Kívonom Neked,hogy találd meg a boldogságot!
Ez mindenképp jó,hogy utánajársz mi újság odabenn!
és köszi.
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz! Hajrá, nagyon szorítok!!!!

Tobi, te ma kezded a szurit? Hajrá tüszők!!!!!
Nekem a jövő hét vége táján lesz a punkció, és én is nagyon izgulok....

Mindenkinek minden jót!
mazsi02
 
 


Mazsi!
Akkor neked is drukk!Sikerülni fog!!!!!!
Vendég
 


Mazsi,
előre is köszi! de én most fogi helyett szúrkálok :wink:

Nyulasz, Mazsi
drukk a tüszőcskéknek :D

Mazsi,
pontos punkció dátum mikor tudható? :wink:

KépKép
tobi
 
 


Princess, kiváncsi vagyok a doki véleményére a méheddel kapcsolatban.Írd majd meg.

Mo, nagyon eltűntél, mizu?

Látom sokatoknak indul a lombik, nagyon drukkolok nektek és mindenkinek köszönöm a köszöntést!
kata05
 
 


Tobi pontos dátumot még nem tudok. Holnap megyek vérvételre, meg a párom ad egy mintát, ugyanis az előző óta, azaz három hónapja nem tudjuk mi újság a kisfickókkal, és végigcsinált egy FER14 kúrát. A holnapi eredmény még bármit bekavarhat.... Rossz esetben -amit igyekszem hessegetni a fejemből- leállítjuk a stimut...

Nyulasz, nálatok volt most spermiogramm?
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Vannak képek az iwiw-en!!!!!!!!!!!!! :lol:
végre sikerült!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Mazsi!
Nálunk az első azoospermia,a másodikban elvétve egy-egy mozdulatlan,erre a papírra azt írták:azoospermia-oligozospermia.Ez még a Moszkva téren volt,egy magánandrológián.Aztán a Kaáliban már találtak benne,elöször csak néhány darab mozdulatlant,aztán talán centrifugálás,vagy nem is tudom milyen kezelés után volt még benne kb.15-20 darab kórosan mozgó.Aztán mikor a lombik volt,azt mondták,ha az elsőben nem lesz,akkor két óra múlva újra kell adnia.De szerencsére találtak benne megfelelőt.Most az augusztusi lombik óta nem tudjuk volt-e változás,csak remélni tudjuk,hogy néhány most is lesz.
Akkor nektek mára nagyon szorítok,még ma megtudjátok az eredményt?
Drukk,drukk,drukk!!!!!!!

Erika!
Végre!Köszönjük,megnézem!
Vendég
 


Nyulasz,
Nálunk is hasonló a helyzet, de azért most elmegyünk egy andrológus és szedjük a Gynex cseppeket, amit már Csibének és Tobinak is ajánlottam.

Mazsi,
Eredmény?

Erika,
megyek megnézem, már alig bírtam kivárni.

Törpe, Mo mi újság veletek?
Vendég
 


Erika,
Nagyon szép gyerekek. Áronon nem is látszik egynaposan, hogy újszülött.
Gratulálok! :D
Vendég
 


Szia Bella!
Itt is csak mi vagyunk :D
Vendég
 


Valakinek tartani kell a frontot!:)
Vendég
 


Miért front van?Nem is fáj a fejem :lol:
Vendég
 


Nekem tegnap fájt! :D
Egyébként nektek is ajánlanám ezt a Gynex cseppeket, amit Tobiéknak. Ha feljebb nézel ott be is linkeltem, persze csak ha érdekel a dolog.
Vendég
 


Jányok,
én is itt vagyok időnként :lol:

Bella,
köszi minden infót :wink:

Mazsi,
drukk, hogy jó legyen az eredmény+++++

Nyulasz,
holnap punkció :D hogy érzed Magad?

CSibe,
Veled mizu?

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
A hasam majd leszakad,illetve ma már jobb egy picit,de lehet,hogy estére lesz megint rossz.Szeretném ha már túllennék rajta,picit megkönnyebbülnék,hogy van petesejt.Ja,meg spermium.
Te egy hónapig szúrod magad? :shock:
Vendég
 


Mo!
Szilveszter óta nem jelentkeztél.Minden oké?
Vendég
 


Erika!

Megnéztem a képeket! Annyira jók! Áron gyönyörű baba. Micsoda szemek! Ákos meg olyan nagyfiús. És látszik, hogy mennyire szereti a tesóját.

Princess
princess
 
 


Nyulasz,
szóval dolgoznak a pociban, az jó :wink:
bizony maratoni szúrkálásba kezdtem :P

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Igen a petefészkeim azok dolgoznak,de sajnos a tüszők nem gyarapodnak.Nem reagálok a stimukra.
De minek szenvedek a semmiért :? Na mindegy,remélem neked meghozza ez a long protokoll a várva várt eredményt.
Mennyi petesejted lett a múltkor?És milyen stimud volt?
Vendég
 


Nyulasz,
a túrósba, milyen hozzáállás ez? irgum-burgum! ott vannak a tüszők! tessék hinni benne! és nem a semmiért szenvedsz hanem a babáért, ami jönni fog!
És arra van magyarázat, hogy miért nem reagálsz jól a stimura?

Első lombik 18 petesejt 3 termékenyült meg és ennyit kaptam vissza
Második lombik 5 petesejt 3 termékenyült meg és ennyit kaptam vissza. Semmi fagyibaba, egyiknél sem. Sajna, de ez van.
ugyanaz a stimu (short) kivéve, hogy a 2.-nál csökkentettük a gonal adagot. Jó kis különbség, ugye?
hogy most mi lesz, hogyan alakul, kíváncsian várom.

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Erika milyen néven lehet megtalálni az iwiwen , mert én is szeretném a babákat megkukkantani!

Nyulasz és van magyarázat arra h miért reagálsz rosszul a stimura? Mesélnél a cseppekről engem nagyon érdekel!

Tobi, mit jelent a vonalzód? Nem értem, ha szurod magad az már nem a stimu?
kata05
 
 


Kata,
fogigátló helyett szúrom magam, szóval long protokollom van :wink:

KépKép
tobi
 
 


Csajok!

18-20-a körül várható a punkció, és folytatom a stimut, mert találtak néhány kisfickót!!!!! Csak hát a gyomromban a gombócok addig is fogócskáznak, mert a párom eredményei elég kiszámíthatatlanok.. Egyszer ilyen, máskor olyan... Meghát nekem is más stimu van, remélem ennek is meglesz az eredménye. A múltkor shorttal 7 sejt lett, és kettő termékenyült meg.
Tobi! Nekem is long van most, de nekem nem kell fogigátlót szednem, meg ilyesmi. Nálam annyiból áll, hogy a 22. naptól szúrom a Decat, a mensi 3. napjától meg a Gonalt is mellé. És most nekem is csökkent a Gonal adag.

Nyulasz, mindjárt holnap... Szorítok, kezem-lábam X-ben :wink:
mazsi02
 
 


Mazsi,
nem kell nekem sem fogigátlózni, 21. naptól suprefactot kezdtem szúrni aztán mensi után hormonnézés és akkor fogja megmondani a doki, hogy mikortól is kezdjük a stimut
hajrá, magyon drukkolok nektek!!!

Nyulasz,
holnapra hatalmas kalappal!

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Erika nagyon szép a fiacskád gratulálok hozzá.

Kata utólag kívánok Boldog Szülinapot.

Stimuzos lányok mennek a drukkok+++++++++++++++

Nyulasz drukk holnapra+++++++++++++

Princess örükök, hogy anyukád jobban van. Mikor lesz a műtéted?

Mo, Törpe, Jeni merre jártok?

Én jövő hét vége felé kezdem a stimut, megint antagonista leszek, csak csökkentet adagokkal indulok. Páromnak is sikerült andrológus dokit találniuk, aki megcsinálja a biopsiát csak fel kell keresnünk :D

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
örülök, hogy nálatok is elindulnak a dolgok :) drukk mindenhez+++

Lányok,
sűrűsödik a fórumon a helyzet és ez tök jó :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a gratulációkat!!!!

Remélem hogy TI is minnél hamarabb átélitek majd az olyan napokat mint nekem volt a mai :cry: Ákos kezd néha kikészíteni!
De hát ez van, Mi - Én akartam 2 gyereket! Majd csak elmúlik ez az időszak is, mert amúgy meg imádom őket - nézegetni mikor alszanak békésen, és sokszor még most is elcsodálkozom hogy ők itt vannak nekünk! És mikor alszanak a világ leges legjobb gyerekei :lol:

Sziasztok

Erika

Mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz,
nagyon-nagyon drukkolok +++++++++++++++++++++++++++
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

KépKép
tobi
 
 


Nyulasz,
+++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Rólam annyit,megvolt a punkció,lett 2 petesejtem,ami azért jó,mert 2 tüszőm meg egy picike volt pár napja,tehát többre már nem,max kevesebbre számíthattunk.A páromat is megdicsérte a doki.Hlnap kell telefonálnom hogy ment a randi.

Csibe,Mazsi!
Ezek jó hírek,nagyon drukkolok Nektek!
Vendég
 


Nyulasz drukk a randihoz++++++++++++++++++++++++ :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz, ügyik voltatok!!! Mennek továbbra is a drukkok!!!!! Várjuk a fejleményeket :wink:

Csibe, az antagonistát a mensivel kell kezdeni? Mikor randiztok az új dokival?
mazsi02
 
 


Mazsi az antagonistát a menses 2.napján kell kezdeni. Az andrológust kedden kell hívnunk.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz,
nagyon ügyesek vagytok! látod-látod csak pozitívan! :wink:
drukk a randihoz!
Kép

Csibe,
én is csak hallottam az antagonista stimuról, hogy is van ez? a mensi 2 napjától kell kezdeni és hogyan tovább? :roll:

KépKép
tobi
 
 


Mazsi, Tobi ezeket kell adnom az antagonista protokollnál:

Menses 2-napon kezdem 150 NE Puregon 1a Luverist adok 4 napig, majd az 5. napon kapom az elöző gyógyszerekhez az Orgalutrant .

A stimu 4.-5. napjától UH, E2, LH kontroll 2 naponta.

Igen húzos az gyógyszerek ára,mert utro és progiszuri nélkül 155000 Ft-ba kerül.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe, értem. Te is kapsz az Utro mellé progiszurit? Tobi, ugye most te is fogsz?

Tobi, te milyen Gonal adagokat szúrtál legutóbb?
mazsi02
 
 


Mazsi,
112,5 Gonalt szúrtam. Igen most én is kapok progiszurit.
Te?

Csibe,
:oops: őszintén szólva nem is hallottam ezekről a gyógyszerekről :oops: ez tényleg húzós :? de sikerülni fog az pedig minden pénzt megér :wink:

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?